>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 24.03.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
lancev 984

lancev

Użytkownik
Brazylia Piłka nożna Paulista A1
Spotkanie: Sao Bernanrdo - Botafogo
Typ: over 2,5
Kurs: 1.91
Buk: Sportingbet
Analiza:
W sześciu ostatnich wyjazdach Botafogo 5 razy padał over 2,5. Nie było ani jednego meczu, w którym chociaż jedna drużyna nie strzeliła by bramki. Jak większość brazylijskich drużyn tak i Botafogo ce****e się tym, iż w meczach z jej udziałem pada dużo goli. Sao Bernanrdo nie zostaje za bardzo w tyle, gdyż w ich ostatnich pięciu domowych grach 3 razy padał over. Zwykle to czy padnie dużo bramek zależy od stylu gry poszczególnych drużyn czy grają defensywnie czy nie. To z pewnością powoduje, że w każdym meczu tych drużyn nie pada wiele bramek, jednak gdy trafią na siebie powinno to się stać faktem. Trzy ostatnie wyjazdy Botafogo prezentują się następująco: 3:1, 3:1, 2:1. Trzy ostatnie domowe spotkania Sao Bernardo: 2:0, 2:4, 4:1. Jak widzimy obie drużyny potrafią strzelać i tracić dużo goli. Jeśli mają zagrać ze sobą, zapewne znów to uczynią.
⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Lopez F. - Berankis R.
Typ: 2:0
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Witam, dzisiaj na kortach w Miami dojdzie do spotkania Hiszpana Lopeza z Litwinem Berankisem, bukmacherzy dają po 50% szans obu Panom na odniesienie zwycięstwa w tym meczu. Lopez mimo ostatnich słabszych wyników nie jest w złej dyspozycji, w trzy setowym pojedynku z Darcisem rozegrano aż 3 Tie-breaki, naprawdę niewiele brakowało a Feliciano wygrał by to spotkanie, następnie porażka z Benneteau tu także w każdym secie różnicą tylko jednego przełamania. Warto dodać, że przed serią tych trzech porażek Hiszpan naprawdę prezentował się nie źle, dobry mecz z Mayerem i blisko ogrania Novaka Djokovica! Co do Litwina to wraca po lekkiej kontuzji odniesionej w meczu z Fernando Verdasco jeszcze w Indian Wells, miało ostatnio trochę pecha do trafiania na czołowych zawodników i w tamtych meczach nie prezentował się jakoś wybitnie. Na sam koniec warto zauważyć, różnice wiekową Berankis to 21 letni zawodnik natomiast Lopez 30 letni, uważam że doświadczenie stoi po stronie Hiszpana i to będzie chciał odbudować się po porażkach i pokona młodego Richarda.
⛔ 100
 
bula 2

bula

Użytkownik
Chile Piłka nożna
Spotkanie: Cobresal - Universidad de Chile
Typ: 2
Kurs: 2,40
Buk: bet365
Analiza:
Już dziś o godzinie 19.30 w chilijskiej ekstraklasie dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku. Zmierzy się tak właśnie zespół który ostatnio zaczyna grać dobrze (goście) z zespołem który ostatnio nie zachwyca (gospodarze)
Dlatego więc stawiam na gości. Postaram się to potwierdzić w dalszej części mojej analizy
Na początek przedstawię 6 ostatnich meczy gospodarzy na własnym boisku:
Cobresal vs. Palestino 2:1 - zwycięstwo nad drużyną z 11 miejsca w tabeli więc wrażenia na mnie to nie zrobiło
Cobresal vs. Deportes Union 3:1 - tutaj pokonali wicelidera ale wydaje mi się że był to przypadek ????
Cobresal vs. Huachipato 3:2 - zwycięstwo nad drużyną z 8 miejsca
Cobresal vs. La Serena 0:2 - porażka z jedną z najsłabszych drużyn w lidze
Cobresal vs. San Felipe 0:0 - remis z 6 miejscem w tabeli
Cobresal vs. Everton VM 1:2 - porażka z zespołem z 12 miejsca
Ostatnio generalnie u siebie zagrali dobrze. 3 zwycięstwa pod rząd... Jednak ostatnio grali na wyjeździe czego w tych meczach powyżej nie uwzględniłem. I powoli gubią oni swoją nie najgorszą formę. Ostatnio na wyjazdach zaliczyli 4 porażki pod rząd także nie wygląda to dla nich za dobrze.
Ostatnie 6 meczy gości wyglądają następująco:
O&#39;Higgins vs. U. de Chile 1:1 - remis z zespołem z 3 miejsca
U. de Concep vs. U. de Chile 1:5 - pewna wygrana z zespołem z 11 miejsca
Cobreloa vs. U. de Chile 1:4 - pewne zwycięstwo z przedostatnią drużyną ligi
La Serena vs. U. de Chile 1:1 - remis z 16 druzyną ligi
Espanola vs. U. de Chile 0:0 - remis z 5 miejscem tabeli
Tak jak widać nie przegrali ostatnio żadnego meczu. Ostatnio łapią formę. Zaliczyli również ostatnio zwycięstwa na własnym boisku
Także dziś według mnie padnie wynik 1-3 dla Universidad de Chile
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gotopro17 0

gotopro17

Użytkownik
Spotkanie: SV Mattersburg (A) - FAC Team dla Wiednia
Bukmacher: Bet-At-Home
Typ: 2
Kurs: 2,85
Czas rozpoczęcia: 19:30
Analiza: 24 marca 2011r. o godzienie 19:30 rozpocznie się mecz SV Mattersburg (A) - FAC Team dla Wiednia. FAC Team dla Wiednia zdecydowanie jest faworytem w tym meczu, klub SV Mattersburg przechodzi kryzys, ostatni ich mecz skończył się wynikiem 0:0 z klubem ostatnim w lidze. FAC Team dla Wiednia zdecydowanie stawia na atak, pressing, kontrataki. FAC Team dla Wiednia grają dobrze u siebie jak i na wyjeździe.
SV Mattersburg nie przebije obrony przeciwnika, oni bardziej się bronią niż atakują, widać nawet po statystykach.
Ponad 2.5 Gole - 44%
Poniżej 2.5 Gole - 56%
Zdecydowana wygrana FAC Team dla Wiednia
⛔ 100
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Belgia U21- Szkocja U21
Typ: 1
Kurs: 2,0( bet365)
Spotkanie towarzyskie młodzieżówek. Gospodarze, zespół Belgii w swojej grupie eliminacji Mistrzostw Europy zajął 3. miejsce z 15 pkt, tuż za Francją( 15 pkt) i Ukrainą( 16 pkt). Bilans: 4-3-1. Zdołał m.in. wywieźć remis z Francji oraz Ukrainy. Ich gwiazdą jest napastnik Gent, El Ghanassy( w tym sezonie 30/6).
Szkoci swoje ostatnie 2 spotkania przegrali z Islandią( u siebie i na wyjeździe 2-1). W dzisiejszym spotkaniu przeciwko Belgii w ich składzie zabraknie 2 najlepszych strzelców poprzednich eliminacji: Maguire( 5 goli) oraz Murphyego( 4 gole). W dodatku z powodu kontuzji nabytych już na zgrupowaniu nie zagrają: obrońca Saunders oraz pomocnicy Ross i Ness.
Wobec tych osłabień w kardrze Szkotów sądzę, że w dzisiejszym meczu zwycięstwo odniosą Belgowie.
✅ 100
 
ricco 0

ricco

Użytkownik
Spotkanie: Oriente Petrolero - Leon de Huanuco
Typ: 2/2
Kurs: 6
Bukmacher: Bet365
Analiza: Leon de Huanuco, to drużyna, która ma jeszcze teoretyczne szanse na awans z grupy drugiej Copa Libertadores. Aby tego dokonać koniecznie musza pokonać zdecydowanie najsłabszą drożynę tej grupy czyli drożynę Oriente. Uważam, że gospodarze już zdali sobie sprawę z tego, że C.L. im nie wyszło a teraz muszą się skupić na lidze, drużyna gości wręcz przeciwnie ligowe mecze ostatnio grają w kratkę, więc sądzę, iż będą chcieli pokazac się jak najlepiej w rozgrywkach tego pucharu, przy dobrym układzie mogą jeszcze awansować no ale najpierw musza wygrać to spotkanie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom