>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.11.2022 (środa)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ 2022
Godzina: 14:00
Spotkanie: Niemcy - Japonia
Typ: ponad 21,5 fauli
Kurs: 1,73
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Patrząc na dotychczasowe wyniki np. Arabii Saudyjskiej z Argentyna czy Tunezji z Danią wydaje się, że ekipa Japonii nie jest bez szans w tym meczu na ugranie przynajmniej remisu. Niemcy na poprzednich MŚ dali plamę i nie wyszli z grupy przegrywając z Meksykiem i Koreą Płd. także czemu by nie mieli stracić punktów z Japończykami.
Z dzisiejszych spotkań akurat to wydaje mi się najpewniejsze jeżeli chodzi o przewinienia, zwłaszcza jak spojrzy się na spotkania kontrolne tych drużyn przed rozpoczęciem mistrzostw.
Japończycy zagrali 3 spotkania i popełniali w nich sporo fauli mimo iż były to tylko spotkania towarzyskie:
16 z USA (2-0), 16 z Ekwadorem (0-0) i 13 z Kanadą (1-2).
Niemcy rozegrali tylko 1 spotkanie przed mundialem, skromnie wygrywając z Omanem 1-0 i popełniając w tym meczu aż 17 fauli.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ 2022
Godzina: 14:00
Spotkanie: Niemcy - Japonia
Typ: ponad 5.5 kartek w mecxu
Kurs: 4.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Nie wiem czy to dobry wybór, czy nie dobry, ale jakoś tak od rana mnie kusi by iść w tym kierunku, a overy kartkowe ostatnio mi wchodzą.
Wydaje mi się, że dla drużyny Niemiec będzie to trudny mecz. Trudny dlatego, że grają z egzotyczna drużyna jaką jest Japonia. Nie często zdarza im się grać z rywalami z Azji . Druga sprawa jest taka, że na Niemcach jest ogromna presja ze strony kibiców . Niemcy dawno nie zagrali dobrze na dużym turnieju i wszyscy chcieliby żeby w końcu udowodnili, że są drużyna która moze grać o najwyższe cele.
Myślę, że przy meczu otwarcia Niemcy mogą popełniać różne błędy i mogą się nie raz ratować głupimi zagraniami które poskutkują kartka. Uważam też, że jeśli długo nie będą potrafili strzelić Japończykom bramki to pojawi się flustracja, a to jeszcze bardziej ułatwiłoby wejście typu, ponieważ pojawiałyby się wtedy pewnie dyskusje z arbitrem czy jakieś brzydkie "zagrywki" . Liczę na jakieś 2-3 kartki Niemców .
Jeśli chodzi o Japonię to tutaj sprawa jest dla mnie prosta. Zrobią wszystko by jak najdłużej bramki nie stracić. Nie raz wybiorą faul taktyczny na kartkę byleby tylko Niemcy nie wpakowali bramki . Liczę mocno na kartki Japończyków i myślę że będzie ich kilka a łącznie w meczu minimum 6 !
Nie mam czasu sprawdzać kto sędziuje, kto ma czas niech sobie sprawdzi bo to też ma znacznie .

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Litwa A Lyga
Godzina: 18:00
Spotkanie: FK Panevezys - Jonava
Typ: over 3,5
Kurs: 2,01
Bukmacher: Betclic
Analiza: Ostatnio hokej nie wszedł strzelili 5 goli w jednej tercji a w dwóch pozostałych 0 - masakra....Ameryki nie odkryję jeśli powiem, że spodziewam się tutaj ostrego strzelania ze strony gospodarzy. Goście już dawno spadli tylko 3 punkty uciułane natomiast gospodarze walczą o miejsce premiowane eliminacjami do Ligi Konferencji i ma tylko 1 pkt przewagi nad zespołem z miejsca 5. W ostatnich 5 meczach h2h 2 razy było over 3,5 i dzisiaj liczę na sporo bramek z uwagi na to, że gospodarze walczą o miejsce premiowane a gości legitymują się ogromną liczbą straconych goli - aż 101 w 35 meczach co daje średnią prawie 3 na mecz! Tutaj nie będzie kalkulacji tylko strzelanie do samego końca myślę, że może nawet warto zagrać over 1,5 w 1 połowie. Powodzenia:)

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Mundial
Godzina: 17.00
Spotkanie: Hiszpania - Kostaryka
Typ: remis
Kurs: 7,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Jak na razie to są mistrzostwa niespodzianek. Chorwaci nie umieją pokonać Maroka. Dania nie radzi sobie z Tunezją. No i szlagier Arabia Saudyjska pokonuje Argentynę. Wracając do meczu Hiszpania - Kostaryka, Hiszpanie z tego co kojarzę lubią się rozkręcać na wszelkich mistrzostwach, tak więc pierwszy mecz może im po prostu nie wyjść. To daje szanse nie takiej znowu słabej Kostaryce odnieść tutaj przyzwoity wynik, np. 1-1. W kościach czuję w zasadzie dokładnie ten wynik. Oczywiście to żaden argument. Tak jak mówię, to są mistrzostwa niespodzianek, a Kostaryka coś tam pogrywała przed Mundialem i w miarę im nawet szło. Bardziej optymalne BTS za 2,55 w Etoto.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: piłka nożna Mundial
Godzina: 17.00
Spotkanie: Hiszpania - Kostaryka
Typ: HISZPANIA WYGRA 1 POŁOWE, 1 POŁOWA POWYŻEJ 1,5 GOLA, HISZPANIA WIĘCEJ RZUTÓW ROŻNYCH W 1 POŁOWIE, POWYŻEJ 2,5 GOLA W MECZU, OBIE DRUŻYNY STRZELĄ? - NIE
Kurs: 4,98
Bukmacher: BETCLIC
Analiza:

Zdecydowanym faworytem w tym meczu jest Hiszpnia. Uwazam, ze bedzie to jednostronny pojedynek w ktorym Hiszpania zwyciezy kilkoma golami. Kostaryka nie ma argumentów żeby zagrozić przeciwnikom, ktorzy sa w dobrej dyspozycji, a z przodu maja kim postraszyc. Dość niespodzianek już mielismy w tym turnieju. Mysle, ze Hiszpania w tym meczu pokaze swoja wyzszosc i szybko napocznie rywala, a jak juz to zrobi to pozniej pojdzie gladko bo Kostaryka bedzie musiala sie otworzyc.

398
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2926
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Belgia- Kanada
Typ: De Bruyne powyżej 49,5 podań
Kurs: 1,75
Bukmacher: betclic
Analiza:

Nie ma co ukrywać, ten typ na ogromne value. Belgia w tym meczu będzie prowadzić grę. De Bruyne to prawdziwy mózg Belgów. Powinien być dziś pod grą. Na innych bukmacherach linie na lidera Belgii zaczynają się od 61. Tutaj mamy dużo niższą. Warto to wykorzystać.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Belgia- Kanada
Typ: Belgia: wygra mecz + wykona najwięcej rzutów rożnych + najmniej kartek
Kurs:
4.00
Bukmacher: STS
Analiza:


Belgowie w kwalifikacjach do MŚ wygrali 6 z 8 spotkań i wygrali swoją grupę z bilansem bramkowym 25:6. W Lidze Narodów w lidze A zajęli drugie miejsce w grupie z Holandią, Polską i Walią. Kanada natomiast w kwalifikacjach MŚ również wygrała swoją grupę wyprzedzając Meksyk i USA. Zanosi się więc dziś na bardzo zacięte spotkanie. Belgowie grają bardzo ofensywny football, dzięki czemu zdobywają dużo goli o rzutów rożnych. Kanada udowodniła, że również potrafi wygrywać z silnymi zespołami. Czy jednak będą wstanie pokonać "Czerwone Diabły" uzbrojone w gwiazdy najwyższego formatu? Wątpię dlatego znalazłem moim zdaniem bardzo atrakcyjny kurs od STS.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Belgia- Kanada
Typ: obie połowy powyżej 1.5 gola
Kurs: 4.90
Bukmacher: forbet
Analiza:

Witam, na wstępie posypuję głowę popiołem za wczorajszy bet który podałem w konkursie, dotyczył on pewnego zwycięstwa Argentyny. Koniec z "peffkami", czas zacząć typować odważniej i kapkę pod prąd. W ostatnim środowym spotkaniu Belgowie zmierzą się z Kanadą i liczę tutaj na over bramkowy. Raczej nie będzie gradu jaki miał miejsce w meczu Hiszpanów ale te 4 bramki są całkiem prawdopodobne. Kolejna duża impreza przed "złotym pokoleniem" reprezentacji Belgii i znowu spore oczekiwania ich kibiców. ( skąd My to znamy ). Skład niemalże optymalny, oprócz kontuzjowanego Lukaku który nabawił się kontuzji uda.
Będzie to ich pierwsza konfrontacja tak więc H2H nic nam nie podpowie. Jednak gdy spojrzymy z kim miały okazję się mierzyć, to widać gołym okiem różnicę przynajmniej dwóch półek. Pomimo iż buki mocno faworyzują ekipę z Europy to liczę że podopieczni angielskiego szkoleniowca postawią się i minimum raz trafią do bramki rywala. Powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ 2022
Godzina: 20:00
Spotkanie: Belgia - Kanada
Typ: Kevin De Bruyne over 2.5 strzałów
Kurs: 2.25
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Belgia podchodzi do tego spotkania jako faworyt, a bez wątpienia jej największą gwiazdą jest Kevin De Bruyne. Belg stanowi o sile reprezentacji, a dzisiaj obok niego zagrają Eden Hazard, który jest bez formy i Michy Batshuayi. Po stronie zawodnika Manchesteru City są rzuty wolne, z których również powinien uderzyć. 31-latek zdobył w tym sezonie ligowym trzy bramki i zalicza średnią 2.4 strzałów na mecz. Średnia ta w Lidze Narodów wynosi 3.0.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna , Liga mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: Psg - gog
Typ: Syprzak powyzej 6,5 bramki
Kurs: 1,70
Bukmacher: Sts
Analiza: Duzo tutaj nie będę pisal o tym.meczu i moim typie. Psg silna druzyna zmierzy sie z gog miedzy tymi druzynami duza roznica klas widac po kursie na zwyciestwo gospodarzy okolo 1,23 ale zagram tutaj na typ polaka, ze strzeli 7 bramek. Nasz kolowy bardzo dobrze radzi sobie na parkiecie uwazam ze dzisaj nie bedzie zadnego problemu na strzelanie bramek. Jest silny wysoki i przede wszytskim w formie wiec obroncy gog beda dzisiah mieli bardzo ciezki wieczor ze Syprzakiem

70
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1544
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom