>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.06.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – MŚ 2014, GRUPA F
Spotkanie: Bośnia Hercegowina - Iran
Typ: Bośnia Hercegowina HA -1
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Godz. 18:00
Analiza:
Reprezentacja Bośni i Hercegowiny swój pierwszy udział Mundialu zakończy na fazie grupowej, co na pewno jest jakąś niespodzianką bo obok Argentyny to oni byli tym drugim zespołem który miał wywalczyć awans. Rozpoczęło się chyba od planowej porażki z Argentyną 2:1 ale tak naprawdę to byli równorzędnym rywalem dla Argentyńczyków ale nie potrafili wykorzystać swoich szans. Testem i spotkaniem które miało zadecydować o awansie był mecz z Nigerią. Do wyniku swoje grosze zdecydowanie dołożył sędzia który przy stanie 0:0 nie uznał jak najbardziej prawidłowej bramki strzelonej przez Dzeko, później przyszła bramka dla Nigerii i tak już zostało do końca. Siła tej reprezentacji bierze się w głównej mierze z graczy ofensywnych Dzeko, Ibisevic czy Pjanic mają za sobą bardzo dobre sezony.
Największą gwiazdą zespołu Iranu jest ich trener chyba wszystkim dobrze znany Portugalczyk Carlos Querioz. Najbardziej rozpoznawalnym graczem natomiast jest gracz angielskiego Fulham Dejagah. Reszta graczy występuje na co dzień w rodzimej lidze. Autem tej reprezentacji będzie na pewno bardzo dobre przygotowanie taktyczne, stałe fragmenty gry, przystosowanie do ciężki warunków oraz fakt że grają be zbędnej presji to wszystko pokazali w dwóch pierwszych spotkaniach szczególnie mam tu na myśli dyscyplinę taktyczną.
Kursy lecą w dół na gości ale czy oni są dla mnie tutaj faworytem nie sądzę, zachowują szasnę na awans ale nie mogą zagrać tak jak w pierwszych dwóch meczach gdzie tylko się bronili i tylko kilka razy wyprowadzając kontry. Ich siłą jest gra w defensywie w ataku mają duże problemy by coś stworzyć a dziś będzie trzeba to robić od pierwszych minut. To wszystko stawia według mnie w dużo lepsze sytuacji Bośnie która będzie miała znacznie więcej miejsca w ofensywie a dodatkowo grają już bez obciążanie i będą chcieli wygrać swoje pierwsze spotkanie na Mundialu a rywal lepszego to chyba długo nie będą mieli.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 0

gretzo

Użytkownik
WTA Wimbledon
Godzina 16.30
Larcher de Brito - Gajdosova
Typ: Gajdosova
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365

Analiza
: Gajdosova jest tenisistą bardziej doświadczoną i myślę, że to przeważy w tym meczu, wprawdzie obie ten sezon mają bardzo słaby. Nie sugerowałbym się tym, że Brito ograła Kuznetsovą bo Rosjanka nigdy nie była orłem na trawie.
kiepska analiza
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: MLB - National League, Ameryka Płn.
Godzina: 21:45
Spotkanie: San Diego Padres u San Francisco Giants
Typ: 2(-1.5)
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bet365
Dziś ostatnie spotkanie 3-meczowej serii miedzy Padres, a Giants. Gospodarze przegrali 2 poprzednie spotkania, ale myślę, że zrobią wszystko byle uniknąć sweepa. Okazje ku temu mają niezła. San Diego wypuszcza dziś przeciętnego Pitchera Iana Kennedyego, który poza jednym fenomenalnym sezonem w karierze nigdy nie wybił się ponad przeciętność. W Giants starterem dziś będzie Tim Lincecum. O miotaczu tym można by pisać długo były 2 krotny zwyciężca nagrody Cy Younga od 2 sezonów gra fatalnie. W tym sezonie jednak w meczach przed własna publicznością naprawde jest pewnym punktem obrony SF, myslę że i dziś to potwierdzi. Jeśli chodzi o pałkarzy, coś w maszynie San Francisco się zacieło, po świetnym początku sezonu przyszły słabsze mecze, ale uważam że pałkarze SF nawet w słabej formie sąwiekszym zagrożeniem niż Ci z San Diego . Podsumowując myśle, że SF zachowają twarz i pewnie pokonają przeciętne San Diego.
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna MŚ 2014
Godzina: 18:00
Spotkanie: Nigeria-Argentyna
Typ: 1 połowa under 0,5 gola
Kurs: 3,25
Bukmacher : sportingbet
Analiza: Na dzisiejszy dzień wybrałam sobie spotkanie z Mistrzostw Świata w Brazylii a dokładniej pojedynek pomiędzy Nigeria a Argentyna . W tym pojedynku nie typuje zwycięzcy gdyż spodziewam się tu remisu, małej ilości bramek oraz nudnego meczu. Gra Argentyny mnie w ogóle nie przekonuje na tych mistrzostwach , nic nie grają i fuksem wygrywają ... może na papierze ten atak wygląda jakoś ale tylko na papierze.. Nigeria na tych mistrzostwach pokazała się z bardzo dobrej strony i dzisiaj musza walczyć o minimum remis żeby być spokojnym awansu. Nigeria w dwóch ostatnich meczach nie straciła żadnego gola. Mój typ na to spotkanie to under -0,5 gola do przerwy po kuszącym kursie 3,25. W całym natomiast pojedynku spodziewam się remisu.
⛔100
 
brick 208

brick

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna MŚ 2014
Godzina: 22:00
Spotkanie: Ekwador - Francja
Typ: Strzelec bramki: Karim Benzema
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Karim Benzema napastnik reprezentacji Francji na co dzień występuję w Realu Madryt. W pierwszym meczu reprezentacji Francji strzelił on dwa gole, a prawie trzy. W drugim meczu miał szanse strzelić dwie bramki, ale strzelił jedną. Wierzę, że dzisiaj również strzeli chociaż jedną bramkę. Potrafi odnaleźć się w polu karnym i z zimną krwią wykorzystać nadarzającą się sytuację. Reprezentacja ewidentnie szuka swojego super strzelca co można było zauważyć w pierwszym meczu, koledzy chcą mu dogrywać, szukają go wrzutkami jak i podaniami prostopadłymi. Cała reprezentacja gra pod Benzeme. Być może jest to spowodowane brakiem gwiazdy reprezentacji Francji Francka Ribery. Ktoś musi strzelać bramki dla drużyny, a Benzema nie raz udowadniał, że potrafi to robić.
⛔100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Mistrzostwa Świata FIFA 2014
Spotkanie: Ekwador – Francja
Typ: 2/2
Kurs: 2,85
Buk: Betgun
Data i godzina: 25.06.14, 22:00

Dziś o godz. 22:00 zostaną rozegrane mecze w grupie E pomiędzy Francją i Ekwadorem oraz Hondurasem i Szwajcarią. Francja ma zapewniony awans do 1/8 finału, natomiast pozostałem drużyny walczyć będą o wyjście z drugiego miejsca.

Francuzi na mundialu zagrali najbardziej skuteczny futbol ze wszystkich 32 ekip: wygrali z Hondurasem 3:0 oraz ze Szwajcarią 5:2 (właściwie 6:2, jednak sędzia nie uznał ostatniego gola Benzemy). Ekwador przegrał kluczowe spotkanie ze Szwajcaria 1:2 pomimo iż to drużyna z Ameryki Południowej objęła prowadzenie. W drugiej kolejce Ekwadorczycy pokonali Honduras 2:1.

Dlaczego uważam, że Francja wygra pierwsza połowę i cały mecz? Po pierwsze: dwa mundialowe mecze zostały wygrane przez Francuzów właśnie w takim stylu. Po drugie, od przegranego barażowego spotkania w Kijowie Francuzi jeszcze nie przegrali: wygrali 6 spotkań i zremisowali raz. W ciągu 7 spotkań Trójkolorowi strzelili aż 26 bramek tracąc ledwie 3. Po trzecie Ekwador ewidentnie nie trafił z formą na MŚ: tylko 3 z ostatnich 10 spotkań zakończyło się zwycięstwem Ekwadorczyków. Przegrany mecz ze Szwajcarią w ostatniej minucie raczej na pewno przesądzi o braku awansu dla tej ekipy. Im szybciej do Ekwadorczyków dotrze informacja o pewnym prowadzeniu Szwajcarów z Hondurasem tym szybciej spadać będą morale zawodników.

Francuzi będą chcieli jak najszybciej wyjść na prowadzenie by w drugiej połowie zagrać na w pół rezerwowym składem. Dlatego też uważam, iż pierwsza połowa zakończy się zwycięstwem Francji tak jak całe spotkanie.
⛔100
 
yaszura 55

yaszura

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna MŚ 2014
Godzina: 22:00
Spotkanie: Ekwador - Francja
Typ: powyżej 2,5 bramki
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mój pierwszy tym na tym forum ???? Według mnie, w tym meczu over powinien wejść na luzie. Po pierwsze forma francuzów (dobra ofensywa), po drugie sytuacja Ekwadoru. Ekwador musi wygrać ten mecz jeśli chce wyjść z grupy. Przez to mecz powinien być otwarty. Jeśli Francji uda się zdobyć szybko bramkę, Ekwador będzie musiał się otworzyć i grać bardziej ofensywnie, co poskutkuje utratą lub strzeleniem goli. Powodzenia.
⛔100
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna MŚ 2014
Godzina: 22:00
Spotkanie: Szwajcaria - Honduras
Typ: Szwajcaria wygra bez straty gola
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tak szybcikiem, bo zaraz się zacznie. Potencjał obu drużyn nieporównywalny. Szwajcarzy to porządna ekipa europejska dowodzona przez samego Hitzfelda. Honduras to przeciętniacy z CONCACAFU, aczkolwiek już drugi raz z rzędu dostali się do MŚ. Z czego wynika tak wysoki kurs? Z poprzedniej rundy spotkań, gdy znakomici Francuzi zrobili z rywali fondue, a Honduras zmusił do wysiłku Ekwador. Gola strzelił znany nam z Bełchatowa Carlo Costly. Mimo wszystko bym się tym wszystkim nie sugerował, hondurańska taktyka &quot;długa na napastnika&quot; odpaliła z graczami z nad równika, ale to tylko jedna jaskółka, która nie czyni wiosny. Szwajcarzy pomimo wpadki z trójkolorowym miksem multikulti są w stanie spokojnie wywalczyć awans. Zagrają uwaznie w tyłach i postarają się o zwycięstwo, gdyż nie wiadomo jakie to cuda wydarzą się w spotkaniu równoległym. Kurs 2,5 to spora okazja, toteż moja stawka też będzie spora!
✅150
 
makaveli23 161K

makaveli23

Użytkownik
Dysc. MS
Godz: 22:00
Spotkanie: Szwajcaria - Honduras
Typ: Szwajcaria over 3.5 gola
Kurs: 6.00
Buk: bet365
Moim zdaniem Honduras nie ma takiej jakości w grze by pofikać Szwajcarii. W ataku grają na aferę, długimi okresami w meczu brakuje im pomysłu, jak choćby pokazał mecz z Ekwadorem, ponieważ każda drużyna mająca choc troche lepiej zorganizowany atak i wiecej umiejetnosci, ktorych zdecydowanie widać brakuje Honduranom, strzeliła by Ekwadorowi o 1 dwie bramki wiecej, czego z kolei mozna bedzie doswiadczyc obserwujac jakiego blamazu dostana od Francji (btw Francja over 2.5 tt do gry). Moim zdaniem oni (Honduras) prezentują podwórkowy futbol, brak zrozumienia na boisku widoczny gołym okiem, obrona tragiczna. Mozna porywnywac ze Szwajcarzy stracili z Francją 5 a Honduras 3 w tym dwie grajac w dziesiatke, ale Francja to ekipa poza zasięgiem dla obydwu drużyn i ja nie widze roznicy, 5 czy 3 i tak stawia Szwajcarię na tle Hondurasu o poziom wyżej w grze defensywnej, wystarczy przypomniec sobie jak Szwajcaria grała w obronie w eliminacjach. Na niekorzyść Szwajcarów, działa jednak ten fakt że ciężko sie zaklimatyzować Europejskim druzynom głownie widać ten aspekt w obronie, wiec trzeba dac tu szanse Hondurasowi. Honduras jednak popełnia błedy w kazdym meczu, wiec nie chce m isie wierzyc ze Szwajcaria nie ma na tyle umiejetnosci by nie strzelic tu 2+ goli. Szwajcarii zdarzył się ten fatalny mecz, po szybkiej stracie drugiej bramki juz wiadome bylo ze musieli sie odkryc i jednoczesnie narazac na kontry, w nastepnym mecz nie spodziewam się tego samego. Mysle ze bardziej mozna spodziewac sie ze Hitzfeld jakos pouklada druzyne niz trener Hondurasu Suárez, ktory sukcesów od 2006 nie ma i po słabym mundialu w 2010 teraz wróżę mu po raz kolejny odpadniecie w slabym stylu, bo majac do dyspozycji tą paczkę zawodników starczy im na rownorzedna grę moze na 20 minut moze pierwszą polowe ale nie na caly mecz. Szwajcaria zatrze złe wrażenie i wygra to zdecydowanie. Mysle ze te dwie bramki strzelone pod koniec meczu z Francją dodadzą im sporo pewności siebie i wyjdą mocno skoncentrowani, choć nie uchroni to ich przed stratą bramki, gdy jak sie spodziewam Honduras poczatek meczu bedzie mial dobry jednak im dalej w mecz tym gorzej, sił im zabraknie i Szwajcarzy powinni to w drugiej polowie wykorzystac. 1-2 lub 1-3 dla Szwajcarii jednak sadze ze zeby zatrzec zle wrazenie beda chieli wygrac rownie dobrze jak przegrali w ostatnim meczu.
⛔100
 
zasqrniak 43

zasqrniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna MŚ 2014
Godzina: 22:00
Spotkanie: Szwajcaria - Honduras
Typ: Szwajcaria
Kurs: 1,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, na dziś wybieram spotkanie pomiędzy drużyną Szwajcarii a Hondurasem.
W dwóch poprzednich spotkaniach Szwajcaria wygrała z Ekwadorem 2:1 i przegrała z ekipą Francji 2:5. Honduras przegrał oba spotkania z Francją 3:0 oraz Ekwadorem 1:2. Myślę że Szwajcarzy dziś pokarzą na co ich stać i pokonają drużynę Hondurasu. Po &#39;&#39;cichu&#39;&#39; myślę że przy korzystnym wyniku spotkania Francji z Ekwadorem uda im się wyjść z grupy.
✅50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom