>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 27.08.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 27. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Kwalifikacje LE
Godzina: 19:30
Spotkanie: StEtienne-Milsami
Typ: Gospodarze dokładnie 2 golami
Kurs: 3.90
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Europejskiej, na swoim stadionie St.Etienne podejmowało będzie Mołdawskie Milsami, zdecydowanym faworytem do awansu do fazy grupowej jest druzyna z Francji, która w pierwszym spotkaniu rozegranym w Mołdawii zremisowała po 1, ekipa gości była w tamtym spotkaniu zespołem zdecydowanie lepszym , nie wykorzystała tam nawet rzutu karnego jeszcze w pierwszej połowie spotkania, w drugiej połowie straciła bramkę,ale grała w osłabieniu. Jutro gospodarze spokojnie powinni bez większych problemów pokonac ekipę Gości, którzy i tak już według mnie za daleko doszli a gospodarze są przecież klasową drużyną, która w poprzednim sezonie do pewnego momentu nawet liczyła się w grze o tytuł mistrza kraju, niestety zbyt krótka ławka rezerwowych nie pomogła i gospodarze jutrzejszego spotkania musieli pogodzić się z dominacją takich ekip jak PSG czy Marsylia. Stawiam na wygraną zespołu z Francji dokładnie 2 bramkami, myślę że handicap -1.5 gola jest tutaj jak najbardziej prawdopodobny, myślę
że goście nie będa tutaj w stanie zdobyć nawet jednej bramki.

⛔ 100
 
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej (KHL)
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dinamo Riga – Severstal Cherepovets
Typ: X2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Bardzo dobry start sezonu zaliczyło we wtorek Dinamo pokonując na domowej tafli Kazan 3-1. Rosyjskie strony przesadnie opisują korzystny wynik Łotyszy w kontekście sensacji. Jak dla mnie zwykła niespodzianka. Wicemistrzowie KHL nie mieli jeszcze tak fatalnego pre-seasonu i potrzeba im chyba jeszcze trochę czasu do powrotu na właściwe tory. Dinamo zagrało bardzo dobrze w obronie i przy dość niskiej linii udało się wbić aż 3 gole Panterom. Brak Linusa Vidella ewidentnie zauważalny, Darzins jakiś przygaszony. Na Arena Riga wjeżdża dziś zespół Severstalu, który zaliczył debiut na mały minus przegrywając w Helsinkach z Jokeritem tylko 3-2. Finowie mieli zdominować ekipę Stalowców a tymczasem kibice na Hartwall Arena musieli drżeć o wynik do do ostatnich sekund spotkania. Linia 23-38 mówi sama za siebie. Dinamo jest ewidentnie drużyną własnej tafli ale mało kto jak drużyna Severstalu potrafi wywozić punkty z Rygi. Obie ekipy spotkały się 7-krotnie gdy w roli gospodarza występowali Łotysze i aż 5 pojedynków padło łupem ekipy dzisiejszych gości. Liczę, że w dniu dzisiejszym zdobędą pierwsze punkty w sezonie 2015/2016.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Boliwia - Apertura
Godzina: 02:00
Spotkanie: Nacional Potosi - Sport Boys Warnes
Typ: remis i poniżej 2,5
Kurs: 4.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiejszą noc postanowiłem poszukać zakładu z dużym kursem oraz dużą szansą trafienia i znalazłem to spotkanie.
Oba zespoły mają na koncie pod dwa zwycięstwa z rzędu i oba są w dobrej dyspozycji, więc możemy dzisiaj być świadkami zaciętego spotkania. Według bukmacherów nie ma tu wyraźnego faworyta : kurs na gospodarzy 2,38 a na gości 2,88. Goście mają o cztery punkty więcej w tabeli przy trzech rozegranych kolejkach. Wszystko to pachnie remisem.
Gdy weźmiemy pod uwagę trzy ostatnie bezpośrednie pojedynki między nimi to w dwóch był remis a w trzech under 2,5 bramki. Było to kolejno wyniki : 1-1, 1-1, 1-0.
Przy obecnej formie obydwóch drużyn obstawiam dzisiaj remis i under 2,5. Nie sądzę abyśmy dzisiaj byli świadkami wielkiego strzelania. Powodzenia.
⛔ 100
 
A 53

adzia81

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Kwalifikacje LE
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dortmund - Odd&quot;s
Typ: Pierre-Emerick Aybameyang strzeli gola
Kurs: 1,7
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Kto oglądał 1-wszy mecz w Norwegii ten zapewne w 25 minucie ocierał oczy ze zdumienia co wyprawiało Odd&quot;s. Ja jednak przy stanie 0:3 postawiłem jeszcze na wygraną Dortmund i się nie zawiodłem.Drużyna z Dortmundu od początku sezonu prezentuje wspaniałą ofensywną grę a sam Pierre-Emerick również zadziwia skutecznością.Uważam,że Borussia-szanując swoją rzeszę kibiców- dalej zaprezentuje ofensywny styl gry i Aubameyang wpisze sie na listę strzelców ponownie;)

⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
MLB Baseball
4:15
:baseball: Giants - Cubs
Giants
@ 2,00 B365
Długo się zastanawiałem co by dzisiejszej nocy ukąsić z baseballa i wybrałem nieco ryzykowny typ, ale jak najbardziej nie jest niemożliwy. Goście tak samo jak ekipy pokroju Rangers, poprawili się diametralnie w ofensywie. Jeszcze w tamtym roku byli niemal przedostatni w tabeli, teraz górują gdzieś na górze. Świadczą o tym doskonałe wyniki i bardzo silna ofensywa, dzięki której zdobywają masę ważnych punktów. W delegacjach też ich mecze się poprawiły i potrafią wygrywać seriami. Co najważniejsze potrafią być regularni, co jest bardzo ważne w MLB. Ja jednak zaufam mistrzom. Kurs na nich zadowala, a to pewnie i dlatego jest taki ze względu na Miotacza Giants, który jest gorszy od zawodnika Cubs. Mówią za tym statystyki, ale i czasem miotacz jest słabszy i ta drużyna wygrywa. Giants to przede wszystkim ekipa szerokiego formatu, na swoim terenie czują się jak ryba w wodzie. Czasem im sodówka uderzy do głowy bo mają mecz na widelcu, a później okazuje się że jednak było za mało skuteczności. Kapitalne wyniki odnotowuje Duffy. Amerykaniec dalej jest głodny wygrywania i ciągle jest na &#39;głodzie&#39; Wczoraj nie udało się przechylić szali na swoją korzyść poprzez Giants, ale dzisiaj już wnioski wyciągnięte i taki kurs biorę z pocałowaniem ręki. Nie zniechęca mnie to że Miotacz jest słabszy, bardziej kluczem do tego wygrania będzie to, że Giants to mistrzowie i trzeba udowodnić nie tylko sobie ale i kibicom że zdarzają się wypadki przy pracy, ale potrafią także dobić solidnie rywala. Gram na Giants.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Kwalifikacje LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Videoton - Lech Poznań
Typ: 2
Kurs: 2.31
Bukmacher: Pinnacle
Analiza :
Jak wiadomo LP nie jest w dobrej dyspozycji ale ich rywal jest w jeszcze gorszej i mysle ze Kolejorz jedzie po zwyciestwo. Pierwszy mecz Mistrzowie Polski wygrali 3-0 i nie sadze aby odpuscili sobie rewazn bo punkty do rankingu klubowego bardzo im sie przydadza a i mysle ze zespol Videotonu jest troche podlamany pierwszym meczem i wiedza ze sprawa awansu jest juz praktycznie przesadzona . Gospodarze maja wrecz fatalny sezon . W lidze znajduja sie w strefie spadkowej i ciezko bedzie im cokolwiek ugrac , ost mecz rowniez w lidze przegrali i minie sporo czasu zanim pozbieraja sie i zaczna jako tako grac w miare przyzwoicze . Troche zasmuca mnie nagly spadek wiary w umiejetnosci Lecha . Odpadli z Basel ale powiedzmy szczerze ze to byl bardzo trudny przeciwnik i nie oczekujmy od razu Bog wie czego i pokonania tak swietnego rywala . Kolejorz w europejskich pucharach nie gra zle i jestem pewny ze jutro dobija rywala i pokaza na co ich stac w fazie grupowej . Dla mnie faworyt jest tylko jeden i bede kibicowal obydwu polskim druzynom . Powodzenia
✅ 131
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Winston-Salem 2015
Godzina: 1:00
Spotkanie: Tsonga J-W. - Johnson S.
Typ: Johnson S. +1,5 seta
Kurs: 1.88
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

1,30 na Tsongę w jakimś podrzędnym turnieju nie jest w mojej opinii warte jakichkolwiek postawionych pieniędzy, do tego przeciwko gospodarzowi. Tsonga jak już wspomniałem, cały rok 2015 gra słabo, oprócz świetnego występu na French Open przed własną publicznością. Do tego to na pewno nie jest stabilny psychicznie zawodnik, a po drugie stracił set z Denisem Istominem w pierwszym meczu turnieju.
Steve Johnson gra w kratkę, ale na turnieju w USA (czyt. Ju Es Ej) większość Amerykanów gra zdecydowanie lepiej niż na pozostałych kontynentach. Pokonał Grotha po 3 setach w pełni zasłużenie i jeżeli serwis będzie wchodził to w tym meczu wcale nie jest bez szans. Steve w tym roku świetnie grał w Memphis, Derlay Beach, Indian Wells, Waszyngtonie. Teraz czas na Winston-Salem.

✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska - Kwalifikacje - Finał
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jablonec(Cze) - Ajax (Ned)
Typ: 2
Kurs: 2.70
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam! Po zobaczeniu tak wysokiego kursu na drużynę Milika, aż przecierałem oczy. Przecież to jest czyste mnożenie gotówki, które jest bardzo prawdopodobne!
Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem 1-0 dla Ajaxu, ale jak wiadomo, to nie jest żadna zaliczka, więc Ajax pójdzie optymalnym składem i zechce zdeklasować rywala. W pierwszej rundzie, to Ajax prowadził grę, ale niestety brakowało skuteczności. Wątpię aby gospodarze nawet strzelili Cillessenowi chociażby jedną bramkę.
Jabłonec aktualnie w lidze spisuje się nawet dobrze, bo po pięciu kolejkach zajmują 5 lokatę. Warto zaznaczyć, że ani jednego meczu nie zdołali wygrać u siebie w tym sezonie! Strzelają sporo, ale także dużo bramek tracą, co świadczy o problemach w defensywie, a Ajax ofensywnie jest bardzo mocny. Warto też zaznaczyć, że w ubiegłym sezonie gospodarze królowali u siebie, ale w tym tego nie pokazują.
Goście - drużyna naszego sympatycznego Arkadiusza aktualnie jest liderem holenderskiej ligi po trzech kolejkach. Nie stracili nawet gola, a strzelili ich aż 8! Zarówno Milik jak i El Ghazi są w bardzo wysokiej formie. Na wyjeździe grali już z Nijmegenem (beniaminek) oraz z mocnym Alkmaarem. Odpadli z Ligi Mistrzów z Rapid Vienna, więc odpadnięcie z Ligi Europejskiej byłoby niedopuszczalne przez prezesów klubu.
Myślę, że mecz będzie na bardzo wysokim poziomie i szybkie skrzydła Ajaxu wykorzystają błędy czeskiej ekipy. Jabloniec musi odrabiać, więc Ajax będzie atakował z kontrataku, co mają dopracowane do perfekcji. Osobiście obstawiam ten mecz za ostatnie pieniądze, bo jestem spokojny o to, że Ajax wygra. Pachnie mi nawet jakimś wynikiem 0-2 dla holenderskiej ekipy.


⛔ 100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska I Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Siedlce - GKS Katowice
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

No cóż kw. do LE nie bede ruszał bo jak wiemy nie każdy zespół chce tam grać i tracić siły, głównie chodzi tutaj o kluby, które grają po 30 meczy ligowych w sezonie (Francja, Anglia, Hiszpania, Włochy, Niemcy) dlaczego te kluby odpuszczają ? Pieniądze nie są adekwatne do wysiłku który trzeba włożyć w ich rozegranie... nie ma to jak LM ????
Tak wiec poszukam pieniędzy u nas w I lidze Polskiej, pod lupę wezmę spotkanie GKS-u Katowice z Pogonią Siedlce.....
GKS Katowice od 2 sezonów i oczywiście w tym roku to mowa jedynie o awansie do ekstraklasy, jak im to wychodzi... każdy kto się interesuje to wie... dobre mecze przeplatają PADAKĄ, gdzie zgubienie punktów lokuje ich zawsze gdzieś tam w połówce tabeli, ale z takimi zespołami jak Pogoń Siedlce po prostu TRZEBA wygrywać i zbierać punkty... ostatnie 2 mecze w.w zespołów to 3-1 na wyjezdzie i 3-2 u siebie.
W tym sezonie GKS zaczyna jak w poprzednim - wygrywa, przegrywa itd. z takimi wynikami nie ma co myśleć o awansie do Ekstraklasy, trzeba ustabilizować formę i zacząć punktować w kazdym meczu a nie rozjechać 5-1 Kluczbork i przegrać 0-1 z Zagłębiem Sosnowiec.... liczą się punkty a nie bramki, za efektowne zw nie ma dopisanych 4 pkt tylko 3 jak przy wyniku 1-0 ????
Potencjał w tym zespole na pewno znajdziemy.. okres przygotowawczy do sezonu też całkiem nie zły, piłkarze potrafią strzelac bramki, tylko niech się skupią na każdym zbliżającym się meczu, jak by to był finał Ligi Mistrzów ( ???? ) a nie myślą o wakacjach po sezonie ligowym....
Co do Pogoni Siedlce, napewno ich głównym celem jest utrzymanie sie w I lidze, bo o awansie tutaj nikt głośno nie mówi... ba śmiem myśleć że nikt nawet o tym nie pomyślał... być może, gdzieś tam znajdzie się osóbka która POMARZYŁA sobie, jak by to było gdyby Pogoń Siedlce, znalazła się w ,,elitarnej&quot; naszej lidze, ale póki co w naszym kraju za marzenia nie karają, a do Ekstraklasy nie dopuszczą chociażby przez pozyskanie licencji o której większość zespołów w I lidze moze pomarzyć ????
Pogoń jest zespołem który już od kilku ładnych lat boryka się z problemami finansowymi, jak wiemy piłka nożna to maszynka do robienia pieniędzy.... tam gdzie nie ma jakiegokolwiek potencjału tam grubej kasy się nie inwestuje.... dlatego takie zespoły bardzo często nie mogą walczyć z ,,bogatszymi&#39;&#39; rywalami, co do GieKSy kasy też może nie ma jakoś dużo, ale zawsze jest miasto, duże miasto które pomoże, jedyny zespół który im pozostał (nie licze Rozwoju Katowice)
Pogoń w tym sezonie również bez rewelacji po 4 meczach (1z 1r 2p) br.3-8 na pewno samo zwycięstwo z faworyzowaną Wisłą Płock będzie dla tej ekipy dość dużym osiągnięciem , teraz przychodzi podejmować na własnym stadionie GKS Katowice i już nie sądze że uda się ugrać chociaż punkcik... pogromu też się jednak nie spodziewam bo wiem że GieKSa nie jest aż tak zdeterminowana do spektakularnych zwycięstw na obcym terenie....
Co do formy GKS-u, tak jak mówiłem win-lost-win-lost po 4 meczach (2z 0r 2p) br. 7-3 - ale to głównie zawdzięczają słabej postawie zespołu z Kluczborku (5-1) wcześniej były 2 porażki 1-0 z Zagłębiem Sosnowiec i z Arką Gdynia, gdzie z Arką można to jakoś wytłumaczyć tak z Sosnowcem powinno zdobyć się 3pkt... chociażby nie przegrać, dla kibiców ????
Na szczescie GKS zagra wyjazdowy mecz z słabą jakby nie mówić Pogonią Siedlce i nikt kibicujący GieKSie nie wyobraża sobie że jakiekolwiek punkty zostaną w Siedlcach... komplet powinien powędrować do Katowic... ja równierz sobie tego nie wyobrażam i wydaje mi się że po kursie 2.00 można spokojnie wziąść wygraną GKS-u i troszkę podreperować własny budżet ????
-dla bardziej odważnych proponuje wygraną GKS-u i więcej niż 2,5 gola po kursie 3.50 proponowanym przez sportingbet
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Videoton - Lech
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie rewanżowe w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej, w których zmierzą się Videoton i Lech Poznan. Pierwszy mecz zakonczyl sie latwym zwyciestwem Lecha 3:0 nad mistrzem Wegier i teraz pytanie jaka bedzie motywacja meczowa? Czy rezerwy, odpuszczanie, gra na pol gwizdka? Mysle ze polskie zespoly maja cos takiego w glowie, wiec nie beda szarzowac, gdy nie widza potrzeby. 3:0 to dobra zaliczka, ale tez bylo widac duza roznice klas miedzy tymi zespolami wiec jesli Lech wygra to wydaje mi sie ze tym razem skromnie. Pierwsza polowa w 1 meczu skonczyla sie 1:0, teraz moze byc podobnie lub nawet remis, ale Lech jednak ma bardziej klasowych pilkarzy i powinni to wygrac. Kurs jest fajny nawet na czyste zwyciestwo. Wystarczy sprawdzic przed meczem sklady i jak nie bedzie rotacji to mozna probowac.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
guti_14 2

guti_14

Użytkownik
Dyscyplina: Lekkoatletyka- 200m mężczyzn
Godzina: 14:55
Typ: Justin Gatlin win
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed finałem na 100m kursy były odwrotne(3.00 na Bolta i 1.36 na Gatlina). Po tym finale, w którym wygrał Bolt kursy zmieniły się (teraz Bolt 1.40, Gatlin 2.75).Trzeba zwrócić uwagę,że Bolt wygrał 100 m z Gatlinem o 0,01.Teraz wszyscy faworyzują Bolta, a ja pójdę w stronę zwycięstwa sprintera z USA. Gatlin ma 33 lata,miał 4-letnie zawieszenie za doping i nigdy z Boltem bezpośrednio nie rywalizował.Teraz biega tak szybko jak nigdy wcześniej.Jeśli ma kiedykowiek wygrać rywalizację z Boltem to stanie się to właśnie dziś.Typ wydaję się dość ryzykowny,ale szansa wygranej jest warta ryzyka,zwłaszcza że w bieg półfinałowy wygrał Gatlin z czasem 19.87 - dla porównania Bolt 19.95. Powodzenia !
⛔ 100
 
stanley-63 909K

stanley-63

Typer
⚽ Polska / 1 Liga /
Godzina 17:30
Miedż Legnica : Wisła Płock
- Wisła Płock strzeli over 1.5 gola
- kurs 3.30 / Sportingbet

Dziś znowu zaglądam do naszej 1 ligi a konkretnie na Stadion Miejski w Legnicy gdzie Miedż podejmuje Wisłę Płock i nie ukrywam że większe szanse na zwycięstwo widzę w zespole gości . Miedż po słabych występach jak do tej pory 0 zwycięstw 2 remisy i 2 porażki od poniedziałku ma nowego trenera a został nim R. Tarasiewicz i mam wątpliwości że gospodarze radykalnie zmienią swoją postawę na boisku i będą od teraz wygrywać mecz za meczem , na domiar tego dziś z powodu problemów zdrowotnych nie zagrają bramkarz Mateusz Lis i obrońca Kevin Lafrance a pod ? stoi też występ od pierwszych minut Łukasza Garguły tak więc nie wygląda to obiecująco , co do gości to jak wiemy w poprzednim sezonie Wisła praktycznie do końca walczyła o awans do Ekstraklasy, zajmując ostatecznie 3. miejsce i chcę tutaj wspomnieć ich bilans w meczach wyjazdowych 12-4-1 i br. 28:9 , piszę o tym bo wydaje mi się że to ważna informacja gdyż ten sezon w wykonaniu Wisły zanosi się podobnie i tak w 4 meczach tego nowego sezonu 2 zwycięstwa 0 remisów i 2 porażki a przekłada się to tak : u siebie 0-0-2 i br. 0:4 natomiast wyjazdy 2-0-0 i br. 3:1 tak więc znowu wyjazdy Wisły już na początku pokazują że chyba warto wziąć to pod uwagę tym bardziej że historia meczy z Miedzią pokazuje że ta drużyna im leży , w ubiegłym sezonie wygrali z nimi oba mecze zarówno u siebie jak i tu w Legnicy po 2:0 , Wisła po 4 kolejkach daleko w tabeli bo na miejscu 13 ale przy dzisiejszym ewentualnym zwycięstwie zrobią ogromny awans bo nawet na miejsce nr. 3 i tylko z 1 pkt straty do Suwałk i GKS Bełchatów tak więc liczę że dziś Wiślacy postarają się o zwycięstwo i ze swojej strony liczę na przynajmniej 2 gole z ich strony !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna El. LE
Godzina: 20:00
Spotkanie: Alkmar-Astra
Typ: X2
Kurs: 2.0
Bukmacher: bet365
Analiza: Dziwią mnie te kursy na ten mecz. Faworyzowanie drużyny z Holandii chociaż w pierwszym meczu to Astra wygrała 3-2. Alkmar w swojej lidze nie zbyt dobrze zaczeła sezon na 3 mecze 2 remisy i przegrana i końcówka tabeli, a Astra przeciwnie w sezon weszli bardzo dobrze i po 8 meczach 5-2-1 zajmują pierwsze miejsce. Astra pokazała że potrafi grać w piłkę po wyeliminowaniu w poprzedniej rundzie Atl. Bilbao. Alkmar jak każda Holenderska drużyna ma dość dobrą ofensywę, ale jak to bywa słabą defensywę i to oni muszą się w tym meczu otworzyć bo muszą ten mecz wygrać. Dla mnie w tym meczu jest pewne że to Astra awansuje, a każdy remis lub wygrana da im awans.
⛔ 100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga Europejska
Godzina: 18.00
Spotkanie: Qarabag - Young Boys
Typ: zakwalifikuje się Young Boys
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Qarabag i Gabala wyrastają na rewelacje ligi europejskiej. Grająbardzo solidnie z ttyłu i mają ciekawe kontrataki, również dość długouutrzymują się przy piłce rozgrywając ciekawe akcje. U siebie są niesamowicie groźni, kibice wyczuli że w tym roku ich zespoły mogą się pokazać na arenie europejskiej i dopinguja niesamowicie głośno, a komentatorzy krzyczą do mikrofonu nawet przy niegroźnej akcji. Tak liczyłem w tym sezonie na szwajcarskie zespoły, a może się okazać, że wszyscy przedstawiciele odpadna w ciągu tego samego tygodnia (Babel odpadł z LM ale zagra w LE). Ale mam nadzieję, że Young Boys utrzyma honor Szwajcarii i dzisiaj komuś się uda zasmucic mały klub. Przebudzili się w lidze i mam nadzieje że pójdą za ciosem. Dzisiaj muszą wszystko rzucić na ofensywę i może wreszcie ta solidna defensywa z bardzo dobrym bramkarzem popełni jakiś błąd.
⛔ 100
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jokerit - Nizhny Novgorod
Typ: Jokerit
Kurs: 1.62
Bukmacher: Winmasters

Jokerit już w zeszłym sezonie był mocny szkoda że trafili na tak ciężko drabinkę w play-offach bo moglibyśmy ich oglądać dalej niestety tuż po wyeliminowaniu w 1/8 Din.Minsk trafili na CSKA z którym przegrali w 5 spotkaniach. Zespół został wzmocniony bardzo ciekawymi zawodnikami : Z SHL sprowadzili Mathisa Olimba oraz Jespera B.Jensena z Stanów Brendona Kozuna, Petera Regina którzy solidnie sie pokazali na zapleczu NHL oraz z Yurga Philipa Larsena który już zaliczył bramkę w pierwszej kolejce KHL przeciwko Cherepovetsowi wygranym 3:2 dzięki dobrej postawie w bramce Szweda Karlssona bo wynik mógłby być inny tym bardziej że to Goście stwarzali sobie dużo więcej okazji do zdobywania bramek. U Gości dużo więcej sie działo na rynku stracili kilku bardzo ważnych zawodników np. J.Immonena, Wojtka Wolskiego, Juuso Hietanena, Mikhaila Grigoryeva czy Vadima Krasnoslovdtseva natomiast przyszło sporo ale dla mnie noname paru jedynie kojarzę jak Oleg Picanovich, Dana Spangi, Denisa Topeko no i chyba najważniejszych Andrei i Segeia Kostitsynów. Dla mnie zdecydowanie ten zespół stracił na sile i w tym sezonie raczej play-offy będą po za zasięgiem tej ekipy. Goście również wygrali swoje pierwsze spotkanie pokonując po karnych 3:2 Yaroslavl. H2H korzystne dla Jokeritu i uważam że dziś zgarną kolejny komplet punktów ponadto over5.5 również wyglada ciekawie więc łącząc obydwa zakłady w marathonie jest bardzo ciekawy kusik i uważam warty zagrania.
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Vuelta a España - Etap 6: Cordoba - Cazorla
Godzina: 12:00 CET
Spotkanie: Etap 6: Cordoba - Cazorla
Typ: Joaquim Rodriguez (Miejsce 1-3)
Kurs: 2,65
Bukmacher: expekt
Analiza: Idealna końcówka dla Rodrigueza, tym bardziej, że Hiszpan wydaje się być w lepszej formie. Do tej pory jedzie aktywnie, ale zwykle brakowało trochę zdecydowania w najważniejszych momentach. Na 2 etapie był najmocniejszy z liderów, ale zlekceważył akcję Chavesa i było za późno, na 4 etapie też w czołówce, ale znowu za długo czekał i nie było już szans wmieszać się między Valverde i Sagana. Dzisiaj będzie miał do pomocy Moreno, który sam w innych okolicznościach byłby faworytem na takiej końcówce. Myślę, że dwójka z Katiuszy po 2 niepowodzeniach w końcu rozegra to jak trzeba i Purito będzie walczył o wygraną, a przynajmniej o podium.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO
⛔ 100
 
buk-wodzu 66

buk-wodzu

Użytkownik
Piłka nożna / Kwalifikacje Ligi Europejskiej
Godzina: 20:00
Hajduk Split V Slovan Liberec
Hajduk @ 2.38
Bukmacher: Unibet
Już w pierwszym meczu typowałem korzystny rezultat dla piłkarzy Hajduka, jednak po dobrym meczu w Libercu przegrali 1:0. Tym razem grają na stadionie w Splicie i wcale nie są w tak słabej pozycji jak pokazują kursy.
Hajduk na stadionie Poljud to zdecydowanie inna ekipa niż w spotkaniach wyjazdowych. Na swoim obiekcie zawsze próbują od początku do końca przejąć przewagę, a ponadto strzelają wiele bramek. Wiadome, że aby awansować do fazy grupowej LE dla Hajduka w tym momencie jest najważniejsze aby strzelić gola, remis nic im nie daje więc liczę, że zaprezentują się podobnie jak w meczu chociażby z FC Koper, gdzie na wyjeździe przegrali 3:2 a u siebie pewnie wygrali 4:1 i awansowali dalej.
⛔ 100
 
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Kwalifikacje LE
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rubin Kazań - Rabotnicki Skopje
Typ: awans Rabotnicki
Kurs: 6.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj okaże się jakie zespoły zobaczymy w tegorocznych rozgrywkach Ligi Europejskiej. Liga Rosyjska jak zwykle będzie mieć silnych reprezentantów w pucharach - w Lidze Mistrzów zagrają Zenit i CSKA, w LE nieobliczalny Krasnodar, który musi już tylko dopełnić formalności w Helsinkach, Dynamo Moskwa zostało zdyskwalifikowane za nie dotrzymanie finansowego fair-play, a jedyną niewiadomą jest Rubin. Piłkarze z Kazania zaczęli zmagania w poprzedniej rundzie eliminując, nie bez trudu Sturm Graz. Los skojarzył ich z niebanalną przeszkodą jaką wydaję się zespół Rabotnicki Skopje, który brnie niczym lodołamacz przez eliminację już od I rundy, eliminując po drodze Levadie Tallinn, łotewską Jelgave oraz sprawiając mega sensacje eliminując słynny Trabzonspor. Ostatni macedoński przedstawiciel, na pewno ma wsparcie całego narodu i stoi przed historyczną szansą na awans. Już w pierwszym meczu Rubin połamał sobie na nich zęby tylko remisując 1:1. Choć na zdrowy rozum absolutnym faworytem tego meczu są Rosjanie, to jednak nie przekreślajmy walecznych Macedończyków, którzy pokazują nam wszystkim piękno i nieprzewidywalność footballu. Kto wie może dzisiaj będziemy świadkami kolejnej sensacji, po tym jak 2 dni temu przekreślany przez wszystkich Maccabi Tel Aviv wyeliminowało słynne Basel.
⛔ 100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: US Open (USA) - Kwalifikacje, twarda
Godzina: 17:00
Spotkanie: M.Gonzalez-Vanni
Typ: Vanni win dw: 2:0
Kurs: 1,98
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gonzalez spędził prawie cała karierę w Challenger Tour, najwięcej pojedynków stoczył na glinie!!!! Na betonie tylko sporadycznie....
Ile pojedynków stoczył w tym roku na betonie aż 6
A ile wygrał??? DWA!!!!
Vanni jest po prostu doskonały na szybkich nawierzchniach, oglądałem jego spotkania i to nie raz.
Dwie rzeczy które można o nim powiedzieć to na pewno dobre poruszanie się po korcie, nie jest kolejnym drewnem.
Ale i własne podanie jest na wysokim poziomie, trudno go złamać.
Vanni wygrał ostatniego Challengera w Portoroz, przed kwalifikacjami.
Jest w dobrym rytmie meczowym i taki zawodnik jak Gonzalez nie powinien sprawić mu problemów nie na twardych kortach.
Bez żadnych problemów dotrze do ostatniej rundy kwalifikacyjnej!!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom