>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 31.08.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
johny123 10

johny123

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis US Open
Spotkanie:Robredo-Evans
Typ:2
Kurs:3.75
Bukmacher: bet365
godz.21.30
Analiza:
Tommy Ma już swoje lata.Jego ulubiona nawierzchnia to Cegła.Evans to zawodnik ,który gra w większości na twardej nawierzchni.Pokonał w świetnym stylu Nishikoriego i Tomicia.Kurs kusi myślę że za mało stawkę warto zaryzykować
kiepska analiza
 
johny123 10

johny123

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka-Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Serbia-Polska
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet365
godz.20
Analiza:
Wczoraj Polacy ulegli 1:3 Serbom.Wydaję mi się że Polacy narazie nie są w formie przygotowują ją na Mistrzostwa Europy.Więc kurs można powiedzieć trochę za mały ale można spróbować
Tylko 1 typ na dany dzień
 
K 0

kiszak14

Użytkownik
Inverness-Hearts
Spotkanie: Inverness-Hearts
Typ: BTS tak
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS
Analiza:
Dziś o godz. 16.00 w szkockiej Premiership odbędzie się mecz pomiędzy drużynami Inverness i Hearts. Inverness bardzo dobrze zaczął sezon z trzema wygranymi na koncie i jednym remisem z czołową drużyną tej ligi Celtic. Hearts natomiast, musi odrabiać ujemne punkty otrzymane z powodu długów wynoszących 25 mln funtów. Goście na koncie z dwiema wygranymi, remisem i porażką strzelili przynajmniej jednego gola w 3 na 4 mecze. Jestem przekonany, że Inverness wygra mecz ale bez czystego konta. ????

zły buk
 
1 2

1975

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Druga liga wschód
Spotkanie: Stal Mielec - Wigry Suwałki
Typ: x
Kurs: 3.10
Bukmacher: Betclic
godz.19:00
Analiza:
Dnia 31 sierpnia w Mielcu o godzinie 19.00 odbędzie się mecz piątej kolejki drugiej ligii wschodniej pomiędzy Stalą Mielec a Wigry Suwałki.
Wigry aktualnie zajmują siódme miejsce w tabeli a ich osatnie pięć meczy wyglądały następująco:
24-08 Wigry Suwalki 0-4 Wisła Pulawy
17-08 Motor Lublin 1-3 Wigry Suwalki
09-08 Wigry Suwalki 1-1 Limanovia Limanowa
03-08 Radomiak Radom 1-1 Wigry Suwalki
27-07 Wigry Suwalki 4-1 Świt

Zacznę od tego iż jest to pierwszy mecz Stali Mieliec na własnym boisku. By dodatkowo zrobić z tego meczu widowisko drużyny spotkają się przy sztucznym świetle. Z tego co się orientowałem będzie na stadionie komplet widzów (5.000).
Na oficjalnej stronie Stali Mielec można znaleść:
Suwalczanie zapewne przyjadą do Mielca popsuć nasze święto piłki nożnej. Zapowiadają, że w meczu ze Stalą będą chcieli pokazać, że nie załamała ich sromotna porażka z Wisłą Puławy.
Ale nasi piłkarze, którzy zagrają pierwszy raz z tym sezonie przed własną publicznością, powalczą o pełną pulę. Ostatnia wygrana z krakowską Garbarnią dodała im pewności siebie i liczymy na to, że w sobotę trzy punkty również powędrują na konto mielczan.
Przed rozpoczęciem rozgrywek Wigry uznano za jednego z faworytów rozgrywek, choć trener Donatas Vencevicius zapowiadał, że celem zespołu jest przede wszystkim zajęcie miejsca w pierwszej ósemce, czyli pozostanie w zreformowanej drugiej lidze.
Zespół opuścił jedynie doświadczony napastnik z Litwy Povilas Lukšys.
Do kadry dołączyli natomiast m.in.
obrońca Artur Bogusz (młodzieżowiec z Tura Turek),
Peruwiańczyk Nelson Becerra (pomocnik),
Litwin Valentin Jeriomenko (pomocnik z Okocimskiego Brzesko)
Piotr Karłowicz napastnik z Wisły Kraków

Arbitrem spotkania będzie Paweł Kukla z Krakowa.
Ostatnie cztery mecze wyjazdowe (stadion w remoncie) Stali Mielec to:
24-08 Garbarnia 1-2 Stal Mielec
21-08 Stal Stalowa Wola 2-1 Stal Mielec
03-08 KS Legionovia Legionowo 1-2 Stal Mielec
28-07 Znicz Pruszkow 3-1 Stal Mielec
W związku z oczekiwaniami klubu, sympatyków i kibiców Mieleckiej Stali jak również tego że będzie to dopiero piąty mecz w drugiej lidze tego klubu nie pozostaje mi nic innego jak grać remis po kursie 3,10
✅210
 
W 9

wojtas128

Użytkownik
Dyscyplina Tenis ziemny US OPEN WTA
Spotkanie J.Glushko-D.Hantuchowa
typ: 1
Kurs:3,05
Buk: Betsson

Ciekawy mecz J.glushko bardzo dobrze spisuje na tegorocznym turnieju WTA US Open. Hantuchowa gra nienajgorzej ale ma już swoje lata i może być cieżko jej wytrzymać jej trduy tego pojedynku. Wczoraj przegrała w deblu wspólnie z M.Hingis . Widze dzis wygraną J.Glushko
kiepska analiza
 
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Eredivisie
Spotkanie: Twente Enschede - Heerenveen
Typ: BTS - Tak
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bwin
Dziś zapraszam do ligi holenderskiej gdzie Gospodarze z Enschede będą podejmować podopiecznych Marco Van Bastena. Goście przyjeżdżają na dzisiejszy mecz po pasjonującym meczu prawie na szczycie gdzie zremisowali z Ajaxem 3:3 wracając z dość dalekiej podróży ponieważ po kilkunastu minutach przegrywali już 0:2. Ostatecznie skończyło się podziałem punktów. Zapewne Heerenveen po takim występie przeciwko mistrzom Holandii będą mieli duże apetyty na podebranie punktów Twente. Goście jak kiedyś pisałem to drużyna bardzo over&#39;owa – strzelają i tracą dużo goli – co zwiastuje, że bramkę przynajmniej jedną uda im się strzelić. Za gospodarzami przemawia z kolei atut własnego boiska oraz chęć zmazania plamy na honorze po ostatniej przegranej z Vitesse 0:1. Nie rozpisując się więcej stawiam, że jedni i drudzy ustrzelą po golu lub po dwa. Powodzenia :)
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Spotkanie: Osasuna - Villarreal
Typ: Villarreal over 1 (1 bramka=zwrot)
Kurs: 1,81
Bukmacher: Pinnacle

Spotkanie Valladolid pomijam i uderzam w ostatni sobotni mecz. Osasuna zagra z Villarrealem i wbrew temu co mówią kursy dla mnie faworytem są goście. Osa zagrała słaby mecz z Granadą i trochę lepszy z Athletic Bilbao. Gdyby w kilku sytuacjach lepiej się zachowali to mogliby wyjść na prowadzenie. W takiej sytuacji spotkanie mogło różnie się potoczyć.
W poprzednim sezonie Osa była stawiana jako wzór solidnej defensywy. W tych dwóch kolejkach działo się z nimi coś niedobrego, bo popełniali koszmarne błędy. Jestem przekonany o tym, że goście coś strzelą. Bramka to jest dosłownie pewniak, ale nie wiem co dalej.
Do tej pory Żółta Łódź Podwodna po powrocie do elity Almerii strzeliła 3 bramki po jej głupich błędach oraz Realowi Valladolid 2. Jak widać z ich strony padały minimum 2 bramki. Ze strony Osasuny spodziewam się podobnych baboli jak ze strony Almerii i właśnie dlatego się nad tym zastanawiam. W Pinnacle mamy mały &quot;zakład bez ryzyka&quot;. Linia jednej bramki razem ze zwrotem jest do przyjęcia. Tak jak mówię gol dla gości to pewniak.
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
C 4

choobec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Schalke - Leverkusen
Typ: 1
Kurs: 3.40
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Na przywitanie z forum wybrałem typ o dosyć wysokim kursie. A no właśnie, jak dla mnie zdecydowanie za wysokim.
Co prawda Bayer sezon rozpoczął dobrze, jednak ich gra nie powala na kolana. Grają dobrze, ale nie znakomicie. Schalke natomiast po wywalczeniu awansu w Europejskich Pucharach zapewne będzie chciało odrabiać straty w lidze, którą zaczęli słabo, bo od dwóch porażek i remisu. Przypomnijmy, że w rewanżowym meczu z PAOK na niewątpliwie trudnym terenie zagrali dobry mecz i zdołali wygrać 3:2. Dodatkowo mają przewagę swojego boiska, a nie od dzisiaj wiadomo, że kibice w &quot;Zagłebiu Ruhry&quot; potrafią wspomagać swoich grajków.
Uważam, że naprawdę warto zaryzykować, bo kurs jest bardzo zachęcający. Dla bardziej &quot;nerwowych&quot; graczy polecam typ z podpórką na remis ;)
Pozdrawiam i życzę powodzenia
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Spotkanie: Schalke- Leverkusen
Typ: 2
Kurs: 2.15

Buk: bwin
Analiza:
Dzisiaj jednym z ciekawszych meczy 4 kolejki bundesligi zpewnością jest spotkanie Gelsenkirchen z Bayerem Leverkusen. Schalke w wtorek po wygranej z PAOKi 3:2 zapewnili sobie udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów, zwycięstwo które odnieśli w dość rzadkich okolicznościach zdobywając dwa gole w osłabieniu przy stanie 2:1 dla rywala. W lidze jednak zespół Schalke wciąż nie mogą się przełamać, mając zaledwie jeden punkt na koncie.
Leverkuzen w lidze wygrało już w lidze z Freiburgiem,Studgarttem i Borusią M-gladbach i teraz jedzie do Gelsenkirchen po kolejne 3 punkty. Bayern ustanowił rekord klubu wygrywając 5 ostatnich meczy bundesligi w poprzednim sezonie co daje 8 zwycięstw z rzędu.
Schalke traci sporo bramek ,bo aż 9 w 3 meczach. Drużyna z Leverkusen z pewnością znajdzie luki w obronie rywala i postara się zdobyć kolejne 3 punkty.
Myślę że ekipa Bayernu dzisiaj będzie się cieszyć z kolejnego zwycięstwa z kolei typ na zwycięstwo gości po kursie 2,15
___________
Powodzenia Trafnych Typów
Pomogła Ci moja analiza + ????
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T - Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia Kraków - Legia Warszawa
Typ: HT/FT X/2
Kurs: 4,60
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
W naszej kopanej ciężko opierać się o jakiekolwiek argumenty ale spróbuje. Zacznę od tego, że uważam, iż Legia będzie miała dzisiaj ciężką przeprawę w Krakowie. Co by nie mówić Cracovia ma bardzo solidne pierwsze połówki, na 5 meczy, które do tej pory się odbyły w ramach Ekstraklasy tylko raz schodziła do szatni na przerwę przegrywając i to w meczu z Ruchem, który na koniec spotkania wygrała. Potrafiła remisować z Lechem w Poznaniu czy nawet na PGE Arenie z Lechią do połówki gdzie w ostateczności ten mecz wysoko przegrała. Sądzę, że i dziś zrobią wszystko by jak najdłużej przeciwstawić się mistrzowi Polski.
A co do Legii to wiadome. 2 ostatnie mecze, 0 punktów, pasuje coś wreszcie zdobyć, najlepiej full punktów. I ja myślę, że właśnie 3 pkt dzisiaj ze stadionu przy ulicy Kałuży wywiozą. Brak Kuciaka, młodego Kosy czy Bereszyńskiego to na pewno osłabienia ale tak długa ławka powinna w znacznym stopniu załatać te dziury.
Co tu dużo pisać, liczę na postawienie się gospodarzy, mecz walki i &quot;ekstraklasowy&quot; wynik do przerwy czyli 0:0. A po przerwie Legia bierze się do roboty bo wie, że punkty trzeba ciułać bo przed nimi trudny terminarz i po sprawie. Nie jest to wcale niemożliwy scenariusz, przecież jakie Legia ma pierwsze połowy każdy wie (chociażby praktycznie wszystkie mecze w ramach el. LM). Powodzenia !
⛔100
 
iluminati 60

iluminati

Użytkownik
Data: 31.08.2013 20:30
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia Kraków - Legia Warszawa
Typ: Powyżej 3,5 bramek
Kurs: 3.30
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Skończyła się walka o Ligę Mistrzów, Legia po dwóch porażkach pod rząd w Ekstraklasie musi dzisiaj wygrać bo dzięki temu zrówna się punktami z Górnikiem i Lechią. Cracovia beniaminek początek miała słaby, porażka i remis, ale później lepiej dwa zwycięstwa i porażka. W sumie 7 punktów daje jej teraz 8 miejsce czyli ostatnie uprawniające do gry w strefie mistrzowskiej po podziale. Do tego jeszcze daleko ale ten rok może być dla piłkarzy Stawowego pierwszym od dawna w którym grając w Ekstraklasie nie będą dostarczycielami punktów broniąc się rozpaczliwie przed spadkiem. Bezpieczny środek tabeli jest celem w ich zasięgu. Legia ochłonęła już po odpadnięciu ze Steauą i musi skupić się na lidze teraz. Na początku sezonu miażdżyli rywali po trzech zwycięstwach z rzędu na czas decydujących meczów o LM przyszły dwie porażki z rzędu. LM już z głowy tak więc Legia musi wrócić do passy zwycięstw w TME. To Warszawianie są faworytami i muszą to potwierdzić. Dzisiaj w ich składzie zabraknie kontuzjowanego Kuciaka i Koseckiego i prawdopodobnie Bereszyńskiego, Jodłowiec nie gra od dłuższego czasu. Skaba dawno nie grał w pierwszym składzie to szansa dla Cracovii na bramki obrona nie jest pewnym punktem Legii ale powinna wygrać ten mecz bo z przodu ma dużo większą siłę rażenia. Dzisiaj musi potwierdzić, że w Ekstraklasie wyrasta poziomem ponad pozostałe zespoły. Dobrym tego dowodem będzie wysokie zwycięstwo.
⛔100
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ukraina, Premier League
Spotkanie: Sevastopol-Karpaty
Typ: 1 (Hp 0:1)
Kurs: 4,33
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Gospodarze w tym sezonie dokonali bardzo dużych wzmocnień, bardzo poprawnie na sparingach, to beniaminek tej ligi i na pewno będą chcieli się pokazać jak nalepiej na swoim stadionie. Do zespołu dołączyli obrońca Alexander Chizhov, pomocnicy Vitaly Vytsenets, Alexander Caravan i Ruslan Malinowski, Philippe Budkovskyy i Denis Kożanow.

Również Sewastopol wzmocnił pomocnik Konstantin Jaroszenko, wcześniej grał w &quot;Illichyvets&quot; i brazylijski pomocnik Farley i gracz z niemieckim paszportem Denis Prychynenko. No i nasz rodak Mariusz Lewandowski.

Początek ligi nie zły, biorąc pod uwagę z kim zagrali, byli to dominatorzy tych rozgrywek Szachtar i Dynamo z Kijowa.
Marynarze, jak o gospodarzach mówią miejscowi kibice, z dużymi aspiracjami w tym sezonie, już wcześniej grali w najwyższej lidze, wysoko w rozgrywkach pucharowych, czyli doświadczenie mają też za sobą, stawiają na dobry, szybki ofensywny futbol. Są także pieniądze.

A goście, kiepska gra w poprzednim sezonie, prawie spadek, cel na dziś to jak zwykle utrzymanie, braki finansowe w klubie, regres transferowy i przeciętny początek rozgrywek ligowych oraz złe przygotowanie kondycyjne piłkarzy, o czym można poczytać w wypowiedziach samych zawodników na stronie klubowej, układają mi się dziś na wysoką porażkę przyjezdnych.
Czwarty, kolejny remis na wyjeździe raczej nieprawdopodobny, myślę, że gospodarze wygrają spotkanie przewagą dwóch goli
⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina - Pilka nożna, Primera Division
Spotkanie: Osasuna - Villarreal
typ: x
Kurs: 3.30
Buk: Unibet
31.08.2013 23:00
analiza:
To już trzecia kolejka w hiszpańskiej najwyższej lidze rozgrywek piłki nożnej.Na przeciw siebie dziś staną w szranki gracze z Osasuna versus Villarreal.Obecnie gospodarze zajmują ostatnią pozycję w tabeli gdyż nie udało im wygrać jak dotąd
żadnego spotkania.Strzelili przy tym tylko jedną bramkę a starcili aż cztery.Goście w wyśmienitych nastrojach gdyż na razie sześć punktów za komplet zwycięstw.Myślę że ta passa nie będzie trwała długo i dziś oba zespoły moga podzielić się punktami albo gospodarze wygrają.Jednak sądzę że padną tutaj bramki i stawiam na to że oba zespoły strzelą po przynajmniej jednej.Mecze z udziałem tych drużyn zawsze obfitowały w bramki więc myślę że i dziś tak będzie.Kurs jest wysoki i myślę że warty zaryzykowania.Ja dziś stawiam na remis bramkowy, mam nadzieję że gracze z Hiszpani mnie nie zawiodą!!!
⛔100
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie A
Spotkanie: Portuguesa - Bahia
Typ: Portuguesa (-1,5)
Kurs: @4.90
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Obie drużyny przed sezonem przede wszystkim liczyły na utrzymanie w lidze, ale 16 kolejkach priorytety się nieco zmieniły Bahii. Zajmują 7 miejsce i wierzą, że uda się spokojnie utrzymać a nawet sprawić niespodziankę na koniec sezonu zajmując miejsce w pierwszej połowie tabeli. Wywalczyli również awans w Copa Sudamericana w środku tygodnia po dwumeczu z .. Portuguesą. Podejrzliwi założą, że Bahia uzyskała awans w CS a Portuguesa wygra ten mecz i zdobędzie ważne punkty w walce o utrzymanie bo ich sytuacja jest nieciekawa, zajmują miejsce w strefie spadkowej. Oczywiście ja kieruje się aspektami sportowymi a nie węszeniem układów. Portuguesa odpuściła mecze w Copa Sudamericana skupiając się na lidze a te dwa mecze pucharowe z Bahią pewnie im się przydały do rozpracowania rywala. Swój ostatni mecz ligowy przegrali 2:1 na wyjeździe z Atletico Mineiro mimo, że prowadzili a gola ustalającego wynik stracili w 89 minucie. U siebie zabraknąć motywacji i walki im nie może i stawiam, że zagrają naprawdę dobry mecz z dużą determinacją. Bahia jest wysoko w tabeli, nieco za wysoko choć kilka solidnych spotkań w tym sezonie i zasłużenie są daleko od strefy spadkowej. Słabo jednak radzą sobie na wyjazdach i tutaj przewiduję szansę dla gospodarzy. Bahia w ostatnich pięciu spotkaniach na boisku rywala strzeliła gola tylko dwa razy i to w jednym meczu przeciwko dzisiejszemu rywali, który wystawił drugi skład. Stawiam na gospodarzy.
✅390
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA, ARGENTYNA, TORNEO INICIAL
Tigre - Quilmes
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 4.8
Betfair
Liga argentyńska znana jest z tego, że zazwyczaj pada tam mało goli. Moją uwagę jednak przyciągnęło spotkanie Tigre i Quilmes. Zerkam w statystyki i widzę tam:
5 ost. meczów u siebie Tigre
18.08.13PRITigreRacing Club3 : 1
03.08.13PRITigreVelez Sarsfield1 : 2
23.06.13PRITigreQuilmes2 : 3
15.06.13PRITigreBelgrano0 : 0
03.06.13PRITigreSan Martin S.J.1 : 3
3/5 przekroczonego overa 3,5. Dalej, Tigre rozegrała u siebie dotychczas 2 mecze i oba były over 2,5. Co do Quilmes - raczej grają underowo, natomiast, co widać wyżej, ostatni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 2-3, padło więc aż 5 bramek. Drużyna gości również ma w dorobku w tym sezonie spotkanie powyżej 3 goli - z San Lorenzo osiągnęli rezultat 2-3.
Uważam więc, że kurs na &gt;3,5 jest zawyżony i warto go zagrać.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom