>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 23.02.2021 (wtorek)

Status
Zamknięty.
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Chelsea Londyn
Typ: Koke otrzyma żółtą kartkę
Kurs: 3,5
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Jorge Resurreccion Merodio, czyli popularny Koke jest przykładem piłkarza związanego ze swoim macierzystym klubem od początku. Atletico wychowało i "wyprodukowało" Koke, a ten w zamian rewanżuje się wiernością i przynależnością do kluby z Madrytu.

Przechodząc do dzisiejszego meczu, będzie to zacięte widowisko, które nie ma faworyta. Trzeba zaznaczyć, że mecz będzie rozgrywany na neutralnym terenie, w Bukareszcie. Atletico przegrało ostatni mecz ligowy z Levante 0:2, choć prawdopodobnym jest, że piłkarze byli myślami przy spotkaniu z Chelsea.
Anglicy trafili z formą na LM. W rozgrywkach ligowych, w 5 ostatnich meczach Chelsea zdobyła 13 punktów.
Niezależnie od aktualnej formy obie drużyny zrobią wszystko żeby zdobyć w tym meczu 3 punkty. W jednej i drugiej ekipie są zawodnicy, których główne cele w meczu, to przerywanie ataków i kasowanie ich w zarodku. Uważam, że jednych z takich graczy będzie właśnie Koke, który często upominany jest kartkami. Czy tak będzie dziś wieczorem? Przekonamy się za kilka godzin.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Francja, National
Godzina 18:00
Spotkanie : Laval - Cholet
Typ : powyżej 3,5 bramek
Kurs : 4,55
Bukmacher : Superbet
Analiza:
Gospodarze mają 5 punktów zapasu nad strefą spadkową i 1 mecz rozegrany mniej od drużyny z 15 miejsca a więc są względnie bezpieczni. Jednocześnie tracą tylko 5 punktów do miejsca barażowego o awans.
Goście mają 2 punkty straty do miejsca barażowego o awans ale 8 punktów zapasu nad miejscem spadkowym nie gwarantuje przecież utrzymania na wiele kolejek przed końcem. Mają wysoką - szczególnie jak na warunki większości drużyn francuskich - średnią bramek w meczach z ich udziałem - 2.7. Jest tu spora szansa na 3 bramki a mam nadzieję że wpadnie jeszcze jedna.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lazio Rzym - Bayern Monachium
Typ: Bayern powyżej 7 RR (7=zwrot)
Kurs: 2,55
Bukmacher: LVBET
Analiza: Bardzo ciekawie zapowiadające się starcie obrońcy trofeum Bayernu z Lazio. Pierwsze co przychodzi mi na myśl, gdy gra Bayern to oprócz gola Lewego, na co oczywiście kursy są słabe, bo nawet jak Bayern zawodzi to Robert swojego gola w większości spotkań i tak strzeli to oczywiście rzuty rożne czy to samej niemieckiej drużyny czy ogólne w zależności od przeciwnika, dzisiaj postanowiłem pójść w stronę cornerów tylko piłkarzy Flicka, ponieważ liczę, że będzie to dla nich trudna przeprawa. Lider Bundesligi ostatnio trochę zawodzi, ale jak trzeba to się spina i dokłada do gabloty kolejne trofea, ostatnio zdobył Klubowe Mistrzostwo Świata. Lazio ostatnio złapało formę, szczególnie na własnym stadionie, gdzie nie przegrali kolejnych 7 meczy w lidze i pucharze, dlatego liczę, ze mocno się postawią obrońcy Ligi Mistrzów, optymalnie pod mój typ byłoby gdyby wyszli na prowadzenie wtedy goście będą zmuszeni do odrabiania strat, a wiadomo, ze jak Bayern goni wynik to generuje dużą ilość rzutów rożnych, z bieżących statystyk to 5 ostatnich delegacji gości to 7, 7, 11, 7 i 10 rzutów rożnych, nawet jak Bayern pierwszy strzeli gola to myślę, ze nie zadowolą się jednobramkową zaliczką i będą chcieli sprawę awansu załatwić już w Rzymie, ale łatwo nie będzie dlatego gram cornery Lewego i spółki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Leeds – Southampton
Typ: over 3.5 bramki
Kurs: 2.65
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Beniaminek po dwóch trudnych wyjazdach wraca do siebie, to co jednak najistotniejsze - to w nic się nie zmienia, nadal ten styl gry jest oparty na tym samym i tutaj bramek zawsze warto szukać. Mecz z Kanonierami potwierdził im rywal szybszy, z technicznymi graczami w ofensywie tym ta defensywa wygląda dużo słabiej i tych błędów popełnia całe mnóstwo. Do tego to jest ekipa która jak traci to od razu rusza do odrabiania strata i otwiera się mocno w defensywie tak było w tym starciu w Londynie gdzie stracili trzy bramki w odstępie 6 minut a druga sprawa jest taka że nie załamują się i grają dalej swoje i przy wyniku 4:0 nadal atakowali co dało dwie bramki. A przyjeżdża Southampton który bardzo ale to bardzo pragnie się przełamać, w lidze nie wygrali od siedmiu spotkań i mocno polecieli w dół tabeli. Strasznie rozsypała im się ta gra w defensywie, masa błędów, kompromitacja z Manu. Odbudowali się trochę w ostatniej kolejce z Chelsea remisując 1:1 i to jest jakieś światełku w tunelu. Było widać w tym starciu jak bardzo chcą wreszcie wygrać i na tle takiego rywala było to widać to dziś widzę zespół który mocno ruszy do ataków a Leeds lubi taką grę, nie boi się pójść na wymianę ciosów a ja taki mecze dziś czuje.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
ferguson2 652,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: reczna lm
Godzina: 18 45
Spotkanie: Psg-Vive
Typ: vive kielce
Kurs:3.65
Bukmacher: fortuna
Analiza: jeden z najciekawej zapowiadających sie spotkań w tej kolejce, vive jedzie do paryza zeby tam rozprawić sie z psg, mam taka nadzieję. Ostatni bezpośredni mecz calkiem wyrównany. Nalezy powiedziec ze psg czasami zbyt pozno wchodzi dobrze w mecz. A Vive ma czym uderzyc w ataku. Psg ma Hansena czy zawsze groznego mniejszego Steinsa i oczywiście pozostalych dobrych graczy ale wydaje mi się ze kielce ma tu argumenty zeby powalczyć o wina.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lazio-Bayern
Typ: Liczba rzutow roznych mniej 9,5
Kurs: 1.96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Bayer na wyjazdach w waznych meczach zadko co przekracza liczbe 5 rzutow roznych.Obie ekipy nie rzuca sie do ataku i mysle ze bedzie to spotkanie bardziej pozycyjne niz szalenstwo po flankach.Ostatnio Bayer duzo bije rogow ale to w Bundeslidze a w LM graja inna pilke.Lazio bedzie liczylo tu na dobry wynik bo zdecydowanie Niemcy sa w malym kryzysie

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina 21:00
Spotkanie : Lazio Rzym - Bayern Monachium
Typ : poniżej 3,5 gola + poniżej 4,5 ŻK + Bayern poniżej 6,5 RŻ
Kurs : 4.99
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Myślę równie podobnie jak kolega powyżej. W pierwszym meczu Lazio - Bayern nie spodziewałbym się szturmowych ataków skrzydłami, czy szaleńczych wypraw pod pole karne przeciwnika. Wręcz przeciwnie, dziś bardziej liczę na taktyczne spotkanie, w którym żadna z drużyn nie będzie chciała stracić bramki. Bayern dość mocno osłabiony z powodu kontuzji oraz koronaświrusa nie zagrają: Nuebel, Nianzou, Mueller, Gnabry, Pavard, Tolisso oraz Costa. Lazio wygrało 2 ostatnie ligowe spotkania w lidze u siebie wynikiem 1:0. Ogółem obydwie drużyny nie tracą zbyt wielu bramem. LAzio u siebie w ostatnich 5 spotkaniach straciło 2 gole z kolei Bayer w ostatnich 5 wyjazdach stracił również tylko 2 gole. Stawiam dziś na spokojny mecz w wykonaniu obydwu drużyn, wynikiem czego będzie mało ilość rzutów rożnych oraz żółtych kartek i goli.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +3
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina : Hokej na lodzie, liga szwajcarska
Godzina 19:45
Spotkanie : Biel-Lozanna
Typ : Lozanna z dogrywką lub karnymi
Kurs : 2,1
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Zapraszam na spotkanie do Szwajcarii. Miejscowy Biel podejmuje Lozanne,. Gospoarze w tym sezonie wg mnie nie dysponuja taka siła jak w ostatnich dwóch latach, ale u siebie sa grozn dla kazdego/ Goscie maja w tym roku wysokie aspiracje, jednak problemy covidowe spowodowały ze bardzo czesto jej gracze przebywali na kwarantannie, zespoł jednak dysponuje solidnym rosterem . Ostatnio jej mecze to pasmo porazek, czy to w regulaminowym czy w dodatkowym czasie. Jednak rywal byli silni i brakło troche szczescia. Dzis gram na przełamanie Lozanny bo w kazdym z ostatnich meczy niewiele zabrakło. Była tez porazka z Biel i dzis jest okazja na rewanz

110
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +48
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, League One
Godzina: 20:00
Spotkanie: Lincoln - Swindon
Typ: Handicap 0:1, zwycięstwo Lincoln
Kurs: 2,4
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Pojedynek lidera z 20 drużyną w tabeli. Lincoln swoją pozycję zawdzięcza przede wszystkim dobrej grze na wyjazdach. Na własnym boisku ma bilans 7 zwycięstw 2 remisy i 5 porażek. Dziś jednak liczę na jego poprawę, bo na stadion LNER przyjeżdża najsłabiej grająca w delegacjach drużyna Swindon. Ich bilans na obcym terenie to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 9 porażek. Ostatni pojedynek tych drużyn, gdy gospodarzem był Swindon zakończył się wygraną Lincoln 1:0. Sądzę, że dziś u siebie mogą zwyciężyć pewniej, przynajmniej dwoma golami.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina 21:00
Spotkanie : Atletico Madryt - Chelsea Londyn
Typ : 2
Kurs : 2.8
Bukmacher : STS

Mecz w Rumunii,duza przewaga Atletico w lidze topnieje w lidze w ostatnim czasie nie wyglada najlepiej bylo tam duzo kontuzji ,spore problemy z obrona gdzie bylo mnostwo rotacji,widzialem ich mecze u siebie z Celta czy Levante wygladalo to kiepsko daleko sa od optymalnej formy,Chelsea znacznie lepsze wrazenie robila na mnie w ostatnim czasie i lepiej trafili z forma na ten mecz,wszyscy sa zdrowi.Jest to mecz na stadionie neutralnym i wydaje mi sie,ze anglicy to wygraja.

180
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +89
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lazio Rzym - Bayern Monachium
Typ: Lazio powyżej 3,5 rożnych
Kurs: 1.85
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Wiele w tym temacie zostało już napisane o tym meczu, różne wizje mają inni wobec rzutów rożnych, jednak nikt nie skupił się na kornerach gospodarzy. Z Bayernem jest trochę fifty fifty z rożnymi - np. przegrywając z Eintrachtem nabijali rożne i skończyli na 10, a z Arminią do przerwy przegrywali 0:2 i w drugiej połowie tylko 2 rożne. Dlatego ich nie tykam ani indywidualnie, ani ogólnie. Myślę, że fajnym wyjściem jest postawienie na 4 rzuty rożne gospodarzy. Lazio ma świetną serię zwycięstw u siebie, rywale nieporównywalni z dzisiejszym, ale jeśli mają cokolwiek osiągnąć w tym dwumeczu, to siłą rzeczy muszą dziś powalczyć o korzystny rezultat, a np. 0:0 nim nie będzie. Ogólnie zwróciłem uwagę, że z lepszymi zespołami u siebie Lazio wyrabia zazwyczaj linię 3,5 rożnych. W tym sezonie:

Atalanta 7
Inter 7
Borussia Dortmund 7
Juventus 4
Zenit 6

Club Brugge 2
Napoli 4
Roma 1

Wydaje mi się, że 4 razy są w stanie wywalczyć kornery z Bayernem, tym bardziej, że nie mogą ograniczyć się tylko do defensywy, jeśli myślą w jakikolwiek sposób o awansie, a nie poddają się jeszcze przed startem.

85
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +109
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom