>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 27.01.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna // Anglia // Capital One Cup
Spotkanie: Man City - Everton
Typ: Everton ponad 3.5 rożnych w meczu
Kurs 1.72
Bukmacher: B et 365
Godzina: 20:45

Analiza:
Witajcie dziś zamierzam zagrać w stronę rożnych a dokładnie w stronę gości czyli Evertonu. Sprawa jest prosta, Everton musi mieć w meczu co najmniej 4 rożne. Czemu tak typuje? już objaśniam,
Ponieważ moim zdaniem Everton to nie jest drużyna do bicia i już kilkakrotnie pokazała, że potrafi grać z tymi lepszymi zespołami, co ciekawsze Everton w ostatnich 5 meczach pomiędzy City zawsze miał ponad 4 rożne w meczu niezależnie od wyniku, więc widać, że ofensywnie siła jest. W tym meczu liczę na szybkie prowadzenie gospodarzy, a więc jeśli Everton będzie przegrywał, to wtedy zapewne rożne się posypią z ich strony. Ostatni mecz, to właśnie Everton wygrał 2-1 z City, ale nie jest to na tyle dobry rezultat aby tu myśleć o bronieniu się tylko i nie robieniu nic z przodu. Jak dla mnie ten typ można zagrać za większą stawkę, bo naprawdę jest wart uwagi. Everton to przecież maszynka do zdobywania kornerów, także powodzenia!
⛔ 100
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Greek Cup QF
14:45
Panionos vs. Paok
Typ: X
Kurs: 3,20
Buk: bet365
Dzis w pierwszym meczu cwiercwinalowym Pucharu Grecji zmierzą sie moim zdaniem dwie drużyny o podobnym potencjale. Do Aten przyjeżdża zespol z Tesalonik, a to zawsze powoduje zwiększenie mobilizacji i emocji, obojetnie które druzyny z tych miast sie mierzą.
Paok w lidze na 4 Panionos na 6 miejscu.
Panionos w ostatnim czasie u siebie przegral jedynie z Olimpiakosem, Paok ostatnia wygrana na wyjeździe w grudniu tamtego roku; obie drużyny są underove jesli chodzi o wyniki (wiele remisów lub różnic jednobramkowych). Żadna z tych druzyn nie wybija sie formą i widze ten mecz &quot; na styku&quot; z raczej małą ilością bramek dlatego spróbuję tutaj opcji remisowej, a jak zwykle widzimisię zweryfikuje zielona murawa..
✅ 220
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Hiszpanii
Spotkanie: Barca - Bilbao
Godz; 21 30
Typ: Suarez strzeli i Barca wygra
Kurs: 1,96
Bukmacher: Unibett
Analiza:
Rewanżowe spotkanie, awans praktycznie pewny Barcelony która wygrała na wyjeździe 2-1 mimo że w tym spotkaniu zabrakło Messiego i zawieszonego Suareza. Na dzisiaj nie widze innej opcji jak wygrana Katalończyków, mecz jest na Camp Nou a wiadomo jak Barcelona potrafi grać na swoim boisku bez znaczenia czy awans pewny czy trzeba walczyć. Suarez ostatnio pauzował w pucharze króla więc licze że dzisiaj będzie chciał bardzo strzelić bramke zważywszy że ostatnio w lidze nie strzelił a dla niego taka posucha nie zdarza sie zbyt często.
Powołani Barcelona:
Ter Stegen, Masip, Piqué, Rakitić, Sergio, Dani Alves, Iniesta, Suárez, Messi, Neymar Jr, Mascherano, Bartra, Munir, S. Roberto, Adriano, Aleix Vidal, Vermaelen, Mathieu.
✅ 96
 
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Europy M.
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Hiszpania - Rosja
Typ: Hiszpania -2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Ostatni mecz fazy grupowej i zaczynami walkę o medale. Hiszpania na papierze ma już awans gdyż w drugim meczu grupy Duńczycy podejmują Niemców i wiadomo że to drużyna skandynawska jest na papierze faworytem tego spotkania co oznaczałoby, że nie muszą wcale tego spotkania z Rosją wygrywać ale Niemcy pokazują, że nie są chłopcami do bicia i sądzę, że podejmą równorzędną walkę z reprezentacją Danii i być może zaskoczą nas i awansują do półfinału razem z Hiszpanią o ile ona pokona Rosję. Rosją miała w tym turnieju przebłyski wyśmienitej gry ale z bardziej utalentowaną Hiszpanią nie wróżę im żadnych szans. Owszem mają o co grać bowiem Szwedzi niespodziewanie zremisowali z Danią i pozostał im ostatni mecz z Węgrami którzy do tej pory nie zdobyli ani jednego punktu. Gdyby przegrali z Hiszpanią i Szwedzi wygrali z reprezentacją Węgier to Szwedzi znajdą się w meczu o 7 miejsce i o kwalifikację olimpijską. Dla Hiszpanii w tym meczu liczy się tylko jedno - Zwycięstwo. Całe spotkanie albo wynik będzie koło remisu i dopiero w końcówce Hiszpanie pokryją handi gdyż Rosjanie będą już zmęczeni albo od początku spotkania Hiszpania zdobędzie przewagę i do końca meczu będzie kontrolować wynik spotkania.

⛔ 100
 
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Hiszpanii
Spotkanie: Atletico - Celta
Godz; 20:30
Typ: Atletico wygra i under 2,5 bramki
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam wszystkich serdecznie, na dziś wpadł mi w oko bardzo interesujący typ, a mianowicie zwycięstwo Atletico Madryt z Celtą Vigo oraz mniej niż 2,5 bramki w tym meczu. Może i nie jest to typ z rzędu &quot;pewniaczek&quot; jednak moim zdaniem są duże szanse na to żeby &quot;wszedł&quot;, dodatkowo kurs 3,0 na ten mecz prowokuje mnie żeby właśnie takie zdarzenie dziś zagrać. Jak gra Atletico, myślę że większość zaglądających tutaj typerów doskonale wie, nie jest to drużyna overowa, bardziej liczy się dla nich zachowanie czystego konta niż nabijanie kolejnych bramek rywalom. Mają żelazną defensywę, (najmniej straconych bramek w La Liga) jednocześnie sami nie zdobywają wielu bramek, bardzo często zdarza im się wygrywać po 1-0, 2-0. Nie chcę tutaj broń Boże pisać, że są minimalistami, absolutnie- po prostu taki jest ich styl gry pod wodzą Simeone. Jeśli chodzi o Celtę to co prawda zaczęli ten sezon z dużym animuszem i ich gra wyglądała na prawdę świetnie, jednak z tygodnia na tydzień ich gra prezentuje się słabiej (porażka z Rayo aż 3-0! Męczarnie ze Levante 4-3). Wygląda na to że strata Nolito, znacząco wpłynęła na dyspozycje tego zespołu. Tydzień temu w 1 spotkaniu obu zespołów padł wynik 0-0, co sprawia że gra o półfinał CdR pozostaje wciąż otwarta. Ja jednak nie daję większych szans ekipie z Vigo, nawet jeśli Atletico miało by oszczędzać się przed bardzo ważnym meczem z Barcą to są oni w stanie zdeklasować Celte. Pewnym typem na te zdarzenie wydaje mi się zwycięstwo Atletico, jednak kurs 1,4 jest mało zadowalający, ja w związku z tym liczę na minimalne zwycięstwo Atletico 1-0 lub 2-0. Powodzenia!
⛔ 100
 
stanley-63 906,8K

stanley-63

Typer
⚽ Holandia - Eredivisie
Godzina 18:30
NEC Nijmegen : Twente E
Twente over 2.5 gola
7.00 / Bet365
Wczoraj Groningen zawiodło to może dziś Twente nie zawiedzie ,&quot;Patrol22&quot; w swojej analizie wspomniał o niespodziance i mam na myśli że chodziło mu o zwycięstwo gości , NEC czyli beniaminek jak do tej pory ze swojego stadionu zrobił taką twierdzę i ma bilans 7-2-1 i br. 17:7 ale nie zawsze tak może być i liczę że dziś mogą stracić pkt na tej swojej twierdzy , Twente z kolei nie wygrało ani jednego meczu na wyjeżdzie i kiedyś musi być ten pierwszy raz a kiedy jak nie dziś bo jak do tej pory tu na Goffertstadion gra im się wyjątkowo dobrze bo bilans pomiędzy nimi tutaj to 4-2-8 i br 20:31 tak więc gdzie ma być te pierwsze zwycięstwo wyjazdowe ? Twente potrzebuje pkt jak ryba wody bo jak na teraz są zagrożeni barażem o Eredivisie jednak do pełni szczęścia czyli opuszczenia tego nie zbyt chlubnego miejsca potrzebne jest najlepiej zwycięstwo w dzisiejszym meczu i dobre wyniki z innych boisk i jak to zagra to po tej kolejce opuszczą tą strefę i mocno liczę że tak też się stanie dlatego też mój typ przechylam w stronę gości a żeby było ciekawiej to liczę na otwarty mecz no i znowu tak jak wczoraj na 3 bramki ze strony Twente !
⛔ 100
 
unique 41

unique

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia : Puchar
Godzina: 21:15
Spotkanie: Maritimo - Famalicao
Typ: Maritimo (-1,5 handicap)
Kurs: 2.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie w pucharze Portugalii. Na papierze faworyt tego spotkania może być tylko jeden i jest nim właśnie Maritimo a dlaczego? Otóż, w swojej grupie są niepokonani. Wygrali 2 wcześniejsze spotkania w tym z FC Porto 1-3 ! oraz z Feirense 4-2 bilans zatem bardzo dobry 7-3. Dziś podejmują 2-ligowy zespół i może wszystko było by ok ale fakt, że trener gości desygnuje dziś na to spotkanie głównie piłkarzy, którzy mało grają na co dzień. Mało tego dziś nie zagrają Mauro (mf 7/2) , Leandro (att 20/7 najlepszy strzelec drużyny). Decyzją trenera nie zagrają ponadto Chico (att 21/3) , Daniel (df 19/0) . Niepewni występu są Vitor Lima (mf 21/1) , Luiz (mf 17/0) oraz Luiz Alberto (df 17/1). Typ dość ciekawy. Dla mniej ryzykujących polecam po prostu zwycięstwo gospodarzy. Ja stawiam na 2-0.
⛔ 100
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 18:30
Spotkanie: Nijmegen - Twente
Typ: Nijmegen (-1 HA)
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet

Dziś widzę duże zainteresowanie tym meczem, trzy typy już były, teraz czwarty mój. Nie będę powielał tego co moi poprzednicy dlatego przypomnę tylko najważniejsze informacje. Gospodarze są niepokonani na swoim stadionie od 23 sierpnia, mają już jedenaście spotkań bez porażki i bilans bramkowy z tych meczy wynosi 24:6, zawsze trudno im się gra z drużyną Twente, jednak patrząc na formę tej drużyny to wydaje mi się, że dziś Nijmegen zdobędzie kolejne trzy punkty. Twente na wyjeździe nie wygrało już od dwunastu spotkań, a ich bilans bramkowy z tychże spotkań to 11:30. Jeszcze rzut oka na tabelę - gospodarze na siódmym miejscu z realną szansą na trzecie miejsce - do drużyny Feyenoordu tracą tylko pięć punktów, natomiast Twente walczy o pozostanie w lidze, do bezpiecznego miejsca tracą jedynie jeden punkt. Mecz powinien przebiegać pod dyktando gospodarzy, którzy powinni wygrać przynajmniej dwoma golami, a wynik powinien oscylować w granicach 3:1 / 4:1.
✅ 205
 
M 8

memp99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Włoch
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Inter
Typ: Juventus wygra do zera
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet365
Co tu dużo pisać. Juventus jest w takim gazie, że szok. 11 meczów z rzędu zwycięskich, a ostatnie 3 domowe spotkania to kolejno:
4:0 z Torino w Pucharze (jeszcze z 2015 roku mecz)
3:0 z Veroną w Lidze
1:0 z Romą w Lidze
Inter nie zachwyca delikatnie mówiąc, a biorąc pod uwagę zbliżające się derby Mediolanu w weekend, nie sądzę żeby zagrali na 120% możliwości. Bardziej widzę tutaj postawę, żeby nie przegrać za wysoko i może uda się odrobić w rewanżu. Inter ostatni raz wygrał w Turynie z Juventusem w listopadzie 2012 roku. Osobiście typuję tutaj wynik 1:0, 2:0 dla Juve i pomimo tego, że w tym roku wygrał na mocnym w tym sezonie Empoli oraz wyeliminował Napoli na ich terenie, to nie widzę tutaj większych szans z rozpędzonym jak pociąg towarowy Juventusem. Mówi się, że każda passa się kiedyś kończy, ale Juve dzisiaj na pewno się nie zatrzyma ;)
✅ 150
 
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Francji
Godzina: 21:05
Spotkanie: PSG - Toulouse
Typ: PSG wygra do zera
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Czołem, zajrzyjmy do Francji. Dzisiaj PSG podejmuje w Paryżu Toulouse . Pewniakiem jest to że Paryzanie wygrają ten mecz, aby podnieść kurs postanowiłem zagrać na wynik do zera.
Przyjrzyjmy się wynikom w ostatnich 5meczach.
Psg- 5 wygranych, Toulouse 2wygrane, 3porażki.
PSG u siebie nie potrafi przegrać, ponadto zadko tracą bramki, jak już tracą to przez błędy które nie powinny się wydarzyć.
A więc czekamy na dzisiejszy Puchar ;)
Pomoglem lub grasz mój typ? Kliknij Dzięki! ;)
✅ 85
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Piłka Ręczna, Mistrzostwa Europy
20:30
Polska - Chorwacja
Typ: Chorwacja +2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher:
Co tu dużo pisać, mecz w którym może być różnie, faworytami oczywiście jesteśmy my ale te kursy w ręcznej jak dla mnie są co najmniej dziwne, 1.4 na zwycięstwo naszych? Na pewno bym tego nie grał, podobne kursy były w meczach z Serbia i Białorusią które ledwo wygraliśmy, na Francje było 1.3 a nasi ich odprawili, z Norwegami znowu 1.4 na faworyzowaych Polaków i przegrywamy mecz. Jak widać w tym turnieju większe szanse na wygraną mają drużyny teoretycznie słabsze.
Z Chorwacją na pewno nie będzie to spacerek, nasza reprezentacja przyzwyczaiła już, że gra zazwyczaj mecz na styku, dziś przeczuwam, że będzie podobnie i jeśli wygramy to max 2 bramkami ;)
Brak bukmachera ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Polska
Godzina: 19:30
Spotkanie: Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza
Typ: Dąbrowa Górnicza -4.5
Kurs: 2.28
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czas najwyższy na przełamanie serii porażek Dąbrowy Górniczej. W ostatnim czasie mieli serię ciężkich meczy i większość niestety zamienili na porażki. Oglądałem ich mecz z Polfarmexem i Cukrem i naprawdę ich gra wygląda bardzo fajnie. W tych meczach zabrakło im trochę chłodnej głowy może paru punktów dołożonych z ławki a przede wszystkim szczęścia bo na dobrą sprawę mogli wygrać oba mecze a na pewno ten u siebie. Dzisiaj mecz już zdecydowanie z gorszą drużyną. Trefl to tylko Duren Majok Śmigielski i czasami Bilinovac. Reszty zespołu to statyści którym od czasu do czasu uda się trafić do kosza. MKS takie mecze musi wygrywać grając nawet na pół gwizdka jeśli marzą o grze w PO. Predyspozycje na najlepszą 8 ligi mają - Broadus Mavra Dower Pasalić Dłoniak Pamuła. Mimo tego że Dąbrowa gra na wyjeździe inny wynik niż zwycięstwo gości będzie dla mnie sporą sensacją.
⛔ 100
 
romezo 14

romezo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Francji
Godzina: 21:05
Spotkanie: PSG - Toulouse
Typ: PSG -3 Rzuty Rożne Handicap
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
To że PSG ogra dziś gości raczej nie żadnej wątpliwości, ale znalazłem na to spotkanie bardzo wartościowy kurs a mianowicie rzuty rożne które PSG nabija jak szalone, w 2 poprzednich spotkaniach pomiędzy PSG i Toulouse (16,19/01/2016) i tak 16 PSG o 5 więcej rr niż Tou. i 19 o 7 więcej rr niż Tou.
Dziś nie widzę innej opcji niż zdecydowana przewaga na boisku PSG co przyczyni się do zdecydowanej przewagi w rzutach rożnych.
✅ 125
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy 2016 - Mężczyźni
Godzina: 20:30 CET
Spotkanie: Hiszpania - Rosja
Typ: Timur Dibirov powyżej 5.5 Goli
Kurs: 1,90
Bukmacher: unibet
Analiza:
Mecz o dużym ciężarze gatunkowym, Hiszpanie wiadomo są na dobrej drodze do półfinału, ale dla Rosjan również to ważny mecz, bo walczą o 4. miejsce w grupie, które da awans do turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk w Rio (potrzebują wygranej). Odpuszczania więc nie będzie, tym bardziej, że Rosjanie pokazali na tym Euro zaskakująco dobry handball i nie są bez szans. Dibirov to niekwestionowany lider Rosjan, kapitan zespołu, ekspresyjna i charyzmatyczna postać, pewnie najlepszy gracz tej drużyny. W ostatnich 3 meczach mocno wczuł się w rolę lidera: z Węgrami 6/8, ze Szwedami 7/10, z Niemcami również 7/10. Praktycznie nie schodzi z parkietu, do tego potrafi trafić na wiele sposobów, czy to ze swojego lewego skrzydła, potrafi się przebić przez obronę, no i wiadomo kłuje jeszcze z kontry, a do tego jeszcze czasem rzuca karne. Bardzo dobra charakterystyka na solidną porcję goli, do tego jego pozycja dość uniwersalna jeśli chodzi o typ obrony rywali, czy Hiszpanie będą grać wysuniętą defensywę czy 6-0, to Rosjanin swoje okazje do rzutu powinien mieć. Forma Dibirovowi dopisuje, motywacji też nie powinno zabraknąć, linia na over taka sama jak wcześniej, tylko kurs już nieco niższy, ale i tak moim zdaniem wart uwagi.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU PIŁKA RĘCZNA
⛔ 100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia
Manchester C - Everton
godz: 20:45
Typ: over 3,5
Kurs: 2,2
Buk: bet365
Analiza:
W rewanżowym meczu półfinałowym Pucharu Anglii, zmierza się ze sobą ekipy Manchester City i Everton. W 1 spotkaniu gracze z Liverpolu wygrali u siebie 2-1, tak więc dzisiaj możemy się spodziewać bardzo ciekawego widowiska. Zdecydowanym faworytem u bukmacherów są gospodarze, jednak kurs na nich wystawiony jest mało atrakcyjny i w związku z tym spróbuje poszukać innej możliwości. Najbardziej prawdopodobne wydaje mi się obstawienie na liczbę goli, powyżej 3,5. Wynik z 1 starcia zmusza &quot;The Citizens&quot; do zdecydowanego ruszenia na bramkę przeciwnika, bowiem nie wydaje mi się, aby spokojnie czekali aż uda im się w końcu zdobyć prowadzenie i drżeć do ostatniego gwizdka, aby nie stracić awansu. Liczę, że otwarta gra Manchesteru da możliwość gościom do skutecznego skontrowania, a tym samym zmusić ich do jeszcze bardziej ofensywnej postawy. W lidze piłkarze M. Pellegriniego po 23 kolejkach mają bilans bramkowy 45-23, czyli prawie 2,5 bramki na spotkanie. W meczach rozgrywanych u siebie stosunek ten wynosi 33-12, co oznacza, że średnio rywal zawsze coś im strzela, ale sami trafiają prawie 3 razy. Natomiast zawodnicy Evertonu mają ogólny bilans 40-34, czyli ponad 3 gole na mecz, a w delegacjach po 11 rundach 16-12. Spodziewam się, że dzisiaj goście zamurują bramkę, ale liczę, z pewnością przy nadarzającej się okazji zaatakują. Uważam, także, że Manchester ma na tyle duży potencjał ofensywny, że spokojnie są w stanie przełamać obronę przeciwnika. Liczę, że od samego początku będzie chciał odrobić straty, a widząc, że statystycznie sporo trafiają oraz że praktycznie zawsze coś tracą, spodziewam się padną przynajmniej 4 gole.
✅ 120
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy 2016 - Mężczyźni
Godzina: 20:30 CET
Spotkanie: Polska - Chorwacja
Typ:Kto więcej goli? M. Jurecki (pol) vs Strlek M. (cho) MICHAŁ JURECKI
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Czekałem aż zakończy się mecze Francuzów i Norwegów i jestem w delikatnym szoku. Ale dzięki wygranej Norwegii Polacy mają mały bagaż bramek w zanadrzu nawet w przypadku przegranej. Więc szansa awansu jest jeszcze większa. Polscy szczypiorniści juz nie raz pokazywali, że gdy zejdzie z nich troszkę stresu grają lepiej.
Ja stawiam na skuteczność Michała Jureckiego, który przed ostatnia kolejką jest liderem klasyfikacji w golach (32 trafienia). Liczę dziś na naszego lewego rozgrywające, że będzie skuteczniejszy niż jego rywal Strlek, który występuje na pozycji lewoskrzydłowego. Obaj Panowie znają się z Vive Kielc, w którym oboje wystepują. Do boju BiałoCzerwoni!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom