>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 26.05.2023 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 26. Maja


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Betters
- BetX


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: kosz NBA play offy
Godzina: 02.30
Spotkanie: Boston Celtics - Miami Heat
Typ: Miami Heat
Kurs: 3.40
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Kursy lecą w dół. Nie ma co się dziwić. Co prawda dwóch graczy nie zagra z Miami, ale braki będą uzupełnione. Nie ma co sobie robić stresów i nerwów, tylko wygrać i udowodnić swoją wyższość już w piątym spotkaniu. To się po prostu opłaca i trzeba rozkładać już siły przed finałem prawdopodobnie z Denver Nuggets. Będzie ciekawie. Powodzenia! Trochę sami sobie nawarzyli sobie piwa i teraz muszą je wypić. Podążając za klasykiem, jazdaa!

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - eWinner 2 Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Górnik Polkowice - Polonia Warszawa
Typ: Górnik Polkowice
Kurs: 2.43

Bukmacher: Fortuna
Analiza:




Nie sposób nie zagrać zwycięstwa miejscowych w sytuacji w jakiej znajdują się obydwa zespoły. Gospodarze aktualnie na 15 -stym ,spadkowym miejscu mając punkt straty do bezpiecznej 14 -ej lokaty. Goszczą dzisiaj u siebie nowego 1-wszo ligowca jakim stała się Polonia zapewniając już sobie awans na dwie kolejki przed końcem.

Polkowice w walce o ligowy byt w kwietniu potrafiły pokonać na własnym terenie Siarkę Tarnobrzeg i Wisłę Puławy a więc ekipy z dwóch odmiennych biegunów tabeli , oddając punkty Kotwicy Kołobrzeg i Zniczowi Pruszków. Polonia to oczywiście top ale jako że już awansowała nie musi więc specjalnie wysilać się w dniu dzisiejszym i może zagrać na luzie. Gospodarze muszą wykorzystać ten fakt i szukać kompletu punktów.
Nie chcę się specjalnie rozwodzić nad tym spotkaniem , po prostu typowy mecz z końcówki sezonu jakich corocznie wiele , gdzie drużyna walcząca o życie spotyka się z ekipą mającą wakacje. Ten fakt sprawia że gram na bardziej " potrzebujących" a co się stanie zobaczymy.

143
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +2494
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Monako - 1 trening, piątek 13:30
Hamilton - Stroll
Kurs: 2.50
Bukmacher: Totalbet
Analiza:

Mercedes do Monako przywozi praktycznie w polowie zmieniony bolid. Nowe szerokie sekcje boczne, calkowicie zmienione przednie zawieszenie, nowa podloga. Jest to najgorszy mozliwy tor w kalendarzu do wprowadzania tego typu modyfikacji. Na ciasnym, ulicznym torze w Monako trzeba miec duzo pewnosci i przewidywalnosci w prowadzeniu auta. Takie ogromne zmiany beda potrzebowac bardzo duzo sprawdzania i nie sadze zeby Mercedes skupil sie na szybkich okrazeniach od razu w FP1. Gram na Strolla bo kursik ladny a Merc pewnie skupi sie na spokojnym poznawaniu nowego bolidu i nie beda szarzowac od poczatku.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Pablito91 402,4K

Pablito91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA French Open (Q)
Godzina: 11:00
Spotkanie: Alice Robbe - Brenda Fruhvirtova
Typ: handicap gemowy Robbe (+5.5)
Kurs: 1.72

Bukmacher: Superbet
Analiza:

Jutro ostatni dzień kwalifikacji do Wielkoszlemowego French Open. Zmierzą się 23 letnia reprezentantka gospodarzy Alice Robbe oraz młoda 16 letnia Czeszka Brenda Fruhvirtova. Robbe dała mi już zarobić na poprzednich dwóch rundach kwalifikacji. Jutro równiez na nią chce zagrać. Ale tym razem w handi gemowe w jej stronę. Nie wiem czemu aż taka rozbieżność w kursach. Ponad 4 na Robbe? Dla mnie lekka przesada. Francuzka fajnie gra, jest u siebie. Na jej meczach kort jest wypełniony po brzegi. Wygrała dwa spotkania bez straty seta. Wygrała w tym roku 2 turnieje na kortach ziemnych. Jej rywalka to młodsza siostra Lindy, która jest lepsza. Brenda mnie nie przekonuje by aż tak ją faworyzować. W dwóch meczach rozgrywała po jednym tie-breaku oraz w pierwszym meczu nawet przegrała seta, na nawet mogła przegrać z nieznaną dla mnie Chorwatką, która miała nawet piłkę meczową. Myślę, że Alice powalczy i da mi ponownie zarobić.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +110
Tenis by Dawid 822,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Roland Garros (Q)
Godzina: 11:00
Spotkanie: Ymer E. vs. Hanfmann Y.
Typ: Ymer E. +5,5 gemów (ha)
Kurs: 1,58
Bukmacher: forBET
Analiza:

Spotkań coraz mniej, więc i oferta coraz trudniejsza, a ja nie mam zamiaru szukać tutaj potężnych argumentów za poniższym kierunkiem, bo takowych nie ma. Nie mówię, że będziemy świadkami niespodzianki, bo nic na to nie wskazuje, a zasłużonym faworytem bukmacherów jest Niemiec. Ponadto kursy na niego jeszcze bardziej spadają, jakby wszyscy utwierdzali się w fakcie, że to właśnie on dostanie się do głównej drabinki. Ja jednak poszukam niespodzianki, a przynajmniej problemów Yannicka, który w ostatnim czasie gra swój najlepszy tenis, czego efektem były duże zwycięstwa w Madrycie, a szczególnie w Rzymie. Raczej nikt nie spodziewał się, że wystrzeli nagle z formą, choć zawsze grywał na pograniczu challengerów z turniejami ATP, z naciskiem na te pierwsze rozgrywki. Teraz potwierdził dobrą dyspozycję na przestrzeni kilku tygodni, choć pamiętajmy, że na co dzień grywa na niższym poziomie, co nie jest dziełem przypadku. Hanfmann miewa problemy z utrzymaniem formy i w sumie nie zdziwiłby mnie dołek, jak np. w przypadku Marozsana, który po genialnym Rzymie, już w Paryżu wyglądał fatalnie. Zmierzam do tego, że mimo, że teraz Yannick gra na dość wysokim poziomie, to na co dzień jego notowania raczej nie stoją wiele wyżej od Ymera, co także widać po H2H. Elias we wszystkich trzech przypadkach nawiązywał walkę i zawsze pokrywał wskazany przeze mnie handicap. Teraz rozbieżność w kursach jest tak duża, głównie ze względu na ostatnie wyniki. Sprawdźmy na koniec jak obaj zagrali w dwóch poprzednich meczach czyli na paryskich kortach. Niemiec pokonał Bellucciego, który mógł spokojnie urwać seta, lecz znów główne znaczenie miały braki mentalne, lecz na pewno trzeba docenić Mattię, bo to zawodnik, który powinien już grywać w głównym drabinkach wielkich szlemów (tak jak to było w Melbourne). W II rundzie liczyłem, że namiesza Kolar, który przed rokiem był rewelacją i zagrał życiowy mecz z Tsitsipasem, lecz tym razem nie przygotował formy i przegrał dość gładko. Szwed z kolei miał według mnie łatwiejszych rywali, ponieważ nie w pełni dysponowanego Passaro oraz średnio lubiącego cegłę Polmansa. Nie były to najtrudniejsze przeszkody, ale Ymer zagrał bardzo solidnie i też często pomagał sobie serwisem. Należy też podkreślić, że ma spore doświadczenie i nie powinien przestraszyć się Niemca, szczególnie że jest niedoceniany i rola underdoga będzie mu sprzyjać. Obaj grają ofensywny tenis i to może być bardzo ciekawe spotkanie, choć obawiam się, że w wymianie ognia lepszy może być Hanfmann, więc oczekuje czegoś ekstra w wykonaniu Ymera, bo inaczej może mieć problem. Nie liczę tu na niespodziankę, a na nawiązanie walki, na co go na pewno stać. Niemiec może wejść do głównej drabinki jeszcze jako LL, co jest mało istotne, ale warto zaznaczyć.

Więcej analiz w dziale KUPONY lub w podpisie.

58
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1173
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja National
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bourg Peronnas - Nancy
Typ: powyżej 2,5 goli
Kurs: 1.85

Bukmacher: Superbet
Analiza:

Ostatnia kolejka sezonu. Obie drużyny są w strefie spadkowej.Gospodarze tracą 2 punkty a goście 1 punkt do bezpiecznej strefy. Nancy ma gorszy bilans bezpośrednich spotkań z Chateroux a więc remis spowoduje spadek obu drużyn. Już nie wszystko zależy od tych drużyn. Ewentualny zwycięzca i tak będzie musiał liczyć na korzystne wyniki na innych stadionach. Nie ma czego bronić i spodziewam się bramek. Tydzień temu w meczach obu drużyn były co najmniej 3 bramki jak i w 1 rundzie w bezpośrednim meczu również strzelono 3 gole.

85
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1009
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia NPL Tasmania
Godzina: 12:15
Spotkanie: Launceston - Riverside Olympic
Typ: powyżej 3.5 goli
Kurs: 1.62

Bukmacher: LVbet
Analiza:
Ostatnio mi z tą ligą nie wyszło ale próbuję. Gra 3 z 7 gospodarze 6 pkt straty do miejsca pierwszego a goście fatalnie tylko 3 pkt przedostatnie miejsce i najgorszy stosunek bramkowy w lidze 4-26. Gospodarze dość przyzwoicie 12-9 od czołówki nie odstają. W ostatnich meczach gospodarzy 2 razy Over 4.5 a u gości mamy 3/5. Co do pojedynków bezpośrednich to mamy aż 4/5 w tej statystyce czyli nieźle. Myślę że dziś gospodarze poprawią sobie bilans bramkowy i może być pogrom. Powodzenia 🙂

62
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1052
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Australia - Kobiety - 2 liga - południe
Godzina: 10:00
Spotkanie: Hobart - Eltham
Typ: powyżej 144.5
Kurs: 1.72

Bukmacher: Superbet


Mamy na rozkładzie dzisiaj koszykówkę kobiet w Australii, nie jestem zbytnio fanem obstawiania kobiet w kosza bo one potrafią w 10 minut rzucić tylko 10 punktów pomiędzy sobą ale tutaj mamy Australię.
W Australii czy to kobiety czy mężczyźni, szybka koszykówka to standard gdzie w ciągu minuty oddaje się nawet 6 rzutów, inna kwestia to trafić te rzuty.
Jak widać w dzisiejszym meczu, linia jest dosyć spora jak na kobiety, ale wybrałem najniższą z możliwych, Hobart ostatnie pięć meczy to 170, 154, 154, 161, 186.
Przyjezdne w ostatnich pięciu spotkaniach - 153, 141, 142, 145, 144.
W tym sezonie każda z drużyn rozegrała tylko 10 spotkań więc jak widać powyżej to sporo z nich zakończyło się całkiem wysokim wynikiem, Hobart szczególnie gra szybko ale rzadko to skutkuje ich zwycięstwami, chociaż w tym sezonie mają bilans 5-6.
Myślę że 145 punktów w tym meczu jest bardzo możliwe, bardziej niż kurs na to wskazuje.

72
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +959
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Rabat cley
Godzina 14.30
L.Bronzetti - S.Stephens
L..Bronzetti I over 21.5 gema
Kurs 4.40
Forbet.
Analiza
Hm faworytką tutaj amerykanka I mozna się z tym zgodzic ale na pewno nie skreslał bym tu włoszki.Solane ostatnio wygrała chellengera we francji ale poza powracającą Svitoliną przeciwniczki drugi garnitur.Amerykanka wczoraj psim swędem wyszła zwyciezko ze stanu 3;6 w tajbreku decidera i limit szczescia mocno nadszarpniety.
Bronzetti widziałem w meczu ze szwedką Peterson potem Maria i dosyc gładko Parks.Nie jestem fanem włoszki ale wyraznie złapała formę i nie zdziwę się jesli dziś ogra Stephens.Ty chyba blisko 50/50 i 2.75 na czysty win Bronzetti to tez atrakcyjna obcja.
Grają o finał i myslę ze over gemowy rownież ze sporymi szansami.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1011
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arka Gdynia vs ŁKS Łódź
Typ: powyżej 2.5 goli + powyżej 9.5 rzutów rożnych + powyżej 4.5 żółtych kartek
Kurs: 4.50
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Przenosimy się do Gdyni i rywalizacji Arki z ŁKS-em Łódź. Gospodarze cały czas liczą na przedłużenie swojego sezonu 1. Ligi. Jeżeli zerkniemy na sytuację w tabeli, to jest szansa, aby zakwalifikować się do play-off. Na ten moment to Stal Rzeszów znajduje się w lepszym położeniu. Przy równej ilości punktów decyduje bilans meczów bezpośrednich, a ten jest na korzyść dla przeciwnika. Arka po serii dwóch przegranych z rzędu wreszcie się przełamała i sięgnęła po triumf przeciwko Chojniczance Chojnice. Jest to dobry prognostyk przed dzisiejszą rywalizacją, ale zadanie będzie o wiele trudniejsze, niż w starciu przeciwko spadkowiczowi. Liczy się tylko zwycięstwo, ponieważ ewentualna porażka może wykluczyć klub z Gdyni z walki o awans. Czy gospodarze wykorzystają atut własnego stadionu?

ŁKS rozgrywa naprawdę dobrą kampanię i nagrodą będzie awans do Ekstraklasy. Chyba nikt nie ma tutaj wątpliwości, że to właśnie ekipa z Łodzi zamelduje się na najwyższym szczeblu rozgrywek piłkarskich w naszym kraju. Dzisiaj wystarczy tylko jeden punkt, aby cieszyć się z sukcesu i jest to jak najbardziej do zrobienia. Przyjezdni mają jednak swoje problemy, gdy przychodzi im się mierzyć na wyjazdach. Ostatnia wygrana w delegacji pojawiła się w połowie lutego. Od tamtego czasu seria remisów i porażek prześladuje ŁKS na obcych obiektach. Czy dzisiaj ta negatywna passa zostanie przełamana i poznamy pierwszy klub, który awansuje do Ekstraklasy?

Jedni i drudzy mają o co walczyć. Dla Arki ewentualna porażka może zakończyć sezon w 1. Lidze, a ŁKS potrzebuje 1 punktu, aby cieszyć się z awansu. Jedni i drudzy preferują ofensywny styl gry. Spójrzmy na statystyki obu klubów z ostatnich 5 spotkań:
Arka Gdynia:
· Strzelone gole: 3, 0, 1, 1, 2
· Wykonane rzuty rożne: 5, 11, 14, 5, 3
· Otrzymane kartki: 8, 1, 3, 1, 0
ŁKS Łódź:
· Strzelone gole: 2, 0, 3, 0, 2
· Wykonane rzuty rożne: 1, 14, 5, 6, 12
· Otrzymane kartki: 1, 0, 3, 3, 3

Jak widzimy obie ekipy są overowe w gole, kartki i rzuty rożne. W pierwszym starciu rozgrywanym na jesieni w Łodzi oglądaliśmy 4 bramki, 5 żółtych kartoników i 15 kornerów. To oznacza, że nasz zakład byłby pokryty. Dzisiaj sytuacja jest jasna i spodziewam się intensywnego meczu w Gdyni.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Dania Superliga / grupa spadkowa
Godzina 19:00
Spotkanie : Odense : Horsens
Typ : suma kartek ( czerwona=2) / powyżej 5.5
Kurs : 3.00
Bukmacher : ETOTO

Pomimo że to grupa spadkowa to jednak można coś ugrać bowiem zwycięzca grupy czyli ten kto uplasuje się na 7 miejscu to ma prawo gry w play-off o Ligę konferencji , a tu mamy coś takiego , Odense jak na teraz jest na 8 miejscu i traci do Midtjylland 4 oczka na 2 mecze do końca sezonu , gdyby dziś ograli Horsens i nie wykluczam że tak może być a Midtjylland zgubi punkty z Silkeborg to wszystko się wyjaśni w ostatniej kolejce gdzie zagrają obie drużyny ze sobą , z drugiej strony Horsens który na tą chwilę opuszcza szeregi Superligi ale mają tyle samo punktów ( 37 ) co bezpieczny Aalborg i tak to wygląda na tą chwilę i to pokazuje że ranga tego meczu dosyć wysoka i spodziewam się tutaj sporo walki , fauli a zarazem i kartek , ostatni mecz pomiędzy nimi to 5 karteczek ale pójdę w większy over i liczę na przynajmniej 6 a wiadomo czerwień w tym przypadku to 2 , takiej karteczki też się możemy spodziewać

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Francja / Ligue 2
Godzina : 20:45
Spotkanie : Annecy - Bordeaux
Typ : Powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs : 1.85
Bukmacher : STS

W drugo ligowej lidze Francuskiej odbędzie się ciekawy mecz pomiędzy gospodarzem z dołu tabeli, a gościem celującym w awans do najwyższej ligi czyli Ligue 1. Ja tu idę w bramki, obie ekipy raczej nie nastawią się na defensywę, bo Annecy potrzebuje punktów, aby oddalić się od strefy spadkowej, zaś Bordeaux ma spore szanse by wrócić do Ligue 1. W ostatnich 5 spotkaniach to drużyna gości prezentuje zdecydowanie lepszą formę : 4 W, 1 R, 0 P bramki 9:0 i liczę na to, że formę w dzisiejszym spotkaniu również utrzymają, a gra gospodarzy w ostatnim czasie jakoś nie robi wrażenia : 1W, 3 R, 1P bilans bramek też taki sobie 6:8. Coś czuję, że to będzie dobre spotkanie z kilkoma bramkami ich poprzednie spotkanie było na korzyść Bordeaux bo wygrali u siebie skromnie 1-0, ale teraz obie ekipy potrzebują punktów, a jak potrzebują puntków, to też potrzebują bramek, dlatego liczę na wynik 1:2/2:3

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina : żużel
Godzina : 20:30
Spotkanie : Wrocław - Krosno
Typ : Bieg juniorski - Remis
Kurs : 1.80
Bukmacher : Betx
Analiza:

Bardzo fajny kurs na to zdarzenie. Wrocław posiada najlepszego juniora w lidze - Kowalskiego i najgorszego - Andrzejewskiego. Nie ma co ukrywać Kowalski powinien dość łatwo wygrać ten bieg. Juniorzy Krosna natomiast w osobach Sadurskiego i Bańdura na spokojnie powinni poradzić sobie z Andrzejewskim, który do tej pory w lidze nie zdobył na nikim punktu. Na innych bukmacherach kurs na to zdarzenie wynosi ok. 1,6.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska I liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arka Gdynia - ŁKS Łódź
Typ: Arka i over 2.5 gola w meczu
Kurs:
4.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Bardzo ważne spotkanie w kontekście końcowej tabeli zaplecza Ekstraklasy. Powaga meczu w Gdyni polega na tym, że jego wynik może rozstrzygnąć o dwóch sprawach. Pierwszej - awansie łodzian, którym do pełni szczęścia brakuje tylko punktu, drugiej – utrzymaniu nadziei dla Arki, która chcąc liczyć się w walce o baraże nie może pozwolić sobie na kolejną stratę punktów. "Arkowcy" o ostatnie miejsce w barażach walczą ze Stalą Rzeszów. Oba zespoły mają po 47 punktów, Arkę po starciu z łodzianami czeka wyjazd do Niecieczy, rzeszowianie najpierw zmierzą się z GKS Tychy na wyjeździe, by zakończyć sezon u siebie ze Skrą Częstochowa, a więc niemal pewnym już spadkowiczem. Gospodarze po prostu muszą zainkasować trzy punkty i liczyć na potknięcie graczy z południa Polski. Najsilniejszą formacją Arki jest atak, gdzie wyłania się zdecydowanie lider klasyfikacji strzelców całych rozgrywek Karol Czubak (21 goli) i właśnie na ofensywę miejscowych liczę w tym starciu. ŁKS na wyjazdach to nie ten sam zespół co grając w Łodzi. Wygrali 6 gier 5 zremisowali i 5 przegrali. Ostatni komplet z wyjazdu przywieźli 19 lutego, kiedy to pokonali Skrę Częstochowa 2:1. Przegrywali natomiast z Sandecją Nowy Sącz, Zagłębiem Sosnowiec, Puszczą Niepołomice, Chojniczanką Chojnice i Stalą Rzeszów (wszystkie mecze po 0:1). Oba zespoły grały między sobą w rozgrywkach ligowych 41 razy. 18 zwycięstw odniosła Arka, ŁKS – 13, a dziesięć razy zanotowano remis. W jesiennym spotkaniu w Łodzi gospodarze wygrali 3:1 po golach Nacho, Bartosza Szeligi i Stipe Juricia. Stawiam na ekipę znad Bałtyku, a "Rycerze Wiosny" moim zdaniem świętować będą w domu 3 czerwca w spotkaniu z Odrą Opole. Liczę również na otwarte spotkanie i bramki po obu stronach. Oby jedna co najmniej więcej w "sieci" łodzian.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20
Godzina: 20:00
Spotkanie: Słowacja - USA
Typ: USA + powyżej 2,5
Kurs:
3,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Teoretycznie USA wystarczy remis do zajęcia 1 miejsca w tej grupie ale ja liczę na ich zwycięstwo. Na pewno są drużyna lepszą od Słowacji i jeśli zagrają na pełnych obrotach to powinni ten mecz wygrać. Skoro USA zmieniła 5/6 zawodników na mecz z Fidżi to dziś powinni wyjść najmocniejszym składem, oby tak się stało.
Słowacja z 3 punktami zajmuje 2 miejsce w grupie ale na 99% bez wygranej dziś spadną na 3 miejsce bo wyprzedzi ich Ekwador z, którymi przegrali 1:2.
Z tego co widzę składy wystawione przez trenera USA już jest mocniejsza niż ta, którą wystawił na mecz z Fidżi.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom