>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.01.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
bzyk663439858 72

bzyk663439858

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wlochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: AC Milan vs Lazio Rzym
Typ: BTS
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Zacznijmy od tego,że może to być ostatni mecz dla Filippo Inzaghiego jako trenera Milanu, w ostatni weekend Lazio rozbiło Ac Milan 3:1 w lidze,a mogło być zdecydowanie wyżej gdyby tylko gospodarze byli skuteczniejsi,w obronę Milanu wchodzili jak w masło i nie wygląda to dobrze na dzień dzisiejszy w ekipie Inzaghiego.Jeżeli chodzi o absencje Milan zagra bez El Sharaawyego, De Sciglio, Bonery, Mexesa, Zapaty i Bonaventury,oprócz nich Pippo deklaruje że wystawi najlepszy skład dla niego to mecz o życie i w sumie być albo nie być w pucharach w których w tym sezonie Milan przecież nie grał.Lazio ma trochę więcej kłopotów kadrowych,kontuzjowani są Felipe Anderson, Edson Braafheid, Michael Ciani, Santiago Gentiletti, Senad Lulić i Filip Djordjević poza tym trener Lazio ma trochę zmienić skład w porównaniu z weekendowym pojedynkiem,być może jest to jakaś szansa na rewanż dla Milanu,warto też przypomnieć że Lazio ostatni raz wygrało na San Siro 5 lutego 2004r. ogólnie ciężko jest wytypować zwycięzce tego meczu,dlatego pójdę w inną stronę,obrona Milanu to szwajcarski ser,Lazio powinno i musi tu coś strzelić,ale z racji tego że Milan ma nóż na gardle i będą chcieli się zrewanżować też powinni coś dołożyć
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makaveli23 161K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar narodow Afryki
Godzina: 19:00
Spotkanie: Republika Południowej Afryki - Ghana
Typ: over 3.5
Kurs: 5.2
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Zyczyc sobie 4 gole w meczu afrykanskich druzyn? Chyba snisz. Licze ze obie druzyny tutaj zagraja na maksa bo nie maja po co zamulac jak marza jeszcze o awansie do fazy pucharowej. Obie maja szanse Ghana troche wieksze ale przy dobrym wyniku w drugim meczu czyli przegranej drugiej druzyny w tabeli i wygranej to nawet RPA moze przejsc dalej. RPA gra jak do tej pory mecze bramkowe i to dobry prognostyk przed tym meczem, jak traca i strzelaja to licze na szybkiego btsa i otwarty mecz, Ghana ma dobrych zawodnikow na gre z kontry wiec o bramki z ich strony przickwo defensywie RPA, mysle ze mozna liczyc. Licze na wynik 2-2 lub 3-1 dla kogos i zapewne sie przelicze bo to Afryka ale zobaczym. Ghana cos za niskie wyniki miewa jak na potencjal, moze trafi sie ten rodzynkowy mecz w postaci duzego overa, 3 mecz o byc albo nie byc czemu nie?
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
88grzena88 12

88grzena88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Białoruś - Czechy
Typ: Czechy
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet 365
Ja nico inaczej podchodzę do tego meczu niż przedmówca... Czesi zagrali na tych mistrzostwach naprawdę dobre spotkania no ale niestety przeciwnicy byli tacy a nie inni i to dlatego grają o miejsca 17-20... choć tak naprawdę niewiele zabrakło aby bili się w play offach. Białorusini strasznie grali w kratkę i dlatego stawiam ich dzisiaj w roli przegranego. 17 miejsce na MŚ to wcale jakieś wielkie osiągnięcie więc zdaje się to rzeczywiście mecz o pietruszkę ale myślę, że Czesi podejdą do spotkania profesjonalnie (Rosjan nie ogrywa się przypadkiem, nawet mimo problemów to z Czechami powinni sobie spokojnie poradzić) Jeszcze się zastanawiam nad -1,5...ale to dla odważniejszych. W każdym bądź razie niech wygra lepszy. Mam nadzieję, że dzisiaj to będą Czesi.
⛔100
 
mrokol 769

mrokol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki
Godzina: 19:00
Spotkanie: Republika Południowej Afryki - Ghana
Typ: Ghana
Kurs: 2.0
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Ghana rozkręca się z meczu na mecz, w pierwszym tym z Senegalem przegrała pechowo w ostatniej minucie gry a przecież jest to duma Afryki na każdej imprezie czy to mundialowej, kontynentalnej czy mistrzostwach Under gra świetnie. W ostatnim spotkaniu pokonała jak dla mnie również bardzo mocną Algierię. Remis Ghanie może nic nie dać przy remisie Senegal - Algieria odpadną z 3 miejsca więc licze na dużą mobilizacje w szeregach Czarnych Gwiazd. RPA przegrało dosyć wyraźnie z Algierią w pierwszym meczu choć nie musiało potem remis z Senegalem jak dla mnie mocno nierówna drużyna i za słaba na Ghane. Dla odważnych polecam typ Ghana -1 po kursie 3,8 pozdrawiam ???? .
✅100
 
stanley-63 789,8K

stanley-63

Typer
⚽ Anglia / Championship /
Godz. 20:45
Spotkanie - Millwall : Reading
Typ - Reading handicap ( -1.5 )
Kurs - 4.65
Buk - Bet365
Przy przeglądaniu oferty na dziś ciągle wracałem do spotkania w Championship pomiędzy Millwall a Reading i w końcu się zdecydowałem . Spotkanie dwóch słabych można by tak rzec bo gospodarze na miejscu spadkowym nr 22 ich dorobek 23 pkt 5 ostatnich meczy to porażki i w/g mnie dziś znowu w plecy a że lubię trochę adrenaliny to liczę na porażkę przynajmniej dwoma golami , goście natomiast na miejscu 18 a ich dorobek to 30 pkt czyli jak nie trudno obliczyć 7 pkt przewagi na rywalem a gdyby dziś zdobyli komplet to przewaga 10 pkt i to już jest coś , Reading gra w kratkę 2 remisy 2 porażki i wygrana jednak to co mnie utwierdziło w tym że dziś wygrają to H2H jednym słowem druzyna Millwall im leży i obojętnie gdzie odbywa się spotkanie to góą przeważnie Reading , ogólny bilans to 3-3-11 i gole 15:31 a tu na stadionie Milwall 2-1-5 i 4:10 , w tym sezonie wygrali z nimi u siebie 3:2 natomiast dwumecz z poprzedniego sezonu to na Millwall wygrali 3:0 a u siebie 1:1 tak więc liczę że dzis wygrają a dodatkowo podniosę sobie ciśnienie i daję handi -1.5 !
⛔ 100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia Północna IFA Premiership
Spotkanie: Coleraine - Glenavon
Typ: over3
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Godzina: 21:00
Mecz który był przełożony z soboty, poluje na niego od tego czasu, zaczynamy analizę od H2H:
13.12.14 Glenavon - Coleraine 2 : 3
27.09.14 Coleraine - Glenavon 2 : 1
15.03.14 Glenavon - Coleraine 3 : 1
02.11.13 Coleraine - Glenavon 3 : 2
23.08.13 Glenavon - Coleraine 2 : 2
30.03.13 Glenavon - Coleraine 1 : 1
01.12.12 Coleraine - Glenavon 0 : 2
06.10.12 Glenavon - Coleraine 1 : 1
21.01.12 Coleraine - Glenavon 3 : 1
Rozkręcają się nieźle, od sierpnia 2013 zawsze minimum 3 gole.
Coleraine u siebie spotkania w 2015:
1-2 Dungannon
1-3 Warrenpoint (puchar)
0-1 Portadown
Całkiem nieźle ale nie na nich liczę najbardziej...
Glenavon na wyjeździe w 2015:
3-2 Moyola (puchar)
4-2 Ballymena
Wysokie wyniki.
Goście są w dobrej formie, 4 wygrane mecze z kolei, 6 miejsce dające grę w grupie mistrzowskiej za nimi są dzisiejsi gospodarze ze stratą 6 punktów, także jest o co grać, może być bardzo zacięte spotkanie, Coleraine muszą to wygrać żeby marzyc o górnej części tabeli.
Będzie trudno bo Coleraine są w słabej formie, 6 spotkań bez wygranej, 4 porażki 2 remisy, nie wygrali meczu od ponad miesiąca.
Jednak mają patent na dzisiejszego rywala w tym sezonie, notując komplet punktów w dwóch starciach.
Liczę że obie drużyny będą dzisiaj strzelać bramki, może pomóc w tym osłabienie gości w defensywie, dzisiaj nie zagra zawieszony obrońca K. Lindsay (12/2), dodatkowo pomocnik A. Kilmartin (12/0) jest tuż po grypie.
Gospodarze są wkurzeni po ostatniej porażce, przeważali w meczu i frajersko po wyrównaniu dali sobie wydrzeć punkty w 86 minucie.
Nastroje bojowe, zadebiutować ma nowy nabytek z irlandzkiego Dundlak pomocnik Ruaidhri Higgins. Do obrony wraca bramkostrzelny D. Ogilby (17/5).
Trzy gole powinniśmy zobaczyć, Machete liczy na więcej.
Tniemy over!
⛔100
 
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Anglia / Championship /
Godz. 20:45
Spotkanie - Derby-Blackburn
Typ - Obydwie drużyny strzela gola
Kurs - 1,72
Buk - Bet365
Wybrałem spotkanie dwóch drużyn walczących o Awans do PL. Derby wyprzedza Blackburn w ligowej tabeli o 12 oczek . Blackburn do 6 Watfordu traci 11, dużo nie dużo niech każdy sam oceni . Teraz do typu dlaczego BTS ?
Derby bilans bramkowy u siebie 28-12 , Blackburn na wyjeździe 16-21
1 argument - Na 13 spotkań ligowych na wyjeździe Blackburn przynajmniej jedna bramkę w 12 spotkaniach
2 argument - na 7 spotkań pomiędzy drużynami, kiedy Blackburn grał na wyjedzie 5 razy padł BTS
3- na 14 spotkań w tym sezonie puchary+liga w 12 padał BTS gdy Blackburn grał na wyjeździe .
Nie znalazłem nigdzie informacji o osłabieniach obydwu drużyn ,tak ze myślę ze wyjdą w optymalnie najsilniejszych składach.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom