>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28 sierpnia 2010r. (sobota)

Status
Zamknięty.
deluxe-61597 0

deluxe-61597

Użytkownik
mecz: Udinese - Genoa
typ: Genoa
kurs: 3.25
bukmacher: Pinnacle

Nie ogarniam tego kursu. Genoa uzbrojona po zęby, postępy z sezonu na sezon. Przyszli Veloso, Toni, Rafinha, Eduardo, Boateng. Udinese swoich najmocniejszych punktów się pozbyło. Pepe w Juventusie, D&#39;Agostino i Felipe w Fiorentinie, Lukovic w Zenicie. Klasowych wzmocnień nie widać. Myślę, że Genoa udanie rozpocznie sezon gdyż są silniejsi kadrowo od dzisiejszych rywali.

✅ 225
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Widzew - Polonia
Typ : Over 1.5
Kurs : 1.44
Bukmacher: Bet365
Analiza : Witam dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz w ramach 4 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy . Zagrają ze sobą beniaminek czyli Łódzki Widzew z Polonią Warszawa . Jak dla mnie faworytem meczu jest Polonia która lideruje w Ekstraklasie . Postawiłem ten typ z dwóch powodów . Pierwszy to taki iż Polonia ma jednych z najlepszych napastników w lidze którzy na dodatek są w wybornej formie &lt; Sobiech , Smolarek &gt; A drugi powód to taki iż nie mogłem znaleźć kursy
&lt; 1.40 na typ : Polonia lub X . Ale mój Over myślę że przy tak grającej Ofensywie Polonii mogę być spokojny . Polecam ten typ oraz Polonia 2X . PozdraWiam I Zapraszam na mecz od 18:00 .

⛔ 100
 
K 0

kolaa

Użytkownik
Mecz Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Typ 1
Kurs 2,20
Bet 365

Arka zdobyła w 3 meczach 4 punkty co jest wynikiem ponad stan. Przypomnę 2:0 z Górnikiem Zabrze. Mecz wygrany przez błąd sędziego, który podyktował rzut karny. To była bramka na 1:0 później inicjatywę przejeli Zabrzanie ale nie mieli pomysłu. Z tym samym Górnikiem Zagłębie przegrało. Ale trzeba powiedzieć że zaczęli grać znacznie lepiej. W meczu z Polonią w końcu Costa zaczął grać ofensywnie, do tego dochodzi bardzo solidna defensywa i bramkarz. Największym problemem Zagłebia jest Traore, który ostatnio gra słabo. Trzeba jednak pamiętać, że miał kontuzję i teraz z meczu na mecz powinno być lepiej. Zagłębie ma tylko 1 punkt i właśnie nadeszła pora by dopisać następne 3

✅ 120
 
P 0

palasz

Użytkownik
Spotkanie: Wozniacki C. - Petrova N.
Typ: 1
Kurs: 1,40
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:
Mecz pomiędzy Caroline Wozniacki a Nadią Petrovą to finał turnieju WTA New Haven. Ma on dla mnie wyraźną faworytkę. Rozstawiona z numerem jeden Dunka od dłuższego czasu jest w wysokiej formie i nie schodzi poniżej pewnego, dobrego poziomu. W półfinale 20-letnia tenisistka poradziła sobie z bardzo mocną Eleną Dementievą, wygrywając 2:1. Petrova miała przeciwko sobie słabszą rywalkę - Marię Kirilenko, a zwyciężyła w takim samym stosunku.
2 ostatnie mecze pomiędzy tymi dwoma zawodniczkami zakończyły się wygranymi Wozniackiej. Dunka nie pozostawiała w tych spotkaniach złudzeń, która z tych pań jest lepszą tenisistką.

✅ 40
 
S 0

szczupi

Użytkownik
Mecz:Levante vs Sevilla
Typ:Czy levante zachowa czyste konto typ:tak
Kurs:4.7
Buk:Betfair
Analiza:Uważam że Levante zachowa czyste konto bramkowe ponieważ drużyna Sevilli jest całkowicie wyczerpana ostatnimi meczami eliminacji do ligi mistrzów i superpucharu Hiszpanii.Sevilla po tak ciężkim okresie będzie na pewno mniej skuteczna.Poza tym przyjezdni nie ciesza się zbyt dobrą formą, w ostatnich 3 meczach zdecydowanie zawiedli.Levante za to będzie chciało brak wielkich umiejętności piłkarskich nadrobić ambicją, szczegulnie dlatego ze grają przed własną publicznością.Levante także udowodniło w meczu towarzyskim z Romą (0-0) że potrafi skutecznie bronić swojej bramki.

⛔ 100
 
etrusc 0

etrusc

Użytkownik
Mecz: Benfica v Vitoria Setubal
Typ: over 4,5
Kurs: 4,80
Buk: Betfair

Trzecia kolejka i Benfica bez wygranej :wowsdf:
Nic nie wskazywało w wakacje, że Benfica będzie brała w lidze takie baty.
03.08.2010 INT CF SL Benfica Lisbon 0-1 Tottenham
01.08.2010 INT CF SL Benfica Lisbon 4-1 Aston Villa FC
30.07.2010 INT CF SL Benfica Lisbon 4-1 Feyenoord Rotterdam
27.07.2010 INT CF SL Benfica Lisbon 2-0 Sunderland
24.07.2010 INT CF SL Benfica Lisbon 3-2 AS Monaco
18.07.2010 INT CF Vitória Guimarães 3-5 SL Benfica Lisbon
17.07.2010 INT CF SL Benfica Lisbon 3-3 FC Groningen
13.07.2010 INT CF SL Benfica Lisbon 4-1 Aris Salonica
11.07.2010 INT CF FC Sion 2-1 SL Benfica Lisbon

ale później przyszły ciężkie chwile

21.08.2010 POR D1 CD Nacional Madeira 2-1 SL Benfica Lisbon
15.08.2010 POR D1 SL Benfica Lisbon 1-2 Academica Coimbra
07.08.2010 POR SC FC Porto 2-0 SL Benfica Lisbon

tym samym 4 ostatnie porażki. Naprawdę nie wiem co się tam dzieje ale to już prawdziwy dramat. Do tego miesiąc się kończy a przydało by się kilka stówek do tabelki. Myślę, że dziś będzie i ostre strzelanie i pokaźna wygrana Benfy. Może nie tak jak rok temu 8-1 ???? ale sądzę, co tam sądzę jestem na 100% pewny, że wygrają w cuglach. A skoro stracili 4 gole w dwóch meczach z zespołami z półki Setubal to powinni i goście coś dołożyć do mojej wygranej zwłaszcza, że:

21.08.2010 POR D1 Vitória Setúbal 0-0 Sporting Braga
14.08.2010 POR D1 CS Maritimo Funchal 0-1 Vitória Setúbal
01.08.2010 INT CF Vitória Setúbal 0-1 CD Nacional Madeira
24.07.2010 INT CF Academica Coimbra 1-0 Vitória Setúbal
22.07.2010 INT CF CD Feirense 1-1 Vitória Setúbal
21.07.2010 INT CF UD Oliveirense 1-0 Vitória Setúbal

a więc czas na jakiąś mega wtopę z mega strzelaniem. A jeżeli się mylę to już w tym miesiącu w tabelce nie będę się liczył ????

⛔ 100
 
212273 0

212273

Użytkownik
Mecz: Santos vs Goias
Typ:1
Kurs:1.60
Buk: Expekt

O 23:30 rozpocznie sie spotkanie brazylijskiej ekstraklasy pomiędzy Santosem i Goias. Santos zajmuje w ligowej tabeli 4 miejsce z 24 zdobytymi punktami oraz jednym meczem zaległym i nadal liczy sie w walc o mistrzostwo. Goias jest ostatnim zespołm ligi z 13 oczkami na koncie. Bilans Santosu u siebie to 4 wygrane, 1 remis i 1 porażka, Goias na wyjezdzie ma 2 wygrane, 1 remis i 5 porażek. To wskazuje na zwycięstwo Santosu. Wyjazdowy bilans bramek Goias to 8 zdobytych i 15 straconych, Santos na własnym boisku dorobił się 11 trafień i tylko 3 stracone gole. Swoje ostatni mecz Gospodarze dzisiejszego spotkania wygrali 2:0 z Atletico MG ,a gości przegrali z Fluminense 0:3. Santos wygra 2:0.

✅ 60
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom