>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.12.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - AUSTRALIA: A-League
Spotkanie:
Wellington Phoenix - Newcastle Jets
Typ:
2
Kurs:
4.40
Bukmacher:
PinnacleSports
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 12 kolejki Australijskiej A-Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 6 pozycję w tabeli zespół Wellington Phoenix z 7 Newcastle Jets. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 7 spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 4x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 10 bramek a stracili 6. Goście natomiast w swoich 5 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 1x zremisować a 4x doznali porażki strzelając przy tym 1 bramkę a stracili 10. Na pierwszy rzut oka faworytami tego spotkania wydają się być gospodarze którzy jednak mają doskonałą okazję na na przeskoczenie dzisiaj rywala w tabeli lecz żeby tak się stało trzeba tutaj zwyciężyć i myślę, że jest to możliwe stąd mój typ to 2 po bardzo dobrym kursie.
⛔ 100
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Puchar
Spotkanie: Moreirense - Nacional (ilość goli)
Typ: powyżej 2.5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś odwiedzam Portugalię gdzie rozegrany zostanie mecz ćwierćfinałowy Pucharu Portugalii. Gospodarze to ekipa grająca obecnie w II lidze, ich rywale to ekipa z ligi I.
Może się wydawać, że faworytem są goście jednak ja uważam, że tutaj gospodarze mają nieznacznie większe szanse na awans do półfinału.Poprzednie fazy pucharu pokazują, że Nacional szczęśliwie awansował:
* 1:0 z Feirense
* po karnych 7:6 z Pacos
* po karnych 4:3 z Tirsense
Moreirense natomiast od 3 rundy gra rewelacyjnie;
* Pontassolense 3:1
* Lousada 7:1
* Torreense 2:1
Jak widzimy Moreirense prezentuje futbol na over 2.5 natomiast (niby) mocniejsza ekipa Nacional jak do tej pory notuje undery. Dlatego właśnie zdecydowałem się zagrać over ponieważ upatruję tutaj szansę dla gospodarzy, uważam także, że Nacional może tutaj strzelić gola i będzie to ciekawe widowisko.
Historia meczy obu drużyn prezentuje się tak;
2002 Moreirense - Nacional 2:0
2004 Moreirense - Nacional 2:1
2004 Moreirense - Nacional 3:2
Jak widzimy były to mecze obfite w gole ????

⛔ 100 powtórzony
 
C 11

cbool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AUSTRALIA: A-League
Spotkanie:
Perth - Central Coast
Typ:
X (HC 1-0)
Kurs: 3,60
Bukmacher:
Bwin
Analiza:
Witam! Dziś o godzinie 12 rozpocznie się spotkanie pomiędzy drużyną Perth i
Central Coast . Odpowiednio 7 i 1 drużyną Australijskiej jedynki , mój
typ na dziś to że goście wygrają jedną bramką . Myślę że mogą być już
trochę zmęczeni ostatnimi trudnymi spotkaniami . W ostatnich 5 meczach na
wyjeździe 2 razy odniesli też zwycięstwo 2-1 . Mam nadzieję że dziś bd
podobnie . Goście na 6 meczów na wyjeździe wygrali 4 i odniesli 2 porażki .
Gospodarze u siebie wygrali 3 razy i 2 razy odniesli porażkę . Mam nadzieję
że druzyna gości nie pokaże dziś niczego szczególnego i wygra skromnie .
⛔ 100
 
M 28

mistrz1992

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja
Spotkanie: Yekaterinburg- Novgorod
Typ:2
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Oferta dzisiaj nie jest za bogata. Ale oglądając tabele i statsystyki natknąłem sie na bardzo ciekawy mecz. Obydwie dryżyny jak narazie rozegrały po 31 spotkań. Dzisiejsi gospodarze to najgorsza drużyna w lidze. Odstają od wszystkich. Natomiast goście w 31 grach uzbierali 52 punkty. Co daje im 5 miejsce w konferencji Zachdoniej. U siebie Yekaterinburg rozegrał narazie 15 meczy. 4 wygrał i 11 przegrał. Ostania rzecz która przekonuje mnie do tego typu jest obecna forma obydwu drużyn. Gospodarze przegrali 5 meczy z rzędu. Natomiast Goście z Novogorodu na ostanie 5 meczy 3 wygrali i 2 przegrali. Liczę że szczeście mi dopisze. Powodzenia
✅ 83
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, KHL
23.12.2011, godz. 16:00
Spotkanie: Ak Bars Kazan - Metallurg Novokuznetsk
Typ: Metallurg under 1,5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bwin
Analiza: Spotkanie underowych ekip, szczególnie mam tutaj na uwadze gości. Zespół ten ma najgorszy atak w lidze, bo w 31 grach zdołał strzelić zaledwie 58 gole. Zespół z 5 pozycji Chernyshev Division w ostatnich grach strzelał sporo, ale za ostatnie 10 gier ich bilans bramkowy wynosi 15-21. Zespół zanotował 5 lub mniej goli w 25 z 31 gier tego sezonu, a średnia ilość goli, padająca w meczach z ich udziałem wynosi 4,35 gola/mecz i jest najniższa w całej lidze. Na wyjazdach ich bilans bramkowy 22-35 w 14 spotkaniach mówi o tym, że średnio wychodzi 4,07 gola w meczu i spodziewam się, że 2 lub więcej goi to Kazaniowi nie strzeli. Gospodarze to trochę bardziej overowy team, ale i tak 20 spotkań z ilością goli 5 lub mniej w sezonie na 32 gry, a w ostatnich 6 grach 17-8. Sądzę, że w tym spotkaniu będzie mniej goli niż w pierwszym meczu tych ekip w Nowokuzniecku, gdy było 4:3 dla gospodarzy po golu Bumagina w 60 minucie dla Metallutga. W bramce u gospodarzy pewnie po raz kolejny zagra Garipov (7G, 1,73GAA, 93,8%), który ostatnio pokazywał się z dobrej strony i zastąpił Vehanena.
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka Rosja Superliga 16:10 23.12.2011
Novgorod - Spartak St. Petersburg
typ: over 159.5 pts
2.03
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu siodmej kolejki rosyjskiej ligi koszykarskiej Nizhnyi Novgorod na wlasnym parkiecie spotka sie ze Spartakiem St. Petersburg. Faworytem spotkania wydaja sie byc goscie, ja jednak skupiam sie dzis bardziej ku typowi na powyzej punktow w tym spotkaniu. Obydwa zespoly zdecydowanie preferuja ofensywna koszykowka, czesto nie grajac tak agresywnie w obronie. Widac to chocby po wysokich wynikach obydwu druzyn. W lidze rosyjskiej sposrod pieciu spotkan rozegranych jak do tej pory przez spartak az czterokrotnie padalo conajmniej 159 punktow. W polowie spotkan z udzialem dzisiejszych gospodarzy rowniez padalo conajmniej tyle punktow. Szczegolnie Spartak to bardzo ofensywnie grajaca ekipa. Sadze, ze dzis wieksza skutecznosc pod koszem zawazy o tym kto zwyciezy w dzisiejszym meczu. Sadze, ze obydwie druzyny skupia sie dzis przede wszystkim na grze pod koszem rywali, co zaowocuje duza iloscia zdobytych punktow.
⛔ 100
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka Puchar Polski
Spotkanie: AZS Białystok-Gwardia Wrocław
Typ: AZS +1,5 seta
Kurs: 2,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj 23.12.2011r zmierzą się drużyny z dołu tabeli plus ligi kobiet. Stawką tego meczu jest awans do 1/8 finału Pucharu Polski.
AZS Białystok mimo iż zajmuję w tej chwili ostatnie miejsce w tabeli to jego gra na dzień dzisiejszy jest lepsza niż z początku sezonu. Ostatnie mecze to porażka 3:1 z BKS-em porażka 3:2 z Atomem. Widać tu, że zawodniczki z Białegostoku zaczęły walczyć nawet z najlepszymi.
Drużyna Gwardii jest w dużo gorszych nastrojach. Przed sezon zapowiadało się na pierwszą 5 a rzeczywistość pokazała na co je stać. Na pewno gwiazdą tego zespołu jest Mroczkowska , która zdobywa najwięcej pkt. Zawodniczki zaraz po świętach rozegrają mecz o 9 pkt z Mielcem i właśnie dzisiaj powinny odpuścić mimo iż jest to PP.Ostatnie mecze Gwardii to porażka 3:1 z Bydgoszczem oraz 3:0 z Budowlanymi.
Patrząc na formę obu ekip jestem w stanie uwierzyć w drużynę AZS, która może sprawić niespodziankę a ugranie 2 setów nie będzie wielką przeszkodą, a kto wie może nawet wygrają cały mecz. Mój typ na ten mecz to AZS +1,5 seta
⛔ 100
 
J 0

jeapish

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie- Niemcy, DEL
Spotkanie:
ERC Ingolstadt - Krefeld Pinguine
Handicap 2. tercja (liczą się tylko w tej tercji zdobyte bramki)
Typ:
ERC Ingolstadt (-1,5:0)
Kurs: 4,33
Bukmacher:
Bwin
Analiza:
ERC Ingolstadt (3. miejsce w tabeli) podejmuje u siebie Krefeld Pinguine(10. miescje). Gospodarze ostatnio są na wysokiej fali i gromią swoich rywali. Drużyna gospodarzy walczy o mistrzostwo. u siebie ma bilans 9-5, natomiast zespół Krefeld na wyjeździe 7-8.
Ostanie 5 meczy gospodarzy:
Ingolstadt - Wolfsburg 4:0 Nuremberg - Ingolstadt 7:1 Ingolstadt - Straubing 7:4 Cologne - Ingolstadt 1:7 Iserlohn - Ingolstadt 2:4
Ostatnie 5 meczy gości:
Krefeld - Straubing 2:3 Augsburg - Krefeld 2:1 (OT)
Hannover - Krefeld 2:5 Krefeld - Nuremberg 1:4 Krefeld - Hamburg 4:3 (Pk)
ERC Ingolstadt gra u siebie i jest zdecydowanym faworytem. Druzyna ERC Ingolstadt większość bramek zdobywa w 1 i 2 tercji. Goście są osłabieni licznymi kontuzjami. Z pewnością będzie to kolejny pogrom w wykonaniu drużyny ERC Ingolstadt i sprawią miłą niespodziankę swoim kibicom.
⛔ 100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , PLK
Spotkanie: Turów Zgorzelec - Zastal Zielona Góra
Typ: 2
Kurs: 5,00
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Tauron Basket Liga. Kolejka tuż przed świętami to zawsze wiele emocji. Dziś nie powinno zabraknąć w meczu który pokaże na żywo TVP Sport czyli Turów Zgorzelec podejmujący u siebie Zastal Zielona Góra. Faworytem oczywiście są gospodarze ale wczoraj pokazał Śląsk wygrywając wysoko z AZS, że w polskiej lidze obecnie nie ma pewniaków. Turów już potrafił zawodzić u siebie, przegrywając np. u siebie z Poznaniem i Czarnymi Słupsk 1 punktem. Za to Zastal jest drużyną lepiej grającą na wyjeździe ponieważ ma bilans 5-2 czyli taki jak Turów u siebie. Ostatnie mecze to wygrane obu ekip, ale Turów po męczarniach znów 1 pkt tylko, że wygrał na wyjeździe ze Śląskiem podczas gdy Zastal u siebie pewnie pokonał 15 pkt Siarkę Tarnobrzeg przerywając passe 4 porażek z rzędu. Jeżeli chodzi o składy Turów ma teoretycznie lepszy, ale Zastal również ma kim straszyć: m.in Kirk Archibeque, najlepszy rozgrywający ligi Walter Hodge czy też Gani Lawal. Dodam też, że Turów we wtorek rozgrywał mecz, długa podróż i różnie może być ze zmęczeniem u poszczególnych koszykarzy tym bardziej, że Turów od jakiegoś czasu gra co 3 dni mecz, a wiadomo jak na polskie warunki nie często tak bywa. Dla mnie kurs jest pomyłką na Zastal i warto po prostu zaryzykować, handicap też wygląda dobrze jednak ja pobieram czystą wygraną Zastalu.
⛔ 100
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Puchar
Spotkanie: Moreirense - Nacional
Typ: X/Moreirense (Poł./Koniec spotkania)
Kurs: 5.25 =&gt; 5,00
Bukmacher: bWin
Analiza:
Ćwierćfinał pucharu Portugalii. Walka między Moreirense a Nacional. Takiego typu bym nigdy sam nie obstawił grając w realu, jednak tutaj mogę popuścić wodzę fantazji ????
Nie będe się rozpisywał na temat statystyk, gdyz uczynili to przede mna juz moi koledzy. Ja powiem tak: Te dwie druzyny graja na podobnym poziomie. Wiadomo, doszły juz w pucharze dosyc daleko, więc z pewnościa nie nastawią sie tylko na berserker mode i atak ale pomyślą również o defensywie. Żadna z druzyn nie będzie chciała stracić szybko brami. Uważam, że 1 połowę druzyny zagraja asekuracyjnie, na poznanie się, dlatego obstawiłem remis w 1 poł. W drugiej stawiam na zwycięstwo Moreirense (trochę podparte statystykami)
Za Moreirense przemawia jeszcze jedna istosna sprawa. W pucharze to oni według mnie pokazali sie z leszej strony niż ich dzisiejsi przeciwnicy.
Liczę na udane sportowe widowisko z niewielką ilością bramek.
⛔ 100
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, DEL
Spotkanie: Mannheim - Hamburg 23.12.2011r. 19:30
Typ: Over 5.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Pinnacle

Ekipa Mannheim podejmie dzisiaj na własnym lodzie szóstą ekipą DEL ligi Hamburg. Adler jest ostatnio w znakomitej formie i wygrywa mecze jak lecą. Dopiero w ostatnim meczu ligowym ekipa z Dussledorfu pokonała bramkarza z Mannheim, który był niepokonany od trzech spotkań. W hokeju taka seria z rzędu to naprawdę pokaz znakomitej dyspozycji. W przodzie może bez szału, ale bardzo dobra gra defensywna pozwala przy strzeleniu dwóch, a nawet jednej bramki wygrywać mecz. Hamburg ostatnio zdecydowanie dołuje - cztery porażki w pięciu ostatnich meczach. Bardzo ciekawe statystyki mają na wyjazdach, gdzie przekraczali linię 5.5 bramki już pięć meczów z rzędu. Dlatego warto się dzisiaj zastanowić nad typem na over 5.5 bramki. Adler jeżeli chodzi o mecze u siebie to zdecydowanie najlepsza ekipa w lidze. W 14 meczach domowych wyższość rywali ekipa z Mannheim musiała uznać tylko trzykrotnie. Jeżeli chodzi o indywidualności to obecnie najwięcej punktów na swoim koncie ma w drużynie gospodarzy Michael Glumac, który zdobył 13 bramek i 14 asyst. Bardzo dobrze prezentują się także Christoph Ullmann oraz Adam Mitchell - obaj mają po 25 punktów. W drużynie gości najlepszym zawodnikiem Garrett Festerling zdobywca 24 punktów. Najlepszym strzelcem jest natomiast Brett Engelhardt, który strzelił 11 bramek. Czy Adler może sam pokryć over? Nie liczę na to, ale na pewno 1 czy 2 bramki Hamburg powinien strzelić. Dużo overują na wyjazdach, także liczę, że dzisiaj będzie podobnie.

⛔ 100
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: futsal,
División de Honor
Spotkanie: Barcelona - Carnicer Torrejón
Typ: Barcelona -2,5
Kurs: 2,03
Bukmacher:


Barça chce zakończyć rok na pozycji lidera i aby tego dokonać, potrzebuje dziś zwycięstwa nad Carnicer Torrejón. Katalończycy są o kilka klas lepsi od swego dzisiejszego przeciwnika, są Mistrzami Hiszpanii oraz triumfatorami Pucharu Hiszpanii i Pucharu Króla. Grają ponadto w Lidze Mistrzów UEFA. Tego dnia mierzą się z przeciwnikiem na Palau Blaugrana, która jest prawdziwą fortecą nie do przejścia na kolejnych rywali Barcelony. Barça przed własną widownią regularnie urządza sobie goleady, jak z Cartageną (7-0), Talaverą (13-2), Trimanem Navarra (7-2), Zaragozą (5-1) czy Azkarem Lugo (9-0), nie wspominając już o deklasowaniu rywali w europejskich pucharach. Carnicer Torrejón to drużyna, która otwiera drugą ósemkę tabeli i choć ostatnimi czasy potrafi stawiać opór Barcelonie (nie otrzynując zbytnich batów), to wydaje mi się, że dziś na Palau będziemy świadkami zupełnie jednostronnego widowiska i gładkiej wygranej FCB.
✅ 103
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom