>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 23.09.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Shanghai Masters 2016
Godzina: 13 :30 CET
Spotkanie: Holt - Ding
Typ: Hol t
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bwin
Analiza: Witam... ja tez ostatnio lubi ę stawiać na snooker nie za bardzo interesując się tym wcześniej, wszystko zaczeło się 20.09 gdzie na forum przeczytałem analizję psotnick gdzie Wilson grał z Holtem kurs prawie 3.00 na Holta , za drobne zagrałem oglądając mecz na Eurosport, to co wyczyniał Holt z bodajże mistrzem świata.... poprostu uczył go grać ????
Na mi ękko weszło i kurs prawie 3.00 z Wilsonem (5-2) złapany...dzieki psotnick ???? potem kolejny mecz z nijakim Sullivanem postawiłem na zw Holta kurs 4.50 (5-2)!!! dlaczego o tym pisze ? bo nigdy Holt nie był faworytem co widać po kursach.... dzisiaj mamy podobną sytuację kurs 3.00 na Holta z Chińczykiem który to będzie grał przed własną publicznością , może właśnie dlatego tak wygórowany kurs. Jedyne czego się obawiam to psychika Holta która do żelaznych nie należy i często się rozprasza...dzisiaj presja wyniki bo jest już to ćwierćfinał i presja związana z przychylnością kibiców do swojego gracza może źle wpłynąć na Holta...ja jednak licze że ogarnie to i awansuje do półfi nału w Shanghai u
Drogę Holta do ćwierćfinału przedstawiłem 2 kandydatów do zwycięstwa w turnieju odesłał z kwitkiem !
D roga Dinga zaś nieporównywalnie łatwiejsza pierwszy mecz wygrana z Donaldsonem przy kursie 1.12 ale tylko 5-4....czyli nie bez problemowa przeprawa, pot em mecz z Allenem kurs 1.66 i spokojniejsza wygrana 5-2....ale przy rywalach jakich miał Holt... nie ma porównania... dlatego dzisiaj r ównie ż idę w stronę Holta i mam nadzieje na niezły kurs ???? ⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła - Legia
Typ: Legia/obydwie strzelą
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Witam, kolega wcześniej chyba się troszkę pomylił, bo z tego co wiem to dzisiaj drużynę Legii poprowadzi Vuković
Przewidywane składy wg Legia.com

Wisła Kraków: Miśkiewicz – Jović, Sadlok, Guzmics, Mójta – Mączyński, Popović – Boguski, Zachara, Małecki - Brożek

Legia Warszawa: Malarz – Bereszyński, Pazdan, Czerwiński, Hlousek – Radović, Jodłowiec, Moulin, Guilherme – Prijović, Nikolić
Na tym portalu także wyczytałem że Vuko nigdy jako asystent trenera w Koronie Kielce nigdy z Wisłą nie przegrał.
Drużyny teraz trochę może nieoczekiwanie zajmują dolne miejsca w tabeli i po ich grze we wcześniejszych meczach nie wydaje się że miały by awansować do pierwszej ósemki. Dzisiaj jednak może postrzelają i wynik Legia i btts wejdzie. Ja stawiam 1:2 dla legionistów, powodzenia
⛔100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock
Typ: Bruk-Bet powyżej 1.5 bramki
Kurs: 2.25
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Czesław Michniewicz po tym jak podziękowano mu za współpracę z Pogonią pokazuje się z bardzo dobrej strony w Bruk-Becie. Przed tą kolejką drużyna z Niecieczy ma tyle samo punktów co lider z Białegostoku. W meczu otwarcia dziesiątej kolejki podejmie na własnym stadionie Wisłę Płock. Mój typ na to spotkanie to ilość bramek gospodarzy powyżej 2.5. W dotychczas rozegranych pięciu spotkaniach na własnym stadionie gracze Termalici czterokrotnie pokonywali tę linię, jedynie w spotkaniu z Lechem im się to nie udało. Na własnym stadionie potrafią oni grać bardzo ciekawie i do przodu. W przeciwieństwie do wyjazdowych spotkań ( jak tydzień temu w Chorzowie ) wynik 1-0 ich nie zadowala i dążą do uzyskania kolejnych bramek. Wisła Płock mimo tego że w ostatnich pięciu spotkaniach tylko raz straciła dwie lub więcej bramki jest zespołem grającym podobnie jak rok temu TBB dość otwartą piłkę jak na beniaminka. Ich dobry współczynnik straconych bramek w dużej mierze wziął się ze słabej skuteczności rywali. Dziś jadą na b.trudny teren do rozpędzonego rywala. Kurs 2.25 jest bardzo dobry w kontekście tego wydarzenia dlatego gram taki typ.
⛔100
 
lazarr 6

lazarr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Wisła krk - Legia wwa
Typ:
1x
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Przed nami Hit Kolejki,po wynikach obydwu drużyn wszystko dziś jest możliwe,staram się iść w kierunku Wisły,nie patrzę przez pryzmat ostatniego zwycięstwa bo jednak wymęczone 1:0 a przez pryzmat swoich kibiców,swojego stadionu jak i atmosfery hitu kolejki ponieważ oba zespoły są na dnie i chcą z niego się wydostać . Myślę,że będzie remis choć tak jak w meczu wczorajszym Śląska-wszystko może się wydarzyc..
Liczę na dobrą postawę Mączyńskiego jak i najlepszego obrońcy w Ekstraklasie Bobana Jovićia
Czekamy do 20:30 , P0W0DZENIA! :?

✅80
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock
Typ:2
Kurs: 3.3
Bukmacher:WilliamHilll
Analiza:
Podopieczni Czesia Michniewicza maja w tym sezonie wiecej szczescia niz rozumu wygrywajac mecze w ktorych byli po prostu slabsi i mysle, ze tutaj przyjdzie czas na ich potkniecie. Wisla Plock blysnela ostatnio forma ogrywajac Pogon 2:0 wczesniej ograli na wyjezdzie Zaglebie 2:1 jesli gole strzela nawet Kante to znaczy, ze goscie sa naprawde w formie.Mysle, ze mecz bedzie wyrownany wiec kurs na gosci jest zanizony a szczescie w koncu sie odwroci od chlopcow kukurydzy bo wykorzystali juz go na najblizsze 3sezony.
⛔100
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Portugalska
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Porto - Boavista Porto
Typ: Remis [EH 0:1]
Kurs: 3.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Derby Porto, także już choćby z tego tytułu należy spodziewać się zwiększonej motywacji w szeregach Boavisty i zaciętego spotkania. Co więcej szansa na dokuczenie możniejszemu rywalowi jest obecnie znaczna, gdyż Porto pomimo awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów notuje gorszy okres. Po latach wyprzedaży najlepszych zawodników (również w niedawno zamkniętym okienku transferowym), to co zostało w drużynie Smoków nie gwarantuje poziomu, do którego przyzwyczaili biało-niebiescy jeszcze dwa, trzy lata temu. W ostatnich oficjalnych spotkaniach Porto nie potrafiło strzelić bramki Tondeli, zaś w Lidze Mistrzów zaledwie zremisowało z FC Kopenhaga, po bardzo słabym spotkaniu. Dlatego też dzisiaj choć nie wykluczam wygranej gospodarzy, to uważam że rozmiar zwycięstwa będzie najmniejszy z możliwych. Tym bardziej, że Smoki w perspektywie kilku najbliższych dni czeka bardzo trudny i ważny wyjazd do Leciester, na mecz w ramach Ligi Mistrzów.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 12

paoro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Wisła-Legia
Godzina: 20:30
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: BAH
Analiza: Cóż obie drużyny pogrążone w kryzysie. Jak gra ostatnio Legia każdy wie Wisła też fatalna. Dla mnie jest to mecz na przełamanie po zwolnieniu trenera myślę że na ten mecz Vuko tymczasowy trener odstawi pseudo gwiazdeczki pokroju Langila Vadisa na ławke a da pograć piłkarzom którzy dają wiecej serducha na boisku niz wspomniana dwójka. Legia umie grać z Wisła na wyjazadach i mam nadzieje ze to potwierdzi również i w tym meczu.
⛔100
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Superpuchar Hiszpanii - Półfinał
Godzina: 19:00
Spotkanie: Laboral Kutxa - Gran Canaria
Typ: 2
Kurs: 1,82
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Tydzień przed rozpoczęciem ligi ACB Hiszpania cztery najlepsze drużyny poprzedniego sezonu spotkają się w walce o superpuchar Hiszpanii.
W pierwszym półfinałowym pojedynku spotkają się Laboral Kutxa z Gran Canaria i to jest tylko przedsmak co nas czeka wieczorem o 21:00 gdzie spotkają się wieczni rywale Real Madryt z Barceloną ale wytypować ten mecz kto wygra jest dużo trudniej niż ten pierwszy półfinał, przynajmniej dla mnie.
W tym meczu parę dni temu faworytem bukmacherów byli gospodarze tego turnieju czyli Laboral Kutxa z czym się nie zgadzałem a teraz już kursy pospadały z 2,55 na 1,82 i teraz wydają mi się kursy zgodne czyli praktycznie 50/50. Moim faworytem w tym meczu jest drużyna &quot;gości&quot; czyli Gran Canaria i właśnie taki typ polecam.
Laboral Kutxa rozegrali 3 spotkania towarzyskie: pierwszy z nich przegrali nieznacznie lecz przegrali 70:73 z Murcia następnie ograli również nieznacznie 76:72 Tenerife by w trzecim pojedynku ulec 68:73 beniaminkowi. Laboral w tych meczach pokazał się ze słabej strony, rozegrali 3 pojedynki ze średniakami ligi (w tym jeden z beniaminkiem) i wypadli naprawdę blado na tle słabego rywala.
Gran Canaria rozegrała 4 spotkania towarzyskie i Oni wręcz odwrotnie wygrali wszystkie 4 spotkania pokazując się z bardzo dobrej strony. W pierwszym meczu ograli Tenerife 77:63 (gdy Laboral ograła ich tylko 4 punktami), w następnym meczu rozbili Unicaja 93:69, kolejnym przeciwnikiem był zespół Fuenlabrada które także rozbili 92:80 a w czwartym meczu rozbili zespół z Bilbao 105:81.
Po 1 mieli dużo trudniejszych przeciwników których pokonali dużo łatwiej, są w bardzo dobrej formie na początku sezonu i myślę, że mogą powalczyć tutaj o zwycięstwo całego superpucharu. Myślę, że spokojnie wejdą do finału, jedynie co przemawia za Laboral to ich własna hala ale i tą przeszkodę przejdą goście. Polecam grać zwycięstwo gości.
Powodzenia.
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 49

pskcris

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Arabia Saudyjska Pierwsza liga
Godzina: 19:45
Spotkanie: Al Ahli SCAl-Ittihad FC
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet

Krótko i na temat:
Ittihad rozegrało dotychcasz 3 mecze na wyjeździe w każdym wygrywało. Łączna liczba bramek w meczach to 5,5,8.
Al Ahli 5,1,5. Co ciekawe ta jedna bramka przytrafiła się z najsłabsza drużyną Ligi. Z mocnymi zespołami potrafią strzelać. Ostatnie spotkanie obu zespołów zakończyło sie wynikiem 4:2 dla Al Ahli. Al Ittihad na ostatnie 10 spotkań 9-krotnie pokrywał Over.
Myślę, że 3 bramki są spokojnie do pokrycia chociaż kurs nie powala.
Ten mecz z Liefering -neustadt-1 1,40
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jak1 32

jak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Francja - Ligue1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Toulouse - PSG
Typ: 2
Kurs: 1.5
Bukmacher: BET365
Analiza:

Witam,
w piątkowy wieczór proponuję postawić swoje oszczędności na drużynę gości.
Paryżanie dzisiaj jadą po trzy punkty ale czy je zdobędą? Osobiście uważam,że tak jednakże drużyna gospodarzy potrafi grać w piłkę,tym bardziej na swoim stadionie.
W ostatniej kolejce Toulousa zdobyła na wyjeździe cenne 3 pkt,a drużyna z Paryża również pokonała u siebie beniaminka aż 3:0. Jest jeden mały mankament mianowicie PSG w tym tygodniu rozgrywa już drugi mecz,a za kilka dni grają w Lidze Mistrzów.
Co za tym idzie? Mało czasu na regeneracje,uważam,że dzisiaj goście nie będą szarżować i będą po prostu dążyć do dominacji na boisku i zdobyciu 3 cennych punktów.
Mamy 7 kolejkę Francuskiej Ligue 1,a drużyna gości nie jest na pierwszym miejscu co dla nie których jest ogromnym zaskoczeniem. Toulousa będzie kusić się o grę na remis,a może nawet o zwycięstwo. Żaden zespół nie wychodzi na boisko z myślą,że idą po przegraną. Będzie to mecz walki i po 90min zweryfikuje,kto ile punktów zdobędzie.
Dzisiaj nie idę w żadne Hendicapy,strzelców, nie wiadomo co jeszcze. Nie sugeruję się tabelą lecz obserwacją gry gości poprzez oglądanie ich meczów. Życzę wszystkim powodzenia i mam nadzieję,że typ wejdzie jak należy. Pozdrawiam!

-------------------------------&gt;
Albo grubo albo wcale ;]
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Niemcy, 2 bundesliga
Godzina : 18:30
Spotkanie : VFL Bochum - VFB Stuttgart
Typ : -1.75 Stuttgart
Kurs : 5.0
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Widelider ze Stuttgartu jedzie do Bochum.
Spadkowiczowi widać bardzo zależy na szybkim powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej,ostatnie spotkanie wygrali 2-0 ze świetnie spisującym się dotychczas liderem Braunschweig, dla których była to pierwsza porażka w sezonie, wcześniej odnieśli 5 zwycięstw i mieli bilans bramek 14-3.
Stuttgart wygrał 2 swoje ostatnie wyjazdowe spotkania, z Sandhousen i Kaiserslautern.
Typuję, że wygrana z liderem doda VFB skrzydeł i dzisiaj wygrają min. 2 bramkami.
Tym bardziej, że Bochum nie idzie za dobrze. Ostatnio przegrali 0-3 z Dusseldorfem, 0-2 z Wurzburgerem.
Wygrali 5-4 z ostatnim w tabeli Nurnberg. Kurs zachęcający, zobaczymy.
⛔100
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Francuska 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sochaux - AC Ajaccio
Typ: Over 2,5 bramki
Kurs: 2.88
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Mecz moim zdaniem bardzo ciekawy do śledzenia na dzisiejszy wieczór. Sochaux to jeden z dwóch zespołów nie mającym po ośmiu kolejkach nowego sezonu na swoim koncie ani jednej porażki. Utrzymuje się dzięki temu obecnie na piątej pozycji zaledwie cztery punkty za liderem Reims. Ich ostatnie spotkania to jednak seria meczów bez zwycięstwa, czyli remisów. Bramkowo gospodarze nie wypadają przed dzisiejszym spotkaniem źle, gdyż zdobywali co najmniej jednego gola w czterech na ostatnich pięć spotkań. Pozostają również zwycięzcami dwóch ostatnich spotkań bezpośrednich. Ajaccio na wyjeździe nie potrafi wygrać już od sześciu spotkań, a przy ty,m na stadionach przeciwników naprawdę spora liczbę bramek traci. Jednak po ośmiu kolejkach ma na swoim koncie zaledwie jeden punkt mniej, co stawia ich na pozycji w miarę równorzędnego przeciwnika. Co prawda walka o wygraną może być dla nich trudna i zdecydowanie nie są tutaj faworytami, ale ich spore braki w obronie i brak w ostatnim sezonie tradycji dłuższej serii zwycięstw wyjazdowych mogą dopomóc powiększaniu się liczby bramek na liczniku. Liczę dzisiaj na co najmniej trzy.
⛔100
 
B 47

bociek6

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FRANCJA: Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Toulouse - PSG
Typ: Do przerwy/Koniec meczu: REMIS/PSG
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybieram mecz z ligi francuskiej. 5 drużyna ligi podejmuje u siebie vicelidera. Touluse obecnie jest na 5 miejscu z dorobkiem 11 pkt z 3 wygranymi, 2 remisami i 1 porażką. PSG ma 13 pkt z brakiem 1 punktu do lidera Nice. Na soim koncie ma 4 zwycięstwa 1 remis i 1 porażkę.
Wyniki Touluse u siebie:
2-1 Guingamp
4-1 Bordeux
PSG na wyjeździe
0-6 Caen
3-1 Monaco
0-1 Bastia
Touluse bardzo dobrze zaczęła sezon ale co by nie grali i tak za dużych szans na zwycięstwo nie mają z dobrze grającym Cavani i spółką. Zwycięzcę tego meczu upatruję w PSG ale po zaciętym boju w pierwszej połowie. W drugiej PSG pokaże swoją wyższość i wygra spotkanie.
⛔100
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - polska 1 liga
Godzina: 19.00
Spotkanie: chojniczanka - pogoń Siedlce
Typ: 1 i over 2.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza :
Witam wczoraj passa przerwana ale nie łamiemy się i dziś zerkamy na zaplecze naszej rodzimej ligi.
Dziś bardzo szybko bo nie ma zabardzo czasu wiec tak chojniczanka drużyna dość solidna potrafiący strzelać bramki 17-13 w tym sezonie i pogoń Siedlce drużyna przecietna bez aspiracji na grę wyżej...
Nie patrzę dziś na miesca w tabeli tylko na atut własnego boiska dla choiniczanki. Gospodarze nie przegrali tu od 23 kwietnia bieżącego roku czyli od 12 meczy. Potrafili zremisował z Zagłębiem S. Które jest w wyśmienitej formie. Z drugier strony drużyna Pogoni która woli grać u siebie a na wyjazdach po prostu sobie nie radzi. Rzadko wygrywając mecze. Liczę tutaj na spokojne zwycięstwo gospodarzy u chociaż 3 bramki. I jedni i drudzy lubią strzelać ale dziś wszystkie argumenty stoją za gospodarzami i liczę na gładkie 3-1 a nawet może 3-0...
Polecam jeszcze over 2.5 po kursie 2.05
I zwycięstwo gospodarzy po 1.83
Z fartem ....
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Emmen - Den Bosch
Typ: over 2,5 i btts
Kurs: 1.8
Bukmacher: bet365
Den Bosch to bardzo overowa drużyna, która strzelała i traciła przynajmniej jedną bramkę w 9 z 10 swoich ostatnich spotkań. W dwóch ostatnich meczach z jej udziałem padało aż po 5 goli. Ponadto odpadli w tygodniu w rywalizacji pucharowej i muszą skupić się tylko na lidze, a także na pewno chcą odkuć się za porażkę sprzed kilku dni.
Przeczytałem na stronie Emmen o sporych osłabieniach kadrowych tej drużyny, do listy kilku kontuzjowanych zawodników, po ostatnim meczu pucharowym dołączył kolejny, a występ dwóch nominalnych graczy pierwszego składu stoi pod znakiem zapytania. Wśród nich jest pierwszy bramkarz drużyny.
Emmen wygrało tylko jednym golem swoje pucharowe spotkanie z rywalem notowanym 2 ligi niżej (1:2), w trzech ostatnich meczach z ich udziałem padły minimum 3 bramki.
Bramkowy over 2,5 miał też miejsce w 3 z 5 ostatnich spotkań obu drużyn.
Według bukmacherów Emmen jest faworytem spotkania, a ja przewiduję tutaj 1-2 gole strzelone przez gości, więc być może czeka nas nawet więcej trafień.
⛔100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2 Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Braunschweig - Dusseldorf
Typ: 1&amp;bts
Kurs: 4,33
Bukmacher: bet365
Analiza:
Braunschweig dotychczas wygrało 4 z 5 dotychczasowych spotkań, w tym 3 na własnym boisku, z bilansem bramek 10-3.
Zaczęli 2-1 z Wurzburgiem, potem 6-1 z Nurnberg i 2-1 z Sandhousen. Warto zauważyć, że we wszystkich tracili gola.
Jedyna przegrana z wiceliderem ze Stuttgartu.
Dusseldorf z bilansem 2 wygranych, 3 remisów i 1 porażki zajmuje 8 pozycję.
W 6 meczach strzelił 7 bramek i 5 stracił. Dzisiaj straci ich więcej niż 1, ponieważ Braunschweig to bramkostrzelna drużyna, dotychczas strzeliła aż 14 goli.
Obydwie drużyny grały 3 dni temu, więc tutaj nikt nie będzie miał przewagi.
Liczę na otwarty mecz z dużą ilością goli, a z formą, w jakiej obecnie znajduje się Braunschweig, zwycięzca wg mnie może być tylko jeden.
✅333
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Columbus
Godzina: 20:00
Spotkanie: Austin G. - Torpegaard M.
Typ:1
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Nie wiem czym sie kierowały buki w tym spotkaniu że dali kurs taki zawyżony na Austina. Zdecydowanie skłaniam się tutaj ku amerykańcowi. Rok starszy od swojego rywala 23 lata , ranking 641. Pierwsze co podkreślę to atut własnego kraju ,jest w tym spotkaniu gospodarzem i według bukmacherów to tzw. under dog.Jak na razie dobra seria zwycięstw na hardzie. Rozegrał dotychczas 10 spotkań z czego 4 wygrał. Ostatnie spotkanie było ciekawe,ponieważ pokonał bardziej doświadczonego gracza Dancevica i to gładko 2-0 co było sporą niespodzianką. W tym turnieju jak narazie bez straty seta i myślę że dziś tez nie odpuści i zagra ciekawy dobry mecz. Kurs jest zacny więc warty jest tego ryzyka. Co do rywala Duńczyka 642 lokata , 22 lata i z moich statystyk i przemyśleń wynika że jest to gracz lubiący grywać na clayu. Na hardzie do tej pory zaledwie rozegrane 3 spotkania,natomiast amerykanin stoczył 10 pojedynków. Na co dzień duńczyk grywa na ziemi i tego się trzymam, lubi wolniejsze korty i dziś odpada.
⛔100
 
grypa 121

grypa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Niemcy, Bundesliga, kolejka.5
Godzina: 20:30
Spotkanie: Borussia Dortmund – FC Freiburg
Typ: Aubameyang Pierre-Emerick strzeli przynajmniej dwa gole: Tak
Kurs: 3,5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jak zwykle zabieram się za spotkanie które najliczniej jest opisywane, tym razem mamy do czynienia z walcem jakim jest Dortmund. W tym meczu nie może zabraknąć goli, w 3 poprzednich strzelili ich aż 17... Z czego w ostatnim wygranym z Wolfsburgiem 5:1 na wyjeździe gdzie aż dwa z nich strzelił Aubameyang który jest aktualnie wiceliderem klasyfikacji strzelców z 4 golami zdobytymi w 3 meczach. Dokładniej patrząc zdobył 2 gole w meczu z Mainz i 2 gole w meczu z wilkami, czyli jak już w tym sezonie strzela to zalicza właśnie dwa trafienia. W tym przypadku Dortmund gra na własnym terenie a ich przeciwnikiem będzie Freiburg który przegrał swoje dwa wyjazdowe spotkania z bilansem 5:1...
Podsumowując, liczę na utrzymanie formy strzeleckiej Aubameyanga który może skutecznie poprawić swoje statystyki z takim przeciwnikiem.
⛔100
 
Z 0

zaglebie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła - Legia
Typ: Wisła wygra i over 2.5
Kurs: 5.5
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Spotkanie byłych mistrzów polski,ostatniej Wisły i trzeciej od dołu Legii. Osobiście jestem zniesmaczony medialną nagonką jaka przetoczyła się w ostatnim czasie przez polskie media. Nagonka ta skierowana jest w byłego trenera Legii.Uważam że:1)strata najlepszego piłkarza naszej ligi i kadry na euro Jędrzejczyka,strata Lewczukai sprowadzenie na raz dwóch nowych nie zgranych obronców o wątpliwej jakości to rozbicie totalne obrony,nie zależne od trenera. Kontuzje które na przemian dotykały Guilerme,Holouska i Pazdana czyli trzonu drużyny....nerwy,stres i napięcie stawce o jaką w ostatnich miesiącach grała Legie,ZAKOŃCZONE SUKCESEM!! setki niewykorzystanych okazji przez np Priovicia który np z Jagą w pierwszej połowie sam powinien strzelić 3,z tą Jaga która dziś leje kazdego po4-0.....Ostatnia krytyka że nie wystawił Nikolicia z
bvb i co ten Nikolić zrobił z Lubinem????nawet karnego nie strzelił,już widzę ze z BVB by strzelił. Pycha kibiców Legii nie pozwalała im przyjąć porażki z bVB, tylko że te BVB rozwala dużżżżo lepsze od Legii ekipy np.Vfl. Jakieś dziwne historje z szatni Legii,których setki można wyciągnąć z każdej szatni świata...a robi to lobby(dziennikarze byli piłkarze nawet lewicowa śmietanka z Warszawy) legijne które chce przykryć trenerem Hasim ośmieszenie z BVB i porażki w lidze. Ci ludzie nie potrafią przyznać że szczęśliwy awans to szczyt dla ich mozolnie budowanego klubu a a całość rozkłada się na cały klub głównie Leśniodorskiego....a nie Hasiego który w tym chaos i tak nie źle walczył. i mógłbym tak wiele jeszcze na jego obronę napisać ale zaraz mecz. Biorąc pod uwagę powyższe licżę że Wisła do radę.
⛔100
 
baniol10 78

baniol10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Portugalia
Godzinna: 22;00
Spotkanie: Sporting - Estroil
Typ: Handicap Azjatycki Estroil +2
Kurs: 1.85
Bukmacher:Bet 365
Sporting przeciwnik Legi w lidze Mistrzów rozegra dziś spotkanie szóstej kolejki Premiera Lig u siebie z zespołem Estroil .
Lizbona w lidze zajmuje drugie miejsce z dorobkiem dwunastu punktów , które zdobył w pierwszych czterech meczach wygrywając na rozpoczencie sezonu z Martimo u siebie 2-0 , w drugim meczu na wyjezdzie ograli Ferreire 1-0 , w hicie trzeciej kolejce wygrali 2-1 z Porto , ostatni meczu w lidze 10 wrzesnia pokonali na własnym boisku Moreirenese 3-0 , i ostatnie dwa mecze to porażki w lidze Mistrzów z Realem 2-1 na wyjezdzie i porazka w lidze pięc dni temu na wyjezdzie z Rio Ave 3-1.
Estroil zajmuje czternaste miejsce w lidze po jednym zwycięstwie , jednym remisie i trzech porażkach które zapoczątkowały sezon , ten remis osiagneli na wyjezdziez Ferreira 0-0 , i tydzien temu zanotowali pierwsze zwycięstwo w lidze ogrywając u siebie 2-0 Moreirenese.
Lizbona do tej pory rozegrał na własnym boisku pięc spotkan z dzisiejszym przeciwnikiem , trzy razy Sporting wygrał 4-0,3-0 i 1-0 remis 2-2 i jedna porażka 0-1
Nie widzę żadnego powodu, by Sporting wygrał tutaj więcej niż dwoma golami. W wtorek Sporting podejmuje w Lidze Mistrzów Legie i na pewno w dzisiejszym meczu na murawę wybiegną rezerwowi.
ZWROT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom