>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.04.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sevilla - Vallecano
Typ: Carlos Bacca strzeli i gospodarze wygrają
Kurs: 2,0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiejszy dzień wybrałam sobie spotkanie z ligi hiszpańskiej, a dokładniej pojedynek pomiędzy Sevillą a Vallecano. W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem są gospodarze którzy cały czas walczą o ligę mistrzów . Kurs na to spotkanie jest bardzo mały i jakoś w sumie mnie to nie dziwi ... goście na wyjazdach graja bardzo słabo ( ostatnie ich 5 pojedynków to aż 4 porażki ) , dodatkowo warto wspomnieć fakt ze gospodarze wyśmienicie sobie radzą na własnym boisku i też wyśmienicie sobie radzą z ta drużyną .. ich ostatnie 5 spotkań to az 4 wygrane gospodarzy i aż 17 strzelonych bramek.
Przeszukałam cała ofertę żeby coś znaleźć po lepszym kursie i znalazłam fajny typ na to spotkanie, a dokładniej ze C. Bacca strzeli bramkę i wygrają gospodarze po kursie 2,0 . Kurs wydaje mi się bardzo pewny , biorąc pod uwagę formę zespołów oraz zawodnika który ma już na koncie 17 bramek i w klasyfikacji najlepszych strzelców zajmuje 5 miejsce. Spodziewam się w tym meczu z 2-3 strzelonych bramek przez gospodarzy a minimum jedna z nich będzie właśnie należała do Carlosa .
ZWROT
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 21:35
Spotkanie: San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers
Typ: San Antonio Spurs (-6,5) (mecz)
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
VS
Dzisiaj znów zawitamy do San Antonio, gdzie gospodarze po świetnym poprzednim meczu, w którym roznieśli Clippersów dzisiaj muszą także udowodnić wyższość nad rywalem. Tak jak w pierwszych grach obu ekip mecze były bardzo wyrównane, tak już poprzednie było pod kompletną kontrolą pretendentów do tytułu. Dzisiaj także nie oczekuje cudów ze strony LAC, co daje spokojną możliwość do pogrania handi na gospodarzy, którzy dzisiaj znów bez Baynes&#39;a. Wybrałem spokojną opcję, chociaż wydaję mi się, że wyższe linie także są do pogrania, jednak cały czas można sie obawiać, że gracze Clippers jeszcze zepną poślady i postarają sie powalczyć w tym spotkaniu, co da im jeszcze jakąś szanse w tej parze. Cóż, podsumowując, gracze Clippers są w stanie zaskoczyć, ale Spurs to chyba zbyt doświadczona i będąca w za dobrej formie ekipa, więc zapowiada się jednostronne spotkanie, a potem dopełnienie formalności w Los Angeles przez podopiecznych Gregg&#39;a Popovich&#39;a
Powodzenia! :]
⛔100​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom