>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 27.01.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 27. Stycznia


:idea: Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: [Nazwa bukmachera]
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Piłka Ręczna, Mistrzostwa Europy
20:30
Polska - Chorwacja
Typ: Chorwacja
Kurs: 3,57
Bukmacher: betathome
Typ wydaje się ryzykowny, ale nie takich niespodzianek byliśmy już świadkami. No właśnie, czy na pewno będzie to aż takie zaskoczenie jak wygrają Chorwaci.? Myślę, że szanse są wyrównane, a niektóre czynniki wskazują wprost, że Polacy mogą mieć duży problem w tym meczu. Zacznę od naszej Reprezentacji, pierwsze co mi przychodzi do głowy to nierówna forma polskiej Kadry, dotyczy to zarówno dyspozycji z meczu na mecz jak również w trakcie trwania pojedynków. W fazie grupowej na styk z Serbią i Macedonią, i wcale nie byliśmy stroną dominującą, a wynik końcowy mógłby być równie dobrze w dwie strony. Zwyczajnie mieliśmy sporo szczęścia. Genialny mecz z Francją, słaby z Norwegią i średni występ z Białorusią tylko potwierdzają moje obawy. Białoruś zagrała bez swojego podstawowego obrońcy Babicheva oraz najlepszego zawodnika i strzelca Rutenki a i tak mieliśmy w tym meczu swoje kłopoty. Na rozegraniu oprócz niezawodnego Michała Jureckiego i czasem Michała Szyby nie widzę większego potencjału. Niestety Bielecki poza walnięciem z drugiej linii ma niewiele do zaoferowania, sporo strat, powtarzalność schematów łatwa do odczytania dla przeciwników.
Krzysztof Lijewski to nie ten sam zawodnik co kiedyś, który dodatkowo ma ponadrywane więzadła i krwiaka nadgarstka, uraz który nie jest do wyeliminowania w ciągu dwóch dni. Na kole Syprzak i Grabarczyk dzielnie zastępują Bartosza Jureckiego, ale i tak nie rzucają tyle co ‘Dzidziuś’. (obrotowy przed ME najskuteczniejszym strzelcem kadry Bieglera). Z grą w obronie też bywa różnie, i jeśli z Chorwatami będziemy dalej tacy pasywni to możemy się pożegnać z medalem.! Teraz o naszych rywalach. Niezwykle doświadczony utytułowany Zespół, od wielu lat w ścisłej czołówce światowej piłki ręcznej. Trener Babić przebudowuje skład (nie zabrał takiego Igora Voriego) a i tak ma do dyspozycji graczy jak niesamowity rozgrywający Duvnjak, czy skrzydłowych Zlatko Horvata, Ivana Cupića, którzy z każdej większej imprezy wracają z indywidualnymi nagrodami. Można tak wyliczać dalej, owszem indywidualności nie grają, tyle że trzeba mieć inne mocne kontr argumenty, których dla mnie nasza drużyna aktualnie nie posiada. Chorwaci postawią nam trudne warunki, zagrają pewniej i mogą niestety wygrać ten mecz.
✅ 257
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia Capital One Cup
Spotkanie Man City - Everton
Typ City wygra dokładnie 2 bramkami
Kurs 4.75
Buk UniBet
Godz: 20:45
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Manchesteru City na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Evertonu, dla mnie pomimo porażki w pierwszym spotkaniu rozegranym na stadionie w Liverpoolu to gospodarze będą faworytem do zwycięstwa jak i do awansu do następnej rundy tych rozgrywek. Manchester City pokazał w swoich poprzednich spotkaniach na własnym stadionie że potrafi wygrywać bardzo wysoko niedawno te zespoły spotkały się również w meczu ligowym, gospodarze okazali się zespołem znacznie lepszym,ale kompletu punktów nie zdobyli ponieważ ich ofensywa raziła tego dnia nieskutecznością , jak pokazuję jednak ostatnie spotkanie z zespołem Crystal Palace gospodarze pozwalają sobie na coraz więcej i ekipie z Londynu zdołali wbić aż 4 bramki gosćie w starciach z zespołem The Citizens nie mają dobrego bilansu na tym stadionie nie wygrywali od kilku sezonów , według mnie tu będzie podobnie , postawię więc na wynik 3:1 dla zespołu gospodarzy, po których nie spodziewam się w tym spotkaniu wpadki, goście natomiast grają piłkę ofensywną więc liczę że bramkę na stadionie gospodarzy będą w stanie zdobyć.
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Milwaukee - Orlando
Typ: -11.5pkt Milwaukee
Kurs: 3.45
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Po ostatnim nietrafionym typie kategorycznie już odpadłem z rywalizacji w tym miesiącu, co powoduje, że mogę bez spinki typować nadal wyższe kursy ???? (co nie znaczy, że nie sprawdzam statsów i newsów).
Na pewno na początku lutego z zerowym kontem powrócę do kursów typu 1.83 czy 2.0, bo z takimi nie miałem raczej problemu i &quot;ciułałem&quot; systematycznie wygrywając pierwsze 10 dni typowania. No to jedziemy. Stawiam na Milwaukee, lubię młode zespoły z potencjałem, talentem, a tego nie brakuje u kozłów.
Milwaukee ostatnie 4 mecze rozegrali na wyjeździe, wygrali 2 z nich, z Miami i Charlotte, odpowiednio 12 i 13 punktami. Teraz wracają do domu, gdzie są silni. W ostatnich 10 spotkaniach u siebie wygrali 7. Przegrane tylko z silnymi San Antonio, Toronto i LAC. Ograli natomiast Atlantę,Chicago, Dallas, Philadelpgię...uwaga... mistrza Golden State, wcześniej Portland i NYK.
Orlando na wyjeździe z 10 meczów wygrali 4, w tym dwa z Brooklynem,z Denver i NYK.
U siebie ostatnio przegrali z Charlotte i Philadelphią, co też nie daje im powodu do chwały. W ostatnich przegranych meczach na wyjeździe co prawda ostatnio powalczyli z Memphis, ale wcześniej przegrali wyrażnie z Atlantą różnicą 17pkt, Detroit 26pkt, Cleveland 25pkt,Washington 12pkt.
Typuję, że kozły dorzucą kolejną wygraną, a kurs podbijam handi. A to dlatego, że na ławkę trenerską po operacji stawu biodrowego wraca Jason Kidd. Mam nadzieję, że ekipa zechce mu zgotować gorące powitanie obfitujące w wysoką wygraną.
Owszem, wygodniej by było pobrać -5.5pkt o kursie 1.9, ale ja biorę to co daje max Bet At Home, czyli kurs 3.45.
Sprawdzałem kurs na Bet365 (3.30), ale o dziwo lepszy proponuje Bet At Home (3.45).
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hockej - NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Montreal Canadiens - Columbus Blue Jackets
Typ: 1 + Gallagher strzeli
Kurs: 4.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiejszej nocy znów zagram na przełamanie i to Motrealu, bo po imponującym początku sezonu potem wszystko się posypało i obecnie znajdują się poza play off . I patrząc na ich obecną grę każdy punkt może być na wagę złota. Okazja do powalczenia jest doskonała, gdyż dzisiejszy mecz jest rewanżem za wczorajszą porażkę 5-2 w Columbus. Porażka wysoka , ale Montreal oddał 34 strzały , przy 25 kurtek, czyli nie było tak źle, tylko tak jak ostatnio bywało skuteczność zawodzi. Liczę że dziś będzie inaczej i w końcu się uda błysnąć, bo kurtki nie są jakimiś wirtuozami. Zajmują ostatnie miejsce na wschodzie i w ostatnich 5 meczach wyjazdowych wygrali zaledwie raz. A wczorajsza wygrana była pierwszą od marca 2014 roku z drużyną Montrealu
A postawie jeszcze na strzelca - Gallagher. Jest drugim strzelcem zespołu z 12 bramkami , ale co ważniejsze gra w pierwszym ataku z Plakancem i Paciorettym, którzy mają razem ponad 40 asyst. Wczorajszej nocy wpisał się na listę strzelców , więc może dziś znowu się mu uda .
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Piłka nozna - Holandia
De Graafschap-ADO
19-45 27.01.2016
Typ: over 2,5
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Niespotykany kurs na over w tej lidze. Tymczasem na 9 gier domowych Wiesniaki notuja az 6 overow. ADO na 9 wyjazdowych rowniez 6 overow. 5 ostatnich gier miedzy tymi zespolami to 3 razy over. To wystarczy.
Kiepska analiza
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA, Australian Open
Godzina: 2:30
Spotkanie: Konta Johanna - Zhang Shuai
Typ: Konta
Kurs: 1.45
Bukmacher: otobet
Analiza:
Dzisiejszej nocy dwie rewelacje (?) i niewątpliwie niespodzianki tegorocznego AO. Po jednej stronie siatki Konta, która skazywana na odpadnięcie już w pierwszej rundzie, kiedy grała przeciwko Venus Williams, zaskoczyła, jak się mówiło i miała dzień konia- jak się mówiło. Z biegiem czasu odprawiała gładko następne zawodniczki. No i przyszedł czas na Kontę, gdy rywalką była Makarova. Nic bardziej mylnego, po przegraniu seta (gra była przyzwoita) Konta trzymała swoja naprawdę solidną postawę i zaangażowanie, ostatecznie wygrywając mecz. Zhang? Ograła Halep, która ma to do siebie, że potrafi wygrać z każdym, ale niestety tak samo przegrać umie. Ostatni pojedynek z kontuzjowaną Keys to był czysty fart, że widzimy dzisiaj Chinkę w kolejnej rundzie. Konta w obecnej formie wydaje się mocniejsza w praktycznie każdym aspekcie gry.
✅ 45
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna (CdR)
Godz : 21.30
Spotkanie : FC Barcelona - Athletic Bilbao
Typ : over 1.połowa 2.5 gola
Kurs : 5.00
Buk : Bet365
Analiza :
Typ z kategorii na wariata, ale umówmy się, Bilbao na Camp Nou raczej jedzie dostać tęgie baty aniżeli walczyć o awans. Barcelona na ten wyjdzie, no może nie w najmocniejszym garniturze, ale na pewno nie będzie mowy o rezerwach, co jest gwarantem tego, że będą starać się od początku przejąć inicjatywę. Baskowie przyjadą najwyżej ratować honor, nie spodziewam się odpuszczania, powinni wyjść w najmocniejszym składzie, dlatego gram taki typ.
Co może sugerować, że właśnie coś takiego da zysk? Barcelona rozkręca się z czasem, chociażby w ostatnim ich ligowym meczu na CN do przerwy było 2-0, ostatecznie skończyło się 6. Czy są coś takiego powtórzyć w rewanżu Copa del Rey? Są szanse. Nie jest to value, ale kto nie ryzykuje, nie pije szampana. Powodzenia.
⛔ 100
 
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Eredivisie
Godzina: 18:30
Spotkanie: NEC Nijmegen - Twente Enschede
Typ: NEC
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Analiza:
20. kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w Holandii ????
7. w tabeli Nijmegen podejmować będzie znajdujące się w strefie spadkowej Twente. Trzeba powiedzieć, że Twente drugi sezon gra poniżej oczekiwań. Jeszcze w sezonie 2013/14 zajęli 3. miejsce. A dziś walka o utrzymanie...
NEC w tym sezonie zdobyło 31. punktów, z czego u siebie aż 23. Na swoim stadionie grają naprawdę nieźle o czym przekonał się np. Feyenoord przegrywając w grudniu 1:3. Ostatnią klęśke u siebie odnotowali w sierpniu z Ajaxem. Od tamtej pory 9. zwycięstw i 2. remisy.
Twente z kolei na wyjazdach sobie nie radzi. W 10. meczach zdobyli zaledwie 3. punkty (3. remisy). Bilans bramkowy 9-27 to wręcz dramat.
Trzeba przyznać, że statystyki H2H przemawiają na korzyść gości. NEC ostatni raz wygrał w 2012 roku, potem już tylko 4. zwycięstwa Twente i 1. remis. Ale ekipa z Enschede nigdy chyba nie była tak słaba jak dziś. wydaje mi się wprost nieprawdopodobne, żeby udało im się przełamać właśnie w tym meczu z przeciwnikiem, który na własnycm boisku robi co chce z rywalami. A że kurs dość wysoki to nic tylko grać ????
✅ 105
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Barys Astana - Traktor Chelyabinsk
Typ: over 5.5
Kurs: 2.30
Buk: bet365
Godz. 14:30
Analiza:
Ostatnio wreszcie jakaś dobra seria z hokejem, którą dziś mam nadzieję będziemy kontynuować. Oczywiście jeśli chodzi o bramki to musi to być ekipa z Astany która przed własną publicznością będzie podejmować goście z Chelyabinsk.
O ekipie gospodarzy pisałem już tu wiele i po raz kolejny się powtórzę, od kilku lat w tej lidze kojarzą się z jednego czyli mnóstwo bramek strzelamy i tyle samo tracimy, nic z tej filozofii gry nie ulega zmianie nawet przy zmianie trenerów. Aktualny bilans to 148 bramek strzelonych przy 160 straconych. Wynik strzelonych jest trzecim najlepszym w całej lidze, natomiast po stronie strat tylko jedna ekipa ma więcej. Jeszcze ważniejsza sprawa jest to że u siebie grają świetnie są najlepszą ekipą domową znowu z fantastycznymi wynikami bramkowymi 29 spotkań – 95:79, to daje średnią na poziomie 5.8. Dwie ostatnie porażki z Omskiem 2:8 a tym bardziej z Niznekamsk skomplikowały im sytuacje w Konferencji gdzie trzeba będzie walczyć chyba do końca o ósemkę.
Traktor dzięki czterem zwycięstwo z rzędu, niby jeszcze jakieś tam nadzieję ma ale tak naprawdę nie ma to racji bytu by wskoczyli do ósemki. Słabo goście wyglądają w ofensywie naprawdę strzelają mało ale przeciwko Astanie to nie ma aż tak dużego znaczenia tym bardziej że potrafią tracić. Cztery ostanie zwycięstwa to bardzo zamknięte gry i fizyczne, dlatego dziś będzie luźniej jestem o tym w 100% przekonany. Już takie serie z niskimi wynikami mieli po czym przychodziło właśnie to rozluźnienie właśnie z czołówką i min. remis 4:4 z Jokerit czy 3:3 z Dynamo Moskwa a nie ukrywajmy byli to rywale zdecydowanie z większym potencjałem w defensywie niż dzisiejsi gospodarze.
Obie ekipy na pewno będą miały w nogach ostatnie starcia gdzie zagrali na max, dziś wobec tego będzie moim zdaniem więcej luzu a to zawsze zwiastuje bramki a już na pewno gdy na tafli jest ekipa Astany. Ostatnich latach pomiędzy tymi ekipami przewaga tych spotkań ze sporą ilością bramek w tym dwa ostatnie starcia na tej tafli to 4:2 oraz 1:5.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Australian Open 2016
Godzina: 4:30
Spotkanie:
Ferrer D. - Murray A.
Typ: Dokładny wynik: 1:3
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
H2H 6:12 z lat 2006-2015. Szczerze trzeba powiedzieć, że w ich ostatnich spotkaniach między nimi to Murray zdecydowanie dominował nad Ferrerem. Jednak na każdym szlemie jakim grali padło zawsze więcej niż 3 sety:
Australian Open 2011: Murray 4:6 7:6(2) 6:1 7:6(2)
Roland Garros 2012: Ferrer 6:4 (3)6:7 6:3 6:2
Roland Garros 2015: Murray 7:6(4) 6:2 5:7 6:1
Drugim argumentem jest fakt, że Ferrer w tegorocznej edycji Australian Open gra po prostu genialnie. Stracił bodajże tylko 2 razy swoje podanie, raz na początku meczu z Gojowczykiem i drugi raz z Hewittem który dwoił się i troił by nawiązać jakąkolwiek walkę z Hiszpanem. David nie zagrał ani jednego tie-breaka, a serwismana Isnera połamał w każdym z trzech setów. 4x3:0, a w każdym z setów z przełamaniem - to robi na mnie duże wrażenie. Taki Steve Johnson wydawać by się mogło, że podtrzyma formę z końcówki poprzedniego sezonu gdzie grał świetny tenis (zaliczył między innymi przegrany finał po 3 setach w Wiedniu właśnie z Ferrerem) to w ogóle zwątpił w siebie podczas meczu z Hiszpanem i ugrał zaledwie 9 gemów.
Murray jak to Murray, klasa światowa, ścisły top, gracz #2 jeżeli chodzi o ranking ATP, robi swoje jak zwykle. Jedynie z Sousą stracił set, ale Szkot mentalnie nadal jest taki sam. Potrafi coś tam popierzyć pod nosem na siebie, pokrzyczeć, ma po prostu facet swoje humorki, wzloty i upadki podczas meczu z formą to nic nadzwyczajnego w jego przypadku. Ferrer za to moim zdaniem gra o wiele równiej, stabilniej, ale bez szału jeżeli chodzi o jakieś kosmiczne akcje, winnersy.
Jakbym miał w ciemno typować wynik tego spotkania to widzę tutaj 1:3 dla Andiego po kursie 3,75 w Bet365.

Gram normalnie Ferrer +2,5 seta, ale do konkursu podaję wyższy typ bo zbliża się koniec miesiąca.

✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
:hokej: NHL
01:30 CET
Montreal Canadiens - Columbus Blue Jackets
Canadiens 60&#39; @ 2,10 bet365

Habs sięgnęli wczoraj dna. Nie ulega to wątpliwości że porażka z Blue Jackets jest policzkiem i napluciem w twarz zawodnikom jak i kibicom z Quebecu. Wczorajszy mecz był wielką tragedią. Mimo że go nie oglądałem, widziałem skrót. Strzałów może i dużo ale bardziej walenie głową w mur. Zresztą, nawet gdyby oddali ich i 50, nic nie zastąpi dobrej ofensywy i przyzwoitego goalie. Niestety tarcia na linii Subban- Pacioretty również na pewno nie pomagają drużynie. Brak również solidnego bramkarza. Wobec kontuzji Price&#39;a Habs grają bez bramkarza, bo nie oszukujmy się Condon czy Scrivens są jedynie trzecim słupkiem bramki. Dziś zagra Scrivens. W tamtym sezonie w barwach Oilers bronił naprawdę przyzwoicie. W tym, po odsunięciu od pierwszego składu Nafciarzy i emigracji na wschód Kanady, nie może się odnaleźć. SV% 882 i GAA 3,77 to poziom Polskiej ligi hokeja na lodzie a nie NHL. Tak naprawdę to jedyna rzecz jakiej się obawiam w dzisiejszym spotkaniu. Ważne spotkanie także dla kołcza gospodarzy. Teraz jest moment by wziąć sprawę za jaja i pokazać że samemu je się ma. No bo nie wierzę że nagle zaczną tankować, nie ta drużyna i nie z tym składem. Tak więc trzeba zacząć wygrywać. Wygrywać już teraz, bo kiedy wróci Price (planowany powrót w połowie lutego) może być już po wszystkim i sezon w Montrealu może zakończyć się już w kwietniu. Potencjał jest przecież ogromny i drużyna na pewno nie zapomniała jak się gra w hokeja. To jak naładowani są złą energią pokazała reakcja Subbana po strzelonej bramce. Dziś trzeba po prostu zapomnieć o wcześniejszych porażkach i konfliktach w szatni. Rywal słaby, na pewno łatwy do ogrania. Wczoraj Atkinson grał mecz życia i dziś na pewno tego nie powtórzy. Własna hala, słaby rywal. Stawiam na zwycięstwo w czasie regulaminowym ponieważ kursy na moneyline to mało śmieszny żart.
⛔ 100
 
G 0

grucowy

Użytkownik
Piłka nożna, Puchar Króla
FC Barcelona - Athletic Bilbao
Typ: under 1,5 w 1 poł.
Kurs: 1,60 bwin
Cwierćfinałowe spotkanie Pucharu Króla. Na Camp Nou przyjeżdżają Baskowie. W pierwszym meczu Barcelonie nie udało się &quot;zamknąć&quot; dwumeczu. Bilbao strzelając bramkę w końcówce dało sobie nadzieję na awans. Niewielką, ale jednak nadzieję. Barca nie wyjdzie na ten mecz w najmocniejszym składzie, z angina zmaga się kilku zawodników jak Busquets, Arda czy Iniesta. Goście przyjadą walczyć do upadłego, natomiast gospodarze grając na 3 frontach muszą mieć w głowie arcyważne spotkanie z Atletico w sobotę. Nie rzucą się do szaleńczych ataków, a dodając fakt małej liczby bramek strzelonych przez nich w pierwszych połowach uważam ten typ za bardzo realny. Goście uważnie grający w defensywie, aby nie pogrzebać szans na awans, Barca nie atakująca tak, jakby musieli rozgromić przeciwnika. Jedna bramka do przerwy to maks, co jutro obejrzymy.
✅ 60
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Milwaukee - Orlando
Typ: Orlando -4.5
Kurs: 4.50
Bukmacher: williamhill
Analiza: Wszyscy idą w strone dobrej gry Bucks w ostatnim czasie ja jednak mimo b2b liczę na odbudowanie się Magii. Fatalny miesiąc za mna na forum ale w końcówce takimi typami można jeszcze mysleć o dogonieniu faworytów. Dzis ciężkie zadanie ale jak najbardziej do wykonania przez podopiecznych Scotta Skilesa. Składy talentem podobne ale mimo wszystko aż takim faworytem u buka Kozły być nie powinny.
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open 2016
Godzina: 4:30
Spotkanie: Ferrer D. - Murray A.
Typ: Tiebreack w pierwszym secie TAK
Kurs: 3.4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sporo juz o meczu napisano ja dodam że w tych 18 dotychczasowych meczach między zawodnikami padło 9 Tiebreacków w tym 2 razy w pierwszych setach , i oba padły na wielkich szlemach raz w Paryźu , raz w Londynie czyli na clayu i na trawie a na hardzie jeszcze Tiebreacka w pierwszym secie nie grali NO I CHYBA PORA ZAGRAĆ.
Typ bardziej na wyczucie niż poparty jakimiś racjonalnymi argumentami ale obaj powinni wyłazić ze skóry żeby wygrać pierwszego seta.Nawiasem mówiąć to na pewno nie będzie nudny ćwierćfinał to może nawet być najlepszy mecz z dotychczasowych w turnieju i niby Andy faworytem ale może za drobne na livie jakiś wysoki kurs na Dawida warto złapać.David to walczak na pewno nie odpuści do samego końca , nie zdziwi mnie 5 setów , a jeśli chodzi o wytrzymałość tutaj chyba ciut lepszy Hiszpan.No zobaczymy.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Florida - Toronto
Typ: Florida ml + Barkov scores
Kurs: 4.90
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie Florida Panthers z Toronto Maple Leafs. Florida czyli rekordzisci przynajmniej w tym sezonie jesli chodzi o wygrane z rzędu - 12, najlepsza forma od grudnia - 26 meczów i tylko 7 porażek. Ostatnio mieli chwilowo słabszy okres, przegrali 3 mecze wyjazdowe + jeden u siebie z Oilers, ale po nich zagrali swietnie z dobrymi druzynami u siebie. Z Chicago 4:0 i z Lightning 5:2. Mysle ze wrocili na wlasciwe tory, Jagr i spolka pokaza dzis klase przeciwko Toronto. Babcock nie wie chyba do konca jak ustawic druzyne gdy wypadl im najlepszy zawodnik ofensywy Van Riemsdyk. Po serii dobrych meczów, wydawalo sie ze Toronto probuje wskoczyc do play-off i w koncu odpalą, ale 7 porażek z 8 ostatnich meczów to wynik który mówi że jednak wiele pracy przed nimi. Roznica pktowa w tabeli to 18 pktow na korzysc Panthers. Wicelider konferencji wschodniej z 3 druzyna od konca. Jesli chodzi o strzelca to Barkov (12 bramek) dostal nowy kontrakt i mysle ze sie dzis &quot;wstrzeli&quot; na podziękowanie. Wiecej maja Smith i Jagr - po 15, ale stawiam na Fina.
✅ 390
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:30
Florida Panthers - Toronto Maple Leafs
Florida powyżej 23,5 SOG
(1,80) Bwin
Pantery jeszcze jakiś czas temu mieli passę zwycięstw. Wygrywali seriami, ale po tych wygranych przyszedł zastój i ich mecze nie napawały optymizmem. Teraz znowu wrócili na ścieżkę wygranych a po drugiej stronie Liście. Ekipa, mająca bardzo doświadczonego trenera, ale ekipa która bardzo chimerycznie. Coś tam czasem wygrają, wymęczą ale jednak to nie drużyna, która zawita w finałach. Natomiast Pantery, robią to znacznie lepiej bo ich gra na prawdę może się podobać. Są nieustępliwi, waleczni i do tego na swoich śmieciach wyznaczają rytm swojemu spotkaniu. Potrafią dominować, a także bardzo dużo punktować od samego początku meczu, aby potem znowu niespodziewanie uderzyć na bramkę rywala. Jagr, trochę ostatnio spuścił z tonu, ale myślę że i dzisiaj zobaczymy w jego wykonaniu małe show. Mecz raczej do nudnych należeć nie będzie, zobaczymy jak sprawa ze strzałami. Gramy w stronę Panter.
✅ 80
 
H 12

hekkau

Użytkownik
Hiszpania, PD
Godzina : 20:30
Barcelona - Athletic Bilbao
Typ: X2
Kurs: 3,5
Buk: Bet365
Pukacie się teraz w głowę zapewne.
Może i słusznie. Lecz jest pare rzeczy, które przemawiają za
tym z pozoru ryzykownym typem. Ostatnio obserwujemy bardzo
wiele niespodzianek, a każda passa nie trwa wiecznie. No ok,
może poza PSG i Crveną ???? W każdym razie teraz nadaża się
świetna okazja do przerwania pasma 6 zwyciestw z rzędu remisem,
bądź nawet meczu bez porażki od 03.10.2015r. Coś niesamowitego można by rzec. Więc jakim cudem Baskowie będą w stanie coś ugrać? Już wyjaśniam:
Barcelona jest teraz zdziesiątkowana raz przez angine, dwa
przez kontuzje.
Kogo nie będzie? Suarez, Iniesta, Busquets, Turan, Rafinha,
Alba. Robi wrażenie prawda? Zwłaszcza, że Suarez gdy grał był
zadownikiem w najlepszej formie z trójki napastników. Trzech
panów dalej wymienionych grało jako trzon pomocy w poprzednim
meczu z Baskami, wymęczonym zresztą 2-1. Braku ALby nie
będe komentowała. Jak skład w Bilbao? Zagadką jest forma
drugiego bramkarza w ich zespole. Być może będzie zmotywowany
do pokazania swoich umiejętności, ponieważ zbyt wiele okazji
niestety nie ma. Zabraknie także Raula G. Niee, nie Gonzalesa
???? Poza tym wszyscy gotowi łącznie z Adurizem, czyli legendą
swojego klubu.
Jak z motywacją u obu?
Bilbao, grało w tym miesiącu już dwa razy z Barceloną, więc
wiedzą mniej więcej czego się spodziewać. Co prawda pierwszy
mecz ulegli aż 0:6, ale barca grała w pełnym składzie ( z 5
piłkarzami których jutro zabraknie, w tym z suarezem 3-krotnym
egzekutorem), a Bilbao dostało na samym początku meczu czerwoną
kartke. Teraz gracze gości są już w pełnym składzie,
zmotywowani i gotowi stawić czoła słynnej Barcelonie, a mają na
to duże szanse.Zwłaszcza patrząc na mecz, który odbył się 3 dni temu, w którym pokonali świetnie dysponowany Eibar aż 5-2. Jak wyglądał ostatni mecz (23.01) Barcy z Malagą? Czyli zespołem dużo niżej
klasyfikowanym od Atl.B? Wymęczone 1:2, z całym trzonem pomocy,
którego zabraknie w dzisiejszym meczu.W dodatku to co czeka
teraz Barcelone to naprawdę ciężki okres (10 meczy w 30 dni).
Co grają w tą Sobote? Arcyważny mecz z drużyną Atletico, która ma
tyle samo punktów co Barca) Samoistnie będzię to mecz na który
też muszą się nastawiać bardzo mocno i który nie da o sobie
zapomnieć. Fakt cennej wygranej na wyjeździe w pierwszym
z dwóch meczów starcia tych drużyn może nieodpowiednio wpłynąć
na motywacje katalończyków, uwzględniająć oczywiście to wszystko o czym
wspomniałam wcześniej. Zatem mój typ to : X2, po dużym kursie
3,50 ????
⛔ 100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Portugalia. Puchar Ligi
Spotkanie: Rio Ave - Braga
Typ : powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs 2.08
Buk bet365
Godz: 19.15
Analiza :
Witam wszystkich bardzo serdecznie . Na dziś wybrałem typ z meczu 3 kolejki Pucharu Ligi Portugalii pomiędzy Rio Ave , a Bragą. Braga to lider grupy D z kompletem zwycięstw. Rio Ave ma 4pkt na koncie i na pewno ma chrapkę aby dzisiaj zdobyć kolejne punkty . Braga jest faworytem ale jak wiadomo w meczach pucharowych wszystko jest możliwe i każdy wynik jest bardzo realny . Ja na ten mecz proponuję grać over bramkowy 2.5 gola. Myślę, że trzy bramki są tutaj bardzo realne. W większości przypadków ostatnich meczy oglądaliśmy co najmniej trzy bramki bardzo często . Ponad to oba kluby grały ze sobą 3 dni temu i wówczas Braga wygrała 5-1. Dzisiaj spodziewam się bardziej ciekawego i emocjonującego meczu. Kurs bardzo fajny i myślę, że warto zaryzykować bo wiele wskazuję na to , że over 2.5 gola ładnie siądzie . Życzę powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Holandia 1
Godzina 18:30
Nijmegen - Twente
Over 3.5 gola
2.80
Unibet

Na środę wybrałem typ z 20 kolejki spotkań Eredivisie. O godzinie 18:30 zmierzy się ze sobą drużyna Nijmegen i Twente. Gospodarze w obecnych rozgrywkach zajmują dobre 7 miejsce w tabeli, a goście rozczarowują na całej linii - dopiero 16 pozycja w lidze. Mój typ na to spotkanie to over 3.5 gola. Swój typ opieram na dwóch mocnych argumentach. Pierwszy z nich to fakt, ze Twente jest drużyną, która najczęściej w całej lidze notuje wynik 4 bramkowy lub wyższy. Na swoim koncie na 19 meczy mają aż 11 spotkań gdzie padał rezultat over 3.5 gola. Drugi argument to bezpośrednia rywalizacja między tymi dwoma holenderskimi klubami. Ostatnie 6 meczy między Nijmegen, a Twente to wyniki 1:0, 2:5, 2:2, 5:2, 1:3 i 3:1. Jak łatwo policzyć aż 5 razy w ostatnich 6 meczach padał wynik over 3.5 gola. Moim zdaniem w dzisiejszym pojedynku również nie zabraknie goli. Liczę na małą niespodziankę. Mój typ to 2:3 dla gości i over 3.5 gola.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom