>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.12.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
kapitansts 41

kapitansts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Premier League
Spotkanie: St. Johnstone - Kilmarnock
Typ: St. Johnstone
Kurs: 2.3
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym meczu ligii szkockiej St. Johnstone zmierzy się u siebie z Kilmarnock. St. Johnstone gra u siebie słabo jednak liczę na zwycięstwo. St. Johnstone u siebie wygrał 3 spotkania, 1 zremisował oraz 6 przegrał. U siebie ma serię 3 porażek dlatego myślę, że w tym spotkaniu powinni się podnieść i wygrać z gośćmi. Kilmarnock na wyjeździe gra słabo a ich bilans meczowy to 1 mecz wygrany, 4 remisy i 4 porażki w dodatku na 9 meczy rozegranych na wyjeździe puścili 13 bramek, a 7 zdobyli co można porównać z wynikami St. Johnstone 11 bramek strzelonych u siebie i 15 puszczonych na 10 meczy rozegranych u siebie.
✅130
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Scottish Premier League
Spotkanie: FC St. Johnstone - Kilmarnock FC

Typ: St. Johnstone DNB
Kurs: 1.66 7/10
Bukmacher: bet365
Analiza: Sam nie wiem... Kurs na Świętych całkiem, całkiem. Po 3 kolejnych porażkach poprawili sobie humory ogrywając na wyjeździe Dunfermline 3:0. Z kolei prowadzone przez Kenny&#39;ego Shielsa Kilmarnock po serii 4 spotkań bez porażki musiało uznać w ostatniej kolejce wyższość Celticu, przegrywając na Parkhead 1:2.
Zarówno menedżer gospodarzy, Steve Lomas, jak i wspomniany Shiels nie mają problemów z nowymi &quot;ubytkami&quot; w kadrze swoich drużyn.
Ciężko mi znaleźć jakieś argumenty przemawiające za typem za zwycięstwo St. Johnstone. Ich dzisiejszy rywal nie radzi sobie najlepiej poza domem (1-4-4; 7:13). Z kolei ekipa z Perth nie radzi sobie na własnym &quot;podwórku&quot;, gromadząc na nim do tej pory jedynie połowę wszystkich zdobytych w tym sezonie punktów. Dlatego jeżeli chcą zachować wysoką 4. pozycję w tabeli (punkt za nimi &quot;czai się&quot; Heart of Midlothian), muszą zdecydowanie poprawić grę na McDiarmid Park (3-1-6; 11:15). Aczkolwiek nie o grę tutaj chodzi. Steve Lomas nie uważa, by ich gra przed własnymi kibicami wyglądało gorzej od tego, co prezentują poza domem. Po prostu brakuje im szczęścia.
Ostatnie zwycięstwo u siebie The Saints odnieśli 26 listopada, wygrywając 3:1 z Hibernianem. Pora na przełamanie.
Kiedy obie drużyny mierzyły się ze sobą po raz pierwszy w tym sezonie (1 października) górą było St. Johnstone, które pokonało The Killis na ich boisku 2:1.
Polecam także:
St. Johnstone 5/10 @2.30 (bet-at-home &amp; unibet &amp; bet365)
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 33

bodziorex

Użytkownik
siatkowka, grecja
spotkanie: Kifsias- iraklis
typ Kifsias/ iraklis
kurs 5
gamebookers
analiza:
przed nami 9 seria gier siatkarskiej greckiej ligi mezczyzn. naprzeciwko siebie stana AO Kifsias oraz iraklis saloniki. gospodarze dzisiejszego pojedynku zajmuja aktualnie 8 lokate z dorobkiem 10 pkt. jesli chodzi o bilans spotkan rozegranych na wlasnym terenie to wynosi on 2 wygrane oraz 2 porazki. ich dzisiejsi rywale to niekwestionowany lider rozgrywek. komlet zwyciestw w 8 meczach i dorobek 22 oczek.
Kifsias dwa ostatnie mecze to dwie porazki. wpierw przed wlasna publicznoscia z panathinaikosem 0-3 , ktory w tym sezonie nie istnieje oraz ta ostatnia w Patronie 1-3. iraklis z kolei poza pojedynkami ligowymi rozgrywal dwu mecz w lidze mistrzow z przecietnym arkasporem i oba te mecze przegral. jesli chodzi juz o sama lige to w tym ostatnim pojedynku wygrana z Syriu 3-1. Kafsias iraklisowi w ostatnich sezonach jakos wyjatkowo nie lezy. dwa ostatnie mecze pomiedzy tymi zespolami zakonczyly sie tie brekami. dzis typuje rownie zaciete widowisko z koncowym zwyciestwem gosci. jednak 1 set typuje dla Kafsias
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ajax17 23

ajax17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael, Ligat ha&#39;Al
Spotkanie: Beitar Jerozolima - Hapoel Tel Aviv
Typ: x
Kurs: 3.8
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
O 19:50 rozpocznie się mecz ligi izraelskiej pomiędzy 12. w tabeli Beitarem oraz 3. aktualnie Hapoelem Tel Aviv. W tym sezonie oba kluby spisują się niemiarodajnie do swoich aspiracji. Jeszcze całkiem niedawno migliśmy oglądać Beitar w kwalifikacjach pucharów europejskich natomiast dziś drużyna ta znajduje się poniżej środka tabeli w dodatku nie wygrała od sześciu meczy. Podobnie Hapoel jak na zespół o dużym potencjale przynajmniej w Izraelu od 3 meczy nie może wygrać i notuje wpadki jak ostatnio chociażby z Bnei Yehuda kiedy większość była pewne wysokiego zwycięstwa gospodarzy Ci natomiast zremisowali 1:1. Wcześniej natomiast przegrywali po 1:0 na wyjazdach z liderem Kiryat Shmona oraz Maccabi Petach Tikva. Myślę, że biorąc pod uwagę formę aktualną tych zespołów warto postawić na remis.
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 28

mistrz1992

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej Puchar Polski
Spotkanie: KH Sanok-Cracovia Kraków
Typ: over 7,5
Kurs: 2.03
Bukmacher: Pinnacle
Przed nami pólfinał pucharu Polski. Cały turniej rozgrywany jest w Sanoku. Dlaczego taki typ z prostej przeczyny obydwie drużyny uwielbiają strzelać bramki. W ligowej tabeli po 26 meczach 1 miejsce zajmuje Sanok który zdobył 59 punków. Cracovia zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 52 punktów. Bilans bramkowy Sanoku w tym sezonie to 131-65 a Cracovii 143-87. Wielu powie że oczywiście te drużyny strzelają tyle bramek z tymi słabymi. Spójrzmy na wyniki tego sezonu obydwóch drużyn ze sobą. Sanok u siebie pokonał Cracovię 6-5 i 11-4. Natomiast na wyjezdzie Sanok wygrał 3-5 i 1-5. Jak widzimy Na 4 mecz jeden underowy7,5. Moim zdaniem ten typ powinien wejść. POWODZENIA.
⛔100
 
ajax4 11

ajax4

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka; Hiszpania; ACB
Spotkanie: FC Barcelona Regal v Assignia Manresa
Typ: - 4 FC Barcelona w 2Q
Kurs: 1.85
Bukmacher: William Hill
Przeglądając dzisiaj ofertę bukmacherów internetowych wpadł mi w oko ciekawy kurs na win FC Barcelona w 2Q z handi -4 po wysokim kursie. Barcelona po ostatniej dotkliwej porażce na wyjeździe z Caja Laboral 71-60 będzie chciał się zrehabilitować na własnym parkiecie i pokonać wysoko gości. Goście natomiast ostatni mecz przegrali na własnym parkiecie z Realem 83-61.

Barcelona na swoim parkiecie wygrała wszystkie dotychczasowe pojedynki obu drużyn:
Regal Barcelona vs. Manresa 70:57
Regal Barcelona vs. Manresa 65:45
Regal Barcelona vs. Manresa 70:57
Regal Barcelona vs. Manresa 87:70
Regal Barcelona vs. Manresa 83:78
Regal Barcelona vs. Manresa 96:57
Regal Barcelona vs. Manresa 91:82

Różnica klas obu druzyn jest ogromna i licze na łatwe pokrycie handi w 2Q.

Powodzenia!!!
0
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Scottish Premier League
Spotkanie: Aberdeen - Hearts

Typ: over 3.5 gola
Kurs: 4.60
Bukmacher: Bwin
Po pokonaniu Motherwell wyjazd na północ do Aberdeen może być nie taki łatwy dla graczy z Edynburga. Wcale się na nich nie &quot;uwziąłem&quot; ale nie spodziewałem się, że na spokoju pokonają Motherwell w Wigilię u siebie. A jednak stało się i teraz większość może patrzyć na graczy z Ediego jak na faworytów potyczek z drużynami niżej notowanymi. W Aberdeen gra się bardzo ciężko, w tym sezonie przekonały się już o tym takie ekipy jak Hibernian, Dundee United, a gracze Celticu i Rangersów notowały tylko minimalne zwycięstwa. Nie mam nic na prawdę przeciwko Hearts, ale Abeerden w meczach u siebie jest niezwykle mocne i zmotywowane i jak najbardziej stać ich na urwanie punktów nadzwyczaj dobrze grającym ostatnio Hearts.

Jeśli chodzi o zespół gospodarzy, to do składu wraca Fraser Fyvie (P 15/1). Z kolei zabraknie zawieszonego Petera Pawletta (P 15/0) oraz kontuzjowanego Mohameda Chalali(N 9/0).

Jeśli chodzi o zespół &quot;Serc&quot; to wątpliwy jest występ Jamiego Hamilla (P 18/1). Tradycyjnie nie zagra zbuntowany Ryan Stevenson (P 19/2) oraz Eggert Jonsson (16/1). Aberdeen: Brown, Jack, Megginson, Mawene, Considine, Foster, Clark, Milsom, Osbourne, Arnason, Magennis, Mackie, Vernon, Fallon, Gonzalez, Chalali, McArdle, Robertson, Fyvie.

Hearts: Kello, Barr, Hamill, Webster, Zaliukas, Mrowiec, Driver, Taouil, Templeton, Robinson, Skacel, Novikovas, Elliott, MacDonald, Obua, MacDonald, McGowan, Black
⛔100
 
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Szkocja Premier League
Spotkanie: St.Mirren-Dundee Utd
Typ: Remis
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza:

Ciekawe spotkanie średniej klasy zespołów szkockiej premier league. St Mirren zagra u siebie z Dundee United. Ciekawe dlatego że statystycznie to o wiele lepsi sa dzisiejsi goście.Nie zapominajmy jednak że nie zawsze statystyki odbijają się do tego co widzimy na boisku.Gospoarze u siebie zanotowali 4 wygrane 2 remisy 4 porażki strzelajac 11 straconych 10 zdobytych 14 punktów.W ostatnim spotkaniu pokazali to wygrywając w ostatniej kolejce ligowej z liderem Glasgow 2:1.Gospogarze zajmują 7 miejsce 6 wygranych 7 remisów i 7 porażek strzelajac 20 straconych 25 zdobywajac 25 punktów. U gospodarzy brak kontuzji.
Goście na wyjazdach zanotowali 3 wygrane 4 remisy i 3 porażki strzelajac 18 straconych 21 zdobywając 13 punktów.W ostatnim spotkaniu grali u siebie przeciwko Hibernian i wygrali to spotkanie 3:1.Goście zajmują 6 miejsce 6 wygranych 7 remisów i 7 porażek strzelając 28 straconych 31 zdobywajac 25 punktów.Stawiam na remis 1:1, bo ten wynik zdaje się byc najbardziej prawdopodobny,ale jak będzie zobaczymy.Pozdrawiam!
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja - Premier League
Spotkanie: St. Mirren - Dundee Utd
Typ: Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs: 5,00
Bukmacher: bWin
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:45 spotkają się drużyny St. Mirren i Dundee Utd. Święci zajmują w tabeli 7 miejsce, ich przeciwnicy 6. Obie druzyny posiadają taką samą, równą liczbę 25 punktów.
Statystycznie licząc zespół gości był lepszy od gospodarzy dzisiejszego spotkania, na 11 meczy wygrał 5, zremisował 5 i przegrał tylko 1 (w 2001 roku...)
Ostatnie dwa spotkania tych zespołów zakończyły sie jednak remisami.
Jeżeli spojrzymy na ostatnie mecze drużyn, to oba zespoły radziły spobie całkiem dobrze (ostatnie 3 spotkania bez porażek). Oba zespoły strzelają również dosyć dużo bramek Średnio przynajmniej 1 na mecz). Ja jednak postanowiłem obstawić zwycięstwo gospodarzy, gdyz uważam, że ostatnie zwycięstwo nad Rangersami (mimo iż rangersi otrzymali 2 czerwone kartki w 23&#39; i 87&#39;) pomogło druzynie złapac wiatr w żagle. Przed własną publicznością będą chcieli znowu pokazać że potrafią wygrywac w świetnym stylu. A zwycięstwo nad Dundee pozwoli im przeskoczyć w tabeli dzisiejszych rywali... Dodatkowo zagrałem ponad 2,5 gola w meczu gdyż widze spore szanse na ten typ, bo obie druzyny nie grają zachowawczo a ich ostatnie mecze pozwalają zauważyć że pada tam dosyć dużo bramek.
Menadżer Świętych, Danny Lennon powiedział, mówiąc w skrócie ,iż stawia na młodych. Zespół wdraża młodych, aktywnych graczy, do pierwszej jedenastki, co jak powiedział Lennon, przynosi efekty. To również miało wpływ na wybór tego typu.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Zdarzenie: Piłka nożna 1 liga Szkocja
Spotkanie: ST. Johnstone - Kilmarnock
Typ: 2
Kurs: 3.97
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 21 kolejki Szkockiej Premier Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 4 pozycję w tabeli zespół ST. Johnstone z 8 Kilmarnock. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 10 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 3x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 6x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 11 bramek a stracili 15. Goście natomiast w swoich 9 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 1x zwyciężyć 4x zremisowali a 4x doznali porażki strzelając przy tym 7 bramek a stracili 13. Gospodarze tego spotkania w ostatnim czasie słabo się spisują pomijając ostatnią wygraną 0:3 z ostatnim zamykającym jednak tabelę Dunfermline co akurat nie wywarło na mnie wrażenia. Goście natomiast również przegrali swoje ostatnie spotkanie z tym, że na wyjeździe i to z Celtic Glasgow. Reasumując myślę, że warto tutaj zaryzykować i postawiać na przyjezdnych po bardzo dobrym kursie.
⛔100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZKOCJA: Premier League
Spotkanie:
Celtic - Rangers
Typ:
Zespół 2 strzeli gola zza pola karnego.
Kurs:
5.00
Bukmacher:
William Hill
Analiza:
Na wstępie cytat, co do którego nic nie pozostaje mi więcej jak tylko go podbić. &#39;Tak naprawdę nie mam już nic do stracenia. Ostatni typ niestety mi nie siadł, a punktów w rankingu sporo też nie posiadam, więc teraz trzeba szukać jedynie wysokich kursów&#39; Ja już pisałem wcześniej zajmę się dokładnie Typami Dnia - od nowego roku. A wracając do meczu. Wybrałem typ z Piłki Nożnej - a dokładniej z ligi szkockiej. Spotkanie po między Celticiem a Rengersami zaplanowano na godzinę 20:45 czasu polskiego. Co mogę powiedzieć więcej ? Jest to najważniejszy mecz piłkarski w Szkocji. Derby Glasgow, derby Szkocji - tak krótko można powiedzieć o tym meczu. Ten mecz zawsze elektryzuje kibiców ( nie tylko tych szkockich) Faworyt ? Wg. bukmacherów są nimi gospodarze, ja również chciałbym aby to właśnie gospodarze wywieźli komplet punktów. Ale ... no właśnie, jet to jedno ale, są to derby. A w derbach zdarzyć może się wszystko. Dlaczego taki typ ? Dlaczego właśnie goście mieli by strzelić gola zza pola karnego ? Proste myślenie. Liczę ( w ramach derbów ) na dużo ilość goli - z dwóch stron. Może nawet po 2-3 bramki. Kto wie. I właśnie po takim kursie, liczę że Rangers którąś bramkę ustrzeli z dalszej odległości. Pozdrawiam i myślę że warto. Start już za 20 minut.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom