>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.05.2020 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 27. Maja




Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analiszzy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1. Niemcy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Leipzig - Hertha
Typ: obie drużyny strzelą w II połowie
Kurs: 2.80
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Nie mam wątpliwości że spotkanie rokuje ku temu że będzie obfitować w bramki. Już pierwsze indywidualne mecze obydwu dzisiejszych rywali po przerwie pokazały, że piłkarze są głodni gry i zaliczają bramki, wykorzystując jednocześnie nie zawsze wysoką formę golkiperów.

Lipsk swój ostatni mecz na wyjeździe wygrał 5:0 z Mainz. Hertha - dwa ostatnie mecze to wygrane 3:0 i 4:0 (odpowiednio z Hoffenheim i Union Berlin). Co ciekawe, w obydwu spotkaniach festiwal strzelecki rozpoczynali dopiero w drugiej połowie. W efekcie wszystkie siedem goli zdobyli po przerwie.

Timo Werner mniej lub bardziej świadomie goni Roberta w ilości strzelonych bramek. Depcze po piętach Polakowi w klasyfikacji strzelców, tracąc do niego obecnie trzy gole. Z pewnością będzie chciał pójść za ciosem i dorzucić coś dzisiaj.

Myślę że obydwie ekipy jak najbardziej mają zadatki ku temu żeby zdobyć co najmniej po jednej bramce w drugiej połowie gry.

180
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +49
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hoffenheim - FC Koeln
Typ: 1X
Kurs:
1.51
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Hoffenheim nie radzi sobie ostatnio zbyt dobrze, ale FC Koeln wydaje się być idealnym rywalem do przełamania gorszej serii. Hoffen w ostatnich latach dobrze radziło sobie w bezpośrednich rywalizacjach - m. in dwa pogromy na tym stadionie 4-0 i 6-0. Dodatkowo FC Koeln nie radzi sobie zbyt dobrze w meczach wyjazdowych, co daje realną szanse na to, że gospodarze zdołają wygrać ten mecz, chociaż do typu wystarcza nam remis. Sytuacja kadrowa u gospodarzy nie jest idealna, bo nie zagra np. Ademyan czy wątpliwy jest wystep Kramaricia, ale w ostatnich meczach nie brakowało nic innego poza skutecznością czy szczęściem, bo ilość sytuacji strzeleckich była bardzo duża. Myślę, że w tym meczu gospodarze nie przegrają.

51
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +15
ranczo0123 455,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Augsburg - Paderborn
Typ: Augsburg over 1.5 gola
Kurs: 1.86
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Ogladalem ostatni mecz Schalke z Augsburgiem i to byla totalna miazga. Dominacja od A do Z w wykonaniu ekipy gosci. Ja wiem, ze Schalke jest teraz w mega dolku i gra straszna kaszane ale Augsburg zagral po prostu koncertowo. Presowanie i inteligentne ustawianie prawie jak za najlepszych lat Barcelony. Wygladalo to bardzo imponujaco i obiecujaco jesli chodzi o kolejne mecze. Dodatkowo na czele zespolu stanal nowy trener i widac, ze w tym przymusowym okresie przerwy od rozgrywek wykonal on dobra robote. Efekt nowej miotly jest tutaj bardzo widoczny. Teraz slowko o gosciach. Paderborn gra slabo i zajmuja ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Zostalo 7 kolejek do konca a oni traca juz 9 pkt do bezpiecznego miejsca. Sytuacja jest bardzo trudna i mysle, ze jednak sie juz z tego nie podniosa i spadna. Teraz zaczyna sie ten okres kiedy to te slabsze zespoly beda robily niespodzianki. Tak jest zawsze z ekipami zajmujacymi miejsca w strefie spadkowej, ze pod koniec rozgrywek graja na duzej spinie i potrafia urywac punkty zdecydowanym faworytom. Czy tak bedzie i tym razem? Nie sadze bo Augsburg tez bedzie grac bardzo umotywowany osoba nowego trenera i ostatnia latwa wygrana z Schalke. Stawiam w tym meczu zdecydowanie w kierunku gospodarzy a konkretnie w ich minimum 2 gole. Mecz na swoim obiekcie ze slabym Paderborn to idealna okazja na postrzelanie sobie. Mysle, ze 2 bramki powinni spokojnie wcisnac.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaCzechy, 1.Liga

Godzinna: 20:00

Spotkanie: Sparta Praga – Pilzno

Typ: over 3.5 bramki

Kurs: 3.20

Bukmacher: fortuna

Analiza:


Hitem zaczynamy powrót do piłki u naszych sąsiadów, chociaż patrząc na dyspozycję Sparty to ciężko to nazwać hitem. Ekipa ze stolicy w ostatnich sezonach kompletnie nie może się odnaleźć a trochę pieniędzy w transfery zostało zainwestowane, a na ten moment sezonu to jest wręcz tragiczne. Aktualnie dopiero na 9 miejscu czyli nie ma ich w grupie mistrzowskiej, do tej grupy tracą jednak tylko dwa punkty. W Lutym zespół zmienił po raz kolejny trenera i zobaczymy co z tego wyjdzie, może gra bez kibiców i tej presji trochę ich obudzi. To co ważne to do tej pory u siebie potrafili wykorzystywać swój potencjał w ataku i 28 bramek zdobytych to trzeci wynik ale przy 17 straconych a to już nie jest najlepiej w sumie średnia 3.8 bramki na mecz najwyższa w lidze. Rozegrali pięć gier towarzyskich w tej przerwie i ofensywnie był wysoki poziom ale ostatni ten i remis 3:3 z Zizkov pokazała ze jakość w defensywie nadal bardzo słaba. Pilzno zaciekle będzie walczyć z Slavia o mistrzostwo chociaż tracą już 8 punktów do Slavii i to jest duża rożnica tym bardziej ze obie ekipy tracąc mało punktów, dlatego przyjezdni przyjeżdżają do stolicy tylko i wyłącznie po wygraną by pozostać w grze o tytuł. Pilzno zawsze w tej lidze słynęło, z jakości w ataku, otwartej gry i zagra swoja ofensywną piłkę, jestem tego pewien.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Szachy - Lindores Abbey Rapid Challenge
Godzina: 16:00
Spotkanie: Yu Yangyi - Ding Liren
Typ: remis (po czterech partiach)
Kurs: 3,50
Bukmacher: STS
Analiza:

Będzie to trzeci i decydujący mecz pomiędzy tymi szachistami. Pierwsze spotkanie po dogrywce wygrał Yu Yangyi, a drugie 2,5-1,5 Ding Liren. W pierwszym meczu wszystkie cztery partie zakończyły się remisem. W drugim spotkaniu na cztery partie były trzy remisy i jedną wygrał Ding Liren. Łącznie na osiem rozegranych partii w siedmiu z nich był remis. Partie pomiędzy tymi szachistami są bardzo wyrównane i podobnie powinno być też dzisiaj w tym decydującym o losach awansu do półfinału meczu. Według mnie istnieje dość duża szansa na to, że o wszystkim rozstrzygnie dogrywka, a po czterech partiach będzie remis 2:2.

250
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +25
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Czechy 1 liga
Godzina 20:00
Spotkanie : Sparta Praga - Viktoria Plzeň
Typ : rzut karny w meczu
Kurs : 2.95
Bukmacher : ETOTO

To spotkanie dosyć szczegółowo zostało już opisane przez "jack13" ale nie ulega wątpliwości że powinno być ciekawie , Sparta nie gra za dobrze ale wciąż walczą o grupę mistrzowską z drugiej strony Viktoria goni Slavię chociaż Slavia skromnie bo skromnie wygrała wczoraj z Mladą B 1:0 i powiększyła już przewagę nad Viktorią aż do 11 pkt , ja jednak liczę na ciekawy mecz bo te mecze Sparty z Viktorią zawsze zapowiadają spore emocje i dzieje się sporo , mam tu na myśli kartki , karne i bramki , ja jak to u mnie w zwyczaju szukam typu dyscyplinarnego i zastanawiałem się nad czerwienią albo karnym , wybieram karnego . Sędzią jest pan Ondrej Berka - ten pan sędziował w tym sezonie 12 meczy a jego dorobek to 60 żółtek 5 czerwonych i 2 karne tak więc widać że jest dosyć widoczny na boisku , sędziował on 7 meczy z udziałem Sparty w których pokazał 29 żółtek 2 czerwone karteczki oraz podyktował 4 karne , mecze z udziałem Viktoria Plzeň - 41 żółtek i podyktował 3 karne , poprzedni sezon kiedy Sparta gościła Viktorię padł wynik 4:0 dla Sparty a 2 bramka w 29 minucie gry padła po rzucie karnym tak więc liczę na pana Ondreja że w tym meczu będzie postacią nr 1 i wskaże na wapno !

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: tenis stolowy, ttcup
Godzina: 9:45
Spotkanie: Alekseenko-Vakulin
Typ: Vakulin
Kurs: 1.62
Bukmacher:fortuna
Analiza: O Vakulinie wiemy nieco mniej, ponieważ nie ma zbyt wielu rozegranych spotkan. Gral dzisiaj i przegral do zera, jednak mam nadzieje ze ten gosc ma wiekszy potencjal niz zaprezentowal w pierwszym spotkaniu i teraz zagra duzo lepiej. Alekseenko zas gra w kratke, udaje mu sie wygrac od czasu do mecze, lapie kilka wygranych spotkan z rzedu, by potem przegral cztery czy piec z rzedu. Wszystko zalezy od tego czy Vakulin wyciagnal cokolwiek z tamtej porazki i tym razem nie popelni tych samych bledow. Wiadomo, ze forma zawodnikow na tego typu turniejach ma ze soba niewiele wspolnego, ale licze ze Vakulin wygra i odniesie pierwsze zwyciestwo w dniu dzisiejszym.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Niemcy 2 Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bochum - Kiel
Typ: 1X i poniżej 4.5 gola w meczu
Kurs : 1.86
Bukmacher : ETOTO
Bardzo ważny mecz dla drużyny Bochum, która ma zaledwie 4 punkty do strefy spadkowej. Rozkręcają się z meczu na mecz i widać że zawodnikom zależy na ucieczce z dalekiego miejsca. Ze świetnej strony pokazali się w meczu z Heidenheim, wygrywając na własnym obiekcie aż 3:0 a jest to 4 miejsce w ligowej tabeli. Dziwne jest to że różnica miejsc dzisiejszych drużyn jest ogromna bo Bochum zajmuje 14 a Kiel 6 a bilans bramkowy prawie identyczny. Spodziewam się raczej zachowawczego spotkania ze strony gospodarzy, którzy zdają sobie sprawę że Kiel to ekipa niewygodna i grająca otwarty football co pokazali kilka dni temu ogrywajac u siebie Stuttgart 3:2. W H2h na ostatnie 5 spotkań nigdy nie padło więcej niż 4 gole co skłoniło mnie do podbicia zakładu bramkami. Bochum ostatnie 2 spotkania z Kiel przegrało więc to też obok słabej sytuacji w tabeli może być czynnikiem motywującym. Bochum bardzo często remisuje na własnym stadionie i taki scenariusz jest dość prawdopodobny ale ja jednak idę bardziej w stronę gospodarzy.

86
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: RB Lipsk - Hertha
Typ: Przedział goli [3-5]
Kurs: 1.8
Bukmacher: etoto

Dziś nieco bezpieczniej, jeden z najlepszych zespół niemieckiego podwórka zmierzy się z zawodnikami Herthy Berlin. Goście po przerwie wrócili z przytupem czego nikt się nie spodziewał. Wygrana z Hoffenheim na wyjeździe oraz efektowne 4:0 w derbach Berlina zdziwiło niejednego kibica. Lipsk potknął się u siebie remisując z Freiburgiem, odreagował to natomiast wyjazdowym spotkaniem z Mainz wygraną 0:5. Rozpędzony Timo Werner z całym zespołem nie odpuszczą dzisiejszego meczu, wygrana pozwoli im zasiąść na fotelu wicelidera, trzeba wykorzystać wczorajszą porażkę BVB. Trzy bramki powinny być formalnością, sam Lipsk jest w stanie bez problemu to wbić, do tego dobra forma Herthy także świadczy, że stać ich tu co najmniej na gola. Granicę strzelania zamykam na 5 golu, ponieważ w poprzednim meczu padło 6 goli, a statystycznie bardzo rzadko obydwa mecze w danym sezonie są tak wyraźnie overowe, Hertha dziś na pewno zagra bardziej defensywnie, a Lipsk mając poszczególne absencje w obronie powinien skupić się na 3 punktach po zdobyciu 2/3 goli. Alternatywnie bts również jest w tym meczu do gry, ja celuję jednak w przedział. Przewidywany wynik to 3-1.

80
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +24
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, 1. Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bohemians Praga 1905 - FK Teplice
Typ: 1
Kurs: 2,01
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tabela na początek:
kup.jpg
Bohemians u siebie ma na koncie 6 zwycięstw, 4 remisy i 1 porażkę, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 2 zwycięstwa, 4 remisy i 6 porażek. Gospodarze dzisiaj wznawiają ligowe potyczki, bo dla nich będzie to pierwszy mecz o punkty po tej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19. Pod tym względem w lepszej sytuacji są Teplice, które 4 dni temu już zagrały swój pierwszy mecz ligowy u siebie ze Slovanem Liberec wygrywając 2-0. Chociaż ich styl gry był daleki od ideału, bo zdecydowanie lepszym zespołem i prowadzącym grę był Liberec, no ale skuteczniejsze były Teplice, które oddały 2 celne strzały na bramkę przeciwnika i oba przyniosły gole a to się najbardziej w tym sporcie liczy. W tamtym spotkaniu jak i dzisiaj sporo nieobecności po stronie zespołu przyjezdnego i głównie z tego powodu gram dzisiaj na Bohemians, który u siebie przed tym wstrzymaniem rozgrywek radził sobie bardzo fajnie. U siebie ten zespół był w stanie wygrać chociażby ze zdecydowanym liderem ligi Slavią Praga 1-0. Wiem, że dla nich to będzie dopiero pierwszy mecz po tej przerwie i ciężko przewidzieć w jakiej formie będą ale mimo wszystko pogram tutaj na gospodarzy licząc, że te absencje u gości zrobią swoje. Nie szalałbym tutaj ze stawką ale spróbuję pograć na Bohemians.

Absencje w Bohemians:
obrońca Pokorny (12 występów w tym sezonie) i napastnik Ugwu (14 występów w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoi występ pomocnika Hronek (15 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)

Absencje w Teplicach:
obrońca Hycka (16 występów w tym sezonie) pomocnicy Shejbal (22 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie), Petr Mares (17 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Ljevakovic (10 występów w tym sezonie) i nowy nabytek, który przyszedł z belgijskiego Lokeren Marecek (2 występy w zespole z Teplic, 14 występów w zespole Lokeren) i napastnik Vyhnal (14 występów w tym sezonie)

Wprawdzie żaden z tych zawodników wymienionych w absencjach w Teplicach nie zagrał w tym pierwszym meczu z Libercem a mimo to wygrali 2-0 no ale jak już wspomniałem więcej szczęścia jak rozumu, bo drużyną lepszą, groźniejszą i prowadzącą grę był Liberec ale 2 celne strzały na bramkę i 2 gole i skutecznością zdecydowanie przewyższyli rywala. Do tego w Libercu 3 przymusowe zmiany za Kodesta, Kucerę i Radosta i nie wiadomo czy któryś z tych zawodników też dziś nie wypadnie ze składu. No sporo tych problemów kadrowych u gości. Dzisiaj wyjazd na trudny teren do Pragi, gdzie Bohemians grać potrafi, jedyny mankament to taki, że jest to dla nich pierwsze spotkanie o punkty po tej przerwie. Jednak mimo wszystko postawię na gospodarzy ale bez szaleństw. Więcej o problemach kadrowych Teplic możecie poczytać na ich oficjalnej stronce, link poniżej:
https://fkteplice.cz/clanek.asp?id=Ve-stredu-hrajeme-na-Bohemce-9227

101
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +19
beny89 1,8K

beny89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1. Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Düsseldorf- Schalke
Typ: 1/X i poniżej 3.5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Kolejny dzień zmagań na Niemieckich boiskach i kontynuacja 28 kolejki, po emocjach związanych z wczorajszym der Klassikerem, dziś kurz nieco opadł i do gry wchodzą ekipy z dalszych miejsc tabeli. Pośród spotkań jakie zostały przewidziane na dzień dzisiejszy wybrałem rywalizację Fortuny z Schalkę czyli 16 z 8 drużyną Bundesligi. Nie ukrywam, że powyższy typ jest w dużym stopniu ukierunkowany przeciwko zespołowi z Gelsenkirchen, które prezentuje fatalną formę, piłkarze Shalke po wznowieniu rozgrywek rozegrali dwa spotkania które zakończyli bilansem 0-7, problem jest chyba jednak bardziej złożony bo ostatnie zwycięstwo jakie zanotowali było w styczniu z Moenchengladbach , jeśli dopiszemy do tego absencje jakie trapią zawodników Davida Wagnera (m.in. Suat Serdar czyli najlepszy strzelec), to ciężko upatrywać jakichkolwiek perspektyw na najbliższy czas. Z drugiej strony mamy zespół Fortuny który radzi sobie całkiem nieźle, dwa uświadczone remisy, w tym jeden w bardzo niefartownych okolicznościach z Kolonią gdzie do 88 minuty prowadzili 0-2 pokazują że zespół jest na właściwych torach i to oni w tym meczu powinni dyktować tempo, szczególnie że są w bardzo newralgicznym miejscu w tabeli, gdzie każdy punkt jest szalenie istotny w walce o utrzymanie, a w następnych kolejkach czekają ich mecze m.in. z Bayernem, Dortmundem czy Lipskiem, więc zespołami gdzie ciężko będzie wyszarpać choćby punkt, dlatego Schalkę będące w dołku wydaje się idealnym kandydatem nawet do zatrzymania 3 punktów na Merkur Spiel-Arena, ja jednak daję sobie bufor remisu, odnośnie ilości bramek, to powyższa linia wydaje się bezpieczna, z racji tego że obie jedenastki nie należą do bramkostrzelnych, widać to wyraźnie po Shalke które w ostatnich siedmiu meczach zanotowała tylko jedno trafienie w meczu z Hoffenheim. Sam kurs względem wczoraj delikatnie spadł, dla odważnych polecam próbować czystą 1 w tym meczu.

88
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +24
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2 Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Hannover - Karlsruher
Typ: Hannover
Kurs:
1,85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Coraz większa oferta z dnia na dzień co jest bardzo dobrą informacją dla nas "fanów sport". Na dzień dzisiejszy wybrałem spotkanie z 2 Bundesligi gdzie po powrocie do normalnej gry bardzo dobrze spisuje się Hannover, oba spotkania swoje wygrali bez problemu strzelając aż 7 bramek, wygrali na wyjeździe 3:0 z Nurnberg a następnie pokonali również na wyjeździe 4:2 Osnabruck. Goście również nie zaczęli źle bo wygrana i remis 2:0 z Darmstadt i 0:0 z Bochum.
Mimo wszystko uważam, że to gospodarze zgarną komplet 3 punktów w tym spotkaniu, pokazali się z dużo lepszej strony w tych 2óch meczach i tak naprawdę przy takiej formie ich a np bardzo słabej Stuttgartu mogą w dalszym ciągu realnie myśleć o awansie do Bundesligi mimo, że mają aż 10 punktów straty. Jeśli dziś wygrają to zniwelują do 7 punktów awansując na 6 miejsce.
Jedynie co mnie tak naprawdę zastanawia i mam obawy to ich gra u siebie... Jest bardzo słaba na 12 spotkań tylko 2 zwycięstwa! Tylko dlatego są nisko w tabeli bo na wyjazdach znowu spisują się doskonale. Mam nadzieję, że dziś poprawią trochę swój styl u siebie i wygrają bardzo wazne dla nich spotkanie.
Przypomnę, że w poprzednim meczu obu drużyn padł wynik remisowy 3:3, gdzie to Hannover 3-krotnie wychodził na prowadzenie a jednak nie zdołali wywieść 3 punktów nawet strzelając bramkę na 3:2 w 93 minucie meczu stracili bramkę na 3:3 w 95 minucie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dusseldorf - Schalke
Typ: 2/+2,5 gola
Kurs: 4.50
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:

Typ przeciw wszystkim przesłankom i na przełamanie Schalke. Przegrali oni bowiem dwa pierwsze spotkania po wznowieniu rozgrywek. Potwierdza to tylko sytuację sprzed pandemii, kiedy to Schalke nie potrafiło wygrać w lidze aż w 7 ostatnich spotkaniach. Obecnie ich seria bez zwycięstwa wynosi 9. Jednak pojedynki z Dortmundem (0:4) oraz z Augsburgiem (0:3) potwierdzają tylko najgorsze. Ale każda seria musi się kiedyś skończyć. Dziś wydaje się ku temu niezła okazja. Dusseldorf w lidze odniósł tylko 5 zwycięstw w obecnym sezonie, co zbytniej chluby im nie przynosi, więc nie może też dziwić ich 16 lokata w tabeli. Wielce prawdopodobny też wydaje się remis w tym spotkaniu patrząc na statystyki obydwu drużyn, lecz takie rozwiązanie raczej nie zadowoli żadnej z ekip. Dziś liczę na przełamanie ekipy Davida Wagnera oraz że obejrzymy przy tym minimum 3 bramki, gdyż obydwie drużyny tracą ich dość sporo: Dusseldorf (52 stracone gole) a Schalke - 43.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dusseldorf - Schalke
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: FORTUNA (Hit Dnia)

Taki kurs na zwycięstwo Schalke z Dusseldorfem nie pojawi się prawdopodobnie przez najbliższe 20 lat. Trzeba próbować. Schalke fatalnie wznowiło rozgrywki, o ile jeszcze porażka w Dortmundzie wchodziła w rachubę, o tyle 0:3 u siebie z Augsburgiem to blamaż. Taki wstrząs na pewno wpłynie na oblicze zespołu z Gelsenkirchen. Zapewne dojdzie do zmiany systemu gry, może ktoś straci miejsce w składzie - gorzej być już nie może. Schalke to drużyna z aspiracjami przynajmniej na Ligę Europy, w Gelsenkirchen nikt nie bierze pod uwagę, że mogłoby ich zabraknąć w pucharach w przyszłym sezonie. Dziś idealna okazja na przełamanie. Choć Dusseldorf dzielnie walczy o utrzymanie to nic nie zmieni tego, że to po prostu jedna z najsłabszych kadr w lidze i każdy punkt muszą wyszarpać. Przewaga w piłkarskiej jakości jest zdecydowanie po stronie gości i to oni wciąż są faworytem tego starcia. Kurs więcej niż zachęcający, to po prostu musi zostać spróbowane.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
R 614,7K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Kostaryka Primera Division
Godzina 23:00
Spotkanie : Grecia - Alajuelense
Typ :
Alajuelese (-1) EH
Kurs : 2,22
Bukmacher : Totolotek

Mecz 18. Kolejki na Kostaryce. Gospodarze po przerwie rozegrali dwa mecze i zanotowali zwycięstwo u siebie i remis na wyjeździe, ale rywalami nie były drużyny z czołówki. A dzisiaj rywalem będzie wicelider, który w maju rozegrał 2 spotkania, oba zakończone zwycięstwami z bilansem bramkowym 5:0. Jak zerkniemy w H2H to od czterech spotkań nie mamy innego wyniku niż zwycięstwo Alajuelense. Po połowie 2 razy było to skromne 1:0 i dwa razy wyżej 3:1 i ostatnio w lutym tego roku 5:0. Liczę, że dzisiaj te wygrają i zakończą ten pojedynek minimum 2 golami różnicy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom