>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 3.05.2023 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 3. Maja


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Betters
- BetX


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Juventus - Lecce
Typ: Juventus
Kurs: 1.60
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Juventus końcówkę sezonu ma fatalną. Nie potrafią odnieść zwycięstwa od pięciu spotkań, a remisując czy ciagle przegrywając nie będą w stanie utrzymać trzeciego miejsca w ligowej tabeli na koniec sezonu. Teraz przychodzi nieco słabszy rywal, ale rywal, który walczy bo ma o co. Lecce jest blisko spadku i podobnie jak Juve potrzebuje punktów. Lecce ma na tyle dobrze, że ich terminarz wcale nie jest taki zły do końca sezonu i jeśli nie zdobędą punktów w Turynie to mogą to zrobić w innym meczu.
Juventusowi natomiast po piętach cały czas drepcze Milan, Lazio i Roma. Tu niema teraz czas na pomyłki i stratę punktów. Jak nie teraz to z kim wygrać?

60
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2548
kamasutra10 650,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia , Jupiler League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Union SG - Antwerp
Typ: Union SG
Kurs: 2.24

Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Rozgrywki w Belgii wkraczają powoli w decydującą fazę. Drużyny podzielono na kilka grup walczący o odmienne cele. Omawiane spotkanie to walka o tytuł mistrzowski a w grupie tej prócz dwóch wymienionych ekip znajdują się jeszcze Genk i Club Brugge. Na wskutek dosyć zawiłego regulaminu rozgrywek wszystkie cztery zespoły zachowały połowę zdobytych do tej pory punktów z zaokrągleniem do jednego w górę przy nieparzystych ( 75 = 38). Do pierwszego spotkania w tej grupie już doszło i Genk pokonał Club Brugge 3:1. W chwili obecnej lideruje właśnie Genk 41 pkt. przed Union SG 38 pkt. , Antwerp 36 pkt i Club Brugge 30 pkt. Widać więc wyraźnie że dzisiejsze spotkanie jest szalenie ważne dla obydwu drużyn. Zwycięstwo gospodarzy ( a na to liczę ) pozwoli im zrównać się z liderem i wypracować dobrą pozycję do dalszych gier , oraz odskoczyć na 5 pkt. od dzisiejszego rywala.


Union SG to stosunkowo nowa siła w belgijskim futbolu , ale drużyna zaznaczyła już mocno swoją pozycję zdobywając wicemistrzostwo kraju w ub. sezonie, w swoim debiutanckim starcie w Jupiler League. Również w Europie pokazał się Union SG z dobrej strony dochodząc w tym sezonie do ćwierćfinału LE gdzie musiał uznać wyższość Bayeru L. Widać więc że to solidny zespół mający uzasadnione aspirację na tytuł mistrzowski w kraju. Dzisiaj jednak czeka miejscowych trudne zadanie gdyż goście imponują serią 5-ciu zwycięstw z rzędu wliczając finałowe spotkanie Pucharu Belgii w którym ograli kilka dni temu Mechelen 2:0. Tak więc posiada już na swoim koncie Antwerpia jedno trofeum w tym sezonie , ale nie oznacza to wcale że nie ma chrapki na coś więcej.
Do dzisiejszego starcia podchodzą gospodarze bez większych ubytków kadrowych , natomiast goście mają pewne problemy i nie będą mogli skorzystać z kilku graczy leczących urazy . Ranga tego spotkania oraz własne boisko zachęca mnie do zagarania na miejscowych. Myślę że nie popełnią błędu z zeszłego sezonu kiedy to zostali dogonieni przez Club Brugge na ostatniej prostej i pozbawieni tytułu. Jak wspomniałem wczesniej dzisiejsze zwycięstwo pozwoli wypracować bardzo dobrą pozycje do walki o mistrzostwo. Stawiam na gospspodarzy w dzisiejszej rozgrywce.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
FNM99 749,1K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
Typ: Florida Panthers wygra mecz + handicap: Panthers -1.5 (RT)
Kurs: 4.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
To co zrobili Panthers w pierwszej rundzie z Bruins jest niesamowite i pokazuje jak mocny charakter mają gracze z Florydy. Oczywiście wyeliminowanie faworyta nie oznacza, że będą teraz wygrywać wszystko jak leci, ale na pewno są mocno zmotywowani do dalszej walki i myślę, że warto spróbować pójść w ich stronę. Rywal do łatwych nie należy i to właśnie gospodarze są faworytami w tym zestawieniu, ale przyjezdni mogą sporo namieszać, a jak dla mnie mają duże szanse na zwycięstwo. Poszukam więc wygranej Panthers już po regulaminowym czasie gry, dodatkowo podbijając kurs handicapem, licząc na chociażby gola do pustej bramki, jeśli goście będą mieć korzystny wynik pod koniec meczu.

335
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3283
O 335K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Puchar Niemiec
Godzina: 20:45
Spotkanie: Stuggart- Eintracht Frankfurt
Typ: Eintracht powyżej 7.5 rzutów rożnych
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Różne pomysły miałem na dziś, ostatecznie decyduje się na ten mecz. Myślałem o overze kartek, ale jednak pójdę w rogi.
Rogi to jest loteria i ciężko jest przewidzieć je zwłaszcza w takim meczu gdzie nie ma wyraźnego faworyta, ale jednak mam "czuja", że Eintracht wykona ich sporo.
Stuggart ostatnio gra jak natchniony i myślę, że przed spadkiem się obronią. Ich ostatnie wyniki naprawdę robią wrazenie na tle tego co grali cały sezon. Myślę, że postawią się w tym półfinale Eintrachtowi, który ostatnio gra kiepsko.
Pamiętam mecz poprzedniej rundy pucharu Niemiec Stuttgartu, grałem przeciwko nim uważając, że oleja ten puchar i skupia się na lidze. Patrząc jednak na statystyki tamtego spotkania można śmiało stwierdzić że się myliłem i że zależy im na tym pucharze .
Do sedna bo miało tu być o rogach. Uważam, że Eintracht za szybko tu na prowadzenie nie wyjdzie, o ile w ogóle na nie wyjdzie. Nie zdziwi mnie jak to Stuggart strzeliłby jako pierwszy, albo jak długo będzie utrzymywał się remis. Dlatego idę tu w rogi Eintrachtu. Eintracht pozycją w lidze rozgrywek europejskich sobie nie zapewni i zostaje im tylko osiągnięcie tego poprzez właśnie puchar Niemiec . Myślę, że będą tu dużo atakowali i ta linia rogów jest do pokrycia przez nich zwłaszcza jak wynik będzie dla nich niekorzystny .
Nie będę przytaczał żadnych statystyk odnośnie rogów Eintrachtu, bo dla mnie nie mają w tym meczu znaczenia. Ich motywacja będzie znacznie wyższa niż w ostatnich ligowych spotkaniach i uważam, że są w stanie pokryć ta linia .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +110
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: koszykówka NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: New York Knicks vs Miami Heat
Typ: New York wygra wszystkie kwarty
Kurs: 5.50
Bukmacher: Betfan

Witam!

https://www.oddsportal.com/basketball/usa/nba/new-york-knicks-miami-heat-6wDH1UM2/#home-away;1 42 na 47 osób daje zwycięstwo Gości zaś tylko 5 na 47 zwycięstwo gospodarzy

https://www.oddsportal.com/basketball/usa/nba/new-york-knicks-miami-heat-6wDH1UM2/#1X2;2 tutaj dwóch na 3 daje dogrywkę zaś 1 zwycięstwo Gości w regulaminowych 48 minutach, Nikt nie daje na zwycięstwo gospodarzy w regulaminowych 4 kwartach.

Podział stawek w Efortuna jest następujący: 62,8% na NYK 18,4% na dogrywkę zaś 18.8% na Miami.
Kursy na 1 spadł z 1,49 na 1,44 bez zmiany na dogrywkę kurs 18,00 i na Miami wzrost z 2,90 na 3,10.

Ja uważam że w tym meczu będzie dominacja gospodarzy którzy mam nadzieję że wygrają wszystkie kwarty.

W tym sezonie obi drużyny grały ze sobą 5 razy, 3krotnie w Medison Square Garden gdzie w regularnym sezonie dwa razy wygrali Knicks.

https://www.cbssports.com/nba/gametracker/boxscore/NBA_20230329_MIA@NY/ tutaj wygrali 2 kwarty
https://www.cbssports.com/nba/gametracker/boxscore/NBA_20230202_MIA@NY/ tutaj też 2 kwarty

https://www.cbssports.com/nba/gametracker/boxscore/NBA_20230430_MIA@NY/ tutaj wygrali 1 kwartę.

Pora na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy i mam nadzieję że nie odpuszczą 4 kwarty prowadząc od pierwszych minut.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA - NBA
Godzina: 3:00
Spotkanie: Golden Stare Warriors - Los Angeles Lakers
Typ: Stephen Curry powyżej 5.5 asyst
Kurs: 1.70
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Co za piękna seria nam się tutaj szykuje, wręcz przedwczesny finał, Warriors maja przewagę parkietu, dzisiaj będą faworytem i szykuje nam się mega mecz.
Ja uważam że po tym co pokazał nam w niedziele Curry, dzisiaj będzie miał niezwykle ciężko, Lebron i AD w obronie, będzie musiał częściej podawać, a że cała obrona powinna się najbardziej skupiać na nim, to może być klucz Warriors w niektórych sytuacjach.
Rzecz w tym że jest Thompson, Wiggins, Poole, nawet Looney, ofensywa gospodarzy nie opiera się na jednym zawodniku, widać to w niektórych meczach gdzie najlepiej punktującym czasem jest Thompson,Poole czy właśnie Wiggins, Steph będzie musiał dzisiaj więcej podawać i dlatego idę w asysty.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Tenis by Dawid 980,8K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt
Godzina: 21:30
Spotkanie: Coric B. vs. Altmaier D.
Typ: Coric B. wygra
Kurs: 1,57
Bukmacher: forBET
Analiza:

Spotkanie o półfinał prestiżowego turnieju rangi masters w Madrycie i raczej przed turniejem nikt by nie typował takiej pary na tym etapie turnieju. Dla Altmaiera to zdecydowanie największy sukces od czasu niespodziewanej IV rundy Roland Garros, po którym nieco przepadł, choć już w tym roku miał kilka dobrych startów jak ten w Sarasocie. Z kolei Coric od powrotu po kontuzji miał problem ze znalezieniem formy i seryjnie przegrywał mecze. Przełamał się dopiero w Madrycie ogrywając Gastona, a później Hurkacza i Davidovicha Fokine. To właśnie te ostatnie dwa mecze były zdecydowanie najtrudniejsze, a mimo to przetrwał i pokazał sporo jakości. Borna słynie z bardzo dobrej defensywy, ale też potrafi przejść do ofensywy. Nie można mówić o jakimkolwiek przypadku w pokonaniu Hurkacza i Fokiny, bo to gracze mający poważne atuty. Jeden znakomicie serwuje, a drugi jest kreatywny i do bólu nieprzewidywalny. Dlatego Altmaier nie powinien być dużym wyzwaniem, lecz nie można go zlekceważyć, bo Niemiec nie ma nic do stracenia, a przecież ma już spore doświadczenie. Na ten moment to jednak poziom z przełomu challengerów i ATP. Muszę jednak dodać, że ten awans miał w sobie sporą dozę szczęścia, gdyż do turnieju głównego dostał się jako LL, gdyż w kwalifikacjach zdążył przegrać z Rodionovem czyli zawodnikiem, że tak to nazwę z jego ligi. W turnieju głównym pokonał niestabilnego i zależnego od serwisu rodaka Otte, a później Hanfmanna czyli kolejnego zawodnika z challengerów i Munara, który raz grywa w głównym cyklu, a raz w challengerach. Chcąc nie chcąc muszę Niemcowi trochę ująć, bo miał ewidentnie szczęście na każdym etapie turnieju. Smaczku dodaje fakt, iż Hanfmann jak i Munar podczas meczu mieli spore problemy zdrowotne i zadanie było zdecydowanie ułatwione. To na pewno plus dla niego, bo podejdzie do meczu dość wypoczęty, czego nie mówić o Chorwacie, który zagrał długi thriller z Hiszpanem. Jeśli Altmaier zaliczy kolejny awans to będzie można mówić o wielkim szczęściu. Na pewno może mu pomóc luźna ręka, bo on już osiągnął wiele ponad plan optimum, a nawet maksimum. Jeśli jednak Chorwat nie zagra poniżej poziomu z ostatnich dwóch meczów to ten mecz powinien wygrać. Jest bardziej kompletnym zawodnikiem i jeśli zagra mądrze to znajdzie luki w grze underdoga, szczególnie po stronie bekhendowej. Oferta jest coraz trudniejsza, więc z dnia na dzień powinny pokazywać się coraz trudniejsze propozycje.

Więcej typów w dziale KUPONY lub poniżej.

57
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1874
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Salernitana - Fiorentina
Typ: Salernitana / Remis i over 1.5 goli
Kurs: 2.75
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Salernitana pod wodzą Paulo Sousy zadziwia i trudno to nazwać przypadkiem, bo seria 9 meczów bez porażki, w tym urwane punkty takim zespołom jak m. in. Napoli, Inter czy AC Milan po prostu musi budzić podziw. Ekipa, która miała walczyć o utrzymanie w lidze - teraz może pokusić się nawet o minimum 10 miejsce w tabeli. Fiorentina to ekipa z dużo większym potencjałem i co by nie mówić jest to bardzo solidny sezon w wykonaniu tej drużyny. Bardzo dobre wyniki w Lidze Konferencji Europy i 9. miejsce w lidze z raczej brakiem większych szans na miejsca premiujące grą w Europie to mimo wszystko coś, co trener mógłby wziąć w ciemno, tym bardziej jeśli bierzemy pod uwagę też fakt, że Fiorentina zagra w finale Pucharu Włoch, gdzie czeka już Inter Mediolan. Najbliższe tygodnie będą dla gości kluczowe i o ile mecz z Napoli w lidze można traktować bardziej w formie sparingu - z prestiżem wynikającym z klasy rywala, tak później jest już np. pierwszy mecz we wspomnianej Lidze Konferencji Europy, a tutaj rywalem jest rywal jak najbardziej do ogrania - FC Basel. Spodziewam się fajnego i otwartego meczu, w którym zobaczymy akcje z obu stron. Salernitana pozwoliła uwierzyć w to, że może urwać w tej rywalizacji minimum remis - mi takie coś jak najbardziej odpowiada, tyle że niech będą także skromne dwie bramki lub więcej.

175
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2799
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Madryt
Godzina 13.00
J.Pegula - V.Kudermetova
Typ Kudermetova
Kurs 2.95
forbet
Analiza:Walka o pólfinał
Kudermetova w Sztutgarcie miała na widelcu Gauff ale zabrakło jej trochę szczęscia i wypósciła.Za to w Madrycie imponuje, i chyba póki co szczęscie jej sprzyja.Pariz Diaz , Potapova i Kasatkina wszystko po deciderach . Szczególnie ostatni mecz z Kasatkiną mógł się podobać , gdzie w końcówce obroniła 2 MB doprowadziła do tajbreka i pokazała klasę 7:2 rozstrzygając na swoją korzyść.
Pegula trochę wk,,,,w Chareleston bo miała 5:2 w tajbreku drugiego seta i powrót do meczu z Bencic , popsuła mi Kupon!!!!!
Tutaj tajbrek z Fręch , kolejny z Buzkovą i trzysetówka z Trevisan tez nie powala.W h2h nic nie ma , nigdy ze sobą nie grały , Pegula trochę pod presją bo broni tutaj pc za finał z ubiegłego roku ale obserwując ją na korcie często wydaje mi się że czasami jest nie do konca zmotywowana.Ciekawie u Pań w Madrycie w tym roku , jeden półfinał już znamy Shakkari zagra z Sabalenką a zwyciężczyni tego meczu z kimś z pary Martic - Świątek nie chciałbym przesądzać ale raczej ze Świątek na którą Pegula poprostu nie ma pomysłu.
A Kudermetova ma o co walczyć jest u wrót pierwszej dziesiątki , ma też siłę , mental i umiejętności.Owszem Pegula faworytką ale jeśli Kudermetowa znajdzie pomysł to moim zdaniem może tu powalczyć o półfinał.Kurś 2.95 może nie powala ale zagram też z overem gemowym over19.5 gema po kursie 4,2 bo nie powinno być to jednostronne widowisko. ,Jeśli to wejdzie to kolejny raz bedzie mi szkoda Peguli ale ciach Valęty na bok sentymęty;-)
Stawka ?????hm średnia na jeża , bo żaden to pewniak Pegula faworytką
Z tym stawkowaniem jak nie trafisz to mała stawka ok a jak trafisz to jesteś zły że za mało odważnie , więc cos po środku i tak czuję że moje wachania co do stawki mogą się przensieść na wahania kursów i wyniku w tym meczu;-)
Tu mogą być emocje.

195
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3999
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis, WTA Saint Malo
Godzina: 11:00
Spotkanie: Emma Navarro - Ana Konjuh
Typ: Emma Navarro
Kurs: 1.40
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Emma Navaroo notuje właśnie imponującą passę meczów bez porażki. Ostatnim razem mecz przegrała 15 kwietnia. Od tego czasu rozegrała dziesięć spotkań i przegrała zaledwie jeden set! Dość imponujący wynik który postawił ją zaledwie o krok od pierwszej setki rankingu WTA. Jej dzisiejsza przeciwniczka jest niżej notowana (164. miejsce) i co istotne - trzy swoje ostatnie mecze przegrała. Myślę, że Navarro pójdzie za ciosem i odniesie kolejne zwycięstwo.

40
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2276
loki123 251,5K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Atalanta - Spezia
Typ: BTS
Kurs: 1.90
Bukmacher: Superbet
Analiza: Dziś kolejne mecze ligowe we włoskiej Serie A w ramach 33 kolejki dojdzie do pojedynku pomiędzy Atalantą i Spezią. Gospodarze w tabeli ligowej zajmują 7 miejsce z dorobkiem 55 punktów majac na koncie 16 zwycięstw, 7 remisów i 9 porażek a ich bilans bramkowy to 53-37. Podopieczni trenera Gian Piero Gasperiniego walczą o europejskie puchary mając tylko 2 punkty straty do miejsca gwarantującego grą w Lidze Mistrzów, więc dziś zagrają o pełną pulę. Atalanta na swoim boisku wygrała 6 meczy 3 przegrała i raz zremisowała na 10 ostatnich rozegranych. Dziś gospodarze zagrają osłabieni brakiem takich zawodników jak Hans Hateboer, Simone Muratore, Matteo Ruggeri, Lukas Vorlicky, którzy są kontuzjowani. Spezia w tabeli ligowej zajmuje 17 miejsce z dorobkiem 27 punktów po tym jak zanotowali 5 zwycięstw, 12 remisów i 15 porażek a ich bilans bramkowy to 26-51. Przyjezdni walczą o utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej i w każdym meczu muszą walczyć o dobry wynik. Ostatnio nie idzie im za dobrze, ponieważ mają tylko 1 zwycięstwo na 10 ostatnich meczy, po za tym w drużynie jest sporo kontuzjowanych zawodników między innymi takich jak Julius Beck, Emil Holm, Daniel Maldini, Joao Moutinho, Petar Zovko, Szymon Żurkowski. Swój typ popieram tym, że gospodarze są faworytem tej konfrontacji i na pewno strzelą gola a goście walcząc o byt starają się, w każdym meczu, o dobry wynik gdzie na 10 ostatnich w delegacjach tylko 2 razy nie strzelili gola. Patrząc na historię spotkań pomiędzy tymi ekipami można zauważyć, że Spezia lubi grać z Atalantą , ponieważ w 7 meczach rozegranych aż 5 razy obie strzelały bramkę.

90
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2380
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/Mistrzostwa Świata Dywizja 1A
Godzina: 13:30
Spotkanie: Korea Południowa vs Polska
Typ: Polska zwycięstwo + Korea Południowa powyżej 1.5 gola
Kurs: 2.26
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Można powiedzieć, że Korea Południowa zapewniła sobie wczoraj utrzymanie na zapleczu Elity. Pewne zwycięstwo nad Rumunią spowodowało, że Azjaci podchodzą do środowego spotkania nieco rozluźnieni. To wtorkowy mecz był dla nich bardzo ważny, dlatego dzisiaj bez większej presji outsider postara się sprawić niespodziankę. Jest to drużyna, która rozkręca się z każdym meczem i już w rywalizacji z Włochami była widoczna poprawa. Turniej rozgrywany w Nottingham nie jest wcale krótki, ale powoli dobijamy do brzegu. Wczoraj doszło do wyjątkowej sytuacji, ponieważ po raz pierwszy jeden z zawodników Korei Południowej przekroczył 100 występów w barwach reprezentacji. Jest to 37-letni Ki-Sung Kim i na niego trzeba zwracać uwagę. Na swoim koncie ma 63 gole i 55 asyst na 100 rozegranych meczów. Atutem Azjatów jest dobra jazda na łyżwach i rozgrywanie przewag. Polacy muszą przestrzegać się przed łapaniem niepotrzebnych kar. Czy outsider będzie w stanie powalczyć z naszą reprezentacją?

Polacy spisali się na medal i pokonanie Włochów jest ogromnym krokiem w stronę Elity. Już z Wielką Brytanią gra wyglądała nieźle, ale rywale byli po prostu lepszym zespołem. We wtorkowej batalii różnicy poziomów nie było widać i Biało-Czerwoni zasłużenie sięgnęli po triumf. Zdecydowała gra w formacjach specjalnych i Orły strzeliły dwa gole w PP, broniąc przy tym wszystkie osłabienia. Jasne, można przyczepić się do braku większej koncentracji po zdobyciu bramek, bo Włosi bardzo szybko odpowiadali na trafienia Polaków, ale taki jest hokej i szczęście tym razem sprzyjało lepszym. Piekielnie mocną bronią naszych reprezentantów jest PP i szczególnie pierwszy link w przewagach z Patrykiem Wronką, Krystianem Dziubińskim i Grzegorzem Pasiutem rozumie się doskonale. Niestety brakuje tutaj punktów Alana Łyszczarczyka, ale to on głównie wypracował gola na 3:2. Uaktywniła się również 4 formacja do zadań specjalnych i równa gra wszystkich reprezentantów przynosi owoce. Orły są faworytem w starciu z Koreą Południową, ale nie wolno nikogo lekceważyć. Czy trzecia wygrana na turnieju stanie się faktem?

Często w sporcie tak jest, że po sukcesie przychodzi rozluźnienie. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Polaków będzie uznane za sporą niespodziankę, ale nie lekceważyłbym Korei Południowej, która w przeszłości sprawiała spore problemy Biało-Czerwonym. Nacja ta coraz lepiej prezentuje się na turnieju w Nottingham i uważam, że powalczą z Orłami.

Zdecydowałem się na zakład, który mówi o tym, że Korea Południowa strzeli minimum 2 gole, ale to Polska wygra mecz. Można spodziewać się kilku kar i Azjaci są groźni w PP. Polacy mają tendencję na tym turnieju, aby łapać przewinienia, dlatego też Jasiu Murarz musi być skoncentrowany do samego końca. Biało-Czerwoni pewnie kroczą do Elity i mam nadzieję, że do dobrze działającej pierwszej formacji, dojdą również kolejne linki. Ponownie można próbować przełamania Alana Łyszczarczyka, który przy 15 trafieniach naszych Orłów na turnieju w Nottingham nie cieszył się jeszcze nawet z jednej asysty. Korea Południowa nie czuje już ogromnej presji i Azjaci mogą, a Polacy muszą zwyciężyć, aby nie zaprzepaścić wczorajszego wyniki. W przeszłości środowi rywale sprawiali nam spore problemy. Czy tym razem będzie podobnie? Oby nie! Liczę na wiele goli po obu stronach lodu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
bfred 408K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azja SAG
Godzina: 11:00
Spotkanie: Singapur u22 - Wietnam u 22
Typ: over 3.5
Kurs: 2.95
Bukmacher: LVBET
Analiza: Mecz za chwile i ja tu widzę zdecydowanie zwycięstwo Wietnamu. Ostatni bezpośredni mecz nie tak dawno bo w 2022 7-0 dla Wietnamu. Wietnam walczy o awans na razie zajmują drugie miejsce za Tajlandią która pokonała Singapur 3-1. Wietnam jest na podobnym poziomie jak Tajlandia o ile nie wyższym. Spodziewam się że sami pokryją over s i może Singapur strzeli honorową. O drugie miejsce pewnie będzie walka między Malezją a właśnie Wietnamem. Próbuję. Powodzenia 🙂

195
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2747
stanley-63 897,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Czechy MOL Cup
Godzina 19:00
Spotkanie : Sparta Praga : Slavia Praga
Typ : czerwona kartka
Kurs : 2.50
Bukmacher : ETOTO

Co tu dużo mówić , obie drużyny w tym sezonie zdominowali sezon , w lidze Sparta nr 1 Slavia nr 2 po rundzie zasadniczej , teraz mają do rozegrania jeszcze 5 kolejek a Sparta ma dwa oczka więcej od rywala obie mają chrapkę na podwójną koronę , dziś spotykają się w finale Pucharu Czech i kto założy koronę nr 1 , jedno jest pewne że będzie to wojna i liczę że któraś z drużyn nie dokończy spotkania w pełnym składzie , nie tak dawno bo 15 kwietnia obie ekipy spotkały się w meczu 27 kolejki i było bardzo interesująco , wynik 3:3 , Slavia w 85 minucie strzeliła na 3:2 i wtedy się zaczęło , od tej minuty 5 żółtek i bramka samobójcza w sumie 25 fauli i po 5 żółtek z obu stron dziś liczę na coś więcej w końcu to mecz o pierwszą koronę w tym sezonie i będzie iskrzyć aż się zapali , no i to wyżej wymienione spotkanie sędziował Dalibor Cerny a to dzisiejsze również ten 28-latek .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
maarcin14 863K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: AEK Ateny - Olympiakos Pireus
Typ: Olympiakos strzeli gola
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna

Witam, dziś jest środa, jest to 3 dzień maja a więc mamy Święto Konstytucji 3 Maja. Tego dnia jest trochę ciekawych spotkań. Mój kolejny typ pochodzi z ligi greckiej. O godzinie 19 zagrają między innymi AEK Ateny oraz Olympiakos Pireus. AEK Ateny walczy o mistrzostwo, mają 76 punktów, tyle sam co będący na pierwszym miejscu Panathinaikos. Olympiakos raczej z tej walki wypadł, ma o 10 punktów mniej od wyżej wymienionej dwójki, ale myślę że i tak w każdym meczu będą grać o zwycięstwo. Moim typem na to spotkanie jest gol ze strony Olimpiakosu. Kurs na to zdarzenie uważam za wysoki, wynosi on 1.70 u bukmachera Fortuna. AEK Ateny nie traci zbyt wiele goli, ma ich straconych 16 w 33 kolejkach, ale jeśli wziąć pod uwagę mecze bezpośrednie to Olympiakos strzelał gola AEKowi w każdym z trzech ostatnich meczach, wszystkie te miejsce rozegrane były w tym roku. Olympiakos w ostatnich 10 meczach biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki tylko raz nie strzelił gola, w pozostałych 9 zawsze im się to udawało więc liczę że dziś również im się to uda. Ostatni mecz Olympiakos wygrał aż 5:0 z Volos NFC, więc wydaje się że ofensywa funkcjonuje jak trzeba. Liczę na fajny mecz, typuję gol ze strony Olympiakosu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Milano - Piacenza
Typ: Milano handi +1.5 seta
Kurs: 1.65
Bukmacher: Superbet
Na dziś zaproponuje ciekawe zdarzenie w meczu o 3 miejsce w najwyżej lidze rozgrywkowej we Włoszech. Milano w pierwszym meczu przegrali aż 0:3 na wyjeździe, dwa pierwsze sety były bardzo słabe, natomiast w 3 już gra zaczęła się kleić ale zabrakło na jaka kolwiek zdobycz setowa. Dziś przed własną publicznością, myślę że będziemy świadkami zupełnie innego spotkania, w którym gospdparze mogą namieszać. Milano od 3 spotkań pozostaje bez zwycięstwa, dzis rywal wymagający ale uważam że 2 sety gospodarzy jak najbardziej w zasięgu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt
Typ: Eintracht (A)
Kurs:
1,99
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

RB Lipsk czeka już na swojego rywala w finale Pucharu Niemiec a ich rywalem będzie albo Stuttgart albo Eintracht.
W lidze Stuttgartowi ostatnio lepiej się wiedzie chociaż walczą o utrzymanie się w lidze dlatego potrzebują punktów natomiast Eintracht od wielu kolejek nie potrafi wygrać meczu jednak ich pozycja w lidze jest dużo pewniejsza. Szans na Ligę Europejską już raczej nie mają dlatego Puchar Niemiec to ich jedyna szansa.
Kadrowo to Eintracht wygląda dużo lepiej ale ta forma... Mimo wszystko liczę, że na ten mecz zmobilizują się dużo mocniej niż na ligowe spotkania.
Kurs na awans gości jest moim zdaniem nieco zawyżony, to Oni powinni być faworytami (minimalnymi).

99
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1713
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Juventus - Lecce
Typ: Juventus over 7,5 rożnych
Kurs: 4.0
Bukmacher:Superbet
Analiza:


Juventus ma jeszcze 6 meczy aby utrzymać lokatę dającą grę w lidze mistrzów, jeszcze kilka kolejek temu to była formalność ale Juventus w 4 poprzednich meczach zdobył zaledwie punkt a za ich plecami wyrosły ekipy z Mediolanu i jedna z Rzymu, Atalanta też pewnie odpuszczać nie będzie a Juve jak dalej tak pójdzie to zagraniczne wojaże dotknie najwyżej w grach towarzyskich na gdzieś na zgrupowaniach.Dzisiaj chyba okazja na przełamanie bo Lecce z którym większych problemów Juve nigdy nie miało lecz lekko być wcale nie musi.Lecce ma 4pkt przewagi nad strefą spadkową, brzytwy się chwytać jeszcze nie musi ale walka o złoty punkcik na pewno w zasięgu i na to się raczej nastawią.Finalnie myślę że Juve się tutaj przełamie ale sporo się także namęczy, idę więc w stronę kornerów gdzie J sporo potrafi nabijać, jeśli zbyt szybko gola nie strzeli bo wtedy zapewne zacznie się gra zachowawcza i urywanie czasu na połowie boiska.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Pablito91 673,9K

Pablito91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Madryt Debel
Godzina: 15:35
Spotkanie: Hsieh/Strycova - Fernandez/Townsend
Typ: Fernandez/Townsend
Kurs: 1.95
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Drugi z półfinałów debla kobiet w Madrycie. Zmierzą sie w nim doświadczone, bo obie 37-letnie zawodniczki a więc z Strycova i Hsieh z młodziutką Fernandez, która gra w parze z 27 letnią Amerykanką Townsend. Para Strycova i Hsieh grała już ze sobą w przeszłości 2/3 lata temu i osiągały bardzo dobre wyniki. Co ciekawe obie znikły w 2021 roku i obie wróciły po dwóch latach na ten turniej. Strycova zakończyła karierę a Hsieh co prawda nie zakończyła oficjalnie, ale zrobiła sobie przerwę. Po takiej przerwie i odrazu półfinał nieźle. Wygrały w Madrycie 2 mecze. W 1 rundzie z Chinkami oraz w drugiej rundzie również z zawodniczkami ze wschodu. Obie te pary nie górują warunkami fizycznymi. Dzisiaj zagrają z Fernandez i Townsend, a więc zupełnie inne zawodniczki od tamtych dwóch par. Fernandez może i drobna ale ma bardzo dużą siłę uderzeń. Amerykanka Townsend to już w ogóle. Nie dość, że jest przy sobie to również uderza ile fabryka dała. Amerykanka jest zawodniczką prezentująca styl serw&volley, więc bardzo dobrze radzi sobie przy siatce. Próbuję iść w tym meczu w te młodsze zawodniczki, gdyż są bardziej ograne. Grają już ze sobą 4 turniej z rzędu. W Miami udało im się dojść do finału. Tamte zawodniczki wróciły po 2 letniej przerwie od zawodowego tenisa. Owszem są bardziej doświadczone, ale przerwa swoje robi. Wygrały 2 mecze to prawda, ale dzisiaj zagrają z zawodniczkami, które grają mocniej i agresywniej. To są kobiety i tutaj każdy wynik jest możliwy. Buki również nie wiedzą i dają zbliżone kursy. Ja spróbuję pójść w te młodsze.

95
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2856
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom