>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.11.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Astana - Olympiakos
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Astana ostatnio bardzo dołuje zarówno w lidze jak i w pucharach. Wyraźnie widać, że gra na dwa fronty im nie służy. Częste wyjazdy na zachód Europy po kilka tys. km mocno się na nich odbija. Dodajmy też, że znaczna część tej drużyny gra w reprezentacji Kazachstanu i też ma w nogach mecze eliminacyjne do MŚ. To nie są zawodnicy na takim poziomie, aby grać tak często. Po prostu typowa zadyszka po niezłym początku sezonu. Olympiakos to z kolei zupełnie inna sytuacja. Od miesiąca wygrywają wszystko strzelając sporo bramek. Pewne prowadzenie w lidze. Dla mnie ten mecz to czyste 2.
⛔100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina ; Pilka Nozna LE
Godzina ; 19.00
Spotkanie ; Sassuolo - Rapid.W
Typ ; Sassuolo
Kurs ; 1,95
Bukmacher ; bet 365
Analiza :
4 kolejka LE. Rapid niezle sie zaprezentowal 2 tygodnie temu , mozna powiedziec iz byli lepsi w zremisowanym meczu z Wlochami. Tyle , ze ten mecz odbywal sie w Wiedniu , a Rapid bardzo bardzo wiele traci w meczach wyjazdowych. A nie bedzie to obiekt w Ried czy St. Polten , tylko w polnocnych Wloszech gdzie gra sie bardzo bardzo ciezko. Swoje mozliwosci Rapid pokazal chociazby w Bilbao gdzie nie oddali strzalu w kierunku bramki. Oczywiscie tak tez mozna grac i nie przegrywac , ale....Napewno woli walki , zaangazowania , determinacji im nie zabraknie. Tylko czy to na Wlochow wystarczy?
Gdyby grali z Roma , Interem czy Fiorcia mozna by sie zastanawiac. Jednak klub z Sassuolo debiutuje w rozgrywkach pucharowych i tego nie zleje. Beda chcieli zagrac w fazie pucharowej. Tak wiem , to jest ciezki okres , 6 gra na przestrzeni 18 dni , jednak Di Francesco stara sie rotowac skladem , i mysle ze Ci co dzis wyjda na plac szybko zdominuja Rapid. Sassuolo potrafi grac skutecznie i kombinacyjnie na swoim boisku , nawet jak na wloska ekipe. Mysle iz Wlosi zalatwia to jak mezczyzni.
Win Sassuolo.
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina ; Pilka Nozna LE
Godzina ; 19.00
Spotkanie ; Anderlecht - Mainz
Typ ; Teodorczyk strzeli kiedykolwiek
Kurs ; 2,87
Bukmacher ; Bet.365
Witam, wczoraj Legia zaskoczyła chyba wszystkich i to nie ta młoda na którą ja stawiałem a ta seniorska.
Dzisiaj stawiam na Teodorczyka, za którym niezbyt przepadam, choćby na jego zachowanie w reprezentacji, ale facet w lidze belgijskiej jest jak na razie niezawodny i ma do tej pory zdobytych 9 goli. W Lidze Europy Teo ma dwa gole i może dzisiaj poprawić swój dorobek bramkowy, przyjeżdża Maizn do Brukseli który ma tak samo jak Anderlecht 5 pkt w tabeli. Tyle samo punktów ma też St Etienne więc w meczu Anderlecht Maizn powinno coś do bramki wpaść i może akurat jednym ze strzelców będzie gwiazdor Teodorczyk....powodzenia
✅187
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina ; Pilka Nozna, AFC Solidarity Cup
Godzina ; 11.30
Spotkanie ; Makau - Mongolia
Typ ; over 3 bramki (azjan)
Kurs ; 1.83
Bukmacher ; bet365
Na dziś egzotyczna ciekawostka z Azji. Turniej sześciu drużyn z Azji spoza pierwszej 180 rankingu. Wiadomo, im niższy poziom tym więcej bramek. Przyjrzałem się h2h tych zespołów i trzy ostatnie mecze z lat 2016, 2014 i 2009 zawsze ten over pokrywały, odpowiednio: 2-2, 3-2, 3-1. Makau w ciągu ostatniego roku zagrali 6 meczy z czego 4 razy tą linię pokryli. Mongolia w ciągu ostatniego roku zagrała tylko 3 mecze i pokryli linię w dwóch z nich. Oba zespoły oczywiście odpadły z eliminacji do Mundialu. Makau przegrało dwumecz z Kambodżą, a Mongolia z Timorem. Drużyny raczej na równym poziomie patrząc na ranking, h2h i kursy wystawione przez buka. Polecam.
zwrot
 
tepiciel99 3

tepiciel99

Użytkownik
Dyscyplina :Koszykówka , Euroliga
Godzina : 20:00
Spotkanie : Brose Bamberg - Milano
Typ : 1
Kurs : 1,62
Bukmacher ; Bet365
Analiza :
Przegladając dzisiejsza oferte wpadł mi w oko typ z koszykarskiej Euroligi . O godzinie 20:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy drużyną niemiecka Bamberg Brose a włoskim Milano . Zdecydowałem grać w strone gospodarzu z kilku powodów .
-pierwszym z nich jest poziom lig w jakich grają obydwie drużyny , o wiele bardziej cenie sobie lige niemiecka od włoskiej
-Drugi to fakt ze Bamberg gra u siebie , gdzie są bardzo mocni ! Na ostatnie 25 spotkań rozegranych u siebie wygrali aż 23 razy (!!!) wygrywając z takimi zespołami jak Baskonia (4 druzyna euroligi poprzedniego sezonu) Bayern czy CSKA(druzyna ktora wygrala Eurolige w poprzednim sezonie)
Natomiast dwie porażki jakie zanotowali to przegrana 4 pkt z Realem Madryt oraz ostatnio 1 pkt z Panathinakosem .
-Trzecim argumentem przemawiajacym za typowaniem Bambergu jest pamietny dla mnie mecz w obecnej edycji Euroligi gdzie przegrali swoj wyhazdowy mecz z Fenerhabce na ich parkiecie dopiero w ostatnich akcjach gdzie zabrakło zimnej glowy , jednak pokazali sie z dobrej strony , malo ktory zespol stac na postawienie sie drugiej druzynie Euroligi poprzedniego sezonu.
Mam nadzieje ze komus ppmoglem swoja analiza , za bledy przepraszam poniewaz analiza pisana z telefonu :) pozdrawiam !
✅62
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Paryż
Godzina: 11:00
Spotkanie: Cilic - Goffin
Typ: Goffin WYGRA pierwszy set i WYGRA cały mecz
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
H2H 3:0 dla Belga Goffina! Wszystkie z roku 2016!!
Sprawa o tyle ciekawa, że i jeden jak i drugi walczy o przepustkę do turnieju mistrzów ATP wieńczącym sezon 2016. tylko w jednym z tych trzech spotkań Chorwat potrafił urwać seta! Widać jak nie leży mu Belg. Jednego seta wygrał tylko gdy spotkanie toczyło się do trzech wygranych setów w Davis Cupie w marcu, było 3:1 dla Belga.
w Indian Wells Goffin wygrał 2:0 (7:6, 6:2), a w Tokio w październiku równiez Goffin pokonał Chorwata 2:0! Czemu więc teraz miało by być inaczej? Nie rozumiem kursów na Cilicia, nawet jeżeli byłby to mecz 50/50 to wiadomo, że wybieram kurs 2.50 a nie 1.50. Ale nie jest, Goffin potrafi z nim grać co udowadnia za każdym razem, w każdym z tych trzech pojedynków wygrywał również pierwszego seta, tak jak i ja typuję! Pozdrawiam, życzę powodzenia!
⛔100
 
digic 8

digic

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ATP Paryż
Godzina: 14:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Grigor Dimitrov
Typ: DW 2-1
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś upatruję szczęscia w tenisie ziemnym. O godzinie 14:00 w paryskim turnieju spotkają się pierwsza rakieta świata Serb Novak Djokovic z Grigorem Dimitrovem zajmującym 18 lokatę w rankingu ATP.
Obaj zawodnicy zaczynali turniej o 1/16 finału. Bułgar wyeliminował Baghdatisa (po 6-3 w pierwszym secie Cypryjczyk skreczował). Djokovic natomiast wygrał 2-0 z Luksemburczykiem Mullerem 2-0 (6-3, 6-4) jednak wydaje mi się że dziś przed trudniejsze zadanie. Otóż Dimitrov będzie bardziej wymagającym rywalem. Oczywiście faworytem meczu jest Djokovic ale nie sądze że będzie w stanie pokonać Grigora w dwóch setach.
Djokovic w poprzednim turnieju bardzo męczył się z Miszą Zverevem. Kolejny mecz z Bautistą przegrał 2-0. Nie sądzę, żeby jego forma była już idealna i myślę że Bułgara będzie stać na urwanie seta.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
seelowe 43

seelowe

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, KBL
Godzina: 11:00
Spotkanie: Sonic Boom - Anyang
Typ: Sonic Boom OT
Kurs: 3.28
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Szybko bo spotkanie za niecałe 30 min. Dziś biorę pod lupę spotkanie w KBL czyli czymś co oczarowało mnie w ostatnich latach. Liga Koreańska to wymagający rynek i znajdziemy tutaj doskonałe umiejętności basketu. Sonic Boom dziś we własnej hali podejmują Anyang.Sonic na razie bilans 1-3 ale to właśnie 1 spotkanie wygrali we własnej hali z liderującymi Samsung Thunders. Zespół w mojej ocenie własnego parkietu żałuję, że wczoraj nie napisałem analizy gdy kurs był w graniach 4. Mecz powinien być na styku podobnie jak rok temu gdzie 82:83 lepsi okazali się goście. Roster Sonic Boom w głównej mierze opiera się na Centrze Jasperze Johnsonie (18ppg) i niskim skrzydłowym Larrym Gordonie którego gra dziś będzie kluczowa. Resztę pierwszej s5 uzupełniają solidni gracze który jednak nie przegraczają średniej powyżej 10 ppg.Z ciekawostek powiem, że h2h w ostatnich 5 meczach to 1-4 dla Anyang ale w Busan Anyang wygrywało zawsze minimalnie bo 1,1,5 pkt także ten mecz jest do wywalczenia. Co do Anyang to zespół efektownie grający i fajnie ofensywnie usposobiony. Ciekawy matchup szykuje się na C gdzie u gości jest DaviD Simon(20.3 ppg). Mocnym punktem jest także rozgrywający Anyang Sykers który swoją mobilnością i zwinnością powinien mieć przewagę. Co do minusów gości to pozycja wspomniana wyżej SF która pozostaję bardzo słaba obsadzona i prawie nieistnieje u KGC - jest tam Jong Yang (6ppg). Mecz w którym obrona mierzyć się będzie z ofensywą i pogram na destrukcję. COME ON SONIC!
⛔100
 
D 2,8K

davidian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Fenerbache - Manchester United
Typ: BTS
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W pierwszy spotkaniu Turcy dostali spory oklep 1:4, jednak na swoim terenie są dużo mocniejsi i groźniejsi. Man Utd jakoś mnie w tym sezonie nie przekonują,a tym bardziej w LE (imho liga ważniejsza niż jakiś puchar pocieszenia) miała być maszynka do zabijania a zabija ostatnio śmiechem (coś ewidentnie nie trybi w klubie - może to klątwa Alexa?)Dzisiaj zapowiada się spotkanie nastawione na off Turcy będą chcieli zmazać plamę z porażki i zapewne coś wcisną podobnie jak ManUTD. Dlatego wchodzę śmiało w BTS po dobrym kursie.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maarcin14 709,6K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zenit Petersburg - Dundalk
Typ: 2 (handicap 0:3)
Kurs: @1.70
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Witam . Dziś 3.11 o godzinie 19 zostanie rozegrany mecz Ligi Europejskiej , a zagrają ze sobą Zenit Petersburg i Dundalk . W grupie D po 3 kolejkach komplet punktów mają zawodnicy Zenitu, bilans bramek 11:4 , natomiast goście dziesiejszego starcia zanotowali jedną wygraną, jeden remis oraz jedną porażkę włąsnie z Zenitem w wymiarze 1:2 . Bilans bramek 3:3 . Jak widać Dundalk mało strzela, ale też mało traci. Uważam że Zenit nie będzie miał tak łatwo jak uważają bukmacherzy i dają na zwycięstwo gospodarzy kursy w okolicach @1.15 . Ja wybrałem na ten mecz handicap 0:3 dla Dundalk , nie wierzę że Zenit zdoła dziś wygrać więcej niż różnicą 2 bramek. Zenit osłabiony brakiem &quot;10&quot; Danny&#39;ego. W Dundalk nie wystąpi Grimes. Powodzenia !
✅70
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Southampton FC - Inter Mediolan
Typ: 1
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwszy mecz tych ekip na Stadion Giuseppe Meazzy zakończył się zwycięstwem Interu (1-0) co sprawiło, że Nerazzurri zdobyli pierwsze punkty w Lidze Europy w tym sezonie i zachowali szansę na wyjście z grupy. Czy jednak te szansę są realne? Inter w tym sezonie prezentuje się fatalnie, mimo dużych transferów latem zespół w Serie A zajmuje odległe 12.miejsce. Z szatni co róż słychać o kłótniach zawodników czy też słabych morale w drużynie to wszystko sprawiło, że zespół opuścił Frank de Boer, a jego następcą został Stefano Vecchi. Dziś przed nim pierwsze trudne zadanie bowiem na St Mary’s Stadium powalczą o zachowanie szans na wyjście z grupy do fazy play-off. Moim faworytem w tym starciu są jednak gospodarze.
Southampton może nie jest zaliczany do czołówki w Premier League ale (9.miejsce) ale jest to solidnie grająca drużyna, która potrafi napsuć krwi najlepszym (nie tak dawno zremisowali na wyjeździe z Manchesterem City 1:1). Wydaje się, że dziś grając przed własną publicznością podejdą do meczu zupełnie inaczej niż przed dwoma tygodniami i postarają się o komplet punktów. Tym bardziej, że problemy Interu (według mnie) wcale się nie zakończyły na zmianie trenera i będzie to widoczne dziś na boisku.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to Inter dziś oprócz nie zgłoszonych do rozgrywek Kondogbii, Joao Mario, Jovetića i Barbosy to do Anglii nie polecieli również Melo, Palacio (kontuzja) i Brozović (zawieszenie). Jeśli chodzi o Southampton to Claude Puel nie może skorzystać z usług Pieda, Soaresa, Targetta, Gardosa i Longa. Myślę, że mimo tych osłabień to jednak Święci okażą się lepszą drużyną i 3 punkty pozostaną na St Mary’s Stadium.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, eliminacje do ME
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dania - Holandia
Typ: Holandia +9,5
Kurs: 1.85
Bukmacher : unibet

Mistrzowie olimpijscy podejmują europejskiego przeciętniaka.Dlaczego zatem Holandia ? Po pierwsze zdecydowanie za wysoka linia. Holendrzy potrafią grać dobry handball, a Duńczyków jak większość Skandynawów cechuje minimalizm. Holendrzy postraszyli przecież Polaków, a poziom ich gry idzie ku górze.
Dania, na ponad 30 ostatnich meczy nie wygrała ŻADNEGO różnicą 10 bramek, grając między innymi z Bahrajnem, Tunezją, Bośniakami, Austrią itp.
Holendrzy dobrze radzą sobie z underowymi drużynami, które zwalniają tempo meczu, a taką zdecydowanie jest Dania.
Nie przewiduje dziś pogromu, jeżeli ktoś chce zagrać to niech się pospieszy tylko uni zostawiło linię 9,5 na pozostałych już spada.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie: Fiorentina - Slovan Liberec
Typ: Babacar strzeli
Kurs: 2,08
Buk: Betano
Analiza:
Witam serdecznie! Czwartą kolejkę LE czas zacząć. Na tapetę biorę ekipy z Florencji i Liberca. Przed dwoma tygodniami dosyć łatwe zwycięstwo Violi 3-1. oprócz tego 0-0 z PAOK wyjazd i 5-1 z Karabachem, dom. Slovan 2-2 z Karabachem na wyjeżdzie i dwie domowe porażki z PAOK 1-2 i wspomniana z Fiorentiną 3-1. Dlaczego typ na Senegalczyka Babacara? Otóż trener Paulo Sousa dokonał kilku zmian na ten mecz. Nie zagra dwóch najlepszych strzelców(Kalinić i Bernardeschi). W ich miejsce zagrają, Argentyńczyk Zarate i właśnie Babacar. Senegalcyk w lidze nie gra zbyt często (łącznie w 6 meczach 302 minuty i dwie bramki). Za to w pucharach, trzy razy w wyjściowym składzie i trzy bramki. Dwie z Karabachem( tam Kalinić raz trafił i został zmieniony przez wspomnianego Zaratę 2 gole), oraz bramka w wyjazdowym spotkaniu z dzisiejszym rywalem (2 trafienia Kalinicia). Właśnie nieobecność Chorwata, determinuje mój typ. Babacar będzie wysuniętym napastnikiem, a za nim Chiesa i Zarate. zmiennicy &quot;wyprują sobie flaki&quot;, by udowodnić trenerowi swoja przydatnść w zespole. Kurs na zwycięstwo Violi to 1,29, stąd mój typ na bramkę Babacara, po całkiem przyzwoitym kursie. Miałem pograć dwie i więcej bramek(6,50), ale ile to już typów mi padło na zachłanności;). Bramka Zarate tez wydaje się dobrym typem(2,38). Ja będzie zobaczymy dziś wieczorem.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!

zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ Liga Adriatycka
Godzina: 17:00
Spotkanie : Zadar - Igokea
Typ: Igokea win
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Witam,
Zacznę od tego że brałem pod uwagę zagranie jakiegoś handi na minus w stronę Igokea, ale dwie rzeczy które mnie od tego odwiodly. Po pierwsze H2H zespołów, raz się zdarzyło że na 11 spotkań obu drużyn tylko raz wygrywali goście, była to Igokea. A po drugie wtorkowy mecz Paoku pozwala wyciągnąć wnioski.
Dziś w chorwackiej hali Zadaru przyjeżdża Bosniacka Igokea. Obie drużyny sąsiadują obok siebie w tabeli na miejscach 6-7 z 10 pkt.
Dlaczego zaś typ w stronę gości? Kilka powodów, przede wszystkim dlatego że Igokea przegrała ostatnie 3 mecze, ale za to z kim, Buducnost 92-93, Crvena Zvezda 66-68,Cedevita 69-84, czyli z tuzami tej ligi i nie tylko. Zaś Zadar na początku października notowal właśnie z tymi samymi drużynami 3 porażki,wszystkie w przedziale 40-20.
Po za tym drużyna Zadaru to skład oparty na Chorwatach, zaś Igokea ma ciekawego Robinsona, 19-latka aktualnie że średnia ponad 19pkt. Na centrze pojawił się Rikic z Buducnostu. Po za tym kilku ciekawych Serbskich graczy.
Atutem Zadaru z pewnością będzie hala, ale myślę że tym razem to nie wystarczy i goście dziś wyjadą z kompletem punktów do Bośni.
Powodzenia ????
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: FC Southampton - Inter Mediolan
Typ: 2
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Cóż listopad nie zaczął się dla mnie zbyt dobrze. Dwa dni i dwa złe typy więc trzeba to jakoś spróbować szybko nadrobić ;) Do typów dnia brałem dziś pod uwagę Sassuolo bardzo poważnie ale już ktoś inny mnie ubiegł i zastanawiałem się nad tym meczem a spotkaniem Apoelu Nikozja z Young Boys Bern, w którym typuje wygraną gospodarzy. Jednak do typów dnia wybieram spotkanie FC Southampton z Interem Mediolan bo po takim kursie bez wątpienia jest to warte uwagi. Inter słabo spisuje się na chwilę obecną tak w Lidze Europu jak i w Serie A, gdzie zajmuje dopiero 12 pozycję. Zwolniony został trener Frank De Boer, którego na tym stanowisku zastąpi dzisiaj tymczasowo trener Stefano Vecchi, który dotychczas w Interze zajmował się zespołem Primavery. Dla mnie jest to pozytyw bo od dłuższego czasu było widać, że między de Boerem a zawodnikami nie ma chemi, że trener ten nie umie się dogadać z zawodnikami. W tym meczu poprowadzi ich już ktoś zupełnie inny i myślę, że z zawodników zejdzie ten &quot;niesmak&quot; do trenera de Boera i dzisiaj to będzie trochę inny Inter niż ten, który dotychczas oglądaliśmy. Oczywiście Vecchi jest tylko tymczasowym szkoleniowcem a nowy ma zostać wybrany po tym spotkaniu przed kolejnym meczem w lidze włoskiej z Crotone. Liczę tutaj też na zadziałanie nowej miotły. Wprawdzie Vecchi na stałe nie będzie ale bardziej tutaj liczę właśnie na efekt zwolnienia de Boera, z którym zawodnicy nie umieli się dogadać i dzisiaj jestem pewny, że Inter będzie gryzł ziemię aby zagrać jak najlepiej i pokazać, że te ostatnie rezultaty to była wina trenera a nie ich umiejętności. Jestem pewny, że będą chcieli pokazać, że zwolnienie tego szkoleniowca to dobry ruch i, że teraz aż palą się do gry, kiedy w klubie nie ma tego trenera. Zespół z Mediolanu ma swoje problemy, jednak to dalej groźny zespół i już bez de Boera grzechem byłoby nie spróbować tutaj zagrać na ich wygraną i to po takim kursie ???? Z Southampton na ich stadionie napewno łatwo nie będzie, jednak mimo wszystko ja tutaj stawiam na wygraną włoskiej drużyny. Jeżeli chodzi o absencje to kolega wyżej już je wypisał ja powtórzę tylko. U gości nie zagrają Melo (kontuzja), Brozović (zawieszenie), Kondogbia, Joao Mario, Jovetić, Barbosa (niezgłoszeni). W zespole gospodarzy nie zagrają z kolei Pied, Long, Gardos, Targett i Soares a niepewny występu jest Cedrick. Według mnie dużo większe absencje są po stronie gospodarzy. Jeżeli chodzi o spotkanie to tak jak wspominałem spodziewam się dziś całkowicie innej gry Interu, dużo lepszej tak pod względem zaangażowania jak i taktyki. Liczę bardzo, że piłkarze będą chcieli udowodnić dziś, że za całym złem w klubie stał trener i to że nie wygrywali to tylko i wyłącznie jego wina a najlepiej to udowodnią wygrywając dzisiaj na trudnym terenie ;)
⛔100
 
W 6

witamok

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa Europy - Kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Polska - Serbia
Typ: Handicap azjat. Serbia(+3)
Kurs: 1.943
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Polska jest faworytem tego spotkania, lecz niestety boryka się z wieloma problemami; odejście B.Jureckiego i A.Wiśniewskiego z kadry, kontuzja Chrapkowskiego oraz niepewny występ Lijewskiego, Bieleckiego czy M.Jureckiego(!).
Krotko o Serbii - nie są potęgą, lecz na pewno nie można ich nazwać &quot;chłopcami do bicia&quot;, ponadto mają wielu zawodników grających w najlepszych drużynach Europy. Jest to również drużyna, z którą zawsze mieliśmy ciężkie mecze.
H2H
Polska 29 - 28 Serbia 15.01.16
Serbia 20 - 19 Polska 13.01.14
Polska 25 - 24 Serbia 17.01.13
Serbia 25 - 25 Polska 07.04.12
Polska 18 - 22 Serbia 15.01.12
Stawiam na zacięty mecz, który mam nadzieję skromnie wygra Polska. Powodzenia!
✅94
 
R 3

radek_suwalki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Fenerbache- Man Utd
Typ: 1X
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dzis spotkanie LE w którym to Fenerbache zmierzy sie u siebie z Man Utd, Gospodarze mają coś do udowodnienia i sobie i kibicom po ostatnim laniu z rąk gości 4:1. Popatrzmy na tabele i co z niej wynika, a wiec zacznijmy od tego ze czerwone diabły nie podchodza dosc powaznie do LE maja teraz wieksze problemy a mianowicie Liga krajowa, druga sprawa to forma gości daleka od ideału szczegolnie z takimi gwiazdami w skladzie jak ibra pogba itd. Z tabeli wynika ze remis dla gości byłby dobrym rozwiazaniem, bo.. nic im to nie robi zostaje im mecz u siebie z feyenoordem i wyjazd na ukraine, a uwazam ze wyjscie z grupy jest ich powinnoscia poprostu z czytego &quot;honoru&quot; wobec siebie i kibicow. Spojrzmy jeszcze na wyjazdy Man ostatnie warte odnotowania zwyciestwo bylo pod koniec sierpnia z Hull ( nie licze meczu z Northampton) które było wazne dla nich a tak remisy lub porazki. Jeszcze kilka słów o gospodarzach ostatnie ich wystepy sa przeplatane remisy zwyciestwa i porazki, Ostatni ich mecz u siebie to 5:0 ale tym bym sie nie sugerowal mysle ze dzis bedzie 1:1 ale z dobrego kursu na gospodarzy gram ostroznie. DLa nich bardziej zalezy na LE wiedza ze obecnie to jest ich szczyt mozliwosci i zajscie tam wysoko a Man Utd ma mecz w lidze ze Swensea na wyjezdzie i to bedzie ich priorytet . Pozdrawiam
✅75
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Villarreal - Osmanlispor
Typ: Villarreal -2HA
Kurs: 3,30
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzisiaj bez kalkulacji. Do twierdzy Villarrealu, która nie padł od pięciu spotkań przyjeżdża ekipa turecka o której wiem bardzo mało i nazwę ledwo mogę wymówić. żółta Łódź Podwodna chce awansować z pierwszego miejsca w grupie. Dotychczas zgromadzili 5 punktów i przewodzą w tabeli. Za nimi plasuję się właśnie drużyna z Turcji z czterema oczkami, trzeci jest Zurich także z 4 punktami, a ostatnia Steaua z dorobkiem dwóch punktów.
W poprzedniej kolejce Villarreal zremisował z Osmanlisporem 2-2, mimo że przegrywali po pierwszej połowie 2-0. Co prawda straty odrobili gdy za czerwona kartkę z boiska zszedł zawodnik turecki. Dziś na swoim stadionie przejmą inicjatywę od początku spotkania i będą je w pełni kontrolować.
Nawet jeśli w drużynie gospodarzy wystąpi dziś kilku graczy rezerwowych, to i tak są to gracze o klasę lepsi od piłkarzy tureckich. Stawiam na 2-0 do przerwy i końcowy rezultat 3-0. Villarreal niedawno ograli u siebie 5-0 Celtę Vigo więc ten fakt utwierdza mnie w opinii, że przed własną publicznością są naprawdę bardzo groźni.
⛔100
 
maldini-nh 37

maldini-nh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Astana - Olympiakos
Typ: X
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dlaczego akurat na dzisiaj taki typ? A to juz wyjaśniam. Astana która gra bardzo dobrze u siebie i napewno będą chcieli wyciągnąć przynajmniej 1 punkt z tego spotkania. Napewno to spotkanie nie będzie wygladac tak jak wy Grecji gdzie Astana przegrała 4:1 z Olympiakosem ale byli w stanie strzelić jedna bramke a grali na trudnym terenie bo Olympiakos jest mocna druzyna u siebie a na wyjazdach nie graja zbyt dobrze. Astana napewno tego meczu nie przegra bo pokażą wole walki przed swoją publicznością a wiemy ze ciężki jest teren w Kazachstanie a można to stwierdzić tym ze jak Astana grała w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów to zremisowała wszystkie 3 mecze u siebie i to nie z byle jakimi drużnami bo z Atletico Madryt, Benfica
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 97

koonrrrado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa/Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Nice - Salzburg
Typ: obie drużyny strzelą gola - TAK
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Dziś w meczu 3 i 4 drużyny grupy I, Nice – Salzburg stawiam na to, że obie drużyny strzelą gola. Gospodarze w kapitalnej formie od początku sezonu w Ligue 1. Nie przegrali jeszcze żadnego meczu po serii 11 spotkań, remisując zaledwie 2 razy. Na swoim podwórku spisują się fantastycznie, odprawiając do tej pory takie drużyny jak Monaco (4-0) czy Lyon (2-0). Raz zremisowali na wyjeździe i raz u siebie z Lille (1-1). W każdym meczu zespół z Francji zdobywał przynajmniej jedną bramkę. Bilans drużyny z Allianz Riviera w lidze wynosi 24-8.
Goście w swojej lidze prezentują się znacznie lepiej, aniżeli w rozgrywkach europejskich. W austriackiej Bundeslidze zdobyli 25 bramek, tracąc ich 10. W każdym meczu tworzą sobie znaczną ilość sytuacji bramkowych. Salzburg jest w trudnej sytuacji w grupie I, Ligi Europy. Nie wygrali jeszcze meczu, strzelając tylko 1 bramkę z Schalke na wyjeździe. Jednak nadal cały czas mają szansę na wyjście z grupy, na pewno dziś będą walczyć o komplet punktów, gdyż w przypadku przegranej mogą się już pożegnać z europejskimi pucharami. W pierwszym spotkaniu, nieznacznie przeważali nad zespołem z Francji, ale niestety nie udało się osiągnąć im korzystnego wyniku. Dziś grają swój mecz o wszystko więc będą „gryźć trawę”, aby wygrać to spotkanie, choć uważam, że jednak nie podołają temu zadaniu to przynajmniej jedną bramkę uda im się strzelić. W przypadku wygranej z Nicea, zrównają się z nimi punktami, jest o co walczyć. Goście podrażnieni porażką u siebie w poprzedniej kolejce 0-1, na pewno pałają rządzą rewanżu więc będziemy mieli bardzo ciekawe widowisko.

Ostatnie 5 spotkań gospodarzy:
Nancy 0-1 Nice,
Nice 2-1 Lorient,
Nice 2-0 Lyon,
Metz 2-4 Nice,
Nice 4-1 Nantes.


Ostatnie 5 spotkań gości:
Altach 0-0 Salzburg,
Salzburg 0-1 Sturm Graz,
AC Wolfsberger 2-2 Salzburg,
St. Polten 1-5 Salzburg,
Salzburg 1-0 Ried.

Powodzenia życzę, jeśli pomogłem i typ wszedł, kliknij dzięki. Nic Cię to nie kosztuje, w przeciwieństwie do kuponu. Heh Pozdrawiam!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom