>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 23.07.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
grzesio 62K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 23. Lipca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
maer 300,6K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia ( Serie B )
Spotkanie: Icasa - Portuguesa São Paulo
Typ: 1
Kurs: 2.37
Data: 23.07.2014
Godz: 00.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na rozgrywki brazylijskiej Serie B.
W mieście Juazeiro do Norte liczącym prawie dwieście pięćdziesiąt tysięcy mieszkańców na Estádio Mauro Sampaio mogącym pomieścić szesnaście tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Associação Desportiva Recreativa Cultural Icasa założonym w 1963 roku o barwach zielono-białych a w gości z metropolii São Paulo liczącej prawie 11 milionów pięćset tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1920 o czerwono-zielono-białych a mianowicie Associação Portuguesa de Desportos.
Icasa rozegrała w tym sezonie ligowym 12 spotkań w których zdobyła 12 punktów po 3 zwycięstwach, 3 remisach oraz 6 porażkach co daje obecnie 15 miejsce w tabeli brazylijskiej Serie B, bilans bramek 9-15.
Portuguesa São Paulo zdobyła 11 oczek w swoich 12 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 2 zwycięstwach, 5 remisach oraz 5 porażkach i zajmuje obecnie 16 lokatę w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 13-19.
Gospodarze w tym sezonie ligowym zagrali u siebie 5 razy zdobywając 7 oczek po 2 wygranych, 1 remisie oraz 2 porażkach, bilans bramkowy na swoim Estádio Mauro Sampaio 5-6.
Goście zdobyli 3 punkty w swoich 6 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 3 remisach oraz 3 przegranych, bilans bramek w delegacjach 5-10.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż spotykają się ze sobą drużyny sąsiadujące w tabeli które dzieli tylko 1 oczko a w ich ostatnich 3 pojedynkach w mieście Juazeiro do Norte raz wygrała Icasa, raz padł remis oraz raz wygrała Portuguesa São Paulo, bilans bramkowy w tamtych spotkaniach 4-4.
Moim zdaniem w tym wyrównanym meczu góra będą gospodarze, Associação Desportiva Recreativa Cultural Icasa w tym sezonie to u siebie gra lepiej a te 2 przegrane mecze to z drużynami bardzo dobrymi na wyjazdach do który ich rywal z tego spotkania nie zalicza się a Associação Portuguesa de Desportos lepiej gra w tym sezonie na swoim terenie a ich mecze na wyjazdach lepiej przemilczeć i moim zdaniem kolejny raz wrócą z wyjazdu bez punktów.
✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Baku (Azerbejdżan), twarda
Godzina: 9:30
Spotkanie: Piter K. (Pol) - Jovanovski B. (Srb)
Typ: Piter
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

2 runda tenisowego turnieju w Baku i pojedynek Kasi Piter z Bojaną Jovanovski. Obydwie zawodniczki po ciężkich bojach awansowały do 2 rundy. Nasza rodaczka miała jednak w moim odczuciu trudniejsze zadanie, ponieważ słabsza z sióstr Pliskovych, Kristyna do najłatwiejszych przeciwniczek nie należy, ponieważ prezentuje mocno ofensywny tenis, jednak Polce udało się uporać z rywalką. Serbka strasznie męczyła się z Mayr-Achleitner, która w ostatnim czasie przegrywa co się da, będąc zupełnie pod formą. W sumię zarówno Polka, jak i Serbka w tym roku wyniki poniżej krytyki, obydwie prezentują słabą formę, Jovanovski coś tam pograła na Wimbledonie, ograła nawet wracająca po kontuzji Azarenkę, ale to by było na tyle. W grze Piter coś drgnęło, nie jest to oczywiście wielka zmiana, ale nie przegrywa co się da, pokazała charakter i wole walki w ostatnim spotkaniu, wierzę, że podobnie będzie w spotkaniu z Jovanovski. Skoro Austryjaczka zdołała ugrac seta z Serbką, nawet była bliska wygranej, to spokojnie stać na to Polkę. Moim zdaniem, po tym co prezentują obydwie zawodniczki, znowu powinniśmy zobaczyć ciekawy, zacięty pojedynek, zakończony po 3 setach. Zarówno jedna jak i druga w ostatnim czasie lubią zagrać sporo gemów. Liczę, że jednak to Polka wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko, a jak nie to przynajmniej ugra jednego seta, spokojnie ją na to stać, kursy mocno przesadzone.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
-strzala- 87

-strzala-

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EUROPA: Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Spotkanie: St Patrick&#39;s - Legia Warszawa
Typ: Handicap : Leg. -1
Kurs: 2,80
Data: 23.07.2014
Godz: 20:45
Bukmacher:betclic
Analiza: Tak to prawda, Legia ostatnie mecze gra totalny piach i aż żal na takie coś patrzeć, ale myślę, że są na tyle profesjonalnymi zawodnikami, że potrafią się skupić, zmobilizować i pokonać zespół z Irlandii, który w pierwszym meczu niespodziewanie zremisował, ba! oni prawie wygrali mecz tylko Radović uratował honor i potrafił strzelić bramkę na 1:1 bodajże w doliczonym czasie gry. Korzystny wynik sprawie, że St Patricks będą próbowali się bronić przed Legią która wyjdzie od pierwszego gwizdka na pełnym gazie. Myślę, że wygrają ten mecz w zapasie mając przynajmniej jedną bramkę, POLECAM TEN TYP, POWODZENIA!
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : LM Kwalifikację Piłka nożna
Spotkanie St.Patricks -Legia
Typ: Legia wygra 2 golami
godz 20:45
Kurs 5.20
Buk Unibet
Analiza
Witam, na środę postanowiłem po raz trzeci zagrac konsekwentnie na drużynę stołecznej Legii, która jeśli chce zachować jakiekolwiek szanse na awans do kolejnej rundy kwalifikacji do elitarnych rozgrywek ligi mistrzów musi pokonać lub przynajmniej wysoko zremisować z zespołem z Irlandii. Dwukrotnie Legia mnie zawiodła, najpierw w spotkaniu z Irlandczykami na własnym stadionie gdzie zdołała tylko zremisować ,a następnie z Bełchatowem w pierwszej ligowej kolejce , gdzie przegrała 0:1 i była to sensacja. St.Patricks dla mnie jest zespołem półamatorskim odpadniecie z nimi było by wstydem na skalę światową, uważam że jeśli Berg chce zostać w Warszawie nie może sobie pozwolić na wpadkę w tym spotkaniu, jeśli Berg nie wygra najprawdopodobniej prezes podziękuję mu za współprace Myślę że pomimo tego że Legia radziła sobie tragicznie to nie sądzę że taki stan rzeczy będzie trwał wiecznie w końcu Legia zacznie grać , ma przecież klasowych zawodników jak na grę z takimi klubami amatorskimi , jak i na ligę Polską , poza tym nie zmienilo się praktycznie nic z poprzedniego sezonu, zyskali tylko Arka Piecha z przodu , który na pewno nie jest osłabieniem zespołu . Stawiam w tym spotkaniu na wygraną mistrzów Polski i myślę że to nie będzie trudne jeśli tylko trener Berg po raz kolejny nie wystawi jakiegoś próbnego składu na to spotkanie.
⛔100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: :baseball: - Baseball - USA: MLB
Spotkanie: Atlanta Braves - Miami Marlins
Typ: 1
Kurs: 1.57
Data: 23.07.2014
Godz: 01:10
Bukmacher: bet365
Analiza: Drugi mecz w serii pomiędzy Atlanta Braves - Miami Marlins. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Miami (1-3), jednak zwycięstwo zgarnęli w 10 zmianie (ekstra zmianie). Ostatnie mecze na stadionie Atlanty na ich korzyść i myślę, że wczoraj był to tylko zwykły przypadek przy pracy. Obecnie gospodarze zajmują 5 miejsce w lidze, a goście 9. Atlanta na własnym stadionie gra dobrze, na 48 meczy wygrała 27 i 21 przegrała. Goście w wyjazdowych spotkaniach prezentują się gorzej, rozegrali 46 spotkań z czego tylko 18 wygrali, a przegrali 28. Gospodarze w lipcu 14&#39; rozegrali u siebie 10 spotkań - 7 wygranych, 3 przegrane. Goście w tym miesiącu prezentują się gorzej - na 10 spotkań wygrali tylko 4. Myślę, że dzisiaj Atlanta wygra mecz bez żadnych problemów, tak jak to robiła we wcześniejszych spotkaniach na własnych śmieciach - bo H2H na ich stadionie jest zdecydowanie po stronie gospodarzy.
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Oberstaufen challenger 2014 (Niemcy)
Godzina: 12:30
Spotkanie: Petzschner Philipp-Przysiężny Michał
Typ: 1
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:

23 lipca w Niemieckim Oberstaufen w końcu ma wyjść słońce po długiej przerwie spowodowanej opadami deszczu. Lecz ludzie którzy zakupili bilety czy też postawili swoje pieniądze na zawodników którzy biorą tam udział nie powinni mieć optymistycznego nastroju ponieważ ma nie padać tylko w środę,a w kolejne dni ponownie pojawi się deszczowa aura,lecz ufając pogodynkom postanowiłem w końcu postawić coś w ten mecz.
Od razu na wstępie zacznę,że analiza do krótkich nie będzie należeć także jak ktoś nie lubi czytać niech ominie moje wypociny czy też może są tacy osobnicy co biorą w typ w ciemno,niech biorą.
Zacznę najpierw od sylwetki Niemca ponieważ na nim skupię więcej uwagi spośród tych dwóch tenisistów. Petzschner jest z narodowości Niemcem który urodził się w w Bayreuth, ma okrągłą trzydziestkę na karku, mierzy 185 cm wzrostu i kiedy staję na wagę ona pokazuje mu w chwili obecnej 77 kilogramów. Philipp sklasyfikowany jest na 510 miejscu w rankingu ATP lecz nie ma się naturalnie tym co sugerować ponieważ Niemiec od stycznia 2013 roku jest nękany kontuzjami. W ubiegłym sezonie musiał on poddawać mecze aż cztery razy ale co gorsze dla niego problemy z dolegliwościami ciągnęły się w głąb 2014 roku. Na przestrzeni ostatnich miesięcy dysfunkcje zafundowały mu dwie dłuższe przerwy. Najpierw w 2013 roku po przejściu kalifikacji do turnieju głównego US OPEN musiał skreczować w I rundzie w meczu z Sockiem 6:7, 6:3, 5:2 i ta kontuzja trwała do 14 czerwca bieżącego roku. Niestety ale ten zawodnik nie nacieszył się długo grą w tenisa ponieważ tego samego dnia ponownie poddał mecz z powodu urazu. Lecz tym razem los go oszczędził bardziej ponieważ mógł wrócić do gry już po tygodniu. Petzschner kolejno wystartował w kwalifikacjach do challengera w Marburgu ponieważ nie zaznał łaski organizatorów i nie otrzymał dzikiej karty. Trzydziestolatek w pierwszym meczu kwalifikacyjnym pokonał z problemami jakiegoś kelnera bez rankingu Yannick Hanfmann 7:6, 2:6, 6:4 i ten wynik już nie napwał optymizmem. Wyżej wymieniony wynik miał skutki w drugiej rundzie kwalifikacji gdzie przegrał również z mało znanym Christian Garinem pochodzącym z Chile 7:6, 2:6, 3:6. Jego gra nie mogła napawać optymizmem po tych próbach lecz ku zdziwieniu w następnym turnieju rangi challenger mógł wystartować już od razu w turnieju głównym.
W kolejnym Niemieckim mieście,a mianowicie w Braunschweig osiągnął dwa dobre wyniki. Najpierw pokonał faworyzowanego Uladzimira Ignatika 6:4, 3:6, 7:5,a w drugiej rundzie zafundował jeszcze większą radość sobie oraz Niemieckiej publice ponieważ wygrał z dobrym graczem jakim jest Brazylijczyk Thomaz Bellucci, a ograł go zadziwiająco w dwóch setach 7:6, 6:3. Przegrał w ćwierćfinale z Kazachem Andreyem Golubevem 6:4, 6:4. Lecz to nie koniec tourne po niemieckiej ziemi, ponieważ kolejno zameldował się w Stuttgarcie. Losowanie tak chciało,że od razu dało mu szansę na rewanż za ostatni mecz z Golubievem,lecz ponownie wrócił na tarczy, tym razem 6:4, 6:1. Raptem kilka dni później Philipp wystąpił w bundeslidze którą uważam za śmieszną. Poradził sobie tam z Samper-Montana 6:3, 7:6 oraz z Matwe Middelkoopem 7:6, 4:6, 11:9. Plusem tych &quot;sparingów&quot; zapewne jest to,że Petzschner nabrał jakiejś pewności siebie. W przeszłości ten Niemiecki tenisista był 35 rakietą świta ale było to bardzo dawno temu ponieważ w 2009 roku czyli mniej więcej 5 lat wstecz.
Podopieczny Übela Larsa ma na swoim koncie kilka ciekawych osiągnięć. Dwa najlepsze z nich to wygrana w US OPEN 2011 w grze podwójnej oraz takie same osiągnięcie w 2010 roku podczas Wimbledonu. Jeśli chodzi o grę pojedynczą to Niemiec ma zaledwie jeden tytuł rangi ATP, wywalczył go sobie w Wiedniu w 2008 roku na hali. Ale ponadto w swoim dorobku ma jeszcze: finał w Hertogenbosch z 2012 roku, finał w Halle z 2011 roku oraz wygrany 1 challenger i finały 2 challengerów w singlu i jeszcze więcej tego w deblu lecz nie ma co tutaj powoływać się zbytnio na historię, chciałem tylko przypomnieć co w świece sportowym on osiągnął. Co do stylu Petzschnera to preferuje on grę z głębi kortu, dość często biega do siatki a mocnym serwisem nabija sobie sporo punktów, nie boi się wejść w kort, potrafi dobrze minąć. Rywalem Petzschner będzie.....
Polak!! Michał Przysiężny sklasyfikowany w chwili obecnej na odległej 146 pozycji w męskich rozgrywkach. Głogowianin zwany &quot;ołówkiem&quot; czy też Polskim Federerem (przepraszamy Cię Roger za tą nazwę ... ???? ) jest w formie jakiej nikt mu nie zazdrości. Napisałem w formie? Przepraszam,ale tutaj powinienem zastosować ołówek i wymazać to słowo,ponieważ Michał nie wie co to jest forma w 2014 roku, to słowo trafiło do słownika wyrazów obcych. Wiele ludzi zastanawia się w ogóle dlaczego Przysiężny ma ksywę &quot;ołówek&quot;? Nie dlatego,że tak często się łamie ale kiedyś miał fryzurę jak bohater bajki w który posiadał zaczarowany ołówek. Ale mniejsza z genezą pseudonimu.
Teraz przejdę do porażek Przysiężnego,a jest ich sporo. W 2014 roku rozegrał on 24 mecze w singlu oraz 3 mecze w deblu, wygrał z tego dwa spotkania w grze pojedynczej....najpierw na początku roku podczas Australian Open z Zeballosem oraz po pół roku w kwalifikacjach do Eastbourne z deblistą Skupskim. Czyli na dobrą sprawę Michał bez zwycięstwa w turnieju głównym jest już od ponad siedmiu miesięcy. Głogowianin łamał się minimum 54 razy w tych wszystkich meczach,czyli dość spora sumka oddanych serwisów. Poszperałem trochę w statystykach i Ołówek w tym sezonie ma 23% wygrywanych punktów z returnu po pierwszym serwisie oraz 46% punktów z returnu po drugim serwisie. I wiecie co? Taki John Isner uważany za drewnianego wygląda lepiej pod tym względem...tak ręce ponownie opadają.
Liczba porażek w tym roku już szokuje,ale jeszcze bardziej szokuje ich styl! Idąc od ostatnich meczów: z Wangiem prowadzenie w I secie w tie breaku 4:2-&gt;przegrana 4:7, z Hewwitem w II secie nie wykorzystał 4 piłek setowych, przegrana z Guccione (z dobrym deblistą,kiedyś miał dobre wyniki w singlu ale bardzo dawno temu), z Gojowczykiem łamie się dwa w końcówce seta, z Delicem to samo, z Matosevicem hehe tutaj to zrobił cyrk niezły ponieważ prowadził w II secie 5:1 miał serwis i kolejno stracił 5 gemów z rzędu po czym skreczował aby uniknąć jeszcze większej kompromitacji. Także było tego dużo, przegrał w każdy z możliwych sposobów. Widzę tylko jeden plus dla Polaka który wykonał właśnie w tym turnieju! Zszedł w końcu o poziom niżej z turniejów ATP do challengera. Tylko zastanawiam się dlaczego tak późno.
Moim zdaniem kursy ponownie wzięte są z kosmosu na to spotkanie. Niemcowi nic nie dolega już,w ostatnim czasie po dołku zaliczył wzrost formy dodatkowo gra przed swoją publicznością, przeciwnik prezentuję grę jak nastolatek zaczynający tenisowe zmagania, mają tyle samo lat, Petzschner jest lepszym tenisistą, hymm...być może o czymś nie wiem. Raczej nie ma się co sugerować bezpośrednimi starciami gdzie nasz rodak prowadzi 1:0,a dokładnie pokonał Philippa w 2013 roku na Wimbledonie 6:3, 7:6, 6:0. Wiele ludzi używa argumentu &quot;Przysiężny w końcu musi wygrać&quot;, &quot;gram na przełamanie&quot; , &quot;jestem Polakiem to muszę postawić na Polaka tym bardziej jak gra ze szwabem&quot; śmieszy mnie to mega ???? . Kursy zapewne polecą w dół. Nie wiem jakim stylu i w ilu setach mecz się zakończy, ale nie widzę innego wyniku jak następna przegrana Polskiego Federera. P.S za błędy z góry przepraszam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: el LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: St Patricks - Legia
Typ: 1
Kurs: 4.70
Bukmacher: comeon
Analiza:
A ja sobie skorzystam i znowu spróbuje wyłapać niespodziankę. Na kim nie żerować jak na polskich klubach? Przeciez u siebie Legia sie z nimi męczyła (przynajmniej do 70 minuty), a kurs na gości to był w okolicach 9? W lidze zagrała fatalnie i przegrała z beniaminkiem, mimo ze troche rezerwowych doszło. Superpuchar przegrali. Zarabiajmy na przegranych polskich zespołów, bo albo zarobimy pieniądze obstawiajac ich przegrane (co sie zdarza często), albo po prostu przejdą dalej i ktos tam sie cieszyć będzie. Na pewno fani Legii czy ludzie, którzy są bezstronni i chcą by nasze zespoły ciułały pkty do rankingu. Kopanina może być, a może Legia zaskoczy. Ja z takiego kursu skorzystam choć mam jeszcze jeden typ na nie faworyta w tym dniu, ale jednak polski zespoł to jednak klasa swiatowa jak to mowia, ale w porazkach w europucharach, zeby nie przeklnac ???? eurowp... ????
⛔100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje do Ligi Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: St. Patricks - Legia Warszawa
Typ: Obie drużyny NIE strzelą bramki
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Na jutrzejszy dzień postanowiłem zagrać dość ciekawy typ, moim zdaniem w tym meczu jedna bramka rozstrzygnie wszystko. Pół amatorska ekipa z Irlandii, będzie miała za zadnie przede wszystkim się bronić, bo ten gorszy mecz (miejmy nadzieję ostatni w eliminacjach) u siebie Legii nic nie pokazał, albo uda im się rozwalić bez problemów Irlandczyków, albo odpadną po remisie 0-0, do którego będą dążyć, bo nie oszukujmy się na nic więcej liczyć nie mogą. Berg w tym sezonie nie prezentuje się zbyt ciekawie i trochę przypomina Moysa, ale nie oceniajmy go po tych dwóch meczach o stawkę w tym sezonie. Mecz z Bełchatowem, mógł być specjalnie słabo rozegrany, w celu przygotowania się do bardzo ważnych rozgrywek. Jeśli Legia rzeczywiście odpadnie z tak słabym rywalem, to nie ma na co liczyć skandynawski trener w naszym kraju. Nie wiem, co musiało by się stać, aby Legia straciła dziś bramkę, chociaż pogrom w stylu 3-1, 4-1 jest dość możliwy, ale myślę, że Legioniści nie dadzą sobie wbić bramki mimo wysokiego wyniku. W każdym razie trzeba liczyć na to, że nie zobaczymy zbyt wielu bramek i Irlandzkiej drużyny w następnej rundzie. Polecam!
✅91
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Korea Płd 1
Godzina: 12:30
Spotkanie: Ulsan-Jeonbuk
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Stawiam na Jeonbuk ze względu na ich formę jaką ostatnio prezentują, a dokładniej w meczach, które grali po prawie dwóch miesiącach przerwy. Mianowicie wygrana 6:0 z Gwangju Sangmu u siebie, 4:1 z Gyeongnam FC na wyjeździe, remis 1:1 w domu z typowo remisowym w tym sezonie Jeju United i znowu wygranej 2:1 na wyjeździe z Busan I&#39;Park wymieniając mecze od najwcześniejszego do najdawniejszego co pokazuje, że z meczu na mecz grają coraz lepiej. Wiele gorzej prezentują sie gospodarze tego spotkania, którzy w ostatnim spotkaniu wygrali 1:0 na wyjeździe z Gyeongnam FC, a wcześniej zaliczyli 2 porażki 0:2 z Pohang Steelers i 2:3 z Suwo S.B. a pierwszy mecz po przerwie zremisowali 1:1 z Seongan Ilhwa. Myśle, że mecz zakończy się jednobramkową wygraną gości (1:0, albo 2:1).
⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Japonia J-League /
Godz. 12:00
Spotkanie - Sanfrecce Hiroshima - Kashiwa Reysol
Typ - Kashiwa Reysol powyżej 1.5 gola
Kurs - 3.25
Buk - Bet365
To ja znowu zaglądam do J-League gdzie piłkarze nie zwalniają tempa i dziś rozegrają 16 kolejkę spotkań , tym razem po raz kolejny mecz z udziałem aktualnego mistrza Sanfrecce Hiroshima który podejmuje na swoim Hiroshima Big Arch zespół Kashiwy Reysol , to co pokazuje od paru kolejek aktualny mistrz Sanfrecce opisałem już jako cuda bo jak inaczej można nazwać ich ostatnie dwa mecze - najpierw u siebie mecz z Yokohamą i prowadzenie do 90 min gry 1:0 jednak ostatecznie porażka 1:2 no a to co było w ostatnim spotkaniu jest jeszcze lepsze bo ze słabą Omiya Ardija do przerwy prowadzili 3:0 jednak w drugiej połowie w przeciągu 20 min tracą 3 gole i remis 3:3 tak więc chyba warto dziś ukąsić ten mecz i szukać goli dla gości którzy jak podpowiada nam H2H całkiem dobrze wychodzą grając przeciwko Sanfrecce zresztą popatrzmy , na 26 wspólnych meczy bilans 10-8-6 i br. 35:34 na korzyść Kashiwy a tu na Hiroshima Big Arch statystyka 4-3-5 i 17:15 w bramkach tak więc możemy liczyć na to że goście nie przyjeżdzają tutaj w roli chłopca do bicia .
W tym sezonie obie ekipy grają na podobnym poziomie i tak gospodarze miejsce 7 z bilansem 6-5-4 i br. 20:18 natomiast goście o jedno miejsce wyżej bo 6 ich bilans to 6-6-3 i br. 16:14 .
Gospodarzy na swoim terenie już opisywałem kiedy grali z Yokohamą wtedy to napisałem że gra Hiroshimy u siebie nie jest dla nich mocnym atutem bo w tym sezonie u siebie ich bilans to 3-1-3 i br. 8:10 tak więc gdy dodamy do tego w/w statystykę H2H to wygląda mi na to że goście na pewno pokuszą się tutaj o jakiegoś gola ja dodając do tego trochę dramaturgii liczę na przynajmniej dwa gole ze strony Kashiwy no a sam kurs super !
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ITF WOMEN LEXINGTON
Godzina:
17:30
Spotkanie: Vickery - Gonzalez
Typ: Vickery
Kurs: 1.58
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dla mnie osobiście wygląda to na mały &quot;hit&quot; dzisiejszego dnia. Największa gwiazda tenisa w kobiecego w Paragwaju kontra jedna z dziesiątek młodych różnie uzdolnionych Amerykanek. Skłaniam się ku Vickery ponieważ jej dzisiejsza rywalka to &quot;zwykła baloniara&quot; nadająca się do grania na przyzwoitym poziomie jedynie na &quot;ziemi&quot; - czytaj kortach ziemnych. Klasyczne dla zawodników i zawodniczek z Ameryki Południowej wyszkolenie do grania na mączce. Amerykanka odwrotnie, jak to zwykle bywa za oceanem, wychowana na klasycznych &quot;betonach&quot; a &quot;ziemię&quot; to pewnie oglądała 1 raz jak pojechała na farmę dziadka. Obie z podobnymi rankingami (nieznacznie lepsza Vickery, która jest w top 200), ale o zupełnie różnym przystosowaniu do grania na twardych nawierzchniach, co jak sądzę będzie miało kluczowe znaczenie dla przebiegu tego spotkania. Ponieważ to kobiety, więc granie na DW 2-0 niesie za sobą pewną dozę ryzyka, ale jeśli kurs będzie oscylował w granicach 2,6 mam wrażenie, że jest to jego warte i małą stawką można spróbować też taki bet. Tak na koniec dodam, że Gonzalez NIGDY na kortach twardych nie pokonała zawodniczki, o której można by rzec &quot;przyzwoita&quot; (bo za taką nie można z pewnością uznać jej podobnej &quot;baloniary&quot;, czyli Argentynki Molinero). Zatem na jej potencjał na hardzie lepiej spuścić zasłonę milczenia.
⛔100
 
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka nożna Japonia.
spotkanie Gamba Osaka - Shimizu
godzina 12.00
typ Zwycięstwo Gamby Osaka
kurs 2.07
pinnacle
Zapraszam do Japonii na mecz mojej ulubionej Gamby.Ulubionej i jakże overovej w zeszłym sezonie gdy grała w nizszej lidze.W tym sezonie Gamba w najwyższej Japońskiej lidze i po słabym początku sezonu wygląda na to że łapie drugi oddech i rytm.Zwłaszcza na własnym stadionie ostatnio zaczeło to wygladać lepiej.Dzisiejszy przeciwnik Shimizu na wyhazdach słabo ogólnie obie drużyny w dołach tabeli gamba na 13 Shimizu na 12 ale obie drużyny w przypadku zwycięstwa mogą awansowac nawet o kilka miejsc , więc mecz powinien być zacięty bo jest o co grać , dlatego nie szalał bym ze stawką .Powodzenia
✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje do Ligi Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Maribor-Zrijnski
Typ: 2 DNB
Kurs: 5,0
Bukmacher: Bet365
Bezbramkowy remis jaki Maribor osiągną w Bośni i Hercegowinie wydaje mi się nie być aż taki dobry dla Słoweńców, którzy dzisiaj wystąpią w roli faworytów. Jak na faworytów oraz gospodarzy przystało jasne jest dla mnie że to oni będą kontrolować przebieg meczu i usilnie atakować bramkę Zrijnski szczególnie że do awansu potrzebują gola. Zriijsk pomimo że na papierze kadrowo wygląda słabiej od Maribor to nie odbiega umiejętnościami od swoich dzisiejszych przeciwników co udowodnili w ostatnim meczu. I dla tego wierze i wiem że będą umiejętnie się bronić a z każdą upływającą minuta Maribor zacznie się gubić. I jak to było w przypadku Legi jedna kontra, gol i sytuacja Słoweńców będzie nie ciekawa gdyż będą musieli strzelić dwie bramki aby myśleć o awansie. Liczę też na to że Maribor będzie odczuwać trudy ostatniego ligowego meczu gdyż ich liga w ten weekend wystartowała. A Bośniacy w tym czasie mogli się spokojnie przygotowywać do rewanżu.
⛔100
 
B 0

biedny888

Użytkownik
Piłka Nożna. Liga Europejska
FC Aktobe - Din. Tibilisi
godz. 17:00
typ: 2
Kurs: 3,77
Bukmacher: Oddsring
Rewanżowe spotkanie drugiej rundy ligi europejskiej. Mistrz Gruzji przyjeżdza aby zwyciężyć spotkanie z ubiegłorocznym mistrzem Kazachstanu. W pierwszym meczu zwyćieżyli Kazachowie, choć drużyna Aktobe może mówic o sporym szczęściu.. Wygrali oni spotkanie oddając 3 celne strzały i 5 niecelnych. Natomiast druzyna Dinamo miała ich 18(8). Aktobe dłużej utrzymywało się przy piłce aczkolwiek gospodarze tamtego spotkania byli zdecydowanie groźniejsi i tylko dzieki dobrej grze bramkarza goście dali rade wywieźć bardzo cenną zaliczkę z Gruzji. Dzisiaj liczę na zwycięstwo gości ponieważ czysto piłkarsko są oni zespołem lepszym a Kazachowie zapas szczęścia wykorzystali w pełni.. Dla odważniejszych poleciłbym nawet postawić z HC -1 za drobne. Ja spróbuje dzisiaj za przysłowiową stówkę na gości. Powodzenia.
⛔100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Piłka Nożna
ST. Pathrick - Legia
godzina 20.45 ( lokalnie w Dublinie 19.45 )
Typ dokładny wynik 1 do 1
kurs 7,5
betfair.
Cóż jak się okazało w ubiegłym tygodniu Atleci z Dublina chłopcami do bicia nie są.Dużo juz o tym meczu na forum napisano , ja w ubiegłym tygodniu grałem zwyciestwo Legii z handicapem tym razem będe coś obstawiał live a za drobne przed meczem postawię na 1 do 1 .Dlaczego tak?Bo historia lubi się powtarzać , to po pierwsze poza tym jest jescze kilka argumentów.Drużyna Irlandzka dobrze poukładana ale ja nie wierzę że zagrają na 0 do 0 bo to ryzykowna taktyka , w ubiegłym tygodniu zagrali na utrzymanie 1 do 0 i nie udało się .Mogą na poczatku zaskoczyć i zaatakować a jesli będzie odwrotnie i Legia zaatakuje bendą czychali z kontrą cos mogą strzelić zwłaszcza że nie mają kompleksów i graja z mniejszą presją.Oni już zagrali powyżej oczekiwań bo kszywano ich na wysoka porażkę w Warszawie.No a Legia rozczarowuje , cos jakby się zacieło ale na pewno zawalczy , choć jest pod presją.Nie wierzę że w tym meczu Legia nie zdobędzie bramki myślę że jedna wpadnie conajmniej.Pozatym 1 do 1 dodało by smaku rywalizacji no i przydało trochę dodatkowych emocji , pozat ym odpaść w dwumeczu po dogrywce lub po karnych to też inna rozmowa:) a kurs na taki scenariusz całkiem smaczny ja się skusze ale nie za grubo .
⛔100
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - J-League (Japonia- 1 liga)
Godzina: 12:00
Spotkanie: Tokushima Vortis - Urawa Red Diamonds
Typ: Do przerwy/Wynik końcowy- Goście/Goście
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam
Dziś w lidze japońskiej drużyna Urawa zmierzy się z zespołem Tokushimy.
Goście zajmują pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 20 bramek strzelonych oraz 9 straconych. Wygrali 10 z 15 spotkań, 2 zremisowali oraz 3 przegrali. Gospodarz tego spotkania znajduje się na ostatnim miejscu z 3 pkt na koncie (jeden wygrany mecz), &quot;aż&quot; 4 bramki strzelone i &quot;tylko&quot; 34 stracone. Nie sądzę aby w tym meczu padła jakaś niespodzianka, to nie ekstraklasa ;]. Urawa powinna objąć prowadzenie już w pierwszej połowie i spokojnie wygrać to spotkanie.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 940K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France 2014 - Etap 17: Saint-Gaudens - Saint-Lary Pla d&#39;Adet
Godzina: 13:45 CET
Spotkanie: Christopher Horner - Michael Rogers
Typ: Christopher Horner
Kurs: 1.69
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Rogers po wczorajszym triumfie musi być wypompowany, czy to fizycznie, bo 100 km ucieczka, dyktowanie tempa na długim podjeździe, potem zjazd na którym nie ma gdzie odpocząć i wreszcie końcowy atak przed metą to wielki wysiłek. Ale też psychicznie po osiągniętym celu motywacja siłą rzeczy musi siąść, dlatego dzisiaj raczej spodziewam się spokojnego przejazdu Australijczyka, nie zdziwię, jeśli po prostu zostanie w którejś z dalszych grupek. Z kolei Horner po wczorajszym wycofaniu Rui Costy został uwolniony do holowania swojego lidera, którym zajmował się praktycznie przez cały wyścig, teraz spuszczony ze smyczy może w końcu zrobić coś na swoje konto. Rogers na pewno nie będzie się dzisiaj zaginał, bo paliwa w baku po wczorajszym wysiłku może być mało, dlatego myślę, że jeśli amerykański weteran nie będzie miał jakiegoś kryzysu, to powinien przyjechać przed Kangurem.
✅69
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Gstaad
Godzina:
13:45
Spotkanie: Bellucci T. - Delbonis F.
Typ: Bellucci T.
Kurs: 2.73
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Wielki mass pick na Delbonisa i wcale się temu nie dziwię. Jest młody, z sukcesami w tym roku na mączce, do tego świetnie zaprezentował się w 1 rundzie, rok temu w Hamburgu doszedł do finału. H2H 1:3, ale w tym roku w Monachium już raz wygrał Bellucci. To okropnie nieobliczalny zawodnik, w 1 rundzie bez większych problemów z kiepskim Melzerem G. Liczę na niespodziankę w tym meczu.
✅173
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina:
20:00
Spotkanie: NK Maribor - Zrinjski Mostar
Typ: NK Maribor wygra oraz Poniżej 2.5 bramki
Kurs: 3,40
Bukmacher: williamhill
Analiza:
Zapraszam na spotkanie rewanżowe w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów, pomiędzy NK Maribor a Zrinjski Mostar. W środowy wieczór nie tylko piłkarze Legii będą próbowali uniknąć kompromitacji. O awans do kolejnej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów walczyć też będzie słoweński NK Maribor, który zmierzy się z reprezentującym Bośnię i Hercegowinę zespołem Zrinjski Mostar. W pierwszej potyczce tych drużyn padł bezbramkowy remis, który przed rewanżem na Ljudski vrt sprawę awansu pozostawia otwartą. Faworytami są dużo bardziej doświadczeni gospodarze, którzy przed rokiem dotarli do fazy play-off eliminacji Champions League, po drodze pokonując w dwumeczu m.in. APOEL Nikozja. Lepsi od nich okazali się dopiero zawodnicy Vitorii Pilzno. Wszystko wskazuje na to, że zebrane doświadczenie, piłkarze z Mariboru przekują na sukces w środowy wieczór. Ich rywale, w przeciwieństiwe do nich, nie zaczęli jeszcze rozgrywek ligowych, a to może mieć spore znaczenie na boisku. Goście poza tym w ostatnich spotkaniach towarzyskich prezentowali się bardzo przeciętnie, zaskakując przede wszystkim sporą nieskutecznością. Spodziewam się triumfu gospodarzy i niskiego wyniku. W ostatnich meczach oba kluby rzadko błyszczały w ofensywie, więc o awansie do kolejnej rundy prawdopodobnie rozstrzygnie jeden gol. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom