>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.01.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy
Rosja - Białoruś
Remis ::: 9,28 ::: Pinnacle ::: 1/10
Mecz mi śmierdzi remisem na kilometr i osobiście uważam, że typowanie na win Rosji jest nieopłacalne. Oba zespoły mają po zero punktów, z tego co wiem to chyba jest ich ostatni mecz na tym turnieju, a jak nawet nie to mniejsza oto. Bez szans na awans, mecz &quot;towarzyski&quot;, zawodnicy wyjdą aby sobie tylko porzucać bez celu do bramki.
Radzę ten mecz również śledzić na live i tam atakować wysokie kursy. Rosja już jeden cyrk pokazała w meczu z Polską gdzie przegrali 2 bramkami pomimo wcześniejszego wysokiego prowadzenia, a Szmal na pytania o puszczenie ostatniej bramki się tylko uśmiechał w wywiadach.
Typuję remis, więc przywoływanie statystyk, taktyki, skuteczności obrotowych, bramkarzy itd. jest moim zdaniem zbędne.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie: Sociedad-Racing
Typ: x/1
Kurs: 4.60
Bukmacher: bet at home
Analiza: Dziś o godzinie 20:00 odbędzie się spotkanie Copa Del Rey pomiędzy ekipami Realu Sociedad, a Racingiem Santander, chyba nikt nie wierzy że Santander będzie miał po raz kolejny tyle szczęścia co w poprzednim spotkaniu pucharowym z Almeria , gdzie Racing okazał się zespołem lepszym w dwumeczu z ekipa z Primera Division. Real Sociedad , to jedna z najlepiej się spisujących w tym sezonie hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej, u siebie grają bardzo dobrze, ostatnie punkty na własnym stadionie stracili z zespołem Bayeru Leverkusen w ramach ligi mistrzów. Zdecydowanym faworytem w tej rywalizacji jest naturalnie pierwszoligowiec , jednak moim zdaniem ekipa gości przy odrobinie szczęścia , może tutaj zremisować pierwszą połowę spotkania, uważam że gospodarze nie zagraja tutaj pierwszym składem, tym bardziej że w poniedziałek podejmą na własnym stadionie Elche i ten mecz będzie dla nich dużo ważniejszy, tak więc stawiam w tym spotkaniu na remis do połowy i na wygraną Sociedadu na koniec spotkania
⛔100
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Polska-Chorwacja
typ:2
kurs:1,5
unibet
Polacy zagrali wczoraj na prawdę kapitalny mecz. Świetnie ogląda sie takie spotkania gdy nasi chłopcy demolują przeciwników. Szwedzi to nie byle kto, ale to nie ten sam rozmiar kaloszy co Chorwacja. Wczoraj Chorwaci drugim garniturem łatwo ograli Rosjanów, z którym to my mieliśmy ogromne problemy. Mecz o wszystko. Najważniejszy dla obu ekip. Życzę naszym chłopakom awansu z całego serca, ale sentymenty trzeba odłożyć na bok. Wg mnie bardzo istotnym elementem bedzie fakt, że wczoraj w meczu z Rosją odpoczywali Duvnjak, Vori i Cupić, Ktoś może powiedzieć, że u nas Lijewski też odpoczywał od 45 minuty, ale on już wtedy oddychał rękawami, a mecz był już wygrany przez naszą ekipę. H2H bardzo niekorzystne dla nas. Oby nasi dzisiaj to zmienili, ale pieniądzę rozsądek kaze zainwestować w Chorwację.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zaq-108220 18

zaq-108220

Użytkownik
Dyscyplina: SIATKÓWKA - EUROPA: Liga Mistrzów
Spotkanie: Roeselare - Rzeszów
Typ: Resovia (- 2,5 p)
Kurs: 1,85
Bukmacher: William Hill

Dziś o 20:30 rozpocznie się rewanżowe spotkanie w ramach europejskiej Ligi Mistrzów na szczeblu półfinałowym. Faworytem do awansu jest zespół z Rzeszowa. Jest wiele powodów, dla których warto zagrać zwycięstwo Resoviaków. W Rzeszowie 3:1 dla polskiego zespołu. Mimo iż Roeselare w belgijskiej po 9 meczach bez porażki, nie postawiłbym na nich ani złotówki w dzisiejszym starciu. Uważam, że liga belgijska jest słabsza od naszej PlusLigi a Rzeszowianie są w gazie. Ciekawostką jest, że Belgowie w lidze stracili tylko 4 sety a w Rzeszowie aż 3 ???? ) W dodatku oglądałem ostatnio łatwe zwycięstwo nad Skrą, dzisiaj spodziewam się podobnego spotkania. Może nie 0:3, ale -1,5 seta po kursie 2.55 jaki daje Expekt jest również godny gry. Ja jednak dzisiaj zachowawczo, Resovia -2,5 p za pare stówek.
✅85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom