>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.03.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
grzesio 50,8K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedziele - 30. Marca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Hokej
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Detroit Red Wings
Godzina: 00:05
Typ: J. Van Riemsdyk over 3,5 shots
Kurs: |1.85|
Buk: Betsson !
Stawiam już teraz, bo do wieczora linia urośnie o połowę, także wolę się już ubezpieczyć w mniejszą. Niezwykle ciekawy matchup, dzisiejszej nocy Polskiego czasu fundują nam organizatorzy NHL. Dla obu ekip, jest to typowy must win. Liście, grają ostatnio bardzo kiepsko, przegrywają jak tylko popadnie, Skrzydła ostatnio też nie co spadli z formy. Wszystko zweryfikuje lód i jak będzie wyglądał ten mecz, bo jak wiadomo niedługo playoffs dlatego trzeba się zdeterminować z całych sił. Wczoraj zagrałem #21 na strzały, z Lotnikami, ostatecznie miał ich 6! Dziś już powrót na swoje śmieci i to, że grają back to back nie zasłaniam się tym za bardzo, że mogą być strasznie zmęczeni. Motywacja obu ekip w tym spotkaniu wiedząc, że jest na ostrzu noża będzie z pewnością zażarta do samego końca meczu. Pozwolę sobie zacytować, z wczorajszego swojego tematu o moim zawodniku, któremu ponownie zaufam cytat.
Toronto, posiada solidny arsenał broni zbudowanych z takich zawodników, jak Kessel, Bozak, Lupul, Clarksson i przeze mnie wspomniany # 21 JVR. Gracz niezwykle utalentowany, pełen ambicji mający w sobie niesamowity skill. Podczas gry w przewadze, zdarza mu się wiele razy w tym sezonie oddać nawet 2strzały! Przy samym powerplay. A to jak wiadomo, bardzo dużo, bo nie tylko on potrafi tam strzelać. Razem z Kesselem, są duetem nie do zdarcia,
Liście, posiadają całkiem solidny powerplay, 20,6% i przy tym aspekcie i mój JVR również oddaje dużo od siebie. Naturalną siłą rzeczy będzie podwójna motywacja Amerykanina dzisiaj żeby w końcu przełamać lody i wyjsć zwycięsko w tym meczu, bo to że potencjał ma, to każdy wie.
✅ 85
 
makaveli23 400,7K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Niedziela 10:00
Nozna, Australia
Perth - Newcastle
X
3.25
bet365

Perth gra padake w ataku i nie moze niestety liczyc na nic niz na remis. Potrafia sie dobrze bronic ale nic z tego nie wynika. Typ jest na podstawie mojego systemu polegajacego na wyszukiwaniu druzyn ktore wygraly strzelajac 5+ bramek w poprzednim swoim meczu. Zauwazylem ze ciezko jest takiej druzynie w kolejnym meczu powtorzyc wynik, ba, nawet wygrac. Taka druzyna jest wlasnie Newcastle, wiec polecam patrzec na live bet365 jak beda sie srogo meczyc by strzelic chociaz jedna bramke jutro o godzinie 10 polskiego czasu a na Jamajce 3.00. Ta liga najprawdopodobniej nie jest warta polskiego grosza i watpie czy nadaje sie do tego systemu ale sproboje bojest to pierwszy mecz ktory rzucil mi sie wg mojego systemu na jutro i jest najwczesniejszy
⛔100
 
maer 272,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania ( Viasat Sport Division )
Spotkanie: Lyngby BK - Køge BK
Typ: 1
Kurs: 2.37
Data: 30.03.2014
Godzina: 13.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na 20 kolejkę rozgrywek duńskiej Viasat Sport Division.
W mieście Kongens Lyngby liczącym ponad pięćdziesiąt tysięcy mieszkańców na Lyngby Stadion mogącym pomieścić osiem tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Lyngby Boldklub założonym w 1921 roku a w gości z miasta Køge liczącego ponad trzydzieści pięć tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna Køge Boldklub założona w roku 1927.
Lyngby BK rozegrało w tym sezonie ligowym 19 spotkań w których zdobyło 32 punkty po 10 zwycięstwach, 2 remisach oraz 7 porażkach i zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 32-24.
Køge BK zdobyło 31 oczek w swoich 19 ligowych meczach w tym sezonie po 9 zwycięstwach, 4 remisach oraz 6 porażkach co daje obecnie piątą pozycję w duńskiej Viasat Sport Division, bilans bramek 26-18.
Gospodarze u siebie zagrali 10 meczy zdobywając w nich 22 oczka po 7 wygranych, 1 remisie oraz 2 porażkach, bilans bramek na swoim Lyngby Stadion 19-8.
Goście na wyjazdach 9 punktów w 9 spotkaniach po 2 zwycięstwach, 3 remisach oraz 4 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 10-11.
Moim zdaniem będzie to mecz bez historii w którym to Lyngby BK odnotuje zwycięstwo na swoim terenie gdyż drużyna ta u siebie jest bardzo dobra i niebezpieczna a jak zalicza wpadki to z naprawdę mocnymi drużynami wyjazdowymi lecz Køge BK do nich nie należy a do tego na Lyngby Stadion im nie idzie gdzie w ostatnich czterech spotkaniach o punkty ligowe polegli trzykrotnie a raz zaliczyli remis, ja typuje w tym meczu zwycięstwo dobrze dysponowanego u siebie Lyngby Boldklub po bardzo dobrym kursie wystawionym przez bukmacherów.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej ,NHL
Godzina: 0:00
Spotkanie: Detroit Red Wings @ Toronto Maple Leafs
Typ: Detroit Red Wings (włącznie z dogrywką i rzutami karymi)
Kurs: 2,04
Buk: PinnacleSports
Analiza:
Sytuacja na wschodzie jest niesamowicie napięta i wciąż nie wiadomo, kto zajmie ostatnie dwa miejsca z wild spotu. Wiadome jest jednak to , że dla Red Wings jest to właściwie must win , tym bardziej że Leafs całkowicie odpuszczają, nie mają motywacji i chyba wiary w swoje możliwości. Oczywiście Skrzydła przegrali 3 ważne mecze z rzędu, a jedynymi widocznymi perełkami na tafli byli po raz kolejny młodzi gniewni którzy tak na prawdę spełniają w tym przypadku rolę weteranów. Trener DRW nareszcie poruszył tą sprawę odprawiając ostry wykład w stronę starej gwardii i mam nadzieję ,że w końcu złapią się za jaja i przynajmniej pomogą młodzikom, jeśli już nie są w stanie nimi pokierować. Dotyczyło to głównie Franzena i Alfredssona.
Leafs są w beznadziejnej sytuacji, grają back to back i myślę ,że to bardzo , bardzo dobry moment na zdobycie łatwych punktów dla Red Wings.
✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej ,NHL
Godzina: 3:00
Spotkanie: Phoenix - Minnesota
Typ: Phoenix jedną bramką
Kurs: 3.50
Buk: bet365
Analiza:
Spotkanie mojej ulubionej drużyny (gospodarze) z Minnesotą Wild. Gospodarze walczą jeszcze o dziką kartę do play-off i wychodzi im to całkiem nieźle. 5 wygranych na ostatnie 8 spotkań, w tym pechowa porażka z NYR po dogrywce (prowadzili 2-0, przegrali 3-4) czy z bardzo mocnym Bostonem (2-4). Ogólnie jednak w tych meczach prezentowali się całkiem nieźle i mimo to że wypadł ich podstawowy bramkarz (byc moze dzis wroci) to nadal wygląda to dobrze. Punktowo miejsce 14 i tylko punkt za Minnesotą, która jest w słabej formie. Ostatnie porażki z Blues i Canucks gdzie stracili po 5 bramek utwierdziły mnie w przekonaniu, że coś im nie trybi w obronie, a to jedna z najlepszych też defensywnych drużyn w NHL. Jeśli takim drużynom nie trybi obrona, to pewne jest że mecz przegrają, bo ofensywa u nich stoi na niskim poziomie (2.32 gola na mecz przy 3.0 Coyotes). Mimo to uważam, jak i buki że mecz będzie wyrównany - może dojść do dogrywki bo kurs na czyste zwyciestwo gospodarzy to nadal 2.2-2.3, to sporo. Myśle, że w meczu też nie będzie padało dużo strzałów i jeśli którakolwiek drużyna wygra to jedną bramką, czy to po karnych nawet, ale jednak składanim się ku gospodarzom. Lepiej grają po prostu. Mecze bezpośrednie nie mówią także nic bo jest remis 5 do 5 w ostatnich 10.
⛔100
 
p-z. 150,6K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Anglia: Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Fulham - Everton

Typ: Everton do połowy
Kurs: 2.30
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
A czemu Everton do połowy? Już objaśniam.. Jak sami wiemy drużyna wcześniej wspomniana nie jest przeciętnym zespołem, wystarczy spojrzeć na tabele, ale nie tylko, ponieważ tu chodzi o coś więcej, a to, że Everton walczy z Kogutami o awans do Ligi Europejskiej (więc potyczki z zespołami z niższej półki muszą być na plusie), a także o to, że The Toffees mogą się zbliżyć do Arsenalu. Patrząc na ostatnie 5 spotkań Evertonu - 12 pkt czyli 4 wygrane i jedna porażka z City (nie wstyd), zaś Fulham 3 porażki, 1 zwycięstwo i 1 remis. Myślę, że Fulham zbytnio szans w tym spotkaniu nie ma więc stawiam na Everton do pierwszej połowy, Powodzenia!
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - ABA Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Zadar - Union Olimpija
Typ: under 142,5
Kurs: 1.88

Bukmacher: Bet365
Analiza:
No i kończymy weekend meczem z ABA Liga. Przede wszystkim do tego typu skłoniła mnie niesamowita postawa defensywna drużyna gospodarzy, która bije wręcz rekordy pod względem zdobyczy punktowych. Zadar u siebie jest mega defensywny w ostatnich pięciu meczach u siebie zdobywał mniej niż 120 pkt,muszę przyznać że strasznie niskie wyniki notując. Jak wiadomo do tanga trzeba dwojga i właśnie dzisiaj na swojej drodze mają zespół Unionu, który w moim odczuciu do podtrzymania tej passy będzie w sam raz. Union jak mało która drużyna lubi na mocną i szczelną obronę odpowiedzieć tym samym, więc zapowiada nam się ciekawy i zacięty mecz. Z zespołami stawiającymi na mocną obronę jak Cedevita czy Krka takie scenariusze bez problemu się sprawdzały, a po dzisiejszym meczu do tego grona dołączy w moim odczuciu zespół Zadaru. Chcąc powalczyć lub wygrać nawet z ekipą gości Zadar musi rzucić to co najlepsze czyli fantastyczny defens i na to liczę, a linia taka to miód na moje serce. Tak więc pobieram i czekam na rozstrzygnięcie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie
Godzina: 00:00
Spotkanie: Toronto - Detroit
Typ: over 5,5 bramki
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Krótko i na temat .. Na dzisiejszy wieczór wybrałam sobie spotkanie z NHL a dokładnie pojedynek pomiędzy Toronto a Detroit, oby dwie ekipy mają egzekwo 80 pkt z tym ze Detroit zajmuje 8 miejsce z lepszym bilansem bramkowym w Konferencji Wschodniej a Toronto 10 miejsce. Mecz na pewno będzie zacięty, walka o 3 punkty które mogą zaważyć na awansie do play off . Żadna z drużyn nie ma na co czekać , tylko trzeba atakować od pierwszych sekund .. Nie chce typować tu zwycięzcy bo w tym pojedynku może dziać się wszystko, nawet pomimo słabej formy Toronto. Mój typ to over 5,5 bramki .. Wydaje mi się ze na bramki w tym spotkaniu nie trzeba będzie długo czekać i trochę ich nawpada tym bardziej ze jedna drużyna będzie napędzać drugą do ataku po zdobyciu gola. Warto tez wspomnieć ze na ostatnie 5 spotkań ekipy z Toronto tylko w jednym meczu był over 4,5 a w pozostałych over 5,5 ???? Jeśli chodzi o gości było identycznie .. Może być ciekawy pojedynek z dużą ilością goli . Polecam bo naprawdę warto ! ;)
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Dyscyplina: MMA
Godzina:
03:00
Spotkanie: Rousimar Palhares - Steve Carl
Typ: Palhares
Kurs: 1.48
Bukmacher: unibet
Analiza: Dziś w nocy w oktagonie spotka się dwóch świetnych grapplerów, Palhares, niedawno zwolniony z UFC za kolejne już przeciągnięcie skrętówki. Po przejściu do dużo słabszej organizacji, jaką jest WSOF dostaje Carla... wydaje mi się że Steve raczej rzucony na dość głęboką wodę ponieważ bazuje on głównie na jiu jitsu, a jak doskonale wiemy Toquinho także jest świetnym parterowcem i do tego ma niesamowitą siłę i serce do walki, więc nie sądzę żeby dał się znokautować amerykaninowi. Głównym atutem Brazylijczyka będzie ogromna siła i wcześniej wspomniana opanowana do perfekcji skrętówka którą wg mnie zakończy walkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Dyscyplina: MMA
Godzina:
03:00
Spotkanie:
Yushin Okami - Svetlozar Savov
Typ: Okami
Kurs: 1.10
Bukmacher: unibet
Analiza: W tym typie chyba wiele nie trzeba opisywać, Thunder jeszcze do niedawna zawodnik UFC, walczył z najlepszymi zawodnikami wagi średniej, wygrywał i przegrywał, ale zdobył dzięki temu ogromne doświadczenie, dla &#39;Januszów&#39; dodam że to niedoszły rywal Mameda, może teraz trochę o przeciwniku jest to młody Bułgar który walczył dla mniej znaczących i znanych organizacji, z dużo słabszymi zawodnikami niż Okami, większość walk, bo aż połowa zakończona przez decyzje, 25% poddań i KO/TKO.
Myślę że wygrana Okamiego jest dla wielu fanów MMA już przesądzona, lecz to jest sport i wszystko może się zdarzyć.
Wg mnie Okami przez KO lub TKO

1 dzien = 1 post
-100

 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA
Energetyk - Flota
I liga, 12:15
typ: 2
kurs: 2,70
Bet365

W Rybniku nowy-stary trener. Czy efekt nowej miotły odpali? Rybniczanie od 10 spotkań bez wygranej w lidze. Niby mało porażek, ale aż 12 remisów, z czego sporo w meczach, w których prowadzili. Skład jak na beniaminka dobry, ze skutecznymi Ferugą i Cisse (9 i 6 goli odpowiednio). Uważam, jednak, że gospodarze nie poradzą sobie z Flotą. Wyspiarze dobrze zaczęli wiosnę, i niewiele im zabrakło, żeby nie mieć porażki w meczach z Górnikiem, Miedzią i Arką. Ostatecznie polegli jednak z gdynianami. Gra może nie porywa, ale już w meczu z Arką, szczególnie w drugiej połowie, Flota pokazała potencjał. Wyspiarze bez Niewiady, ale za to z Jasińskim w obronie. Walka o utrzymanie trwa i sądzę, że z lepszą skutecznością, jutro dorobek świnoujścian zasilą trzy oczka.

⛔100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Formula 1
Godzina: 10:00
Spotkanie: Roman Grosjean, Sklasyfikowany?
Typ: TAK
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tak jak się spodziewałem Lotus powoli bo powoli ale się poprawia, szczególnie Roman notuje progres z sesji na sesje, 4 14, 16 to odpowiednia ilość okrążeń w kolejnych treningach w Bahrajnie, równie udane kwalifikacje, wejście do Q2, 15 miejsce (po karze dla Bottasa) oraz 17 okrążeń na koncie to dodbre wyniki zresztą sam Grosjean to zauważył: &quot;To oczywiste, że udało nam się dokonać postępu, szczególnie dziś. Nie mieliśmy też zbyt wielu problemów. Samochody wyjeżdżały na tor gdy tego chcieliśmy i byliśmy w stanie sprawdzić kilka nowych rzeczy – niektóre z powodzeniem, niektóre bez.&quot;
Lotus to nie zespół laików, znają się na rzeczy i jeśli Redbull wyszedł z kryzysu prezentowanego podczas przedsezonowych testów, że potrafią obecnie walczyć o zwycięstwo to podobnie Lotus po uporaniu się z kłopotliwym silnikiem Renault upora się ze swoimi słabościami.
Jeszcze przypomną że Roman w już w Australii dojechał do 43 okrążenie, więc jeśli jutro obędzie się bez jakieś kolizji to Francuz powinien zameldować się na mecie wyścigu.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Premier League
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Liverpool - Tottenham
Typ:
Liverpool (-1 HA)
Kurs: 1.68
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Liverpool na pozycji lidera w Premier League? Na to czeka cały &quot;The Beatles&quot;. Choć to by był tylko &quot;teoretyczny&quot; lider to jednak lider budzący strach w oczach pozostałych drużyn. Jak gra Liverpool? Każdy fan futbolu powinien obejrzeć przynajmniej jeden ich mecz. Pressing, pressing, kombinacyjne ataki, włączanie całego sezonu do ofensywy. Mi się to osobiście bardzo podoba i bardzo bym chciał, aby to właśnie oni zdobyli w tym roku mistrzostwo Anglii. Oczywiście zdarzają im się gorsze mecze, ale wtedy wygrywają 2:1 zamiast 3:0. Drugi najlepszy bilans bramkowy w lidze +45, tuż po Manchesterze City +52. Warto dodać, że wczoraj cała czołówka ligi straciła punkty, mam tu na myśli Chelsea, Arsenal i Manchester City, więc jeżeli Liverpool myśli o mistrzostwie to ten mecz po prostu muszą wygrać.
Tottenham? Ostatnio są w dołku. Na ostatnie 5 meczów wygrali tylko raz, ale zwycięska bramka padła dopiero w 90 minucie więc na mnie to nie robi dużego wrażenia. Warto dodać, że w dwumeczu z Benficą dostali aż 5 bramek, u siebie przegrali z Arsenalem 0:1, a na wyjeździe z Chelsea aż 4:0. Słabo to wygląda. Mam nadzieję, że dzisiaj wynik będzie wyglądał w okolicach 3:0.

✅68
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Centralna Liga Juniorów - Polska
Godzina:
12:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - MKS Kluczbork
Typ: Zagłębie handicap azjatycki -2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Ponieważ nic ciekawego nie widzę na dziś z tenisa gram trochę &quot;wynalazkowy&quot; ???? typ z piłki nożnej. Co do analizy to tu nie ma się na czym szczególnie rozpisywać. Zagłębie na własnym terenie demoluje niemal każdego przeciwnika. Poza oboma zespołami z Chorzowa, które potrafiły tam wygrać (to jednak czołowe zespoły w tabeli odpowiednio 1 i 4), nikt nie przegrał w Lubinie mniej jak 3 bramkami. Jesienią w Kluczborku Zagłębie wygrało 5-0 i wszystko wskazuje, że dziś wynik w takich granicach jest bardzo realny. Oba zespoły dzieli przepaść w każdym aspekcie od kadry poczynając na zapleczu kończąc. Zespół z Lubina od wielu lat jest jednym z najlepszych w całym kraju klubem pod względem szkolenia młodzieży o czym świadczą regularne medale z Mistrzostw Polski (w tym kilka złotych) w każdej kategorii wiekowej. Przy takich dysproporcjach kadrowych obu zespołów każdy inny wynik niż kilku bramkowe zwycięstwo Lubina trzeba będzie rozpatrywać jako sporą niespodziankę.
zwrot 0
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ➤ Liga Włoska Serie A
Godzina:
15:00
Spotkanie: Verona - Genoa

Typ:
Verona
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365

Dla Genoy nie zagrają w tym meczu tacy zawodnicy jak Matuzalen 21/0, Vrsaljko 18/0,
Antonini 22/2, Kucka 11/2, Portanova 19/1, oraz Burdiso 8/0. Nie ukrywam że gram
ten typ tylko ze względu na absencje w drużynie gości z racji tego że Verona od pięciu
spotkań nie wygrała nic a zdobyła tylko jeden punkt do tabeli ligowej po wymęczonym
remisie z Bologną. Mam nadzieje że ten mecz uratuje mój budżet bo ostatnio to bieda z
nędzą w tej piłce nożnej. Verona bilans u siebie 8/2/5 także korzystny tylko czy ta drużyna
jest w stanie coś wygrywać i ruszyć się do przodu ? to jest znakomite pytanie na dzisiejszy
dzień.. Gospodarze w tym meczu bez dwóch grajków, jakimi są Romulo 30/5, oraz Taleb 24/4.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Boliwia
Godzina: 22:00
Spotkanie: Nacional Potosi - Bolivar
Typ: Nacional Potosi -1.5
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Sytuacja Bolivar w Copa Libertadores zmieniła się o 180 stopni po ostatniej niespodziance w Meksyku, gdzie wygrali z Club Leon 1-0. Oprócz tego będzie to ich trzecie wyjazdowe spotkanie z rzędu, najpierw w Santa Cruz gdzie przegrali z Oriente Petrolero 4-0, potem właśnie w Meksyku gdzie wygrali, a dziś zagrają w La Paz. Tyle podróży w ciągu jednego tygodnia nie wpływa dobrze na nikogo, a szczególnie gdy dochodzi do tego granie ważnych spotkań. Żeby nie było zbyt kolorowo Bolivar w ostatnim ligowym spotkaniu stracił aż trzech zawodników: Arce 25/12, Alvarez 26/0 i Gutierrez 21/1, kontuzjowani są natomiast Rodriguez 23/0, Walter Flores 29/0 i striker Yecerotte 22/2. Gospodarze są w trudnej sytuacji, ostatni w tabeli, zaledwie siedem punktów w jedenastu spotkaniach, dlatego każdy mecz jest bardzo ważny dla tego zespołu.
⛔100
 
B 0

betnar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław
Typ: Zawisza -1
Bukmacher: STS
Analiza:
Dramatycznie wręcz grający w tym sezonie Śląsk (w którym de facto zawodnicy domagają się premii za lokatę w pierwszej 8?!) jedzie do Bydgoszczy, aby zmierzyc się z przyzwoicie grającym na własnym stadionie Zawiszą. Nie licząc feralnego meczu z Lechią, a konkretnie rewelacyjnej formy Patryka Tuszyńskiego, Zawisza dobrze spisuje się na własnym stadionie, atak prezentuje się całkiem przyzwoicie, czego dowodem było wypunktowanie słabiutkiego w tym sezonie Piasta 6:0. Ostatni mecz z Wisłą potwierdził, że liczą się w walce o pierwszą czwórkę i tam bym ich upatrywał. Jak gra Śląsk każdy widzi. Kiepska forma, szczególnie ta wyjazdowa (uratowany remis z Zagłębiem w końcówce), wskazuje na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy. Stawiam tu wynik 2-0.

⛔ 100 / bukmacher
 
hawajski-typer 9

hawajski-typer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Portuguese Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Braga - Benfica
Typ: Goście wygrają całe spotkanie
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betclic
Analiza: Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam na kolejny mecz ligi portugalskiej. W owym spotkaniu, zagra lider z zespołem z środkowej tabeli, mianowicie Benfica i Braga. Mecz zapowiada się niezmiernie ciekawie, ponieważ sytuacja co do lidera nie została jeszcze do końca rozstrzygnięta. Oczywiście, drużyna gości jest coraz bliżej upragnionego trofeum, ale jak wszyscy wiedzą, futbol lubi być zaskakujący. Nie ma co owijać w bawełnę, czas przejść do kluczowej analizy. Przytoczę statystyki, bo to jest bardzo ważne. Benfica na wyjazdach jest tak samo mocna jak na własnym stadionie. Na 12 rozegranych meczy, wygrała aż 9 spotkań, zremisowała 2 razy i odnieśli zaledwie 1 porażkę. Bilans bramkowy wygląda na prawdę przyzwoicie, mianowicie, strzelili 24 bramki oraz stracili 10 bramek. Czas przejść do zespołu gospodarzy. Braga w tym momencie ma serie remisów. Na 12 meczy rozegranych na własnym stadionie, wygrali 7 razy, zremisowali 2 razy oraz zostali pokonani 3 razy. Bilans bramkowy wygląda dobrze, strzelili 24 bramki oraz stracili 12 goli. Według mnie zespół gości powinien gładko poradzić sobie z gospodarzami, ponieważ cały czas walczą o utrzymanie się na fotelu lidera. Polecam ten typ do zagrania bo na prawdę warto. Życzę powodzenia, pozdrawiam.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 949,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Dania 2 liga /
Data : 30.03.2014 godz. 15:00
Spotkanie - Frederica : Horsens
Typ - over 2.5 gola
Kurs - 1.95
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Zajmujący 3 miejsce zespół Horsens wybiera się dziś do Fredericy i myślę że po 3 pkt , goście mają szansę aby zrównać się z drugim tabeli Silkeborg ja jednak stawiam na gole w tym pojedynku i myślę ze granica 2.5 powinna być przekroczona a kurs na to trochę wygórowany dlatego warto chyba skorzystać , Horsens to najskuteczniejszy jak dotąd zespół 2 ligi na swoim koncie mają 42 gole zdobyte a straconych 29 , w meczach wyjazdowych spisują się dobrze 7-1-1 i gole 23 po stronie strzelonych po stronie straconych 11 , co do gospodarzy to zajmują oni dalekie 9 miejsce a bilans bramkowy 34:30 , u siebie strzelili większość swojego dorobku bramkowego bo 21 goli a stracili 19 a gdy zajrzymy do H2H to tu na boisku Fredericy pomiędzy nimi pada sporo goli bo średnia 3.13 tak więc korzystam z kursu na over 2.5 gola jaki wystawił buk bo w/g mnie powinno ten over paść !
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom