>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 24.11.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP World Tour Finals, London
Spotkanie: Rafael Nadal - Jo-Wilfried Tsonga
Typ: Rafael Nadal
Kurs: 2,31
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Faktem jest, że ostatnie dwa mecze Nadala to pokaz bardzo słabej gry względem backhandu, forhendu ,słabego poruszania się po korcie i serwisu, który w meczu z Federerem był jeszcze gorszy niż w spotkaniu z Fishem. Ogółem końcówka sezonu w jego wykonaniu to wielka niemoc oraz widoczne zmęczenie całorocznym - natężonym grafikiem. Nadal jednak należy do graczy o mocnej psychice, którzy potrafią wychodzić z niejednej opresji i często Hiszpan właśnie udowadniał że potrafi się spiać w meczach, które mają duże znaczenie a na pewno dzisiejsze spotkanie do takich należy - bowiem oboje zagrają o udział w półfinale. Tsonga w hali poczynia sobie dość solidnie; 2 tygodnie temu doszedł do Finału w Paryżu, tutaj w pierwszym meczu przegrał z Federerem po 3 setach a ostatnio z Fishem po zdecydowanym zwycięstwie zapewnił sobie pierwszą wygraną w tym turnieju. Jest jednak graczem, który nie radzi sobie w grze pod presją i dzisiaj może mieć to wielkie znaczenie w starciu z Nadalem, który na pewno nie jest faworytem, ale jeśli poprawi kilka czynników w swojej grze to uważam że jest w stanie wykorzystać szansę i po zaciętym meczu - prawdopodobnie 3 setowym zapewnić sobie udział w półfinale. Dlatego więc stawiam na Nadala, którego tak na prawde jeszcze bym nie przekreślał z tego turnieju. Przypomnę też, że podobna sytuacja miała miejsce w 2009 roku w Paryżu, gdzie Nadal męczył się w 1 i 2 rundzie po ogólnie słabej grze z Almagro oraz Robredo, a później zdołał pokonać Tsongę w ćwierćfinale na jego własnym terytorium.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na Lodzie, Norwegia
Spotkanie: Frisk Asker - L&amp;oslash;renskog
Typ: over 7,5
Kurs: 1.87
Bukmacher: Bwin
Czas rozpocęcia: 19.00/24.11.2011
Frisk jak wiemy ma ogromne trudności organizacyjno-finansowe i trudno sobie wyobrazić, aby ten klub powalczył o dobry wynik w tym spotkaniu. Zespół ostatnio gra młodymi zawodnikami i przegrywa z kretesem wszystkie spotkania. Ich ostatnie wyniki to 2:8, 0:12, 0:7, 3:13, 3:8. W ostatnim meczu w zespole grało 15 graczy + 2 bramkarzy. Bronił 18-letni Johansen (5,94GAA) i puścił 8 goli. Drugim bramkarzem jest ..... 16-letni Hestnes (12,00GAA). Co prawda goście to nie jest zbyt bramkostrzelny zespół, ale akurat w poprzednich 2 meczach tego sezonu z Frisk wygrał wysoko, bo 19.9 5:3 a 20.10 11:1. W obu więc było powyżej wyznaczonej granicy. Lorenkog ostatnie 4 gry wygrał i strzelił w nich 19 goli. W statach Frisk zanotował już 11 overów dla granicy 7,5 gola, a goście tylko 4 w tym 2 właśnie w meczach z Frisk. I kolejna ważna sprawa, 2 dni temu z zespołu Lorenskog odszedł pierwszy bramkarz Dov Grumet-Morris (2,14GAA). Ostatnio bronił 21-letni Szwed Viktor Alm (1 zespół: 3,22GAA, 4 mecze, 2 zespół: 4,50GAA, 2 mecze). Stawiam na over.
✅ 87
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - DANIA: Puchar
Spotkanie: FC Copenhagen - Nordsjaelland
Typ: Nordsjaelland strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na PARKEN, zostanie rozegrane spotkanie w ramach Pucharu Danii, będzie to spotkanie ćwierć finałowe, pomiędzy ekipą FC Copenhagi a drużyną Nordsjaelland. Zacznę od tego, że dziwi mnie kurs na gości, 6.00 na ekipę, która dokładnie miesiąc temu w ramach ligowych potyczek właśnie ze stadionu PARKEN, wywiozła 3 punkty, pokonując Copenhage 1:3, co więcej 6.00 na drużynę &quot;Lwów&quot; czyli wicelidera SAS Ligaen? Jak dla mnie lekkie nieporozumienie... W drużynie Copenhagi nie dzieje się ciekawie, pomimo tego, że są liderem ligi, tak naprawdę jest sporo sprzeczek, pomiędzy piłkarzami a trenerem. Nordsjaelland udało się wygrać Puchar Danii w zeszłym roku.
W drużynie gospodarzy zabraknie Peter Larsson, Thomas Delaney, Martin Bergvold, Kenneth Zohore. Do składu wraca jednak Cesar Santin, najlepszy strzelec drużyny. Nordsjaelland bez kontuzji, praktycznie najmocniejszy skład, jaki mogą wystawić. Trener w wywiadzie, którego udzielił, mówił, że bardzo zależy im na pucharze Danii i zrobią wszystko, by dziś zwyciężyć na PARKEN.
Według mnie mają ku temu spore szanse, skoro udało się im wygrać dokładnie miesiąc temu i to aż 1:3, to dlaczego dziś mieli by tego nie powtórzyć. Pozatym, trener Roland Nilsson, nie wykluczył tego, że w dzisiejszym spotkaniu, pomimo tego jak ono jest ważne, będzie robił rotacje w składzie...
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Ręczna, Liga Mistrzów
Spotkanie : Kadetten : Savehof
Typ : 2
Kurs : 5,00
Buk : bet365
Godzina : 20.30
Analiza :
Kadetten to szwajcarska ekipa i za mocni oni chyba nie są, w przeciwieństwie do Savehof czyli drużyny ze Szwecji która jest na pewno na wyższym poziomie niż rywale.
Nie rozumiem kursów - być może są jakies kontuzje, chociaż o tym nic narazie mi nie wiadomo, a kurs chyba warto łapać.
Raczej w piłce ręcznej nie często zdarza się żeby nagle kilku piłkarzy miało nei zagrać więc wątpię żeby chodziło o kontuzje.
To jest niewątpliwie mecz o czwarte miejsce w grupie dające awans.
Tak więc walka powinna być na całego bo jest przecież o co - taki awans z grupy to dla jednych jak i dla drugich spory zastrzyk gotówki.
Jeśli o formę w lidze chodzi o gospodarze mają 12:0 a goście 8:4 ale nie porównujmy poziomu tych dwóch lig.
Savehof wygrało dwa mecze - z Sarajevem i z Kadetten właśnie a więc H2H na korzyśc gości.
Tamto spotkanie wygrali wysoko - Kadetten tak wysoko nawet z Barceloną nie przegrywało.
Dzisiaj rewanż ale czy ja wiem czy ich stać na rewanż - wątpię.
Narazie stać ich było tylko na wygraną z Sarajevem ale z Sarajevem to każdy wygrywa więc to nie jest zupełnie żaden sukces.
Jak dla mnei Savehof to pewniak do wygrania tego meczu i stawiam na nich.
Polecam
⛔ 100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna - Dania Puchar
Spotkanie - FC.Kopenhaga - Nordsjaelland
Typ - Nordsjaelland
Kurs - 6.00
Buk - Bet365
Analiza :
No spróbuję dlaczego nie ! Trochę tak jak u kolegi wyżej dziwi mnie kurs na drużynę Nordsjaelland która dzis w pucharze Danii rozegra mecz na stadionie FC.Kopenhaga . Wiadomo nie od dawna że puchary mają swoje prawa i jeżeli spojrzymy na dzisiejszy pojedynek to ; FC.Kopenhaga wydaje mi się trochę więcej uwagi skupi na sobotnim spotkaniu w lidze z niby najsłabszej drużynie w lidze z ostatniego miejsca Koge HB ale muszą go wygrać bo topnieje trochę przewaga ich w lidze własnie nad drugim w tabeli dzisiejszym przeciwnikiem Nordsjaelland przewaga ta wynosi zaledwie 4 punktyjakby tego było mało to za tydzień czeka ich bardzo ważny pojedynek w Lidze Europejskiej FC. wybiera się na stadion ostatniego zespołu w Gr. B Vorskla i nie uważam żeby to był dla nich spacerek . Swój ostatni mecz w derbach Kopenhagi z Brondby przegrali 2:1 czyli atmosfera chyba niezbyt dobra a jak już wyżej napisano że trener zamierza porobić parę rotacji w zestawieniu natomiast trener gosci zapowiada że zależy mu na zdobyciu w tym roku tego trofeum po raz drugi z rzedu ! Tak więc może być powtórka z rozrywki jak to się przysłowiowo mówi i po raz drugi w ciągu miesiaca piłkarze Nordsjaelland ograją mistrza na ich terenie miesiąc temu wygrali ligowe spotkanie 3:1 .
Pożyjemy zobaczymy ! Pozdrawiam !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 33

bodziorex

Użytkownik
tenis, mezczyzni
spotkanie: NADAL- TSONGA
typ : 2-1 NADAL
kurs 4,60
unibet
analilza:
noj doczekalismy sie niemalze ostatecznych rozstrzygniec w grupie B. pozostaje juz tylko jedna niewiadoma- kto poza wspanialym Rogerem Federerem awansuje do polfinalu z drugiego miejsca. sytuacja nie wymaga zadnych kalkulacji ani spekulacji kto wygra ten bezposredni pojedynek przechodzi dalej. przesledzmy droge obu panow do tego pojedynku. Hiszpan pierwej pokonal Amerykanina Fisha w stosunku setow 2-1 by pozniej gladko ulec chyba glownemu faworytowi do koncowego tryumfu Rogerowi federerowi 0-2 nie nawiazujac zbytnio walki. Francuz z kolei nieco podobnie, porazka z Federerem 1-2 i wygrana z Fishem 2-0. Dzis stawiam na wygrana Rafy- sklania mnie do tego jego mocna psychika, potrafi bedac pod sciana wspiac sie na wyzyny, jego odpadniecie na etapie grupowym byloby sporym zaskoczeniem. Tsonga powalczy ale ugra nie wiecej niz jednego seta.typuje 2-1 Nadal
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Coppa Italia
Spotkanie: Cagliari - Siena
Typ: 1
Kurs: 2.18
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Na dziś wybrałem mecz w Pucharze Włoch pomiędzy Cagliari a Sieną. Obie ekipy na pewno będą chciały wygrać, lecz tak naprawdę można stwierdzić, że spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Cagliari oraz Siena grają podobnie do siebie. W lidze podopieczni Giuseppe Sannino zajmują 11 miejsce zaś ekipa ze Stadio Sant&#39;Elia 15. Warto jednak podkreślić, że tylko jeden punkt dzieli te zespoły w Serie A, więc wszystko może się jeszcze zmienić. Co do dzisiejszego pojedynku, tak naprawdę trudno wytypować zwycięzcę, ponieważ obie ekipy prezentują podobny poziom. Ja jednak jestem zdania, że gra u siebie i pomoc kibiców może zdecydować o tym, że Cagliari ostatecznie wygra ze Sieną.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom