>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 26.04.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 26 Kwietnia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Spotkanie: Internacional - Fluminense
Typ: Fluminense
Kurs: 3,82
Buk: PinnacleSports
Analiza:

Najciekawsza para w 1/8 finału Copa Libertadores i mamy bratobójczy pojedynek ekip z Brazylii. Przed rozgrywkami pisałem, że Inter to dla mnie faworyt numer 1 do wygrania Libertadores ale teraz jest to dla mnie faworyt numer 1 do odpadnięcia w tej rundzie...

Inter ledwo co wyszedł z grupy z fatalnym dorobkiem 8pkt. Rozumiem, że można stracić punkty na Santosie ale tracenie punktów na takich drużynach jak Juan Aurich czy The Strongest to już nie jest zbyt poważne jak na taki klub. Widziałem spotkania Interu z Santosem i w obu tych spotkaniach to Santos był o wiele lepszą drużyną. Widziałem mecz z The Strongest w Boliwii i też gra Interu dobrze nie wyglądała. Przed tygodniem kompromitacja w Peru i porażka z Juan Aurich, a z tego co mi Kacmon mówił, to grali po prostu fatalnie. Ale czego się tutaj spodziewać skoro obecnie nie ma zawodnika, który by pociągnął tą drużynę. Tymi zawodnikami mieli być D&#39;Alessandro i Oscar ale Argentyńczyk wypadł przez kontuzję, a Oscar nie może grać, gdyż Inter przegrał sprawę sądową i musi zapłacić Sao Paulo kilka milionów reali żeby ten zawodnik mógł grać... Póki co kasa nie wpłynęła na konto SPFC więc zawodnik czeka, a to ze szkodą dla niego, jak i dla drużyny. Dagoberto niby jest ale to bardziej napastnik, aniżeli rozgrywający, chociaż sporo pracuje na boisku. Datolo to bardziej skrzydłowy i właśnie brak tego rozgrywającego strasznie w oczy kole i stąd się bierze taka słaba ich gra. Na wysokości zadania póki co stoi Leandro Damiao, który w tej edycji zdobył już 5 bramek. Dzisiaj poza kłopotem w postaci dwóch rozgrywających jest również możliwość gry zawodnika, o śmiesznie brzmiącym pseudonimie Jaja, który moim zdaniem jest ogromną pomyłką, jak na taki klub jak Internacional. Do tego nie wiadomo kto zagra na lewej obronie. Jeśli to będzie Kleber to będzie dobrze ale jeśli Fabricio to może być nieciekawie. Tak więc Inter to na chwilę obecną obraz nędzy i rozpaczy.

Na przeciwnym biegunie jest Fluminense, które wygrało grupę i zostało najlepszym zespołem fazy grupowej. Co ciekawe zdobyli 15pkt, a ich bilans bramkowy to 7:4. Obrona była ich mocną stroną, gdyż poza spotkaniami z Boca, gdzie stracili 3 bramki to wpadła im jeszcze tylko bramka z Arsenalem na wyjeździe. Fluminense ma przede wszystkim ten atut, że ma wyrównany skład. Wypada jeden gracz, to wchodzi kolejny i nie ma osłabienia tej ekipy, a to bardzo ważne, gdy gra się na kilku frontach. Dzisiaj nie wiadomy jest występ Freda ale jak nie zagra on, to zagra Rafael Moura. Poza tym są Deco, Thiago Neves czy Rafael Sobis. Jak dla mnie ofensywa prezentuję się bardzo ciekawie, a jeszcze dodam na ławce mają takich grajków jak Wellington Nem, Wagner czy Lanzini... Na tę chwilę uważam, że Flu jest jednym z głównych faworytów w tych rozgywkach, obok Boca, Santosu i Corinthians. Co ciekawe w tej edycji CL mecze wyjazdowe to ich domena, bo wygrali wszystkie 3 spotkania. W Argentynie pokonali Arsenal i Boca dwa razy po 2:1, a w Wenezueli ograli Zamore 1:0. Jeszcze jako ciekawostkę dodam, że dla trenera Flu Abela Bragi i napastnika Rafaela Sobis to szczególny mecz, gdyż w 2006 roku zdobyli Copa Libertadores w barwach... Interu.

Moim zdaniem dzisiaj mają duże szansę gracze Flu by sięgnąć po czwarty z rzędu triumf w CL na wyjeździe, a kursy na Flu naprawdę cudne więc dlaczego nie skorzystać? Ja tam się nie zastanawiam i pobieram.

Internacional: Muriel; Nei, Rodrigo Moledo, Índio e Kleber (Fabrício); Guiñazu, Sandro Silva (Jajá), Tinga e Dátolo; Dagoberto e Leandro Damião

Fluminense: Diego Cavalieri; Bruno, Gum, Anderson e Carlinhos; Diguinho, Edinho, Deco e Thiago Neves; Rafael Sóbis e Fred (Rafael Moura)

⛔100
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de Romandie 2012
Spotkanie: Bradley Wiggins - Tejay Van Garderen
Typ: Bradley Wiggins
Kurs: 2,00
Buk: Pinnacle
Analiza:

Jutrzejszy etap podobny do dzisiejszego tylko trochę bardziej wymagający finisz. Wybrałem dwa typy no i zobaczymy co z tego wyjdzie. Wiggins dla mnie to główny faworyt do wygrania Tour de France. Dojrzał niesamowicie i praktycznie nie ma słabych punktów. Potrafi finiszować co dzisiaj pokazał, potrafi jeździć na czas, no i przede wszystkim doskonale jeździ w górach. Dzisiaj wygrał etap i został liderem. Sky ma tak świetny zespół że jutro nie pozwolą na żadną ucieczkę zawodnika z czołówki, będą kontrolowali wyścig by na finiszu Wiggo mógł pocisnąć. Van Garderen z BMC dzisiaj był wysoko, jednak on ma taki problem że w jego drużynie jest Evans który jest liderem zespołu na ten wyścig, raczej skupi się na pomocy swojemu koledze. Jeśli będzie finisz z pomniejszonej grupy to Bradley powinien poradzić sobie z Van Garderenem.

⛔100

Po więcej typów zapraszam do działu kolarstwo ????
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
New York Knicks - Los Angeles Clippers
Typ: over 189
Buk: bet365
Kurs: 1.71
{Koszykówka, NBA, 2:00}


Oba zespoły niewątpliwie dysponują sporym potencjałem ofensywnym.
Clippers po wczorajszej przegranej w Atlancie, stracili szansę, by awansować na trzecią lokatę.
Ich rywalem w play-off będzie zespół Memphis Grizzlies.

Zespół z Los Angeles do spotkania w Nowym Jorku podejdzie grając dzień po dniu.
Drużyna gości powinna zmazać plamę po wczorajszym blamażu.
Na pochwały zasłużyli tylko Blake Griffin (36 punktów) oraz Chris Paul (34).
Kenyon Martin, Mo Williams, Nick Young, Eric Bledose przeciwko Hawks zanotowali łącznie... 16 punktów, 4 zbiórki i 3 asysty.
Przewiduję, że drugiego tak słabego meczu wymieni zawodnicy nie rozegrają.

Dla Clippers jest to ostatni mecz w sezonie zasadniczym. Wiele zespołów, w takich meczach daje pograć swoim rezerwowym graczom. W drużynie Vinny del Negro nie zapowiada się na taki scenariusz.
Dla jego zespołu będzie, to ważny mecz z tego względu, że jeśli odnotują zwycięstwo, to w rywalizacji z Grizzlies, Clippers będą mieli przewagę parkietu. Mobilizacji gościom nie powinno zabraknąć, a wyżej wymienieni zawodnicy będą mieli świetną okazję, by poprawić swoje notowania po wczorajszej klęsce.

Między zespołami, gdy rywalizacja przebiagała w Nowym Jorku linia over została przekroczona siedmiokrotnie, w ciągu ostatnich rozegranych meczach.
W sytuacji, gdy Knicks są w roli faworyta na własnym parkiecie (ostatnie pięć spotkań), to wyznaczoną linię przekroczyli czterokrotnie.

Drużyna Mike&#39;a Woodsona, w ciągu ostatnich pięciu meczy notuje średnio 102 punkty, a ich obrona bardzo się „rozmontowała”, bo tracą ponad 101 punktów.
Clippers notują średnio 99 punktów, tracąc 95.
W ciągu ostatnich pięciu meczy drużyny pod względem o/u mają bilans 3-2.
Clippers na wyjazdach, w przekroju całego sezonu, zdobywają i notują tyle samo punktów – po 96.
Knicks przed własną widownią rzucają średnio 100 punktów, tracąc w obronie 92.

Wyznaczeni sędziowie na to spotkanie, to Joe Crawford, Karl Lane oraz Michael Smith.
Każdy z nich, gdy sędziował w obecnym sezonie, to ekipy notowały średnio 192 punkty.

Powodzenia!

✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa League
Spotkanie: Ath. Bilbao - Sp. Lizbona
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1,72
Buk: PinnacleSports
Analiza:

Ufff... po niezwykle emocjonujących rewanżach półfinałów Ligi Mistrzów nadchodzą rewanże w LE. Świetnie grająca w LE drużyna Basków gości u siebie zwycięzców pierwszego meczu - Sporting Lizbona. Ja postanowiłem postawić tu over 2,5 gola. Dlaczego?
Imponuje mi gra ofensywna Athleticu. W spotkaniach z Man U i z Schalke pokazywali kawał naprawdę świetnej piłki, efektywnej i efektownej. Również te 4 mecze i pierwszy mecz ze Sportingiem kończyły się overami 2,5 gola (Man U 2-3, 2-1; Schalke 2-4, 2-2).
Z kolei Portugalczycy nie przekonują grą na wyjazdach. Wprawdzie w ostatniej kolejce w meczu z Nacionalem padło aż 5 bramek (3:2 dla Lizbończyków), ale zazwyczaj te mecze przegrywają. Skupiając się tu na liczbie goli wygląda to tak:
22.04.12 POR Nacional Sporting 2 : 3
19.04.12 LIG Sporting Ath. Bilbao 2 : 1
09.04.12 POR Sporting Benfica 1 : 0
05.04.12 LIG Metalist Kharkiv Sporting 1 : 1
01.04.12 POR Leiria Sporting 0 : 1
29.03.12 LIG Sporting Metalist Kharkiv 2 : 1
24.03.12 POR Sporting Feirense 1 : 0
19.03.12 POR Gil Vicente Sporting 2 : 0
15.03.12 LIG Manchester City Sporting 3 : 2
11.03.12 POR Sporting Guimaraes 5 : 0

5 overów na 10 meczów, a na wyjeździe 2 overy na 5 meczów.

Swój typ opieram głównie na tym, że Bilbao w meczach LE często traci przynajmniej jedną bramkę, ale mimo to zdobywa ich dużo. Skoro Sporting wygrał pierwszy mecz, Bilbao będzie chciało strzelić szybko bramkę. Ewentualny wynik 1-0 dla Basków eliminuje Portugalczyków, którzy wtedy będą musieli zaatakować. Mam nadzieję, że zobaczymy otwarty mecz, pełen pięknych goli. Obie drużyny preferują ładny, techniczny futbol ???? Liczę na 2-1 i pełną emocji dogrywkę.

✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
knrd 4

knrd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Athletic Bilbao - Sporting Lizbona
Typ: over 2,5 gola w 2 połowie
Kurs: 3,80
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Dzisiejszy mecz zdecyduje o tym, kto wejdzie do finału. Po zwycięstwie w Lizbonie 2:1, troszkę większe szanse na awans ma jednak Sporting. Ostrzegam zarazem również przed lekceważeniem Basków, gdyż są oni bardzo groźni na własnym terenie i zrobią wszystko by dzisiaj zwyciężyć takim stosunkiem bramek by wywalczyć awans. Obie drużyny potrafią strzelać dużo bramek i nieraz już to udowodniły grając m.in ( ManU, ManCity, Schalke 04, Legia,)
Zważając na fakt, iż jest to mecz rewanżowy, dający upragniony dla obu ekip finał, wydaje mi się, że padnie w tym meczu wiele bramek. Sporting nie będzie bronił wyniku. By dalej się liczyć muszą strzelić bramkę bo nie chce mi sie wierzyć, że Bilbao na własnym stadionie nie jest w stanie strzelić im żadnego gola. Mam nadzieje, że to właśnie II połowa przyniesie nam dużo emocji

⛔100
 
fikumiku707 11

fikumiku707

Użytkownik
Dyscyplina:2012-04-26 14:00, Mistrzostwa Świata, Świat Snooker
Spotkanie: Neil Robertson (AUS) - David Gilbert (ENG)
Typ: 1. Mini Session Betting? Neil Robertson
Kurs: 1.91
Bukmacher:William Hill
Analiza:
Dzisiaj zagram na Robertsona w 1 sesjii interesuje mnie wynik 4-0 i co bardziej realne 3-1 ...Ogolnie strasznie dziwne mistrzostwa poziom momentami bardzo słaby.Wyjatkiem moze byc wystep Neila ktory ladnie pyknol K. Dohertiego i pokazał ze breiki 100 pkt nie sa mu obce( 3 breiki w 3 kolejnych podejsciach) wygrywajac 10-4.Mecz Gilberta bardzo zmienny dobry start pozniej M. Gould zaczol odrabiac straty i dla mnie to on bardziej przegrał to spotkanie niz Gilbert wygrał zakonczylo sie 10-8
Licze na dobra postawe australijczyka awans z tym graczem na wyciagniecie reki nie powinno byc niespodzianki .Pozdro FiKuMiKu ????

Zła data
 
R 204

rotfl233

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Europejska
Spotkanie: Athletic Bilbao - Sporting Lizbona (awans)
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Na dziś proponuje spotkanie Ligi Europejskiej. Gospodarze mocno zmotywowani uważam, że ruszą do ataku juz od pierwszych minut spotkania. Siła ofensywna zespołu jest bardzo wysoka w kontekscie LE. Juz w pierwszym spotkaniu w Lizbonie Atletic był moim zdaniem drużyną lepszą, przez większą część spotkania kontrolowali grę, mogli nawet zapewnić sobie awans juz wtedy gdyż przy wyniku 0;1 bodajze byl slupek i poprzeczka. Niestety pod koniec meczu przejął inicjatywę sporting i zdołał strzelic 2 bramki. Uwazam ze gospodarze bardzo powaznie podchodzą do tematu LE i drugi raz inicjatywy nie oddadzą, w szczególności, że grają dziś na własnym boisku. Mają także strzelonego gola na wyjezdzie co moim zdaniem jest w miarę dobrą zaliczką.

✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
thma 43

thma

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis Ziemny
Spotkanie: Caroline Wozniacki (DEN) - Angelique Kerber (GER)
Typ: 0-2
Kurs: 3,80
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Jestem bardzo mile zaskoczony że bukmacherzy dają nam zarobić bardzo łatwą kasę. A mianowicie w pojedynku wieczoru w Stuggarcie zmierzą się Karolina Wożniacka z Angeliką Kerber. Tak więc pojedynek Dunki polskiego pochodzenia z Niemką. Dosłownie 1-2 tygodnie temu na ziemi Duńskiej. w rodzinnym turnieju Karoliny, Angelika rozgromiła Wożniacką 2-0 w setach! Wielokrotnie przełamując serwis rywalki. Angelika w poprzedniej rundzie pokonała niezłą zawodniczkę z Włoch, Roberte Vinci, szybko i łatwo 2-0 w setach. w ostatnich 5 meczach, Angelika uległa tylko Australijce Stosur, która wraca do wielkiej formy. A Pani Karolina pokonała w Koppenahdze kilka przecietnych rywalek. Wracając wczoraj z pracy oglądałem świetnie zapowiadający się mecz Wożniackiej z Jankovic. Przyznam się że obstawiłem na zwycięstwo Dunki. Jednakże gdy zobaczyłem kilka pierwszych gemów byłem w szoku, Wożniacka jest TRAGICZNIE SŁABA! Żadnych wygranych piłek, przebijanie przed środek, liczenie na błąd rywalki. Kiedy Jelena przełamała Wożniacką myślałem że to już koniec. Wtedy odnowiła się kontuzja Serbki, wzieła medicala i zeszła z kortu. Gdy wróciła grała bardzo przyzwoicie, wygrywając kilka piłek, jednakże ból był zbyt silny i musiała zejść z kortu. Wożniacka nie pokazała nic w tym meczu! NIe potrafiła wygrywać piłek ze słabą i kontuzjowaną Jeleną.

Przy takim kursie musimy spróbować. Kurs jest wspaniały a wynik prawie pewny. Jeżeli nic nadzwyczajnego się nie wydarzy, pod wieczór zobaczymy niezłe lanie. Angelika ten mecz powinna wygrać 2-0 w setach.

✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Stuttgart, 15-30, 26.04.2012
Goerges - Stosur
typ; -1.5 seta Goerges
5.72
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju WTA w Stuttgarcie, reprezentantka gospodarzy Julia Goerges spotka sie z Australijka, Samantha Stosur. Faworytka bukmacherow wydaje sie byc bardziej doswiadczona Stosur. Ja mam jednak nieco odmienne zdanie na temat dzisiejszego spotkania. Uwazam, ze Niemka ma ogromne szanse na zwyciestwo ze Stosur. Bilans spotkan obydwu pan jest korzystny dla reprezentantki Niemiec, wynosi 2-0. Obie panie spotkaly sie rok temu na tych samych kortach, wtedy triumfowala Goerges dzis moze byc podobnie. Niemka bedzie bronic sporej ilosci punktow z poprzedniego roku, bedzie, wiec maksymalnie zmotywowana. Goerges bardzo dobrze czuje sie na szybkim, korcie ziemnym w Stuttgarcie. Stosur w tym sezonie nie imponuje formą. Australijka to przede wszystkim forehand, serwis i gra przy siatce. Niemka potrafi grac z takimi zawodniczkami, co udowodnila chocby w dwoch rozegranych spotkaniach z Australijka. Sadze, ze to Niemka dzis awansuje do kolejnej rundy.

⛔100
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Valencia - Atletico
Typ: over 2,5
Kurs: 1,69
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Po porażce w Madrycie w zeszłym tygodniu Valencia musi wygrać dwoma golami przewagi by awansować, zadanie trudne ale na pewno nie jest niewykonalne. Popularni Nietoperze będą zatem musieli zdecydowanie zaatakować drużynę z Madrytu co otworzy Atletico drogę do kontrataków. W ostatnich spotkaniach na Estadio Mestalla kibice Valencii nie mogą narzekać na brak goli, w poprzednich 8 meczach tylko raz padł wynik underowy:

22/04-12 Primera Division Valencia vs. Betis 4:0
11/04-12 Primera Division Valencia vs. Vallecano 4:1
05/04-12 Liga Europejska UEFA Valencia vs. Alkmaar 4:0
01/04-12 Primera Division Valencia vs. Levante 1:1
21/03-12 Primera Division Valencia vs. Saragossa 1:2
11/03-12 Primera Division Valencia vs. Mallorca 2:2
08/03-12 Liga Europejska UEFA Valencia vs. Eindhoven 4:2
26/02-12 Primera Division Valencia vs. FC Sevilla 1:2

Atletico na wyjazdach w Lidze Europejskiej nie próżnuje, na wiosnę na wyjazdach Atletico w tych rozgrywkach zawsze padał wynik over 2,5.

05/04-12 Liga Europejska UEFA Hannover vs. At. Madryt 1:2
15/03-12 Liga Europejska UEFA Besiktas vs. At. Madryt 0:3
16/02-12 Liga Europejska UEFA Lazio vs. At. Madryt 1:3

Spodziewam się, że w tym meczu padnie minimum 3 bramki, być może nawet tyle padnie co w pierwszym starciu tych ekip.

⛔100
 
gamen0 178K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ROSJA: Division 1 - Grupa spadkowa
Spotkanie: Kamaz - Luch Energiya
26.04.2012 16:00
Typ: under 2.5
Kurs: 1.60
Bukmacher: expekt
Analiza: W czwartek o godzinie 16 odbędzie się spotkanie w Rosyjskiej 1 dywizji pomiędzy zespołami Kamaz i Luch Energia. Dla obu ekip jest to ważny mecz w kontekście dalszego losu oby dwu zespołów. Ekipa gospodarzy ma rażącą serie 4 meczy bez punktu. Jest to czarna seria, którą gospodarze zapewne będą chcieli w dzisiejszym meczu przerwać zdobywając komplet punktów przed własną publicznością. Goście natomiast mają serię czterech meczów bez porażki, jednak podobnie jak Kamaz nie zachwycają. W ostatnich sześciu pojedynkach pomiędzy tymi zespołami mieliśmy całkowitą dominacje Kamaza. Wygrali pięć meczy i w jednym spotkaniu odnieśli remis. Widać,że ekipie Energiy nie leży zespół z Kamazu. Warto dodać, że w tych sześciu spotkaniach mieliśmy komplet wyników z maksymalną liczbą bramek w postaci dwóch. Ostatnie mecze gości to również dobra passa underowa. Na 6 meczy aż 5 kończyło się właśnie underem. Moim zdaniem zobaczymy dziś wyrównane widowisko i mecz zakończy się remisem 0:0

✅60
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Athletic Bilbao - Sporting Lizbona
Typ: Athletico -1,5 (handi cap)
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Miejscem dzisiejszego spotkania jest &quot; Estadio San Mames &quot; , na którym ostatnio dwa razy wygrali po 1:0 oraz zremisowali z Shalke. Wydaje mi się , że Baskowie są w stanie wygrać dziś 2:0 lub 3:1 , będą zapewne gryźć trawę aby awansować do finału Ligi Europejskiej. Składy dzisiejszego meczu wyglądają następująco:

Athletic: Iraizoz – Iraola, Javi Martinez, Amorebieta, Aurtenetxe – Iturraspe – Herrera, Muniain – Susaeta, Llorente, Ibai Gomez.

oraz

Sporting: Rui Patricio – Pereira, Xandao, Polga, Insua – Carrico, Martins, Schaars – Fernandez, Capel – van Wolfswinkel

W poprzednim meczu Athletico według mnie wypuściło z rąk zwycięstwo dostając bramkę w 76&#39; i 80&#39; , mimo większego posiadania piłki i większej ilości strzałów Sportingu to Baskowie zasługiwali na zwycięstwo, a dziś udowodnią na swoim gorącym i nie przyjemnym terenie , że znaczą coś więcej niż tylko trochę i nie bezpodstawnie wyeliminowali Wielki Manchester United.

Życzę powodzenia!!

✅135
 
G 3

gregor17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Athletic Bilbao - Sporting Lizbona
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.72
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Szanse na awans obu drużyn są wyrównane. Jak narazie to Sporting jest w finale. Dla Atlhletico wystarczy strzelić jedną bramkę i bronić dostępu do własnej bramki i wtedy to oni znajdą się w finale.Jednak myślę, że nawet jeśli Athletic pierwszy strzeli bramkę to nie cofnie się całym zespołem i oba zespoły będą nastawią się na atak i obejrzymy kilka ładnych bramek. Patrząc na wyniki obu drużyn w LE a szczególnie Atheltico można zauważyć, że bardzo często padały więcej niż dwie bramki.
Typ powtórzony, ⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: TenisWTA Stuttgart
Spotkanie: Caroline Wozniacki - Angelique Kerber
Typ: Kerber wygra pierwszy set i mecz
Kurs: 2.85
Bukmacher: Betsson

W 1/16 finału kobiecego turnieju w Stuttgarcie Caroline Wozniacki zmierzy się z Angelique Kerber. Dunka już nie zachwyca swą grą jak było to w poprzednim sezonie, czego efektem był spadek z pierwszego miejsca rankingu WTA na szóste!! Jej forma wyraźnie spadła, w pojedynkach z tenisistkami z TOP20 ma ogromne problemy i zwykle schodzi z kortu pokonana. Porażki z Sharapovą czy Radwańską można zaakceptować, ale przegrywać z Goerges, Safarovą czy Ivanovic nie przystoi tenisistce najwyższego formatu. Widoczniej tenis przestał być dla niej priorytetem. Wozniacki przegrała również w finale turnieju w Kopenhadze.z Kerber, dzisiejszą rywalką. Niemka, zajmująca 14. miejsce w rankingu, w tym sezonie spisuje się świetnie. Wygrała 2 turnieje – w Paryżu i Kopenhadze, a w Indian Wells odpadła w półfinale, przegrywając z Azarenką. Angelique wciąż jest w wysokiej formie i na pewno to wykorzysta. Sądzę, że na ojczystej ziemi nie da najmniejszych szans rywalce i pokona ją łatwo i szybko.

✅185
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Athletic Bilbao - Sporting Lizbona
Typ: Over 4.5
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365

Bilbao, aby awansować do finału Ligi Europejskiej musi dzisiaj wygrać co najmniej 1:0, jednak jeżeli ekipa z Lizbony zdobyłaby dziś bramkę to wówczas Bilbao musi wygrać co najmniej dwoma bramkami. Obie drużyny w pierwszym meczu stworzyły dopiero widowisko dopiero w drugiej połowie. Dzisiaj już nie będzie kalkulowania, gdyż drużyna z Bilbao od razu musi rzucić się do odrobienia strat. Obie drużyny wystawiły najmocniejsze jedenastki. W Bilbao zobaczymy zarówno najlepszego napastnika drużyny Fernando Llorente jak i Muniaina oraz Susaetę. W drużynie gości również najmocniejszy skład z Capelem, Fernadezem oraz holenderskim napastnikiem Van Wolfswinkiel. Przeciw mojemu typowi na pewno jest postawa defensywna ekipy z Lizbony, która w defensywie w tym sezonie gra znakomicie. Jednak Bilbao u siebie to drużyna zupełnie inaczej grająca na wyjazdach, a ich stadion jest ich bardzo dużym atutem. Wszystko będzie dzisiaj zależało przede wszystkim od szybkości pierwszego gola. Jeżeli jednej z drużyn uda się zdobyć szybko gola tak do 20-25 minuty to później spotkanie powinno się otworzyć i jest spora szansa na cztery gole. Mam nadzieję, że dzisiaj Sportingowi uda się zdobyć co najmniej jedną bramkę, bo to również zwiększyłoby szansę na over. Kurs wysoki, ale chyba warty ryzyka, obie drużyny zagrają na 100%, bez oszczędzania i kalkulowania, oby tylko padały bramki.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom