>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 26.08.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
maer 270K

maer

Typer A-League
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 26. Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
maer 270K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy ( 3. Liga )
Spotkanie: Dynamo Dresden - Holstein Kiel
Typ: 1
Kurs: 2.15
Data: 26.08.2014
Godzina: 19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Niemiec na 6 kolejkę tamtejszej 3 Ligi.
W niemieckim Dreźnie liczącym prawie pięćset trzydzieści tysięcy mieszkańców na Glücksgas mogącym pomieścić ponad trzydzieści dwa tysiące widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Sportgemeinschaft Dynamo Dresden założonym w 1953 roku o barwach czarno-żółtych a w gości z miasta Kilonia liczącego prawie dwieście czterdzieści tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1900 o barwach niebiesko-biało-czerwonych a mianowicie Kieler Sportvereinigung
Holstein von 1900.
Dynamo Dresden rozegrało w tym sezonie ligowym 5 spotkań w których zdobyło 10 punktów po 3 zwycięstwach, 1 remisie oraz 1 porażce i zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 10-7.
Holstein Kiel zdobyło 5 oczek w swoich 5 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 1 zwycięstwie, 2 remisach oraz 2 porażkach co daje obecnie 13 pozycje w tabeli niemieckiej 3 Ligi, bilans bramek 4-4.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie zagrali 2 mecze i zdobyli w nich komplet 6 oczek po 2 wygranych, bilans bramek na swoim Glücksgas 5-2.
Goście zdobyli 1 punkt w swoich 2 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 1 remisie oraz 1 przegranej, bilans bramkowy w delegacjach 2-3.
Mecz zapowiada się ciekawie na bardzo gorącym terenie w Dreźnie posiadającym bardzo dobry doping na swoim terenie a w ostatnich 5 spotkaniach rozegranych pomiędzy tymi zespołami o ligowe punkty w Dreźnie 4 razy lepsze było Dynamo a raz górą była drużyna z Kilonii, bilans bramkowy w tamtych meczach 15-6 na korzyść zespołu z Drezna.
Moim typem w tym spotkaniu jest wygrana gospodarzy, Sportgemeinschaft Dynamo Dresden w tym sezonie gra u siebie bardzo dobrze do tego będą mieli bardzo głośny i żywiołowy doping swoich kibiców którzy znani są ze swojego oddania klubowi i w ramach takiej ciekawostki niedawno pokonali w Pucharze Niemiec u siebie Bundesligowe Schalke które posiadało w pierwszej jedenastce zawodników na co dzień grających w Bundeslidze takich jak Huntelaar, Boateng oraz Santana co tylko oddaje jak ten spadkowicz z 2 Bundesligi potrafi być u siebie mocny a Kieler Sportvereinigung Holstein von 1900 na wyjazdach w tym sezonie słabo z dwoma rezerwowymi drużynami Bundesligi i do tego w Dreźnie choć dawno nie grali to im nie szło i moim zdaniem przegrają tam kolejny raz przy bardzo żywiołowym dopingu publiczności zgromadzonej na Glücksgas.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: US Open, 1. round, hard
Godzina: 17:00
Spotkanie: Berlocq Carlos-Sela Dudi
Typ: Sela Dudi -4,5 gema
Kurs: 2,00
Bukmacher: unibet
Analiza:
Jest to kolejne spotkanie typu ogień - woda .
Berlocq(63 ATP) w tym roku na hardzie 0/4 w całej swojej karierze na nawierzchni twardej 69/67.
Sydney,Australian Open,Miami i Winston Salem odpadniecia po pierwszym meczu .
O ile poprzednie spotkania to początek sezonu to ostatnie w Winston porażka z Janowiczem 6-1,6-4.
Berlocq pond wszystko gra tylko i wyłacznie na ziemi gdzie tych meczy rozegrał grubo ponad 600.
W dzisiejszym meczu nie przewiduje fajerwerków z jego strony bo nie zaskoczy na tej nawierzchni niczym , być może jest to w jakimś stopniu walczak , ale na ziemi.
Dudi Sela (83 ATP) gra na hardzie tylko i wyłacznie , zdarza się że rozegra czasem spotkanie na innej nawierzchni , ale jak juz wyzej wspomniałem obaj zawodnicy preferują inną nawierzchnie , a ja w tym typie wybieram tego , który gra lepiej i o wiele więcej nahardzie .
Sela w tym roku nie rozpieszczał , ale turniej w Atlancie rewelka z jego strony , gdzie dotarł aż do finału pokonując między innymi :
Querrey,Young,Pospisil V,Becker
-przypomne ,że w żadnym meczu nie był faworytem a kursy zawsze wynosiły ponad @2.
Sela który w tym sezonie występował w pierwszych rundach praktycznie je przechodził gromiąc przeciwników , a handi który typuje pokrywał w wiekszym stopniu.
Przeciwnik dla niego wymarzony , o ile nie zdarzy się cud to ten handi powinien zostać pokryty większą ilością gemów.
Faworyt tutaj jest jeden , za Selą przede wszystkim przemawia to , że lubi grać na hardzie , a Berlocq poprostu na takiej nawierzchni grywa sporadycznie .
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic-maribor
Typ: Celtic wygra 2 golami
Kurs: 5.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, na jutro wybrałem spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Mistrzów, w którym na przeciwko siebie staną Celtic Glasgow, oraz Maribor. W pierwszym spotkaniu rozegranym na Słowacji padł remis po jeden , po takim wyniku w lepszej sytuacji jest ekipa gospodarzy jutrzejszego spotkania , która nie dośc że strzeliła ważną bramkę na terenie rywali , to jeszcze na przestrzeni całego spotkania , była zespołem lepszym ,stworzyła sobie więcej sytuacji podbramkowych , ale nie zdołała wykorzystać więcej niże jednej . W tym spotkaniu na pewno gospodarze nie zaryzykują i nie będą tutaj starali się grać na remis 0:0 , ponieważ jeden bład moze ich wysłać do domu. Celtic dostał niesamowity prezent od losu i po wyeliminowaniu Legii przez walkower ma dużo łatwiejszą drogę do Elitarnych rozgrywek jakimi bez wątpienia jest Liga Mistrzów, nie wierze że Szkoci nie wykorzystają tej szansy , graja praktycznie z najsłabszym rywalem jaki tylko mógł im się trafić. Stawiam na pewną wygrana zespołu Celticu , myślę że bedzie to różnica zwycięstwa dokładnie dwiema bramkami, 2:0 lub 3:1.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Champions League, 4 runda
Spotkanie: Zenit St. Petrsburg - Standard Liege
Typ: HANDICAP Zenit -1,5
Kurs: 1.95
Data: 26.08.2014
Godzina: 18.00
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Ostatnio skuteczność marna więc trzeba się wziąć za trochę mniejsze kursy. Rewanże 4 rundy Ligi Mistrzów przed nami. Na pierwszy ogień według mnie pewna sprawa. No nie widzę możliwość aby ten kurs nie wszedł. Mistrz Rosji drużyna Zenit St Petersburg podejmuje Mistrza Belgii drużynę Standard Liege. Ostatnio oglądałem mecz Zenitu w tv, grali z drużyną Amkar Perm. Wygrali skromnie, 2-0 ale co Hulk nie wyprawiał w tym meczu, Danny bardzo ładny footbal zagrał, no i oczywiście Shatov. Kolejny mecz kolejny gol. W meczu z Amkar ZENIT miał bardzo słabą skuteczność. Spokojnie powinno być z 5-0. Ale akcje tworzyli bajeczne. Myślę, że jutro Zenit zagra dynamicznie od pierwszej minuty. Witsel, który pauzował za kartki w pierwszym meczu prawdopodobnie będzie chciał wsadzić przynajmniej bramkę byłemu pracodawcy. W pierwszym meczu Zenit wygrał na wyjeździe 1-0. Według mnie w tym meczu był zecydowanie lepszym zespołem i również mogło być spokojnie wyżej. Belgowie jadą w bardzo daleką wycieczkę, na tzw. &quot;gorący teren&quot; co nie ułatwi im zadania. Kolejną rzeczą świadczącą o moim typie jest ostatnia forma obydwu drużyn. Zenit bajeczka, Standard..... tragedia. Belgowie na 4 ostatnie mecze mają bilans 3 porażek i remis wywalczony w ostatnim meczu ligowym u siebie 2-2 z Westerlo. Zenit za to na 5 ostatnich spotkań ma pięć zwycięstw. Jutro są absolutnym faworytem, a kursy na nich, szczególnie z handicapem zawyżone i co za tym idzie warte zaryzykowania.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia 2.liga
Spotkanie: Jong PSV - NEC Nijmegen
Typ: 2
Kurs: 1.7
Data: 26.08.2014
Godzina: 20:00
Bukmacher:Betclic
Analiza:

We wtorkowy wieczór zapraszam na zaplecze holenderskiej ekstraklasy, gdzie liderujące po 3 kolejkach NEC przyjedzie do Eindhoven, rozegrać spotkanie z zespołem składającym się głównie z rezerw oraz graczy bardzo młodych, drużyny PSV. Faworyt tego meczu, właściwie nasuwa się sam. Przyjezdni, którzy w zeszłym sezonie spadli z Eredivisie, póki co pracują w pocie czoła aby już na jesień przyszłego roku znów zawitać na szczyt holenderskiej piłki. Trzeba przyznać, że na razie wychodzi im to perfekcyjnie. Wszystkie 3 mecze obecnego sezonu wygrali łatwo i pewnie. Najpierw rozprawili się u siebie z FC Eindhoven 3:1, później wygrali w delegacji 2:0 z Volendam by w ostatni piątek rozgromić na własnej ziemi Sittard aż 5:1. Statystyka strzelonych goli na tle rywali, prezentuje się przekonywająco. Patrząc dodatkowo na fakt, że Jong straciło w 3 spotkaniach aż 7 goli, wniosek nasuwa się sam. Dorobek bramkowy ekipy z Nijmegen (10 goli w 3 meczach - póki co, zdecydowanie najlepsza ofensywa w lidze), powinien po 4 spotkaniach być jeszcze bardziej imponujący. Z kolei dla PSV, początek obecnego sezonu to istna droga krzyżowa. Podopieczni Darije Kalezicia zaczęli obiecująco, ogrywając u siebie Achilles 29, 2:0. Później nastąpiły 2 porażki, w tym ta najbardziej kompromitująca, kiedy to Emmen bez litości rozbiło ekipę z Philips Stadion 5:0. Goście na pewno liczyć będą na swojego najlepszego strzelca Sjoerda Arsa, który w dwóch meczach, 3-krotnie wpisywał się na listę strzelców. Na uwagę zasługuje fakt, że w meczach obu ekip często pada over 2,5 gola, jednak według mnie, kurs (1,52) nie jest tego wart. Nijmegen traci mało bramek a w dodatku siła ofensywna Jong PSV, jakoś specjalnie mnie nie przekonuje. Jedyne co może przemawiać na korzyść miejscowych to aut własnego boiska, no i fakt, że niepokonane NEC w końcu musi jakieś punkty stracić, jednak według mnie, nie będzie to miało miejsca we wtorkowy wieczór.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 21

koniu47

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18
Spotkanie: Zenit St Petersburg - Standard Liege
Typ: prowadzenie przed 30 minutą - ZENIT
Kurs: 2.25
Bukmacher: William Hill
Analiza: Witam, jest to mój pierwszy post i pierwsza analiza, dużo na temat spotkania wyżej napisał engelos, ja tylko dodam, że według mnie ze strony Zenitu nie będzie tutaj zbyt wiele kalkulowania, wygrali pierwszy mecz na wyjeździe 1-0 i będą chcieli szybko strzelic bramkę a później spokojnie kontrolowac mecz. Przed Zenitem dośc napięty terminarz w lidze, wyjazd do Moskwy na spotkanie z zawsze groźnym Lokomotiwem. HULK jakby odzył po mistrzostwach świata, strzela, asystuje. Co do Standardu w zeszłej kolejce stracili dwie bramki w pierwszej połowie meczu ze słabym Westerlon.
Myślę, że typ warty zagrania i Zenit będzie prowadził już po 30 minutach meczu, dla odważniejszych prowadzenie Zenitu już po 15 minutach meczu kurs 4.0 buckmacher również William Hill.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
✅125
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: US Open, 1. runda, hard
Godzina: około 2:30
Spotkanie: Novak Djokovic - Diego Sebastian Schwartzman
Typ: suma gemów dwudrogowo poniżej 25,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet365
Analiza:
Co tu dużo pisać. Novak gra z typowym mączniakiem który debiutuje w turnieju głównym US Open dzięki najwyższemu rankingowi w swojej karierze (79.ATP). Schwartzman rozegrał w tym roku na hardzie dwa pojedynki. W kwalifikacjach do Australian Open przegrał z Zhangiem, a w kwalifikacjach do turnieju w Miami z Jazirim. To by bylo na tyle jeżeli chodzi o twarde nawierzchnie w tym roku a jak jest przyzwyczajony do clayu najlepiej świadczą jego statystyki: ogólnie w karierze 305/ 151 z czego na hardzie 8/11. Dodam tylko że te osiem zwycięstw na twardej nawierzchni odniósł z kompletnymi ogórkami.
Djokovica przedstawiać nie trzeba i choć jego ostatnie wyniki i szybkie odpadnięcie z turniejów w Toronto i Cincinnati mogą zastanawiać, to jestem przekonany że w Nowym Jorku spręży się i będzie chciał stracić jak najmniej sił w pierwszym pojedynku turnieju. Rywal na rozgrzewkę wyśmienity. Uważam że 6-2, 6-2, 6-2 będzie optymistycznym wynikiem dla Schwartzmana.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
traperek 149

traperek

Użytkownik
Dyscyplina: US Open, 1. runda, hard
Godzina: około 2:00
Spotkanie: Caroline Wozniacki vs Magdalena Rybarikova
Typ: suma gemów powyżej 18
Kurs: 1,906
Bukmacher:
Analiza:
Witam, to mój pierwszy post na forum, dlatego chciałbym dobrze zacząć od plusa ????
Wybrałem spotkanie karoliny wozniackiej i magdaleny rybarikovej, moją analizę oprę na ostatnim turnieju, w ktorym uczestniczyly obie zawodniczki - New Haven. Karolina odpadła w cwiercfinale z Camila Giorgi, kto ogladal spotkanie to wie ze camila miala dobry dzien i kolokwialnie mowiac &quot;siadalo&quot; jej, konczyla duzo pilek przez agresywne, plaskie uderzenia. magdalena w polfinale pewnie pokonala Giorgi grajac bardzo pewny i precyzyjny tenis, final przegrala z petra kvitova.
Kto wygra to spotkanie jest dla mnie zagadka, lecz jestem pewien ze nie bedzie to jednostronny pojedynek, linia 18 gemow zostala ustalona bardzo nisko takze warto spróbować;)
pozdrawiam
krecz=zwrot-0jk
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open Kobiet
Godzina: 17:00
Spotkanie: Kania - Wang
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza: Chyba poglupieli dajac taki kurs na Polke ale z pewnoscia bedzie spadac. Polka nie wybitna ale solidna ostatnimi czasy a Chinka? Patrzac na jej wyniki mozna powiedziec &quot;wow&quot; no ale jakie wow. Gra na swoim Kontynencie ostatnio wygrala w Wuhan ale wybitnych przeciwniczek to nie miala zreszta ktora dobra przyjedzie do Azji. Podsumowujac. Polka dobrze gra nie wybitne ale ok a Chinka nawet nie TOP 100 wiec do pokonania to i owszem.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: LM
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zenit - St Liege
Typ: X/1
Kurs: 4.25
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Jak to w Rosji zaczynamy o 18:00 juz mecze rewanzowe w LM. Wybrałem ponownie mecz Zenitu ze Standardem i ponownie podobny typ. W poprzednim spotkaniu Zenit objal prowadzenie juz w 1 polowie (oczywiscie po asyscie Hulka) i dowiozl do konca meczu, choc nie było zbyt wielu okazji. Dzis uwazam, ze bedzie podobnie, aczkolwiek Standard powinien lepiej sie wybronic! Zenit ogolnie niby zachwyca formą, ale jednoczesnie nie zachwyca. Wygrywa mecze raz wysoko (Torpedo 8:1), raz nisko (Ural 1:0, czy Standard 1:0), ale patrząc na ilosc wykreowanych szans to jest to niska liczba i 90% akcji przechodzi przez Hulka. Jesli jego przyblokowac to Zenit toczy walke w srodku pola i niewiele z tego wynika. Standard z reszta w 1 polowie jeszcze grał jako tako i po tym golu miał swoje szanse. W drugiej juz nic sie nie działo szczególnego. Dlatego jest szansa na X/1.
⛔100
 
stanley-63 909,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Polska 1 liga /
Godz. 18:30
Spotkanie - Arka Gdynia : Widzew Łódż
Typ - Gospodarze wygrają obie połowy
Kurs - 4.75
Buk - Unibet
5 kolejkę w pierwszej lidze rozpoczną dziś w Gdyni gdzie miejscowa Arka podejmować będzie Widzew , obie drużyny jak na razie nie prezentują nic szczególnego i tak Arka po 4 kolejkach zaledwie 5 pkt i bilans 1-2-1 i bramki 3:3 natomiast Widzew z 2 punktami zajmuje przedostatnią pozycję z bilansem 0-2-2 i bramki 3:6 no ale nic w tym chyba dziwnego bo Widzewiacy fatalnie grają nie tylko te 4 mecze bo w poprzednim sezonie kiedy spadali z Ekstraklasy to ich bilans po rundzie zasadniczej był 5-7-18 i br. najmniej zdobytych 26 i najwięcej straconych 51 no a jak już jestem przy ostatnim sezonie to mecze Widzewa na wyjazdach bilans 0-1-14 i br. 8:33 , w tym dopiero co rozpoczętym sezonie Łodzianie na wyjazdach 0-0-2 i br. 1:4 no i co tu dużo oczekiwać od nich choćby w tym spotkaniu , dlatego uważam że dziś też za wiele nie będą mieli z gry i przegrają obie połowy , w poprzedniej kolejce Widzew podejmował u siebie Tyski GKS i już w pierwszej połowie ( 20 min ) przegrywali 0:1 ostatecznie w doliczonym czasie gry ( 95 min ) Marcin Kozłowski uratował remis dla Widzewa . Arka natomiast też może nie prezentuje nic szczególnego bo te jedno zwycięstwo które ma na swoim koncie osiągnęła w meczu wyjazdowym właśnie z GKS Tychy a bramkę zwycięską na 2:1 strzelili w 88 min natomiast u siebie rozegrali tylko 1 spotkanie z Sandecja Nowy S. i zremisowali 1:1 , jednak zaglądając tak jak w przypadku Widzewa do poprzedniego sezonu Arki to mecze u siebie a było ich 17 to bilans 8-5-4 i br. 29:20 tak więc nie zły wynik , Arka w poprzednim sezonie dosyć długo liczyła się w walce o awans jednak ostatecznie chłopaki zakończyli sezon na 4 miejscu tracąc 7 pkt do miejsca nr. 2 ale teraz nowy sezon i nowe nadzieje i drugi mecz przed swoją publicznością myślę że Arka od początku spotkania narzuci swój styl i powinni to już udokumentować bramką w pierwszej połowie w drugiej powtórzyć i po spotkaniu ale to moja wizja jak będzie przekonamy się wieczorem , a cha zaglądałem na pogodę jaka ma być w Gdyni bo to też chyba ważna wiadomość i ma być słonecznie tak więc liczę na dobre spotkanie zwłaszcza w wykonaniu gospodarzy !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik

Turniej: ATP US Open, twarda.
Data: 26.08.2014, godzina 17:00
Maximo Gonzalez - Sam Querrey
Typ: Maximo Gonzalez + 2.5 seta
Kurs: 2.20 (Pinnacle Sports)

Drugiego dnia US Open, odbędzie się spotkanie pomiędzy Maximo Gonzalezem, a Samem Querreyem. Typowy zawodnik specjalizujący się w grze na ziemii, kontra tenisista polegający głównie na swoim atomowym serwisie, preferującym korty twarde. Oddsmakerzy zgodnie twierdzą, że wygra Querrey, wydając średni kurs na zwycięstwo Amerykanina wynoszący - 1.12. Dla mnie jest to prawdę mówiąc kurs bardzo, ale to bardzo przesadzony. Prawdą jest, że Gonzalez nie rozegrał w tym sezonie żadnego meczu na twardych kortach. Rozegrał ich 60, ale na kortach ziemnych, z czego wygrał aż 45. Nie zmienia to faktu, że Argentyńczyk potrafi przeciwstawić się takim rosłym graczom, jak Querrey, a potrafiącym dużo więcej niż Sam. Między innymi nie dawna wygrana z Rosolem, czy zwycięstwo nad Janowiczem, rok temu w I rundzie US Open. Maximo rok temu też nie grał na twardych kortach, aż do momentu turnieju w Nowym Yorku. Doszedł tutaj do II rundy, pokonując wspomnianego już Janowicza, stosunkowo gładko w 3 setach (6:4, 6:4, 6:2). W II rundzie nie dał rady młodemu Sockowi, ale też zaprezentował się przyzwoicie ulegając w 4 setach (7:6, 1:6, 7:5, 6:2). Jasne mecz meczowi nie równy, jednak kiedy Querrey dostaję dobrze dysponowanego przeciwnika, który jest dobrze wyszkolony technicznie, a tego na pewno nie brakuję Gonzalezowi (jest między innymi etatowym zawodnikiem gier deblowych), miewa większe lub mniejsze problemy. Querrey jest przez wiele osób nazywany &quot;drewnianym&quot;. Nie lubię nazywania w taki sposób tenisistów, jednak patrząc obiektywnie - tak czasami niestety bywa. Jest to zawodnik, który w głównej mierze bazuję na swoim serwisie, a kiedy mu nie idzie, lub na przeciwko niego staję zawodnik dobrze returnujący ma większe lub mniejsze problemy. Dochodzi też aspekt zmęczenia. Ostatnie tygodnie Querrey miał dość męczące. Wiadomo, tenisiści, to ludzie, którzy szybko się regenerują, jednak tego nie można również pominąć. Maximo Gonzalez od 2 tygodni nigdzie nie grał, za pewne przygotowywał się pod grę na twardych kortach. Znając zapał i regularność zawodników, którzy uwielbiają ziemne korty, Argentyńczyka na pewno stać tutaj na ugranie seta Amerykaninowi, jak nie więcej. Ja w każdym bądź razie trzymam kciuki za Maximo.​
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macio106 158,1K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: Piłka nożna, Łotwa - Virslīga
Spotkanie: Spartaks - FC Daugava
Typ: 2
Kurs: 2.75
Godzina: 17:00
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie 28 kolejki Łotewskiej Virslīga w której to zmierzy się Spartaks z FC Daugava. FC Daugava zajmuje obecnie czwarte miejsce i ma tyko samo punktów co trzecia Jelgava. Pamiętajmy że na Łotwie do Europy kwalifikują się tylko trzy najlepsze zespoły i FC Daugava musi już teraz wszystko wygrać, aby mieć kwalifikacje. W ostatnim meczu Daugava zremisowała na wyjeździe z drugim Ventspils, z którym to nie tak dawno Spartaks przegrał. Ostatni mecz gospodarze nie zagrali najlepiej bo przegrali ze średniakiem FK Liepaja 3-0, czyli w formie nie są. Weźmy pod uwagę jeszcze dawne boje obydwu tych drużyn i Spartaks w ostatnich pięciu meczach nigdy nie wygrał z FC Daugava zawsze przegrywał lub remisował. Kończąc moim zdaniem 3 punkty wywiozą goście.
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - IV runda eliminacji Ligi Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Porto - OSC Lille
Typ: over 2.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Wydaje się, że pierwszy mecz sporo nam wyjaśnił w kwestii, która z tych ekip awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów. FC Porto bowiem wygrało na wyjeździe z OSC Lille 1-0 i przed rewanżem są w zdecydowanie lepszej sytuacji. Osobiście jednak liczę, że mecz rewanżowy będzie naprawdę dobrym widowiskiem i zespół z Ligue 1 łatwo się nie podda i będzie próbować odrobić straty z pierwszego spotkania.
Typowanie w tym spotkaniu over 2.5 goli wydaje się dość ryzykowne. Wszak ekipa Lille to drużyna, która od dawna kojarzy się z przede wszystkim dobrą grą w defensywie. W poprzednim sezonie stracili w lidze raptem 26 goli, przy czym jednak nie imponowali również skutecznością - 46 goli. Stąd też nie dziwią statystyki bowiem tylko 12 z 38 spotkań w poprzednim sezonie zakończyło się overem 2.5 goli w meczach Lille. W tym sezonie zresztą również Lille notuje tylko undery bramkowe - w 6 meczach o stawkę nie zanotowano żadnego overu 2.5 goli!
Dlaczego więc dziś ma być inaczej, skoro Porto w tym sezonie również w 3 meczach zanotowało same undery 2.5 goli a przy tym nie stracili ani jednego gola? Według mnie dziś Lille chcą myśleć o odrobieniu strat z pierwszego spotkania muszą zdecydowanie bardzo zagrać ofensywie, sama dobra postawa w obronie nic nie da, co pokazał dobitnie pierwszy mecz tych ekip. Spodziewam się więc zdecydowanie bardzo otwartej gry Lille dziś na Estádio do Dragão co może tylko i wyłącznie wpłynąć na atrakcyjność dzisiejszego spotkania.
Trener René Girard musi więc dziś zdecydowanie bardzo postawić na ofensywę, a ma przecież naprawdę nieprzeciętnych zawodników w tej formacji, wystarczy wspomnieć bowiem o Divock Origi, Salomon Kalou czy Marvin Martin. Porto jednak również ma ciekawych zawodników ofensywnych jak chociażby Adrian Lopez, Jackson Martinez czy wracający do składu Ricardo Quaresma. Liczę, że to właśnie Ci piłkarze dziś będą bohaterami tego spotkaniu i tym samym over 2.5 goli w tym meczu zostanie pokryty.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Francja / Puchar
Godzina:
18:30
Spotkanie: Auxerre - Nancy
Typ:
X
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365

Analiza:
czekałem na oficjalnie podany skład zespołu Nancy i o 7:55 wreszcie jest ! Podaje od razu info :
http://www.asnl.net/102/asnl_24_24/actualites/fiche/7979
Kto nie zagra dla drużyny gospodarzy ? już podaje co i jak, tak więc nieobecni dziś zawodnicy to (w nawiasie
statystyki z poprzedniego sezonu) :
Kontuzjowani: Sammaritano 1/0 (33/4), Nabab 0/0 (33/8), Granic 2/2 (22/9)
Niewybrani przez trenera: Puygrenier 4/1 (8/0), Diarra 4/0 (0/0), drugi bramkarz Lenogue 0/0 (2/0),
Djellabi 4/0 (22/0), Tchouatcha (?), Bouby 4/0 (1/0), Lefebvre 4/0 (12/1), Staerck (?).
- Dla gości nie zagrają Zitte, Ehret, Coulibaly, Bauchet, Nardi, Amadou , Muratori, Hadji.
Nancy lubi grać na remis, a Auxerre bardziej okrojone z zawodników. W Head 2 head na 25 spotkań
rozegranych między tymi drużynami, to 8 zakończyło się remisem..

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: BATE Borysow - Slovan Bratysława
Typ: 1 (Awans)
Kurs: 1,46
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj poznamy pierwszych pięciu kwalifikantów do tegorocznej LM. W jednym z wieczornych meczów kwestię awansu pomiędzy sobą rozstrzygną mistrzowie Białorusi i Słowacji - BATE Borysow i Slovan Bratysława. Stawiam na promocję do bram raju gospodarzy dzisiejszego meczu - BATE.
Przede wszystkim, w rozpatrywaniu kwestii dwumeczu, należy wziąć pod uwagę wynik pierwszego meczu. W zasadzie to on głównie determinuje podejście obu ekip do rewanżu. Wynik 1:1 jest korzystny dla BATE. Bezbramkowy remis premiuje Białorusinów, co pozwala im grać spokojnie, to Slovan jest na musiku i będzie musiał się otworzyć. Bramka strzelona na wyjeździe to potężny skarb w rywalizacji dwóch drużyn o zbliżonym potencjale. Bo moim zdaniem potencjał jest podobny po obu stronach, a na awans BATE stawiam przede wszystkim ze względu na wynik pierwszego meczu oraz atut własnego boiska. Drużyna z Borysowa jest również bardziej doświadczona - wyższa średnia wieku oraz doświadczenie z gry w LM.
BATE to niepodważalny hegemon na Białorusi - zdobywał mistrzostwo tego kraju aż 8 razy z rzędu - nieprzerwanie od 2006 roku. Grają w nim niemal wszyscy najlepsi zawodnicy tej ligi, z doskonale znanym Sergeyem Krivetsem, napastnikiem Vitalim Rodionovem czy mocną parą stoperów Polyakov - Tubić.
Jeśli nie w regulaminowym czasie, to przez bezbramkowy remis lub dogrywkę, ale BATE powinno awansować.
✅46
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open
Godzina:17,05
Spotkanie: A. Ivanovic - A.Riske
Typ: Handicap gemów -5,5 A. Ivanovic
Kurs: 1,9
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzisiaj zapraszam do zagrania meczu na handi gemów w wielkoszlemowym US Open. Na przeciw siebie stanie 9 rakieta świata Ivanović z 45 rakietą A. Riske. Faworytką spotkanie jest bez dwóch zdan Serbka która ostatnio spisuje sie dobrze, pokonała m.in. M. Sharapovą w Cinncinati ulegajac tam w finale Serenie Williams. Stawiam tutaj na dobry mecz i zwyciestwo Serbki, gdyż Amerykanka ostatnio spisuje sie w kratke, w Cinncinati odpadła juz w kwalifikacjach, lepiej szło jej w New Haven gdzie dotarała do 1/4 odpadając z Rybarikovą. H2H to spotkanie w grudniu 2013 i wygrana Ivanovic 2-0. Powodzenia;)
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zenit - St. Liege
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza: Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy na wyjeździe 0:1. Moim zdaniem mało bramek jak na tyle sytuacji bramkowych ile było w meczu (KLIK).
Zenit u siebie gra naprawdę bardzo dobrze, strzelają dużo bramek i myślę, że dzisiaj będą chcieli zapewnić sobie pewne wejście do fazy grupowej LM. Stawiam, że gospodarze dzisiaj zdołają strzelić 2-4 bramki, ale goście też nie będą próżnować, bo na tą 1 bramkę na pewno ich stać.
Poprzedni sezon pokazał, że Zenit lubi sobie postrzelać na własnym stadionie ich bilans bramkowy to 31 strzelonych i 15 straconych w 15 meczach. Ten sezon także pokazuje, że własny stadion daje im dużą siłę - na 3 mecze strzelili 11 bramek i tylko 1 stracili.
St. Liege poprzedni sezon w meczach wyjazdowych w lidze też pokazuje, że umieją strzelić gola - w 15 spotkaniach strzelili 30 bramek oraz stracili tylko 7. W tym sezonie zagrali już 2 spotkania, jednak bilans bramkowy jest znacznie słabszy - 5 strzelonych oraz 7 straconych.
Dzisiaj stawiam na wygraną Zenitu, są silni na własnym stadionie, a over 2.5 gola w meczu powinien gładko wejść.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adrianabch 2,2K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Capital One Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Port Vale - Cardiff
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betclic
Analiza: Dnia 26 sierpnia na dobre rozpoczyna się Capital One Cup, jest to 1/32 i w tej rundzie występują drużyny z Premier League. Ciekawe czy Manchester Utd wygra ze słabszym MK Dons, który gra w League One czyli &quot;3 liga&quot;. Ale my skupmy się na meczu pomiędzy Port Vale a Cardiff. Mecz rozegrany zostanie na stadionie &quot;Vale Park&quot; czyli w Port Vale. Faworytem tego meczu jest drużyna gości, która w tym roku spadła z Premier League do Championship, gdzie będą walczyć o powrót do najlepszej ligi świata. Jeżeli chodzi o formę gospodarzy, to nie jest ona tak zachwycająca. Zaledwie 5pkt w 4meczach i znajdują się w dolnej tabeli. Za to w Capital One Cup zagrali jeden mecz i to w bardzo dobrym stylu wygrali 6:2 z Hartepool. Goście za to mają niezłą formę, w 4meczach zdobyli 7pkt, wygrywając z rywalami do awansu a także jedna porażka z Wolves. W Capital One Cup wygrali na wyjeździe z Coventry 2:1. Od początku prowadzili 1:0 a w 81min potwierdzili swój awans strzelając na 2:0, ich rywale się nie podali i strzelili na 2:1 w 89min ale to już nic nie zmieniło. Dziś Cardiff pokaże, że to im się należy awans do 1/16.

✅105
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom