>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 28.07.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
grzesio 60,3K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 28. Lipca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
N 14

nixonpol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AUSTRIA: Erste Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Kapfenberg - St. Polten
Typ: X
Kurs: 3.4
Bukmacher: BET365
Analiza:
Granie na remis jest zawsze dość ryzykowno, bo wiadomo, każda drużyna chce wygrać, ale do rzeczy.
Wystarczy spojrzeć na H2H tych drużyn żeby sie przekonać że, ten typ nie jest bezpodstawny, na 11 ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami 5 meczy zakończyło się remisem, a co ważniejsze w meczach rozgrywanych w Kapfenberg na 5 ostatnich meczy 4 zakończyło się remisem .
Wiadomo jest że drużyna St. Polten jest silna, i jest jednym z faworytów do awansu. Jednak drużyna ta walczy aktualnie także w kwalifikacjach Ligii Europejskiej, i w czwartek gra mecz z PSV ( na wyjeździe), więc wydaje mi się iż, nie będą grać na 100%.
Jest to początek sezonu więc ciężko jest powiedzieć coś o formie obu drużyn, ale Kapfenberg w poprzedniej kolejce poległ z LASK Linz 2:1 grając na wyjeździe, z drużyną która również jest kandydatem do awansu, a tydzień wcześniej rozgromił Kottingbrunn aż 7:0. Więc z formą nie jest najgorzej. Natomiast St. Polten w tym miesiącu rozegrało już 5 meczy, z czego wygrało 3 spotkania, jedno w pucharze pokonując 8:0 Landhaus, wygrali w lidze 3:0 z Horn, i wygrali 2:0 z Botev Plodiv zapewniając sobie awans do kolejnej grupy kwalifikacji LE, przegrali na wyjeździe z Botev, i przegrali jeszcze z ich czwartkowym rywalem w LE PSV 1:0. Więc forma raczej i im również sprzyja.
Dodatkowo wydaje mi się że w tym meczu będzie BTTS, patrząć po ich H2H i po bramkostrzelności tych drużyn, Dokładny wynik 1:1?? ;)
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - NWSL Women
Godzina: 00:00
Spotkanie: Kansas City - Sky Blue
Typ: Kansas City
Kurs: 1.62
Bukmacher: WilliamHill
Na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie kobiet pierwszej ligi Stanów Zjednaczonych. Faworytem spotkania jest oczywiście drużyna z Kansas City, która zajmuje obecnie drugie miejsce w lidze, przy czym ekipa gości dopiero siódme (na 9). Statystyki pokazują , że to Kansas powinno wygrać to spotkanie, na 5 ostatnich meczów, ani razu nie udało się zwyciężyć ekipie Sky Blue. Śmiem twierdzić, że piłkarsko damska ekipa Kansas City jest lepsza przynajmniej o klasę. Mają prawie 20 punktów rywali nad swoimi rywalkami i jeszcze toczą mecz na własnym boisku. Myślę, że Kansas nie będzie miało szczególnych problemów ze zwycięstwem dziś i wynik 3-0, 4-0 jest tutaj jak najbardziej możliwy, więc wystawienie tak wysokiego kursu na gospodarzy w tym meczu to wielkie nie porozumienie, jak dla mnie bet dnia. Do tego goście nie mają za dużych szans na play offy, więc zaangażowanie nie będzie takie samo. Gorąco Polecam!
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
patryko 8

patryko

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Austria, ATP Kitzbuhel
Godzina:
12:30
Spotkanie: Maximo Gonzalez - Pablo Carreno-Busta
Typ: Pablo Carreno-Busta
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do Austrii, gdzie odbędzie się spotkanie pomiędzy młodym Hiszpanem, a doświadczonym Argentyńczykiem. Owe spotkanie zapowiada się niezmiernie ciekawie, ponieważ Pablo na cegle spisuje się fenomenalnie. Na prawdę podoba mi się jego tenis. Doszedł w Umag do ćwierćfinału, gdzie został pokonany przez Tommiego Robredo, (1:6, 4:6).
W tym roku, jego bilans na tej nawierzchni wynosi 23/16. Przejdźmy do Gonzaleza. Maximo przeszedł przez kwalifikacje wygrywając trzy mecze, tracąc zaledwie jednego seta z Andre Ghem (6:4, 3:6, 6:3). W bieżącym roku, jego bilans na cegle wynosi 36/12. Podsumowując, myślę że Pablo gładko pokona Gonzaleza i przejdzie do następnej rundy. Życzę powodzenia ! ;)
⛔100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - Piłka Nożna -
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Piast Gliwice
Typ: 1 połowę wygra Wisła Kraków
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ostatni mecz drugiej kolejki naszej rodzimej T-Mobile Ekstraklasy, w którym zmierzą się Wisła Kraków z Piastem Gliwice.
Ostatnie 5 meczy pomiędzy tymi zespołami na stadionie przy ul. Reymonta, 1 połowę spotkania wygrywali właśnie gospodarze.
W sezonie 13/14 w tabeli ogólnej Wisła zajęła 3 miejsce jeżeli chodzi o klasyfikacje meczy u siebie do przerwy - w 15 meczach, wygrali 7 razy, 7 razy zremisowali i tylko 1 raz te pierwsze 45 minut przegrali, a ich bilans bramkowy do przerwy to 10 strzelonych i 1 stracona. W klasyfikacji Grupy Mistrzowskiej Wisła polepszyła swoją statystykę u siebie na stadionie do pierwszych 45 minut, na 18 meczy wygrali ich aż 10, 7 zremisowali i również tylko 1 przegrali, przy czym strzelali 17 bramek, a stracili tylko 3.
Drużyna gości nie może pochwalić się tak imponującymi (jak dla mnie i polską ligę) statystykami do pierwszych 45 minut w meczach wyjazdowych - bowiem zagrali tych meczy 15, z czego wygrali 3, 5 zremisowali i 7 przegrali, a ich bilans bramkowy to 4 strzelone i 14 straconych. W grupie spadkowej, w klasyfikacji meczy wyjazdowych do pierwszych 45 minut zajęli miejsce co prawda 4, lecz ich bilans nie jest jakiś powalający - zagrali 19 meczy, z czego 4 wygrali, 6 zremisowali i 9 przegrali, ich bilans bramkowy to 7 strzelonych i 17 straconych.
Stawiam na drużynę gospodarzy, że wygrają tą 1 połowę, bo jakoś nie chcę mi się wierzyć, żeby Piast mógł jakoś mocno zagrozić drużynie Wisły na własnym stadionie, na którym czują się naprawdę dobrze. Ostatnie mecze pomiędzy nimi pokazują, że Wisła wie jak wygrywać te pierwsze połowy na własnym stadionie i liczę, że i dzisiaj zobaczymy Wisłę schodzącą do szatni z korzystnym wynikiem.
Życzę powodzenia i polecam typ!
Link do meczu: KLIK
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja- 2 Liga
Godzina: 19:20
Spotkanie: Hammarby IF - Assyriska FF
Typ: Do przerwy/Wynik końcowy - Gospodarze/Gospodarze
Kurs: 1,78
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam
Dziś pod lupę wziąłem spotkanie w drugiej lidze szwedzkiej. Jest to 17-sta kolejka tego sezonu. Gospodarze zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 10 meczy wygranych, 2 remisów oraz 4 porażek. Na dzień dzisiejszy mają 36 bramek zdobytych (jedna więcej od lidera) oraz 16 straconych (tyle samo co lider). Do końca sezonu pozostało 13 kolejek. Gospodarze są na dobrej drodze do awansu do ligi pierwszej. Jeśli chcą osiągnąć ten cel muszą wygrywać spotkania z tego typu przeciwnikami.
Goście zajmują obecnie ostatnie, 16 miejsce z dorobkiem 3 spotkań wygranych, 5 remisów oraz 8 przegranych. Posiadają również najmniej zdobytych bramek ze wszystkich zespołów. Myślę że gospodarze zdobędą prowadzenie w pierwszej połowie i ostatecznie wygrają ten mecz. Jeśli miał bym stawiać na wynik postawił bym 3/4-1 dla gospodarzy.
Życzę wysokich wygranych i braku kaca... Urlopy wykańczają ;]
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Wisła Kraków-Piast Gliwice
godz 18:00
Typ: Wisła wygra 2 golami
Kurs 5.30
Buk Unibet
Analiza:
Witam, na poniedziałek wybrałem spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym na przeciwko siebie staną drużyny Krakowskiej Wisły oraz Gliwickiego Piasta. Dla mnie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest drużyna gospodarzy tego spotkania, która w poprzedniej kolejce jedynie zremisowała spotkanie wyjazdowe w Łęcznej , teraz przyszła kolej na pierwsze 3 punkty, jest według mnie do tego niezła okazja , ponieważ Piast w spotkaniach wyjazdowych spisuję się raczej słabo , a Wisła jest zespołem gdzie głównie u siebie potrafi grać najlepsze spotkania. Wisła wyglądała bardzo dobrze w spotkaniach przed sezonowych, wygrywała w nich bardzo efektownie z Ruzomberokiem 5:0 oraz Zagłębiem Sosnowiec 6:0 i remisowała z Ziliną oraz Karviną po 1. Piast Gliwice w Krakowie w kilku ostatnich spotkaniach wygrał tylko 1 raz, resztę spotkań zakończył porażkami zazwyczaj były to porażki , które by pokryły handicap , który na ten mecz postanowiłem zagrać. Piast ma strasznie dziurawą defensywę, Lech w poprzednim spotkaniu robił z nią co chciał i goście powinni się cieszyć że stracili tylko gole, nie wolno im odbierać że jakieś okazję sobie stworzyli, ale żadnej nie potrafili zamienić na bramkę. Mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy 2 bramkami, uważam że Jankowski i Brożek są zdolni do strzelenia kilku goli, a Stilic oraz Garguła powinni zaliczyć kilka dobrych podań do swoich napastników. Stawiam na dokładny wynik 2:0 Dla Białej Gwiazdy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia I liga
Godzina: 20.00
Spotkanie: Dinamo Bukareszt - Otelul Galati
Typ: Dinamo HA -2,5
Kurs: 4.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jadę po bandzie, bo muszę, ale mecz wydaje się wart pogrania. Dinamo Bukareszt to jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Rumunii. W zeszłym sezonie im nie poszło. Zajęli dopiero czwarte miejsce, bez prawa startu w europejskich pucharach.
Nowy sezon, nowe nadzieje. Dinamo rozegrało przed sezonem masę sparingów, nie ograniczając się do swojego podwórka. Większość z nich była wygrana, ale nawet w tych przegranych zawodnicy Dinama strzelali kilka bramek. Kilka dni temu udanie rozpoczęli wędrówkę w pucharze ligi pewnie pokonując zespół Concordii Chiajna
Dzisiaj przed własną publicznością zainaugurują sezon mając za przeciwnika Otelul Galati. Drużynę która w zeszłym sezonie zajęła miejsce 10, a do tego przygotowywała się z jakimiś problemami. Mizerna ilość rozgranych sparingów. Odwołane spotkania towarzyskie m.in z naszym Ruchem Chorzów. Te które Otelul rozegrał nie były zbyt porywające, tak samo jak mecz Otelul w pucharze ligi, gdzie wymęczyli triumf po karnych, broniąc się rozpaczliwie praktycznie całe spotkanie.
Tylko, że dzisiaj taka taktyka może skończyć się dramatem, bo na przeciwko będą mieli Dinamo a nie FC Ceahlaul :razz: na co zresztą liczę.
Otelul leży zawodnikom Dinama. H2H - siedem ostatnich spotkań to 5 zwycięstw Dinama i 2 remisy.
✅310
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
makaveli23 588,7K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
28.07.2014 19:05
Szwecja Alsvenskan
Mecz: Hacken - Djurgarden
Typ: Djurgarden over 1.5 gola
Kurs: 2.75
Buk: Bet365
Tydzien temu odbyl sie mecz z udzialem obydwu druzyn w roli gospodarza byl Djurgarden i nie poradził sobie w roli faworyta przegrywajac 1-2. Mecz doskonale ulozyl sie dla gosci, ktorzy wykorzystali dwie kontry i schodzili na przerwe z prowadzeniem 2-0. Gospodarze zagrali zbyt ofensywnie co sie nie opłaciło. Nadal trzeba powiedziec ze stworzyli sobie masę sytuacji podbramkowych, z ktorych wykorzystali tylko jedną i tak wynik 1-2. Hacken jeszcze nie przegral na wlasnych smieciach i popisuje sie dobrą obroną, rzadko kiedy tracą wiecej niz 1 bramke. Czas najwyższy to zmienić. Myslę że Djurgarden jest w stanie się zrewanżować, wiele te druzyny nie dzieli. 1 bramka plus to czego nie wykorzystali w pierwszym meczu powinni odrobić, ale o wyniku koncowym nie chce sie wypowiadac bo moze sie skonczyc na jakims 3-2 4-2 i co
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna⚽ Dania - Superliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Brøndby IF - Silkeborg IF
Typ: over 2.5
Kurs: 1.82
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Witam i zapraszam na ostatni mecz drugiej kolejki duńskiej Superligi. W tym meczu typuje overa 2.5 ponieważ zauważyłem, że w starciach ze sobą tych drużyn w pięciu ostatnich meczach padły minimum 3 bramki, Brondby wygrało 27 razy, padło 12 remisów a Silkeborg wygrał 10 razy. W tym meczu liczę na to że Brondby po przegranej na wyjeździe z Midtjylland,
będzie chciało się dobrze zaprezentować na własnym terenie, dodatkowo grają z beniaminkiem który zaskakująco zremisował z Kopenhagą, lecz grali u siebie i chcieli ładnie zacząć nowy sezon, teraz na wyjeździe mogą mieć trochę trudniej i liczę na to, że dziś będzie fajny mecz i padnie dużo goli, Pozdrawiam i życzę miłego dnia ???? ⛔100
 
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Mecze towarzyskie
Godzina:20:00
Spotkanie:
FC Parma - AS Monaco
Typ: AS Monaco
Kurs: 2.20
Bukmacher:
WilliamHill
Analiza: Dzisiaj do Parmy przyjedzie zespół z mocarstwowymi planami – AS Monaco. Będący obecnie w dobrej formie wicemistrzowie Francji zagrają z szóstym zespołem ostatniego sezonu Serie A. Choć Włosi wygrali pewnie ostatni mecz to na dobrą sprawę jeszcze dobrze nie weszli w tryb meczowy. Rozegrali zaledwie jedno spotkanie przed nowym sezonem. Zaś Monaco wygrało wszystkie rozegrane w pretemporadzie mecze, które odbywały się na wyjazdach (w tym 12-0 ze słabym St.Veit). Wydaje się, że dzisiaj nawet atut własnego boiska nie pomoże Parmie. Przeciwnik jest typowany na czarnego konia nadchodzącej Ligi Mistrzów, a ich trener Leonardo Jardim będzie chciał zahartować zespół grając z solidnym w obronie włoskim zespołem. Mimo to, AS Monaco nie powinno mieć problemów z wyjazdem na tarczy z Parmy.
✅120
 
fatality1922 9

fatality1922

Użytkownik
28.07.2014 19:05
Szwecja Alsvenskan
Mecz: Hacken - Djurgarden
Typ: Hacken
Kurs: 1.8
Buk: Bet365
Analiza:
Witam! Na dziś wybrałem spotkanie szwedzkiej Alsvenskan. Czwarty w tabeli Hacken zmierzy się z siódmym Djurgården. Drużyny dorobiły się kolejno 27 pkt i 22 pkt. Bilans goli gospodarzy to 31:19, zaś gości 23:17. Drużyny grały ostatnio ze sobą, spotkanie to zakończyło się zwycięstwem gości 1:2. Tym razem hacken występuje w roli gospodarza, wierzę, że znów powtórzą to zwycięstwo. Według mnie kurs jest trochę przesadzony. Mimo to, gdyby ktoś grał to radzę DNB.
kiepska analiza
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Dyscyplina: Mecze towarzyskie
Godzina:20:00
Spotkanie:
FC Parma - AS Monaco
Typ: AS Monaco
Kurs: 2.20
Bukmacher:
WilliamHill
Analiza:




Dzisiaj do Parmy przyjedzie zespół z mocarstwowymi planami – AS Monaco. Będący obecnie w dobrej formie wicemistrzowie Francji zagrają z szóstym zespołem ostatniego sezonu Serie A. Choć Włosi wygrali pewnie ostatni mecz to na dobrą sprawę jeszcze dobrze nie weszli w tryb meczowy. Rozegrali zaledwie jedno spotkanie przed nowym sezonem. Zaś Monaco wygrało wszystkie rozegrane w pretemporadzie mecze, które odbywały się na wyjazdach (w tym 12-0 ze słabym St.Veit). Wydaje się, że dzisiaj nawet atut własnego boiska nie pomoże Parmie. Przeciwnik jest typowany na czarnego konia nadchodzącej Ligi Mistrzów, a ich trener Leonardo Jardim będzie chciał zahartować zespół grając z solidnym w obronie włoskim zespołem. Mimo to, AS Monaco nie powinno mieć problemów z wyjazdem na tarczy z Parmy.



Sorry, ale to wygląda na translate, z jednym błędnie dopisanym zdaniem. Pomijam już wyjazd na tarczy AS Monaco gdy obstawia się ich zwycięstwo...
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Piast Gliwice
Typ: over 2.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o 18:00 na stadionie przy ul. Reymonta spotkają się druzyna Wisły Kraków oraz Piasta Gliwice. Drużyna z Krakowa jest faworytem w pierwszej kolejce tylko zremisowała z beniaminkiem z Łęcznej natomiast Piast wyraźnie przegrał 4-0 z Kolejorzem. Na pięć ostatnich spotkań drużyna z Krakowa wygrała 3 razy natomiast Piast wygrał 2 razy (3 razy był over 2.5). Wisła Kraków musi wygrać dzisiejsze spotkanie natomiast Piast powinien dać z siebie wszystko by wymazać z pamięci przegraną z Poznania. Smaczkiem w tym spotkaniu będzie pojedynek braci Brożków. Pierwszy w końcu jest napastnikiem Wisły, a drugi obrońcą Piasta. &quot;Pietia&quot; latem opuścił Wisłę, gdzie zastąpił go Maciej Sadlok i związał się z Piastem, w którym ma załatać dziurę powstałą po odejściu Krzysztofa Króla.
Trener Angel Perez Garcia twierdzi, że jego zespół dobrze poznał poniedziałkowego rywala: &quot;W drugim meczu spotykamy się znowu z drużyną z czołówki poprzedniego sezonu, choć dla nas kolejność nie ma znaczenia, bo musimy zagrać ze wszystkimi. Obejrzeliśmy sporo materiałów meczowych Wisły Kraków, dlatego wiemy jakie są jej słabe i mocne punkty. W samym spotkaniu damy z siebie wszystko, by wywieźć z Krakowa trzy punkty.&quot;
&quot;Nie mam nawet materiału, żeby szukać nowych rozwiązań. Już teraz mogę powiedzieć, że na Piasta wyjdziemy takim samym składem jak na Górnika&quot; - zdradził Franciszek Smuda.
Przewidywane składy:
Wisła: Buchalik - Burliga, Głowacki, Dudka, Sadlok - Uryga - Garguła, Jankowski, Stilić, Boguski - Paweł Brożek.
Piast: Cifuentes - Klepczyński, Polak, Horvath, Piotr Brożek - Podgórski, Hanzel, Martinez, Badia - Jurado, Wilczek.
Sędzia: Jarosław Przybył
⛔100
 
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Sorry, ale to wygląda na translate, z jednym błędnie dopisanym zdaniem. Pomijam już wyjazd na tarczy AS Monaco gdy obstawia się ich zwycięstwo...
Pewnie.... Kopiuje analizy z innych stron, bo dają tu za to dodatkowe punkty. A co do tarczy do mój błąd, bo pomyliłem z pod tarczą i na tarczy zamiast z tarczą i na tarczy.
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja Allsvenskan
Godzina: 19:05
Spotkanie: Hacken - Djurgarden
Typ: Hacken i obydwie drużyny strzelą gola
Kurs: 3.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Hacken u siebie gra bardzo dobrze. Ostatnie spotkania tej drużyny na własnym podwórku to: 4:1 z Orebro, 1:1 IFK Goteborg, 4:1 Kalmar, 3:1 Brommapojk., 2:2 z AIKiem i 3:0 z Halmstadem co świetnie pokazuje, że nie mają najmniejszych kłopotów ze strzelaniem goli. Widać również, że w większości tracą choćby tego jednego gola, a goście to drużyna, która również nie ma problemów z pakowaniem piłki do bramki rywali. W ostatnich 6 meczach wyjazdowych Djurgarden nie strzelił gola tylko w jednym z nich. No i ostatni mecz wyjazdowy, który wygrali 5:3 z Norrkoping idealnie podkreśla ich możliwości ofensywne. Na koniec napiszę jeszcze o już wspominanym w typach wyżej meczu, który te drużyny rozegrały ze sobą tydzień temu, zakończonym 2:1 na korzyść Hacken, którzy grali wtedy na wyjeździe. Spodziewam się 4/5 bramek w meczu i wynik końcowy na korzyść gospodarzy.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Piast Gliwice
Typ:1.5 gola - poniżej
Kurs: 3,25
Bukmacher:bet at home
Analiza: W pierwszej kolejce Wisła zremisowała z Łęczną. Wynik ten nie jest zły bo Łęczna i Bełchatów pokazują niezłą moc jak na beniaminków. Piast dostał baty od Lecha który znów zapowiada się na zespół który w domu demoluje a na wyjazdach przegrywa lub remisuje. Zauważyłem że Piast wyszedł w tym meczu z dwoma napastnikami,co dziś mi się wydaje mało prawdopodobne po takim wyniku jaki padł w Poznaniu. Dziś mecz będzie rozgrywany w chyba największych tego lata upałach. Wydaje się że hiszpański zaciąg może mięć większą łatwość w poruszaniu po boisku od np.pana Garguły. Wisła bez swojego najlepszego napastnika Pawła Brożka,w GKSie zaś zagra drugi z braci który za pewne będzie chciał się pokazać na Wiśle.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Dania Superliga /
Godz. 19:00
Spotkanie - Brondby : Silkeborg
Typ - czas pierwszego gola dla drużyny Silkeborg / gol przed 70 min gry
Kurs - 1.83
Buk - Bet365
Dokończenie drugiej kolejki w Duńskiej Superlidze i tak beniaminek gra mecz wyjazdowy z Brondby , po wspaniałym poprzednim sezonie w NordicBet Liga Silkeborg miał bilans 20-6-7 i gole 67:38 i pewnie awansował z pierwszego miejsca do Superligi , w pierwszym pojedynku w tym sezonie dzielnie stawił czoła FC Kopenhaga i zremisował 0:0 dziś jednak uważam że gości stać na strzelenie chociaż jednej bramki no bo wygrana tu stoi pod znakiem ? gdyż Silkeborg nie ma za dobrego H2H z Brondby i tak ogólnie na 33 mecze 19-6-8 i gole 60:39 na korzyść Brondby chociaż wiadomo w piłce i ogólnie w każdej dyscyplinie wszystko możliwe no ale ja widzę tu otwarty zacięty pojedynek z paroma golami co może podpowiadać właśnie ich wspólny bilans a patrząc wstecz to zazwyczaj obie tu na stadionie Brondby przeważnie gola strzelali no gospodarze zawsze o przynajmniej jeden więcej ale typ na gola dla gości do az 70 minuty gry to wydaje mi się całkiem możliwy typ no i kurs też niczego sobie , Brondby pokazało w ostatniej kolejce że obrona u nich nie jest najmocniejszą bronią bo chłopaki polegli w meczu wyjazdowym z Midtjylland aż 3:1 tak więc liczę że goście nie są tutaj bez szans na zdobycie bramki a patrząc jeszcze raz na ich mecze to Silkeborg strzelał tutaj gole dużo wcześniej niż proponowany typ 70 min dlatego tak też postawię !
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Waszyngton
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Smyczek T. - Kuznetsov Al.
Typ:
Smyczek T.
Kurs: 1.86
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 8:8 od 2006 roku, ale 5 zwycięstw odniósł Kuznetsov w latach 2006-2010 i ostatnio wygrał ze Smyczkiem na Wimbledonie. Teraz myślę, że to właśnie Tim będzie górą. W Atlancie trafił na Matosevica który gra ostatnio solidny tenis, ale z nim powalczył. Wcześniej Harrisonowi oddał 2 gemy. Tu co prawda Alex gra od kwalifikacji i już dwa razy wygrał, ale za przeciwników miał wręcz amatorów. Moim zdaniem Smyczek to wygra, bardziej go cenię jako tenisistę. Do tego rok temu doszedł tutaj do 2 rundy grając od kwalifikacji. Powalczył wtedy 3 setówkę z Tommym Haasem.
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Stanford
Godzina:
23:00
Spotkanie: Sachia Vickery - Shuai Zhang
Typ: 1
Kurs: 3,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 1/16 finału, turnieju WTA Bank of the West Classic rozgrywanego na kortach twardych w amerykańskim Stanford, pomiędzy Sachią Vickery a Shuai Zhang. Sachia Vickery (WTA 193) przeszła eliminacje w ich decydującej rundzie pokonując Aleksandrę Wozniak. Shuai Zhang (WTA 30) po osiągnięciu półfinału w Kuala Lumpur, z trzech kolejnych turniejów odpadła w I rundzie. W Rzymie w drodze do ćwierćfinału odprawiła Petrę Kvitovą, w Birmingham osiągnęła półfinał, pokonując m.in. Sloane Stephens, ale w Eastbourne i Wimbledonie wygrała meczu. W sumie z 11 turniejów w tym roku odpadła w I rundzie. Chinka bez wątpienia ma olbrzymi talent, ale jej pozycja w rankingu wynika przede wszystkim z faktu, że to jej pierwszy tak udany sezon. Rok temu zdobyła tytuł w Kantonie, ale poza tym nie osiągnęła ani jednego ćwierćfinału. Zhang nie jest jeszcze tak solidną tenisistką, na miarę Top 30 rankingu. 19-letnia Vickery, która mocno poprawiła pracę stóp, może stawić Chince twardy opór, a nawet sprawić niespodziankę. Mój typ to zwycięstwo Amerykanki. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 23:00.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom