>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.08.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
LE
ST.ETIENNE - ESBJERG
X2
4,00
BET365
ANALIZA:
Mecz odbedzie sie o godz 19 we Francji. W 1 meczu etienne ulegli goscia 4-3. Mecz byl bardzo emocjonujacy, owocny w wiele bramek. Dziwi mnie kurs na gospodarzy, uwazam ze aktualnie sa bez formy. W lidze zajmuja 7 miejsce po dwoch skromnych wygranych 1-0. Klub z Danii jest w stanie wyeliminowac st.etienne. W pierwszym meczu zostali skazani na porazke przez bukmacherow, a udalo im sie sprawic niespodzianke. Mysle ze w tym meczu beda grac uwaznie z tylu i da im to korzystny wynik i awansuja do LE
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 14

gol

Użytkownik
Dyscyplina- Piłka nożna- 4 runda eliminacji LE- rewanż
Spotkanie- Śląsk Wrocław: Sewilla Fc
Typ- 1x
Kurs- 2.12
Buk- Bah
Analiza:
Dziś o godzinie 20:45 dojdzie we Wrocławiu do wielkiego Święta, bilety na to spotkanie zostały sprzedane już kilka dni temu. Mimo tego że Śląsk przegrał wysoko w Sewilli i praktycznie nie ma szans na awans, dodatkowo ze składu z powodu kartek ubyło im trzech kluczowych zawodników- Dudu, Stevanovic i Paqiao. Wydawało by się że już pograne i ekipa gospodarzy nic nie zdziała. Ja uważam że akurat coś Wks osiągnie w tym meczu. Moim zdaniem nie mają nic do stracenia i powalczą o dobry wynik. Dlaczego tak sądzę?. Otóż skłądają się an to trzy sprawy: duża ambicja Śląska, pełen stadion oraz złość na to jak Hiszpanie potraktowali ich kibiców. Dlatego ja tu widzę 1x
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ziggy1984 1,3K

ziggy1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Dila Gori-Rapid Wiedeń
Typ: Liczba goli - under 2,5
Kurs: 1,73
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Dila Gori to jedna z rewelacji meczów eliminacyjnych LE (Wyeliminowali Aalborg i Hajduk Split). Co warte podkreślenia Gruzini w tych czterech spotkaniach nie stracili gola. Dobra passa skończyła się w Wiedniu gdzie Dila uległa Rapidowi 0:1.Awans do fazy grupowej LE jest nadal sprawą otwartą, ale nie sądzę aby zespół który tego dokonał wygrał dziś zdecydowanie. Dila Gori aby awansować do kolejnej rundy musi zagrać uważnie w obronie i cierpliwie czekać na swoją szansę. Rapid też zapewne nie rzuci się do ataków. Wynik z pierwszego meczu daje im pewien handicap aczkolwiek to tylko jeden gol. Co ciekawe obydwa zespoły są osłabione właśnie w formacjach ofensywnych. W Dila nie zagra ich najlepszy napastanik Modebadze natomiast w Rapidzie trzech nominalnych napastników Starkl, Alar, Boyd leczą kontuzję. To wszystko odbija się na wynikach Rapidu w ostatnich meczach raptem 1 gol w czterech spotkaniach. Reasumując przewiduje mecz walki w którym nie padnie zbyt wiele goli.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 32

bredoms

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Eliminacje LE
Spotkanie: Zalgiris - Salzburg
Typ: 2
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Wg mnie wygra Salzburg ze względu że u siebie wygrał aż 5:0 i Zalgiris nie ma już szans na awans. Zalgiris raczej będzie się chciał przygotować na mecz ligi litewskiej z Sudavą. Salzburg myślę że jest lepszą drużyną i wygrana to jedynie formalność. Kurs 1.50 jest bardzo dobrym kursem żeby postawić na Salzburg. Kurs na Zalgiris to 6.50 i takie kursy wygrywają bardzo bardzo rzadko ????
kiepska analiza
 
1 2

1975

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga europejska - kwalifikacje
Spotkanie:Stuttgart - Rijeka
Typ: 2
Kurs: 11,00
Bukmacher: Unibet

Dziś będę próbował korzystać z bardzo wysokich kursów które oferują nam buki.
Typ ten jest typowym strzałem więc nie będę się rozpisywał a tylko mam nadzieję że się uda.
Zacznę od tego iż Stuttgart ostatni mecz u siebie wygrał z Akhisar Belediye (2:0) a miało to miejsce 13.07.
Kolejne mecze niemieckiej drużyny to:
01.08. Botev Plovdiv Stuttgart 1 : 1
04.08. BFC Dynamo Stuttgart 0 : 2
08.08. Stuttgart Botev Plovdiv 0 : 0
11.08. Mainz Stuttgart 3 : 2
17.08. Stuttgart Leverkusen 0 : 1
22.08. Rijeka Stuttgart 2 : 1
25.08. Augsburg Stuttgart 2 : 1

Rijeka ostatni mecz przegrała na wyjeździe 10.05. z Istra 1961 jedną bramką (1:0).
Kolejne mecze wyjazdowe wyglądają następująco:
26.05. NK Zagreb Rijeka 1 : 4
22.06. O.Ljubljana Rijeka 0 : 4
25.06. Triglav Rijeka 0 : 4
21.07. Hajduk Split Rijeka 1 : 1
25.07. Prestatyn Rijeka 0 : 3
04.08. Zadar Rijeka 1 : 2
08.08. Zilina Rijeka 1 : 1
25.08. Dragovoljac Rijeka 0 : 2
W pierwszym meczu tych drużyn Stuttgart przegrał 2:1 a knotaktową bramkę strzelił Ibisević (89min.)
Oczywiście Stuttgart jest faworytem tego spotkania i teoretycznie powinien wygrać w mojej ocenie 3:1, ale wiecie jak to jest z teorią i liczę na to żę dziś na Mercedes-Benz-Arena dojdzie do meganiespodzianki.
Tryb bardzo ryzykowny ale możliwy.
⛔ 100
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
dysciplina pilka nozna
spotkanie slovan liberec - udinese
typ udinese -1,5
kurs 3,50
book sportingbet
analisa &gt; u cebie udinese powinno wygrac 6-1 bo marinowali sto bramek,liberec szelali 4 ras i robili 3 bramek kontra,ja myslec kto dzis udinese bede wygrac bardzo wysoko nawet jezeli zagrac na wiadza bo jest wiensej silni od slovan liberec,graion nai silni skad bo guidolin wierze kto mozon nawet awansowac,ale udinese dzis awansuje tylko jezeli wygrac ze wysoko dlatego warto zagrac -1,5 za taki wielki kurs
⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Spotkanie: Montpellier - Wisła Płock
Typ: x2
Kurs: 4,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pewnie na 10 spotkań obecne Montpellier wygrałoby z Wisłą przynajmniej 6-7 razy, może więcej. Ale tutaj mamy tylko 2 mecze i jest szansa zawalczyć. Dużo już zostało opisane na temat tego meczu w dziale (polecam zajrzeć) a ja osobiście decyduję się iść w stronę naszego zespołu.
Porównując wyjściowe 7-ki to szanse widziałbym tak 60 - 40 a może i nawet skłonny byłbym dać 50 - 50. Czemu tak??? Oczywiście Montpellier to dużo bardziej utytułowany klub, w dodatku te wzmocnienia jak Omeyer, Gaber czy Dolonec mogą robić wrażenie. Ale ja podobnie jak Nikkol a odwrotnie niż Adqs jestem pozytywnie nastawiony na ten mecz.
Trzeba przyznać, że nasi zmiennicy na papierze wypadają dość słabo w porównaniu do drużyny francuskiej ale to jest taki mecz, że każdy kto pojawi się na parkiecie bd nadrabiał ambicją, której naszej drużynie nie zabraknie. Nie powinniśmy mieć kompleksów bo to my a nie oni mamy w składzie aktualnego zwycięzcę Ligi Mistrzów. I od Marcina bd dzisiaj dużo zależeć ale jestem o niego jakoś spokojny bo prócz rzutu nie raz udowadniał, że potrafi pomagać kolegom poprzez swoje genialne asysty. Jurkiewicz też nie na darmo trenował tyle czasu z Balićem czy Lazarovem, żeby teraz pękać.
Na koniec dodam, że małą bo małą stawkę ale atakuję w chociaż remis Polaków w tym meczu i liczę, że losy awansu bd rozstrzygać się u nas. Albo nasi powalczą i coś koło remisu się zakręci na koniec albo będzie konkret oklep jak wczoraj Szeged w Skopje.
Wg. to dodam jeszcze, że kursy i potencjały drużyn przypominają mi sytuację z tamtego sezonu w meczach Barcelony z Atletico Madryt. Ci pierwsi faworyci a Ci drudzy z potencjałem ale jednak skazani na porażkę. A jednak w tamtym sezonie 2 razy taki właśnie duży kurs udało się złapać. Zobaczymy jak będzie dziś. Powodzenia !
⛔ 100
 
dominiqo 14

dominiqo

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna
Spotkanie: Brage - Varnamo
Typ: 2
Kurs: 3,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
2 liga szwedzka i mecz czerwonej latarni ligi z jedna druzyn z ogona tabeli. Jest to spotkanie z typu tych ktore gosciom nie wypada przegrac i mysle ze dzisiaj tak sie tez nie stanie. Brage to po prostu najslabsza druzyna ligi i nie wroze im w dzisiejszym meczu nic dobrego, chociaz varnamo to tez nie najlepsza ekipa to dzisiaj jak najbardziej stac ja na zwyciestwo. Oni jeszcze walcza o utrzymanie, brage juz tylko o honor i mysle ze po prostu wygraja jesli nie umiejetnosciami to przynajmniej determinacja. Kurs jak najbardziej zacheca, bo 3,00 przeciwko druzynie ktora ugrala lacznie 6 punktow w sezonie to jak dla mnie zloty typ. Dla mniej odwaznych podporka za 1,60 i tez calkiem fajny kurs do ako ???? polecam
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Śląski Wrocław - Sevilla
Typ: Liczba goli - under 2,5
Kur2,57s:
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru na stadionie we Wrocławiu będziemy świadkami rewanżowego meczu 4 rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Śląsk (9 miejsce w lidze, 6 pkt w 5 meczach) zmierzy się w nim z zespołem z Hiszpanii - Sevillą (14 miejsce w lidze, 1 pkt w 2 meczach). Sprawa awansu wydaje się byc przesądzona po pierwszym meczu, który &quot;hiszpanie&quot; wygrali w stosunku 4-1. Gracze Śląska zapowiadają co prawda, że będą walczyć o sprawienie niespodzianki, ale wydaje się to być zdanie z gatunku niemożliwych. Zwłaszca biorąc pod uwagę, że w dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi 3 kluczowych dla taktyki trenera Stanislava Levy&#39;ego zawodników. Wykartkowani zostali Dudu, Stevanović oraz Paixao. Pierwszy mecz w Sevilli jak i ostatnie ligowe spotkanie z Widzewem pokazał ile wyżej wymienieni zawodnicy znaczą w grze Śląska. Zastąpienie ich jest raczej niemożliwe i w ich miejsce zagrają wyraźnie słabsi lub przesunięci na nie swoje pozycje gracze. Najprawdopodobniej w ich miejsce zagrają Spahić, Hołota i Plaku. W takim wypadku jedyną szansą Śląska moim zdaniem pozostaje Waldemar Sobota, który jest ostatnio w bardzo dobrej formie. Będzie mu jednak ciężko coś zdziałać samemu, a na drugim skrzydle zagra najpewniej Patejuk, który nie wygląda ostatnio za dobrze. Ostatni mecz pokazał także, że w środku pola Mila ma niemałe problemy by rozgrywać dokładnie piłkę przy pressingu graczy Sevilli. Sevilla natomiast przyjeżdza bez Fazio oraz sprzedanego Kongdobii. Zmiany mogą byc tez w przednich formacjach, gdzie może zagrać Bacca zamiast Gameiro. Hiszpanie przyjeżdząją bronić wysokiej zaliczki z pierwszego meczu mając w perspektywie ligowy mecz w niedzielę z Malagą. Trener może dać odpocząć kilku kluczowym zawodnikom. ponadto wydaje mi się, że nie będą zbytnio forsować tempa, że to bardziej polskiemu zespołowi będzie zależało żeby strzelać bramki. Moim zdaniem zbyt wiele jednak Śląsk nie osiągnie, a Sevilla dowiezie spokojnie awans do końca kontrolując mecz.
⛔ 100
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Śląski Wrocław - Sevilla
Typ: handicup 1:0 (typ:2)
Kurs: 2.55
Bukmacher: Bwin
godz. 20.45
Mający nadzieję na odrobienie strat zespół Śląska zagra dzisiaj z hiszpańską Sevilla. Moim zdaniem Śląsk zrobi wszystko, żeby ładnie pożegnać się z LE, piłkarze będą chcieli godnie się zaprezentować bo jednak jest to dobry mecz do autopromocji. Śląsk nie ma nic do stracenia, zaatakuje, odsłoni się a Sevilla ich skarci. Hiszpanie są piłkarsko lepsi, Wrocławian stać na walkę &quot;cios za cios&quot;, ale ile są w stanie wytrzymać. Hiszpanie nie będą kalkulować zagrają swoje, a co za tym idzie udowodnią raz jeszcze kto jest lepszy na boisku.
W składzie hiszpańskiego klubu pojawił się nowy nabytek - Stephane M&#39;Bia. Do kadry wrócił także Piotr Trochowski.
Powołani na mecz ze Śląskiem:
Javi Varas, Coke, Fernando Navarro, Cala, Diogo Figueiras, Israel Puerto, Marin, Cristoforo, Bacca, Perotti, Rakitic, Iborra, Beto, Rabello, Trochowski, M&#39;bia, Jairo, Gameiro, Rusescu, Vitolo, Alberto, Cotan, Luismi i Julian.
Skład pokazuje jak mocna jest Sevilla i dzisiaj to udowodni raz jeszcze.
✅ 155
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
iluminati 60

iluminati

Użytkownik
Data: 29.08.2013 (20:45)
Dyscyplina: Piłka Nożna, Kwalifikacje do Ligi Europy
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Sevilla FC
Typ: Powyżej 4,5 bramek
Kurs: 4,33
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Komplet kibiców na trybunach, Śląsk nie ma nic do stracenia. Szanse na awans są minimalne dlatego to może być ostatnia okazja pokazać się jeszcze raz z dobrej strony w tegorocznych pucharach. Śląsk we wszystkich występach do tej pory grał ofensywnie, bez kompleksów, bez strachu. Nawet jak tracili bramki to sami potrafili więcej albo przynajmniej tyle samo strzelić. Dzisiaj we Wrocławiu pomimo osłabień też powinni zagrać tak że kibice będą na stojąco oglądać ten mecz. Awansu nikt od nich nie oczekuje chociaż kto wie. Pamiętamy historię meczów Wisły z Real Saragossa. Wynik był taki sam, 1:4 w Hiszpanii. W Polsce po pierwszej połowie Wiślacy nawet przegrywali 0:1 i kolejne 45 minut wystarczyło im żeby wbić 4 bramki a później awansować w karnych. Może tak powtórka dzisiaj z tamtych lat? Byłoby niesamowicie. Śląsk na to stać. Niech Wrocławianie napiszą nową kartę w historii występów polskich zespołów w pucharach. Gdyby dzisiaj wyeliminowali Sevillę to byłoby to wydarzenie porównywalne z awansem Legii do Ligi Mistrzów. Wiemy, że Warszawiakom się nie udało, więc może uda się Wrocławianom.
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson11 862

robson11

Użytkownik
Data: 29.08.2013 (20:45)
Dyscyplina: Tenis, US Open
Spotkanie: Tomic - Evans
Typ: 2
Kurs: 3,44
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Evans zjadł na śniadanie w pierwszej rundzie Nisikhoriego, więc dlaczego miałby nie pokonać słabszego od niego Tomica? Kangur już w pierwszej rundzie męczył się z Ramosem Vinolasem, który na hardzie jest słabiutki, a mimo to urwał Tomicowi dwa sety. Bernard wcześniej dostaje po garach z Gineprim czy Mayerem, zaś Evans w ostatnich pojedynkach prezentował się nieźle. Doszedł do drugiej rundy, po kwalifikacjach, gdzie co prawda wyników wielkich nie osiągał, ale pokonał solidnych challengerowców.
Teraz Evans jest podbudowany zwycięstwem. W trzech setach pokonał Japończyka i z Tomicem, który jest po ciężkim boju ma spore szanse, a kurs bardzo przekonujący. Tomić to wielki talent, ale chyba nigdy nie eksploduje, choć obym się mylił, bo go lubię. Mimo jednak tego dziś kibicuję Evansowi i pobieram po świetnym kursie.
✅ 244
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Data: 29.08.2013 21:30
Dyscyplina: Piłka Nożna, Kwalifikacje do Ligi Europy
Spotkanie: Betis (Esp) - Jablonec (Cze)
Typ: BTS
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz rewanżowy w lidze europejskiej kwalifikacji.Pierwsze spotkanie zakończyło sie po myśli gospodarzy gdyż wygrali dwa do jednego.Dziś mecz się zapowiada ciekawie gdyż czeska drużyna z pewnością tak łatwo nie odpuści i dziś za wszelką cenę będzie chciała wygrać.mają świetnych graczy i ostatnio także pokazali że potrafią atakować no i strzelać bramki.Dziś chociaż że gospodarze są murowanymi faworytami aczkolwiek remis im wystarczy.Myślę jednak to że oba zespoły nie będą gracz statycznie ale ofensywnie i pokażą że chcą zdobywać bramki.kurs na both team score jest wysoki ale sądzę że nie jest tak niemożliwy do zdobycia.jedna akcja i może być bramka.Myślę że jak już będzie remis to remis bramkowy a więc typ wejdzie.Typ ciekawy myślę że warty zaryzykowania!!!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 213

vattek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Śląski Wrocław - Sevilla
Typ: Druzyna 2 wygra a w meczu padnie wiecej niz 2,5 gola
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bwin
godz. 20.45
Analiza:
Mecz Slaska po raz kolejny nie bedzie latwym meczem. Polska druzyna bedzie grala na maxa i mysle ze moze uda im sie strzelic bramke lub dwie. Sevilla nalezy do druzyn, ktora potrafii szybko zkontrowac nieudany atak rywala. Mysle, ze tak tez sie stanie w tym meczu.
Po ostatniej porazce 4:1 slask nie ma nic do stracenia, wiec bedzie atakowac co za czym idzie tracic bramki.
Jestem realista, nie wierze w wygrana ani tymbardziej awans slaska ktory jest niemozliwy.
Nie bede wstawial statystyk bo dla mnie to oczywiste, slask strzeli bramke, a sevilla bedzie chciala wygrac mecz co daje nam najmniej 3 gole ???? pozdrawiam
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom