>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.04.2024 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
maarcin14 685,5K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Barcelona - Valencia
Typ: Valencia strzeli gola
Kurs: 1.78
Bukmacher: Fortuna
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/33-kolejka-laliga-26-04-2024-29-04-2024.170985/#post-7262496
Analiza:

Witam, dziś o godzinie 21 ostatni mecz 33 kolejki hiszpańskiej La Ligi, zagrają w nim Barcelona z Valencią, typuję tutaj że goście strzelą gola. Barcelona z pewnością nie może zaliczyć sezonu do udanych, odpadli z Ligi Mistrzów, w lidze tracą aż 14 punktów do Realu Madryt i jedyne o co mogą walczyć to o wicemistrzostwo z Gironą. Na pewno gdzieś z tyły głowy piłkarzy Barcelony będzie to wszystko siedziało, tym bardziej że Barcelona w tym sezonie traci sporo goli, aż 37 w 32 meczach a więc średnio ponad gola na mecz. Valencia jest na 8 miejscu, i ciągle może walczyć o czołową szóstkę, do Betisu tracą 2 punkty, do Realu Sociedad 4 a te drużyny mają mecz rozegrany więcej. Jestem ciekawy tego spotkania, wydaje mi się że szanse na gola gości są spore dlatego tak typuję, powodzenia !

178
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2752
black-star 53K

black-star

Użytkownik
Piłka nożna - Argentyna Primera B Apertur
20:30
Sacachispas - Villa Dalmine
Powyżej 3,5 bramki
Kurs: 5,25
Post: Argentyna 2024/2025 | Forum Bukmacherskie
Superbet

Mecz na samym dole, dzisiejsi goście na 13 spotkań zwyciężyli zaledwie raz, a przegrali sześć spotkań. Gosposdarze wygrali cztery, a przegrali ich aż siedem. W tym przegrali na ostatnie pięć spotkań cztery. Goście nie wygralizadnego z ostatnich dwudziestu spotkąn na wyjazdach i dużo bramek na stadionach rywali stracili. W tym sezonie mają więcej goli strzelonych przez ich ywali na koncie ponad dwa razy więcej niż własnych. Gospodarze przegrali przed wlasnymi kibicami aż trzy spotkania na ostatnich pięć. OObyda zespoły w obronie grają ostatnio fatalnie i myślę, że cztery gole tutaj bardzo są w tym momencie realne.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom