>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.06.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Tenis, Wimbledon
30.06.2014 18:00
Djokovic - Tsonga
Typ: handicap gemowy AH(0:7,5) 1
Kurs: 3.15
unibet

Pojedynek czwartej rundy singla mężczyzn wielkoszlemowego turnieju na trawiastych kortach Wimbledonu. Rozstawiony z numerem pierwszym
Serb Novak Djokovic zagra z rozstawionym z numerem czternastym Jo-Wilfriedem Tsongą. Zdecydowanym faworytem dla mnie w tym spotkaniu jest Djokovic, który gra bardzo równo w ostatnim czasie. Na French Open doszedł do finału gdzie przegrał z fenomenem kortów ceglastych Rafą Nadalem. Na Wimbledonie pokonał łatwo Gołubiewa i Simona, a problemy miał tylko ze Stepankiem, który jak każdy wie jest bardzo niewygodnym rywalem, bardzo sprytnym tenisistą, który nie jednemu z czołówki już potrafił się postawić. Natomiast Tsonga od dawna nie może już wskoczyć na taki poziom by powalczyć z kimś z czołówki. Na French Open został rozbity przez dzisiejszego rywala 1:6 4:6 1:6, potem przegrał w Queen&#39;s łatwo z Matosevicem, a na Wimbledonie miał już ogromne problemy z Melzerem i Querrey&#39;em. Nie sądze by był dziś w stanie powalczyć z Nole, liczę na pewne 3 setowe zwycięstwo Serba, jednak gram handi gemowe, ponieważ Tsongę stać na zryw i jakiś tie-break, ale liczę na przynajmniej jeden set wygrany wysoko przez Novaka, co nawet przy przegranej w jednym wyrównanym secie powinno dać pokrycie tej linii.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , MŚ !
Godzina: 22:00
Spotkanie: Niemcy - Algieria
Typ: -1,25 Niemcy
Kurs: |1.76|
Buk: Unibet !
Tutaj raczej nie powinniśmy być świadkami niespodzianki. Idę sobie w stronę handicapu, w którym warunek aby się spełnił to dwa gole, w przypadku jednego gola, mam połowę stawki z powrotem jaką wyłożyłem na ten zakład. Nasi sąsiedzi, nie dość że wystartowali w pierwszym meczu w grupie z Portugalią bardzo wysoko, gromiąc ich jak tylko im się żywnie podoba, tym bardziej dziś po drugiej stronie Algierczycy, zespół nie co chimeryczny i jego zasługi w MŚ, dzisiaj na moje oko się już kończą. Od samego początku to własnie ekipa z Niemiec, będzie dyktować warunki w meczu, nie będzie tutaj już mowy o żadnych przelewkach i to oni będą kontrolować całe spotkanie. Szczerze wątpię, aby Algieria strzeliła tutaj nawet bramkę. Nie ma się co za bardzo rozpisywać. Sądzę że ten mecz mimo tego aby Niemcy ich nie zlekceważyli to zagrają swoje i zgarną awans i nawet się nie zdziwię jak trochę tych goli nastukają.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom