>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 28.08.2011 (niedziela)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 28 sierpnia



Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych ????

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Okręgowa, Nowy Sącz
Spotkanie Gród Podegrodzie - AKS Ujanowice
Typ: 1
Kurs: 3,25
Tobet
Trzecia Drużyna z drugą od końca? A jednak, ja obstawiam tych outsiderów.
W jutrzejszych spotkaniach Klasy Okręgowej Nowy Sącz widzę dwa ciekawe typy, na jedne z obecnie najsłabszych drużyn ligi w tym Gród Podegrodzie.
Dlaczego Gród? Od lat to solidna drużyna Ligi &quot;O&quot;, która przez jakiś czas miała nawet epizod ligę wyżej o ile mnie pamięć nie myli. Od kiedy śledzę te rozgrywki Gród gra solidną piłkę, nawet jeżeli bez fajerwerków to jest raczej w czubie niż z tyłu tabeli. Do tego mają, jak na realia ligi, kilku doświadczonych młodych zawodników, którzy mają za sobą epizod w Małopolskiej Lidze Juniorów. Po przykładzie innej drużynie ligi - KS Zakopane - widać, że to potrafiło zaprocentować dwoma - trzema juniorami (a KS miał tych juniorów tylko w wojewódzkiej lidze jun. młodszych) wybijających się, którzy potrafili niejednokrotnie zakręcić starymi wygami. Jeden z nich po pól sezonu gry w seniorach KSZ przeszedł do III ligowego Lubania Maniowy. A gość dopiero kończy 18 lat. Ale wracając do tematu Grodu, solidny, doświadczony zespół poparty kilkoma dobrymi juniorami zaliczył falstart przegrywając kolejno z Porońcem (wzmocnionym przed sezonem między innymi byłym Wiślakiem Ryszardem Czerwcem), następnie u siebie z Jordanem Jordanów oraz w ostatniej kolejce na baardzo trudnym terenie w Szaflarach. Czas na przełamanie. Okazja dobra - mecz u siebie z AKS Ujanowice, sensacyjnym beniaminkiem, skazanym na pożarcie, który niespodziewanie wygrał z ULKSem Korzenna, a następnie równie niespodziewanie w derbach okręgu limanowskiego z Olimpią Pisarzowa. Na tym jednak dobra passa się skończyła i AKS Ujanowice zremisował z Glinikiem u siebie. Moim zdnaiem miłe złego początki i dalej widzę Ujanowice ligę niżej, gdyż widzę przynajmniej jedną drużynę z &quot;A&quot; klasy z której wyszli grającą od nich lepszy futbol. Według mnie Ujanowice zlecą z Okręgówki - a od jutrzejszego spotkania zacznie się ich marsz w dół tabeli.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pianandrill 20

pianandrill

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-mobile ekstraklasa
Spotkanie: Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Typ: x
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bwin
Analiza: Jagiellonia Białystok w meczu z Ruchem Chorzów stanie przed ogromną szansą w wypadku remisu bądź przegranej Śląska Wrocław będą mieli okazję wskoczyć na fotel lidera T-mobile ekstraklasy, lub chociaż na fotel wicelidera wyprzedzając tym samym Lecha Poznań. Ruch po 4 spotkaniach zajmuje 10 lokatę. Wygrywając u siebie z GKS Bełchatów 2-1, Remisując z Koroną, oraz przegrywając z Lechem 3-0 oraz Śląskiem 0-1. Ruch dużo lepiej spisuje się na własnym boisku mając bilans bramek 2-2 i 3 punkty zdobyte. Co do Jagiellonii to Białostoczanie są zespołem własnego boiska tak przynajmniej było za czasów Probierza, Michniewicz według mnie nie miał czasu aby to zmienić, zresztą to pokazuje mecz pierwszej kolejki gdzie Jagiellonia wygrywając z Podbeskidziem 2-0 potrafiła stracić dwie bramki. Białostoczanie jak dotychczas tylko ten jeden raz grali mecz wyjazdowy ostatnie 3 kolejki rywalizowali na własnym stadionie. Wygrana z Lechią 2:1 oraz Cracovią i remis z Koroną Kielce. W ubiegłym sezonie na tym obiekcie Jagiellonia bezbramkowo zremisowała z Ruchem 0:0 zaś w Białymstoku 2:1 dla Jagi. Białostoczanie mają wielkie ambicje ruch potrzebuje punktów. Stawiam na podział punktów.
⛔100
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Mecz: Manchester United vs Arsenal Londyn
Typ: Strzelec bramki - Danny Welbeck
Kurs: 2,30
Buk: Sportingbet
ANALIZA:
Już jutro odbędzie się wielki mecz na Wyspach. Ale pozostanie pytanie, czy naprawdę wielki? Znamy problemy Arsenalu, który &quot;posypał&quot; się poprzez odejście: Fabregasa, Clichy&#39;ego i ostatnio Nasriego. Jedynym silnym punktem zespołu Arsene Wengera jest .... Wojtek Szczęsny! To nasz rodak uratował &quot;Kanonierom&quot; Ligę Mistrzów i świetnie bronił w meczu z Liverpoolem. Ktoś powie, &#39;ale przecież przegrali 0:2&#39;. Tak, przegrali, ale czy miał Wojtek coś do powiedzenia? Jutro Arsenal zagra bez Songa, Gervinho, a do tego dochodzi brak: Wilshere&#39;a, Frimponga. Manchester? Według mnie Ferguson od początku deleguje najsilniejszy skład. Możliwe, że będzie to identyczny skład, jak na mecz z Tottenhamem. Świetnie zagrał wtedy Welbeck - bramka i asysta przy trafieniu Andersona. Jest duża szansa, że młody Anglik podtrzyma passę i warto zagrać na ten typ!
Jeżeli skorzystałeś z mojej podpowiedzi i się nie zawiodłeś kliknij &#39;dzięki&#39; ! ;)
✅130
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie : Sporting Lisbona - Maritimo Funchal
Typ : Wyścig do dwóch bramek- gospodarze!
Kurs : 1,83
Bukmacher : WilliamHill
Sporting po wyeliminowaniu Duńczyków wraca do rozgrywek ligowych. Nie trzeba oszczędzać sił, bowiem potyczki grupowe LE zaczną dopiero 15 września. Rywal, patrząc na historię wygodny (w punktach 90-15, jeśli chodzi o bezpośrednie batalie). Moim skromnym zdaniem upatruję w nich głównego kandydata do mistrzostwa. Napad wzmocniony świetnym van Wolfswinkelem, który rozegrał bardzo dobry sezon w mocno przeciętnym Utrechcie. Lepiej niż w ubiegłych sezonach zagrać muszą Djalo i Postiga. Linia pomocy powinna się zgrywać z meczu na mecz. Konkurencja w tej formacji jest bardzo duża, dlatego nawet Jeffren, sprowadzony z Barcelony nie może sobie pozwolić na słabe występy. W miarę stała jedenastka powinna się wykrystalizować wraz z kolejnymi występami. Teraz wszystko jest w fazie budowy, być może stąd dość wysoki kurs na to, że gospodarze dobiją jako pierwsi do pułapu dwóch bramek. Bo to, że gości nie stać na 2 trafienia jest chyba dość oczywiste.
__________
jeśli udało mi się pomóc, w prawym dolnym rogu czai się taki mały napis &quot;dzięki&quot;. Nie wahaj się - kliknij.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
biscan 153

biscan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ⚽, Premier League

Spotkanie: Manchester United vs Arsenal Londyn
Typ: Manchester United wygra do zera
Kurs: 2,30
Bukmacher:

Transmisja:

Arsenal juz bez Clichy&#39;ego, Fabregasa, Nasriego oraz Alex Songa, Frimponga, Gervinho, Wilshere&#39;a oraz najprawdopodobniej Thomasa Vermaelena. A wiec, z czym do ludzi? United już pokazał przeciwko Spurs, że brak Ferdinanda i Vidica, to nie duży problem i po bardzo dobrym meczu skończyło się na 3-0. Forma od samego początku jest, a Kanonierom zawsze jest trudno coś strzelić co dobrze odzwierciedla statystyka Arsenalu, która zdobyła tylko jedna bramkę w ostatnich pięciu meczach na Old Trafford. Czerwone Diabły wypoczęte po całym tygodniu odpoczynku i jutro mogą zostać liderem, jeżeli Manchester City straci oczka na korzyść Spurs. Nie sądzę, że jutro Arsenal coś ustrzeli, biorąc pod uwagę, że żaden z 3 podstawowych &#39;procesorów&#39; Arsenalu środka pola nie zagra oraz zagrają bez typowego playmakera, a Anderson i Cleverlay powinno spokojnie rządzić i dyktowac grę rozgrywając oraz ubezpieczając obronę. Tak więc, liczę na spokojne zwycięstwo United i nie zdziwiłbym się, gdyby było kolejne 2-0, bądź nawet 3-0 nad wyraźnie zagłubionym Arsenalem.
⛔100
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia
Spotkanie: Manchester United - Arsenal
Typ: Manchester United będzie prowadzić po pierwszej połowie
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bwin
Klasyka angielskiej piłki. Manchester podejmuje na swoim boisku drużynę Arsenal Londyn której wybitnie się ostatnio nie wiedzie. Można śmiało powiedzieć, że gdyby nie Wojciech Szczęsny w bramce kanonierów to pewnie byłoby już po lidze mistrzów dla londyńczyków. Arsenal ostatnio przegrał na swoim boisku z fantastycznie spisującym się Liverpoolem. Ledwo wygrał na swoim boisku z Udinese, a na wyjeździe tylko dzięki Szczęsnemu nie przegrali, i szczęśliwe można powiedzieć wygrali spotkanie. Arsenal ma tendencje to tracenia bramek na początku. Manchester jest bardzo skuteczny w tym sezonie zaczął bardzo ambitnie i uważam że na swoim boisku nie zrobią lipy i będą chcieli ograć kanonierów. Manchester w ostatnich spotkaniach z Arsenalem był górą. Ostatnio wygrali z drużyną z Londynu 2:0 u siebie. Wtedy po pierwszej połowie prowadzili. Teraz znowu spodziewam się prowadzenia po pierwszej połowie przez Manchester i kto wie czy nie pewnego zwycięstwa.
by scotratez
✅
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
igormaster 1

igormaster

Użytkownik
Lille
-
MarseilleTyp: dokładny wynik 2-1 kurs: 18 Bwin
Lille po dość nieudanym początku sezonu (pomimo dobrej gry) dopiero w 3 kolejce odnotowała zwycięstwo. Ciekawi mnie jednak zespól Marsyli który ma aktualnie na koncie serie 3 remisów. W ostatnich 7 spotkaniach miedzy tymi drużynami nie padł remis więc dziś postawię na wygraną Lille (ta drużyna ma coś do udowodnienia) gdyż dzięki przewadze własnego boiska i z pomocą publiczności uda im sie zdobyć 2 bramki (ostatnio grając przed własną publicznością to im się nie udało więc będa bardziej zdeterminowani). Marsylia z kolei w ostatnim meczu pomimo wielu akcji nie potrafiła strzelić bramki, jednak wydaje mi się ze w meczu z Lille uda im sie urwać 1 bramkę. Mój typ motywuje tym iż w ostatnich 7 meczach az 3 skończyły sie tym wynikiem.Chodź mecze miedzy tymi drużynami wyglądaj niekiedy dość ciekawie bo czesto over 3.5 to myśle że początek sezonu i świeży start skłoniąte drużyny do nieco defensywnej gry.
⛔100
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Mecz: Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bwin
Analiza:
A więc zacznę od Śląska, Śląsk nie prezentuje się źle nie przegrali żadnego spotkania mają 3 zwycięstwa 1 remis z bilansem 8:2 , odpadli z pucharów europejskich i teraz będą mogli skupić się tylko i wyłącznie na lidze. Po zwycięstwie 1:2 nad Legią są w wyśmienitych nastrojach, nie dość tego to jeżeli teraz wygrają to zajmą fotel lidera uciekając na trzy oczka od Lecha i Polonii, Wisła również dała ciała z meczu z Lechią więc trener Lenczyk z zespołem dobrze wiedzą, że dziś liczy się tylko zwycięstwo.
Co do Widzewa to również nie przegrali żadnego spotkania, mają na koncie 1 zwycięstwo i 3 remisy, Widzew prezentuje się całkiem całkiem jak na ten klub, grają ofensywnie ale jeszcze troszkę im brakuje i dlatego jutro wygra zespół bardziej doświadczony czyli Śląsk a nie dość tego że doświadczony to w wyśmienitej formie przy czym jest bardzo ciekawy kurs bo aż powyżej 2.00.
Myślę, że jutro drużyna Lenczyka wygra spokojnie 2:0
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marshal85 3

marshal85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Mecz: Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
Typ: 2
Kurs: 3.85
Bukmacher: Expekt
Analiza. W dniu dziejszym spotkaja sie jak do tej pory dwie niezwycieżone ekipy.Do Wrocławia przyjeżdza Widzew który z niespodziankami jest za pan brat.Poczatek sezonu mało brakło i Wisła odprawiona by była z kwitkiem,Polonia tydzień temu.Widzew w bardzo silnym składzie stacjonuje we Wrocławiu dzisiaj,zabraknie tylko Riku Riskiego.Wrocławianie bardziej osłabieni poraz kolejny nie zagra Łukasz Gikiewicz, Jarosław Fojut, Przemysław Kaźmierczak, Krzysztof Wołczek i Antoni Łukasiewicz.Śląsk u siebie ostani raz wygrał z Widzewem w sezonie 89/90 dlatego też swój typ kieruje ku Ekipe dobrze grających Widzewiaków.Wysoki kurs może troszke podbudowac przy niedzieli.Życzę wysokich wygranych.
✅285
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 8

kubaohio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Mecz: De Graafschap- Deen Hag
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bwin
Analiza: Goście słabo zaczeli sezon. Kupili paru nowych zawodników ale niestety nie udało im się zgrać ze sobą do tej pory. Gospodarze za to grają piękną gre z kontry i myślę że dziś znowu pokażą na co ich stać. W drużynie gości zabraknie podstawowego bramkarza oraz obrońcy. Gospodarze wystąpią w pełnym składzie i myślę że oni zgarną dziś te 3pkt.
⛔
100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eredivisie
Spotkanie: Feyenoord - Heerenveen
typ: Feyenoord -1,5
kurs: 2.67
buk: Pinnacle
To już 4 kolejka holenderskiej Eredivisie.W Rotterdamie dojdzie do spotkania pomiędzy miejscowym Feyenoordem a Heerenveen.Faworytem i to zdecydowanym jest drużyna gospodarzy.
Feyenoord świetnie rozpoczął sezon.Po 3 kolejka znajdował się na 3 miejscu z dorobkiem 7 punktów.Wygrał on 2 spotkania,najpierw w derbach z Excelsior 2:0 a potem z Rodą 3:0.W poprzednią niedzielę podzielili się punktami z bardzo dobrze grającą w poprzednim sezonie ekipą Heracles.Nie tylko wyniki,ale też i sama gra może się bardzo podobać kibicom gospodarzy.Mają oni świetnych,młodych piłkarzy jakimi są Cabral, Fer czy Clasie.Widać w ich grze chęć do wygrywania i tego że nie czują respektu przed każdym przeciwnikiem.
Ich dzisiejszym rywalem będzie zespół popularnych &quot;Fryzów&quot;.Zajmują oni ostatnie miejsce w tabeli po 3 spotkania z dorobkiem zaledwie punktu.W pierwszym meczu wprawdzie zremisowali z NEC Nijmegen 2:1,ale potem przegrali z Ajaxem i Twente po 5:1.I co z tego,że napastnicy są chwaleni za swoją grę jak przeciwnicy wchodzą w obronę jak w masło.
Nie wydaje mi się aby Feyenoord mógł dziś zaliczyć wpadkę.Są oni w bardzo dobrej formie i ponownie powinni rozgromić swojego rywala jak inni faworyci.Stawiam na wynik 3:0.
⛔100
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Piłka Nożna
Spotkanie:Śląsk Wrocław-Widzew Łódz
typ:X
kurs:2.90
bwin
Moim zdaniem w dzisiejszym meczu padnie remis, kiruje sie dobra gra obydwu drużyn ktore nieulegly jeszcze w tym sezonie,oraz tym ze Ślask gra na swoim stadionie po popwrocie z meczu z Rapidem.
Poczatek 14:30
Kiepska analiza.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Japonia 1
Kashiwa - Kawasaki
Over 4.5 gola
4.20
Unibet

Dzisiaj o godzinie 11:00 zostanie rozegrana dalsza część 24 kolejki spotkań w 1 lidze japońskiej. W jednym z meczy spotka się ze sobą Kashiwa (4 pozycja w tabeli) i Kawasaki (11 miejsce w lidze). Obydwa zespoły dzieli różnica 14 punktów.
Stawiam na wysoki over ponieważ obie ekipy należą do najbardziej ofensywnych drużyn w lidze. W spotkaniach gospodarzy pada średnio 3.13 gola na mecz. W spotkaniach gości jest to średnio 3.39 gola na mecz. Jeśli chodzi o stawiany przez mnie over to Kashiwa na 23 mecze miała 6 razy over 4.5 gola (około 25% meczy); Kawasaki na 23 mecze miała 7 razy over 4.5 gola (około 30% meczy). Istnieje dzisiaj spore prawdopodobieństwo, że kibice zgromadzeni na stadionie Kashiwy zobaczą dzisiaj wiele bramek.
Spotkają się drużyny z udziałem, których pada zawsze sporo bramek. Obie ekipy spotkały się ze sobą 11 razy w historii i 4 razy padł wynik over 4.5 gola. Dzisiaj stawiam 4:1 dla Kashiwy.
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Kolejarz Stróże - Bogdanka Łęczna
Typ: Kolejarz Stróże
Kurs: 2,23
tobet
Dzisiaj kolejne pojedynki naszej rodzimej pierwszej ligi. Ja dzisiaj postanowiłem zanalizować pojedynek Kolejarza Stróże z Bogdanką Łęczna. Gospodarze jak do tej pory grają bardzo dobrze. Przegrali jak dotąd jedno spotkanie na inauguracje ligi z Olimpią Grudziądz. Pokonali w tym sezonie już Dolcan Ząbki i Górnik Polkowice oraz zremisowali z Ruchem Radzionków i Flotą Świnoujście. Dzisiaj na boisko wybiegnie najmocniejszy skład. Gracze z Łęcznej z kolei mają kryzys formy. Na wyjeździe grali jak dotąd jedno spotkanie w którym ulegli Flocie Swinoujście. Ponadto przegrali u siebie z Ruchem Radzionków, zremisowali z Dolcanem Ząbki i odnieśli dwa zwycięstwa z Olimpiami z Grudziadza i Elblaga. W dzisiejszym spotkaniu przewiduję zwycięstwo gospodarzy. Trener gości Piotr Rzepka ma poważne kłopoty kadrowe. Nie zagra Paweł Magdoń za kartki. Serbski obrońca Jovan Ninković ma problemy z kolanem. Nie wystąpią także dwaj napastnicy Adrian Paluchowski i Czech Tomas Pesir. Pod wielkim znakiem zapytania stoi występ Prejuce Nakoulmy z Burkina Faso którym jest zainteresowany Górnik Zabrze, trwają negocjacje i jedną nogą jest już praktycznie na wylocie. Dodać mogę że to najlepszy strzelec drużyny z Łęcznej. Zatem te osłabienia napewno znacząco wpłyna na postawę gości i ja zdecydowanie stawiam na Kolejarza.
⛔100
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Primera Division - Hiszpania
Mecz: Sevilla - Malaga
Typ: 2
Kurs: 4,1
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Witam! Dzisiaj o godzinie 22 na inauguracje sezonu Primera Division zmierza się ze sobą drużyny Sevilli i Malagi. Buki faworyzują drużynę Sevilli lecz ja tego nie rozumiem i zaskakują mnie kursy jakie wypuścili bukmacherzy na drużynę z Malagi. Malaga w tym sezonie ma bardzo wysokie cele, po przejęciu klubu przez szejka Al-Thaniego który na transfery kilkadziesiąt milionów euro. Cel minimum to zakwalifikowanie się do europejskich pucharów. W kuluarach mówi się jednak, że zadaniem Manuela Pellegriniego jest wskoczenie na podium La Liga i awans do Ligi Mistrzów. Drużynę Malagi latem wzmocnili tacy zawodnicy jak: Ruud van Nisterlooy, Santi Cazorla, Jeremy Toulalan czy Joaquin. Myślę że dzisiaj zobaczymy bardzo ciekawe widowisko z którego zwycięsko wyjdzie drużyna z Malagi. Pozdrawiam!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2

skwar1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Liga
Spotkanie: Atletico Madrid - Osasuna
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher:Tobet
Analiza:
Atletico w eliminacjach do Ligi europejskiej w 4 meczach straciło tylko jedną bramkę, zdobywając 12 . Lopez i Reyes strzelili po 3 bramki.. o nowym nabytku Falcao nie trzeba wiele pisać..Drużyna jest w fazie budowy ale radzą sobie świetnie. Osasuna w presezonie pokonała Lazio 1- 0 także Racing Santander 3 - 0 . Są w stanie sprawić niespodziankę ale nie widzi mi się że będzie to akurat z Atleti. Typ godny ulokowania swojej gotówki.
⛔100
 
kadwa 53

kadwa

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Polska, III liga lubelsko-podkarpacka
Spotkanie: Chełmianka Chełm - Stal Mielec
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Gospodarze dzisiaj grają pierwszy mecz u siebie w tym sezonie, więc myślę, że kibice też odegrają ważna rolę w dzisiejszym spotkaniu. Chełmianka, która w tamtym roku ledwo co utrzymała się w III lidze w tym sezonie gra zadziwiająco dobrze. Swoje dwa pierwsze mecze na wyjeździe wygrała, pierwszy w Zaczerniu 2-0 i ostatni z Sarzyną, chociaż do przerwy zawodnicy przegrywali 0-2 zdołali wyciągnąć wynik na 3-2. Myślę, że ta wygrana zmobilizowała ich do jeszcze lepszej gry i w końcu wygrają ze Stalą, bo w tamtym roku dwukrotnie zaliczyli porażki 1-2. Dodatkowo gdy Chełm dzisiaj zdobędzie 3 punkty zostanie liderem tabeli. Trener drużyny z Chełma nie ma żadnych braków wśród piłkarzy, więc dzisiaj wystąpią swoją podstawową jedenastką. Mielecka Stal swoją grą od dawna już nie zachwyca, w tym sezonie powinni grać w IV lidze jednak rezerwy Łęcznej zrezygnowały z gry, więc zespół cudem utrzymał się w III lidze. Głównym problemem są jak zwykle pieniądze. Drużyna zbudowana jest głównie z młodych graczy, którzy nabierają w grze obycia. Dodatkowo nie wiadomo do końca, czy trener Stali po tym meczu nie zacznie pełnić roli drugiego trenera w Resovii. Stal w ostatniej kolejce pokonała u siebie Zaczernie 2-1, strzelając zwycięską bramkę w samej końcówce. W pierwszym meczu w sezonie ulegli na wyjeździe Targowiskom. Dla piłkarzy z Mielca wyjazd do Chełma jest jednym z najdłuższych, raczej zdają sobie sprawę, że realniejsze szansę na powalczenie o punkty mają już za 3 dni z Unią Nowa Sarzyna, więc to spotkanie powinni delikatnie mówiąc odpuścić. Oczywiście jak to zwykle bywa polska piłka jest nieprzewidywalna, jednak kurs dosyć ciekawy, spokojnie można spróbować.
⛔100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Formuła 1 14:00
Barrichello - Maldonado
2
3.75
bet365
Analiza :
Typ naprawde warty uwagi. Napewno wielu typerów wie że Formuła jest najmniej przewidywalnym sportem. Z moich doświatczeń wiem to że nie warto stawiać na kursy poniżej 1.80. Ponieważ tu może wpaść wszystko. Stawiam dziś na Maldonado bo na treningach spisywał się lepiej a jeśli będzie deszcz to napewno wszystko może się zdarzyć. Na starcie Maldonado wystartuje z 16 a Barichello z 14 jak widać to mała różnica. W 3 treningu Barichello był 16 a Maldonado 13 więc szanse na typ są bardzo realne. Nawet jeśli deszczu nie będzie to już na starcie Wenezuelczyk może zyskać kilka pozycji i wpaść przed swojego kolegę z zespołu. Williams nie zachwyca Barrichello zdobył tylko 4 punkty natomiast Maldonado żadnego. Nie mam nic przeciwko by dziś to Maldonado zdoby kilka punktów. To naprawde dobry kierowca. Kurs bardzo dobry więc warto zaryzykować. Wyścig napewno będzie ciekawy i emocjonujący więc warto coś puścić. Polecam !!! Maldonado ma całkiem realne szanse !

A poza Typem proponuje dziś typ na W. Brom , Fulham oraz Bilbao.
Życze dużych wygranych.
✅275
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ( Premier League)
Spotkanie: Tottenham vs Manchester City
Typ: połowa/koniec 2/2
Kurs: 3,90
Buk: Bwin
Data/godzina rozpoczęcia: 28-08-2011/14-30
Analiza:
Kolejna już kolejka zmagań Premier Leugue rozpoczęła się wczoraj. W dniu dzisiejszym nastapi dokończenie. W najlepszej lidze świata dziś z pewnością można zaobaczyc dwa hity. Jednym z nich jest starcie Manchesteru United z Arsenalem Londyn, natomiast drugim takim meczem jest starcie, która postaram się przeanalizowac, i przekonac dlaczego warto zagrac na gości. Tottenham Hotspur jest obecnie przedostatnią drużyna ligi. Jest to pewnie również spowodowane tym, że rozegrali jeden, lub nawet i dwa mecze mniej od pozostałych drużyn. Na inaugurację zmagań ligowych przegrali 3-0 z rywalem zza miedzy Manchesterem United. Piłkarze z White Hart Lane w międzyczasie grali również w kwlaifikacjach do Ligi Europejskiej. Pierwsze spotkanie wyygrali na wyjeździe zdecydowanie 0-5 z Hearts, a więc w ostatnim oficjalnym meczu trener drużyny gospodarzy mógł wystawic zmienników, dac szanse zawodnikom z podstawowej jedenastki. Ten fakt spowodował, że w meczu rewanżowym padł bezbramkowy remis. Dziś w druzynie gospodarzy może zabraknąc Croucha, Palaciosa, Modrića, Kinga, Sandro, Pienaara i Gallasa, jednak ich występ do ostatnich minut jest owiany tajemnicą, i z pewnością dowiemy się o tym czy zagrają kilka minut przed spotkaniem. Przed na dobre rozkęceniem sezonu to właśnie Manchester City jest stawiany jako jeden z głównych faworytów do zwycięstwa w tym sezonie rozgrywek Premier League. Są stawiani obok MU, czy też Chelsea Londyn. To z pewnością do czegoż zobowiązuje. Uważam, że nie ma się czemu dziwic. Nie po to szejkowie sprowadzają czołowych graczy, jednych z najlepszych zawodników, aby wygrywali, i odnosili sukcesy. Dziś w drużynie gości może zabraknac jedynie Nigela De Jonga. A oto przewidywany skład The Citizens: Hart, Kolarov, Barry, Kompany, Richards, Barry, Toure, Nasri, Aguero, Silva, Dżeko. Podopieczni Manciniego sezon zaczęli od dwóch wygranych. W pierwszej kolejce ograli beniameinka Swansea 4-0, natomiast w ostatnim meczu wygrali z Boltonem 2-3 na wyjeździe. Uważam, że Manchester City ma potencjał i dziś powinni się uporac z Kogutami-powodzenia
✅290
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom