>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.03.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
koniqq 102

koniqq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska-Serbia
Typ: Polska wygra obie połowy
Kurs: 6.5
Bukmacher: bet 365
Analiza:
szczerze mówiąc nie czytałem analiz moich poprzedników co do tego meczu, bo i po co. Napisze to co mam napisać i tyle. Serbia jest aktualnie zespołem po prostu słabym bez nazwisk, bez formy i wydaje się bez celu do osiągnięcia [coś ja my przed mundialem w Brazylii (ni to początek przygotowań do następnych eliminacji, nic to chęć powalczenia o cokolwiek)], i to właśnie będzie ich największym minusem. Moim zdaniem Polacy w tym meczu będą chcieli udowodnić iż awans na Euro oraz wygrana z niemcami to nie przypadek i wysoko ograją Serbów a w sobotę z finami potrenują alternatywne warianty taktyczne. W tym meczu powinniśmy wyjść podstawową 11 czyli ultra-ofensywną: z Rybusem oraz Piszczkiem na bokach obrony, defensywnym Krychowiakiem (który powinien tworzyć razem z włoskiem duetem Glik-Salamon obronę nie do przejścia), kreatywnym oraz (co najważniejsze) występującym od pierwszych minut w swoim zespole Zielińskim, naszymi najlepszymi skrzydłowymi tj Kuba + Grosik oraz zabójczym duetem napastników czyli Milikiem oraz Lewandowskim. W takim zestawieniu Polska jest w stanie strzelić gola z każdego możliwego sposobu (kontra, wolny, rożny atak pozycyjny).
czas przejść do kadry Serbii o której wiem niewiele, a w sumie jedyne co wiem to że najgłośniejsze nazwiska grają w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii lecz są to piłkarze defensywni (kolarov , ivanowic, matic) także raczej kadra nie ma czym straszyć w ataku. biorąc pod uwagę świetną dyspozycje naszych bramkarzy w ostatnim czasie nie ma raczej podstaw by twierdzić ze w ogóle stracimy w tym meczu bramkę.
Warto w naszą kadre wierzyć, a jeszcze bardziej warto na nich stawiać co dziś uczynię.
powodzenia ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska-Serbia
Typ: Lewandowski strzeli pierwszy, Polska wygra mecz
Kurs: 5,0
Bukmacher: Bet.365
Analiza:
Analiza chyba tutaj wcale nie jest potrzebna, wystep Milika pod znakiem zapytania więc kto ma tego gola pierwszy strzelić, oczywiście że Lewy. A druga część typu dlatego bo nasza reprezentacja jest teraz w gazie dlatego powinna mecz wygrać. po drugie podejrzewam że każdy piłkarz będzie się chciał pokazać z jak najlepszej strony trenerowi i kibicom bo przecież Nawałka jeszcze nie ogłosił kadry na EURO, a wiadomo jakim jest trenerem, jak ktoś nie daje z siebie 100% nie może liczyć na grę u p Nawałki a tym bardziej na wyjazd na tą wielką imprezę, więc stawiam Lewy jako pierwszy GOL i Polska wygra mecz, powodzenia
⛔ 100
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Serbia
Typ: Lewandowski strzeli bramkę
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Co tu dużo pisać. Robert Lewandowski w doskonałej dyspozycji. 36 trafień w tym sezonie dla Bayernu we wszystkich rozgrywkach. W ostatnich 10 meczach trafił do siatki rywali 9 razy. W reprezentacji spisuje się również doskonale. Z 13 trafieniami został królem strzelców eliminacji, więc kto ma strzelać dla reprezentacji jak nie Robert.
Zastanawiałem się jeszcze nad Milikiem, wystawili bardzo fajny kurs 3,40, ale jego występ stoi pod znakiem zapytania. Mam czutke że jak zagra to by coś ustrzelił.
⛔ 100
 
aptekarz 5

aptekarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Towarzyskie
Godzina: 15:00
Spotkanie: Niemcy U20 - Serbia U20
Typ: Powyżej 8 rzutów rożnych.
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam mój pierwszy typ na stronie mam nadzieje że będzie dobrze. Pod lupę biore mecz młodzików Niemec ze Szwajcarami. Spodziewam się trochę goli i rzutów rożnych w tym roczniku Niemiec mają bardzo zdolną młodzież jak Brandt,Oztunali,Weigl,Mukhtar czy wielu innym. A o Szwajcarii można to samo powiedzieć z roku na rok grają co raz lepiej czy to w Europejskich pucharach czy w Kadrze. Mój typ opieram na rzutach rożnych spodziewam się od początku naporu Niemiec co za tym idzie dużo rzutów rożnych.
⛔ 100
 
witkub 219

witkub

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska-Serbia
Typ: BTS - tak
Kurs: 1,95
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiejsza nasza reprezentacja Orłów mierzy się z Serbią, potencjał przyjezdnych na pewno jest duży Matic, Ljajic na pewno mają co powiedzieć w środku pola, co za tym idzie w tej kwestii nasze chłopaki raczej ustąpią miejsca Serbą. Opanowanie środka pola w piłce jest bardzo ważne, wtedy już tylko prosta droga do bramki. Co do nas, wierze w to żę Lewy i spółka dorzucą jakiegoś gola do worka. ???? Wierze w nasze zwycięstwo niemniej jednak obstawiam, że coś stracimy ????
⛔ 100
 
sternol 3

sternol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna mecz towarzyski
Godzina: 20.45
Spotkanie: Polska - Serbia
Typ: Ile rzutów rożnych wykona team 1 w 1. połowie? Wiecej niz 2.5
Kurs: 2.25
Bukmacher: bwin
Analiza:
Witam wiekszosc z nas fanow sportu pewnie obezy dzis ten mecz analiza na to spotkanie wydaje sie prosta wygramy to do zera w pierwszej polowie licze na ostra ofensywe naszych , strzelenie bramki lub 2 , sadsze ze przynajmniej 3 żuty rozne uda nam sie wywalczyc w pierwszej polowie kurys na to jest dobry wart zagrania , pozdrawiem
⛔ 100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - czeska Extraliga
Godzina: 18:20
Spotkanie: Sparta Prague - Zlin
Typ: 1
Kurs: 1.45
Bukmacher: Pinnacle sports
Analiza:
Większość dzisiejszych typów dotyczy meczu biało czerwonych, który jest odmieniany przez wszystkie przypadki. Ja konsekwentnie gram hokeja i na dziś wybrałem coś do dubla. Jest to już 5 mecz tych drużyn i Sparta prowadzi w serii 3-1. Myślę że będą chcieli już dziś zakończyć rywalizacje by spokojnie przygotowywać się do batalii z kolejnym rywalem. Sparta Praga w sezonie zasadniczym grała świetnie we własnej hali, gdyż przegrała zaledwie 3 mecze ( 2 po dogrywce) , zaś ich przeciwnicy spisywali się na wyjazdach dobrze z 26 meczy 12 zwycięstw. Ale raz już wygrali w tej rundzie play off w stolicy i to wystarczy. Drużyna aspirującą do mistrzostwa nie powinna sobie pozwalać na takie wpadki na własnym lodowisku.
✅ 45
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Players Championship Grand Final 2016
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Matthew Selt v Andrew Higginson
Typ: Andrew Higginson - powyżej 0.5 Centuries
Kurs: 7,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Powtórka z rozrywki z typem na setkę doga. Wczoraj z McManusem było bardzo blisko, zobaczymy jak dzisiaj. Na smykałę Higginsona do budowania wysokich brejków zawsze warto grać, nawet z czołówką, a co dopiero z Seltem, który też potrafi powbijać, ale jednak z natury to defensywny gracz przedkładający taktykę nad fajerwerki. Tym bardziej, że Higginson w dobrej formie pokazał się w Gdyni, dotarł aż do półfinału, po drodze 2 grube setki (136, 122) i masa wygrywających brejków. Widzę spore value w wyższym brejku Higginsona, podobnie zresztą jak w mocno przesadzonym kursie na jego setkę. On po prostu ma do tego dryg, potrzeba tylko dobrej szansy na punktowanie, a że kurs tak wysoki to nawet za symboliczną stawkę będzie dobry zysk przy minimalnym nakładzie.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, Towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: PolskaSerbia
Typ: over 3.5
Kurs: 4.50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Mecze towarzyskie tuż przed wielką imprezą nabierają poważniejszego znaczenia, trenerzy szukają kilku alternatyw ale bardziej stawiają już na najsilniejszą jedenastkę by ta dopracowała szczegóły taktyczne.
Polska reprezentacja która w eliminacjach mogła się bardzo podobać szczególnie w kwestii gry w ofensywie, naprawdę w tym aspekcie mamy mega groźną reprezentacje - Lewandowski to klasa światowa, Milik fantastyczne występy w Ajaxie. Mocna pomoc na skrzydłach Grosiciki i Błaszczu, druga linia to Krychowiak i zapewne Zieliński rozgrywający świetny sezon w Seria A. Wszyscy ci gracze po prostu grają w bardzo dobrych klubach i to przynosi wreszcie efekty. To jest zapewne ustawienie w ataku, do tego trzeba dołączyć na bokach obrony ofensywnych Piszczka oraz Rybusa. Wspomniałem że trenerzy czegoś jeszcze mogą szukać i to u nas dotyczy środka obrony. Pewne miejsce ma Glik a partnera szukam dziś od pierwszych minut może zagrać Salomon. Defensywa zawsze była naszym największym problemem w tym aspekcie jest poprawa ale nadal są nierozwiązane problemy, jednak jak wspomniałem patrząc na grę w eliminacjach i ustawienie my chcemy i gramy ofensywie, podobnie będzie dzisiaj.
Serbowie mają za sobą kolejne fatalne eliminacje, trener Curic coraz mniej panuje nad tą reprezentacją, której celem jest przygotowywanie się do następnych eliminacji. Atmosfera nie jest najlepsza kilku czołowych graczy nie dostało powołania Tadic, Sergej Milinkovic-Savic czy Nemanja Gudelj. Dziś podobno wystąpi 5 debiutantów, najwięcej roszad spodziewam się w defensywie która w eliminacjach wyglądała fatalnie mimo że na bokach mają dwóch świetnych obrońców Ivanovica oraz Kolarova. Ostatnio przegrali towarzysko 4:1 z Czechami, który my kilka dni później ogrywamy pewnie 3:1. Mimo wszystkich problemów to jest zespół z jakością w ataku, który nie gra defensywnie. Tosic, Ljajic, Mitrovic, Sulejmani to też uznane marki w ataku, do tego dodając tą młodzież która będzie chciała się tutaj pokazać. Patrząc na ostatnie występy jednych i drugich ich najsłabszą bronią jest defensywa i nastawiam się tutaj na popis ofensywny jednych i drugich.
⛔ 100
 
dawidziu99 17

dawidziu99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, Towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Gibraltar – Lichtenstein
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: sts
Analiza:
Gibraltar jeszcze nigdy z nikim nie wygrał a Lichtenstein potrafi wygrać z Mołdawią San Marino dlatego bez żadnego problemu wygra dzisiaj w starciu z Gibraltarem.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔ 100
 
em-131774 113

em-131774

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia. WSL Kobiety
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Arsenal K - Reading K
Typ:
Reading X2 do przerwy
Kurs:
2,00
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Witajcie, dziś moją uwagę przykuło spotkanie kobiet, gdzie mecz zostanie rozegrany w Londynie, a gościem w tym spotkaniu będą zawodniczki z Reading. Jedyne co kieruję się tym typem, to czyste statystyki, bo póki co Arsenal jako kobiety rzecz jasna, nie imponują formą, bo na 5 ostatnich spotkań u siebie, to tylko 2 wygrane i aż 3 przegrane, chociaż Kobiety z Arsenalu, to jedna liga wyższa od kobiet z Reading, jednak kobiety z Reading ostatnio na wyjazdach same wygrane i okupują pierwsze miejsce w swojej drugiej lidze, także bilans bramek mają całkiem spoko, bo na wyjazdach 35 strzelonych i tylko 5 straconych, zaś dzisiejsze dziewczynki z Arsenalu u siebie też zbytnio sobie nie radzą, bo w lidze 4 spotkania wygrane, ale też 3 przegrane. Moim zdaniem typ na przyjezdne kobiety jest zawyżony i zapewne X2 do przerwy zaowocuje pewną wygraną typu, Polecam.
⛔ 100
 
bankrut007 0

bankrut007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska-Serbia
Typ: Do przerwy/wynik końcowy 1
Kurs: 3.25
Bukmacher: unibet
Analiza:
Chyba wszyscy stawiają na Polskę i nie ma co się dziwić , Polacy na gazie, Lewandowski i Milik regularnie strzelają w klubach i będą chcieli się pokazać od początku. Szybko strzelona bramka da spokój i bardziej kombinacyjną grę co będzie się super oglądało. Nie mieliśmy tak mocnej ekipy od czasów Górskiego.
Serbia w dołku. Poprzednicy dużo pisali i nie będę powielał. POLSKA
✅ 225
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Serbia
Typ: Robert Lewandowski (2 lub więcej goli)
Kurs: 5,5
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Typ dość ryzykowny (mecz towarzyski) ale widzę dużą szansę na strzelenie minimum 2 bramek przez &quot;Lewego&quot;. Panowie z góry już napisali prawie wszystko o tym meczu. Polska ostatnimi czasy bardzo overowa. Lewandowski piłkarz z najwyższej półki i to w bardzo dobrej formie. Mecz jak wiemy w Poznaniu czyli ostatnim mieście w Polsce
w którym grał w klubie. 17.10.10 w meczu z WKS strzelił po raz ostatni na tym stadionie i to dwie bramki. Potem dwa mecze z Węgrami 15.11.11 i Irlandią 19.11.13 już bez gola. Wiem,że to mizerny argument ale może jakieś przełamanie strzeleckie. Nie mam pewności czy Nawałka wyjdzie na jednego czy na dwóch napastników. Czy &quot;Lewy&quot; będzie grał pełne 90 minut także siedzi tylko w głowie trenera jedno jest pewne Lewandowski jest w formie. Skoro najlepszy strzelec Bundesligi potrafi strzelać bramki mając tylko 15 minut czasu (Bayer-Werder na boisku od 74 minuty i bramka) to dlaczego nie może strzelić 2 grając pełny wymiar czasu. Do zagrania za drobne.
⛔ 100
 
jimmydix15 58

jimmydix15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, Towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Gibraltar – Lichtenstein
Typ: 0:0
Kurs: 9.1
Bukmacher: betsson
Analiza:
Typ opieram na analizach ostatnich wyników Gibraltaru a także na tym że lichtenstain nie jest skory do strzelania bramek. Kurs wysoki,ale 0:0 bądź 0:1 to maks bramek ile dzisiaj zobaczymy.Myśle że towarzyski mecz będzie nudny i bez brawury szybkie 0:0 nikomu tu zbytnio nie zależy.
Do zagrania do systemu bądź solo.
✅ 400 (zwracaj uwagę na swoje analizy) Benek
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
burza91 15

burza91

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka – Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 16:30
Spotkanie: Halkbank Ankara - Lube Civitanova
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W pierwszym meczu 3:2 dla Włochów. Wydawać by się mogło, że bardzo wyrównany mecz. Jednak w praktyce ewidentnie widać, że gwiazdy z Lube przespały pierwsze 2 sety (zlekceważyli?) które przegrali do 21, by w kolejnych nie dać żadnych szans ekipie znad Bosforu. Myślę, że sytuacja nie może już powtórzyć, stawka jest zbyt duża i być może po nerwowym meczu to Włosi wyjdą zwycięsko z tej potyczki, którzy zrobią wszystko by nie dopuścić do złotego seta, który przy gorącej atmosferze w tureckiej hali i jak mniemam stronniczych sędziach będzie loterią.
⛔ 100
 
loj99 530

loj99

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - SINGIEL: Miami (USA), twarda - 1/64-finału
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ram R. - Donskoy E.
Typ: 1
Kurs: 1.61
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zbliża się 1/64 turnieju w Miami. Dlaczego ma wygrać Ram R. ? Na pierwszy rzut oka widać odległość w rankingu ATP wynoszącą 21 miejsc. Po drugie Ram wygrał 5 miesięcy temu z Donskoy 6:4 6:3. Po trzecie jest w lepszej formie, przebywa w ameryce od lutego a jego przeciwnik po 2 nieudanych turniejach Indian Wells i Irving w których przegrał 2 z 3 meczy jest bardzo sfrustrowany. Ostatni mecz Donskoy zagrał 17 a Ram 12 wiec lepszą kondycję będzie prezentował Amerykanin. Na plus forma Ram choć mecze tego nie pokazują jeżeli chodzi o wyniki ponieważ grał z wymagającymi rywalami. Gładkie 2:0. Ram gra u siebie co jest na plus dla niego.
2:0 jest z kursem 2.50 co jest bardzo możliwe.
✅ 61
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Miami 2016
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Edmund Kyle - Vesely Jiri
Typ: 2
Kurs: 1.86
Bukmacher: pinnacle sports
Analiza:
Bukmacherzy nie widzą tutaj zdecydowanego faworyta, a sprawa dla mnie jest prostsza. Faworytem w tym spotkaniu dla mnie jest zdecydowanie Brytyjczyk, Edmund Kyle, który aktualnie koczuje na 87 miejscu ATP, czyli jest tylko gorzej o 5 oczek od swojego rekordu.
Edmund ma zaledwie 21 lat, a nie raz już błysną w dorosłym świecie tenisowym. Kyle to tenisista bardzo uniwersalny, ponieważ potrafi grać na szybkich, jak i na wolnych kortach. Obecny sezon jak na jego młody rocznik jest w jego wykonaniu bardzo dobry. Wygrał 14 meczów i przegrał tylko 5.
Na początku roku przez kwalifikacje doszedł do ćwierćfinału w Doha gdzie odpadł dopiero z Berdychem, doszedł do finału w Maui challenger na hardzie oraz później pod dachem wygrał challenger w Dallas bez straty seta. Jakiś czas temu odpadł w Dubaju ze Skugorem który zagrał tam bajeczny tenis a na dniach odpadł z Pellą w trzech setach gdzie mógł wygrać ten mecz. Wyspiarz ma około 190 cm wzrostu więc na serwisie może polegać bardzo, potrafi wytrzymywać długie wymiany, jak i posiada mocne uderzenie kończące. Dodatkowo to znakomity deblista, ponieważ jest triumfatorem French Open 2013 oraz US Open 2012 w grze podwójnej.
Jego rywalem będzie starszy o 2 lata Czech z 55 miejsca. Vesley czuje się natomiast najlepiej na kortach ziemnych i tam osiągnął na chwilę obecną najwięcej. Na twardych kortach też potrafi grać, bo np. w poprzednim roku wygrał turniej w Astrali począwszy od kwalifikacji. Jiri podobnie jak Edmund do najniższych się nie zalicza, bo mierzy prawie 2 metry. Czech również potrafi serwować na bardzo wysokim poziomie i dzięki temu elementowi zdobywa wiele łatwych punktów. Jest to tenisista leworęczny, czyli to dla większości rywali dodatkowy orzech do zgryzienia.
&quot;Wiewiórka&quot; posiada bardzo dobry forhend, ale niestety z bekhendu popełnia bardzo dużo błędów. Dodatkowo ważna kwestia!!! Jego forma w tym roku to patologia, ponieważ na 10 meczów wygrał tylko 2. Przegrał z takimi graczami jak De Bakker, Coric, Dzumchur czy Olivo!!! Przegrał z tenisistami, którzy spokojnie się w jego zasięgu i mógł, a nawet powinien z nimi wygrać. Moim zdaniem w tym meczu wygra Edmund, ponieważ nadaje się lepiej na hard oraz co najważniejsze jest w znacznie lepszej formie od przeciwnika.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska vs Serbia
Typ: Polska/over 2,5
Kurs: 3,4
Bukmacher: betano
Analiza:
Witam, dzisiaj mecz Naszych chłopaków, każdy myśli podobnie, ja również i mam nadzieję, że się smutno nie zaskoczymy (tym bardziej, że mecz będę oglądał z trybun), ja liczę na gole (minimum 3) i zwycięstwo Polaków. Nasza kadra dawno nie miała tylu piłkarzy na światowym poziomie, grają w Najlepszych ligach/ klubach. rywalizują również z Najlepszymi i szlifują cały czas formę. Awans do francji to nie był przypadek a dobra gra i również dobra ręka trenera, Nastroje w kadrze dobre, ciekaw jestem tylko składu jaki Nawałka wybierze na to spotkanie, ale podejrzewam, że będą rotację doświadczenia z młodzieżą, to może być mieszanka wybuchowa i o bramki Polaków jestem spokojny, Lewy, Milik to armaty w swoich klubach, Grosik też ostatnio błyszczy, wraca Krycha (ale on może być dzisiaj oszczędzany po kontuzji). Największy problem mamy z obroną, brakuje konkretu do Glika, niby Pazdan i jeszcze inni, ale to nie jest już to co stoper z Turynu. Serbowie natomiast euro2016 będą oglądać w domach, ten mecz będą traktować lajtowo, bez spiny, bo nie muszą szykować się na turniej, trener podejrzewam da pograć młodszym, on bedzie chciał by jego chłopcy coś strzelili na tym trudnym terenie (mam na myśli ogólnie Polskie boiska, jak i to konkretne na Inea stadion).
Reasumując: Polacy są faworytem i są na ostatniej prostej przed Euro, trzeba pokazać się, że jesteśmy groźni, spokojnie kilka bramek hukniemy.
Serbia nastawi się żeby strzelić, tym bardziej, że cały czas ta Nasza obrona nie jest taka jak powinna.
osobiście obstawiam 3-1 albo 2-1. Myślę, że wygramy ten mecz zdobywając minimum 2 bramki a serbowie też coś powinni trafić.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔ 100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rumunia - Litwa
Typ: wynik/BTS Rumunia/nie
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zacznijmy od H2H: w dotychczas rozegranych meczach pomiędzy tymi ekipami bilans jest bardzo jednostronny (7-0-0), patrząc od strony gospodarza tego meczu. Bilans bramkowy jeszcze ciekawszy: 12:1. Czy to jednak nie historia? Ostatnie mecze potwierdzają tendencję. Rumunia w eliminacjach do Euro straciła tylko 2 gole, o jeden mniej niż Anglia i Hiszpania, co jest najlepszym wynikiem w tej kategorii. Warto się nad tym zastanowić, zanim obstawi się wygraną Francji w inauguracyjnym meczu Euro 2016. Czując się pewnie w defensywie wygrywa skromnie, ale raczej wygrywa. Wszystko zależy od przeciwnika.
A przeciwnik raczej poprzeczki nie podniesie. W tych samych eliminacjach 18 bramek w plecy, co daje wynik w okolicach Azerbejdżanu, Estonii i Malty (nazwijmy je wicekelnerami, bo jednak Gibraltar czy San Marino tracą dwa razy więcej), przy zaledwie siedmiu strzelonych, z czego cztery właśnie San Marino. Przy rewelacyjnych w obronie Rumunach, którzy przygotowują się do meczu otwarcia i raczej będą ćwiczyć warianty defensywne, tył będzie na zero. Liczę na to, że mając okazje z przodu, Rumuni nie zadowolą się remisem i odniosą ósme zwycięstwo nad Litwą, w tym siódme do zera.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka – Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 16:30
Spotkanie: Halkbank Ankara - Lube Civitanova
Typ: 3-0 lub 3-1 w setach
Kurs: 3,05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Typ na ten mecz juz pojawił się w dzisiejszych typach dnia, tyle że na ekipę gości. W dziale siatkarskim opinie są burzliwe i podzielone. Ja postawię na gospodarzy, którzy nie byli faworytem do awansu przed tą rywalizacją ale udało się im wywiezć z Italii bardzo korzystny wynik (2-3) i mają wielką okazję na awans do Final4. Trzeba brać pod uwagę miejsce rewanżu - w tureckiej hali bedzie niebywale goraco, sedziowie gospodarzy raczej krzywdzic nie będą. To fakt, że po analizie składów goście wydają się być ekipą mocniejszą ale Halkbank to przecież nie &quot;ogórki&quot;... Stawiam na Turków i ich awans.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom