>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 27.10.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
just-play 2

just-play

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rosja: Premier League
Spotkanie: CSKA Moskwa - FK Krasnodar
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betclic
Analiza: Jak wiemy CSKA w ostatnich tygodniach nie zachwyca, w pięciu ostatnich meczach ligowych zdobyli ledwie 1 pkt, nie strzelając ani jednego gola, natomiast Krasnodar w pięciu ostatnich kolejkach zgromadził aż 12 pkt.
No, ale ile można przegrywać? Wiemy jaką marką była kiedyś drużyna z Moskwy, w końcu muszą zacząć punktować. I myślę, że dziś to właśnie nastąpi, uważam, że przełamią złą passę i zdobędą komplet punktów, a kurs dość wysoki.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Paris Masters ATP (kwali)
Spotkanie: Victor Hanescu vs Michał Przysiężny
Typ: 0 : 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Betclick
Analiza: Z góry proszę o usunięcie mojego przypadkowego posta.
Chciałbym zaproponować typ który wydaję mi się całkiem pewny, zacznę może od dyspozycji oby tych Panów : Ołowek ostatnio radzi sobie całkiem nieźle przegrywa tylko z zawodnikami którzy są od niego poprostu lepsi, o czym na pewno nie możemy powiedzieć w przypadku Hanescu. Jego forma to wielka kreska przegrywa mecze na zawołanie dopiero wczoraj przerwał serię 9 porażek z rzędu po prawie 2 godzinnym pojedynku wygrał z Sousą, kiedy to Przysiężny w ciągu niecałej godziny rozprawił się z Gicquelem. Oglądałem ostatnie spotkanie Ołowka był on w stanie przełamać samego Almagro wiec nie sądze aby dziś miał jakiekolwiek problemy z Rumunem który naprawdę jest w słabej dyspozycji seria 9 przegranych spotkań chyba mówi sama za siebie. Michał pokazuje ostatnio naprawde dobry Tenis dltego też stawiam dzisiaj na niego i przypomnę że np Michał potrafił odprawić w 2 setach Verdasco więc dlaczego z Rumunem miałbym grać więcej setów ?
Dla ostrożnych polecam czysty WIN Polaka ????

⛔ 100
 
W 9

wojtas128

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Kwalifikacje Paris
Mecz: S.Giraldo - P.Andujar
Typ: 2
kurs: 2.85
buk : betsson
Godz: 11:00
analiza: W dobrej formie jest ostatnio P.Andujar wygrał bez żadnych problemów wczoraj z L.Lacko który radzi w ostatnim czasie sobie bardzo dobrze pokazał swoje umijętności w ostatnim meczu a tu przegrywa 6:2 6:2. S.Giraldo wygrał zaś też dość gładko z D.Gimeno traver lecz sukcesów na swoim koncie nie ma żadnych. Warto postawić na Andujar który wygra dzisiejsze spotkanie.
⛔ 100
 
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja: Ligue 1
Spotkanie: Monaco-Lyon
Typ;2
Kurs: 8
Bukmacher:unibet
Analiza:hej witam mam dla was hit ligi francuskiej. 4 w tabeli monaco na wlasnym stadionie podejmuje Lyon ktory jest 14. gospodarze jeszcze nie zaznali smaku porazki w tym sezonie za to goscie maja spadek formy i graja ponizej oczekiwan. monaco ostatnio zwyciestwo przeplata remisem. Lyon w czwartek wygral u siebie w lidze europejskiej czy to oznacza ze koniec z kryzysem w tej druzynie?? kazdy kryzys sie konczy a mecz z Monaco to nie jest zwykly mecz to mecz na ktory pilkarze sie podwojnie koncentruja. Monako musi kiedys odniesc 1 porazke w sezonie a ze sport jest nieobliczalny wiec wszystko sie moze zdarzyc. moim zdaniem czysta 2 lub x2
⛔ 100
 
E 45

ecko

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie (Ekstraliga Czechy)
Spotkanie: Mountfield HK - C Energie Karlovy Vary
Typ: Mountfield HK (-1,5)
Kurs: 2.05
Bukmacher:bwin
Analiza:
Mecz 2 drużyny w tabeli z 12. Zdecydowany faworyt w tym meczu to Mountfield i myślę że spokojnie wygrają co najmniej 2 bramkami a nawet i 3. W tym sezonie drużyny grały ze sobą raz w Karlovych i wtedy Mountfield było lepsze wygrywając 3-0. Trzeba zaznaczyć że Karlove Vary to drużyna własnego lodowiska. U siebie grają zdecydowanie lepiej, na wyjeździe w tym sezonie mają bilans zdecydowanie najsłabszy, jedna przegrana po dogrywce i 6 przegranych w regulaminowym czasie, żadnej wygranej, bilans 12-25. Mountfied u siebie 3 wygrane w reg., 1 pod dogrywce, jedna przegrana po dogrywce i 1 przegrana w reg. czasie. Za Mountfieldem przemawia również aktualna forma, w ostatnich 5 meczach przegrali tylko raz z rewelacyjną Spartą która idzie jak burza, w ostatnim meczu wygrali 6-3 w Trzyńcu, gdzie przegrywali już 0-2, potem wychodząc na prowadzenie 5-2!! To świadczy o tym jacy mocni są. Wcześniej wygrana na wyjeździe 5-2 z Vitkovicami i mistrzem kraju Pilznem 4-1 u siebie. Karlove Vary zdecydowanie słabiej w ostatnim czasie. Ostatnie 5 meczy to 4 porażki co najmniej 2 bramkami i jedna wygrana u siebie. Dla mnie wygrana Mountfieldu 2 bramkami to pewniak.
⛔ 100
 
oskarx 41

oskarx

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP Bazylea - Finale
Spotkanie: Juan Martin Del Potro v Roger Federer
Typ: Tie-break w meczu - Tak
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj finał turnieju w Bazylei. 5 i 6 zawodnik świata wg rankingu ATP, finezyjny Roger i skuteczny Del Potro.
Co ciekawe, obydwaj panowie rozegrali między sobą aż 17 meczów, w tym 11 tie-breaków!
Przypuszczam nawet, że przy dobrej dyspozycji serwisowej obydwu graczy, tie-break może paść już w pierwszym secie. Przede wszystkim Federer w tym sezonie nie był debeściak. Często się poddawał, odpuszczał mecze, wyrzucał piłki, ale w tym turnieju zauważyłem determinacje, troche gniewu spowodowanego, że już od dawna mu nie wychodzi, no i przede wszystkim &quot;walka&quot; o pierwszą 8-semke, co nie zdarzało mu się we wcześniejszej karierze, duma została nadszarpnięta i myślę, że Roger będzie chciał pokazać, że tak szybko się go nie pozbędziemy. Doskonałym momentem jest właśnie finał w Bazylei.
O Del Potro wiele rozpisywać się nie będę, jest w formie - dobry serwis, mocne piłki, styl gracza, który idealnie pasuje do &quot;wizji Tie-break&#39;a&quot;
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Swansea - West Ham
Typ: 1
Kurs : 1,72
Buk: Bet365
Analiza będzie krótka, ale treściwa. Swansea gra przed swoją publicznością, gdzie grają dobrze, z kim mają wygrywać to wygrywają, a nawet z Liverpoolem zremisowali. Przegrali tu ze świetnym Arsenalem 1-3 i na inaugurację sezonu (z wtedy jeszcze dobrze grającym) 1-4. Tak to wygrane mecze, i dziś myślę że będzie podobnie, West Ham gra kiszkę, poza ostatnim szczęśliwym wyjeździe do północnego Londynu gdzie na WHL ograli Kogutów 0-3, zwycięstwo okazałe, ale na pewno nie odzwierciedla tego co się działo na boisku bo West Ham grał chaotycznie, drużyna nie poskładana tak jak należy, w przeciwieństwie do Swansea, które gra dobrą piłkę, co widać po ostatnich wynikach, w LE mieliby praktycznie pewny awans, gdyby nie pechowy karny w 93 minucie (który notabene zepsuł mi i pewnie wielu z was kupony..) z Valencią na wyjeździe 0-3, z St. Gallen u siebie 1-0, w lidze z ost. Sunderlandem okazałe zwycięstwo 4-0, dziś liczę na kolejny win u siebie, jest to bardzo prawdopodobne, ale to przecież piłka i wszystko się może zdarzyć, jednak polecam kurs, powodzenia ! ???? Pomogłem? Kliknij dzięki ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bedegie1946 9

bedegie1946

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa Polska
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz
Typ: Zawisza Bydgoszcz
Kurs: 4.25
Bukmacher: Bwin
Analiza :
Niedziela 27 października w cieniu szlagieru meczu Lech - Legia, odbedzie sie moim zdaniem również ciekawe spotkanie miedzy jedynastym w tabeli Śląskiem a dwunastym Zawiszą. Oba zespoły dzieli jedynie punkt. Śląsk po pamiętnej końcówce w Zabrzu jest podłamany , Zawisza natomiast po rozbiciu w drugiej połowie Wisły wiedzą że mogą wygrać z każdym. W drużynie gospodarzy brak kreatora gry Mili(kontuzja) i to własnie dzisiaj ich pogrąży. W Zawiszy 3 podstawowych zawodników również nie zagra : Kamil Drygas , Michał Masłowski oraz &quot;Vasco&quot; lecz w druzynie beniaminka są godni zastępcy. Licze dzis na dobry mecz i wygrana Zawiszy który wskoczy do 8.
Pozdrawiam
⛔ 100 / powtórzenie
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Spotkanie:
Djurgården-Gefle
Typ: 1 AH-1
Kurs: 1,9
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ciekawy mecz pod koniec sezonu pomiędzy Djurgården a Gefle. Goście praktycznie nie są zagrożeni spadkiem. Dlaczego wybrałem ten mecz skoro nikt nie gra o nic ? A mianowicie trener gospodarzy będzie prowadził ostatni raz zespół przed własną publicznością, ponieważ po sezonie odchodzi objąć Norweską kadrę (nie jestem pewien czy chodzi o kadrę, ale na pewno odchodzi z zespołu). Na mecz zostało sprzedanych 16 tys biletów co może świadczyć ze zawodnicy będą mega zmotywowani żeby dzisiaj wygrać i godziwie pożegnać się z trenerem. W składzie gości ponadto są jakieś osłabienia w formacji w defensywnej co jeszcze bardziej potwierdza ze wybór jest dobry.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portuguese Liga
Mecz: FC Porto - Sporting Lizbona
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: bet365
Trochę jestem zdziwiony, że nie podano jeszcze tego typu. Dla mnie to niemalże pewne, że tutaj wygra drużyna gospodarzy. Możliwe, że niektórych peszy tutaj wynik ostatniego meczu Porto a było to spotkanie z Zenitem St. Petersburg w Lidzie Mistrzów, gdzie na swoim stadionie Porto oberwało 1-0 ale trzeba zauważyć, ze od 7 minuty grali w 10 po czerwonej kartce. Odnośnie dzisiejszego meczu to jest masa argumentów przemawiająca za wygraną gospodarzy. Zacznę może od ostatnich spotkań między tymi drużynami na stadionie w Porto. Na swoim stadionie ze Sportingiem, Porto wygrywa cyklicznie od roku 2009. Do tego nie trzeba chyba wspominać, że gospodarze są głównym faworytem do tytułu. Kadrowo Porto też wygląda lepiej: na mecz nie został powołany tylko lekko kontuzjowany Quintero. Ale normalnie zagrają m.in: Jackson, Varela, Alex Sandro. W tabeli Porto prowadzi a na drugim miejscu jest właśnie Sporting, który traci 2 punkty. Ten mecz to bez wątpienia hit kolejki, przez co można się spodziewać sporo emocji. Ale ja spodziewam się też tu czystej wygranej FC Porto. Początek tego meczu o 20.45 ????
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Chelsea - Manchester City
Typ: Chelsea
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Trochę się zastanawiałem, który mecz typować, bo miałem w głowie dwa do wyboru - te z rangi klasyków ligowych i zamiast meczu Lecha, wybrałem angielską ligę. Magia Mourinho chyba najjaśniej świeci w Londynie, co ostatnio widać po uzyskiwanych wynikach. Po początkowej czkawce w LM (z Basel) czy w lidze z Evertonem ich gra odzyskała blask, a defensywa (dziś chyba wzmocniona Cole&#39;em) również robi postępy. Ich ostatnich 7 meczów to 6 zdecydowanych zwycięstw (co najmniej dwu-bramkowych) i jeden remis w derbach z Tottenhamem. Jak to na Wyspach, zespoły często unoszone dopingiem własnych kibiców są nie do &quot;zajechania&quot; i tak jest na Stamford Bridge, gdzie gospodarze w tym sezonie mają bilans 4-0-0 (10:2)! Wiadomo jakim taktykiem jest Mou, szczególnie w defensywie, stąd małe straty bramkowe - myślę, że te kilka miesięcy jego pobytu w Chelsea powoli przekłada się na wyniki - odrodzony Torres ma chyba najlepszy swój okres w klubie z Londynu, plus Eto&#39;o zdaje się także wracać na swoje stare tory. Innymi słowy są w gazie. Z kolei Man City też nie mają najgorszego okresu, ale... No właśnie, klubowi z Etihad Stadium nie wiedzie się idealnie - wpadki z Aston Villą, Cardiff czy Stoke (wszystkie trzy mecze na wyjeździe) oraz katastrofa z Bayernem, pozwalają myśleć, że w ich przypadku pieniądze nie zawsze dają wyśnione sukcesy. Rywal Manchesteru Utd zza miedzy w obecnym sezonie na wyjeździe nie zachwyca, bo statystyka na poziomie 1-1-2 (7:7) klubu walczącego o mistrzostwo i mające wielkie ambicje, niee jest dobrym prognostykiem. Śmiem twierdzić, że Chelsea ogranie może nawet i handicap w tym meczu, bo jeśli Man City traci na wyjeździe średnio prawie 2 bramki, a Chelsea ma stalową obronę, to nie widzę innego wyniku jak zwycięstwo gospodarzy. H2H niewiele tu zmienia, bo jak spojrzymy na historię, gdy w klubie był Jose M., spotkania tych dwóch teamów były zdecydowanie na korzyść Londyńczyków, a więc czekamy do godziny 17-tej...
✅ 137
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Veria - Giannina typ 1 kurs 1,91 William Hill 100/100

Zdecydowanie jest to dla mnie TYP DNIA na obecna chwile w bet fair poszlo na ten zaklad 134,640 € z czego 94% ludzi zabilo 1 !!!!!!!!!!!!!! Gospodarze beda bez Da Costa 3/0 , Ostojic 7/0 , Barbas 6/0 . Goscie bez Vincente 3/0 i Chavez 7/2 Spodziewam sie ze gospodarze rozstrzygna to spotkanie na swoja korzysc miedzy 60 a 90 minuta meczu . Sa od 6 meczy bez wygranej i sadze ze dzisiaj moze nastapic przelamanie . GRAMY !
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 184

ramos4

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Florida - Tampa
Typ: Tampa
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj zdecydowalem sie na ten, gdy spojrzalem na kurs na gosci. &quot;Pantery&quot; nie graja zbyt dobrze, w 11 spotkaniach odniesli 3 zwyciestwa w tym jedno po dogrywce. Gracze Tampy sa bardzo dobrze dysponowani, zajmuje wysokie, piate miejsce w Konferencji Wschodniej. Wlasciwie wszystkie atuty w tym spotkaniu sa po ich stronie. Florida w ostatnich pieciu domowych spotkaniach wygrala zaledwie raz - po karnych z Minnesota. Poza tym Tampa ma genialna pare - Stevena Stamkosa i Martina St. Louisa, ktorzy sa ostatnio fenomenalnie dysponowani. Ja zagram za drobne.
Powodzenia!
Po OT czy 60&#39; :?:
Brak danych precyzujących zakład
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga I - godz. 15.30
Mecz: Borussiam M&#39;gladbach (8) - Eintracht Frankfurt (13)
Typ: Borussia -1 AH
Kurs: 3.20
Buk: Bet365
Analiza:
Wczoraj zabrakło bramki w Leverkusen i się nie udało. Dziś troche bradziej zachowawczo ale po wyższym kursie gram w stronę Gladbach. Drużyna w tym sezonie typowo własnego boiska. Kurs na czystą 1 bardzo dobry ale ja dziś trochę zaryzykuję i postawie na azjatyckie handi -1. Frankfurt na tygodniu grał mecz w LE. Wygrany co prawda u siebie ale jakiś rewelacji w meczu nie było. Ot nie za ciekawy rywal i zwycięstwo 2:0. Gladbach za to cały tydzień miało na odpoczynek. Mam nadzieję, że będzie to kolejny plus po stronie gospodarzy.
Dodatkowo h2h wyraźnie w ostatnim czasie na korzyść Borussi. Ostatnie 4 mecze to zwycięstwa Gladbach. Mam nadzieję, że tą serię Gladbach podtrzyma i wygra więcej niż jedną bramką. Pozdrawiam i życzę owocnej kolejki ;)
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Atletico Madryt - Betis
Atletico powyżej 3,5 gola
4,33
Bet365

Kursy na over w meczu Atletico miło odbił w górę. U gospodarzy zabraknie tylko Leo Baptistao (do tej pory rola rezerwowego) i Ardy Turana - tu osłabienie dość spore, ale wobec tej absencji szanse dostanie mega zdolny Oliver Torres i mam nadzieję, że wykorzysta swoją szansę.
Betis w obronie bez Amayi i Paulao. Do tego standardowo zabraknie Rubena Castro i Xavi Torresa. Brak Verdu to też spore osłabienie, bo przyszedł on z Espanyolu z myślą o kreowaniu gry. Atletico będzie cisnąć drużynę z Sewilli bardzo mocno. Betis nie da rady się tak długo bronić, bo ich obrona jest tragiczna. Statystyki do końca tego nie obrazują, ale w meczu z Elche, który nie był specjalnie atrakcyjny, padły 3 bramki. Getafe wcześniej też na spokoju wsadziło 3 bramki, a w poprzednim sezonie Betis słynął ze świetnej kontry. Powolni zawodnicy Getafe byli perfekcyjni do przełamania, a jeśli nie zrobili tego z nimi, to nie zrobią też z Atletico.
Matareca skapitulowały ostatnio w Barcelonie więc muszą spiąć poślady. Dziś piekło pochłonie Calderon. Mecz bardziej z gatunku Atletico - Almeria/Rayo niż Atletico - Osasuna. Bez dwóch zdań
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie: Chelsea - Manchester City
Typ: suma rzutów rożnych w meczu - powyżej 13
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jakże ciekawie zapowiada się dzisiejsze spotkanie w Londynie. Chelsea podejmuje Manchester City i wskazanie tutaj faworyta to jak typowanie orzeł/reszka. Właściwie trzeba by przetestować ten system typowania wyników.... Obie ekipy grają w tym sezonie na swoim zwykłym wysokim poziomie przegrywając sporadycznie i okupują lokaty tuż pod podium. Typuje w tym meczu rożne, bo po 1 gra Manchester City który jak żadna dróżyna jest maszynką do wykonywania rożnych, z rógiej strony mamy Chelsea która jeśli chodzi o rożne to różnie to bywa, zależy czy rywal się muruje czy nie. Liga Angielska to raj do grania na rożne, ten mecz to bardzo dobry mecz w tym kierunku. Najlepiej gdyby Chelsea strzeliła pierwsza i się cofnęła wtedy o rożne jestem raczej spokojny. City rożne na mecz w PL ma około 8 do 9 . Natomiast Chelsea średnio 5-6. Rożne to zawsze jest troszkę loteria więc ze stawką spokojnie jednak po takim kursie w takim meczu żal nie spróbować.

⛔ 100
 
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
Ekstraklasa
Lech Poznań - Legia Warszawa
typ: 1/1
kurs: 4,60
buk: WilliamHill
analiza:
Mecz na szczycie. Spotkanie miedzy zespolem z Poznania, a zespołem z Warszawy zapowiada sie bardzo emocjonujaco. Piłkarze wybiegna na boisko o godzinie 18:00.
Sytuacja w tabeli:
Legia zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 27 pkt(jeden mecz mniej od Górnika)
Lech przez słaby start plasuje sie na pozycji 6 z 19 pkt.
Forma Legii:
24.10.13 LIG Trabzonspor Legia Warszawa 2 : 0
20.10.13 TMO Legia Warszawa Piast Gliwice 4 : 1
06.10.13 TMO Wisła Kraków Legia Warszawa 1 : 0
03.10.13 LIG Legia Warszawa Apollon 0 : 1
28.09.13 TMO Legia Warszawa Śląsk Wrocław 2 : 1
Forma Lecha:
19.10.13 TMO Lechia Gdańsk Lech Poznań 1 : 4
05.10.13 TMO Podbeskidzie B-B Lech Poznań 0 : 0
29.09.13 TMO Lech Poznań Widzew Łódź 1 : 0
23.09.13 TMO Piast Gliwice Lech Poznań 0 : 2
20.09.13 TMO Lech Poznań Pogoń Szczecin 1 : 2
Jak widac goście ostatnio nie graja tego co oczekiwaliby kibice. Ostatnio porazka z Trabzonsporem. Wczesniej jeszcze ze słabym Apollonem porazka kompromitujaca na wlasnym boisko.
Lech zaś &#39;odżył&#39;. Zaczeli grac fajna dla oka pilke. W ostatnich spotkaniach bylo widac duze zaangazowanie ze strony zawodnikow. Na pewno trener Rumak dał jakis imupls i w klubie dzieje sie coraz lepiej.
LECH POZNAŃ: Maciej Gostomski - Kebba Ceesay, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Barry Douglas - Łukasz Trałka, Rafał Murawski - Gergo Lovrencsics, Kasper Hamalainen, Szymon Pawłowski - Łukasz Teodorczyk
LEGIA WARSZAWA: Wojciech Skaba - Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Dossa Junior, Tomasz Brzyski - Ivica Vrdoljak, Tomasz Jodłowiec - Henrik Ojamaa, Dominik Furman, Jakub Kosecki - Wladimer Dwaliszwili
W druzynie Legii zabraknie motora napedowego, ktorym jest Radovic. To na pewno wielka strata dla Jana Urbana. Bowiem zawodnik ten potrafi wziac gre na siebie i sam zadecydowac o losach spotkania. Dzisiejszy jego brak na pewno bedzie widoczny.
Uwazam, ze typ moze wejsc gdyz Legia nie jest w optymalnej formie. Zawodnicy Lecha beda niesieni przez doping swoich kibicow. Na pewno nie beda odstawiac nogi. Co za tym idzie to bedzie mecz walki. Dlatego typ kieruje w strone gospodarzy
⛔ 100
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serie A
Spotkanie: Lazio - Cagliari
Typ: Lazio
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Ostatni mecz 9 kolejki w Serie A, Stołeczny klub podejmuje Cagliari. Lazio nie jest w jakiejś wyśmienitej formie dopiero 10 lokata jednak w przypadku zwycięstwa awanasuja na miejsce 7. Cagliari typowy średniak ligi włoskiej z celem utrzymania się w lidze i jak narazie nieźle im to 13 miejsce i tylko jeden punkt mniej niż Lazio. Jednak moj typ bedzie kierowany ku Lazio, ponieważ Lazio w tym sezonie jeszcze nie przegrało na własnym stadionie, zaś goście nie potrafili wygrać ani razu na wyjeździe, dodatkowo Calgiari ostatni raz na wyjeździe z Lazio wygrali w 2009 roku.
Braki Kadrowe:
Lazio: Obrońcy - Konko(2mecze/180minut/0goli), Lulic(7meczy/630minut/2gole), Mniej znaczne osłabienia Biava(1mecz/15minut/0goli) Alfaro (0meczy/0minut/0goli)
Cagliari: Brak podstawowego pomocnika Ekdal(Dopóki nie złapał kontuzji wystąpił we wszystkich 5 meczach)
Prawdopodobne składy:
Lazio: Marchetti – Cavanda, Ciani, Cana, Radu, Candreva, Ledesma, Keita, Felipe Anderson, Klose, Perea
Cagliari: Agazzi – Perico, Rossettini, Astori, Murru, Cabrera, Conti, Nainggolan, Cossu; Pinilla, Ibarbo.
✅ 75
 
whosayko 1

whosayko

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna, Francja: Ligue 1
Spotkanie: AS Saint Etienne - Paris Saint Germain, 21:00
Typ: 2.
Kurs: 1.77
Bukmacher: Betsson
Analiza:
sie-siemanko! dzisiaj tak na szybkości chciałbym podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat meczu AS Saint Etienne - Paris Saint Germain
Dlaczego PSG?
✅ Ostatnie wyniki wskazują jasno &quot; wygrywamy wszystko i wszędzie, bo KTO BOGATEMU ZABRONI? &quot;
✅ Trener Blanc sam chyba nie wierzy w to co się aktualnie dzieje w Paryżu. Skleił zbiór gwiazd w kolektyw, stworzył coś co nazywa się w niektórych kręgach DRUŻYNĄ! (kurde przecież ich mecze aż się przyjemnie ogląda! :grin: )
✅ Ibra przechodzi sam siebie , życiowa forma. Jak dla mnie , zawodnik w aktualnie najlepszej formie na świecie.
✅ statystyki mówią same za siebie:
Ostatnia porażka?
17.04.2013 - w pucharze Francji z Evian w rzutach karnych.
Remisy? W meczu &#39; na szczycie&#39; z Monako 1-1 , wcześniejsze &#39;wpadki&#39; to dwa pierwsze mecze sezonu - jednobramkowe remisy z Montpellier 1-1 i z Ajaccio 1-1 (warto zwrócić uwagę że w tym meczu PSG oddało 40 strzałów , drużyna gości AZ JEDEN , dominacja totalna -&gt; brak skutecnzości)

Co może pójść nie tak?
Stade Geoffroy-Guichard to bardzo ciężki teren , Saint Etienne wyjdzie zmotywowane , pewne jest to że będą gryźć murawę do samego końca i nie odstawią nogi przy żadnym zagraniu!
Do składu zielonych wraca po zawieszeniu najlepszy strzelec Romain Hamoum.
Ale czy to wystarczy...? ;)
Moim zdaniem kurs na PSG to kolejny &#39;prezent&#39; od bukmacherów i grzechem byłoby nie zagranie! ;)
Dla bardziej odważnych polecam handikap [Saint Etienne - Paris SG] ( 1. - 0 ) : 2 [3.00]
powodzenia! :gool:
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom