>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.11.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
J 613

jarek23v

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 12:00
Spotkanie: Rayo Vallecano - Celta Vigo
Typ: Rayo AH(0.0)
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja gram ze dziś wskazaniem na Rayo. Od jakiegoś czasu gram na drużyny które są podrażnione ostatnimi kiepskimi wynikami i chcą przerwać złą passę (i jak na razie udaje mi się to ze skutkiem powyżej oczekiwań)
Taką drużyną niewątpliwie jest dziś Rayo. Grają u siebie, przegrali ostatnie trzy mecze i dziś mają bardzo dobrą okazję ku temu aby tą passę przerwać. Ja wiem, że statystyki nie grają ale obserwując widzę, że jeśli komuś drużyna nie siedzi to niestety zawsze jest pod górkę. A dodać trzeba, że na osiemnaście meczy H2H pomiędzy tymi drużynami tylko dwa razy górą była Celta. Mimo tego, że ograła samą Barcelonę w kolejnym meczu tylko remis z Granadą. Ja dziś liczę na przełamanie gospodarzy, podpieram się jednak i w przypadku remisu będzie zwrot (handicap azjatycki ma lepszy kurs aniżeli DNB)
✅100
 
enigmo_ 7

enigmo_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Napoli - Cagliari
Typ: Napoli/Obie strzelą
Kurs: 2,60
Bukmacher: betclick
Analiza

Napoli ostatnio chyba wreszcie odnalazło swój rytm i zaczęło wygrywać. Dzisiaj powinno być podobnie pomimo absencji kilku kluczowych graczy jak np. Insigne czy Mertens.
Przewidywany skład Neapolu
4-2-3-1. Rafael; Maggio, Albiol, Koulibaly, Britos; Gargano, Lopez; Callejon, Hamsik, De Guzman; Higuain
Myślę, że trójka z przodu Callejon, Hamsik i Higuain wystarczy na drużynę Cagliari, prowadzoną przez szanownego pana Zdenka. Jak wiadomo, dla Zemana liczy się przede wszystkim gra ofensywna! Jednak często jego drużyny zapominają o zabezpieczaniu tyłów. Strzelają dużo ale i dużo tracą. Dlatego właśnie stawiam na Napoli, która jest istotnie drużyną lepszą, ma lepsze indywidualności i także gra lepiej jako kolektyw, a ostatnio imponuje formą. Jednocześnie jestem przekonany, że drużyna Cagliari ukłuje defensywę Napoli.
⛔100
 
pobeer 34

pobeer

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nozna, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Montpellier - Toulouse
Typ. 1
Kurs: 2.5
Buk: bet365.com
Analiza:
W jednym z niedzielnych spotkań nad Sekwaną Montpellier podejmie Toulouse. Obie drużyny z identyczną liczbą punktów zajmują miejsce w środkowej części tabeli.
Obie mają nawet taki sam bilans zwycięstw, remisów i porażek. W ogóle dotychczasowa forma Toulouse i Montpellier przedstawia się podobnie - z ostatnich pięciu spotkań obie wygrały po jednym. Toulouse pierwszego dnia listopada pokonało Evian Thonon Gaillard, Toulouse zaś w ostatniej kolejce ograło Metz.
To co różni obie drużyny, to liczba bramek w meczach z ich udziałem. Fioletowi w 13. spotkaniach stracili 17 goli, ale i strzelili tyle samo. Ekipa Rollanda Courbisa ma na swoim koncie sześć trafień mniej, lepsza jest też w defensywie.
To co może mieć znaczenie w niedzielnym spotkaniu, to atut własnego boiska po stronie Montpellier. Zespół Casanovy bowiem przegrał aż 8 z ostatnich 10 wyjazdowych spokań. Historia spotkań także przemawia za tą z de la Mosson - Montpellier bowiem nie przegrało 12 z 13 ostatnich spotkań przeciwko Toulouse.
Trener Courbis przed niedzielnym starciem ma do dyspozycji całą kadrę. Drużyna z Tuluzy będzie musiała sobie radzić bez kontuzjowanych Matheusa oraz Romana.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Słowacja, Fortuna liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Slovan Bratislava- Spartak Myjava
Typ: 2 DNB
Kurs: 5,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Slovan w tym sezonie to cień drużyny z poprzedniego roku. Ubiegłoroczny mistrz kraju jest zupełnie bez formy. 7-1-7 oraz bramki 21-25 to bilans gospodarzy, który pozwala im na zajmowanie dopiero 6 miejsca w tabeli.
Dorzucę jeszcze wątek europejski, w el. LM odpadli z Bate, a już w grupie LE przegrali wszystkie mecze z bilansem bramkowym 0-14.
NIe mam pojęcia, czy to tylko pech tej drużyny, a może coś się dzieje wewnątrz klubu i stąd ten kryzys.
Osttanio wygrali dwa razy w pucharze, co może zadziałac na nich zbyt rozluźniająco i mogą poczuc się zbyt pewni siebie. Na to liczę ???? .
Spartak od momentu awansu do najwyższej klasy rozgtywkowej plasuje się w środku tabeli. Więc wygląda na solidną drużynę średniaków.
Bardzo dziwi mnie kurs wystwiony na to spotkanie, ponieważ Myjava z bilansem 7-2-8, bramki 19-21 plasują się o jedno oczko wyżej od faworyzowanego rywala( fakt mają dwa mecze więcej rozegrane). Niby rozumiem, że Slovan to mistrz i kiedyś musi zacząc się piąc w górę tabeli, ale może nie koniecznie...
W h2h Myjava wygląda naprawdę dobrze. W ostatnich 5 spotkaniach 2 razy wygrywali, dwukrotnie remisowali oraz odnieśli jedną porażkę.
Zachęcił mnie kurs na to spotkanie, bo rozumiałbym gdyby grał ktoś z czołowej trójki z drużyną z dołu tabeli, ale w meczu sąsiadów, plus forma Slovana jak najbardziej kusi do gry.
Z ryzykiem, ale warto...
Powodzenia!!
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka: POLSKA: Orlen Liga Kobiety - Kolejka 8
Godzina: 14:45
Spotkanie: Dąbrowa Górnicza - Bielsko-Biała
Typ: Poniżej 181,5 punktów w meczu.
Kurs: 1.85
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dziś o godzinie 14:45 Dąbrowa Górnicza podejmie na własnej hali zawodniczki z Bielska Białej. Faworytkami tego spotkania są gospodynie. Ja narazie po 7 ligowych meczach obie ekipy wygrała czterokrotnie przy trzech porażkach. Oba zespoły odniosły porażki zarówno z : Chemikiem , Treflem i Wrocławem. Te drużyny na pewno będą walczyły o najwyższe cele w lidze, więc nie ma się co dziwić że przegrywały. Jednak dziś Faworyt jest tylko jeden i jest nim zespół z Dąbrowy. Kurs miej więcej 1,40 to trochę mało, dlatego biorę under 181,5 po kursie 1,85. Myślę że dąbrowa wygrana 3-0 lub 3-1 to spotkanie. Bielsko biała bardzo im leży. H2H SPOTKAŃ:
23.03.14 ORL Bielsko-Biała K Dąbrowa Górnicza K 2 : 3
17.03.14 ORL Dąbrowa Górnicza K Bielsko-Biała K 3 : 0
16.03.14 ORL Dąbrowa Górnicza K Bielsko-Biała K 3 : 1
11.01.14 ORL Dąbrowa Górnicza K Bielsko-Biała K 1 : 3
03.11.13 ORL Bielsko-Biała K Dąbrowa Górnicza K 1 : 3
Dąbrowa ma lepszy skład i dziś udowodni to na boisku.
Liczę na szybki mecz z ich strony i pokrycie underu 181,5 bo na łatwe zwycięstwo Bielska bym tu nie liczył.
⛔100
 
black-star 53,9K

black-star

Użytkownik
Spotkanie: Midtjylland - Aalborg
Godzina: 19.00
Typ: 2
Kurs: 3,5
Bukmacher: Bet365
Midtjylland gra u siebie najlepiej w lidze, jednak zespół gości ostatnio zanotował całkiem udaną serię 3 wygranych spotkań z rzędu. Dodatkowo Aalborg wygrał również w trzech ostatnich pojedynkach bezpośrednich, oraz w trzech ostatnich spotkaniach rozegranych na stadionie gospodarzy. Goście z pewnością wiedzą jak grać z tym zajmującym obecnie pierwszą pozycję w tabeli zespołem. Goście na pewno przystąpią do tego spotkania zmotywowani, żeby podtrzymać tą udaną serię.
Zły zapis
⛔100
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Stuttgart-Augsburg
Typ: X
Kurs: 3,40
Bukmacher: bet365
Analiza: Dziś w spotkaniu, który przykuł moją uwagę użyłem bardziej wyczucia niż zimnych statystyk, aczkolwiek typ w dalszym ciągu wydaje się być prawdopodobny. Zacznę od gospodarzy, drużyny, która zamyka tabele i z pewnością nie tak wyobrażała sobie początek tego sezonu. Tylko dwa zwycięstwa w 11 spotkaniach dowodzą, że nie są oni w najlepszej formie strzeleckiej choć jak na razie wyrównują bilans strzelonych bramek z ich dzisiejszym rywalem. Augsburg jest na 10 pozycji i od początku sezonu nie zremisował ani jednego spotkania. Co więcej na wyjazdach gra najgorzej z całej ligi i przegrał w meczach wyjazdowych aż 5 spotkań z 6. Bukmacherzy mieli spory problem w wytypowaniu faworyta w dzisiejszym spotkaniu i szczerze im się nie dziwie. Stuttgart nie gra już tej piłki co kiedyś a Augsburg kompletnie nie radzi sobie na obcym terenie dlatego myślę, że remis i podział punktów będzie w tym meczu wysoce prawdopodobny pod warunkiem, czego oczywiście nie można wykluczyć, w ostatnich minutach nie zadecyduje przypadek.Pozdro
⛔100
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Hull - Tottenham

Dyscyplina : Piłka nożna, BPL
Godzina : 17:00
Typ : BTTS
Kurs : 1.66
Bet365
Witam, ostatnio mamy dobrą passę ???? Wczoraj tylko Kanonierzy ją ciut zepsuli. Dziś postaram się wytypować kolejne spotkanie z mojej ulubionej ligi - BPL.
O 17:00 będziemy świadkami, ciekawego widowiska na KC Stadium, Hull City zmierzą się z Tottenhamem. Granie tutaj 1X2 może być lekko kłopotliwe, jeśli już stawiałbym tutaj delikatne +1 dla Tygrysów, ale wolę grać typy poboczne.
Jednym z ciekawszych jest tutaj typ, że obie drużyny strzelą przynajmniej po bramce. Jest to całkiem możliwe, i wiele na to wskazuje. Obecnie gospodarze zajmują 15. lokatę w tabeli, i nie wiedzie się u nich najlepiej bo od 4 meczy nie mogą wygrać, zdobyli w nich ledwie 2 punkty po remisach z Liverpoolem i Arsenalem. Bilans 2-5-4 (11 pkt) i bramki 13:15 czyli tak ani dobrze, ani źle - typowy średniak ligi. Ekipa Kogutów znajduje się trzy pozycje wyżej z 14-oma &quot;oczkami&quot;. Bilans 4-2-5 i bramki 14:16.
Hull u siebie gra dość miernie, za to w każdym z meczy - prócz jedynie spotkania ze Świętymi - strzelali bramkę, a w trzech spotkaniach zdobywali po dwa gole. Strzelili dwie Obywatelom czy Młotom, więc jest to dobry wynik jak na nich, bo obecnie to jedne z silniejszych ekip w stawce. Tottenham na wyjazdach zdobył 8 punktów w 5 meczach, więc wynik nie taki słaby. Podobnie jak Tygrysy w 4/5 meczach pokrywał się BTTS, nie stracili tylko bramki w derbach z Młotami wygrywając je 0:1.
Na pewno istotne w tym meczu będą sytuacje kadrowe, a tutaj trener Kogutów może mieć lekki problem bo na pewno nie zagrają Bentaleb, Walker, pauzę za kartki ma Kyle Naughton, a niepewny występ jest Chadliego, Townsenda, Rose&#39;a i Lennona. W Hull City wszyscy są zdrowi, jedynie Snodgrass nie pogra w piłkę do maja 2015 roku. Z kontuzji wracają Dawson, Jelavić, McGregor i Curtis Davies. Mecz będzie na pewno dla Livermore&#39;a, Dawsona i Toma Huddlestone&#39;a z tej okazji, że jeszcze nie dawno zakładali trykoty Kogutów, a dziś występują już w ekipie Steve Bruce&#39;a, więc na pewno będą chcieli się pokazać z dobrej strony, i powalczyć ze starymi kolegami, zwłaszcza że Hull czeka na wygraną nad Tottenhamem od trzech lat.
Wydaje mi się, że mecz będzie zacięty. Hull ma z przodu kim postraszyć, bo jest Jelavić, Hernandez, Ramirez, czy Ben Arfa. W środku dobry Huddlestone, Livermore czy Diame. Z drugiej strony ofensywa prezentuje się jeszcze lepiej bo mamy Adebayora, Kane&#39;a, Soldado, Lamelę czy Eriksena! Koguty mają braki w obronie, i mam nadzieję że Hull na własnym obiekcie, przed własnymi kibicami powalczy i wykorzysta to strzelając przynajmniej jedną bramkę. Koguty to mocna ekipa, i co jak co, ale na bramkę to ich stać na pewno. Pokazuje to choćby statystyka H2H. Patrząc na nią możemy zobaczyć że pojedynki między tymi drużynami zawsze były zacięte. Na KC Stadium, mierzyli się trzykrotnie, i we wszystkich meczach obie drużyny strzelały przynajmniej po bramce. W ostatnich 5 meczach między tymi drużynami, BTTS pokryty był trzykrotnie. Dziś liczę na powtórkę z rozrywki i kolejne bramki po obu stronach ;) !
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 15:00
Spotkanie: Namika Lahti - Kouvot Kouvola
Typ: Namika Lahti
Kurs: 2,34
Bukmacher: Pinnacle
Po słabym początku sezonu Namika Lahti ostatnio spisuje się świetnie.Na dziewięć spotkań wygrali sześć i to nie z byle kim.Zwycięstwa nad wyżej notowanymi bizonami, katają czy świetnie spisującym sie zespołem KTP robią wrażenie.W bardzo dobrej dyspozycji jest ostatnio dobrze znany z PLK Cameron Bennerman, wspiera go Ryan Wright który kiedyś śmigał po parkiecie we Włocławku, David Gonzalvez i grono doświadczonych finów.Kouvola nieco mocniejszy skład z Conleyem czy Van Oostrum z Laboral ale Lahti nie są na przegranej pozycji.Na początku października ulegli na wyjeżdzie różnicą zaldwie 6pkt aa teraz grają u siebie gdzie zawsze są niewygodnym rywalem dla każdego.Zdecydowanie stawiam na Lahti i licze na podtrzymanie serii zwycięstw.
⛔100
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Godzina: 22:30
Spotkanie: Winnipeg Jets - St.Louis Blues
Typ: Winnipeg Jets ML
Kurs: 2.09
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś swą uwagę skieruję na starcie w MTS Centre w Manitobie, gdzie miejscowi Winnipeg Jets podejmują dziś wieczorem St.Louis Blues. Będzie to pierwsze z 5 zaplanowanych na ten sezon starć obu zespołów.
Naprzeciw siebie stanie 2 (Blues) i 4 (Jets) zespół dywizji centralnej.

Gospodarze (bilans 10-8-3) przystępują do dzisiejszej gry po dwóch dniach odpoczynku jaki mieli po porażce w ostatnim meczu u siebie z Red Wings (3:4). Jak powiedział Dustin Byfuglien Odrzutowce zagrały bardzo dobre pierwsze dwie tercje jednak w trzeciej oddali inicjatywę gościom z Detroit co skończyło się dla nich tragicznie. Czerwone Skrzydła skrzętnie to wykorzystały i odwróciły losy meczu (strzelając 2 gole w trzecim okresie) na swoją korzyść. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo słaba postawa Jets w power-playu. W bieżącej kampanii mają oni zaledwie 8,6% skuteczności w tym elemencie (6 bramek zdobytych) co czyni ich PP drugim najgorszym w całej lidze, co przy 25,4% skuteczności St.Louis w tym elemencie wygląda naprawdę mizernie! Z drugiej jednak strony ich penalty-kill ma się całkiem dobrze (86,1%), który wygląda o niebo lepiej aniżeli PK Bluesmenów (79,7%). W zespole nie ma jakiegoś dominatora jeśli chodzi o zdobywanie punktów i praktycznie cały zespół punktuje równomiernie. W bramce dziś najprawdopodobniej zobaczymy Ondreja Pavelca (bilans w tym sezonie 7-7-2 z 2.25 GAA i .919 SV%).

Goście do dzisiejszego spotkania przystępują w sytuacji b2b po zwycięstwie odniesionym wczoraj w Ottawie z Senators (3:2). St.Louis kończy dziś swój road-trip. Póki co przegrali oni w Bostonie i Montrealu oraz zwyciężyli wczoraj Ottawę. Z całą pewnością w dzisiejszym meczu gracze Blues będą odczuwać zmęczenie wczorajszym meczem + podróżą, gdyż oba mecze dzielą nie całe 24h! Bardzo dobry sezon rozgrywa Tarasenko (12G i 11A), którego dzielnie wspierają Schwartz (7G i 13A) i Lehtera (7G i 12A). Dziś bardzo prawdopodobne, że w bramce gości wystąpi backup Elliotta, a mianowicie Jake Allen (w tym sezonie 5-2-0 z 2.00 GAA i .922 SV%).

Podsumowując mam zamiar zagrać dziś na gospodarzy, którzy moim zdaniem będą w stanie wykorzystać zmęczenie graczy Blues. Bilans h2h obu ekip zdecydowanie przemawia za St.Louis, które wygrało 4 ostatnie bezpośrednie starcia (3 kończyły się różnicą jednego gola na ich korzyść) z 5 rozegranych w tamtym sezonie oraz 7 z ostatnich 10.
Uważam, że dzisiejszym meczem Odrzutowce odwrócą niekorzystną dla siebie kartę w starciach z Blues i odniosą zwycięstwo a więc...Let&#39;s Go Jets!!! ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier Liga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Spartak Moskwa vs. Mordovia Sarańsk
Typ: X
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dniu dzisiejszym chciałbym zaprosić państwa na przedostatni mecz 14 kolejki rosyjskiej Premier Ligi gdzie faworyzowany Spartak podejmie gości z Sarańska.
Gospodarze tego spotkania mimo sporego potencjału plasują się dopiero na 9 pozycji z bilansem 6-4-3 z 22 oczkami na koncie, goście natomiast zajmują 10 lokatę i do swych dzisiejszych rywali tracą 5 punktów. Jako że tabela rosyjskiej Esktraklasy jest mocno spłaszczona to Spartak np. do swych rywali zza między -3 w tabeli CSKA traci tylko 3 punkty. Także z pewnością jest jeszcze o co grać i Czerwono-Biali na pewno jeszcze przed końcem rundy jesiennej będą chcieli wspiąć się w górę tabeli. Problemem jest obecna forma piłkarzy Murata Yakina:
w ostatnich 5 meczach wygrali tylko ze słabiutkim Arsenalem Tula, zdobywając łącznie 6 punktów. Natomiast od początku sezonu wygrali u siebie jeszcze tylko z
Torpedo w małych derbach Moskwy. Chociaż trzeba im przyznać że od 28 kwietnia są niepokonani na &quot;własnych śmieciach&quot;.
Co do Mordowi to po fatalnym końcu października i kleksach kolejno z Kubaniem i Zenitem po 5:0 przyszedł łaskawy listopad w którym najpierw z pucharu wyrzuci Yaroslavl a potem wygrali w lidze kolejno z FK Krasnodar i Amkarem. Jest to dobry okres dla przyjezdnych. Może nie jest to zespół aż tak silny który potrafił by pokonać samego Spartaka, ale uważam że w tym meczu jedno punktowa zdobycz gości jest jak najbardziej realna.
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny???? Lima challenger 2014 (Peru)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kubler Jason-Pella Guido
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czas na finał challengera w Stolicy Peru, w Limie. Australijczyk jest w chwili obecnej sklasyfikowany na 154 miejscu czyli jest o 4 oczka niżej od swojego rekordu. Ten młody tenisista w tym roku zrobił ogromny postęp ponieważ na początku roku był 394 rakietą świata także zrobił duży progres. Bilans spotkań w tym sezonie to 68/22 i wszystkie mecze rozgrywane były na mączce.
Australijczyk który gra najwięcej na clayu,a nie na hardzie już jest wielkim zaskoczeniem. Początek roku 2014 zaczynał od futuresów gdzie zaliczył dwa finały oraz raz wygrał taki turniej. Ogólnie skupiam się na tym sezonie ponieważ on jest jak na razie dla niego kluczowym w przeszłości to były w większości futuresy tylko.
W połowie marca zaczął przygodę już z kwalifikacjami do challengerów i jak na jego małe doświadczenie wychodziło mu to całkiem dobrze. Sprawił kilka niespodzianek ponieważ pokonał Dutra-Silvę, Odesnika, Kosakowskiego, Kyrgiosa, Eliasa, Montanesa, Starace, Albota. Czyli te wyniki pokazują,że potencjał do gry ma jak najbardziej. We wrześniu tego roku dotarł pierwszy raz do Sibu challengera gdzie go wygrał!!!
Tutaj ma już kolejny finał,a może oczywiście turniej wygrać. Kubler do wysokich tenisistów nie należy ponieważ mierzy zaledwie 179 cm jak na tenisistę. Także serwisem nie zdobywa dużo punktów. Jeśli chodzi i juniorskie wielkie szlemy to o dziwo nic wielkiego nie zdziałał ponieważ 3 runda AO, 2 runda French Open, pierwsza US Open czy półfinał Wimbledonu...ok to jest dobry wynik.
Jego przeciwnikiem będzie Argentyńczyk Pella który pokazał się na większą skalę już w świecie lecz później się zapadł. Obecnie jest na 201 pozycji,a był już 75. Potrafił pokonać Fogniniego, Berloqa, Browna, Kubota, Troickiego, Tipsarevica, Dodiga, Bellucciego, Hanescu, Rosola i wielu innych. Większość z tych nazwisk które wymieniłem są znane już bardzo dobrze, a pokonanie Fogniniego, Tipsarevica czy Troickiego to już naprawdę fantastyczne wyniki.
Tylko jak jak napisałem wcześniej, Pella po takich dobrych występach w tym sezonie gra znacznie gorzej niż potrafi. W tym turnieju również można powiedzieć,że się męczy ponieważ na cztery mecze, trzy kończyły się w trzech setach. Dla porównania Jason wygrywał wszystko po 2:0 ale z drugiej strony Kubler miał słabszych przeciwników. Guido w odróżnieniu do swojego przeciwnika ma 185 cm wzrostu niby wiele różnicy nie ma ponieważ tylko 6 cm,ale on bije bardzo mocne serwisy.
Jeden jak i drugi mają pojęcie o tenisie. Stawiam tutaj na Argentyńczyka z racji tego,że zasmakował już więcej w świecie ATP i grał z bardzo dobrymi przeciwnikami, a Kubler jeszcze dopiero etap challengerów. Oczywiście forma Jasona mnie niepokoi ale mimo wszystko stawiam na bardziej doświadczonego i mimo wszystko lepszego grajka.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
G 112

grohufka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie: Marseille - Bordeaux
Typ: wynik do przerwy: Bordeaux
Kurs: 5.50
Godzina: 21:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O godzinie 21:00 w 14 kolejce francuskiej Ligue 1 zmierzą się ze sobą drużyny Marseille oraz Bordeaux. Obie drużyny znajdują się w czołówce ligi. Marseille zajmuje 2 pozycję z dorobkiem 28 punktów oraz bilansem bramkowym 27:12. U siebie grali 6 razy i 5 razy odnieśli zwycięstwo i raz przegrali strzelając 13 bramek i tracąc 4. Goście zajmują 4 pozycję z dorobkiem 24 punktów oraz bilansem bramkowym 20:15. Na wyjazdach grali 7 razy i 3 razy wygrali, raz zremisowali oraz 3 razy przegrali strzelając 8 bramek i tracąc 9. W ostatniej kolejce Marseille przegrała na wyjeździe z PSG 2:0 a Bordeaux wygrało na wyjeździe z Lens 1:2. Myślę, że Bordeaux na trudnym terenie będzie chciało szybko strzelić bramkę i później utrzymywać korzystny rezultat dlatego gram powyższy typ.
⛔100
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania, Liga endesa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Valencia - Unicaja
Typ: over 151,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza: Cześć robaczki. Tak sobie leniwie leże i nagle patrze.... o fajny mecz się szykuje. Chętnie obejrzę, a przy okazji zarobie. Wchodzę na linie, a tu taka niska, że aż prawie jedzenie wyplułem z ust. Myślałem, że ktoś się pomylił, ale faktycznie taka jest linia. TO JEST PRAWDA. Zadzwoniłem jeszcze szybko do Hiszpanii i spytałem czy z zawodnikami wszystko dobrze. Otrzymałem odpowiedź od trenerów, że wszystko dobrze. To jest pewniak i polecam innym. Pozdro!
Uwaga jak buki to przeczytają to linia spadnie, więc radzę szybko zagrać!
✅85
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 20:00
Spotkanie: Siden - AZS Koszalin
Typ: under 156,5
Kurs: 1.86
Bukmacher: Bet365
Na dzisiaj wybrałem mecz który moim zdaniem bedzie zaciety i w ktorym bedzie brylowala obrona. Gospodarze doskonale radza sobie u sebie i AzS powinien przeciswtawic im sie dobra i skuteczna obrona, narazie tabea nie odwierciedla rzeczywistego potecjalu obydwu zespolow i powinno byc zaciete spotkanie,.Czss na gli tak wiec gramy undera
⛔100
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Milan - Inter
Typ: Remis &amp; Obie drużyny zdobędą gola
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja ze swojej strony idę dzisiaj w kierunku klasyku czyli Derbów Mediolanu. W sumie to analizę do meczu mógłbym zacząć od dwóch stwierdzeń: Oj będzie ciekawie ... To będzie nudny mecz. Wszystko dlatego, że derby rządzą się swoimi prawami i zazwyczaj ciężko jest przewidzieć co się stanie w ciągu 90 minut spotkania. W tym sezonie zadanie utrudnione jest przez znakomitą formę obu zespołów ... oczywiście jest to sarkazm, ponieważ nie wiadomo kiedy Milan odpali, a kiedy zagra słaby mecz i zostanie ograny przez ogórków. To samo tyczy się Interu - potrafili wygrywać na początku sezonu z Sassuolo wbijając im 7 bramek, niedawno zostali ośmieszeni od jeszcze słabszej Parmy przyjmując dwa gole. Także nie wiele można tutaj napisać. Liczę na bramkę zarówno od jednych jak i drugich - jak najbardziej możliwe, spójrzcie tylko na tabelę średnio jeden gol na mecz jest zdobywany przez jedną i drugą drużynę ... Co się stanie moim zdaniem w spotkaniu ? Najpierw będzie chwila badania się, po czym BOOM! jedna z drużyn przyciśnie trafi w słupek/poprzeczkę lub bramkarz wyciągnie bardzo dobry strzał. Oblężenie będzie trwać przez dłuższą chwilę, po czym przeciwnik (myślę, że Inter) odwróci całą sytuację i jednym kontratakiem zatrzyma zapędy Milanu ... ale nie zdobędzie gola i gdy będzie nam się wydawać, że to świetna zapowiedź na drugą połowę tempo siądzie. Druga połowa zacznie się od szybkiego gola dla Interu. Gospodarze będą sprawiać wrażenie jakby zostali jeszcze w szatni. Ale z czasem będą skromnymi akcjami pukać do bramki bronionej przez Samira Handanovicia i w końcu po stałym fragmencie i zamieszaniu jeden z graczy RossoNerrich wbije piłkę do bramki. W końcówce obaj trenerzy będą drżeć o wynik, zatem postawią na solidne CATENACCIO. I tak dotrwamy do 90+4 minuty. Kilka faktów statystycznych: Inter wygrał 66% ostatnich 6 pojedynków obu drużyn pozostałe % to równy podział na remisy i zwycięstwa Milanu. W ostatnich 4 pojedynkach Milanu u siebie padał wynik poniżej 2.5 gola, ponad to w ostatnich 4 spotkaniach przeciwko Interowi padał wynik poniżej 2.5 gola. Liczba 4 jest wciąż mało przychylna dla Milanu, ponieważ w ostatnich 4 spotkaniach gracze trenera Pippo Inzaghiego nie wygrali. Inter prawie, że przed samymi derbami zmienił trenera, to nie może się udać - według mnie mieli za mało czasu by ze sobą pracować i trybiki jeszcze nie będą chodzić jak dobrze naoliwiona maszyna. Włoskie media żartują na temat słabej i rozczarowującej formy obu ekip, podkreślają, że drużna która jest w gorszej sytuacji, paradoksalnie będzie faworytem ???? . Pozdrawiam!
✅333
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom