>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 23.11.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 952,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 23. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Spotkanie Cagliari-Ascoli
typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.40
Buk Bet 365
Godz: 20:30
Analiza: Na jutro wybralem spotkanie w którym lider włoskiej serie b czyli Cagliari, podejmował będzie na własnym terenie 19 zespół tej ligi czyli drużynę Ascoli, gospodarze sa tutaj zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów przed swoją publicznością, właśnie tutaj osiągają najlepsze wyniki w obecnym sezonie, są na chwilę obecną u siebie zespołem niepokonanym i mają w 7 rozegranych spotkaniach komplet zwycięstw, goście natomiast na wyjeździe w 6 meczach zdobyli tylko 3 punkty pokonując na wyjeździe Como, który jest zdecydowanie najsłabszym zespołem w tej lidze, resztę ich spotkań konczyło się porażkami , zazwyczaj były to wysokie porażki, myślę że bardzo podobnie może być tym razem, nie wiem czy gospodarze będą w stanie wygrać wysoko ,ale myślę że na wygna co najmniej jednym lub dwoma bramkami będzie ich stać, tym bardziej że historia spotkań pomiędzy obiema ekipa jest zdecydowanie korzysteniejsza dla zespołu jutrzejszych gospodarzy w 5 rozegranych meczach 4 wygrane oraz remis.
⛔ 100
 
silwo1948 88

silwo1948

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska,Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Cracovia- Lechia Gdańsk
Typ:
1
Kurs:
2,45
Bukmacher:
OtoBet
Analiza:
Spotkanie w Krakowie pomiędzy tutejszą Cracovią a Gdańską Lechią. Mój typ na gospodarze, ponieważ na własnym stadionie są ostatnio bardzo skuteczni w ostatnich 4 spotkaniach zdobyli komplet punktów przy bilansie bramkowym 15-5 (4-1,4-1,5-2,2-1). Goście natomiast nie zachwycają swą grą ostatnie 5 wyjazdów to 2-1-2 bramki 8-6 ich ostatnie spotkanie to porażka w Chorzowie 3:2 gdzie w 26 minucie na tablicy wyników widniało 3:0 i 2 bramki po odpuszczeniu Chorzowian. Celność Lechitów jest fatalna w ostatnich 5-u spotkaniach oddali ponad 70 strzałów z czego w światło bramki ledwo 20. Tylko w meczu z Ruchem oddali 4 celne strzały na 18 oddanych.Mój typ to pewne zwycięstwo gospodarzy.
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Cracovia-Lechia
typ: -0,75 cracovia
Kurs 2.49
Buk Pinnacle
Godz: 18
Lechia to wciaz klub oldboja i pseudopilkarzy jak Peszkin,Mila, Wawrzyniak czy drewniany Grzesio Kuswik i mlodych szczyli sprowadzanych po to, zeby menadzeorwie mieli na czym zarabiac pod przewodnictwem inwestora von Heesena.Nie widac zadnego postepu,wrecz przeciwnie im wiecej pieniedzy jest tam pompowanych tym gorzej graja...Cracovia nie liczac pucharowej wpadki gdzie nie zagralo kilku waznych pilkarzy na czele z Kapustka u siebie w lidze rozdaje regularnie baty 4ostatnie mecze to zwyciestwa w tym 3ostatnie az 3bramkami z Lechem,Pogonia i Slaskiem, wiec gosci tu czeka naprawde ciezkie zadanie zeby chociaz punkcik urwac, a licze ze podrazniona porazka pucharowa Cracovia rozprawi sie z kolejnym ligowym przeciwnikiem bo jest po prostu lepsza w tym sezonie.
✅ 149
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Vancouver Canucks - New Jersey Devils
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Po weekendowych meczach piłkarskich wracam na tafle lodowe. Dziś wybieramy się na Rogers Arena w Vancouver, gdzie orki zagrają mecz z diabłami.Mam nadzieję, że po serii porażek wyjazdowych i wczorajszym zwycięskim meczu z obrońcami tytułu 6-3 orki wskoczą na zwycięską ścieżkę.Na przeciwko nich staną diabły , którzy są strasznie nierówni po zwycięstwach z Chicago i Pittsbughiem, przyszły 2 porażki z niżej notowanymi rywalami Calgary i Edmonton w kanadyjskim turne . Jeśli orki uwierzą ,że nie taki diabeł straszny jak go malują, to bracia Sedin znów poprowadzą ich do zwycięstwa.
⛔ 100
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Lechia Gdańsk
Typ: over 2,5 goli
Kurs: 2
Bukmacher: bet365
Analiza:
W Gdańsku mają problem. Sprowadzenie szkoleniowca o głośnym nazwisku wcale nie poprawiło słabej gry Lechii, a naszpikowany gwiazdami zespół zajmuje dopiero 11. miejsce. Dwa ostatnie mecze zakończone porażką zwiastują ostrą walkę o przełamanie i zwycięstwo w Krakowie. Lechia strzelać potrafi, czego efektem 21 goli zdobytych, co daje wynik gorszy tylko od drużyn z czołowej piątki ligowej tabeli. Jeszcze lepiej strzela Cracovia, która ma na koncie 29 goli (więcej ma tylko Legia). Siła ofensywna ‘’Pasów’’ jest imponująca. Cetnarski, Rakels, Jendrišek i rewelacyjny Kapustka w każdym spotkaniu stwarzają sobie mnóstwo okazji strzeleckich, ale jeśli chodzi o Lechię również jest z czego wybierać w ofensywie. Kuświk, Mak, Haraslín wspomagani przez Peszko i Milę mogą namieszać w szeregach rywali.
Pierwsze spotkanie obu teamów w Gdańsku zakończyło się wygraną Cracovii 1-0 lecz mecz przebiegał raczej pod dyktando gospodarzy. Przed Lechią zatem bardzo poważne wyzwanie, przełamanie złej passy i rewanż za pierwszą kolejkę, to zaś tylko ułatwi zadanie Cracovii w przedzieraniu się przez szeregi obronne rywali.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
yellowcards 92

yellowcards

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Primera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Getafe - Vallecano
Typ: powyżej 5,5 kartki
Kurs: 1.61
Bukmacher: BET365
Analiza: W dzisiejszym spotkaniu zmierzą sie drużyny które preferują bardzo ostro grę . Dlatego linia na ten mecz jest dla mnie bardzo niska . W 4 ostatnich meczch miedzy tymi zespołami w każdym meczu była pokryta linia 5,5 kartki , uważam ze dzisiaj bedzie tak samo . Getafe znajdzuje sie o miejsce przed spadkiem , beda dzisiaj gryzli trawe aby urwać punkty i nie byc w strefie spadkowej . Natomiast goście także sa nad spatkiem z dorobkiem jedynie 13 punktów , porażka w tym spotakniu przybliży ich bliżej do spadku natomiast wygrana pomoze w ucieczce od spadku . Sędzia spotkania jest Pan Ricardo De Burgos , hiszpan rozdaje kartki . Jeżeli jeszcze mecz zaczyna byc ostry bez wahania wyciąga karteczki . Zapraszam do zagrania zakładu , ponieważ uważam że typ jest bardzo dobry na poniedziałkowy wieczór .
✅ 61
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie (NHL)
Godzina: 1:05
Spotkanie: Montreal Canadiens - New York Islanders
Typ: P.K. Subban strzeli gola (czas regulaminowy)
Kurs: 5,00
Bukmacher: Unibet
Analiza: O zawodniku Montreal Canadiens- P.K. Subbanie pisałem już przy okazji podawania typu na jego gola w meczu z Arizoną Coyotes. Mecz z Arizoną Coyotes niestety nie przyniósł przełamania niemocy strzeleckiej Subbana, podobnie jak następny mecz Montreal Canadiens z New York Islanders. Montreal Canadiens z New York Islanders grali na wyjeździe i wygrali 5:3. P.K. Subban nie oddał w tamtym spotkaniu ani jednego celnego strzału na bramkę. W pięciu wcześniejszych meczach Montrealu Subban oddawał wiele celnych strzałów, bo po co najmniej trzy. W meczu z Colorado Avalanche oddał ich aż osiem, z Boston Bruins pięć. W ostatnim meczu z New York Islanders nie oddał żadnego strzału, więc teraz może to nadrobić i na to liczę. Subban dysponuje bardzo mocnym strzałem, technikę też ma ciekawą. W poprzednim sezonie miał zdobytych 15 goli w 82 meczach, a teraz zaledwie jednego w 21 meczach, czyli mocno poniżej średniej. W końcu musi się przełamać i strzelić i powinno to nastąpić niebawem.
⛔ 100
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Lechia Gdańsk
Typ: X2
Kurs: 2
Bukmacher: bet365
Analiza:
Większość faworyta upatruje w Cracovii ja pójdę w nieco innym kierunku. O Krakowianach pisali koledzy powyżej ja dodam że gospodarze w czwartek przegrali z Zagłębiem w pucharze Polski. Ich gra się nie kleiła, zawodnicy byli dziwnie &quot;zamuleni&quot; słabo prezentowali się Rakels i Jendrisek, w tej porażce nie było przypadku. W dodatku boisko było grząskie i z pewnością stracili więcej sił niż zwykle. Lechia natomiast niewątpliwie ma potencjał na wyższe niż 12 miejsce w tabeli. W każdym meczu stwarzają sporo sytuacji bramkowych gorzej z ich wykorzystaniem. Nie sądzę żeby tak miało być zawsze, ostatnio w coraz lepszej formie jest Kuświk i Mak, dodatkowo wg trenera von Heesena do dobrej dyspozycji wrócił Mila (ma zagrać w wyjściowym składzie). Dla mnie to nie jest mecz z jednoznacznym faworytem tym bardziej biorąc pod uwagę formę zaprezentowaną przez Cracovię(oraz niewątpliwą utratę sił) w pucharze, dlatego decyduje się na X2
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - JAPONIA: J-League Dywizja 2

Consadole Sapporo - Tochigi SC
Sapporo Dome, godz. 6:00
Sapporo HA -1,5 @3,55 Bet365

Gospodarze to aktualnie jedenasta siłą J-League Div 2, którzy na swoim stadionie radzą sobie w zasadzie dobrze, nie przegrali meczu od 27 września czyli 4 mecze bez porażki na własnym obiekcie, gdzie raz - w ostatnim meczu pokryli proponowany przeze mnie handicap przeciwko Tokushimie. Drużyna gości to ostatnia drużyna tabeli i myślę, że dzisiejszy mecz tego nie zmieni. W meczach wyjazdowych odnieśli zaledwie 3 zwycięstwa oraz 7 remisów na 20 meczy, strzelili 16 goli, a stracili ich 30. H2H nie przemawia za bardzo za tym typem, jednak myślę, że dobra forma zawodników z Sapporo przyniesie kolejny dobry rezultat i dopiszą do swojego konta 3 oczka. Tochigi nie mają tak naprawdę wg mnie argumentów do tego, aby w tym meczu chociażby zdobyć 1 punkt i myślę, że przegrają minimum dwoma bramkami.​
✅ 255
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
koszykowka NBA
Godzina: 01:05
Spotkanie: Mavs@Thunder
Typ: Thunder wygrają
Kurs: 1.63
Bukmacher: betsson
Analiza: Dziś znów bez Duranta zagra Oklahoma przed własną publicznością. Westbrook zapewne bedzie walczył o triple double ale to nie jest najważniejsze. OKC musza wygrywać bo narazie to goście mają lepszy bilans na czele z Dirkiem który gra świetny sezon i na 28 minut rzuca ponad 18 pts na mecz.ESPN oceniło go numer jeden w ranku old boy power ranking.Przykładowo Bryant jest 7! Świetnie jak na mozliwości kadrowe grają Rumaki jednak dzis trafiaja na godnych zwyciestwa Thunder bez Duranta ale z Westbrookiem najlepszym w asystach i drugi w punktach w całej NBA. Bestia! Kurs uczciwy gram to bo OKC to moja drużyna! Zostaną mistrzami NBA zobaczycie!
✅ 63
 
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
NHL
4:00 AM
Vancouver Canucks v New Jersey Devils
@Vancouver Canucks ML (1.70)
Betssonhttp://record.affiliatelounge.com/_-s5pl5io9iCG8Ik9YnaiAZKN6ey-ZhOy/1
Naprawdę warto było wstać w niedzielny poranek bardzo, bardzo wcześnie i obejrzeć pojedynek Canucks z Blackhawks a właściwie to pojedynek braci Sedin z Blackhawks. Takie spotkania często wywołują pozytywny impuls w drużynie i rodzą serię zwycięstw. Orki na pewno stać na to i pojedynek z Diabłami będzie moim subiektywnym zdaniem odpowiedzią na to czy zespół pod wodzą Willa Desjardinsa może w tym sezonie odegrać znaczącą rolę. Bracia Sedin rozmontowali mistrzów NHL w sposób niebywały zdobywając łącznie 9 punktów! Kapitalny Miller, solidna gra defensorów na czele z Edlerem. Devils zaliczają aktualnie kanadyjski trip a to najgorsze delegacje dla tej drużyny. Nie inaczej jest i w obecnych rozgrywkach bo już mecze z najsłabszymi Flames i Oilers poszły w plecy a teraz na rozkładzie naładowane Vancouver. Graczy z New Jersey czeka bardzo ciężka przeprawa na tafli Rogers Arena. Orki są faworytem tego starcia.
⛔ 100
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks
Typ: Dallas Mavericks
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Napiszę krótko i na temat dlaczego uważam, że warto pograć dzisiaj Dallas. Jak na razie są może i największą rewelacją tego sezonu, każdy spisywał ich na straty i okupowanie dna tabeli a są 3 siłą Zachodu. Mają 6 wygranych z rzędu (z nie byle kim). Nieźle wpasował się Deron Williams, który gra o niebo lepiej niż rok temu w barwach Brooklyn Nets, widać że zmiana otoczenia była mu potrzebna. Oklahoma bez Duranta to jest po prostu przeciętny zespół, rok temu na 3 mecze w którym zabrałko MVP 2014 roku, Dallas wygrało wszystkie 3 (w 4 zagrał i OKC wygrała). Sam Westbrook nie zawsze wystarcza a kiedy zaczynają się problemy, często gotuje mu się głowa i zaczyna ceglić na potęgę.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Montreal - Islanders
Typ: Pacioretty strzeli + Montreal ml
Kurs: 5
Godz: 01:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś tylko 2 spotkania NHL w nocy. Pierwszym z nich będzie spotkanie Montreal Canadiens z New York Islanders. Jest to taki można powiedzieć szybki rewanż, ponieważ te zespoły grały ze sobą 20 listopada, ale nie była to tafla Canadiens tylko Islanders. Tam wynik brzmiał 5:3 dla zawodników z Montrealu. Handicap osiągnięty na wyjeździe, aż 5 goli strzelonych. Przede wszystkim dziś drugi raz z rzędu po kontuzji wystąpi świetny bramkarz Carey Price. Ostatnio nie grał i Canadiens trochę meczów poprzegrywali. Ostatnio wpuścił 3 bramki, ale sądze że powoli będzie dochodził do formy i tutaj już nie strzelą mu więcej niż 2. Canadiens mimo ostatnich wpadek nadal mają najwięcej bezpośrednich zwycięstw w lidze (14 do 9 Islanders). Mają też najwięcej strzelonych bramek w swojej konferencji - 74 do 57 Islanders. To naprawde duza roznica na tym poziomie rozgrywek. Jeśli chodzi o obronę, obie druzyny mają podobne statystyki. Spotkania bezposrednie to 5 zwyciestw z rzędu gospodarzy. Wszystkie wygrane było co najmniej 2 bramkowe. Jesli chodzi o strzelca to Pacioretty jest najlepszym strzelcem druzyny gospodarzy - 10 bramek. To zawodnik ktory gwarantuje okolo 30 bramek na sezon. Drugi jest Galagher (aktualnie 9 bramek).
✅ 400
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Ekstraklasa Polska
18 00
Cracovia - Lechia
Cracovia i over 2.5
4.00
B365
Witam. Nie wiem czego jest tak zawyony kurs na gospodarzy ale to adnie wyglda. Moim zdaniem gospodarze sa czystym faworytem tego spotkania z racji ze graja u siebie i nie maja przegranego meczu od prawie dwoch miesiecy. Lechia zas na wyjezdzie gra w kratke w ostatniej kolejce przegrali i 2 wczesniej wygrali ale to z druzynami z dolnej tabeli. Tu przyszedl czas na druzyne z krakowa ktora u siebie idzie jak burza i powala wszystkie druzyny na swoim obiekcie od dwoch miesiecy. Na dzis Cracovia z wynikiem powyzej 2.5 bramek jest niemal ze pewnym typem gdyz wszystkie mecze ktore wygywali byly przewaga dwoch lub trzech goli i tego mozemy spodziewac sie dzis rowniez. Mozna rowniez grac cracovie i bts z podobnym kursem gdyz cracovia wygrywajac wysoko tracili przynajmniej jednego gola. powodzenia
✅ 300
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Priemjer-Liga
Godzina:
17:00
Spotkanie:
FK Rostów - FK Ufa
Typ:
X (0:1)
Kurs:
3.31
Bukmacher:
bet-at-home
Analiza:
Gospodarze - wicelider. Bramki 20-13.
Ostatnie 5 meczów u siebie: 5 zwycięstw, ale wszystkie 1 bramką (nawet ze słabiutkimi Anżą i Mordovią Saransk).
Goście - 3. drużyna od końca. Bramki 12-24.
Ostatnie 5 meczów na wyjeździe: 4 porażki (0:2 1:3 1:4 0:2) i remis 1:1 z Anżą.
Ostatni mecz między tymi zespołami rozegrany w Ufie zakończył się wynikiem 1:2 (zwycięstwo Rostowa). Patrząc na wyniki (Ufa traci jednak sporo tych goli, ponadto jest typową drużyną swojego boiska) i sytuację w tabeli, można pokusić się o postawienie na kontynuację minimalnych, jednobramowych zwycięstw Rostowa.
PS Ciekawym typem może być również dokładnie dwubramkowe zwycięstwo gospodarzy (kurs 4.58), bo Rostów kiedyś musi jednak wygrać więcej niż 1 bramką ;)

Zwrot
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crystal Palace v Sunderland
Typ: Rzuty Rożne - Powyżej 10
Kurs: 1.90
Bukmacher:

Analiza:
Na zakończenie 13 kolejki Premier League, drużyna Crystal Palace na Selhurst Park podejmować będzie Sunderland. Na papierze wygląda na to że Crystal Palace powinno sobie poradzić bez problemu z drużyną przyjezdnych. Przed przerwą reprezentacyjną drużyna Crystal Palace dostała poważny zastrzyk pewności siebie, ogrywając na Anfield drużynę Liverpoolu. Sunderland zajmuje przed ostatnie miejsce w tabeli i pewnie będzie chciało przerwać pasmo porażek.
Obydwie drużyny bez większych osłabień, Crystal Palace zagra bez Gayle&#39;a (staw skokowy), Appiah (kolano), oraz wątpliwego wystepu Sakho (łydka). W drużynie Sunderlandu wątpliwy występ jest przed Cattermole (pachwina), Matthews (kostka).
Rzuty Rożne w statystyce:
11.04.15 Sunderland Crystal Palace 12
03.11.14 Crystal Palace Sunderland 13
15.03.14 Sunderland Crystal Palace 8
Drużyna Sunderlandu bardzo potrzebuje punktów, będąca na fali drużyna Crystal Palace na pewno im tego nie ułatwi.

✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
⚽ Polska - Ekstraklasa
Godzina 18:00
- Cracovia : Lechia
- czerwona kartka ? tak
- 3.65 / Betsson
Wiem nie wchodzi się dwa razy a w moim przypadku więcej do tej samej rzeki bo już parę tych typów u mnie na czerwień było ale cóż wejdę w to jeszcze raz , co skłania mnie do tego typu ? a no sędzia którym jest Bartek Frankowski , w tym sezonie Bartek sędziował już 12 spotkań i pokazał zaledwie jedną czerwień a np. poprzedni sezon to 32 mecze i 12 czerwonych , teraz zaglądając do rubryki w/g klubów to : mecze z udziałem Cracovii a było ich 12 pan Bartek pokazał 2 czerwone dla Cracovii i dwie dla ich rywali , co do Lechii tych meczy było 11 i dla Lechii 2 czerwone a dla rywali aż 5 tak więc tu też podstawa do tego że Bartek często sięgał po czerwoną , w tych wspomnianych wyżej 12 meczach które Bartek sędziował w tym sezonie był jeden mecz Cracovii też tu u siebie kiedy Pasy podejmowali Termalicę a Bartek trochę poszalał i pokazał 7 żółtek w tym 4 dla Cracovii no i był też mecz z udziałem Lechii kiedy grała na wyjeżdzie z Piastem i tu także Bartek w roli głównej bo 6 żółtek i czerwona co prawda dla Piasta ale ten kartonik Bartek wyciągał ze swojej kieszonki tak więc liczę że i dziś może poszaleje i pokaże czerwień bo wydaje mi się że ostrych starć nie powinno zabraknąć a fauli może być sporo !
✅ 265
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia
Godzina: 17:00
Spotkanie: Botosani-Voluntari
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Botosani jak i Voluntari gryzą dół tablei ligi rumuńskiej. Obie z bilansem bramkowym 16:26 i 13:27. Obie tracą dużo bramek, jednak przy tym też potrafią strzelić aż 3 gole takim zespołom jak Steaua (ostatni mecz Steaua B. - Botosani 5:3) (Steaua B. - Voluntari).
Voluntari w 6 ostatnich meczach strzela przynajmniej jedną bramkę.
Zastanawiałem się też nad ilością żółtych kartek w tym meczu +5,5 wydaje się bardzo realne. Mecz o tzw. ucieczkę z dołu tabeli Voluntari, potrzeba im zwycięstwa. Gdybym miał typować dokładny wynik byłoby to 1:1.
✅ 95
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia
Godzina: 19:30
Spotkanie: Pandurii - Petrolul
Typ: 1
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Co tu duzo pisać Pandurii jest zespolem o klasę wyżej od swojego dzisiejszego rywala ???? tym bardziej dobrze sobie radzą na własnym stadionie 5z2r1p... zas Petrolul na wyjazdach gra wręcz tragicznie 0z3r5p
Wspomnieć również trzeba o sytuacji w lidze obydwu zespołów Pandurii ma jeden mecz mniej od Astry, V.Constanty i Steauy i tak do pierwszej Astry traci 7pkt do drugiej Constanty 3 pkt i ma tyle samo pkt co Steaua, wiec przy dzisiejszej wygranej zrówna się z punktami z Constantą... czyli mają o co grać ! ????
Zaś zespół Petrolul ostatni w lidze z 5 pkt oczywiscie jest to spowodowane tym że dostali karę -6 pkt ale to nie zmienia faktu że jak by nie te odjęte punkty to i tak zajmowali by przed ostatnie miejsce w lidze ???? Moim zdaniem spadek nie unikniony tym bardziej ze wyniki nie powalają na kolana, atmosfera jest też nie przyjemna, bo jak moze byc inaczej, kara punktowa, ostatnie miejsce w lidze... (taką samą karę punktową dostał zespół CFR Cluj ale oni potrafili sie pozbierać i są obecnie na 9 miejscu z 22pkt)
Dla bardziej odważnych handi -1,5 ????
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom