>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 3.08.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 3. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza
:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Meksyk Apertura
Godzina: 00:00
Spotkanie: Guadalajara - Cruz Azul
Typ: X/X
Kurs: 4.60
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 2 kolejki ligi meksykanskiej. Guadalajara gra z Cruz Azul. Obie druzyny nie weszly dobrze w sezon przegrywajac swoje mecze inauguracyjne i to do zera, by pozniej wygrac w pucharze meksyku z druzynami lig nizszych, w niskim wymiarze bo i 1:0 i 2:0. Cruz Azul od jakiegos czasu gdy obserwuje, ta druzyna gra przewaznie underowe mecze, ale tez praktycznie wszystkie na granicy remisow (1 golem) i majac najnizszy wskaznik bramek 14:14 w 17 meczach. Guadalajara inaczej. Dobrze rozpoczeli poprzednia runde, by koncowke stracic 1 wygrana w 10 meczach. Bramkowo 20:16, troche lepiej - co moze oznaczac ze sa skromnym faworytem dzisiejszego spotkania. Mimo wszystko sadze ze Cruz Azul wyciagnie tu remis. Prawdopodobnie 1:1, choc nie zdziwilbym sie i 0:0 patrzac na indolencje strzelecka obu ekip.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
adam540 67

adam540

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Korona Kielce - Ruch Chorzów
Godzina: 18:00
Typ: BTTS
Kurs: 2.0
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Postanowiłem na dziś wybrać typ z ostatniego spotkania naszej Ekstraklasy. W Kielcach o godzinie 18:00 spotkają się drużyny Korony Kielce oraz Ruchu Chorzów. Typuje tutaj że w kończącym meczu trzeciej rundy naszej najwyższej klasy rozgrywkowej obie drużyny strzelą po chociaż jednej bramce opierając się na ostatnich wynikach obu drużyn. Jak wiadomo Korona jest jednym z faworytów do spadku jednak początek sezonu pokazuje że piłkarze nie zwieszają głów i walczą o każdy punkt który w końcowym rozrachunku może okazać się bezcenny. Znając charaktery piłkarzy tej drużyny w kolejnym meczu szczególnie u siebie będą próbowali wyszarpać punkty. Goście sezon rozpoczęli przyzwoicie notując w dwóch spotkaniach zwycięstwo oraz porażkę. W obu spotkaniach Ruchu nie padł BTTS natomiast w dwóch meczach Korony zdarzył się on raz. Patrząc na h2h obu drużyn BTTS padł naprawdę dawno. Na ostatnie 5 meczy obu drużyn BTTS padł jedynie raz a seria meczu bez goli z każdej stron to już 4 spotkania. Myślę że to idealny typ ponieważ obie drużyny będą próbowały już od pierwszych kolejek walczyć o jak największa ilość punktów i nie zadawalając się remisem grać do przodu. Liczę ze ta seria spotkań obu zespołów bez BTTS zostanie zakończona jutro w Kielcach.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Korona-Ruch
Typ: Korona dokładnie 1 golem
Kurs 3.85
Buk unibet
Godz: 18:00
Analiza: Na jutro postanowiłem wybrać spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym Kielecka Korna mająca obecnie o dwóch rozegranych spotkaniach komplet punktów podejmowała będzie ekipę Chorzowskiego Ruchu, faworytem według bukmacherów sa w tym spotkaniu Kielczanie,ale według mnie szanse są w tym spotkaniu bardziej wyrównane,ponieważ Korona pomimo tych dwóch zwycięstw wcale nie grała dobrze, miała w tych meczach bardzo dużo szczęscia, według mnie w tym meczu możemy spokojnie liczyć na jakieś bramki dla obu ekip , ponieważ ich defensywy nie wyglądają zbyt dobrze , Korona Bilans po dwóch spotkaniach 5;2 natomiast Ruch 2:2. Gospodarze nawet jeśli w tym spotkaniu zdobędą komplet punktów to myślę że bedzie to wygrana dokładnie 1 golem, poza tym goście też łatwo tutaj nie odpuszczą ponieważ to jest jeden z nielicznych stadionów na którym według mojej oceny są w stanie zapunktować, dlatego też ja na to spotkanie mam kilka typów, zagram po najmniejszej linii oporu czyli na over 1.5 gola w meczu,ale polecam jeszcze spróbować zagrać na większą ilośc bramek,albo na wygraną ekipy gospodarzy jednym golem, dokładny wynik 2:1.
⛔ 100
 
pawelinho 263

pawelinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2. Bundesliga
Spotkanie: RB Leipzig - Furth
Godzina: 20:15
Typ: RB Leipzig
Kurs: 1.70
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Drużyna RB Leipzig to absolutny faworyt do awansu do Bundesligi. Z klubu nie odszedł praktycznie nikt kogo nie dałoby się zastąpić. Wydano ponad 15 milionów euro na wzmocnienia, ściągnięto naprawdę klasowych piłkarzy, to musi przynieść efekt! W pierwszej kolejce wyjazdowe zwycięstwo z FSV Frankfurt 1:0, dziś spotkanie z Furth pokaże na co stać tę drużynę. Według mnie jest w tym typie value, bo różnica między zespołami jest większa niż wskazywałby na to kurs. W sparingach RB Leipzig potrafiło pokonać Southampton, czy Rubin Kazań, w tamtym sezonie świetnie radzili sobie na własnym boisku, a Furth na wyjazdach było jedną z najgorszych drużyn w lidze. Gospodarze muszą to dziś wygrać!
⛔ 100
 
Q 232

qznia

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, Meksyk LNB
Spotkanie: Saltillo - Monterrey
Godzina: 1:00
Typ: Saltillo
Kurs: 1.68
Bukmacher: bet365
Analiza:
W meksykańskiej lidze baseballa LNB czas na kolejne spotkania. Ze względu na strefe czasową, mecze te przypadają w Polsce na poniedziałkową noc, otwierając tym samym nowy tydzień. Mnie w oko wpadło spotkanie drużyn Saltillo i Monterrey, w którym to typuje zwycięstwo gospodarzy. Zawodnicy Saltillo są obecnie w znakomitej formie i pewnie wygrywają swoje mecze. Ostatnio nie dali szans drużynie Broncos de Reynosa, wygrywając z nią trzykrotnie, a teraz już dwukrotnie pokonali Monterrey. Wydaje się, że dzisiejsze spotkanie powinno być formalnością, bo wszystko przemawia za Saltillo. Zawodnicy Monterrey obecnie są w lekkim dołku i nie wydaje mi się, aby w ich grze coś drgnęło. Ostatnie mecze H2H jasno wskazują na Saltillo- 5 ostatnich meczów to ich 5 zwycięstw. Równie dobrze wygląda to na własnym obiekcie 5 spotkań i bilans 4-1. Podsumowując, faworytem w tym meczu są gospodarze i nie pozostaje im nic innego jak postawić dzisiaj kropke nad &quot;i&quot;, odnosząc trzecie zwycięstwo. Powodzenia!
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna, MLS
Godzina: 1:00
Spotkanie: Chicago Fire - FC Dallas
Typ: pierwsze 10 minut - gole : powyżej 0,5
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Eurosport transmituje ligę MLS, więc dość często mam okazję oglądać mecze tej ligi. Ten mecz również będzie można obejrzeć na Eurosporcie. Co mi się podoba w tej lidze, to nieustępliwość, brak kalkulacji tylko walka o zwycięstwo od samego początku aż do końca. Tempo gry w tej lidze jest bardzo wysokie, więc bramek jest dużo. O żadnym kalkulowaniu nie ma mowy też w spotkaniu pomiędzy Chicago Fire a FC Dallas, gdyż obie drużyny potrzebują zwycięstw. Dallas gra teraz świetnie, ponieważ pięć ostatnich meczów zakończyło się ich zwycięstwem. Jeżeli odniosą kolejne zwycięstwo, to awansują na pierwsze miejsce w swojej konferencji. Chicago Fire jest na ostatnim miejscu w przeciwnej konferencji, więc potrzebują zwycięstw, by się z tego ostatniego miejsca wydostać. W dwóch ostatnich meczach Chicago było dużo bramek w pierwszej połowie. Szczególnie dużo było ich w meczu z Columbus Crew, gdzie w pierwszej połowie były trzy gole. W pierwszych dziesięciu minutach były już dwa gole, jeden dla Columbus Crew, a drugi dla Chicago Fire. W MLS gole w pierwszych dziesięciu minutach to nie jest rzadkość, także po takim kursie warto postawić, że w pierwszych dziesięciu minutach tego meczu zobaczymy jakiegoś gola.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 2

msj-127642

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia 1 Liga
Spotkanie: Dinamo Bukareszt - ACS Poli Timisoara
Godzina: 20:00
Typ: D.Bukareszt
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Poniedziałek pod znakiem Dinamo! Zapowiada sie ciekawa walka. Gospodarze którzy zakończyli poprzedni sezon na 8 miejscu, z raczej średnimi statystykami, zawalczą w czwartej kolejce z witająca się jeszcze w pierwszej lidze ekipą ACS Poli. Dwie porażki i zwycięstwo po stronie gości z jedną strzeloną bramką nie najlepiej świadczą o ich formie, dla mnie jak większość ekip po awansie do pierwszych lig (nie licząc anglii) będzie zbierać solidne baty przez polowe sezonu. Proponuje DNB bo to rozsądne rozwiązanie, 1.5 d... nie urywa ale jak dla mnie bardzo sympatycznie.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qn7 159

qn7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia, Puchar Ligi
Godzina: 18:00
Spotkanie: Galway - Dundalk
Typ: 2
Kurs: 1,53
Bukmacher:
bet365
Analiza:

Półfinałowe spotkanie pomiędzy Galway a Dundalk.
Goście to aktualny mistrz kraju, lider tabeli, a także zwycięzca Pucharu Ligi z poprzedniego sezonu. W tym roku również będą chcieli zgarnąć wszystko, więc meczu pucharowego na pewno nie odpuszczą. W tabeli prowadzą z przewagą 6 punktów nad drugim zespołem, a mecz ligowy będą rozgrywać 4 dni po meczu pucharowym, więc czas na regeneracje będzie, a w dodatku mierzyć się będą ze słabym Longfordem.
Galway awansował w poprzednim sezonie do pierwszej ligi i widać, że nie są mocną drużyna i będą prawdopodobnie walczyć tylko o bezpieczne utrzymanie. Dwa pierwsze meczu pucharowe wygrali z drużynami spoza pierwszej ligi, natomiast w ćwierćfinale pokonali po dogrywce 1-0 Bohemians.
Różnica między tymi drużynami jest na prawdę duża, w lidze po 21 kolejkach goście mają 22 punkty przewagi nad Galway, bilans bramkowy w lidze przedstawia się: 30:42 - Galway, Dundalk 50:14, co pokazuje się gości. Co prawda, mecze pucharowe żądzą się swoimi prawami, jednak uważam, że goście powinni sobie spokojnie poradzić, gdyż jak widać są wyraźnie lepsi od swoich przeciwników.
Jeszcze warto przyjrzeć się H2H pomiędzy zespołami:
07.07.15 Galway - Dundalk 2:4 - liga
20.04.15 Dundalk - Galway 3:0 - liga
22.08.14 Dundalk - Galway 2:1 - puchar - ten wynik trochę mniej istotny, gdyż to spotkanie odbyło się prawie rok temu.

Nie jestem ekspertem od Irlandzkich rozgrywek, jednak patrząc na wszelkie statystki uważam, że warto postawić na wygraną Dundalk.
⛔ 100
 
R 3

rekkles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, 2 liga
Godzina: 19:45
Spotkanie: Winterthur - Wohlen
Typ: Wohlen
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Gospodarze obecnie są w bardzo słabej dyspozycji. Passa 6 porażek w tym 4 mecze na własnym stadionie, rozpoczęcie sezonu od przegranej 1-2 z Wil nie przemawiają za drużyną Winterthur. Drugie spotkanie ligowe z powodu niegotowego nowego stadionu w Biel musiało zostać przełożone na sierpień, co moim zdaniem zaburza rytm pracy drużyny. Z kolei goście są zespołem, który w ubiegłym sezonie najlepiej ze wszystkich drużyn radził sobie w meczach wyjazdowych, wygrywając aż 13 z 18 spotkań. Za Wohlen przemawiają też bezpośrednie starcia tych dryżyn, w 6 ostatnich meczach to oni przechylali szalę zwyciestwa na swoją stronę. Goście rozegrali już dwa spotkania w lidze, oba z nich zakończyły się remisem. 1-1 ze spadkowiczem Aarau oraz 2-2 z Le Mont. Uważam, że spotkanie nie będzie należało do najłatwiejszych ale ilość czynników przemawiających za drużyną Wohlen zachęca do zagrania tego typu.
⛔ 100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Typy podajemy według wzoru:
Cytat:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce- Ruch Chorzów
Typ: X
Kurs: 3,4
Bukmacher: bet365

Witam po miesięcznej przerwie ;) Typowanie zaczynam od naszej ekstraKLAPY. Obie drużyny nic zbytnio nie prezentują, Korona po dwóch zwycięstwach pewnie dobrze zmotywowana, ale jak się bardzo chce to nie zawsze wychodzi. A Ruch jak zwykle, jak nie musi to mu się udaje ;) Faworytem u buka jest Korona, ale to chyba tylko ze względu na miejsce w tabeli, moim zdaniem będzie to wyrównane spotkanie i zakończy się remisem
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - ROSJA: Premier Liga

Spartak Moskwa - Rubin Kazań
Otkrytije Ariena, godz. 18:00
Spartak Moskwa HA -1.5 @3.10 Bet365
Gospodarze spotkania jak do tej pory w pierwszych dwóch kolejkach ligowych zdobyli 4 punkty po remisie 2:2 u siebie z zespołem Ufa oraz po wygranej 0:1 na wyjeździe przeciwko Krasnodarowi. Dzisiaj nadarza się wg mnie fajna okazja na zdobycie kompletu punktów u siebie na Otkrytije Ariena. Rubin we czwartek gra rewanż w kwalifikacjach do LE, gdzie pierwszy mecz wygrał na wyjeździe 2:3 więc będą mieli czego u siebie bronić. Spodziewam się, że w dzisiejszym meczu w składzie gości nie zobaczymy tych kluczowych zawodników tylko raczej trener będzie rotował składem po to, aby we czwartek przejść kolejną rundę eliminacyjną LE. W lidze zawodnicy z Kazania jak do tej pory bez punktów, przegrali dwa mecze - w inauguracyjnej kolejce przeciwko CSKA Moskwa 1:0, natomiast w drugiej kolejce przeciwko Amkarowi na własnym obiekcie 0:2. Na ten sezon zawodnicy Spartaka Moskwa zostałi wycenieni na 87.50 mln €, natomiast Rubina Kazań na 64.58 mln €. Dzisiaj zaufam gospodarzom spotkania i postawię na ich zwycięstwo z handicapem co jest wg mnie w zasięgu ich możliwości.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - ⚽ Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Korona Kielce : Ruch Chorzów
- czerwona kartka / tak
- Kurs 3.65 / Betsson

Wczoraj się nie powiodło to może dziś wejdzie . Pojedynek pomiędzy Koroną a Ruchem powinien obfitować w faule a arbitrem w tym pojedynku jest pan Bartek Frankowski który lubi pokazywać sporo bezpośrednich czerwonych kartek a jego bilans pod tym względem wygląda tak - 23 czerwone z czego 14 bezpośrednich , natomiast tak jak wspomniałem we wczorajszym meczu Legii z Łęczną że pan Tomek Musiał nie za bardzo toleruje grę Legii ( w wczorajszym meczu to też pokazał bo ukarał ich 2 żółtkami ) tak samo możemy powiedzieć o Bartku Frankowskim który nie za bardzo przepada za grą Ruchu i jak do tej pory jego bilans do Niebieskich wynosi w 9 meczach 3 czerwone z tego 2 bezpośrednie , no i jak grają obie ekipy pod względem fair-play a tu mamy coś takiego , w zaledwie dwóch meczach tego sezonu piłkarze Korony zobaczyli już aż 8 żółtek a przewodzi w tym Marcin Cebula który zobaczył już 2 takie kartoniki po jednym w każdym meczu , co do Ruchu to ci akurat zostali ukarani 4 żółtkami ale nie zmienia to faktu że ich gra jest czysta bo fauli spowodowali już sporo , co do ich wspólnych meczy to też raczej nikt nogi tu nie odstawia i nie raz kości trzeszczą no i czerwona też już był nie raz pokazana tak więc w/g mnie jest sporo atutów aby i dziś pan Bartek pokazał taki kartonik !
⛔ 100
 
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy - Regionalliga West
Godzina: 14:00
Spotkanie: Fortuna Dusseldorf II - Borussia Dortmund II
Typ: over 2,5 bramki
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dla obu tych zespołów będzie to pierwsze spotkanie w bieżących rozgrywkach ligowych. Starcia tych ekip w Dusseldorfie zawsze kończyły się strzeleniem łącznie co najmniej trzech bramek. Ogólnie w pięciu meczach między tymi zespołami tylko raz byliśmy świadkami braku overa 2,5 w meczu. Podobieństwem między tymi zespołami jest to, że w ostatnich trzech meczach u obydwóch klubów padały overy 2,5. Faworytem tego meczu jest ekipa gości, z kolei gospodarze w czterech ostatnich meczach u siebie zawsze strzelali przynajmniej jedną bramkę a Borussia z kolei w czterech ostatnich meczach na wyjeździe też strzelała przynajmniej jedną bramkę. Wniosek nasuwa się jeden - over 2,5 to jest typ na ten mecz.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Waszyngton
Godzina: 22.00
Spotkanie: Sela D - Chung H
Typ: dokładny wynik 2-0 Sela D
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ ten opieram głównie na tym, że Koreańczyk wraca po kontuzji i trafia na zawodnika dość ogranego na tej nawierzchni. Chung gdy grał jeszcze w maju na betonie, miał wyniki bardzo dobre, dwa wygrane turnieje w Azji i godne zwrócenia uwagi 2-0 z Kudlą, który teraz robi furorę. Potem dramatyczny bój w Wimbledonie z Herbertem na trawie, ostatecznie przegrany 2-3, a następnie kontuzja. Głównie przez to, że ta kontuzja się przydarzyła, wątpię aby jeszcze wrócił na właściwe tory.
Sela zaś to typ trudny do rozwikłania. Chłop z gorącą głową i póki mu wszystko będzie wychodzić - to znaczy, że będzie utrzymywał serwis to będzie dobrze. Natomiast jeżeli przegra jednego seta to wszystko się może posypać - tak jak to było w jego ostatnim meczu (z Kudlą), gdzie po bardzo wyrównanym pierwszym secie, w drugim skończyło się na 6-0. Dlatego jeżeli będzie trzymał serwis to myślę, że zdoła choć raz przełamać Chunga bo ma na prawdę dobre returny.
⛔ 100
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Ruch Chorzów
Typ: Ruch Chorzów X2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
W obydwóch ekipach sporo sie działo przed rozpoczęciem nowego sezonu przede wszystkim przez fakt że stracili swoje największe gwiazdy które gwarantowały jakość i punkt w zeszłym sezonie. Korona straciła z podstawowych zawodników V.Cerniauskasa( 35m) , P.Golańskiego (31m +1g), J.Kiełba (34m+9g), O.Kapo (27m+7g), Leandro ( 23m+1g) oraz L.Carolsa (15m+5g) przy czym postawili głównie na zawodników z rezerw czy z niższych lig przed stratem ligi przez wszystkich ekspertów wymieniani jako główny kandydat do spadku i doręczyciel punktów jednak zaskoczyli wygrywając dwa pierwsze spotkania z Jagiellonia 3:2 która przyjechała trzecim składem jak to sie popularnie mówi oraz wyjazdowe zwycięstwo z Zagłębiem 0:2 mimo że Lubin ich ciśną oni potrafili przy dużym szczęściu wykorzystać w 100% swoje okazje które wypracowali. Ruch Chorzów natomiast stracił dwóch ważnych zawodników G.Kuświka (35m+14g), F.Starzyńskiego (36m+8g) kolejni to według mnie zawodnicy którzy walczyli ale poziomem i forma nie błyszczeli w zeszłym sezonie i osobiście nie traktuje tego jako szkode mowa o B.Babiarzu (36m+1g) oraz J.Kowalskim (33m+3g). Niebiescy w ich miejsce już mają zmieników Kuświka zastąpi sprowadzony w zeszłym tygodniu M..Stępiński który związał sie z Ruchem 3 letnim kontraktem i jak mówi wreszcie będzie mógł wykorzystać w 100% swoje możliwości ponieważ będzie występować w ataku jak na napastnika przystało, a nie jak to miało miejsce w Wiśle na skrzydłach. Filipa Starzyńskiego już godnie zastępuje młody zawodnik który w końcu dostał prawdziwą szanse Lipski widać w tym zawodniku spory potencjał. W miejsce Babiarza jest juz dwóch zawodników którzy będą walczyć o to pozycje młody Urbańczyk z których Niebiescy wiąrzą spore nadzieje oraz sprowadzony doświadczony M.Iwański który jednak potrzebuje jeszcze 1/2 tygodni by wrócić do optymalnej formy no i luka na skrzydle po Kowalskim zostaje zmontowana Tomaszem Podgórskim który lada chwila powinien wskoczyć do składu. Niebiescy sezon rozpoczeli od porażki z Łęczną 0:2 bo usypiającym pojedynku z obydwóch stron następnie przyszło zwycięstwo już w lepszym stylu w mini derbach z Piastem 2:0 i wreszcie napastnicy za czeli strzelać bramki mowa o Viśni oraz Efirze. Kielce dla Niebieskich w ostatnich sezonach sa gościnne więc liczę na zwycięstwo ale dla bezpieczeństwa zagram podwójną szasne.
✅ 75
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - mecze towarzyskie
Godzina: 13:00
Spotkanie: SKA - Severstal
Typ: poniżej 5.5
Kurs: 1.98
Bukmacher: Pinnacle
Analiza
:
Ostatnie sparingi nie do końca przemawiają za typem underowym, ale ja zdecydowałem się dzisiaj postawić na taki scenariusz. Powodów jest kilka. Po pierwsze SKA jest jeszcze w fazie ciężkich treningów. Po drugie mają nowego trenera - Nazarova, który najzwyczajniej w świecie nie mógł przekazać swojej wizji taktycznej w tak krótkim czasie. Po trzecie w przerwie letniej odeszło kilku wartościowych zawodników z linii ataku. Mowa przede wszystkim o Panarinie, Cervence, Martessonie, Thoreseniei Ericssonie. Znaleźli się następcy, ale potrzeba czasu, żeby nowe linie zaczęły funkcjonować poprawnie. Oczywiście można mówić, że od pierwszych sparingów SKA strzela, ale rywale nie szczególni poza Lokomotywą ( ale po tym co zobaczyłem wczoraj w wykonaniu ich defensywy, to jakoś mniej te bramki SKA nie dziwią ). Severstal nie jest rywalem z najwyższej półki, ale z pewnością bardzo solidnym. Ubiegły sezon pokazał luki szczególnie w defensywie, ale działacze mocno popracowali wzmacniając zespół solidnymi nazwiskami i trzeba przyznać, że są tego efekty. Dzisiaj liczę, że pokażą fajny hokej szczególnie w tercji obronnej. Rywalem mistrz kraju, więc motywacja powinna być podwójna.
✅ 98
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Spotkanie: Korona Kielce – Ruch Chorzów
Typ: over 2.5
Kurs: 2.25
Buk: bet365
Godz. 18:00
Analiza:
W ostatnim spotkaniu 3. kolejki Ekstraklasy niepokonana dotąd Korona Kielce zmierzy się przed własną publicznością z Ruchem Chorzów. Obie ekipy mają ze sobą dużo wspólnego wiele problemów organizacyjnych spowodowały że doszło do rewolucji kadrowych które spowodowały w obu przypadkach stratę kluczowych zawodników, dlatego są to ekipy które według wielu będą się bić o ligowy byt.Korona jednak jak na razie tych braków nie odczuwa, dwa zwycięstwa na inauguracje to najlepszy start tej ekipy. Widać po ekipie że problemy poza boiskowe jak na razie na ich postawę negatywnie nie wpływają do tego szybko zrozumieli filozofię gry Brosza. Dobra postawa w ofensywie w tych dwóch pierwszych meczach sprawia że zespół nie opiera swojej gry na defensywie: ” Chcemy grać ofensywnie dla kibiców i punktować „- to słowa opiekuna gospodarzy i z takim nastawieniem dziś zespół wyjdzie. Swoją bardzo dobrą dyspozycję strzelecką będzie chciał utrzymać młody Przybyła który strzelił już trzy bramki. Widziałem oba spotkania tej ekipy i muszą się mieć na baczności bo tyle szczęścia w defensywie nie będą mieć cały czas a jest tam wiele mankamentów i momentami chaosu.
Ruch też jak wspomniałem osłabiony ale dalej ma wielu ciekawych graczy, szczególnie na brak doświadczenia trener nie może brakować ale to też minus bo ci graczy zapewne dobrej formy kondycyjnej do końca nie utrzymają a wtedy grę w środku pola będą musieli przejąć młodzi dlatego już na samym początku trzeba budować bezpieczną przewagę. Pasywne zachowanie defensorów w starciu inauguracyjnym z Górnikiem spowodowało na starcie porażkę u siebie, szczególnie lewa strona defensywy Koj – Oleksy miała mnóstwo problemów, Grodzicki to też już nie ta szybkość. Jest też dużo pozytywów w grze Ruchu a mianowicie akcje oskrzydlające i dośrodkowania z bocznych sektorów wyglądają bardzo dobrze i to będzie ich największa broń.
Obie ekipy zdają sobie sprawę że jest to ważne spotkanie, nikt nie będzie chciał tutaj przegrać i faktycznie może to być mecz na 0:0 ale według mnie przy dość szybkiej strzelonej bramce ten mecz zrobi się bardzo otwarty, zresztą czuje że Korona od początku postawi na atak a wobec tego Ruch też nie będzie się tylko skupiał na defensywie.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bate330 35

bate330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Austria - Erste Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Wacker Innsbruck - LASK Linz
Typ: 1
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oba zespoły są w bardzo dobrej formie w ostatnich spotkaniach, już na samym początku sezonu zdołały dorobić się tylu samu punktów jedno zwycięstwo i jeden remis, mecz zapowiada się na naprawdę wyrównanym poziomie i pojedyncze błędy będą decydować o ostatecznym wyniku. Pomimo tego, że Linz jest zespołem nieco statystycznie lepszym co potwierdziła pozycja ligowa z poprzedniego sezonu, tak spotkanie tych dwóch zespołów zawsze bywa wyrównane i nieprzewidywalne. Ogromnym znaczeniem ma tutaj gra na własnym podwórku, co w poprzednim sezonie za każdym razem potwierdzało się w wynikach. W każdym meczu pomiędzy tymi zespołami gospodarz odchodził z 3 punktami zdobyczy. Myślę, że Innsbruckowi uda się wyjść z tego spotkania z jednobramkowym zwycięstwem.
⛔ 100
 
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
Dyscyplina: Asian Championship - Runda zwycięzców
Godzina: 16:30
Spotkanie: Iran - Tajlandia
Typ: Poniżej 135.5 pkt
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza
:
Typ z jednej strony wydaje się być ryzykowny, jak każdy w siatkówkę typu &quot;-2.5 seta&quot; czy też właśnie poniżej pewnej ilości punktów, poniżej 135.5 pkt to 3 sety wygrane maksymalnie do 20, więc naprawdę długo musiałem się zastanawiać czy zagrać akurat to, ale jednak przekonałem się. W Asian Championship mierzyć się dzisiaj będzie Iran z Tajlandią i wydaje mi się, że ten mecz zakończy się szybko. Mistrzostwa odbywają się w Iranie, a wiadomo jak Irańczycy grają przed własną publicznością, przekonały się o tym najmocniejsze zespoły na świecie, czy jest jakaś szansa, żeby Tajlandia im zagroziła? Iran w grupie A mierzył się z Chińskim Tajpej, Kazachstanem i Kuwejtem, wszystkie spotkania wygrali gładko 3:0, jedynie z Kazachstanem padło 141 pkt, ale to inna klasa zespołu niż Tajlandia. Tajlandczycy w grupie C mierzyli się z Koreą Południową, Pakistanem i Omanem, wszystkie mecze kończyły się po pięciu setach, przegrali z Koreą, pozostałe 2 spotkania wygrali. Nie chce mi się wierzyć, że dzisiaj Iran odda chociażby jednego seta, nie przed własną publicznością. Iran wygrywał poprzednie 2 edycje tego turnieju, 2 lata temu (w tamtym roku mistrzostwa nie odbyły się) przeszli przez cały turniej tracąc tylko 1 seta, według mnie w tym spotkaniu na to się nie zapowiada. Wszystko zależy od koncentracji Irańczyków, jeśli zagrają z głową przez całe spotkanie w meczu padnie na pewno poniżej 135.5 pkt, jednak tak jak mówiłem takie mecze zawsze są ryzykowne.
✅ 80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom