>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 26.01.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 26. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Australian Open - FINAŁ
???? Nadal R. - Wawrinka S.
Poniżej 39,5 gema ::: 1,73 ::: Pinnacle ::: 1/10


H2H 12:0 bez straty seta i prawdopodobnie będzie to tak dramatyczny finał jak ubiegłoroczny Roland Garros. W tym meczu nie należy pytać czy &quot;Wawrinka ma szanse pokonać Nadala&quot;, ale &quot;Czy Stasiek urwie choć seta?&quot;.
Nadal wygrał 13 krotnie Wielkiego Szlema, jest bardziej doświadczony, jego życiowym celem jest stanie się najbardziej utytuowanym tenisistą wszech czasów. 27 lat i do końca kariery jeszcze parę ładnych lat, jego liczba wygranych szlemów prawdopodobnie przebije liczę 20 tytułów.
Dla Stana to pierwszy finał Wielkiego Szlema, więc może go przerosnąć trochę stawka meczu i rywal z którym przegrał 12 razy.
Rok temu pod koniec sezonu pomimo, że &quot;Rafa&quot; ledwo już zipał na korcie to i tak pokonał Szwajcara bez straty seta, choć mecze były zacięte to o końcowym zwycięstwie decydowały tie-breki.
Jedynie w tym meczu Wawrinka może ratować się serwisem i niczym więcej, ale skoro Nadal poradził sobie z serwisem Rogera to wątpię by miał jakikolwiek kłopot ze &quot;Stasiem&quot;.
Jak widać po dzisiejszym meczu ta przetarta dłoń to jest &quot;nic&quot; i małe &quot;kuku&quot; nie zatrzyma Hiszpana do końcowego triumfu. Jak dla mnie maksymalnie co może osiągnąć Szwajcar w tym meczu to wynik 3:1, ale i tak prawdopodobnie Rafa wyjdzie niezwykle zmobilizowany by skończyć ten teatr jak najszybciej. Wydawać by się mogło, że win Nadala po 1,20 to taka &quot;mała&quot; lokata, choć w bukmacherce jak wszyscy wiemy, różnie kończą się takie &quot;lokaty&quot;.
✅73
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Piłka nożna - Liga meksykańska - Clausura
Tigres vs Unam Pumas
X @ 3.70 bet365
Obie drużyny fatalny start, żadna z nich jeszcze nie wygrała w tym sezonie, Tigres nawet nie zdobyło gola. Unam jeden jedyny punkt urwało w meczu z Pueblą, natomiast Tigres w meczu z Pacuchą. Niezbyt rozumiem faworyzowanie drużyny Tigres, zagrają min. bez kontuzjowanych Emanuela Villy, Israela Jimeneza oraz Ivana Estrady. Do tego dochodzą zawieszeni Dario Burbano oraz Juninho (ciekawostka, Juninho ma polskie obywatelstwo ;) ). Na szczęście dla trenera Trejo, drużyna Pumas nie ma żadnych problemów z kontuzjami czy zawieszeniami. Obie drużyny grały w Copa Mexico, obie wygrały bardzo łatwo (Tigres 6-1, UNAM 3-0), jednak przyciwnicy byli poprostu słabi, niżej notowani. Ja w tym meczu nie widzę faworyta, może gdyby nie problemy kadrowe Tigres, upatrywałbym w nich faworyta. Jako, że jest tak jak jest pozostaję przy remisie, który według mnie zadowoli obie drużyny.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Spotkanie: Boca-River plate
Typ: x/x
Kurs: 4.25
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy ekipami Boca Juniors, a River Plate. Spotkanie wydaję się być bardzo wyrównane, bukmacherzy przed rozpoczęciem tego meczu, wystawili mniej więcej równe kursy, mniejszy kurs widnieje przy ekipie gospodarzy,ale może dlatego że rozegrają to spotkanie przed własną publicznością. Poprzednie spotkanie, które odbyło sie tydzień temu zakończyło się wynikiem 1:1, oraz dwoma czerwonymi kartkami, po jednej ze stron. River Plate w dwóch spotkaniach wywalczyło tylko 2 punkty, a i tak są lepsi od ekipy Boci , która zdobyła zaledwie jeden punkt, po takiej samej ilości rozegranych spotkań. Teraz chyba najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis , gospodarze, 5 ostatnich spotkań i aż 3 mecze zremisowane, goście w 6 ostatnich spotkaniach notują aż 5 remisów!! co daje tutaj spore, szanse na podział punktów, ja myślę że możliwym jest że będzie wynik bezbramkowy, dlatego zdecydowałem sie zagrać, na remis do przerwy jak i na koniec spotkania,.

⛔ 100
 
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Australian Open
finał gry pojedynczej panów Nadal - Wawrinka
TYP PODAJE JAKO CIEKAWOSTKE POZA KONKURSEM ZE WZGLEDU NA TO ZE GRAM GO U NIEREGULAMONOWEGO BUKMACHERA!
Kto popełni więcej podwójnych błędów serwisowych?
Typ RAFAEL NADAL
Kurs 5.0
bukmacher Ladbrokes
A teraz analiza.Wybrałem ten typ bo nie jest bez szans że wejdzie , szanse matematyczne 33% a kurs 5.0 jest wart ryzyka.Cóz Rafael Nadal na ogół nie popełnia wielu podwójnych błedów serwisowych ba nie ma ku temu wielu okazji bo ma jeden z najlepszych procent pierwszego serwisu ale od czasu do czasu jak każdemu zdażją mu się w tym względzie gorsze dni , może nawet dokładniej słabsze okresy w grze.Dla przykładu w meczu Nadal Federer obaj panowie popelnili tą samą ilość podwójnych błędów dokładnie po jednym.Natomiat w meczu poprzednim Nadala z Dimitrovem Nadal miał aż 7 podwójnych błędów przy 5 - ciu Dimitrova. mimo że statystyka asów była znacznie na korzyść Dimitrova bo 16 do 3 .U Stasia w meczu z Djoko błedów było 5 a u Djoko tylko jeden za to w bardzo ważnym momencie w samej końcówce, za to asów Stas zaserwował 17 a djoko tylko 7 , co jest naprawdę imponującym rezultatem gdyż djoko to jeden z najlepiej odbierających zawodników.Niestety mój typ przegrywa jesli obaj zaserwują taką samą ilość podwójnych błędów ale przecież bawimy się świetnie ogladając tenis na najwyższym światowym poziomie.:)Myślę że jeżeli stasiowi udało by się wygrać na przykład w tajbreku piewszego seta to w serwis Nadala może się wkraść nieco niepokoju .Podobnie było własnie w meczu z Dimitrovem gdzie Rafa pierwszego seta oddał głównie dzięki fenomenalnej dyspozycji serwisowej przeciwnika .No zobaczymy:)

Typ pozakonkursowy.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej ,NHL - godzina: 2:00
Spotkanie: Pittsburgh Penguins @ Dallas Stars
Typ: Dallas Stars (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 2,25
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Granie przeciwko Penguins zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem i tego nie trzeba nikomu tłumaczyć, ale patrząc na to ze strony Gwiazdek ,którzy są zespołem niedocenianym i od kilku sezonów ciężko i do samego końca walczącym o promującą ich lokatę do postseason, to można stwierdzić że są na lepszej pozycji przeciwko takim faworytom niż większość przeciętniaków w lidze. Istotnym faktem jest ich zdolność dominacji nad rywalem na własnym terenie, mianowicie od niemal początku sezonu oddają ponad 30 strzałów na bramkę właściwie w każdym spotkaniu. Pod tym względem mają kilku mocnych gości z przodu, jak m.in Benn, Seguin czy odkrycie tej edycji - młodziutki Nichushkin z Rosji, który ma świetne warunki fizyczne, gra jak typowy power forward i jest liderem w zespole pod względem uzyskanych not &quot;+/-&quot;.
Ci trzej wymienieni goście dostali szansę na grę razem w I linii ofensywnej i odkąd tylko Ruff podarował im taką okazję, udało się zgarnąć dwa wielkie zwycięstwa - z Wild (4:0) oraz ostatnio z Leafs (7:1) gdzie właśnie wspominane trio zgarnęło aż 9 punktów (asysty/bramki). Ogólnie rzecz biorąc, arsenał Gwiazdek posiada bardzo korzystne warunki by wyduelować defensywę Penguins, tym bardziej u siebie gdzie - jak wspominałem nie mają większych trudności ze zdominowaniem potencjalnego rywala. Największym mankamentem jest na pewno brak regularności w ich wykonaniu i przyrdzewiały momentami Lehtonen w bramce, ale miejmy nadzieję że dwa bardzo udane i przede wszystkim kompletne zwycięstwa podziałają motywująco i kontynuują walkę o dogodne miejsce w konferencji.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Pattaya Kwalifikacje
Spotkanie: Lertcheewakarn N. - Kudryavtseva A.
Typ: 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Pokuszę się o zagranie na Tajkę, myślę że stać ją na wyeliminowanie Rosjanki. Noppawan Lertcheewakarn to utalentowana tenisistka pochodząca z miasta Chiang Mai, zwyciężczyni Letniej Uniwersjady w 2013 roku. W pewnym momencie jej kariera stanęła w miejscu teraz dostała szansę, ma możliwość skoczyć o parę miejsc w rankingu, gra u siebie więc motywacja podwójna. Rosyjskiej tenisistki raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, w tym sezonie awansowała nawet do 2 rundy AO. Jednak myślę że Tajka dużo umiejętnościami nie ustępuje. Odpoczywała do tego turnieju, nie grała w żadnym ITF ostatnio, więc o zmęczeniu nie może być mowy. Jak nie teraz to nigdy, stać ją na zwycięstwo. Początek spotkania o 5.30 polskiego czasu
⛔ 100
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - TDU
Spotkanie: Elia Viviani - Caleb Ewan
Typ: Elia Viviani
Kurs: 1,526
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jutro powalczą sprinterzy, faworytem jest Greipel ale finisz bardzo szybki i może się coś czasami niespodziewanego wydarzyć. Gerrans raczej obroni 1s przewagi nad Evansem.
Ewan miał wypadek na 2 etapie teraz niby czuje się już lepiej ale ja go nie widzę walczącego o zwycięstwo etapowe. Do tego nie ma kto mu pomagać a w pojedynkę na 1 etapie stracił a wtedy jeszcze był w pełni zdrowy. Viviani szybki, sam mówi że dawno tak dobrze nie wyglądał na początku sezonu. 3 miejsce na 4 etapie, w People’s Choice Classic 9 miejsce więc widać że krąży wokół czołówki.
Więcej typów w dziale kolarstwo, zapraszam ;)

✅52,6
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Denver Nuggets - Indiana Pacers
Typ: Denver wygra
Kurs: 2,16
Bukmacher: unibet
Nie spodziewałem się aż tak ciężkiej przeprawy w Sacramento, a Indiana ma przed sobą spotkanie z kolejną solidnie ukształtowaną ekipą w ofensywie - Denver. Nuggets są momentami zbyt nieregularni, jednak trzeba przyznać , że w swojej hali pojawia się ogromna mobilizacja z ich strony. Najważniejsze jest żeby gospodarze zagrali swój basket, muszą narzucić swój styl gry, bo mogą zostać zniszczeni pod koszem szczególnie przez Westa i Hibberta. W każdym razie Denver jest zespołem który może zagrozić każdemu, w sytuacji gdy atak funkcjonuje bez większych problemów, a kluczowi zawodnicy rzucają na optymalnym poziomie. Przede wszystkim szukam luki na PG - Lawson ma chyba jeden z najsłabszych matchupów przeciwko Hillowi, bo reszta graczy będzie rywalizować z bardzo wymagającymi rywalami. Generalnie bez porządnego występu Ty&#39;a Denver mogą pakować walizki, ale on zwykle nie zawodzi w ważnych pojedynkach. Dlatego też opcja z 26 spoglądając na jego statystyki w obecnym sezonie nie jest najgorszym rozwiązaniem, można być pewnym że powinien zakręcić się w okolicach 15-20 punktów. Nuggets mieli dodatkowo dzień przerwy, otrzymali odpowiedni czas żeby przeanalizować rywala natomiast Pacers zagrali ciężki mecz i myślę, że nastawienie nieco ulegnie zmianie. Ciężko jest grać przeciwko najprawdopodobniej najlepszej drużynie w lidze, ale Denver stoi przed dużą szansą i sądzę, że nie znajduje się na straconej pozycji. W Pepsi Arena dzieje się naprawdę dużo i uważam, że gospodarze odbiją się po trzech porażkach z rzędu.
✅116
 
makaveli23 606,3K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Memphis - Houston
ilosc pkt w przedziale 181-190
4.10
Gamebookers
Od kiedy Gasol wrocil do Memphis, defensywa Memphis, gra na najwyższych obrotach. Ostatnie 5 meczy to kolejno 177, 159 (Bucks), 181, 187, 175. 3 mecze tych druzyn pomiedzy soba dalo kolejno 179, 192, 175, co daje nam srednia 182. Dzisiaj mecz dal nam niespodziewanie malo pkt jak na houston (175), wiec dzisiaj powinno byc o te 10 przynajmniej pkt wiecej. Z drugiej strony Memphis grajace b2b to automatyczny under ATS, ale linia jest 194.5 wiec nie sadze by bylo az tak underowo jak dzisiaj. Sadze ze jest duza szansa ze skonczy sie w granicach 9X-9X.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Krajicek / Sandgren wygrają @ 1,53 Bet365
Półfinał Challengera w Maui, w którym wystąpi trójka reprezentantów gospodarzy. Ja decyduję się na typ na parę w 100% Amerykańską, która gra ze sobą od zeszłego sezonu. Obaj dobrzy w grze deblowej na poziom Challenger, na hardzie osiągają najlepsze wyniki. Dla pary Kudla / Uchiyama jest to pierwszy wspólny turniej, w ćwierćfinale niespodziewane pokonanie pary Kanadyjskiej Dancevic / Polansky. Dlatego widzimy dość wysokie kursy na Austina i Tennysa, którzy dla mnie są w tym meczu zdecydowanymi faworytami.
Krajicek i Sandgren wygrali w tamtym sezonie dwa turnieje rangi Challenger na twardej nawierzchnii, wygrane również turnieje Futures, kilka finałów Challengerów, bardzo solidny sezon jak na ten poziom rozgrywkowy. Kudla deblistom jest słabym, nawet na ten poziom. Japończyk Uchiyama osiąga całkiem dobre wyniki w deblu, jednak przede wszystkim na poziomie Futures. Pisałem już kiedyś jak wygląda gra deblowa na tym poziomie - gramy, żeby coś dodatkowo wpadło, nie ważne z kim, może się uda. Wystarczy jedna dość przeciętna para i są wyniki.
Austin z Tennysem powinni na spokojnie wygrać ten mecz, są w formie, w tygodniu poprzedzającym Australian Open wygrali turniej rangi Challenger w Nowej Kaledonii. Jeśli zagrają na normalnym poziomie to jestem spokojny o końcowy wynik. Kudla i Uchiyama nie są dobrymi deblistami, dodatkowo to ich pierwszy turniej. Nie widzę tutaj perspektyw.
⛔ 100 zły zapis
 
maer 300,8K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia ( Jupiler League )
Spotkanie: Genk - Gent
Typ: 1
Kurs: 1.95
Data: 26.01.2014
Godzina: 14.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo gorąco na dwudziestą trzecią kolejkę belgijskiej Jupiler League.
W miejscowości Genk liczącej sobie ponad sześćdziesiąt tysięcy mieszkańców na Cristal Arena w niedzielne popołudnie odbędzie się mecz w którym spotkają się miejscowy Koninklijke Racing Club Genk a w gości z dużo większej Gandawy liczącej ponad dwieście trzydzieści tysięcy mieszkańców przyjedzie Koninklijke Atletiek Associatie Gent.
Genk w tym sezonie ligowym rozegrał w lidze dwadzieścia dwa spotkania w których zdobył trzydzieści pięć punktów po jedenastu zwycięstwach, dwóch remisach oraz dziewięciu porażkach i zajmuje obecnie szóste miejsce w ligowej tabeli z bilansem bramkowym na poziomie 32-27.
Gent zdobył w tym sezonie ligowym dwadzieścia siedem oczek w swoich dwudziestu dwóch grach po siedmiu zwycięstwach, sześciu remisach oraz dziewięciu porażkach i plasuje się obecnie na ósmej pozycji w belgijskiej Jupiler League, bilans bramek 25-30.
Gospodarze u siebie zagrali jedenaście meczy w których zdobyli dwadzieścia jeden oczek po siedmiu wygranych oraz czterech porażkach, bilans bramek na ich Cristal Arena 18-10.
Goście na wyjazdach zdobyli trzynaście punktów w swoich jedenastu meczach na obcych stadionach po trzech zwycięstwach, czterech remisach oraz czterech przegranych, bilans bramek na wyjazdach 13-17.
Moim zdaniem ten mecz w belgijskiej Jupiler League zapowiada się bardzo ciekawie i mój typ na to spotkanie to jedynka, Genk po dwóch słabszych meczach u siebie sprzed przerwy w rozgrywkach będzie chciał w tym meczu pokazać że nie zapomniał jak sie powinno u siebie wygrywać a że to wiedzą sugeruje ich siedem zwycięstw u siebie w tym sezonie w których to meczach strzelili wszystkie swoje osiemnaście bramek na Cristal Arena i muszą wrócić do wygrywania u siebie gdyż w tabeli gonia ich zespoły które mają chrapkę na ich pozycję w kolejnej fazie Mistrzostwa Play Off co na pewno gracze z Genku by sobie nie życzyli bo chcą grać w kolejnej fazie z najlepszymi zespołami ligi natomiast Gent po za trzema zwycięstwami z rzędu na wyjazdach w ostatnich czterech meczach w ostatnim z nich wrócił do swoje formy na obcych stadionach czyli porażki i to z najsłabszą drużyną u siebie całej ligi Mons i stracili na wyjazdach już dużo bramek i moim zdaniem z miasta Genk wrócą bez punktów do swojej większej Gandawy.
⛔ 100
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Memphis Grizzlies v Houston Rockets
Typ: Dwight Howard poniżej 18.5 pkt.
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Obie drużyny spotykały się ze sobą trzykrotnie i Dwight ani razu nie pokrył podanej linii (ostatni mecz wczoraj, Howard 11 pkt). Środkowy rakiet w tym sezonie rzuca średnio 18.1 pkt na mecz. Naprzeciw siebie będzie miał bardzo dobrze broniącego Gasola (od, kiedy Marc wrócił po kontuzji, Miśki bronią bardzo dobrze!). Zapowiada się underowy mecz tak jak miało, to miejsce wczoraj. Dla porównania bet365 oraz marathonbet posiadają linie 16.5 ! Sporting oferuje nam 18.5, co lepsze punkty zdobywane w dogrywce się nie wliczają, dlatego też najlepiej zagrać w sportingu.
✅85
 
kostek876 32

kostek876

Użytkownik
Piłka Nożna - Primera Division
Fc Barcelona - Malaga
Typ - Barcelona ( -2,5 )
Kurs - 2.10
Bukmacher - bet365
Analiza:

21 kolejka hiszpanskiej Primera Division. Barca podejmuje Malage , ktora zajmuje aktualnie 15 miejsce i w tym sezonie nie radzi sobie zbyt dobrze , zwlaszcza na wyjazdach... W to , ze wygraja gospodarze nikt chyba nie watpi. Ja smiem twierdzic , iz bedzie to zwyciestwo okazale , conajmniej 3 bramkami. Ostatni mecz tych druzyn na Camp Nou zakonczyl sie wynikiem 4-1 . Bylo to w tamtym sezonie kiedy Malaga grala o niebo lepiej niz atualnie. W 2014 roku Messi nie strzelil jeszcze hat-tricka i ten mecz bedzie dla niego swietna okazja zeby sobie postrzelac. Z pewnoscia czuje glod grania i w niedzielny wieczor bedzie utrapieniem dla obroncow Malagi. Po za tym zawodnicy Blaugrany na pewno beda podwojnie zmotywowani , poniewaz swoj mecz wygral Real Madryt i objal prowadzenie w tabeli. Barcelona raczej nie pozwoli zeby taki stan rzeczy potrwal dluzej i wroci na pozycje lidera.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Los Angeles Kings- Anaheim Ducks over 56 strzałów @ 1,8 betsson
Na dzisiejszą sesję nocną oferuję typ na strzały w meczu Kings z Ducks. Wieczorna sesja pokazała że nawet jeden strzał może zmienić status beta. Tak po krótce, postawiłem over 58,5 w meczu Bostonu. Padło 59 strzałów. Dlaczego to mówię? Dlatego że Betsson zaoferował bardzo fajną linię po dobrym kursie. Dla porównania. Bwin oferuje 56,5 @1,85 ; natomiast Unibet poszedł jeszcze dalej i proponuje nam linię 57,5 @1,85. Nie ukrywam że bardzo bym się zastanowił po tych wyższych liniach ale myślę że powinny wejść i w meczu obejrzymy 60+ strzałów. Teraz trochę o drużynach. W ostatnich 5 meczach na Staples Center, KIngs oddawali średnio 37,8 strzałów w meczu. A nie grali z byle kim bo m.in. 2x z Canucks a także Bruins, Wild i Red Wings. Drużyny naprawdę niezłe. Warto zaznaczyc że gra obronna Kaczek nie ulega zmianie, a wiec jest po prostu słaba. Ducks na wyjeździe to średnia 26,2 i tu słaby punkt mojego typu. Ducks mogą zawieść. Warto zaznaczyć że drużyny spotkały się już 2 dni temu a w meczu padło bodaj 52 strzały. Myślę że w tym buki upatrują swojej szansy. Jestem przekonany że dziś Kings zdobędą 30+, a Ducks? Ciężko powiedzieć, mam nadzieję że przynajmniej 25.
⛔ 100 zły zapis
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: 76ers - Thunder (01:30)
Typ:76ers -3.5
Kurs: 4.50
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Phila 14-29 podejmie dzisiaj Błyskawice 34-10. Phila w domu 8-13 wygrali z Heat +4, Bulls +3, Cavaliers +15, Rockets +6, Bucks +8, Magic +1, Nets +1, Bobcats +3. Thunder na wyjazdach 15-7. Nic nie zapowiada na wygraną Szóstek dzisaij jednak się składniam ku młodej ekipie z dobrym trenerem. Thunder przegrywali na wyjeździe z Wolves -19, Clippers -8, Warriors -1, Blazers -7, Jazz -11, Nugggets -13, Grizzlies -3. ÓSmego października Thunder ograli już Phile na ich parkiecie 103-99. Szóstki grają najszybsze tempo ligi obecnie, mają koło 110 posiadań na mecz. Jak DUrant nie zagra 2 mecz z rzędu to młodziaki mogą ich zabiegać i odpalić ofensywę, zapowiada się mocno overowy meczyk jednak ja skłaniam sięza gospodarzai co najmniej 4 punktami.
⛔ 100
 
T 55

typy-1x2

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: U Jazz vs W Wizards
Typ: Wizards -5,5
Kurs: 3,45
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj zapraszam na mecz NBA pomiedzy Wizards a Jazz . Ekipa z Waszyngtonu to ścisła czołówka na wschodzie jeśli chodzi o wyjazdy (3 miejsce) śmiem sądzić że jeśli podobnie graliby u siebie mogliby być już spokojni o miejsce w PF. W dodatku ostatnio na parkietach rywali wygrywają wyrażnie (powyżej 6 pkt przewagi). Utah Jazz to wg najsłabsza drużyna na zachodzie i nie będzie wstanie przeciwstawić się Waszyngtonowi.
⛔ 100
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Memphis - Houston
Typ: 1 AH (-8.5)
Kurs: 4.4
Bukmacher W i l l i a m H i l l
Po zwycięstwie Memphis kilkanaście godzin temu obie drużyny znów się spotykają. Memphis gra bardzo dobrze w ostatnim czasie - bilans 7-3 w ostatnich 10 meczach. Poza wpadką z New Orleans Pelicans kilka dni temu z reguły minimalnie ale jednak przechylają szalę zwycięstwa w swoją stronę.
Houston również radzi sobie naprawdę nieźle - bilans ostatnich meczy podobny co Memphis 7-3.
W obecnym sezonie Memphis dwukrotnie przegrało u siebie z Houston ale z poprzedniech 4 meczy w Memphis z ubiegłych sezonów trzy zakończyły się pokryciem powyższego handicapu (a w czwartym zabrakło punktu) - wtedy byli większymi faworytami niż są teraz ale jednak...
Ostatnie 10 meczy gospodarze rozegrali w ciągu 21 dni a goście w ciągu 16 dni więc wydaję się że Grizzlies mogą być choć trochę bardziej wypoczęci....
✅340
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: TB Lightning vs C Avalanche
Typ: Over 5,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: William Hill
Godzina 01:00
Na początku warto podkreślić, że te zespoły spotykają się rzadko, dawno ze sobą nie grały, ale patrze przez pryzmat gry obu ekip i daje w tym meczu wysoki wynik końcowy.
Trzeba korzystać ze stylu gry preferowanego przez Lightning, choć dalej brakuje Stamkosa. Dużą pracę w ofensywie i tworzeniu niebezpieczeństwa wykonuje St.Louis i Purcell, inni wnoszą świeżość i swobodę gry, nie boją się ryzykowniejszych posunięć w tercji przeciwnika.
Gra Tampy przynosi efekty i są liczącą się ekipą w konferencji. Nigdy nie byli monolitem obronnym i dlatego ten typ ma dużą szansę wejścia, strata bramki i bramek to u nich norma. Nie pomaga goalie Lindback, a Bishop traci, co powinien.
Avalanche plusują w tym sezonie, ich akcje są składne i skuteczne. Więcej potrafią stracić w domu, ale za to delegacje mają wyważone na wysokie wyniki, zawsze coś się dzieje, nie ma wyników z zerem. To atut tego typu, bo Avalanche jeszcze nie są wystarczajaco &#39;zrownowazeni&#39; w formacjach i tracą szybciej niż pomyślą że wygrywaja. Varlamov i Giguere nie robią twierdzy z bramki, choć ich statystyki nie są złe.
Avalanche skupia swą siłę na grze Duchene, Stastny, Landeskog, a w formie jest O&#39;Reilly. Zresztą co mecz uaktywnia się inny gracz, który pomaga w wyniku i to cieszy Lawiny.
Ostatnio Lightning wygrali ,ale byli po porażkach domowych, do tego maja wysokie wyniki jak 4-5 i 4-3. Avalanche mają serię wygranych w delegacjach i mogą to przedluzyć.
Polecam, gramy.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
PAOK - Gas Veria -1 handi. / @ 1.70 WilliamHill
vs

Analiza: Na 11 spotkań jakie te drużyny ze sobą odbyły, to 8 wygrał PAOK i padły 4
remisy gdzieś tam w przeszłości. PAOK na chwile obecną jest vice liderem ligi greckiej,
natomiast Gas Veria jest vice liderem jeśli chodzi o grupę spadkową owej ligi.
Goście dziś bez kontuzjowanych: A. Apostolopoulos 12/0, K. Barbas 14/1, oraz
B. Ostojić 17/0.Zajebisty bilans PAOK grając u siebie :


⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom