>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 23.01.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 23. Stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Australian Open 2015
Godzina:
8:00
Spotkanie:
Anderson K. - Gasquet R.
Typ:
Gasquet R.
Kurs:
1.50
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
To na pewno będzie ciekawy mecz. Panowie spotkali się ze sobą na kortach już 5 razy, z czego aż 4 razy wygrał Francuz. Ogólnie to Gasquet ma większy wachlarz umiejętności, lepiej czyta grę, porusza się po korcie, do tego gra genialnie jednoręcznym backhandem. Anderson to typowy tenisowy rzeźnik, który głównie liczy na swój serwis, jeżeli on nie będzie wchodził to robi się mocno drewniany. W pierwszych rundach obaj zawodnicy nie mieli dobrych przeciwników więc nie ma sensu się sugerować tymi wynikami. Jedynie co można napisać to, że Gasquet nie miał większych problemów w meczu, natomiast Anderson stracił set i rozegrał już 2 tie-breaki.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dbzquake 47

dbzquake

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open
Spotkanie: Shvedova Yaroslava - Peng Shuai
Typ: 1
Kurs: 2.61
Bukmacher: Bet-at-home
Godz: 01:00
Analiza:
Witam. W nocy z czwartku na piatek zacznie sie kolejna runda prestizowego turnieju tenisa Australian Open. Wybralem pojedynek zawodniczki z Kazahstanu przeciwko Chince. Faworytem bukmacherow jest Peng, ktora zajmuje 22 miejsce w klasyfikacji. Shvedova zajmuje miejsce 66. Na bezposrednie pojedynki nie ma co patrzec, gdyz ostatni odbyl sie 3 lata temu w 2012 roku, a w tenisie to bardzo duzo czasu. Bardzo mozliwe, ze dzisiaj dojdzie do malej niespodzianki w postaci wygranej Yaroslavy. Trzy dni temu wygrala z Lucie Safarova, ktora jest na 16 miejscu czyli wyzej niz Peng Shuai. Nastepnie wczoraj bez problemow poradzilo sobie z Monica Puig, wygrywajac pewnie 2:0 w setach. Zatem mimo to, ze obie te zawodczniki sa na papierze sklasyfikowane wyzej od niej, to potrafila wygrac. Pokazuje to, ze jest w formie lepszej niz zwykle. Mysle wiec, ze stac ja rowniez na wygrana z Peng Shuai.
⛔ 100
 
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina:*02:00
Spotkanie:*San Antonio Spurs @ Chicago Bulls
Typ:*San Antonio (-7.5)
Kurs:*2,05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam.
Na dzisiejszą noc proponuję pojedynek w Chicago pomiędzy ekipami San Antonio Spurs i miejscowymi Bulls.
Statystyki obu ekip:
Chicago:
średnia punktów: 102
średnia punktów (u siebie): 104
bilans: 27-16
bilans ostatnie 8 meczów: 2-6
San Antonio:
średnia punktów: 102
średnia punktów (wyjazdy): 98
bilans: 27-16
bilans ostatnie 8 meczów: 6-2

Dwie ekipy o takim samym bilansie z tym, że San Antonio jest w ostatnich dniach zakomicie dysponowane. W ostatnich 8 meczach 6 zwycięstw, w przeciwieństwie do Chicago, które w tym czasie wygrywało dwukrotnie. Spurs odzyskali formę i grają teraz naprawdę ciekawy basket z wykorzystaniem swoich wszystkich atutów w postaci Duncana, Parkera , Manu i Leonarda (wrócił po kontuzji). Chicago natomiast grają w kratke i w ostatnim czasie nie zachwycają, na co jakiś tam wpływ mogą mieć kontuzje Noaha i Dunlevyego oraz pierwszoroczniaka McDermotta (wróci na mecz z SAS). W przegranych meczach różnica punktowa na niekorzyść Bulls wynosiła od 6 - 20 punktów. Bulls w ostatnim czasie nie poradzili sobie z Waszyngtonem, Atlantą i Cleveland, a wygrali tylko ze słabym Bostonem. W dzisiejszym meczu przewiduję, że rozpędzająca się z meczu na mecz ekipa SAS poszuka 5 zwycięstwa z rzędu, a że moje straty po ostatnich typowaniach są znaczne oprócz typu na zwycięstwo SAS dokładam na nich handi.
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open 2015
Godzina: 10:30
Spotkanie: Sela D. - Nadal R.
Typ: Nadal R (-8.5 g.)
Kurs: 2.17
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz III rundy turnieju mężczyzn. Rafa po nieoczekiwanych męczarniach z Timem Smyczkiem zapewne nie będzie miał zamiaru spędzać na korcie kilku godzin. Reprezentant Izraela jest obecnie klasyfikowany poza pierwszą setką (107), a jego wyniki w poprzednich rundach (3-2 Struff, 3-1 Rosol i ponad 6,5 h na korcie) to maksimum jego możliwości. Nie wierzę, żeby Hiszpan stracił tutaj co jakiegoś seta, dlatego 9-gemowa przewaga w ogólnym rozrachunku jak najbardziej realna - a kurs bardzo dobry!
✅ 117
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Australia NBL
Godzina: 09:30
Spotkanie: Wollongong Hawks - Adelaide 39ers
Typ: Adelaide 36ers(-4.5)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Ponownie wchodze w Adelaide, chłopaki za wszelką cene chcą grać w playoff.Mają świetny zespół i grają z Hawks czyli z najgorzej broniącą a właściwie nie broniącą ekipą w lidze.W ostatnim meczu odpuścili w IVq i skończyło sie tylko na +5.Jutro ponownie wyjdą mocno zmobilizowani i nie powinni mieć problemów z wygraniem tego meczu.Linia niska, oba zespoły dzielić przepaść.
Za kontuzjowanego BJ Anthony do zespółu wrócił Daniel Johnson i to jest konkretne wzmocnienie.
Reasumując Hawks nie grają już o nic, Adelaide walczy o playoff będąc jednocześnie zespołem o klase lepszym.Bierem to
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna puchar azji
Spotkanie Japonia-ZEA
Typ: Japonia 1 golem
Kurs 3.55
Buk Unibet
Godz: 10:30
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie w ramach fazy Play-Off pucharu Azji, w którym Japonia , która zwyciężyła swoją grupę z dorobkiem kompletu punktów na swoim koncie strzeliła 7 bramek nie straciła żadnej, podejmował bedzie ekipę Zjednoczonych Emiratów Arabskich , które zajęły drugą pozycję i zgromadziły 6 punktów, ZEA, przegrało tylko spotkanie z Iranem, który wygrał całą grupę, w tym spotkaniu jednak moim zdecydowanym faworytem do awansu do półfinału będzie ekipa Japonii, która dla mnie jest faworytem do zwycięstwa w całych rozgrywkach, zespól z kraju kwitnącej wiśni, ogólnie w poprzednich spotkaniach spisuję się dobrze, wygrał 5 swoich ostatnich meczy, strzelił 15 goli i stracił tylko 1 , po mistrzostwach Japonia delikatnie mówiąc obudziła się i teraz prezentuję się znacznie lepiej co prawda nie ma porównania, ponieważ na mistrzostwach mieli dużo lepszych przeciwników niż teraz ,ale co nie zmienia faktu ze wynik idzie w świat, myślę ze w tym meczu też to właśnie Japonia bedzie zespołem o bramkę lepszym od ekipy Zjednoczonych EMIRATÓW ARABSKICH.
⛔ 100
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australian Open
Spotkanie: Eugenie Bouchard - Caroline Garcia
Typ: over 2,5 setów
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
W kolejnej rundzie wielkoszlemowego turnieju w Australii zmierza się dwie młode zawodniczki, mające już za sobą zwycięstwa nad czołówką rankingu WTA. Oczywiście faworytką dość sporą jest &#39;śliczna&#39; Kanadyjka, jednak 21 letnia Francuzka na pewno tanio skóry nie sprzeda. Wyeliminowała już w pierwszej rundzie Kuznetsovą, oraz Szwajcarkę Voegle, bez straty seta. Bouchard jak na razie pokonała mniej wymagające przeciwniczki - Niemke Friedsman i Holenderkę Bertens. Mecz dwóch młodych ambitnych dziewczyn, stawiam na zacięte 3 setowe spotkanie.
⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Holandia Jupiler League
Godzina:20:00
Spotkanie:Oss-Almere
Typ:eek:ver 5,5 bramki
Kurs:7,0
Bukmacher:bet365
Analiza:Na dzisiaj wybrałem mecz z Holenderskiej drugiej ligi która obfituje w bramki a ten mecz szczególnie przykuł moją uwagę a dokładnie ilość bramek co pada pomiędzy tymi zespołami ostatnie ich mecze kończyły się wynikami 2-4, 0-3, 1-4, 3-2, 2-3, 3-4 wiem otym ze bezpieczniej byłoby zagrać over 3,5 po kursie 2,10 lub 4,5 po kursie 3,75 ale ja w tym meczu wole zaryzykować po bardzo ładnym kursie na over 5,5 bramki mam nadzieje ze powtórzy sie ich ostatni wynik z tego sezonu który rozegrali we wrześniu i wtedy było 4-2 dla Almere. Obie ekipy zajmują środek tabeli Oss 9 miejsce a Almere 8 miejsce dzieli ich jeden punkt, średnia bramek mecz drużyny Oss wynosi 4,15 a drużyny Almere 3,35.
Ostatnie wyniki w lidze drużyny Oss są bardzo dobre dla mojego typu ponieważ pada dużo bramek takie jak 5-4 na wyjeździe z drużyną Sittard czy 4-3 z Roda, natomiast Almere no cóż ostatnio mało bramek pada w ich meczach ale mam nadzieję że w tym meczu się to zmieni.
Mam nadzieję ze typ wejdzie ale wiem ze będzie bardzo trudno na aż tyle bramek ale kto nie ryzykuje ten nie wygra dobrych pieniędzy a jescze jedno bo nie wiem co z tą godziną bo na becie jest 16 a na innej stronie o 20 ale zostawiam godzinę 20 bo zawsze o tej godzinie Holandia 2 rozgrywa swe mecze w piątek.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maer 270,4K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue 2 )
Spotkanie: AC Ajaccio - GFCO Ajaccio
Typ: 1
Kurs: 2.40
Godzina: 20.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Francji gdzie odbędzie się 21 kolejka gier Ligue 2.
AC Ajaccio rozegrało w tym sezonie ligowym 20 spotkań w których zdobyło 24 punkty po 5 zwycięstwach, 9 remisach oraz 6 porażkach i zajmuje obecnie 12 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 18-20.
GFCO Ajaccio zdobyło 33 oczka w swoich 20 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 10 zwycięstwach, 3 remisach oraz 7 porażkach co daje obecnie 5 pozycję w tabeli francuskiej Ligue 2, bilans bramek 24-23.
Gospodazre zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 10 razy zdobywając 15 oczek po 4 wygranych, 3 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramek na swoim Stade François Coty 9-8.
Goście zdobyli 8 punktów w swoich 9 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 2 zwycięstwach, 2 remisach oraz 5 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 9-15.
Spotkanie to jak to w derbach bywa zapowiada się bardzo ciekawie i moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy po bradzo dobrym kursie, Athletic Club Ajaccien gra lepiej u siebie i na ten mecz na pewno się bardzo zmobilizuje aby wygrac przed własnymi kibicami w derbach Ajaccio a Gazélec Football Club Olympique Ajaccio większość swojego dorobku do tabeli zdobyło na swoim stadionie lecz na innych obiektach już nie jest tak ciekawie i do tego to derby z moim zdaniem bardziej ututuowanym rywalem co przełozy się na zwycięstwo gospodarzy na swoim Stade François Coty.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 5

pep_guardiola

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki
Spotkanie: Ghana - Nigeria
Typ: X
Kurs: 3.20
Godzina: 17.00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Jutro o godzinie 17:00 spotkają się moim zdaniem dwie drużyny z największym potencjałem kadrowym w Afryce. Drużyna Ghany, z takimi zawodnikami jak Boateng, Ayew, Gyan przeciwko świetnie zgranej ekipie Algerii. W przypadku Ghany pierwszy mecz był falstartem, który zakończył się porażką w stosunku 1:2 z Senegalem, natomiast nawiązując do Algerii trzeba wspomnieć, że w bardzo dobrym stylu (szczególnie w drugiej połowie), pokonali drużynę RPA, chociaż do 67minuty przegrywali 0:1 (Ostatecznie wygrana 3:1). Uważam, że przybita do ściany Ghana da z siebie wszystko, a Algeria będzie walczyć o chociaż jeden punkt, który bardzo przybliży im awans.
⛔ 100
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue 2 )
Spotkanie: Arles-Avignon - Nancy
Kurs: Nancy win 2.40
Godzina: 20.00
Bukmacher: unibet
Analiza:
Arles-Avignon (ostania druzyna tabeli ) podejmuje u siebie Nancy podczas 20 kolejki ligi.
Arles jest mega słabiakiem , przegrywają naprawdę dużo w przedostanim meczu grając ze średniakiem ligi Orleans wywieźli zaledwię 1 pkt mimo tego iż druzyna gospodarzy grała w 10 od 36 minuty.
Nancy jest druzyną z srodka tabeli -zajmuje 8 miejsce. Gra zespołu Association Sportive Nancy-Lorraine jest napewno poniżej oczekiwań na ostatnie 10 meczy 6 porażek 1 remis i tylko 3 wygrane. Niby zle , z drugiej strony bardzo dobrze ponieważ to dało zwyżke kursu na gości którzy moim zdaniem , przełamią jutro złą passe i pojadą równo z Arles poprawiając sobie morale na nastepne mecze.
Jestem pewien iż powyzsze zdania nie przekonały Was do gry i bardzo słusznie , ponieważ najważniejsze zostawiłem na deser ;-D a mianowicie druzyna gospodarzy jutro bez : Bosmel (GK 8/0), Yattara (GK 2/0), Ouaamar (M 18/1), Gigot (M 15/2), van Kessel (F 14/2), Coulomb (M 11/0), Bonne (D 13/0), Hammar (M 9/1), Niang (F 9/1), Chumbonda (D 4/0).
Nancy tylko bez Badalla (5/1)
Kurs wart gry
⛔ 100
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej lodowy - Finlandia Liiga
Godzina: 23.01.2015 17:30
Spotkanie: SaiPa - Pelicans
Typ: over 6,5
Kurs: 5
Bukmacher: Sportingbet
Gospodarze wygrali ostatni mecz z Jyväskylä 2-3 więc mają bardzo dużą motywacje do ponownej wygranej,a goście Pelicans ostatni mecz przegrali 4-1, byl to mecz z jutrzejszym przeciwnikiem Saipa więc chcą przerwac zla passe i odegrac sie na gospodarzach.. Dwa przeciwstawne bieguny - jedni chcą przełamać złą passe , drudzy podtrzymać dobrą passę. Czeka nas zacięte spotkanie, gdzie nikt nie odpuści i będzie chciał osiągnąć korzystny rezultat. Wpadnie minimum 7 bramek. SaiPa - Pelicans spotkali sie rowniez 10.10.2014 i byl to zaciety mecz 3-3 [ 4-3] dogrywka. Saipa czuje sie pewnie bo dwa ostatnie mecze wygrane[w tym mecz z jutrzejszym przeciwnikiem 4-1] , to ich zgubi, podpala sie i ladnie zdziwia gdy beda miec problemy w zacietym spotkaniu. Przewiduje powtorke z pazdziernika - 7 bramek.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA: NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: POR Trail Blazers - BOS Celtics
Typ: Celtics +7 pkt
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

NBA, Portland Trail Blazers (home, 2. West, bilans 31-12) vs. Boston Celtics (12. East, 13-26). Po porażce w Phoenix ekipa Blazers wraca na własną halę by podjąć dopiero 12. drużynę Wschodu - Celtics. Typuję wyrównany mecz i idę w stronę handicapu dla Celtów z dwóch przede wszystkim powodów:
1. Goście przystąpią do meczu zdecydowanie bardziej wypoczęci - w ciągu ostatnich 7 dni rozegrali o 2 spotkania mniej od Blazers.
2. Gospodarze dzisiaj znowu bez L. Aldridge&#39;a - nie muszę tłumaczyć, jak ważna to postać.
Ostatnie 3 zwycięstwa Blazers nad Celtami we własnej hali to wyniki 112:104, 92:86 oraz 91:86. W międzyczasie 2 zwycięstwa Celtów!
✅ 90
 
makaveli23 330,6K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Portland - boston Celtics
Typ: 2/1
Kurs: 5+
Godzina: 4:00
Bukmacher: bet365
Analiza:
W tym miesiacu jestem 2-0 w łamancach w meczach z udziałem Portland, tak wiec czemu nie do 3 razy sztuka? Portland kontynuuje beznadziejna forme juz 1-4 w ost 5 meczach i tak jak sie spodziewalem mieli problemy z Sacramento, wczoraj z Phx juz troche lepiej choc mieli przestoje, brakuje Aldridga i tutaj tez pewnie go zabraknie. Boston calkiem dobry mecz z Clippers, ktorym napedzili stracha i przegrali minimalnie no i nic nie stoi na przeszkodzie by przypomniec sobie o łamancach jakimi raczyli nas na poczatku sezonu tyle ze innym skladem i najczesciej u siebie, ale ja sadze ze podejda do tego spotkania na luzie i pozytywnie, podczas gdy do Portland wróci lekka zamułka.
⛔ 100
 
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA: NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Chicago Bulls - San Antonio Spurs
Typ: Spurs -6,5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Wypatrzyłem ciekawy mecz, który rozpoczyna się za niecałe półtorej godziny. Kurs na czysty win Spurs to ok. 1.4, więc wolę zagrać mały handicap. Typ wynika po pierwsze ze słabości Chicago, które w ostatnich meczach gra po prostu słabo. Na własnym parkiecie - 4 porażki na 5 spotkań, w tym z Utah, czy Orlando. Niby bilans mają całkiem dobry, dokładnie taki sam jak San Antonio, lecz faworyta dzisiejszego spotkania widzę w zespole gości, który zaczął w końcu grać na miarę swoich możliwości. Zwłaszcza wygrana 17.01 z bardzo dobrym Portland może robić wrażenie.
Dwa ostatnie mecze w Chicago wygrywali właśnie Spursi, różnicą 8 i 14 punktów, więc mam nadzieję, że dziś nie będzie niespodzianki i San Antonio wygra spotkanie różnicą przynajmniej 6 punktow.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Wta Australian Open
Shvedova - Peng
godzina 01.00
typ wygra pierwszego seta i przegra mecz Peng
kurs 9.00
Bet365
Analiza króciutka bo mecz za moment.Shvedova w formie pokonała Savarowa , gra mocno i ambitnie dla mnie tutaj jest faworytką .Niemniej jednak mecz powinien być wyrównany Peng z reguły dobrze zaczyna natomiast róznie kończy im dalej w mecz tym gorzej , dlatego taki typ.Typ ryzykowny ale ryzyko adekwatne do kursu.
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Australian Open 2015 (Australia)
Godzina: 07:00
Spotkanie: Tomic Bernard-Groth Samuel
Typ: Over 39.5 gemów w meczu
Kurs: 1.96
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Ponownie idę w stronę overa lecz w tym przypadku nie pierwszym secie,a w całym meczu. Spotyka się dwóch Australijczyków także publika będzie za jednym jak i drugim. Faworytem według bukmacherów jest Tomic który w chwili obecnej jest na 66 miejscu a w przeszłości był 27. Jego najlepszym osiągnięciem w tym turnieju było dotarcie do trzeciej rundy. Bernard w pierwszej rundzie pokonał ze stratą seta Kamke,a w drugiej rundzie po meczu walki pokonał Kohlschreibera 6:7, 6:4, 7:6, 7:6.
Jego przeciwnikiem będzie Samuel który jest na 82 miejscu ATP i jest to prawie jego najlepszy wynik. Podczas Australian Open doszedł najdalej do 1 rundy w 2014 roku także mecz z kumplem będzie poprawieniem osiągnięcia z przed roku. Groth pokonał Serbską nadzieję tenisa, Krajinovica w trzech setach oraz kolejno Australijski młody talent Kokkinakisa i o dziwo pokonał go w pięciu setach bez żadnego tie breaka. Panowie grali ze sobą raz w 2011 roku i wygrał Tomic 6:4, 7:6 lecz to było bardzo dawno temu.
Moim zdaniem Grtoh zrobił duże postępy ponieważ zrzucił sporo zbędnych kilogramów i widać to dość wyraźnie,a dźwiganie tylu kilogramów na dłuższą metę na pewno jest minusem. Ale nie tylko schudł ponieważ widać poprawę w gibkości oraz w poruszaniu się na korcie...mało tego ponieważ bekhend jak i forhend też napawają optymizmem w porównaniu do tego co było kilka sezonów temu. Serwisu poprawiać nie musi ponieważ jest jednym z lepszych w całym turze. Zachwalam Grotha ale wiadomo,że jeszcze wiele mu brakuje a najwięcej w wymianach.
Tomic natomiast prezentuje znacznie inny styl gry. Zazwyczaj Bernard jest &quot;przyklejony&quot; do końcowej lini i bardzo dobrze mu to wychodzi ponieważ prezentuje ofensywny styl gry. Forhend i jego przyśpieszenie z nadgarstka sprawia,że nie jeden dobry tenisista odprowadza tylko piłkę wzrokiem. Wyżej wymienieni tenisiści nie są Bogami returnu także jeśli nie będą mieć wielu chwil słabości to powinniśmy oglądnąć kilka tie braków w meczu. A w rozgrywkach dodatkowych wiadomo...wszystko jest możliwe i decyduje jedna piłeczka, jeden punkt. Uważam,że Groth powalczy w tym meczu i wcale nie jest na straconej pozycji. Możemy zobaczyć ponownie 5 setów.
⛔ 100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Tenis Australian Open
spotkanie R,Nadal - D.Sella
godzina 10.30
Typ zw Sella
kurs 8,14 pinnacle
Moja Analiza będzie kiepska , coż sensacja goni sęsacje , Wozniacki Ivanovic Stosur za burtą , Federer dostaje od Sepiego 2 do 0 , to sport i tu wszystko się może zdarzyć , Janowicz wyeliminował Monflisa , młodzi atakują !Dudi Sella grac w tenisa potrafi a Nadal się Kończy , Timowi Smyczkowi prawie się udało , może Dudi dzisiaj znowu trafi słaby dzień Nadala .Próbuję za drobne rzecz Jasna ale kto wie...
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Piłka nożna Puchar Azji
Godzina 10:30
Spotkanie - Japonia : ZEA
Typ -Pierwszy gol w meczu / Keisuke Honda
Kurs - 5.50
Buk - Bet365
Analiza :

Za chwilę drugi mecz ćwierćfinału Pucharu Azji w którym główny kandydat do wygrania tego pucharu Japonia podejmować będzie ZEA i jak wiemy faworytem w tym meczu są Japończycy co zresztą widać po kursach ale chyba i nie tylko . W tym turnieju Keisuke Honda wystąpił we wszystkich trzech dotychczasowych pojedynkach i w każdym zdobył bramkę , w pierwszym pojedynku z Palestyną zdobył trzeciego gola dla Japonii a Japończycy wygrali w sumie 4:0 , drugi mecz z Irakiem Japonia wygrała skromnie 1:0 a bramkę już w 23 min gry z rzutu karnego strzela Keisuke Honda no i wreszcie w ostatnim meczu z Jordanią Japończycy wygrywają 2:0 a pierwszego gola w 24 minucie gry strzela Keisuke Honda i jak tu nie zaryzykować że i dziś jako pierwszy na listę strzelców wpisze się właśnie on prawy napastnik Milanu który w tym sezonie wpisał się na listę strzelców 6 razy tak wiec zaryzykuję i liczę na pierwszego gola w tym meczu zdobytego przez Japońskiego snajpera Keisuke Honda !
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom