>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21 Sierpnia 2010r (Sobota)

Status
Zamknięty.
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Hamilton A. - Heart of Midlothian
Typ: (-1) Heart
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Zdecydowałem się na taki typ, ponieważ widząc gre drużyny Hamilton w poprzedniej kolejce, gdzie przegrali z Abeerdenn aż 0-4, to wątpie by teraz nawiązali walke z jednym z &quot;potentatów ligi&quot;. Goście co prawda
też nie zaczeli dobrze sezonu, gdyż remis 1-1 z St. Johnstone to nie powód do dumy. Uważam jednak, że skoro &quot;Serca&quot; chcą w tym sezonie grać o najwyższe cele to takie mecze muszą wygrywać.


Hamilton: Cerny, Ross, Skelton, Canning, Mensing, McDonald, Routledge, Buchanan, Kirkpatrick, Imrie, Wilkie, Thomas, Marco Paixao, Flavio Paixao, Murdoch, Gillespie, McAlister, Graham.

Hearts: Kello, J Thomson, Barr, Zaliukas, Wallace, Bouzid, C Thomson, Santana, Black, Palazuelos, Templeton, S Elliott, C Elliot, Kyle, Balogh, Kucharski, McGowan, Novikovas.

Co prawda nazwiska nie graja, ale znacznie większy potencjał ma drużyna gości.

✅ 400
 
deluxe-61597 0

deluxe-61597

Użytkownik
mecz: Hamburger SV - FC Schalke 04
typ: Hamburger SV hcp -1.5
kurs: 4.70
bukmacher: Betgun

HSV gra u siebie, a to już atut. Poza tym chcę się skupić na tym co działo się w letnim okienku transferowym. Zespół dzisiejszych gości opuściło 23 zawodników w tym: Ze Roberto, Kuranyi, Rafinha, Westermann, Asamoah i Bordon. Są to bolesne straty po których ten zespół się szybko nie pozbiera. W ich miejsce sprowadzono tylko wypalonego Raula i Metzeldera bez formy od kilku sezonów, bo reszta wzmocnień to raczej słabi piłkarze. W HSV dzieje się dobrze. Sprowadzono Kacara i Westermanna(właśnie z Schalke). Wydaje mi się, że z obecnym składem dzisiejszy mecz mogą na luzie wygrać.

⛔ 100
 
B 2

batik

Użytkownik
mecz: Polonia Łaziska - GKS Pniówek Pawłowice
typ: powyżej 2.5
kurs: 1.85
bukmacher: Tobet

3 liga Opolsko - Śląska

Polonia Łaziska rok temu wygrała 4 ligę mając 12 pkt przewagi. Bilans bramkowy znakomity ponad 65 zdobytych bramek.Do drużyny sprowadzono kilku ciekawych zawodników ,Wojciech Dzierżenga, Adam Krzęciesa, Szymon Łacek, Mateusz i Michał Majsnerowie, Karol Pitlok oraz Krzysztof Skibiński.Bracia Majsnerowie już ładnie wkomponowali się w zespół i nastrzelali kilka bramek w sparingach jak i ostatnim ligowym meczu wygranym aż 4-1!
Pniówek to moja rodzima drużyna w ostatnim meczu ze Skalnikiem mogli wygrać a ja typowałem przeciwko nim ;) skończyło się remisem. Przybyła szybko strzelił bramkę gospodarze szybko wyrównali .W dalszym przebiegu spotkania pniówek miał karny Przybyła nie strzelił... oraz akcję sam na sam oczywiście nie wykorzystana.Mecz zakończył się wynikiem 1-1 a mogło być spokojnie z 2-3 2-4. Oba zespoły bramkostrzelne dalej uważam że Pniówek ma kiepską obronę a Kuterek w bramce to jakieś nieporozumienie ale to opinia moja zwykłego kibica ;)
Proponuje tutaj maksymalną stawkę!

✅ 85
 
snadek 809

snadek

Użytkownik
Spotkanie: Heerenveen - NAC Breda
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: Interwetten
Analiza:
Spotkanie rozgrywane w ramach trzeciej kolejki Holenderskiej Eredivisie. Goście mają powazne problemy finansowe, w letnim okienku transferowym klub opuściło dwóch podstawowych zawodników poprzedniego sezonu tj. Zwaanswijk (O 30/2), de Graaf (P 30/6).
Ponadto trener drużyny gości nie będzie mógł skorzystać z kilku zawodników tj:
Snoyl (key DF - 1/0), Lurling (key FW - 1/0), Bayram (FW - 0/0), Janse (key DF - 2/0), Gorter (key MF - 2/0).
Po stronie Gospodarzy nie ma znaczących osłabień. W pierwszej kolejce drużyna Heerenveen przegrali u siebie z PSV 1:3, następnie bezbramkowo zremisowali z Twente. Myślę, że atut własnego boiska plus osłabienia gości powinny skutkować zwycięstwem drużyny Heerenveen.
Pozdrawiam.

✅ 70
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Wigam (+3.5) - Chelsea Londyn
Typ : 2
Kurs :5.50 (5.00)
Buk : Bet365
Analiza: Witam . Dziś o godzinie 18:15 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Liderem Tabeli Chelsea Londyn a Wigam . Nie muszę chyba mówić kto jest zdecydowanym faworytem tego meczu . Londyńczycy w pierwszym swoim ligowym spotkaniu wygrali aż 7:0 z WBA . Wigam natomiast przegrał z Blackpool aż 4:0 ! Ta iż dziś Chelsea dlaczego nie miała by strzelić tyle bramek co Blackpool ? A jest jeszcze wyższej klasy niż Blackpool . Myślę iż dzisiejszy mecz będzie tylko do jednej bramki , Bramki Wigam ! Zapraszam na spotkanie użytkowników Cyfry + od godzinny 18:15 , Polecam również typ Arsenal - Blackpool (+0.5) Typ 2 --&gt; 5.75 . PozdrAwiam .

✅ 400
 
L 0

lks1926

Użytkownik
Spotkanie: Roddick A. - Fish M.
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Ranking ATP, Andy Roddick 13, Mardy Fish 36.
Grali wcześniej ze sobą 11 razy, bilans na korzyść A. Roddicka 9:2. Grali ze sobą w Atlancie 25.07.2010r. wtedy Andy Roddick przegrał 0:2 (6:7 3:6) myślę, że jest tym podrażniony bardzo dlatego dzisiaj odegra się. Warto dodać, że Roddick wyeliminował w turnieju Robina Soderlinga, rakietę nr 5 w rankingu ATP oraz Novaka Djokovic&#39;ia, rakietę nr 3. Polecam ten typ.

⛔ 100
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Spotkanie: Ceara - Gremio
Typ: X (away no bet - zwrot w przypadku wygranej gości)
Kurs: 2.45
buk: Bwin

Zapowiada się niezwykle wyrównane spotkanie. Ceara to rewelacja rozgrywek. W pierwszych kolejkach pokazali, że trzeba ich traktować bardzo poważnie, a nie tylko jak zwykłego beniaminka. Niestety po pierwszych sukcesach zaczęły się problemy z trenerami. Najpierw zbyt dobre wyniki osiągał PC Gusmao, którego podkupiło Vasco. Później mimo całkiem znośnych wyników zwolniono Estevama Soaresa. Widać, że władze Ceary nie zadowolą się solidnymi wynikami i spokojnym utrzymaniem w lidze. Ich transfery i ostatnia zmiana trenera pokazują, że Ceara ma walczyć o czołówkę i nie mają zamiaru być tylko przeciętną drużyną. Gremio piłkarsko na pewno jest drużyną lepszą. Niestety w tym sezonie coś w nich zgasło. Silas miał wywalczyć z drużyną mistrzostwa, a już po kilkunastu kolejkach zrezygnowano z jego usług. Porażka z Goias w Copa Sudamericana to wstyd dla zawodników z Porto Alegre. Tydzień temu objął ich nowy trener - Renato Gaucho i może wreszcie zmieni się coś na lepsze. Ostatni mecz z Goias pozwala mieć takie nadzieje. Według mnie to oni dzisiaj są w lepszej sytuacji. Ceara nie wygrała spotkania po Mistrzostwach Świata. Nawet z Atletico GO u siebie tylko zremisowali. Teraz przeciwnik dużo trudniejszy i gdyby nie wyjazdowy teren i nowy trener, który sam do końca nie wie jak ustawić drużynę, grałbym właśnie na nich. Jednak w takiej sytuacji obstawiam remis. Ceara u siebie na pewno powalczy, a Gremio nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Liczę na wyrównany mecz i remis, ale jeżeli już ktoś ma wygrać, to według mnie będą to goście.

⛔ 100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: Hoffenheim - Werder Brema
Typ: Hoffenheim
Kurs: 2,75
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Dziś Hoffenheim podejmie Werder i dziwi mnie to, że goście są uznawani za faworyta tego spotkania. Gospodarzom nie udał się poprzedni sezon, ale potencjał jest ogromny. W ataku Ibisevic i Ba, w pomocy Gustavo, Eduardo czy Eichner, w obronie Vorsah, Simunic, Compper czy Andy Beck. Zapowiadają walkę o Ligę Mistrzów i nie zdziwię się, jeżeli będą blisko tego przesadzonego celu. Werder grał w środę w eliminacjach LM, wygrał 3-1 z Sampdorią i nie był dużo lepszą ekipą do czerwonej kartki dla gości, a bramki zdobywał dość szczęśliwie - strzał życia, głupi karny, bo w sytuacji z karnym gdyby Lucchini nie faulował, nie zmieniłoby to w ogóle przebiegu akcji po dośrodkowaniu z rożnego, piłka nie leciała do faulowanego zawodnika. Będą moim zdaniem gorzej przygotowani niż gospodarze, ale nie to jest szansą &quot;Wieśniaków&quot;. Szansą jest po prostu ich wyborny skład, a Vedad Ibisevic jest wreszcie zdrowy i zapewni drużynie sporo bramek w tym sezonie. Stawiam na wygraną gospodarzy.

✅ 175
 
savi 52

savi

Użytkownik
Spotkanie: Thun - Basel
Typ: 1
Kurs: 3,49
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Thun jest w wysokiej formie, po pięciu kolejkach jest wiceliderem w tabeli z dziewięcioma oczkami na koncie. Jest wyżej w tabeli niż Basel dzięki bilansowi bramkowemu. Drużyna ta w tym sezonie jeszcze ani razu nie przegrała. Thun jest u siebie bardzo mocne, w ostatnim meczu na własnych śmieciach wysoko wygrali z St. Gallen oraz zremisowali z Grasshopper i Young Boys. Jeśli chodzi o kontuzje, pod sporym znakiem zapytania stoi występ świetnego rozgrywającego - Scarione. Jeżeli pojawi się on w pierwszej jedenastce, śmiało można ryzykować typ na zwycięstwo dzisiejszych gospodarzy.

Basel znajduje się w tym momencie w kryzysie, w ostatnich dwóch kolejkach ligowych przegrała na wyjeździe z Bellinzoną oraz została rozgromiona u siebie przez liderujący w tabeli Luzern 1:4. Mimo tego, dzięki dobremu początkowi sezonu drużyna ta zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Ostatnie ich spotkanie to minimalna wygrana w Lidze europejskiej ze słabiutkim Sheriffem Tiraspol.

Uważam, że seria ligowych porażek Basel nie zostanie dziś przerwana i z pojedynku na szczycie ligi szwajcarskiej zwycięsko wyjdzie Thun.

⛔ 100
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie : Aalborg-Esbjerg
Typ : 1
Kurs: 2,0
Bukmacher : Tobet

Witam. Jak zauważyliście, jestem nowy na forum.

Ładna pogoda, nie ma czasu się rozpisywać.

Aalborg, tak jak jego dzisiejszy rywal zawodzą na początku sezonu. Zajmują odpowiednio 10 i 12 miejsce w tabeli ( Duńska ekstraklasa zawiera tylko 12 drużyn ) . To zdecydowanie poniżej oczekiwań. Gospodarze nie wygrali od 4 spotkań, jedynie w pierwszej kolejce ograli beniaminka z Lyngy 2-4. Goście w tym sezonie nie doświadczyli jeszcze zwycięstwa i z dorobkiem 2 punktów oraz katastrofalnym bilansem 2-12 , zamykają tabele. Faworytem, moim zdaniem, są gospodarze. Kiedyś trzeba się przełamać, a dzisiejsze spotkanie to doskonała okazja. Gracze Aalborga muszą sobie tylko przypomnieć lata świetności, kiedy na równi rywalizowali w pucharach z takimi drużynami jak choćby Deportivo La Coruna ( wygrana na wyjeździe, kurs 6, 40 ;D ) . Reasumując, przed własną publicznością, nie powinni dać plamy, i tym samym odbudują zaufanie kibiców po fatalnym początku sezonu. Prawdopodobieństwo wejścia tego typu oceniam na 70% . Po takim kursie warto grać.

⛔ 100
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Grand Prix Challenge, Vojens (DEN), 19:00
Leon Madsen - Tomasz Gapiński*
Typ: 2
Kurs: 2.90
Buk: betsafe

Już za parę minut w duńskim Vojens rozpocznie się ostateczna rozgrywka o 3 miejsca w cyklu żużlowego Grand Prix na przyszły rok. W szranki stanie 16 jeźdźców, którzy by się znalezc w finale musieli przejsc naprawdę gęste sito eliminacji.

Ja proponuję typ, który rzucił mi się w oczy z oferty betsafe. Klasa obu zawodników absolutnie nie upoważnia do aż tak jednostronnej oceny szans żużlowców w tej parze. Nie twierdzę przez to bynajmniej, że Gapa musi byc faktycznie lepszy w tej dwójce, jednak kurs jaki proponuje bukmacher absolutnie zachęca do ryzyka. Tomek Gapiński w ostatnim czasie notuje zauważaną zwyżkę formy widoczną nie tylko w polskiej Ekstralidze ale również przy okazji rywalizacji na arenie międzynarodowej. Widac, że jazda na nowych tłumikach, na których przecież odbędzie się dzisiejsza rywalizacji wyraźnie służy Tomkowi co pokazał min półfinał eliminacji.

Z kolei Madsen to młody, perspektywiczny dobrze rokujący na przyszlosc reprezentant Danii. Dzisiaj jednak jedzie jak to się popularnie mówi na swoich &quot;śmieciach&quot;. Moim zdaniem bardzo prawdopodobny jest scenariusz w którym Leon spali się psychicznie nie wytrzymując ciążącej nań presji. Jest on bowiem jednym z dwójki przedstawicieli kraju Hamleta a zatem to na nim i Nielsie Iversenie skupiac się będzie uwaga kibiców gospodarzy.

Powtórzę raz jeszcze, może nie jest to zbyt &quot;pewne&quot; zdarzenie ale z całą pewnością kurs nie pozwala przejsc wobec siebie obojętnie. A już niewątpliwie w/w para wprost idealnie pasuje do tego działu :cool:

*Both riders must participate at least in 3 heats

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom