>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 24.08.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
grzesio 74,2K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobote - 24 Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rosja, Premier Liga
Mecz: Volga Novgorod - Terek Grozny
Typ: X
Kurs: 3,10
Bukmacher: Unibet
Ostatnio kiedy typowałem mecz z udziałem Volgi pięknie weszło, więc może i tym razem. Nie jest to jakiś szlagier w przeciwieństwie do meczu Dinamo - Zenit ale myślę, że wynik łatwiej przewidzieć tutaj. Zanim zacznę garść statystyk z livesports.pl. Volga i Terek znajdują się na dole tabeli najwyższej ligi w Rosji a konkretnie na odpowiednio miejscach 13 i 14. Volga ma ledwo 2 punkty przewagi nad Terekiem. Pod nimi tylko Anzhi i Tomsk. Ostatnie dwa ligowe mecze zarówno Volgi jak i Tereka to porażki. Volga szczególnie boleśnie, bo ostre 4-0 w plecy z FK Rostov. Oba zespoły muszą walczyć o byt w lidze. Ale w tym starciu nie widzę faworyta. Volga i Terek to podobny poziom, podobne umiejętności. Wątpię, żeby któryś z tych zespołów pokazał na tyle dobra grę, żeby zgarnąć komplet punktów jutro. W mojej opini najbardziej prawdopodobne jest to, że podzielą się punktami i tak polecam zagrać.
Ps. Polecam typerów: wes_man i master.mk1988
⛔
100
 
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League
Spotkanie: Aston Villa – Liverpool
Typ: BTS - Tak
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bwin
Druga kolejka angielskiej Premier League przed nami. Wybrałem mecz Aston Villa – Liverpool i wybrałem nie bez powodu. Gospodarze sezon zaczęli wg mnie imponująco, ograli 3:1 Arsenal na ich własnym stadionie, a środku tygodnia mierzyli się z podopiecznymi Jose Mourinho i grali naprawdę jak równy z równym. Znów zachwycił Benteke, a Chelsea przez pewną część meczu bardzo cierpiała nie mogąc skonstruować akcji ofensywnej. Wszystko przez świetnie ustawiających się piłkarzy The Villans w drugie linii.
Mecz z Liverpoolem na BTS wybrałem m.in. dlatego, że Villa grała mecz w tygodniu, a to może się odbić na ich przygotowaniem fizycznym do sobotowego meczu co pewnie świeży Liverpool będzie chcieć wykorzystać. Z drugiej strony jeśli gospodarze tak świetnie grają wyjazdy w tym sezonie to co dopiero będzie u siebie, a to z kolei argument za tym, że bramkę wbiją. Jest jeszcze jeden argument, że ją wbiją – Christian Benteke – dla mnie piłkarz fenomenalny i wielkie odkrycie ostatniego czasu. Obie drużyny wzmocnione przed sezonem kilkoma piłkarzami i co ważne obie drużyny piłkarzy kupiły przed sezonem przygotowawczym więc mieli dużo czasu żeby drużyny ograć przed startem PL.
Liczę na kilka bramek w meczu i zwycięstwo The Villans. Powodzenia :)
Lenny mnie tu rekomenduje, a sześć moich ostatnich typów to wtopy :-D. Pozdro Lenny
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
V 213

vattek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Mecz: Bolton Wanderers - Queens Park Rangers
Typ: draw no bet - QPR
Kurs: 2.00
Bukmacher: william hill
Nie bede sie rozpisywal gdyz gram to kazdego tygodnia od poczatku tej ligii. A wiec tak QPR dwie wygrane u siebie, jeden draw na wyjedzie co daje im 5 lokate 7 pkt na koncie jak reszta druzyn do 2 miejsca wlacznie. Po spadku w 2 lidze radza sobie dobrze.
Bolton teraz to typowy ligowy przecietniak 19 miejsce z 2 pktami w domu draw , wyjazd draw i lose, nie porównujcie meczy sprzed kilku lat pomiedzy tymi druzynami gdyz ich poziom bardzo sie zmienil.
Qpr zazwyczaj bramke traci pierwsze, po czym w 2 polowie ja odrabia badz wygrywa.
Nie czuje w tym meczu jedynki, bardziej mozliwy jest x dlatego w razie w gram draw no bet na moim kuponie main.
Dla odwaznych polecam 2 chociaz na wyjazdach az tak w to nie wierze , mysle ze QPR tego nie przegra dlatego draw no bet -2 , lub x2 jak kto woli, dnb lepszy kurs. pozdro
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marchisio8 5

marchisio8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Mecz: 1. FC Slovácko - Viktoria Pilzno
Typ: 2
Kurs: 1.52
Bukmacher: Unibet
Na mój pierwszy typ na tym forum wybrałem mecz ligii czeskiej. Postawiłem na zwycięstwo Viktorii Pilzno której mecze od dłuższego czasu obserwuje i która jest pewniakiem na moich kuponach na których ładnie podbija kursy ???? . Pilzno które w sezonie 11/12 brało udział w Lidze Mistrzów demoluje rywali zarówno w lidze jak i w eliminacjach do europejskich pucharów. Można zauważyć ze zespół naszych południowych sąsiadów jest w ostatnio w gazie. Po wtorkowym zwycięstwie w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów 3-1 u siebie nad Mariborem Viktoria Pilzno jedną nogą jest już w fazie grupowej. W zeszłą sobotę zremisowala u siebie 0-0 ze Spartą Praga i jest to jej pierwsza strata punktów w tym sezonie. Po 5 kolejkach są liderami Gambrinus Liga strzelając 14 goli a tracąc zaledwie dwa. Bilans meczów Z4/R1/P0. Patrząc na argumenty które wytoczyłem powyżej oraz na kilka dodatkowych które pominąłem (bardzo przeciętny rywal) myślę że sobotni mecz ligowy będzie dla Pilzna tylko przystankiem przed awansem do Ligi Mistrzów ktory wg mnie wywalczą i drużyna Slovacko bedzie dla nich tylko przystawką.
Na ,twardszy&#39; kupon odważni gracze mogą pokusić się o handicup 1-0. W takim wypadku kurs na Viktorie bardzo ciekawy bo aż 2.45 dlatego wydaje mi się że można spróbować i tak.
✅52
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 120

zawalski

Użytkownik
Piłka Nożna Francja
Lyon - Reims
1
1,55
Expekt
Po niespodziewanej przeze mnie porażce z Realem Sociedad ekipa z Lyonu podchodzi do następnego spotkania w Ligue 1. Rywalem będzie 6 w tabeli po 2 kolejkach Reims. Gospodarze na pewno będą chcieli odbić sobie porażkę w eliminacjach. Jako że w ligę ropoczęli efektownie, uważam że jest to niemal pewne, że odniosą zwycięstwo z Reims. Lyon na początek sezonu zdemolował Nice a następnie pokonał na wyjeździe Sochaux 3-1. Chciałbym zwrócic szczególną uwagę na zawodnika Lyonu Gourcuffa, który osiągnął bardzo wysoką formę na początku sezonu i w każdym meczu odwala kawał dobrej roboty. Zawsze uważałem, że jest to zawodnik o ogromnym potencjale i chyba to jest ten sezon gdzie pokaże pełnie swoich możliwości. Odnośnie gości jak wspomniałem wcześniej zajmują 6 miejsce w tabeli. Raz wygrali raz przegrali. Oba mecze kończyły się rezultatem 2-1. Osiągali te wyniki z drużynami raczej mocno średnimi jeżeli chodzi o Ligue 1. Wybierając ten typ kieruję się głównie chęcią odbicia niespodziewanej porażki w el. Ligi Mistrzów powodzenia.
⛔100
 
W 9

wojtas128

Użytkownik
Piłka nożna Ekstraklasa Polska
Olimpia Grudziadz-Gks Bełchatów
typ: 2
kurs: 2.5

GKS Bełchatów z meczu na mecz gra coraz lepiej. Widać że zespół jest poukładany, zresztą trener Kiereś pokazał już w minionym sezonie wielką klasę trenerską. Świetnie spisują się bracia Mak widać że są w wyśmienitej formie, świetny obrońca Baranowski solidny w obronie i mający już 3 bramki na 4 mecze, bardzo waleczny obrońca Flis, zawsze solidny w środku Baran, solidny i doświadczony w bramce Malarz. GKS w ostatnim meczu z Gks Katowice pokazali kawał dobrego futbolu wygrywając 5:0 mimo tego iż Katowice grały w 10. GKS Bełchatów silnie zmotywowany ostatnim zwycięstwem w trudnym pojedynku oraz wysoką formą zespołu wygra w Grudziądzu i wskoczy na fotel lidera.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mazek 35

mazek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Primera Division
Mecz: Elche - Real Sociedad
Typ: 2
Kurs: 2.20 WilliamHill godzina 19:00
Analiza:

Na inaugurację Primera Division miałem okazję obejrzeć spotkania Realu z Betisem, Barcelonę z Levante ( ale tylko do stanu 5-0 :p ) oraz pojedynek Rayo Vallecano z Elche.
Skupię się na jutrzejszym spotkaniu pomiędzy Elche a Realem Sociedad. Ostatni tydzień dla gości był bardzo owocny. Na inaugurację pokonali pewnie Getafe 2-0, a w Lyonie w środku tygodnia sprawili niemałą niespodziankę pokonując Olympique dwoma bramkami, dzięki czemu jedną nogą są już w fazie grupowej Champions League. Wobec dobrego, ba znakomitego wyniku we Francji uważam, że Sociedad nie odpuści sobie jutrzejszego spotkania - po pierwsze rewanż jest dopiero w środę, po drugie rywal jest z niższej półki niż ten przed tygodniem.
Ekipa Elche nie pokazała się na inaugurację z dobrej strony. Błędy w obronie, brak pomysłu w ataku, tylko jeden strzał w światło bramki. Jedyną okazję podopieczni Fran Escriby stworzyli sobie jeszcze przy rezultacie 0-0. Co prawda ekipa Elche wyprowadzała kontry, jednak widać było brak zrozumienia, pomysłu w rozegraniu, zawodnicy stawiali indywidualne akcje nad wymianę kilku podań. Takie szarże na tzw. &quot;jeźdźca bez głowy&quot; były z łatwością zatrzymywane przez obrońców Rayo.
W ekipie gospodarzy nadal nie wystąpi podpora defensywy, D. Suarez, pauzujący za czerwoną kartkę, jeszcze z zeszłego sezonu.
Jedyne co mnie niepokoi, to gra Elche na własnym terenie. To właśnie umiejętność punktowania rywali u siebie w dużej mierze zapewniła powrót do hiszpańskiej ekstraklasy. Gospodarze odnieśli tu aż 15 zwycięstw w 21 meczach zeszłego sezonu. Mimo wszystko, różnica między Primera a Segunda Division jest znacząca i nie sądze, że i w tym roku zawodnicy Elche będą królami własnego boiska.
Liczę na skuteczność Griezmanna, Safarovicia i uważam, że Real może z obiektu beniaminka wywieźć 3 pkt.
⛔100
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Sandecja - Arka
Typ: Arka
Kurs: 2,10 williamhill

Gdynianie po dwóch wygranych u siebie, oraz remisie i porażce na wyjeżdzie wybierą się do Nowego Sącza by zanotować pierwszą wygraną poza domem w tym sezonie. Rywal przeciętny, obecnie zajmujący ostatnie miejsce w tabeli, jest jak najbardziej w zasięgu Arki. Sandecja po dość zaskakującym awansie do kolejnej rundy Pucharu Polski została dość łatwo rozklepana w Łęcznej.
Nic więcdziwnego,że kibice domagają się roszad, które powinny nastąpić właśnie w meczu z Arką. Strasznie nieskuteczny jest Piotrek Giel, jednak wartościowego zmiennika w Sandecji nie stwierdzam. Widać odejście Tuszyńskiego oraz Nowaka sprawiło, że w ekipie z Nowego Sącza brakuje lidera, zawodnika, który nie będzie bał się wziąść ciężaru gry na siebie. Trener Kuźma ma zatem nie mały kłopot bowiem atak pozycyjny Sandecji to totalne dno. Nather narazie jest zabłąkany jak owieczka, a Grzeszczyk niczym nie przypomina tego zawodnika co choćby w ubiegłym sezonie.
A Arka? Po wygranej z Flotą Arkowcy wskoczyli na czwarte miejsce w tabeli. Do Świnoujścia z powodu kontuzji nie wybrał się Marcin Radzewicz , a jego miejsce powinien zająć Tomasik ,którego forma w obecnym sezonie jest przyzwoita. Poza tym większych zmian w porównaniu z meczem z Flotą być nie powinno. O zapewnienie bramek powinni zadbać Marcus i Aleksander, którzy w obecnym sezonie mogą zostać najlepszym duetem ofensywnym.
Jak dla mnie kurs na Arkę bardzo przyjemny i z chęcią z niego skorzystam.
✅110​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 0

danke

Użytkownik
Hoffenheim - Freiburg
Dyscyplina: Piłka nożna - NIEMCY: Bundesliga
Mecz:Hoffenheim - Freiburg
Typ: 1
Kurs: 1,78
Bukmacher: Bwin
Godzina: 15:30
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz zespołu Hoffenheim. &quot;Wieśniaki&quot; wydają sie zdecydowanym faworytem tego spotkania. W ostatniej kolejce rozbili i całkowicie zdominowali zespół Hamburgera na ich własnym stadionie aż 1-5 tracąc gola tylko z rzutu karnego, zaś w pierwszej kolejce pechowo zremisowali u siebie 2-2 z Nurnbergą. Hoffenheim wydaje się być innym zespołem niż w poprzednim sezonie, zaczeli grać w piłkę i są w tym konsekwentni. Stracili w dwóch meczach 3 gole strzelając zaś aż 7. Lepszym bilansem może pochwalić się tylko Herta (8-3) Jeżeli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego to &quot;Wieśniaki&quot; powinni odnieść równie pewne zwycięstwo jeżeli utrzymają skuteczność w co nie wątpię. Tymbardziej jest to ich drugi mecz bna własnym stadionie i po ostatnim zwycięstwie będą chcieli się pokazać i wygrać na własnym stadionie przed świetnymi kibicami. Osobiście typuję 3-1 i zwycięstwa gospodarzy jestem prawie pewien. To mój typ na sobotę.
⛔100
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League
Spotkanie: Everton - WBA
Typ: Everton
Kurs: 1.52
Everton na inaugurację ligi zdobył tylko 1 oczko, ale u nich to &quot;normalka&quot; w pierwszym meczu. Mimo remisu zagrali bardzo dobry mecz. Najbardziej wyróżniającym się piłkarzem moim zdaniem był Ross Barkley strzelając pięknego gola. WBA przegrali swój pierwszy mecz 0:1, grając bardzo słaby mecz na swoim stadionie... i uwaga, oddali 1 celny strzał na bramkę rywala. W tym sezonie piłkarze WBA już nie mogą liczyć na pomoc Lukaku, który znajduję się w Chelsea.
Goodison Park to teren bardzo trudny do zdobycia punktów przez rywali. Ostatnie 6 meczów poprzedniego sezonu to wygrane, a w pięciu meczach rywale Evertonu nie zdobyli ani jednej bramki.
Podsumowując oba zespoły przewiduję tutaj pewną wygraną gospodarzy po kursie @ 1.52 Unibet. Dla tych odważniejszych polecam Everton -1 @ 2.40 Unibet.

Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tenis WTA - New Heaven
Simona Halep - Caroline Wozniacki
Tak patrząc na formę obu zawodniczek, według mnie tu nie ma faworytki. Halep w gazie, niedługo wielki szlem, tam też będzie `błyszczeć, lecz dzisiaj po drugiej stronie siatki Wozniacki. Która potrafiła napsuć krwi, Azarence, ostatnio choć meczu nie wygrała. Może nie biję porządnych asów, ale doskonale porusza się po korcie i mocne forehandy z pewnością będą bite. Zatem Rumunka, też swoje w tym meczu odda, od meczu kiedy pokonała Radwańską, na cegle, gra jak z nut. Co mecz, to lepszy. Nic innego jak over, tutaj to 90% pewności, że będzie. Mecz o 1 w nocy.
Over 21,5 gemów (1.75)
Unibet !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Espanyol - Valencia
Espanyol 0, +0,5 (Handicap Azjatycki)
1,82
Bet365
Na na sobotę powierzę swoje pieniądze jedynie w nogi Espanyolu. Valencia u siebie zagrała słabiutki mecz przeciwko całkowicie odmienionej Maladze, która w tym sezonie nie będzie w ligowym topie. Gdyby tamto spotkanie zakończyło się remisem, nikt by się nie zdziwił.

Espanyol zaliczył małą &quot;remontadę&quot; w starciu z Celtą Vigo na wyjeździe. Z 0:2 zrobili 2:2 i na pewno dobrze to o nich świadczy. Oczywiście trzeba zganiać ich za to, że nie powinni dopuścić do sytuacji, gdzie puszczają 2 gole, ale wszystkiego od razu mieć nie można.

Istotne jest to, że Espanyol teraz zagra u siebie, a Valencia na wyjeździe. Poza Mestalla Nietoperze to już nie ta sama drużyna. W środku pola trzeba nastawić się na walkę, a jeśli goście ją przegrają to nie wróżę im nic dobrego. Postiga to taki typ napastnika, że jeśli nie dostanie dokładnego podania to gola nie strzeli. Jeśli Espanyol znajdzie sposób na zdetronizowanie Banegi to może być po wszystkim. Skrzydła swoją drogą, ale to Argentyńczyk jest tu najważniejszy.

Po Valencii wiele się nie spodziewam. Zdziwiłem się, że są dość wyraźnym faworytem w tym starciu. Drużyna z Barcelony przed sezonem straciła ważne ogniwo Verdu, ale ja już widzę jego godnych następców. Umarł król, niech żyje król!
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaBundesliga
Spotkanie: Leverkusen - M&#39;Gladbach
Typ: uda się obydwu drużynom strzelić bramkę ? Tak
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bwin
Godzina: 15.30
Analiza:
Leverkusen podejmie w sobotnie popołudnie dobrze spisującą się drużynę Zrebaków. Gospodarze z kompletem zwycięstw zajmują 2 pozycję. Po domowym zwycięstwie z Freiburgiem 3-1, pokonali VFB Sttutgard 0-1, które znajduje się obecnie w dołku. Nie wygrali żadnego oficjalnego meczu razem z Ligą Europy. Gladbach w pierwszej kolejce zaprawdę przegrało z mocno faworyzowanym Monachium, ale moim zdaniem pokazali swoją siłę, zaangażowanie i wolę walki na dobrym poziomie. Ten mecz skończył się wynikiem 3-1 dla Bayernu, ale sędzia popełnił karygodny błąd dyktując drugą jedenastkę dla drużyny Pepa. Potem gra się posypała, podcięto im skrzydła i już się nie podnieśli. Leverkusen to drużyna, która traci bramki u siebie dość często, z tego biorą się pozniejsze wpadki. H2H wygląda obiecująco na 10 ostatnich meczy BTS nie padł tylko raz i to w roku 2008/2009. Ostatni mecz domowy Gladbach wygrało 3-0. znością Hannover 96 3:0. Jednym z bohaterów zespołu Luciena Favre był Max Kruse, który otworzył wynik starcia, a na koniec wywalczył rzut karny. Pierwszą bramkę w barwach nowego klubu zdobył też Christoph Kramer. Po raz kolejny z dobrej strony pokazał się Krus. Gladbach postawi ciężkie warunki Leverkusen, a Aptekarze będą musieli się wykazać, być może zaliczą tu wpadkę, bo Gladbach nie pokonane w Leverkusen jest od 2010/2011 (2 wygrane, 2 remisy).
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 305,8K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia ( Adeccoligaen )
Spotkanie: Fredrikstad - Kongsvinger
Typ: 1
Kurs: 1.70
Data: 24.08.2013
Godzina: 15.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na dwudziestą kolejkę Adeccoligaen w Norwegii.
W meczu zmierzą się Fredrikstad oraz Kongsvinger.
Fredrikstad zdobył w lidze dwadzieścia sześć punktów po ośmiu wygranych, dwóch remisach oraz dziewięciu porażkach co plasuje ich na dziesiątym miejscu w tabeli, bilans bramek 29-30.
Kongsvinger z dziewiętnastu swoich meczy wygrał pięć oraz po siedem razy remisował i przegrywał co daje razem dwadzieścia dwa punkty i jedenastą pozycję w Adeccoligaen, bilans bramek 25-30.
Gospodarze grali u siebie dziewięć razy i zdobyli czternaście punktów, bilans bramek u siebie 21-15.
Goście zagrali na wyjazdach dziewięć razy i przywieźli do siebie osiem punktów, bilans bramek na wyjeździe 10-15.
Mój typ to jedynka, Fredrikstad jest u siebie mocną drużyną i muszą przerwać obecną serię trzech meczy bez wygranej u siebie a Kongsvinger jest dobrym do tego celu rywalem bo nie potrafi grać dobrze na wyjazdach i przywozi z nich mało punktów.
⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna J-League
Spotkanie - Omiya Ardija : Kashiwa Reysol
Typ - powyżej 4.5 gola
Kurs - 5.00
Buk - Bet365
Analiza :

22 kolejka J-League mój typ pada na spotkanie Omiya Ardija z Kashiwa Reysol , zespół gospodarzy jest w mocnym kryzysie ostatnie 6 spotkań to bilans 0-0-6 bramki 5:15 , te 6 kolejek wstecz przed porażkami liderował teraz natomiast Omiya spadła i zajmuje 5 miejsce w tabeli ich bilans po 21 kolejkach to 11-3-7 w bramkach 33:25 do końca rozgrywek jednak jeszcze sporo spotkań i chyba czas na przerwanie tej czarnej serii , dziś podejmują Kashiwe która jest na miejscu 11 z bilansem 8-6-7 bramki 31:36 . Kashiwa Reysol od 7 kolejek nie doznała jeszcze porażki , dziś jednak stawiam ? jak ze sprawą kondycyjną u gości bo 3 dni temu rozegrali ciężki pojedynek z Al Shabab Riyadh w ramach LM AFC remisując u siebie 1:1 , co prawda gdy zajrzymy do ich H2H z Omiya to gdy grają tutaj na NACK5 Stadium Omiya to gra się im naprawdę nie żle , zresztą pomiędzy nimi jest trochę dziwna sprawa bo w lepszych sytuacjach są zawsze goście zresztą popatrzmy ogólnie bilans to 6-5-5 i 24:21 natomiast po rozłożeniu wygląda to : na NACK5 Stadium Omiya 2-2-4 i 9:15 natomiast na Hitachi Kashiwa Football Stadium 1-3-4 i 6:15 , w pierwszym ich pojedynku Kashiwa Reysol przegrywa z Omiya aż 0:4 czyli zgodnie z statystyką a popatrzmy na wyniki z ubiegłego sezonu wtedy było coś podobnego Omiya wygrywa 1:4 a u siebie przegrywa 2:4 , odbył się jeszcze jeden mecz tutaj na NACK5 Stadium Omiya w ramach Pucharu Japonii i wygrywa Kashiwa Reysol 3:2 tak więc liczę na ciekawe a przede wszystkim z dużą ilością goli spotkanie ! Pozdrawiam !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, II liga zachodnia
Spotkanie: Błękitni Stargard Szczeciński - Calisia Kalisz
Typ: Błękitni
Kurs: 2,00
bwin
Dosyć wcześnie bo na godzinę trzynastą zaplanowano na dzisiaj spotkanie drugiej ligi zachodniej pomiędzy Błękitnymi Stargard Szczeciński a Calisia Kalisz. Moim zdaniem trzy punkty zostaną dzisiaj przy ulicy Ceglanej. Gracze z Kalisza w dalszym ciągu borykają się z problemami finansowymi i kadrowymi. Jest wielki problem z obrońcami i napastnikami. W ataku grają dziewiętnastoletni Bartosz Bujalski i rok od niego młodszy Mateusz Stefaniak i to by było na tyle. Co prawda na testy przyjechał Bartosz Jasiński napastnik juniorów starszych Lechii Gdańsk ale trener Zajączkowski nie zdecydował się jeszcze na niego. Co do wyników to przegrali wszystkie dotychczasowe spotkania ligowe strzelając w nich tylko dwie bramki. Zespół gospodarzy jak dotąd wygrał jedno spotkanie. Na inauguracje pokonał walczący o awans Górnik Wałbrzych dwa do jednego zaś trzy pozostałe mecze to porażki ale za to po dobrej grze. Dwie jednobramkowe z Zagłębiem Sosnowiec i Bytovią Bytów oraz dwa do trzech z Jarotą Jarocin gdzie na dwadzieścia minut przed końcem prowadzili gracze Stargardu. W ataku maja będącego w dobrej formie Roberta Gajdę który ma na swoim koncie już dwa trafienia. Myślę że w tym spotkaniu stać beniaminka na komplet punktów. Muszą wykorzystać kryzys panujący w Calisi i wygrają te spotkanie.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
19misiek87 0

19misiek87

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Seria A
Spotkanie - HELLAS VERONA - AC MILAN
Typ - 2
Kurs - 1,82
Buk - Betsson
Analiza :
AC Milan dość wcześnie rozpoczął przygotowania do sezonu, a to z powodu walki o miejsce w Lidze Mistrzów. Rossoneri odbyli szereg meczy sparingowych, podczas których sprawdzano rozwiązania taktyczne oraz możliwości poszczególnych graczy. Pierwszym ważnym pojedynkiem, który miał dać skrawek odpowiedzi na jakim etapie jest Milan, był mecz z PSV w 4. rundzie eliminacji do Champions League. Diavolo zremisowali na wyjeździe 1:1 [gol Stephan El Shaarawy]. Natomiast przeciwnicy są beniaminkiem, których nie można lekceważyć, odprawili Palermo w 1 rundzie Pucharu Włoch. Jednak kurs na zwycięstwo Milanu jest bardzo fajny ok.1.82, liczę na skromne zwycięstwo Milanu 0-1. Proszę o wyrozumiałość, to mój pierwszy post. Powodzenia
⛔100
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy - 2. Bundesliga
Mecz: Greuther Furth - 1. FC Koln
Typ: Greuther Furth
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Godz: 13:00
Na pozytywne rozpoczęcie dnia! Już za 3 godziny rozegra mecz znakomicie spisujący się Furth ze średnio, a nawet słabo grającą ekipą z Koln. Piłkarze gospodarzy zasiadają na fotelu lidera z dorobkiem 4-0-0, a goście mają bilans 1-3-0, gdzie remisowali ze słabeuszami jak do tej pory (18 miejsce Dresden, 17 Padernborn, 13 Dusseldorf). Za ekipą z Koln przemawia to, iż jeszcze w tym sezonie nie przegrali, dużo remisują. Na H2H nie patrzę, bo sprzed 5 lat nie ma po co. Wiadomym jest, iż piłkarze gospodarzy to spadkowicze z Bundesligi i jak widać motywacja aby tam wrócić jest duża. Przemawia za nimi również doświadczenie, jak i atut własnego boiska. Jedyny minus to kontuzja ich najdroższego napastnika - Serba - Djurdjic&#39;a, który będzie pauzował do lutego 2014 roku. Trener Frank Kramer zmienił przez to ustawienie z 4-4-2 na 4-2-3-1 co poskutkowało wygraną na wyjeździe z 5-ym jak do tej pory Karlsruher (Furth przegrywało 1-0, lecz zdołali wygrać dzięki bramkom w ostatnich 20 minutach meczu 2-1). Sądzę, że i teraz u siebie to ustawienie będzie działać dzięki determinacji. W obwodzie jest Azemi - wysoki, obunożny napastnik z Kosowa (4mecze/1 bramka). Zobaczymy co w dalszej części sezonu przyniesie nowe ustawienie, ja jednak uważam, iż dziś da ono 3 punkty gospodarzom.
⛔100
 
dominiqo 14

dominiqo

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna, Championship
Spotkanie: Shieffield Wed - Millwal
Typ: x
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Standardowo o 16:00 w Anglii o ligowe punkty walczyc beda druzyny Championship. Dzisiaj zainteresowal mnie mecz pomiedzy Sheffield a Millwal. Obie te druzyny slabo zainaugurowaly sezon i po 3 kolejkach sa w dolnych rejonach tabeli i nic nie wskazuje zeby dzisiaj mialo sie to zmienic. Wiadomo, poczatek sezonu, ciezko tak naprawde konkretnie wyrokowac i to jest wlasnie dla mnie taki mecz na remis, bez faworyta. U buka faworytem w takim meczu jezt gospodarz, ale tak naprawde ciezko tutaj wskazac zwyciezce. Ja tez sie tego nie podejme, wobec czego polecam remis ????
✅250
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom