>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 28 października 2010r. (czwartek)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy na czwartek - 28 października !!!



Typy podajemy według wzoru:
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu
:!:

Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami
:!: :zoltakartka:
 
S 0

samnisty

Użytkownik
Spotkanie: Tacuarembo FC - Peñarol
Typ: DW 1-2
Kurs: 7,75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Na jutro wybralem mecz Tacuarembo FC - Peñarol ktory odbedzie sie o godzinie 00:30.Faworytem tego meczu jest oczywiscie Peñarol.Jest to zepsol dobrze grajacy w miare w swojej lidze a gra ze slabszym przeciwnikiem od siebie.Peñarol jest na 3 miejscu w tabeli z dorobkiem 17pkt na wyjezdzie maja bilans 2 wygrane 1 remis i 1 porazke i praktycznie musza ten mecz wygrac bo jesli wygraja obejma prowadzenie w lidze.Natomiast Tacuarembo jest na przed ostatnim miejscu w tabeli czy miejscu 15 ze slabym bilansem bo maja zaledwie 5pkt na swoim koncie majac na koncie u siebie 1 wygrana 1 remis i 1 porazke.Jak dla mnie to zespol Peñarolwygra ten mecz i ja obstawiam ze bedzie dla nich 2-1.Nizej zamieszczam statystyki obu zespolow:
23/10-10 Primera Division Nacional vs. Tacuarembo 3:0
10/10-10 Primera Division Bella Vista vs. Tacuarembo 3:2
03/10-10 Primera Division Tacuarembo vs. Miramar Mis 1:1
25/09-10 Primera Division River Plate vs. Tacuarembo 2:0
24/10-10 Primera Division Penarol vs. Danubio 1:0
20/10-10 Copa Sudamericana Penarol vs. Goias 3:2
14/10-10 Copa Sudamericana Goias vs. Penarol 1:0
09/10-10 Primera Division River Plate vs. Penarol 2:1
⛔100
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
1:00 Philadelphia 76ers - Miami Heat 2 1,28zł (betsson)

Wczoraj wpadka na inaugurację z Bostonem ale dzisiaj rywal dużo słabszy. Mimo braku optymalnej formy Wade&#39;a i Bosha co było widać wczoraj, i częściowo zgrania myślę że dzisiaj na pełnym spokoju Miami wygra ze znacznie nizej notowanymi 76ers. Zespołowi naszpikowanemu gwiazdami poprostu nie wypada przegrywać z takimi rywalami, a już napewno nie dwóch meczy pod rząd. Kurs niski ale można brać w ciemno dla podbicia kursu.

⛔ 100

Redwitz // Nieregulaminowy kurs. Minimalny kurs wynosi 1.40
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Kim Clijsters - Victoria Azarenka
Typ: Kim Clijsters
Kurs: 1,538
Buk: PinnacleSports
Analiza: Azarenka w meczu ze Zvonarievą powinna była wygrać przynajmniej jeden set. Ostatecznie przegrała oba i skończyło się na 0-2. W meczu z Clijsters Białorusinka nie dostanie tylu okazji. Kim wygrała pierwszy mecz grupowy z Jankovic, ale spotkanie ze słabiutką w tej chwilą Serbką to była tylko rozgrzewka. Azarenka to zawodniczka obdarzona dużym talentem i gdyby nie problemy zdrowotne, to byłaby stale w Top10 rankingu. Jednak w zestawieniu z belgijską gwiazdą wszystkie dokonania Victorii po prostu bledną. Clijsters jest zawodniczką o klasę lepszą od Białorusinki. Kim wygra to spotkanie.
✅54
 
T 0

trive

Użytkownik
Spotkanie:Chievo - Sassuolo
Typ:1
Kurs:1,55
Bukmacher:bwin
Analiza: Dziś o godzinie 15 dojdzie do spotkania w Pucharze Włoch pomiędzy Chievo, a Sassulo.Moim faworytem są zdecydowanie gospodarze, którzy w tym sezonie grają w serie a i nieźle sobie tam poczynają.Goście grają obecnie w serie b i zajmują tam na razie odległe, spadkowe 21 miejsce. Wygrali zaledwie jedno spotkanie, lecz co jak co ale puchary potrafią zaskoczyć. Myślę jednak, że Chievo będzie walczyło o wyższe miejsce w pucharach niż odpadnięcie z tak słaba druzyną.
✅55
 
kosaczek 6

kosaczek

Użytkownik
Spotkanie: Helsingborgs IF - Mjällby AIF (+1)
Typ: X
Kurs: 3.95
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś czwartek więc w piłce jak zawsze bieda, nie mniej chciałbym wam polecić mecz półfinałowy Pucharu Szwecji. Spotkanie wg mniej jest bardzo interesujące głównie ze względu na wysoki kurs. Ale do rzeczy. W Szwecji sezon ligowy chyli się ku końcowi, gospodarze tego meczu w lidze spisują się świetnie, jednak jeżeli nie zdarzy się nic nieoczekiwanego w grze Malmo, gospodarze będą musieli przełknąć gorzką pigułkę z napisem 2 miejsce. Gorzką dlatego że pozostały dwie kolejki do końca a Helsingborg i Malmo mają identyczną liczbę pkt a bilans spotkań przemawia za Malmo. Jest to argument za tym by postawić na Helsingborg, ponieważ jeśli nie ligę to będą chcieli zdobyć chociaż puchar. Goście to jedna z lepszych drużyn ligi, jednak już dziś nie licząca się w walce choćby o udział w lidze europejskiej. W obecnym sezonie spotkania pomiędzy tymi zespołami zakończyły się zawsze zwycięstwem Helsingboru, wyniki to 2:1 i 0:1. W mojej opinii dziś różnicą jednej bramki wygrają gospodarze, typuję 1:0. Jednak patrząc na ostatnie wygrane gospodarzy dla osób nie chcących tak ryzykować polecam zwykłą jedynkę po kusie ok 1,6-1,8.
⛔100
 
T 215

tyczner

Użytkownik
Spotkanie; STORHAMAR - ROSENBORG
Typ; 1 (Hcap -1.5)
Kurs; 1.76
Bukmacher; bet365
Dzisiaj o godzinie 18 w Norwegi w lidze hokeja Storhamer podejmował będzie drużynę Rosenborga. Gospodarze to jedna z czołowych drużyn hokejowych w tym kraju. W ostatnich dwóch latach odpadała w półfinałach playoff, a 3 sezony temu zdobyła tytuł.
Po kiepskim początku sezonu Storhamer przypomniał sobie jak się wygrywa , w ostatnich 7 pojedynkach zanotował 5-1-1, . Jedyna porażka to wyjazd do aktualnego lidera Sparty.w meczach u siebie przegrał pierwsze spotkanie także ze Spartą a kolejnych 5 wygrał.
Rosenborg - to beniaminek która na wyjazdach traci wiele na wartości. Stosunek goli 8 -22 .
W pierwszym meczu tych drużyn Rosenborg wygrał u siebie 4 ; 3, więc czas na rewanż. Stawiam na zwycięstwo Storhamer przynajmniej dwoma golami
⛔100
 
mef90 1

mef90

Użytkownik
Spotkanie: Osasuna - Deportivo La Coruna
Typ: Handicap (0-1) 1 ( Osasuna musi wygrać conajmniej 2 bramkami)
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz z Pucharu Hiszpanii gdzie do Pampeluny przyjeżdża bardzo kiepskie Deportivo grające w tym sezonie stąd też stawiam na zwycięstwo gospodarzy i to co najmniej 2 bramkami. Goście niewygrali jeszcze ani jednego spotkania w lidze, zajmują przed ostatnie miejsce a co więcej na wyjeździe w 4 swoich meczach stracili aż 10 bramek więc średnia na mecz to 2,5 wpuszczone. Na 8 spotkań ustrzelili tylko 3 gole dlatego niema dzisiaj co liczyć na napastników z Deportivo. Zresztą w poniedziałek Real Sociedad też niemiał litości dla dzisiejszych rywali Osasuny pokonując ich 3-0 to czemu niby Osasuna niemiała by tego powtórzyć ?.Warto jeszczze dodać że gospodarze na własnym terenie nieprzegrali ejszcze ani jednego meczu. Dlatego niemam żadnych wątpliwości że Osasuna wygra dzisiaj to spotkanie i mam nadzieje że conajmniej 2 bramkami.
⛔100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Spotkanie : Assat - SaiPa
Typ; 1
Kurs; 1.73
Bukmacher Expekt
Liga Fińska to nie moja mocna strona , ale postanowilem podać dziś ten typ bo wydaje się ciekawy. Gospodarze zaskoczyli wielu swoją formą i znakomitym drugim miejscem obecnie w lidze. Pierwsze spotkanie z SaiPa wygrali na wyjeździe 4-1 . Gospodarze grają bardzo dobrze na wyjazdach w domu juz gorzej bilans 3-2-2 . Licze na poprawienie tego bilansu ze strony gospodarzy i ponownej wygranej nad SaiPa. Goście grają zrywami potrafią ograć trudnego rywala jakim jest u siebie KaiPa , ale też serią przegrywać spotkania, jakoś więcej atutów po stronie gospodarzy i przyzwoity kurs.
✅73
 
anonimowy 45

anonimowy

Użytkownik
Spotkanie : Nalbandian - Simon
Typ : DW 0 - 2
Kurs : 3,75
Buk : bet365
Analiza :
Nalbandian prowadzi w H2H 1-0. Jednak mecz odbył się w Waszyngtonie w tym roku. Był to moment, gdy Nalbandian był w świetnej formie, a Simon dopiero wracał do dobrej formy. Nalbandian wygrał wtedy cały turniej. Teraz sytuacja jest lekko odmienna, bo Simon jest w świetnej formie, a Nalbandian nie bardzo. Nalbandian może zaskoczyć, bo to w przypadku tak utalentowanego gracza zawsze możliwe, jednak on ma uż swoje lata, a także i swoją wagę, więc nie sądzę, aby umiał utrzymać dobrą formą tak długo. Za to Simon po tytule w Metz i wycieczkach do Azji, wrócił do treningów w domu. Od tamtej pory nie grał, co dobrze rokuje na temat jego formy, bo wiem, że będzie wypoczęty. A wtopa z Wawrinką w Szanghaju to nic szczególnego. Simon dużo grał, przebył podróż do innej strefy czasowej, a Wawrinka zagrał świetny mecz wtedy. Simon jest młodszy, gra u siebie, jest w formie, w ogóle jest zawodnikiem z top 10 i ma zamiar tam wrócić. Gdyby nie kontuzja, od 3 lat by był w top 10. Co więcej, Simon świetnie gra na hardzie pod dachem, a tym bardziej u siebie we Francji.
⛔100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Spotkanie: Al Raed v Al Hilal Riyadh
Typ: Powyzej 3
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: W 11 kolejki Saudyjskiej Zain League na stadionie King Abdullah w Bureidah lokalne Al Raed podejmuje Al Hilal Riyadh. Gospodarze tego spotkanie z dorobkiem 13 punktow sa na 7 pozycji w tabelii. Goscie z stolice maja 3 punktow wiecej i sa na 4 pozycji ale maja az 4 spotkanie zaleglych do rozegrania. Obronca tytul mistrza kraju Al Hilal tydzien temu odpadl w fazej polfinalowej Azjatyckiej lidze mistrzow. W niedzele Al Hilal zaledwie zremisowali u siebie z Al Nasr 1-1. Czas wiec osiagnac dobry wynik ze przerwac ta zla passa. Gospodarze po swietnym poczatek kiedy zanotowali 3 zwycistwa z rzedu, od 7 spotkan nie wygrali. Rownierz bedzie to kazja zeby wrezcie przelamac ta czarna seria wykorzestujac zla dyspozycja pilkarze z stolice. Na wlasnym boisku Al Raed ma bilans 2-1-2 bramki 7-10. Al Hilal na wyjezdzie ma bilans 2-0-0 bramki 5-1. W 12 ostatnich spotkan pmiedzy oba zespolami 11 razy Al Hilal pokonalo Al Raed. Widac ze faworytem tego spotkanie bedzie Al Hilal. Mysle ze wiec ze dzis napastnicy goscie, Wilhelmson czy Al Qahtani poprawia swoj bilans strzelecki i pomoga swoim zespole zeby wysoko wygrac. Licze rownierz na skutecznosc najlepszego strzelca Al Raed Moussa Al Sharmi ktore po przerwa kiku spotkan wrezcie zdobyl swoja 5 bramka w tym sezonie w ostatnim spotkanie. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie Al Raed i Al Hilal Riyadh padnie wynik powyzej 3 goli.
✅175
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Cibona-Ulker
typ; Ulker wygra roznica 7-9 punktow
7.50
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej kolejki euroligi Cibona Zagrzeb na wlasnym parkiecie podejmie Ulker Stambul . Zespol turecki od poczatku tego sezonu spisuje sie bardzo dobrze .
Zwyciezyl w pierwszym spotkaniu euroligi i wygral dwa mecze ligowe .
23/10-10 TBL, Mężczyźni Ulker Istanbul vs. Petkim 96:73
20/10-10 Euroliga, Mężczyźni Grupa C Ulker Istanbul vs. BC Lietuvos Rytas 86:69
17/10-10 TBL, Mężczyźni Banvit vs. Ulker Istanbul 67:70
Cibona natomiast od poczatku tego sezonu gra w kratke . Przegrala z Barcelona w pierwszej kolejce Euroligi , co raczej zaskoczeniem nie bylo , lecz juz porazki z Cedevita Zagrzeb czy Hemofarmem w lidze chluby zespolowi Cibony raczej nie przynosza . Obie druzyny trzykrotnie spotykaly sie na parkiecie zespolu z Chorwacji . Dwukrotnie gora z tych potyczek wychodzili zawodnicy tureccy. Sadze , ze dzis powinno byc podobnie .
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Osasuna - Deportivo
x/x (przerwa/koniec)
4.60
bet365
Bardzo interesująco zapowiada się spotkanie o puchar króla w Hiszpanii.
Spotkają się ze sobą Osasuna ( w lidze mają 12 miejsce ) i Deportivo ( 19 miejsce w tabeli ligowej ).
Osasuna spisuje się jak dotąd średnio. Mają trzy porażki, trzy remisy i dwa zwycięstwa. Mało strzelają i mało traca ( na 8 meczy mają 7-6 w bramkach ). Lepiej się spisują na własnym boisku niż na wyjazdach.
Deportivo sezon zaczeło fatalnie. Trzy remisy pod rząd na początku a potem kilka porażek. 2 kolejki temu grali właśnie z Osasuną. Mecz zakończył się remisem 0:0.
Jest to mecz pucharowy. Obie drużyny nie powinny wystawic podstawowych składów. Mecz powinien być nudny bo spotkają się najgorsza i 4 od końca ofensywy w lidze. Stawiam na remis do przerwy i do końca.
✅360
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Real Sociedad - Almeria
Typ: Real Sociedad wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie poniżej 2,5
Kurs: 2.90
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 22:00 w Pucharze Króla w Hiszpanii odbędzie się ciekawy mecz: Real Sociedad, podejmie bowiem na własnym boisku Almerię. Obie drużyny to zespoły występujące w Primera Division. Real Sociedad to drużyna w lidze hiszpańskiej plasująca się na pozycji 11 mając na swoim koncie: 3 zwycięstwa, 1 remis oraz 4 porażki. Stosunek bramkowy jaki osiągnęła ta drużyna wynosi 10:11. Co ważne Real Sociedad bardzo dobrze spisuje się na swoim boisku w Primera Divison: 4 spotkania - 3 zwycięstwa oraz 1 porażka, ta porażka została odniesiona nie byle z kim bo z Realem Madryt. Goście to natomiast Almeria zespół ten w lidze plasuje się na pozycji 16 mając na swoim koncie 7 punktów: 1 zwycięstwo, 4 remisy oraz 3 porażki. Stosunek bramkowy jaki osiągnęła ta drużyna wynosi 6:7. Na wyjeździe zespół ten spisuje się średnio: 1 zwycięstwo, 1 remis i 2 porażki, ale warto podkreślić, że zwycięstwo zostało odniesione z przeżywającym kryzys zespołem Deportivo. Myślę, że dziś wygrają gospodarze, a dlaczego under 2,5 gola, goście bardzo mało tracą. Myślę, że 1:0 lub 2:0 ma wielkie szanse powodzenia.

⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Schiavone vs Woźniacka
Typ: 1
Kurs: 4,90
Buk: Bwin
Godzina rozpoczęcia: 18-00
Analiza:
Typ bardzo ryzykowny, ale w tym turnieju gra sam czołówka kobiecego tenisa. Dunka Woźniacka jest obecnie na pierwszym miejscu. Dla tych, którzy jeszcze za bardzo nie rozkminiają tenisa (czyli ja) to zawodniczka jest bardzo młoda, na którą jeszcze przyjdzie czas. Zacznie jeszcze odnosic sukcesy. Obecnie na turnieju w Doha radzi sobie niezbyt rewelacyjnie jak na jedynkę światowego rankingu. W pierwszym meczu wygrała pewnie ze strata tylko 2 gemów z Rosjank Elena Dementievą, natomiast w drugim meczu juz przegrała z pochodzącą z Australi Samantha Stosur 2-0. Ta przegrana odbiła się echem wsród znawców tenisa. Nikt się nie spodziewał takiego przebiegu spotkania zwłaszcza, że Dunka po jedensatu wygranych z rzędu była murowaną kandydatką do zwycięstwa. Natomiast Włoszka również przegrała ze Stosur, która stała się groźna konkurentką do wygranej w całym turnieju. Nie chce udawac, ze jestem wielkim ekspertem tenisa, ale moge powałac się na statystyki i na to co przeczytach na odpowiednich stronach. Caroline ma bardzo słabe wyniki z Włoszką. Wygrała tylko jedno i to te ostatnie spotkanie. Natomiast w trzech pozostałych meczach wygrywała Włoszka. Oficjalne mecze pomiędzy tymi zawodniczkami mówią o trzech oficjalnych meczach, jednak w ramach pucharu 2 lata temu to spotkanie tez można zaliczyc do meczu pomiędzy tymi zawodniczkami. Przeznaczenie coś mi mówi, że Włoszka na pewno powalczy-powodzenia
⛔100
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Spotkanie : Helsingborgs IF - Mjällby AIF
Typ : HT/FT Helsingborgs IF/Helsingborgs IF
Kurs : 3,10
Bukmacher : Bwin
Data: 2010-10-28 19:00
Analiza : Dzisiaj o godzinie 19:00 rozpocznie się mecz o Puchar Szwecji pomiędzy Helsingborgs IF, a Mjällby AIF. Jego stawką jest finał tych rozgrywek. W ligowej tabeli zespoły te zajmują odpowiednio drugie i piąte miejsce. Helsingborgs IF w lidze na własnym boisku ma imponujący bilans 12-1-1. Mjällby AIF na wyjazdach nie gra aż tak rewelacyjnie, 4-4-6 to ich bilans. Dodatkowo gdy ostatnio grali między sobą (a było to 20.09.10) to wygrała ekipa gospodarzy w stosunku 2:1, gdzie gola na 2:1 stracili dopiero w 90 minucie. Licze więc, że gospodarze powtórzą ten wyczyn dzisiaj i także wygrają, prowadząc już po pierwszej połowie. W pucharach mieli słąbszych przeciwników więc ciężko ich wyczyny porównywać. Ekipę gospodarzy zdecydowanie stać na te zwycięstwo gdyż są lepszą drużyną niż ekipa Mjällby AIF.


Przepraszam za typ powyżej, ale gdy odszedłem od komputera to dziecko mi pomieszało typy stąd taka analiza ;)
⛔100
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Spotkanie: Osasuna - Deportivo
Typ: 2
Kurs: 5.12
Bukmacher: PinnacleSports

W tym miesiącu zdobyłem najwięcej puntów w dotychczasowym moim typowaniu na tym forum . . Możliwe że gdybym zdobył jeszcze ok. 200 pkt był bym na podium czyli bez ryzyka podawał bym mecze z kursem 1.50. Tylko jak widzę że mogę zdobyć 50 pkt to omijam taki mecz przeważnie. Dzisiaj postanawiam bardzo zaryzykować bo jak widać u góry stawiam na gości. Faworytem tutaj zdecydowanie jest Osasuna bo lepiej grają w lidze, nie przegrali od 3 spotkań i grają praktycznie z najsłabszym zespołem w lidze. Obserwuję Deportivo i zastanawiam się kiedy w końcu wygrają w tym sezonie. Jak na razie nie mogą się przełamać bo nawet u siebie nie wygrywają. Może dzisiaj przyjdzie ten bo każdy wie że puchary to co innego. Tutaj jest znacznie więcej niespodzianek niż w lidze bo nigdy nie wiadomo jakimi składami wyjdą zespoły i dzisiaj jest podobnie. Być może zespół Gospodarzy nie docenią rywali i wyjdą jakby przed gwizdkiem już wygrali a to będzie szansa dla Deportivo, bo jeżeli przegrają to raczej niespodzianki nie będzie,a to jest jednoznaczne ze znacznie mniejszą presją która ciąży na tym zespole. Podsumowując Osasuna może tu nawet wygrać 3-0 ale może się też potknąć i na to liczę że będzie to pierwsze zwycięstwo piłkarzy z La Coruny.
⛔100
 
maku1888 1

maku1888

Użytkownik
Spotkanie: Bari-Torino
Typ: Pierwsza połowa: Bari
Kurs: 2.17
Buk:
Betsson
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu Coppa Italia Bari podejmie na San Nicola drużynę Torino. Ekipa z Serie A jest w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do awansu, ponieważ utytułowana ekipa z Turynu sukcesy i lata świetności ma już dawno za sobą. Ostatnie wyniki Bari u siebie to dwie wygrane jeden remis i jedna porażka. Natomiast Granata w wyjazdowych meczach zaledwie 1 zwycięstwo i aż 4 porażki . W dzisiejszym meczu powinno przeważać Bari więc, dlatego stawiam na ich prowadzenie do przerwy. ⛔100
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Real Sociedad v Almeria
1
2.05
PinnacleSports
W dobrych humorach przystąpia do dzisiejszego spotkania piłkarze San Sebastian - mianowicie pokaźna wygrana 3:0 z LaCoruną w ostatniej kolejce PrimeraDivision. Almeria natomiast zremisowała z Herculesem. Co ciekawe, na 8 kolejek - wygrali zaledwie raz z La Coruną. Sociedad sposród 10 zdobytych punktów, aż 9 zdobył u siebie, a jedyna porażka to przegrana po walce z Realem 1:2. Zresztą zawsze kojarzyli mi się z zespołem własnego boiska. W poprzedni sezonie na 21 spotkań przegrali zaledwie raz - wiem, Segunda to nie to samo, ale robi wrażenie i dodaje kolorytu mojemu skojarzeniu. W drugiej kolejce PD zespoły grały z sobą i na stadionie Almerii padł wynik 2:2. Przyjezdni powinni skupić się na lidze, znajdują się w strefie spadkowej a czeka ich ciężka przeprawa z Atletico w następnej kolejce. Sociedad czeka spotkanie na Maladze, która przegrała wszystkie dotychczasowe spotkania na własnym stadionie. Wg mnie wygra gospodarz, zespół własnego boiska - Almeria powinna odpuścić puchar na rzecz ligi.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom