>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 25.11.2022 (piątek)

Status
Zamknięty.
isztwan 243,5K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ 2022
Godzina: 14:00
Spotkanie: Katar - Senegal
Typ: poniżej 2.5
Kurs: 1.60
Bukmacher: forbet
Analiza:

Nie gram tego ale tak na chłopski rozum, Katar za bardzo ofensywni nie są, ze strzelaniem mają problem.
Senegal natomiast jest drużyną afrykańską, gdzie często padają wyniki underowe. Tak jak powyżej kolega zaznaczył mogą się rzucić i wymiana ciosów paść. Wydaje mnie się jednak, że do połowy będzie remis i zapobiegawcza gra a w drugiej zaczną próbować strzelić a że senegal jednak jak by nie było lepszą jest piłkarsko drużyną, powinni oni strzelić. Potem sie zacznie bronienie wyniku. Gdybanie. zobaczymy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anglia - USA
Typ:
2. drużyna: powyżej 0.5 gola + powyżej 2.5 rzutów rożnych + powyżej 1.5 kartek
Kurs: 4.25
Bukmacher:
STS

Hit dnia przed nami. Spotkanie Angia:USA rewanż za mundial w 2010 w RPA. W tamtym spotkaniu był remis. Czy drużyna Amerykańska jest w stanie postawić się Anglikom. Myślę że tak. Tym bardziej że w XXI wieku mają dobre wyniki z drużynami z topu. Wystarczy popatrzeć w statystyki komu strzelali gole: Portugalia (2 mundiale), Włochy, Anglia. Nie strzelili tylko Niemcom w 2014 gdy Ci szli na Mistrza Świata. Kolejna sprawa rogi. Na tym mundialu bez problemu takie drużyny jak USA osiągają 3 rogale w meczu. Drużyna, która będzie się bronić powinna statystycznie zdobyć więcej kartek więc kolejny punkt do mojego typu pasuje. Wysoki kurs 4.25 też kusi życzę zieloności.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anglia - USA
Typ: Anglia Handicap -1,5 gola
Kurs:
2,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ostatnie spotkanie zamykające piątkowe zmagania na Mundialu i pojedynek Anglii z USA. Stawiam zdecydowanie na wygraną "Angoli" i zapewnienie sobie przez nich pierwszego miejsca w grupie. Jeżeli tak się stanie będzie jeszcze ciekawie w tej grupie i nawet Walia wysłana dziś przez komentatorów będzie miała szansę nadal na awans do fazy pucharowej. Nastroje wśród fanów reprezentacji Anglii były umiarkowane przed rozpoczęciem Mundialu. Wyniki w Lidze Narodów nie napawały optymizmem. Jednak efektowne zwycięstwo nad Iranem 6:2 rozbudziły nadzieje. Gareth Southgate z pewnością będzie chciał już w dzisiaj zapewnić sobie awans, a tak się stanie jeżeli reprezentacja Trzech Lwów pokona USA, ja jednak liczę że nie zadowolą się minimalną wygraną i pokonają "Jankesów" co najmniej dwiema bramkami. To będzie trzecie spotkanie pomiędzy tymi reprezentacjami na Mundialu. W 1950 USA wygrało 1:0, w 2010 padł remis 1:1, tak więc "Synowie Albionu" mają rachunki do wyrównania z reprezentacją USA. Łącznie Anglia i USA mierzyły się 11 razy, bilans spotkań przemawia za Anglikami 8 wygranych, 1remis i 2 porażki. Po raz ostatni obie reprezentacje zagrały towarzysko w listopadzie 2018, Anglia wygrała wtedy pewnie 3:0. Dodam jeszcze, że gracze Z USA grając osiemnaście razy na Mundialu z ekipami z Europy nie potrafili zachować czystego konta, a na dodatek stracili w tych meczach aż 34 bramki. Stawiam na kolejne przekonywujące zwycięstwo Wyspiarzy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +83
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anglia - USA
Typ: McKennie minimum 2 faule
Kurs: 2,20
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Nie ma co ukrywać, ogromne value. Weston w pierwszym meczu z Walią aż 4 razy sfaulował rywali. Anglicy natomiast są jeszcze szybsi i dużo lepsi od Walii. Na innych bukmacherach kurs na to zdarzenie wynosi 1,5.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +110
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anglia - USA
Typ: Każda drużyna powyżej jednego rogu w każdej polowie
Kurs: 5.1
Bukmacher: forbet
U mojego nie regulaminowego jest kurs 8.00
ANALIZA :
W żadnym z dzisiejszych meczów linia over 1 róg w każdej połowie nie została pokryta przez obie drużyny więc może w meczu wieczoru.Mam nadzieję że Jankesi nie dadzą się zdominować Angolom i powalczą .A jeśli decydować się na rogi to interesującą opcją mogą być linie celnych strzałów. Potrzebne meczycho przez duże Mnnnnnn
ANGLIA OVER 6 USA OVER 3 CELNYCH STRZAŁOW JA ZNALAZŁEM PO KURSIE 9.5 i też pobieram.
Man nadzieję nie bedzie autobusów i piłkarskich szachów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom