>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 22.11.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 22. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka NBA
Godzina : 02:00
Spotkanie : Houston Rockets : New York Knicks
Typ : Knicks Handicap +5.5
Kurs : 1.71
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Trochę powtórzę moją poprzednią analizę z pojedynku Rockets : Celtics. Mamy bardzo podobną sytuację dzisiejszej nocy. Wtedy gracze z Bostonu grali w Oklahomie(wygrali) i w sytuacji b2b przyjeżdzali jako 5.5 dog do Rockets, gdzie bezproblemowo wygrali z faworyzowanymi gospodarzami. Dziś w nocy gracze z Nowego Yorku grali w Oklahomie(wygrali) i w sytuacji b2b przyjeżdzają do Rockers jako 5.5 dog. Bukmacherzy w nocy zdołali zmniejszyć linię o 1pkt.
Rockets po zmianie trenera wygrali 1 spotkanie i zdołali również przegrać jedno. Wiele się nie zmieniło oprócz przesunięcia Lawsona na ławkę. Wciąż mamy wielkie problemy w defensywie(do której Rockets po prostu się nie przykładają). Nie zmieniła się również ilość strat - dziś zanotowali oni ich aż 23. Status quo również jeśli chodzi o rzuty za 3. Dziś w nocy np. 6 na 29.
Piłki praktycznie nie trafiają w ręce Howarda, Brewer nic nie daje z ławki.
Knicks są mega pozytywnym zaskoczeniem i w życiu bym nie pomyślał, że postawię na nich chociaż złotówkę w spotkaniu z Rockets i to na wyjeździe. Mają obecnie jedną z lepszych ławek w lidze - potrafi ona regularnie dostarczać 30+ pkt. Melo wygląda bardzo dobrze. Afflalo z meczu na mecz będzie się rozkręcać, a Porzignis i Lopez trzymają stały przyzwoity poziom.
Rockets to wciaż zagubiona drużyna, która nie chce bronić(pozdrawiam Lukascash który mówił już o tym bardzo bardzo dawno). Myślę, że na obecną chwilę każda drużyna może powalczyć z Rockets.
Dla przypomnienia Rockets byli w tym sezonie faworytem(-5.5) aż 3 razy i za każdym razem przegrali.
The Knicks have gone 5-0 ATS (3-2 SU) in six road games this season.
✅ 71
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Koszykówka NBA
Spotkanie Indiana-Milwaukee
Typ: Indiana wygra w przedziale 6-10 punktów
Kurs 4.75
Buk Sportingbet
Godz: 01:00
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie NBA pomiędzy drużynami Indiaca Pacers oraz Milwaukee Bucks, gospodarze są faworytem w tej rywalizacji pod wieloma względami, ich poprzednie spotkania napawają kibiców optymizmem, 10 rozegranych spotkań i tylko 3 porażki, w swojej hali natomiast 4 spotkania wygrane pod rząd, goście natomiast 3 porażki pod rząd na wyjazdach, nie idzie im ta gra zbyt dobrze i myślę że w tym meczu nie będą w stanie się przełamać, ponieważ obecnie Indiana jest mocnym zespołem , który w konferencji wschodniej zajmuje 6 pozycję goście są na miejscu 13 i ich poprzednie mecze nie wygladały zbyt dobrze pod żadnym wzgledem. Historia też zdecydowanie przemawia za zespołem gospodarzy, ponieważ ostatnie 8 meczów rozegranych w tej hali to aż y7 wygrancyhn zespołu z Indiany i tylko 1 porażka, tutaj myślę że będzie podobnie i handicap spokojnie zostanie pokryty.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Dyscyplina : piłka nożna - a league (Australia)
Godzina : 07:00
Spotkanie : Adelaide United - Newcastle Jets
Typ : Adelaide zachowa czyste konto - NIE
Kurs : 1.5
Bukmacher : Bet365

Analiza :
Beta trochę poniosło. Opisywałem ostatnio drużynę Adelaide United, nie będę się specjalnie powtarzał, dodam tylko, że ostatni mecz z drużyną ze stolicy Nowej Zelandii tylko potwierdził kilka spraw. Po pierwsze: DEFENSYWA ! padaka, tragedia. błąd za błędem. Serio, gdyby nie tak słaba defensywa to wyniki wygladałyby całkiem nieźle bo w ostatnim meczu poczynania ofensywy wyglądały całkiem przyzwoicie. Podam jeszcze raz statystyki: 6 spotkań bilans bramek 6:15.
Szczerze powiedziawszy zespół Newcastle Jets nie jest mi specjalnie znany. Przeglądam skróty i statystyki i wyglądają mi oni przeciętnie,ale nie słabo. W ofensywie groźni zwłaszcza przy stałych fragmentach gry. Nie są specjalnie bramkostrzelni, ale dość regularni w tym aspekcie. Na 6 spotkań w 5 zdobyli przynajmniej bramkę. Buki chyba cały czas sugerują się wynikami Adelaide z poprzedniego sezonu. Ludzie z resztą podobnie. Nie wykluczam ich zwycięstwa, ale kurs rzędu 1,7.. to śmiech. Bramka dla gości, powinna być formalnością. Mając jednak na uwagę słabą znajomość ligi atakuję za 2j. To i tak dość wysoko jak na moje zarządzanie budżetem. POLECAM.
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka NBA
Godzina: 02:35
Spotkanie: Grizzlies@Spurs
Typ: Grizllies+8
Kurs: 1.91
Bukmacher: WilliamHill
Analiza; Spurs są jednym z najlepszym ale z trudem ciągle idzie im z Aldridgem i przez to grają w kratke, nieregularnie.Grizzlies graja fatalnie ale w takim meczu z takim rywalem Z-Bo Gasol I Mike Conley się zmobilizują.Do tego ławaka wcale już nie taka słaba popatrzmy: Chalmers-Jeff Green-Courney Lee-Qiuncy Pondexter, not bad co? Wiadomo Spurs to mistrzowskie trio które ciągle gra świetnie dziś jak Niedźwiedzie nie wygrają to czuję że trochę powalczą na czele z Tonym Allenem. Tony Parker będzie miał dziś ciężko. Szanse na handicap więc daję jakieś 65% i gram to na konkursie w typach dnia.
⛔ 100
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 17:30
Spotkanie: Ingolstadt - Darmstadt
Typ: X
Kurs: 3.31
Bukmacher:ComeOn
Analiza:
Zazwyczaj nie stawiam na remisy ale tym razem jest dobra okazja. Spotkanie dwóch beniaminków ligi. Obie drużyny należą do zespołów z czołówki Bundesligi jeśli chodzi o defensywę. Ingolsadt ma tych bramek najmniej straconych zaledwie 9 , goście dali sobie strzelić goli 16 co plasuje ich na 3 pozycji w tej klasyfikacji. Oba teamy nie grzeszą też skutecznością, gospodarze są w tym najgorsi w całej lidze z 7 bramkami na koncie(zaledwie 2 na własnym boisku), Darmstadt zdobyło goli 13(6 na wyjeździe) co jest trzecim najsłabszym wynikiem. Liczba remisów w tym sezonie Ingolstadt - 4, Darmstadt - 5(po 12 kolejkach). Wyniki bezpośrednich spotkań z zeszłego sezonu? Dwa remisy. Jak widać, liczby sugerują że kolejna nierozstrzygnięta gra jest bardzo prawdopodobna i ja w to wchodzę.Goście zagrają bez swojego drugiego najlepszego strzelca S.Wagnera(3 bramki)
⛔ 100
 
B 3

bet4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (Niemcy - Bundesliga)
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hertha Bsc - 1899 Hoffenheim
Typ: Over 2,5 bramki
Kurs: 1,96
Goście w tym sezonie wygrali tylko jeden mecz. Nic więc dziwnego, że są na przedostatnim miejscu w tabeli. Hertha z kolei spisuje się znacznie powyżej oczekiwań. Jest na czwartym miejscu w tabeli, a u siebie przegrała jak dotąd zaledwie jeden mecz - dwie kolejki temu z rozpędzoną Borussią MGladbach. Moim zdaniem najlepszy typ na mecz Herthy z Wieśniakami to over. Wynik jest bowiem w mojej ocenie kwestią otwartą
Brak bukmachera ⛔ 100
 
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
NHL
1:30 AM
Florida Panthers v New York Rangers
@New York Rangers ML (1.70)
Betsson

Z jednej strony widzę tu prawdopodobieństwo kontynuacji bessy jak w przypadku Habs ale jednak z drugiej, Rangers osiągają duże lepsze statystyki nawet w okresach słabszej gry w porównaniu do Canadiens. Z przeglądu gry w/w obie ekipy naprawdę wyglądają podobnie. Pantery są typową ekipą własnej tafli i BankAtlantic Center stanowi ich główne źródło zdobyczy punktowych. Złamanie pewnej bariery obronności Florida straciła ostatniej nocy przegrywając z Ducks 1:3. Mimo sporej sympatii do Kaczorów trzeba w końcu odciąć się od poprzedniego sezonu i przyjąć realia obecnego. Dla chcących obstawić to spotkanie w grubszym pliku sugeruje obejrzenie powtórki. Panthers naprawdę pozwolili na zbyt wiele gościom i wynik raczej powinien obciążać w większym stopniu kiepską postawę gospodarzy a nie wzbudzać kolejny impuls w wiarę kibiców Anahiem. Na moje skromne oko Florida zdecydowanie zagra z nastawieniem defensywnym i sporą część odpowiedzialności przerzuci na barki Jaromíra Jágra. Oprócz jego dyspozycji drugim segmentem budowy ostatecznego wyniku będzie gra w PP. To moje przypuszczenia. Mecz naprawdę ciężki do wytypowania i nie biorę tu na wgląd dotychczasowych wydarzeń w konferencji wschodniej. Rangers tworzy lepszą drużynę i myślę, że będzie to zacięty mecz ale jednak Strażnicy wyjdą z niego zwycięsko.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Boks (kategoria średnia)
Godzina: 5:00
Spotkanie: Miguel Angel Cotto - Saul Alvarez
Typ: wszystkie rundy : poniżej 6,5 (czyli walka będzie trwała mniej niż 6,5 rund)
Kurs: 5,25
Bukmacher: Unibet
Analiza: Ta walka ma dość dużego faworyta i jest nim Saul Alvarez. Miguel Cotto ma już 35 lat i najlepsze lata kariery za sobą. Ta kategoria wagowa w jakiej zawalczą nie jest najodpowiedniejsza dla Cotto, bo jest na nią po prostu za mały. Saul Alvarez w dniu walki będzie sporo cięższy od swojego przeciwnika, a co za tym idzie dużo silniejszy. Widzę tu spore szanse na wygranie Saula Alvareza przed czasem i to już nawet w pierwszej połowie walki. Miguel Cotto znany jest ze stylu walki, który może się podobać, bo w swojej długiej karierze stoczył już wiele ringowych wojen. Saul Alvarez też lubi tak boksować, więc powinna to być bardzo dobra walka i zakończenie wbrew kursom może przyjść szybko. Saul Alvarez swoją ostatnią walkę stoczył z Kirklandem i wygrał już w trzeciej rundzie. Już w pierwszej rundzie Kirkland był liczony. Cotto niewiele dłużej walczył z Geale, bo w czwartej rundzie wygrał. Obaj panowie za sobą nie przepadają, także od początku powinna być wojna w ringu i wszystko może się szybko skończyć.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:00
Winnipeg Jets - Arizona Coyotes
Bryan Little to score
(3,05) Unibet
Dzisiaj już bogata oferta z National Hockey League. Wiec trzeba upolować jakąś zwierzynę. Kurs na odrzutowców zabezpieczającą dogrywką jak dla mnie nie opłacalny. Różne cyrki mogą być więc sobie idę w stronę zawodnika Little, który gra w Jets i który jest wspierany na jednej linii z Wheelerem i Laadem. Bryan nie co ucichł z golami, ale to w każdej chwili ogromny potencjał. Ostatni mecz, nie co dziwaczny bo miał też kilka sytuacji, ale jednak nie odnotował ani jednego trafienia na bramkę. Tak samo Wheeler. Jak by się zgadali. Tylko że Wheeler wtedy zaliczył asystę. Little już wiele razy pokonywał ekipę Kojotów. On ma to do siebie, że potrafi strzelić pierwszy bramkę w meczu i jak już on pierwszy strzela, to jego team wygrywa. Czasami strzela w pierwszych minutach, a czasami dopiero w przewadze. Kojoty jednak poprawili się w ofensywie i nie skreślałbym tutaj ich. Mimo, że grają w delegacji. Jets głodni playoffów, muszą takie mecze wygrywać. A przede wszystkim musi strzelać Little. Od niego wymaga się jak najwięcej. Próbujemy kurs póki co świetny.
⛔ 100
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja
Spotkanie: Besiktas-Sivasspor
Godzina:18
Typ: 1
Kurs: 1.43
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
Besiktas wygral 5 z ostatnich 6meczow ligi tureckiej, jesli wygra wskoczy znowu na fotel lidera wiec jak widac motywacje ma spora. Z drugiej strony Sivaspoor nie wygral zadnego z ostatnich 7wyjazdowych meczow i zajmuje miejsce spadkowe w lidze do tego meczu przystapi powaznie oslabiony brakiem kilku zawodnikow. Besiktas jest w tym sezonie naszpikowany znaczacymi nazwiskami w europejskim futbolu jak Gomez, ktory walczy o korone krola strzelcow,Quaresma,Tore,Sahan,Sosa czy rozchwytywany Ozyakup i powinien wygrac spokojnie wygrac ten mecz gdyz oba zespoly dzieli przepasc.
✅ 43
 
P 0

ponczek73

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (Ekstraklasa Polska)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Typ: BTS (obydwie drużyny strzelą)
Kurs: 1,83
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Lech będzie chciał wygrać w Szczecinie, żeby załapać się do pierwszej osemki, także bedą od początku chcieli dominować na boisku a że Pogoń u siebie potrafi strzelać bramki typuje,że obydwie drużyny strzelą! Dla odważniejszych proponuje wygrana Lecha/BTS kurs 5.5.
Kiepska analiza
 
stanley-63 897,4K

stanley-63

Typer
⚽ Holandia - Eredivisie
Godzina 14:30
- Feyenoord : Twente
- Feyenoord strzeli over 4.5 gola
- 8.00 / Bet365
Po wczorajszym remisie zespołu PSV dziś Feyenoord ma szansę wskoczyć na miejsce nr. 2 w Eredivisie , warunek oczywiście jest jeden czyli wygrana z Twente i zapewne tak też się stanie gdyż Feyenoord u siebie nie przegrał jeszcze w tym sezonie ani jednego meczu chociaż podejmował ostatnio lidera czyli zespół Ajaksu wtedy padł remis , w tym pojedynku to portowcy wyszli na prowadzenie kiedy w 38 min gry van Beek Sven zdobył pierwszego gola jednak w ostatecznym rachunku Ajax zdołał strzelić na 1:1 i mecz zakończył się remisem , dziś przewiduję że Feyenoord będzie miał dużo łatwiej i nie powinno być kłopotu ze zdobyciem 3 pkt gdyż Twente w tym sezonie gra fatalnie co też pokazuje ich miejsce w tabeli gdzie zajmują 15 pozycję z zaledwie 9 pkt na domiar złego goście w meczach wyjazdowych z bilansem 0-2-4 i br. 5:12 a ich ostatnie dwa spotkania to tragedia i tak najpierw porażka w meczu wyjazdowym z Ultrechtem 4:2 a ostatni mecz u siebie z Heerenveen i 1:4 , dlatego też mój typ idzie w kierunku bramek Feyenoordu i liczę że Dirk Kuyt i spółka powinni dziś sobie postrzelać , Dirk Kuyt w meczu Feyenoordu u siebie z AZ strzelił 3 bramki dlatego też liczę na niego ale nie tylko bo wspomniany wcześniej van Beek Sven także zapewne będzie miał ochotę coś ustrzelić , tak czy siak na 5 bramek portowców dziś stawiam bo uważam że będzie lekko , łatwo i przyjemnie na De Kuip w Rotterdamie !
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
Typ: X
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W pierwszym niedzielnym spotkaniu naszej Ekstraklasy dojdzie do pojedynku dwóch zespołów z dolnej części ligowej tabeli. I mimo, iż różnica między Podbeskidziem Bielsko-Biała a Zagłębiem Lubin różnica punktowa to tylko 1 punkt to jednak według wielu obie ekipy w tym momencie znajdują się na dwóch różnych biegunach. Otóż Podbeskidzie po laniu u siebie z Wisłą (0-6) nie przegrała 6 kolejnych meczów ligowych (3 remisy i 3 zwycięstwa). Zagłębie natomiast nie potrafi wygrać od 6 meczów ligowych (3 remisy i 3 porażki), dodatkowe odpali również z Pucharu Polski gdzie 2-krotnie przegrali z Lechem Poznań.
Wydaje się więc, że za faworyta należy uznawać w tym meczu gospodarzy ja jednak obstawiam (być może trochę ryzykownie) podział punktów. Jak widać po serii ostatnich 6 kolejkach zarówno Podbeskidzie jak i Zagłębie (mimo, że jak już wspomniałem obecnie są na dwóch odległych biegunach) jednak rzecz się powtarza. Otóż obie ekipy często remisowały swoje spotkania - po 3 mecze. Zresztą w naszej Ekstraklasie zarówno jedni i drudzy pod względem remisów są w górnej części tabeli. Owszem jest Wisła (9 remisów), Pogoń czy Górnik (po 8 remisów) ale za nimi są Podbeskidzie (7) oraz Zagłębie (6).
Warto też zwrócić uwagę, że w ostatnich 8 meczach Ekstraklasy między tymi zespołami połowa zakończyła się remisami. Myślę więc, że warto spróbować w tym meczu zagrać podział punków, bo oprócz tego, że jednym w ostatnim czasie idzie lepiej a drugim gorzej to jednak pod względem potencjału i chyba też możliwości są to zbliżone do siebie drużyny.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to gospodarze dziś wydaje się, że zagrają w najmocniejszym składzie. W ekipie &quot;Miedziowych&quot; za kartki pauzują Konrad Forenc oraz Maciej Dąbrowski.
⛔ 100
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga 2
Godzina: 13:30
Spotkanie: Freiburg - Paderborn
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Trochę dziwi mnie tak wysoki kurs, może dlatego że to 2 niemiecka. Wice lider gra z 15 drużyną. Gospodarze są mocni u siebie (4-2-1 22-13), dla mnie to robi wrażenie. Goście na wyjazdach 2-0-4 (4-8).
Myślę, że gospodarze są na tyle mocni by pokonać rywala. Padeborn w tym sezonie na wyjeździe nie zapunktował serią, w ostatnim meczu z Unionem Berlin wyczerpał limit na kolejne 2 mecze wyjazdowe, bo to nie taki zespół gdzie działa prawo serii.
Podsumowując, gospodarze są mocniejsi i tego typu rywali odprawiał przeważnie z handi.
✅ 85
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Premier league Anglia
17 00
Tottenham - West Ham
Tott i bts
3.10
B365
Witam na dziś wybieram przedostatni mecz z kolejki premiership gdzie Tottenham podejmie West Ham. Na white hart lane derbowe zmaganie obu drużyn napewno będzie ciekawe. Oczywiście favorytem są koguty gdyż na własnym obiekcie jeszcze w tym sezonie nie poczuli goryczy porażki. Z kolei młoty w tym sezonie mieli patent na drużynyz wyższej pułki. Ale i tak wydaje się że west ham zaczyna tracić dobrą passę po ostatnich dwóch meczach przegranej z watfordem na wyjeździe i ledwo wywalczonym remisem u siebie z evertonem także koniec passy chyba nadszedł. Koguty mają mocną zgraną ekipę i myślę że powalą młotów paroma bramkami. Te mecze derbowe często kończyły się golami po obu stronach lecz dziś myślę że koguty strzelą ich więcej. powodzenia
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
silwo1948 88

silwo1948

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Typ: 2
Kurs:
2.43
Bukmacher:
Otobet
Analiza:
Spotkanie Ekstraklasy pomiędzy Pogonią i Lechem. Pogoń obecnie zajmuje 6 miejsce Lech 15. Pogoń ostatnio notuje spadek formy jeszcze 3 kolejki wcześniej byli vice-liderem lecz ostatnie 5 meczy to 1-2-2 bramki 4-6. Lech pod wodzą Jana Urbana zaczął zwiększać tempo i brnąć do przodu dziś co prawda jeszcze miejsce spadkowe lecz dziś mogą przeskoczyć Śląsk Wrocław. Pod wodzą nowego trenera kolejorz przegrał tylko z Fiorentiną w lidze ostatnie 5 spotkań 2-2-1 bramki 9-9 przy czym porażka zanotowana jeszcze przed objęciem zespołu przez trenera Urbana. W tym wygrana w Warszawie z Legią. Dziś kurs bardzo wysoki w porównaniu z tymi kursami gdzie Lech dostawał lanie przy kursach około 1.40 na kolejorza. Dla mnie pewniak więc stawiam na Lech.
✅ 143
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna, Brazylia
Godzina 20:00
Spotkanie: Corinthians - Sao Paulo
Typ : 1
Kurs 2.25
Buk Bet365
Analiza:
Spotkanie na szczycie pomiędzy liderem ligi brazylijskiej Corinthians a 4 Sao Paulo.
Bilans Corinthians 23-8-4, bramki 64-27, Sao Paulo 16-8-11, bramki 48-39.
Za typem przemawia fakt, że na 15 ostatnich ligowych spotkań u siebie Corinthians
wygrało ... uwaga...14, łoją po kolei wszystkich, jedno zremisowali, ale z niebyle kim, bo z 3 Gremio 1-1, stracili bramkę, wyrównali, ale już nie dali rady pokonać rywala.
W tych 15 spotkaniach, tylko w 6 dali sobie strzelić bramkę, a 8 razy wygrywali więcej niż 1 bramką.
W ostatnim spotkaniu bezpośrednim (co prawda w pucharze, ale jednak) wygrana Corinthians 2-0.
Kusi, aby dać handi po kursie 4.0, ale po serii 3 meczów kończących się wynikami 3-0, 2-0, 3-0, zagrali kolejno na 1-0 i 2-1, więc pozostanę przy czystej jedynce.
Typ podałem z samego rana,a nie przed meczem, aby osoby, które zechcą
skorzystać z mojej podpowiedzi, zdążyły sobie ułożyć kupon ????
Jak pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis - WTF
Godzina 19:00
Spotkanie: Federer - Djokobic
Typ : 1
Kurs 2.9
Buk Betsson
Analiza: Ostatni moj typ byl bledy, ale nadal czuje, ze Djoko nie wygra tego turnieju. Federer juz w grupie pokonal 2;0 dzisiejszego rywala. Djoko wczorsj mial kilka ciekawych zagran, ale sporo dopisywalo mu szczescia. Dzis wiekszosc publicznosci bedzie szalala za zagraniami Rogera i to bedzie spory atut. Nadal twierdze, ze Novakoei sporo brakuje do szczytu formy. Roger bedzie chcial sie odbic za poprzedni rok i pokarze, ze to on jest mistrzem w Londynie. Swietna forma Federera, na 5 meczow, 5 wygranych.
⛔ 100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna, Bośnia i Hercegowina
Godzina 13:00
Spotkanie:Zeljeznicar - Borac Banja Luka
Typ : Zeljeznicar wygra dokładnie jednym golem
Kurs 3.30
Bukmaher: Unibet
Analiza:

Witam, dzisiaj pieniądze zainwestuje w mecz pierwszej ligi Bośni i Hercegowiny gdzie Zeljeznicar podejmować będzie na własnym stadionie Borac Banja Luka, co przemawia za moim typem, to fakt ze Zeljeznicar mecz ten musi wygrać żeby nie oddalić się od czołówki i zmniejszyć stratę do miejsca 1...
Dlaczego tylko jednym golem ? ostatnie 5 meczy Zeljeznicar na własnym stadionie z Borac Banja Luka kończyły się wynikami 1-0 ???? jak wiemy w BiH nie gra się jakoś super offensywnie i nie zdobywa się tak dużo bramek.. czesto zespoły wygrywają jedną bramką (oczywiście cel osiągając - 3pkt)
Zeljeznicar na swoje ostatnie 15 spotkań aż 9 kończyła zwycięstwem jedną bramką !
Borac Banja Luka na 15 ostatnich meczy przegrywała aż 6 krotnie różnicą jednej bramki, czyli też nie źle, biorąc pod uwagę że dzisiaj ,,muszą&quot; przegrać ????
Dla mniej odważnych można pokombinować Zeljeznicar i mniej niż 2,5 gola albo 3,5 gola, ale kursy nie warte ryzyka... lepiej po kursie ponad 3 pograć w.w typ ????
Zła data ⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom