>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 22.11.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 22. Listopada

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin – Piast Gliwce
Typ: 1
Kurs: 2,06
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Drużyna z Lubina zdaje się mieć wszystko czego potrzeba by walczyć o najwyższe lokaty w naszej lidze. Stabilizacja finansowa, dobry sponsor, dość nowoczesną bazę i stadion, piłkarzy z całkiem ciekawym CV jak na ligę Polską i na końcu trenera, który w ostatnich latach odmieniał przeciętne drużyny, na takie, które walczyły później o mistrzostwo. Mimo tego wszystkiego Zagłębie zajmuje 15 pozycje w tabeli! Zadaje sobie zatem pytanie, jak tragicznie ta drużyna musi być przygotowana do sezonu.
Trener Orest Leńczyk jest już jakiś czas trenerem Miedziowych i ostatnio miał trochę więcej czasu (przerwa reprezentacyjna) po serii meczów co 3 dni na przygotowanie drużyny „po swojemu”. Wbrew pozorom sezon wcale stracony jeszcze dla Zagłębia nie jest. 8 punktów straty do 8 miejsca, które premiuje do gry o mistrzostwo po 30 kolejkach i wciąż gra w Pucharze Polski. Jednak, aby ratować ten sezon trzeba zacząć zdobywać 3 punkty w meczach u siebie! I na to też zwracał uwagę trener gospodarzy przed tym meczem.
Drużyna Piasta też ten sezon ma bardzo przeciętny, a na wyjazdach bywa że spisuje się katastrofalnie (choćby 0-4 z Pogonią, 0-3 z Wisłą), dlatego myślę, że drużyna z Gliwic jest idealnym rywalem na przełamanie dla piłkarzy Zagłębia. Kurs na takie wydarzenie też bardzo fajny, dlatego polecam grę na gospodarzy w tym meczu.
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - LA Clippers
Typ: Oklahoma City -5
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza: Czas na rewanż ze strony Thunder. W poprzednim bezpośrednim spotkaniu Thunder zagrali dobre spotkanie z Clippers, szli w łeb w łeb, potem wyrzucono dobrze spisującego się Ibake i wszystko poszło na marne. Wszystko zaczęło się od słabej gry w pomalowanym, Los Angeles to wykorzystało i zgarneli wina. Teraz Clippers jadą do Oklahomy, gdzie będzie ciężko wygrać. Gospodarze nie przegrali jeszcze w Chesapeake, grają tam solidnie, dwójka liderów w formie + Ibaka najprawdopodobniej w pełni dostępny na przestrzeni całego pojedynku. Los Angeles wykorzystali dzisiejszą slabszą skuteczność Wilków, nie można im odmówić dobrej dyspozycji ale w lepszej pozycji kondycyjnej są zdecydowanie Thunder, którzy nie grali od dwóch dni. Warto też wspomnieć, że następny mecz grają dopiero 25 dlatego też dadzą maksymalnie 100 procent na parkiecie. W tym momencie grają bardzo ofensywnie, przekraczają ponad setkę na mecz, a z Clippers nie widzę problemów żeby nie przekroczyli powyższej linii. Los Angeles też stawia głównie na atak, posiadają szeroką ławką i swoje również trafią. Spodziewam się, że Oklahoma rzuci jeszcze więcej niż w Staples Center - prawdopodobnie zrobiliby to gdyby nie incydent Ibaki z Barnesem. Obie drużyny są w stanie przyspieszyć swoją grę w każdym momencie i myślę, że spotkanie będzie stało na wysokim poziomie jeżeli chodzi o ofensywę.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
smolinekk 24

smolinekk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Phoenix Coyotes v Colorado Avalanche
Typ: Spread -1,5 phoenix
Kurs: 3,40
Bukmacher: Sportingbet

Analiza :
W nocy o godzinie 03:00 dojdzie do pojedynku dwóch ekip a dokładniej phoenix z colorado. Według mnie faworytem w tym spotkaniu jest zdecydowanie drużyna gospodarzy . Na 5 ostanich spotkań na własnej talfi wszystkie kończyły sie ich zwycięstwem. Natomiast drużyna gości notuje spadek formy i już nie cieszy aż tak ta gra jak mialo to miejsce na początku sezonu . Myślę ze warto sie pokusić na ten kurs bo drużyne phoenix na własnej tafli bedzie ciezko zatrzymać. Po statystykach H2h widać także ze drużyna z colorado nie radzi sobie w spotkaniach z Phoenix na ostatnie ich 5 spotkań 4 razy przegrali i tylko raz wygrali i to w dodatku po dogrywce.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL, Hokej.
Winnipeg Jets - Chicago Blackhawks OT
(1.70) Bwin !
Corey Crawford vs Ondrej Pavelec Tak nazwę ten pojedynek, pojedynek bramkarzy. Niewątpliwie maja coś w tym meczu do udowodnienia. Odrzutowce w ostatnim meczu polegli w karnych z Płomieniami, a wydawać się mogło, że rywal jak na tacy podłożony i kolejne łatwe punkty do zdobycia. Ale jednak tak się nie stało. Mimo że mieli więcej okazji i więcej strzałów na bramkę rywala, to i tak bardziej precyzyjni byli gracze Flames. Byłem nie co w szoku, widząc wynik, w którym mając taką przewagę, jeszcze ten mecz przegrać. Płomienie, to nie ogórki, jednak i mimo, że nie mają mocnej paki, to potrafią wiele namieszać w lidze i robią to dość sumiennie, bo często ładują po 2-3 gole w meczu. Natomiast Jastrzębie, polegli z Lawinami, nie co zdziwienie moją twarz uraczył sam wynik, bo takiego pogromu to ja nie widziałem, ale nie oglądałem meczu wiec nie mogę się za dużo wypowiedzieć. Ale z tego co widzę, nie bronił Corey, ale rezerwowy bramkarz Hawks, który dopiero pierwszy raz gra mecz, od X czasu i to on bardzo szybko wpuścił trzy gole. (ale mogę się mylić) sugeruje się livesports, a analizę piszę z kom. Mimo wszystko, gracze z Chicago, to dalej silna i bardzo dobra marka. Mają potencjał, zbudowany z dwóch ofensorów, którzy budzą temperament, swoją grą i ogromny szacunek, lecz mimo wszystko nie do końca im to wychodzi. Jeszcze w playoff, Joel Quenneville ustawiał na jednej linii, w ofensywie Kane&#39;a i Toews&#39;a dlaczego teraz też tego nie powtórzy? wydaję mi się, że wtedy znacznie pewniej grali gracze z Chicago. Oczywiście pamiętam jeszcze o innych nazwiskach, ale o nich dwóch chyba wiadomo czemu napisałem ;) I nie co lepsze wyniki były dzięki tamtemu ustawieniu, bo nie zdarzały im się takie wpadki, rok temu na początku sezonu, z takimi ekipami jak Lawiny. Dziś idę w stronę właśnie Jastrzębi na odbudowanie ostatniego meczu i zapomnienie poprzez dzisiejsze zwycięstwo. Wiem, że mają dużo power&#39;a w sobie aby tego dokonać i mnóstwo możliwości, bo Odrzutowce mimo wszystko, grają w kratkę. I nie ma znaczenia dla mnie to, że Hawks, graja dziś w delegacji.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Los Angeles Kings – New Jersey Devils
Typ: Los Angeles Kings OT
Kurs: 1,51
Bukmacher: bwin
Data: 22.11.2013
Godzina spotkania: 4.35

Analiza:
Moim głównym argumentem tej analizy będzie fakt iż drużyny te spotkały się pare dni temu w NJ dokładnie 16 listopada. Wynik tamtejszej rozrywki zakończył się wynikiem 0:2 dla Kings.
Królowie są w niezłym gazie. Wygrali ostatnie 4 spotkania z rzędu i to nie z byle kim bo same tuzy tego sezony ( Tampa Bay u siebie 5:2, NY Rangers na wyjeździe 0:1, dzisiejsi rywale 0:2, NY Islanders 2:3 na wyjeździe „nio dobra to akurat średniak”). A co do Diabełków to powiem szczerze wczoraj grali z Anaheim i jakimś cudem wygrali w bodajże 3 minucie dogrywki 4:3 na wyjeździe, nie ma co się dziwić Kaczory pod formą nio ale cóż postawiłem na nich wczoraj!!! Błąd. Bywa Uważam iż dwa cuda dzień po dniu się nie zdarzają więc biorąc pod uwagę obecna zdarzenie obstawiam troszkę ostrożnie i daje z OT.
⛔100
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Data i godzina: 22.11.2013 01:30
Spotkanie: Detroit Red Wings - Carolina Hurricanes
Typ: Detroit Red Wings
Kurs: 1,95
William Hill

Detroit Red Wings od 16 października nie zdołała wygrać meczu na własnym lodowisku. Osiem porażek z rzędu i to w meczach domowych to jest katastrofalny wynik jak na drużynę tej klasy. Spośród tych 8 meczy, aż 6 przegrywali po dogrywce. W większości tych spotkań grali naprawdę nieźle, ale brakowało skuteczności i nawet gdy oddawali blisko dwa razy więcej strzałów na bramkę rywala niż przeciwnik to nie przekładało się to na wynik. Jutro mają coś do udowodnienia zarówno sobie jak i kibicom, bo ileż można przegrywać? Kibice na pewno są lekko podrażnieni formą swojej drużyny i w tym meczu z pewnością będą liczyć na Szweda Zettenberga, by ten poprowadził swój team do zwycięstwa. Mimo tak fatalnej formy ekipa z Detroit zajmuje piąte miejsce w konferencji wschodniej. W tym roku obie drużyny grały przeciwko sobie, a dokładnie 5 października. Mecz zakończył się zwycięstwem gości z Detroit 3-2 po dogrywce. U siebie natomiast Red Wings nie przegrało z Huraganami od lutego 2004 roku. Co prawda w tym okresie rozegrali zaledwie 3 spotkania, ale mimo wszystko wszyscy sympatycy Czerwonych Skrzydeł liczą, że seria zostanie podtrzymana. Rywale z Caroliny także borykają się z serią porażek tyle tylko, że jest to seria porażek wyjazdowych. Cztery ostatnie wyjazdy to cztery lania. Słaba gra Hurricanes w meczach wyjazdowych jest sporą szansą dla Detroit, by w końcu zapakować więcej bramek rywalowi. W konferencji wschodniej Carolina zajmuje 10 pozycje, trzeba jednak przypomnieć, że jest to najsłabsza drużyna w konferencji pod względem zdobytych bramek. Zaledwie 40 zdobytych goli w 21 meczach to co tu dużo mówić słaby rezultat, dla porównania Detroit zdobyło ich 54. Dziś goście zagrają bez Joniego Pitkanena, Jeffa Skinera, bramkarza Antona Khodobina, Rona Hainseya. Gospodarze natomiast bez Daniela Alfredssona i Stephena Weissa. Mimo braku tych dwóch dość kluczowych hokeistów Detroit jest faworytem tego meczu i moim zdaniem dość zdecydowanym. Pora zakończyć tą fatalną serię i zacząć zwyciężać. W tym sezonie udowodnili już na co ich stać i mam nadzieję, że dziś zagrają na pełnym zaangażowaniu i wygrają zdecydowanie to spotkanie. Kursy leca w dół, polecam.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lokson87 5

lokson87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin – Piast Gliwce
Typ: x/2
Kurs: 8
Bukmacher: STS
Analiza:
Witam..mimo że będzie to mój pierwszy post tutaj to nie jestem nowicjuszem w bukmacherce, w która gram już ponad 10 rok.
Zacznę od tego, że jest to bardzo ważny mecz dla układu tabeli. Zagłebie 15, Piast 12..aspiracje obu klubów są wyższe niż gra o utrzymanie, ale ewidentnie w tym sezonie to nie wychodzi. Miedzowi maja wyrównany skład z Arkiem Piechem na czele, lecz jak widać w 16 meczach strzelili...12 goli. Piast nie lepszy, bo udało im się trafić do bramki 16 razy, ale jeśli w ataku grają takie &quot;&quot;gwiazdy&quot; jak Docekal, Rabiola, Collins to się nie dziwie. Jedyna nadzieją jest powrót Kędziory. Trzeba wspomnieć jak o bardzo słabej linii obronnej zarówno Zagłębia jak i Piasta gdzie Hortvah do pary z Polakiem popełniają błędy na poziomie podwórkowym. Przejdę do typu.
1 połowa/wynik końcowy w tym meczu wydaję mi się, że oba zespoły w 1 połowie zagrają zachowawczo, dopiero w drugiej połowie trenerzy zdecydują się na odważniejszą grę. Oglądając Piasta od momentu sromotnej porażki z Pogonia, gra zaczyna wyglądać lepiej przede wszystkim w obronie jak i drugiej linii (liczę na T.Podgórskiego). Na wyjazdach Niebiesko- Czerwoni wygrali tylko 2 razy (Cracovia i Podbeskidzie), było to stosunkowo dawno i wypadało by wkoncu przywieźć 3 punkty do Gliwic. Zagłębie nie rozpieszcza swoich kibiców, 2 wygranie (Cracovia, Widzew).
Mimo przerwy na reprezentacje moim zdaniem trener Lenczyk za dużo nie zdziała i jutro Piast wygra to spotkanie. Dodatkowym smaczkiem jest występ w Piascie 4 ex-Zagłebiaków (Hanzel, Hortvath, Wilczek i Kędziora) którzy będa mieli cos do udowodnienia działaczą z Lubina. W tym meczu nie padnie wiecej niz 2.5 gola, obstawiam 0-1
⛔ 100
Bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: HOKEJ NA LODZIE -AUSTRIA - EBEL
Data i godzina: 22.11.2013 19:45
Spotkanie: BOLZANO - LINZ
Typ: BOLZANO
Kurs: 2,10
Bukmacher: WILLIAMHILL

Bolzano po 21 meczach zajmuje 2 miejsce w Austriackiej EBEL .
Dotychczas odnieśli oni 13 zwycięstw i 8 porażek z czego 5 po dogrywkach lub karnych .
U siebie odnotowali 6 zwycięstw i 4 porażki .Ostatnio przegrali na wyjeżdzie z liderem Salzburg 5-2 , ale tutaj nie ma co się dziwić skoro w tej drużynie to grają miliony ...
Pokonali u siebie słabo spisujący się Innsbruck .
Ciekawe jest to że na ostatnich 5 meczy dwukrotnie grali oni z dzisiejszym rywalem .
Linz na obecną chwile zajmuje 4 lokatę .na wyjazdach zagrali 12 meczy z czego 7 razy przegrali .
Przechodzimy do tych ostatnich meczy , Linz ostatnio pokonał Innsbruck 4-3 na wyjeździe , wygrana z Vienną 4-2 u siebie i porażka z tym samym zespołem na wyjeździe 5-2 .
Bezpośredni ostatni mecz Bolzano i Linz to lodowisko Linz gdzie górą okazali się dzisiejsi gospodarze gdzie wygrali 5-3-spotkanie rozegrano 01.11.2013 .
27.10.2013 to mecz gdzie Bolzano było gospodarzem i wtedy padł wynik 3-3 gdzie Bolzano przegrało po Karnych .
Krótko mówiąc Bolzano wydaje sie być druzyną lepszą i mają jeszcze coś do udowodnienia za przegrany mecz u siebie ,
Powodzenia
______________________________________________
Podoba się typ , analiza ? Skorzystałeś ? Kliknij &quot;DZIĘKI&quot;, a będę miał motywacje do dalszej pracy .
⛔100
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Los Angeles Clippers
Typ: LAC
Kurs: 3,05
Pinnacle
W czwartkowe noce z reguły odpuszcza się typowanie. Są to z reguły spotkania hitowe, transmitowane przez TNT i potrafią się dziać dziwne rzeczy. Od razu zaznaczam, że nie jest to tak pewny typ jak wczorajsi Grizzlies jednak patrząc na to jakie dwie drużyny się mierzą, a kurs to wydaje się lekkim nieporozumieniem. W obu drużynach brak jakich szczególnych absencji. Na korzyść gospodarzy działa fakt, że Clippers są b2b po wygranym meczu z Wolves. Jednak to jak prezentuje się drużyna z Oklahomy nie przekonuje mnie do siebie. Dwa ostatnie mecze u siebie to szczęśliwe doprowadzenie do dogrywki ze słabiutkimi Wizards i wygrana z nimi a potem cudem wygrana z przeciętnymi Nuggets, którzy prowadzili cały mecz :!: W tym zespole gra tylko Westbrook i Durant, od biedy Ibaka. Zatrzymanie lub niemoc strzelecka RB czy KD to gwóźdź do trumny tego zespołu. Na ławce są chimeryczni Lamb czy Jackson jednak nie jest to ten poziom oraz dodatkowo te dobre występy to są pojedyncze występy, policzalne na palcach jednej dłoni bez 3 palców...
Clippers też powoli się rozkręcają, jest masa niedokładności, słaba skuteczność czy wolny powrót do obrony jednak posiadają więcej możliwości względem OKC. Nie licząc dwóch filarów jakimi są Paul i Griffin, mamy czekającego na wstrzelenie się Redicka czy Dudleya, z ławki sixth man Crawford, pozyskany z Dallas Collison czy solidny Mullens. No i na ławce trenerskiej Doc, a nie beztalencie trenerskie jakim jest Brooks.
Oba zespoły nie grają jeszcze tak jak nas przyzwyczaili choć to zaskoczenie jest bardziej po stronie zespołu z LA, bo dysponują lepszym składem, ławką, trenerem i ogólnie możliwościami niż (chyba) pogrążający się powoli w przeciętność zespół Thunder. Szanse są - moim zdaniem - 50/50 ze względu na mecz po meczu LAC. Dlatego po tym kursie to aż grzech nie zagrać.
⛔100
 
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
1liga
ROW Rybnik - Termalica
typ: 2
kurs: 3,40
buk: bet365
analiza:
Do ciekawego spotkania dojdzie jutro o godzinie 18:00 w Rybniku. Miejscowi zagrają z Termalica, która zdobyła tyle samo pkt do tej pory co gospodarze. Termalica zajmuje przed ostatnie miejsce w tabeli. ROW jest tylko jedno oczko wyżej wyprzedzając gości tylko bilansem bramek. Jak wiemy oba zespoły są w fatalnej formie o czym świadczy ich pozycja w tabeli. Ostatnie ich mecze wyglądały tak:
Ostatnie mecze: ROW RYBNIK
15.11.13 LIG ROW Rybnik Olimpia Grudziądz 1 : 2
09.11.13 LIG Chojniczanka ROW Rybnik 1 : 1
02.11.13 LIG ROW Rybnik Puszcza 0 : 1
27.10.13 LIG Kolejarz Stróże ROW Rybnik 1 : 1
18.10.13 LIG ROW Rybnik Dolcan Ząbki 2 : 2
Ostatnie mecze: TERMALICA B-B.
10.11.13 LIG Termalica B-B. Górnik Łęczna 0 : 1
02.11.13 LIG Miedź Legnica Termalica B-B. 2 : 0
27.10.13 LIG Termalica B-B. GKS Katowice 1 : 3
19.10.13 LIG Okocimski Brzesko Termalica B-B. 0 : 0
13.10.13 LIG Termalica B-B. Sandecja Nowy Sącz 1 : 3
Jak widzimy w ostatnich 5 meczach Termalica zdobyła 1 pkt. Jest to śmieszny dorobek jak na drużynę, która w ostatnim sezonie była faworytem do awansu aż do samej kolejki. ROW zdobył 3 oczka 3 razy remisując i dwa razy przegrywając.
Faworytem tego spotkania jest ROW i nic dziwnego bo patrząc na ostatnie mecze Termaliki można się za głowę złapać. Ja natomiast zrobię na przekór i zagram w stronę gości, gdyż uważam, że gospodarze nie mają dużo do zaoferowania. Wydaje mi się, że to goście będą prowadzić grę. Przecież w ich drużynie jest dużo indywidualności, mnóstwo zawodników z doświadczeniem nawet ekstraklasowym. Patrząc na to, że od 7 meczów nie zdołali wygrać na pewno jutro będą walczyć o każdy cm boiska. Będą zdeterminowani podwójnie bo wszyscy stawiali na Termalice przed sezonem, że będą w czołówce. A zawodzą po całości... Myślę, że jutro będzie ich mecz, przełamią się i zaczną zwycieżać. Kurs jest kuszący bo przecież gospodarze też nie zachwycają.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:Pilka nożna&gt;Copa Sudamerica
Spotkanie: Libertad-Lanus
Typ: 1/1
Kurs: 5.00
Buk Bet 365
Analiza:
Jutro o godzinie 1:15 odbędzie się półfinałowe Copa Sudamerica w którym na przeciwko siebie staną Paragwajski Libertad Asuncion, oraz Argentyński Lanus. Pomimo tego , że faworytem dla bukmacherów w tym spotkaniu jest drużyna przyjezdnych, to ja uważam że faworytem w tym spotkaniu są gospodarze, którzy w tym sezonie na własnym stadionie spisują się na prawdę dobrze, nie tracą punktów, większość spotkań u siebie rozstrzygaja już w pierwszych połowach spotkań. Goście natomiast grają nierówno, w meczach wyjazdowych i co prawda zanotowali 4 zwycięstwa pod rząd, ale przecież żadna seria nie trwa wiecznie tym bardziej na tak ciężkim stadionie ,moim zdaniem dziś może ona się zakończyć. Lanus przed tymi 4 wygranymi spotkaniami zanotowało 3 remisy oraz 2 porażki w meczach na obcych stadionach, więc sądzę że tutaj moze mieć problemy. Libertad na ostatnie 15 spotkań u siebie wygrał aż 10 razy zanotował 2 remisy i 3 porażki,dla mnie jest zdecydowanym faworytem , w poprzedniej rundzie wyeliminował Kolumbijskie Itagui, wygrywając u siebie pewnie 2:0. Stawiam w jutrzejszej potyczce na wygrana gospodarzy do przerwy jak i na koniec spotkania.
⛔100
 
maer 271,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Bułgaria ( A PFG )
Spotkanie: Lokomotiv Sofia - Slavia Sofia
Typ: 1
Kurs: 2.15
Data: 22.11.2013
Godzina: 12.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Bułgarii na osiemnastą kolejkę tamtejszej ligi A PFG.
W meczu spotkają się Lokomotiv Sofia oraz Slavia Sofia.
Lokomotiv Sofia rozegrał w lidze siedemnaście spotkań w których zdobył dwadzieścia dwa punkty po sześciu zwycięstwach, czterech remisach oraz siedmiu porażkach i zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli, bilans bramek 21-26.
Slavia Sofia zdobyła siedemnaście punktów w swoich siedemnastu meczach po czterech wygranych, pięciu remisach oraz ośmiu przegranych co obecnie daje dziesiąte miejsce w lidze, bilans bramek 19-25.
Gospodarze u siebie zagrali osiem razy zdobywając szesnaście punktów po pięciu wygranych, jednym remisie oraz dwóch porażkach, bilans bramek u siebie 11-8.
Goście zdobyli na wyjazdach cztery punkty w ośmiu meczach po czterech remisach oraz czterech porażkach, bilans bramek 8-16.
Mój typ w tym meczu to jedynka, Gospodarze tego meczu u siebie ostatnio złapali wiatr w żagle wygrywając na swoim terenie trzy mecz z rzędu pokonując między innymi silny Botev Plovdiv a Slavia Sofia na wyjazdach gra bardzo słabo w tym sezonie, na osiem meczy po za swoim stadionie ani razu nie wygrali a do tego stracili już szesnaście bramek na obcym terenie co nie wróży tej drużynie zbyt dobrze i moim zdaniem goście przegrają kolejny mecz z nieźle dysponowanym u siebie Lokomotivem Sofia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Kolumbia
Spotkanie: Atletico Nacional vs Itagui
Typ: HT/FT- X/1
Kurs: 4.00
Bukmacher: William Hill
Godzina: 00:00
Analiza:
O północy zapraszam na mecz ligi kolumbijskiej gdzie Atletico Nacional u siebie zagra z Itagui.Są to tak jakby półfinał tej ligi gdzie grają tylko 4 drużyny.Dla gospodarzy będzie to pierwsze spotkania w tej fazie natomiast goście z Itagui zagrali już jedno spotkanie które notabene przegrali 1:0.Faworytem tego spotkania są oczywiście gospodarze o czym świadczą nawet kursy na tą drużynę oscylujące od 1.40 do 1.50 dlatego to mówi wszystko za siebie.W bezpośrednich konfrontacjach tych drużyn też dużo lepiej wypada Atletico Nacional.Itagui na pewno będzie się starać szczególnie na początku gdyż nie będą chcieli przegrać drugiego meczu ale potem może zabraknąć sił i stąd mój typ X/1.Jest on podyktowany tym że sądzę że 1 połowa będzie wyrównana a potem uwidoczni się przewaga gospodarzy i wygrają to spotkania zapewniając sobie 3 punkty w drugiej części spotkania.Ostatnie mecze nie układają się najlepiej dla Atletico Nacional, notują sporo remisów,co innego Itagui którzy grają bezkompromisowo, albo wygrywają albo przegrywają.Dziś czas na tą drugą opcję ;) Tak więc gramy X/1, wczorajszy typ na over 3,5 w meczu Horsens tragedia (w 16 min 2:1 i tak się też skończyło) dlatego na jutrzejszy dzień trzeba się przełamać.Info niby ze strony ale tamten over też taki miał być więc sam nie wiem co o tym myśleć.Co by tu nie pisać gramy X/1.Powodzenia!!!
⛔100
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Wisła Kraków - Korona Kielce
1X2
Typ: Wisła Kraków
Kurs: 1.67
Bwin
Analiza:
Już jutro powraca nasza ukochana liga i na ten dzień postanowiłem przyjrzeć się spotkaniu Wisły z Koroną. Będzie gorąco na trybunach oraz na boisku.
W ostatniej kolejce Wisła uległa Górnikowi, a zaznaczę, że prowadzili 2:0, natomiast Kielczanie zremisowali ze słabo grającym w tym sezonie Śląskiem.
W tabeli Korona cały czas jest nisko, do tej pory grają poniżej oczekiwań. W jutrzejszym spotkaniu Koronie ciężko będzie wywieźć punkty z Krakowa, ponieważ gospodarze rzadko je tracą na własnym obiekcie.
Aktualnie piłkarze Franciszka Smudy zajmują 3. miejsce w lidze. W 5. ostatnich meczach zawodnicy ze stadionu przy ulicy Reymonta zanotowali dwie wygrane, remis i dwie przegrane.
W tym momencie podopieczni Juana Jose Rojo Martina „Pachety” zajmują dopiero 13. miejsce w tabeli. W 5. poprzednich meczach ligowych kielczanie zanotowali dwie wygrane, jeden remis i dwie przegrane.
W pierwszym spotkaniu tych drużyn mogliśmy oglądać świetne widowisko, gdzie wiślacy wywieźli z Kielc 3 punkty.
Do składu Wisły wraca najskuteczniejszy strzelec Paweł Brożek, co jest dużym wzmocnieniem w jutrzejszym meczu.
Podopieczni Smudy będą chcieli szybko zapomnieć o porażce z Górnikiem, i dać swoim sympatykom powody do radości.
Wisła jeszcze nie przegrała w tym sezonie na własnym obiekcie, a Korona na wyjazdach grała następująco: 2-2-5. Nie jest to mocny zespół w tym sezonie, a przy obecnej formie Wisły mogą nie mieć nic do powiedzenia.
✅67
 
F 52

fejser

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Spotkanie: Armani Milano - Anadolu Efes
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jak dla mnie to kurs na Włochów jest nieuzasadniony. Moim zdaniem mecz bez problemu wygrają Turcy. Widać Włosi nie weszli jeszcze dobrze w sezon potwierdza to choćby ostatnia porażka w lidze ze średnią Venezia 82:88. W pierwszym meczu tych drużyn Turcy bez problemu wygrali 67:87. Po 5 meczach oba zespoly maja taki sam bilans czyli 3 wygrane i 2 przegrane. Włosi ulegli Realowi oraz właśnie Turkom a Turcy ulegli Realowi i sensacyjnie przegrali z niemieckim Brose Baskets 86:88. Tak wysoki kurs na Turków to błąd buka. Koniecznie trzeba go wykorzystać. Przy takim kursie nie ma co kombinować z handi. Turcy po ostatniej miażdżącej porażce z kosmicznie grającym Realem na pewno będą chcieli odbudować swoje morale.
⛔100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka
Spotkanie : Włochy - USA
Typ : Włochy
Kurs : 1,80
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Fragment poniżej wyskrobałem przy okazji meczu USA z Braylią, nic się od tamtej pory nie zmieniło.
&quot;USA gorzej znosi zmianę pokoleniową. Anderson i Holt we dwóch meczu nie wygrają.
Po odejściu Balla i Stanleya USA straciło dawny blask. Owszem, przyszli młodzi, ale to nie ta klasa, no może poza Andersonem, który robi co w swojej mocy, a pomaga mu Holt i Lotman.
Zanim zespół &#39;dotrze się&#39; z rozgrywającym może trochę czasu minąć.&quot;

Co do Włochów.
Zajcew standardowo - dzik. Zawsze w gazie, nabuzowany i rwie się do ataku jakby od tego zależało jego życie.
Kovar to niedawny MVP finałów serie A, perspektywiczny zawodnik, który ciągle jest świeży, ale jednocześnie zdobył już sporo doświadczenia w jednej z najlepszych lig świata.
Włosi grają w tym sezonie dobrze, nieobecność Michała Łasko nie dała się specjalnie we znaki podopiecznym Mauro Berutto, młody Vettori radzi sobie całkiem nieźle.
Po wygranej z Rosją parę dni temu przyszło rozluźnienie czego najlepszym przykładem jest porażka z Iranem. Panowie budzimy się. Tak doświadczona drużyna z takimi tradycjami na pewno wyciągnie wnioski i na mecz z USA wyjdzie w pełni zmobilizowana.
USA to Anderson, Anderson to USA. Jeśli ten siatkarz nie odpali nie widzę większych szans na nawiązanie walki, a Matt to przecież nie robot i sam meczu nie wygra.
W meczu z Brazylią Amerykanin zdobył 17 pkt, na pewno jest zmęczony i nie pomoże drużynie w tym stopniu co z Kanarkowymi.
⛔100
 
K 1

kubek31515

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPiłka Nożna AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana:
Spotkanie: Libertad Asuncion vs Atletico Lanus
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: Toto-Mix
Analiza: Dziś o godzinie 01:15 naszego czasu zmierzą się ze sobą drużyny Paragwajskiego Libertadu oraz Argentyńskiego Lanusu.Jest to ważny mecz dla obu ekip ponieważ stawką tego dwumeczu jest awans do Finalu.Obie ekipy w tym sezonie radzą dobrze, zajmują 3cie miejsca w swoich ligach ostatnie 5 meczy obu ekip.
Libertad u siebie:0-2,2-1,1-0,2-0,2-0
Lanus na wyjezdz:2-3,1-3,2-3,0-3,2-1
Stawiam na ekipę Lanusu ponieważ graja ofensywa pilke i mozna liczyc na ich bramki.
⛔ 100
Bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 0

tybus017

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA, NBA
Spotkanie ???? enver - Chicago (97.5)
Typ ???? enver powyżej
Kurs:1.80
Bukmacher:STS
Analiza:

Zapowiadam nam się bardzo ciekawy mecz pomiędzy Denver a drużyną Chicago.Dlaczego wybrałem ten typ a nie inny ?Dlatego że ten wydaje mi się najpewniejszy w tym meczu.Drużyna z Denver w tym sezonie gra bardzo szybką koszykówkę średnią na mecz rzucają 104,4 pkt a w domu 105,8 pkt.W pięciu meczach przed własną publicznością Denver cztery razy przekroczyli punktację powyżej 97 punktów w meczu.Poniżej przedstawię wam je:
1.Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves 117: 113
2.Denver Nuggets - Los Angeles Lakers 111: 99
3.Denver Nuggets - Atlanta Hawks 109: 107
4.Denver Nuggets - San Antonio Spurs 94: 102
5.Denver Nuggets - Portland Trailblazers 98: 113
Tak jak napisałem wyżej Denver w tym sezonie dużo rzuca punktów w meczu.Tylko dwa na dziesięć razy (czyli 8/10) nie zdołali rzucić więcej niż 98 pkt w meczu w meczu domowych z San Antonio Spurs 94-102 oraz w meczu wyjazdowym z Sacramento Kings 90-88.Dlatego myślę że najrozsądniejszym typem w tym meczu będzie zagrania tego typy .W zeszłym sezonie obie drużyny spotkały się ze sobą dwa razy i tam również Denver zdołało rzucić bez problemu 98 pkt:
Denver Nuggets - Chicago Bulls 128: 96
Chicago Bulls - Denver Nuggets 118: 119 (105: 105)
Jak to będzie przekonamy się jutro rano.Powodzenia.
⛔ 100
Bukmacher
 
K 3

kamil_on

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Spotkanie: Ajaccio - Marseille
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet-at-home
Ze względu na niepewną (moim zdaniem) noc za oceanem (NBA) postanowiłem przenieść się do Francji. Ajaccio i Marsylia - dwa skrajne bieguny, skrajne oczekiwania. Ostatnie 6 spotkań między tymi zespołami, to 4 zwycięstwa Marsylii, 1 zwycięstwo Ajaccio i 1 remis. Warto zaznaczyć, że 5 ostatnich pojedynków w/w drużyn zakończyło się under&#39;em 2,5 (może Ktoś się skusi). Zespół ze Stade Velodrome po 3 kolejnych, ligowych porażkach i remisie z Rennes odniósł zwycięstwo nad ostatnim w tabeli Sochaux. Tymczasem Ajaccio od początku sezonu zawodzi i ciężko przewidzieć, czy tymczasowy trener - Christian Bracconi, wpłyną na swoich podopiecznych podczas przerwy na reprezentacje. Mimo wszystko jakość jest po stronie gości i jeżeli chcą w przyszłym sezonie grać w Europie, to trzeba zbierać punkty w takich meczach. Powodzenia!
✅90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom