>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 21.11.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 952,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 21. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Chelsea-Norwich
typ: Chelsea wygra dokładnie 2 golami
Kurs 4.20
Buk Unibet
Godz: 21.11.2015 / 16:00
Analiza: Na dzień jutrzejszy postanowiłem wybrać spotkanie w Angielskiej Premier League, ekipa Londyńskiej Chelsey podejmowała będzie na swoim stadionie drużynę Norwich, gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w starciu z zespołem popularnych kanarków , który w obecnym sezonie zapewnił sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, na chwilę obecną goście sa o jedną pozycję wyżej w ligowej klasyfikacji i mają na swoim koncie jeden punkt ugrany więcej , może gospodarze nie są an chwilę obecną w najwyższej dyspozycji,ale zdecydowanie sa tutaj faworytem , gościom nie leży ten stadion, ponieważ teraz będą grać na nim po raz 7 , zdobyli tutaj tylko dwie bramki stracili natomiast aż 19 w dotychczasowych spotkaniach nie wygrali ani razu , raz zremisowali bezbramkowo i aż 5 razy schodzili z boiska jako pokonani , nie uważam żeby tutaj pokusili się o zdobycie jakichś punktów, stawiam na wynik 3:1 dla Chelsey.
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka NBA
Godzina: 01:05
Spotkanie: Sixers@Hornets
Typ: Sixers +10
Kurs: 1.91
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Dziś wydaje mi się że będzie sporo niespodzianek w NBA...dawałbym Sixers że nawet wygraja kurs x6 widzę sporo szans też dla Nets nawet x5 czy Rockets blisko x3 no i wisienka na torcie Bulls z Warriors ale podmęczonymi myślę więc aha no i Pelicans też mogą zrobić niespodziankę ale w to wierzę chyba tylko ja. Zrobiłem jakieś 30kuponów jutro się zobaczy co i jak...Wczoraj znów siadło ale jakimś dziwnym trafem Rajon Rondo zagrał fenomenalnie i tylko jednym rzutem wolnym Wade a cieszyłem sie z wygranej na dwóch frontach. Dziś miałem spory dylemat czym zacząć pewnie źle wybrałem kasy na to dziś nie postawie ale handicap na Sixers +10 wydaje mi się dość przyjemny. Bo co jak dam np Suns w Kolorado to czy szanse sa wieksze? Sporo niewiadomych dziś ale Minnesottę postawiłem 27e do 60e więc na konkurs nie będę prowokował żeby zjeść podwójną pieczeń na jednym ogniu. A dlaczego Wolves?? Bo nie pamiętam kiedy wygrali u siebie a dziś mogą to zrobić z rozhypowaną drużyną z Mo-Town. Słabszy mecz Jacksona i nie ma Pistons więc myślę że hala determinacja i talent przemawiają za Leśnymi Wilkami. Na konkurs natomiast chronologicznie pierwszy mecz ten kolejnej świetnie zapowiadającej się nocy...po typy pojedyńcze czy kupony zapraszam na priv zainteresowanych. Od 3 nocy wygrywam ale każdy zna hazard jak to jest wiedza to nie wszystko niestety...powodzenia, ...czekając na Murraya...
⛔ 100
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Singapur S. League
Spotkanie Tampines- Harimau Muda B
Typ: Handicap europejski Tampines wygra -1
Kurs: 2,04
Buk Unibet
Godz: 13:15
Analiza: Zwróciłem uwagę na ten mecz ponieważ to ostatnia kolejka w lidze singapurskiej. Tampines ma jeszcze szansę na mistrzostwo kraju. Drużyna Harimau nie walczy już o nic w tym sezonie, a nie zyskają pozycji wygraną anie nie stracą jej przegraną. Patrząc na wczorajsze wyniki 6-0 Geylangu z Warriors , które wygrywając zyskało pozycję z dużo wyżej notowanym przeciwnikiem uważam , że Tampines nie odpuści meczu o mistrzostwo. Dodatkowym czynnikiem jest ostatni mecz między tymi drużynami ,który był nie tak dawno temu (2 miesiące) ,zakończył się on wynikime 5-1 dla Tampines. Tampines u siebie grając jest świetną drużyną stracili tylko 6 bramek na 12 meczy. Harimau na wyjeździe traci średnio prawie dwie bramki. Uważam ,że Tampines ten mecz wygrają, stawiając na dokładny wynik postawiłbym na 2-0 ,3-0 . Jedynym minusem może być rozgrywany jednocześnie mecz obecnego lidera tabeli Brunei DPMM. Jeżeli oni będą wygrywać Tampines może odpuścić. Myślę że będą chcieli jak najszybciej ustawić pod siebie spotkanie i na spokojnie czekać na wynik Brunei w sprawiedliwym duchu walki.
⛔ 100
 
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Piłka nożna, Hiszpania Primera Division
18:15
Real Madryt – FC Barcelona
Typ: 2
Kurs: 2,69
Bukmacher: betathome
Kolejne El Clasico, które zapisze się w historii, ale pierwsze kiedy Zawodnicy spotykają się przed meczem z Trenerem żeby podyskutować o chęci bardziej ofensywnej gry z ich strony. To dopiero! Benitez musiał być czerwony jak cegła widząc taką delegację [Ronaldo, Marcelo, Ramos], swoją drogą takie newsy idą do mediów a tematu nie załatwia się w Szatni, niesłychane na tym poziomie. Nie ma drużyny w Madrycie.! I żadna wycieczka piłkarzy, ani zmiana koncepcji na kilka dni przed derbami niczego nie zmieni. LM, PSG zdeklasował Real w każdym elemencie. Potem Real zagrał otwarty mecz z Sewilla i przegrał 3:2, atakował nie ustrzegł się błędów w obronie. Teraz rozumiem będzie chciał atakować z Barceloną.? Jakoś nie mogę uwierzyć, że nagle zachwycą stylem i zaskoczą Barce. Na charakter drużyny pracuje się miesiącami, ja tu widzę na razie same słabości, zaczynając od opisanych wydarzeń, po aspekty czysto piłkarskie. Na boisku bezradność ustawienia zawodników Realu widać jak na obrazku, niewykorzystany jest potencjał Kroosa, w rozegraniu męczy się Modrić, do tego niezadowolony Ronaldo, to nie jest wystarczający zestaw na Barcelonę. Środek pola zdominują piłkarze z Katalonii, Mascherano i Busquets zrobią miejsce dla Iniesty. Iniesta to piłkarz genialny, na tej pozycji rządzi doświadczeniem, potrafi doskonale zagrać podanie otwierające drogę do bramki, często w sposób trudny w odczytaniu dla obrony rywala. Myślę, ze Barca pogra dokładniejszą piłkę, z mniejszą ilością strat i niecelnych podań, do tego dodam prawdopodobnie lepszy timing przy odbiorach, wyjściu na pozycję, wyprzedzeniu itd.
Real będzie chciał grać i wygrać, niestety jego poczynania mogą być nieco chaotyczne, niepewność spowoduje, że w konsekwencji będzie szarpał akcjami, bez odpowiedniego rytmu i spokoju w szykach obronnych jakieś błędy popełni. Luis Enrique pasuje do mentalności piłkarzy Barcelony, natomiast Benitez jest sztywny jak kij od szczotki, nie ma posłuchu i jest zbyt wpatrzony w siebie, żeby wyszło z tego coś dobrego.
✅ 169
Adiós Benitez.! Prezes Florentino Perez już rozmawia z Zinedine Zidane..
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
R 4,7K

root

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina:
04:30
Spotkanie:
Golden State Warriors - Chicago Bulls
Typ:
Chicago Bulls
Kurs: 4.25
Bukmacher:
bet365
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 4:30 naszego czasu w Oracle Arena, zmierzą się obecni mistrzowie NBA - Golden State Warriors z legendarnym zespołem w którym grał najlepszy koszykarz w historii o również mistrzowskich aspiracjach - Chicago Bulls.
Wojownicy z Oakland mierzą w pobicie rekordu meczów bez porażki od startu sezonu do którego brakuje im już tylko 3 zwycięstw, a Byki w ostatnich latach są znane z tego, że uwielbiają przerywać wielkie zwycięskie serie rywalom, dlatego zapowiada się wspaniałe widowisko i kto wie, być może dzisiaj Warriors w końcu doznają pierwszej porażki w sezonie.
28 Stycznia 2015 roku Chicagowskie Byki również przyjeżdżały do Oakland na mecz z Wojownikami którzy byli niepokonani od bardzo długiego czasu (19 meczów bez porażki) na własnym parkiecie, jak się zakończył ten mecz i jakie kursy były na niego wystawione? 1.12 to był kurs na gospodarzy, 6.50 na zespół przyjezdny, który dodatkowo przyjechał na ten mecz mocno osłabiony ponieważ nie było w zespole gości Jimmy&#39;ego Butlera, który był bez wątpienia najlepszym zawodnikiem Bulls obok Pau Gasola w zeszłym sezonie, mimo to Byki zdołały wygrać, w dogrywce po wielkim rzucie Derricka Rose&#39;a, którego może dziś zabraknąć, ale jak już mówiłem w zeszłym sezonie brakowało Jimmy&#39;ego w meczu z Warriors, który w ostatnim czasie jest dla Bulls znacznie ważniejszy niż zawodnik pochodzący z Chicago, Butler w tym sezonie urósł już nawet do miana najważniejszego zawodnika Bulls, jak zawsze fenomenalny w obronie, a od zeszłego sezonu na dodatek dorzucił skuteczną grę w ataku i cyferki na poziomie 20+ pkt średnio na mecz, czyli już śmiało można go nazywać jednym z najlepszych rzucających obrońców w lidze.
Warto dodać, że Wojownicy są b2b po ciężkiej wyjazdowej przeprawie z Los Angeles Clippers gdzie byli bliscy pierwszej przegranej, dlatego to tylko zwiększa szanse Byków, które w tym czasie odpoczywały.
Podsumowując, uważam, że Byki nawet bez Derricka Rose&#39;a Bulls są w stanie ograć Wojowników i po takim kursie to aż grzech nie spróbować, bo jak wszyscy dobrze wiemy &quot;historia lubi się powtarzać&quot;.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 3

bet4

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia Premier League
13:45
Watford Fc - Manchester United
Typ: 2
Kurs: 3,40
Bukmacher: Unibet
Beniaminek z Watford w ostatniej kolejce przegrał 1:2 w Leicester, ale u siebie pokonał niedawno dobrze w tym sezonie dysponowany West Ham. A to oznacza, że drużynę Czerwonych Diabłów czeka trudne zadanie, któremu niekoniecznie muszą sprostać. Bo skoro dwie kolejki temu nie udało się wygrać wyjazdowego meczu z Crystal Palace (0:0), to niby dlaczego ma się udać z Watfordem, który na rywala o renomie ManU zagra nie na 100, a na 200 procent możliwości. Remis - i to z niskim wynikiem - naprawdę mnie nie zdziwi
Albo zły zapis (nie wiadomo jaki typ jest zagrany Watford? Remis? MU?)
albo zawyżony kurs
Tak czy siak ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Borussia M.Gladbach - Hannover
Typ:
Borussia(-1,5)
Kurs:
2.45
Bukmacher:pinnacleSports

Analiza:
Według mnie gospodarze są tu zdecydowanym faworytem. Pytanie nie brzmi czy wygrają ale czy uda się to zrobić różnicą dwóch goli. Tak owszem Hannover wygrał ostatnie dwa wyjazdowe spotkania. Jednak teraz będzie musiał sobie radzić bez swojego najlepszego piłkarza H.Kiyotake, który ma na koncie 3 bramki i 4 asysty co oznacza że był zamieszany w 7 z 12 goli jakie ma na koncie drużyna przyjezdnych. W Borussi także są braki, a najpoważniejszy to G.Khaka jednak to nic w porównaniu z ubytkiem jaki nastąpił w Hannoverze. Gospodarze bardzo słabo weszli w sezon jednak ten czas już minął.. W lidze pozostają niepokonani od 2 miesięcy. Rozegrali w tym czasie 7 spotkań ich bilans to 6-1-0 br. 21:6. Pokonali miedzy innymi Wolfsburg, Herthe i Schalke czyli 3,4,i 5 drużynę Bundesligi. Świetną formę prezentuje Raffael który zdobył 5 bramek a przy 6 asystował. Remis z &#39;muratorami&#39; z Inglostadt którzy legitymują się trzecim najlepszym wyjazdowym bilansem w lidze(tylko jedna porażka, trzy stracone bramki) to raczej wypadek przy pracy niż zniżka formy. No i bilans bezpośrednich spotkań. Z ostatnich 5 meczów Borussia wygrała 4. W zeszłym sezonie na stadionie Hannoveru było 0:3 dla M.Gladbach.W roli gospodarza Borussia wygrała 2:0.
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
:hokej: NHL
01:30 CET
Detroit Red Wings - Los Angeles Kings
Marian Gaborik under 0,5 punkta @ 1,85 Ónibet

Dziwi mnie ten kurs. Buki na under 5,5 dają zaledwie @1,5 a ja osobiście nie spodziewam się szaleńczej wymianie ciosów. Mimo wysokiej pozycji w tabeli Kings mnie nadal nie przekonują. Nie przekonuje również Gaborik wszak ten kurs traktuje jako prezent. Słowak w tym sezonie zdobył zaledwie 4 punkty na 18 rozegranych przez siebie spotkań. To zaledwie średnio 0,22 punktu Kanadyjskiego na mecz. Tak dla porównania w ubiegłym sezonie ta średnia wyniosła 0,68 a więc kolosalna różnica. Gaborik pomimo tego że gra w pierwszej linii, na lodzie spędza zawsze ok 14 minut. Spowodowane jest tym że na tej samej pozycji gra znakomicie spisujący się w tym sezonie Toffoli. Dziś też na pewno nie zagra więcej jak 15 minut. Wato zaznaczyć także iż nie gra on pierwszych skrzypiec w Power Play w którym gra niewiele.
W obliczu powyższych faktów dziwią mnie kursy 50vs50 na punkt Gaborika i pobieram value.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
NHL
1:30 AM
New York Islanders v Montreal Canadiens
@Montreal Canadiens ML (2.10)
Betsson

Ekipa z Montrealu przez pierwszą część sezonu regularnego przejechała buldożerem. Po tym etapie przyszła kolej na obniżenie lotów ale jest to naturalna rzecz w tej lidze. Żadna z drużyn nie jest w stanie utrzymać takiego tempa w NHL. Pisząc o gospodarzach trzeba odnieść się do ich formy w bardzo dobrych słowach. Wysokie 5 miejsce w konferencji wschodniej jest wynikiem solidnej gry Wyspiarzy, opartej rzecz jasna o kapitana Johna Tavaresa, który z całą pewnością wpisał się już w status gwiazdy NHL. Kyle Okposo, Frank Nielsen i Brok Nelson w głównej mierze jak dotad dotrzymują mu kroku. Sam Tavares jest obecnie z 17 punktami 26 zawodnikiem całej ligi (8+9). Patrząc na indywidualne osiągnięcia gości musimy szybko przygasić Tavaresa bo aż 3 graczy kanadyjskiego teamu ma lepszy dorobek. To Max Pacioretty (10+9) , Brendan Gallagher (8+10) i Tomáš Plekanec (7+11). Indywidualnie więc sprawę mamy lekko zamiecioną. Goście stracili fotel lidera na wschodzie na rzecz Rangers, którzy zaliczyli podobny rekord do Habs ale którzy również się zatarli choć może to tylko chwilowe. Nie mniej jednak Montreal rządzi i dzieli w dywizji atlantyckiej i nikt raczej nie będzie się w stanie do nich na razie zbliżyć. Historia pokazuje, że Isnanders bardzo leżą Canadiens nawet na tafli w Uniondale. Bukmacherzy faworyzują gospodarzy, moim zdaniem błędnie.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna (Niemcy - Bundesliga)
Godzina: 15:30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen
Typ: Eintracht Frankfurt strzeli gola w obu połowach
Kurs: 4,40
Bukmacher: Unibet
Analiza: Eintracht Frankfurt zawsze kojarzył mi się z dość nietypowymi jak na piłkę nożną wynikami, które bardziej przypominały wyniki w hokeju na lodzie niż w piłce. Ostatnio coś się zmieniło i Eintracht Frankfurt zagrał dwa mecze ligowe, które zakończyły się wynikiem 0:0. Widziałem ich mecz z Bayernem Monachium i trzeba przyznać, że dobrze zagrali. Tu już nawet nie chodzi o to, że jako pierwsi urwali punkty wielkiemu Bayernowi Monachium, choć to duży sukces, ale pomimo defensywnej w tamtym meczu taktyki mieli kilka bardzo dobrych szans na strzelenie gola. Pomimo skupieniu się głównie na tym, żeby gola nie stracić, to byli groźni pod bramką Bayernu Monachium co tylko potwierdza to jaki mają potencjał ofensywny. Bayer Leverkusen z drużyny całkiem dobrze poukładanej stał się mocno overowym zespołem. Mieli dwa szalone mecze z Romą w Lidze Mistrzów, bardzo dziwny mecz z Stuttgartem. W dwóch ostatnich meczach Bundesligi Bayer Leverkusen stracił gola w obu połowach. Były to mecze z Wolfsburgiem i Koln, oba zakończone porażką Bayeru 1:2. Tutaj chyba nikt z remisu zadowolony nie będzie, obie drużyny lubią grać otwartą piłkę i hokejowy wynik nie będzie dla mnie żadnym zaskoczeniem. Bayer Leverkusen z taką obroną może mieć duże problemy z Eintrachtem.
⛔ 100
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia - 1 liga
Godzina:
20:15
Spotkanie:
Astra - ACS Poli Timisoara
Typ:
1
Kurs:
1.66
Bukmacher:
pinnacle
Analiza:
Osiemnasta kolejka rumunskiej 1 ligi, spotkanie po miedzy liderem Astra a zajmującym 10 miejsce ASC Poli. Astra jest tutaj murowanym faworytem za nimi przemawia nie tylko pozycja w tabeli ale również obecna forma, w ostatnich pięciu meczach cztery zwycięstwa a w bramkach na dość solidny plus. w pierwszym meczu tych zespołów astra na wyjeździe wygrała 3-1 a w ogóle bilans ostatnich spotkań po miedzy tymi zespołami jest niepodwazalnie na korzyc astry gdyz astra wygrała wszystkie a w bramkach było 10-3. Astra na pewno jest zmotywowana, pilkarze wiedza ze ten sezon moze należeć do nich, steaua przezywa kryzys tak wiec astra ma ogromną szanse nawet na mistrzostwo a punkty z takimi zespołami jak ACS Poli wypada zdobywać zwłaszcza u siebie. O zespole ACS Poli mozna powiedzieć jedno, nie potrafi grac na wyjeździe, na osiem dotychczasowych spotkań zero wygranych i ledwo cztery strzelone bramki przy dwunastu straconych. Ponadto goscie nie wygrali od ponad dwóch miesięcy i ciężko uwierzyć ze przełamią sie akurat z liderem. Myślę ze Astra bezproblemowo poradzi sobie z ACS Poli i wygra to spotkanie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wlochy serieA
Godzina: 20:45
Spotkanie:Juventus-Milan
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Forma Juventusu rosnie o czym swiadcza 2ostatnie zwyciestwa w lidze i dobra postawa w Lidze Mistrzow, ale wciaz musza gonic czolowke by miec gwarantowane miejsce w LM w przyszlym sezonie, a nawet wlaczyc sie do walki o scudetto z ktorego na pewno nie zrezygnowali jeszcze pilkarze Juventusu. Milan od lat to przecietniak, zmieniaja sie trenerzy ale gra caly czas jest kiepsciutka ostatnio rozczarowali u siebie ledwo ratujac punkt z Atalanta.Do tego meczu przystepuja powaznie oslabieni brakiem: De Jonga, Bertolacciego,Balotelliego, Meneza i bramkarza Lopeza.Co sprawia, ze na bramce znow stanie 16letni gowniarz, ktory sprawdzil sie ostatnio ale czy da rade z Juventusem ? Nie wydaje mi sie, mysle ze duzo bardziej prawodopobny scenariusz to ze jednak narobi w majty i zbierze cenna lekcje a Juve u siebie powinien ten mecz wygrac.
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - HISZPANIA: Primera Division

Real Madryt - FC Barcelona
Estadio Santiago Bernabéu, godz. 18:15
FC Barcelona + obie drużyny strzelą gola @4,55 Betsson

Mam wrażenie, że tego wieczora padnie sporo bramek na Bernabeu tak jak to było w 2009 roku. Nie mówię, że padnie aż 8 goli, jednak myślę, że 3-4 bramki są w zasięgu przebiegu całego meczu, ale o tą jedną więcej mam nadzieję, że strzeli Barcelona, za którą jestem całym sercem. H2H w przypadku tych meczy nie ma co przywoływać, tak samo jak i ostatnich występów ligowych, pucharowych itd., ten mecz rządzi się swoimi prawami, których nie ma żadne inne spotkanie na świecie (wg mnie oczywiście). Ogólnie Real bardzo dobrze gra w obronie, tak samo Barcelona w tym sezonie polepszyła swoją defensywę, jednak myślę, że gole dla obu ekip, nawet bez Ronaldo w super formie są obowiązkowe. W Barcelonie świetnie pod nieobecność Messiego poczyna sobie Neymar, który jest prawdziwym liderem na ten moment i myślę, że i w takim meczu pokaże to co najlepsze. Ten mecz, może być takie przełomowy dla samego CR7, o którym wspomniałem wcześniej, a chodzi mi tutaj o to, że jak zdobędzie gola to może będzie on taki na przełamanie i znowu zacznie strzelać? Zobaczymy.. Myślę, że Barcelona ma na ten moment dużo więcej do zaoferowania z przebiegu gry niż Real, który pod wodzą Beniteza nie jest jakiś super ekstra mocny, bo jak dla mnie ten człowiek nie jest na odpowiednim dla nim miejscu i powinien tam być ktoś zupełnie inny, Real w moich oczach stracił wiele i będzie nadal tracił. Wiele nadziei pokładają wszyscy w Benitezie, ale skończy się pewnie jak od wielu sezonów - nie wygrają nic, albo maksymalnie jedno trofeum i na tym się skończy, a z takim składem? Chyba jednak wymaga się czegoś więcej. Kluczowym w tym spotkaniu będzie też to, czy Messi pojawi się od 1 minuty na boisku, czy dopiero wejdzie z ławki rezerwowych, z której też potrafi strzelać gole - jak dobrze pamiętam, jego statystyka to około 60 meczy z ławki i trochę ponad 30 goli. Jak będzie podczas tych Derbów Europy dowiemy się jutro, ja mam nadzieję, że wygra Barcelona, ale dla dobra typu niech ten Real strzeli gola.
tutaj można sobie przypomnieć wspomniany przeze mnie mecz z 2009 roku. POLECAM!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
P 562

piszczek82

Użytkownik
Piłka nożna: Anglia League One
16:00
Coventry-Gillingham
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na sobotnie popołudnie wybrałem mecz na szczycie angielskiej League One między zespołami Coventry i Gillingham.
Sytuacja w tabeli przedstawia się następująco:
1. Gillingham
2. Coventry
Oba zespoły zgromadziły po 34 punkty.
Coventry grając w tym sezonie u siebie nie zaznało jeszcze goryczy porażki.
Legitymują się 6 meczami wygranymi i dwoma remisami.
Gillingham Na wyjeździe gra mocno w kratkę - 3 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki.
W ostatnich spotkaniach między tymi zespołami atut własnego boiska wydawał się mieć znaczenie (na cztery spotkania zawsze wygrywali gospodarze - solidarnie po 2 x).
Myślę, że będzie to ciekawe widowisko ze wskazaniem na drużynę Coventry i tak gram.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 0

kubuhunter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Typ: Korona Kielce i poniżej 2,5
Kurs: 7.00
Bukmacher: bet365
Analiza: Nie rozumiem trochu tego faworyzowania Jagielloni. Okej nie graja wcale bardzo słabej piłki, lecz drużyna Probierza gra bardzo nierówno w przebiegu całego meczu. Potrafia zagrać naprawde świetne 30 minut po czym reszte 60 jakby zapomnieli o co w tym sporcie chodzi. Ostatnie mecze i ich forma tylko dobitnie pokazują że nie dzieje się dobrze w tym zespole. Natomiast Korona w tym sezonie NIE PRZEGRAŁA ŻADNEGO spotkania na wyjezdzie i wątpie że miałoby to nastąpić w Białymstoku. Ponadto strzelaja czesto małą ilość bramek i tracą ich również niewiele co w pełni przemawia za moim typem, żeby nie być goło słownym trochu statystyk.
1. Bilans bramkowy Korony 12:12 (po 15 kolejkach)
2. Ostatnie 5 meczy Jagi - 1 punkt
3. W tamtym sezonie zwyciesko z obu starć wyszła Korona
Powodzonka ????
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL
1:30 am
:hokej: New York Islanders - Montreal Canadiens
Poniżej 1,5 bramek pierwsza tercja
(1,85) Betsson
Jeszcze jakiś czas temu stawiałem na Habs, kiedy gościli u siebie wyspiarzy. Którzy umiejętnie podeszli do tego meczu wygrywając 4:1. Bardzo dobrze zagrali, bo do tego bardzo rozsądnie i konsekwentnie. Pierwsza tercja trochę bez pomysłu na ataki, trochę chaosu z jednej i drugiej strony dopiero w drugiej zaczął się mecz. Montreal pierwszy strzelił w meczu i ostatni zakańczając w całym meczu wygraną w tamtym spotkaniu. Tutaj teraz sprawa się wydaję także podobna, ale też nie aż do końca taka pewna. W bukmacherce z resztą nie ma nigdy pewniaków, dlatego śmieszy mnie fakt jak ktoś piszę że ma coś pewnego i wie, że to na milion procent wygra ???? zawsze są haczyki, tak jak i w życiu. Ale tutaj ja widzę jednak mało bramek w pierwszej tercji. Wyspiarze grają słabo. Przegrywają seriami a u siebie też jakoś nie potrafią się przebudzić. Mimo, że ostatnie dwie wygrane gospodarzy to wygrane, ale ja dalej nie mogę się przekonać do ich gry. Wczorajszy mecz w Montrealu dość dla Habs bolesny. Porażka z Kojotami, którzy chyba na dobre będą psuć humory ekipom z górnej półki. Poza tym Montreal słynie z gry zachowawczej i statycznej, co często skutkuje dla nich dopiero w połowie meczu (2- i koniec 3 tercji).. Dzisiaj już wraca Price między słupkami. Który jak wiele razy wspominałem jak ma dzień konia, jest nie do zatrzymania. Ale czy na pewno uda mu się zatrzymać ataki Isles, w pierwszej tercji? Pewności też nie mam ale coś mi się widzi tutaj że Wyspiarze będą się bardzo męczyć. Będą owszem mieli swoje okazję, ale Montreal ma w defensywie terminatora. Subban, gość który nie wymięka jak stoi oko w oko z rywalem. Markov też całkiem nieźle noty ostatnio wyłapuje. Montreal będzie chciał wygrać, ale trochę zamieszania w pierwszej tercji też zobaczymy, bo nie sądzę żeby od razu się na siebie rzucili z workiem bramek. Zwykle w pierwszych tercjach w NHL ekipy próbują wyznaczać swój rytm i cel w meczu, ale to nie wszystko się tak fajnie przekłada. Montreal dużo tych bramek Wyspiarzom w delegacjach nie strzela, ale potrafi z nimi wygrywać, dlatego nie mam zamiaru przeciwko nim stawiać w tym meczu. Idę w stronę bramek... widzę tutaj maks jedną w pierwszej odsłonie meczu.
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Piłka nożna, Hiszpania Primera Division
18:15
Real Madryt – FC Barcelona
Typ: Neymar żółta kartka
Kurs: 3,50
Bukmacher: Betsson
Real Madryt - Barcelona

Pepe otrzyma kartkę @ 2.20
Unibet
I ja dorzucę coś od siebie. Kiedy widzę Gran Derbi, widzę też szaleńczą grę Pepe, ile razy ten człowiek był karany żółtą kartką podczas tego klasyku, tylko w ostatnich 5 pojedynkach dostawał 3 razy kartonik. W tym sezonie wystąpił jedynie w 4 pojedynkach przez kontuzję, w których de facto dostał już 1 żółtko. W tym meczu wystąpi a spotkanie będzie bardzo ważne dla Realu, jeśli przegrają będą mieli aż 6 pkt straty już do Barcy. Patrząc na ostatnią dyspozycję Realu może być ciężko o zwycięstwo, także nerwów nie zabraknie i kartek również.
Typu jakoś strasznie nie neguję, ale od momentu jak odszedł Mourinho, Pepe nie jest już maszyną do zabijania. Same statystyki to pokazują, a biorąc pod uwagę, że w najlepszych czasach na taki zakład kursy wynosiły ok 1,6-1,8, to ja teraz nie widzę żadnego value w tym typie. Pepe to moim zdaniem jeden z najczyściej grających zawodników jeśli chodzi o Real w tym składzie.
Moim zdaniem najlepszym kandydatem do kartki w jutrzejszym meczu jest Neymar. Pewnie nie raz połasi się na kontrę i pójdzie all in na nogę przeciwnika. Bardzo często też odcina mu prąd i przy ewentualnej stracie piłki lubi się odegrać.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Argentyna Primera
Godzina: 1:30
Spotkanie: Racing -Estudiantes
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Półfinał serii play-off do rozgrywek Copa Libertadores w którym zagrają Racing Club i Estudiantes. Racing jest aktualnym mistrzem, ale już w tym sezonie zajął tylko 4 miejsce ze stratą 5 punktów do mistrza Boca Juniors. Wszystko przez mecze wyjazdowe, w których Racing notorycznie tracił punkty. Na 15 meczów wygrali tylko 3. Dziś jednak Racing gra u siebie gdzie w sezonie przegrał tylko raz na 15 spotkań i stracił 7 bramek. Twierdza. Estudiantes to ekipa która rok w rok walczy o czołowe miejsca w lidze i tak też było w tym sezonie. Zajęli miejsce 7, ale do 5 stracili tylko 3 punkty. Ścisk w tabeli więc spory. Estudiantes na wyjazdach wygrał 7 z 15 spotkań, czyli mniej niż połowę. Ostatnie ich wyniki wyjazdowe: 1:2, 1:0, 1:0, 1:1, 0:0. Tak więc jeśli wygrywają to bardzo skromnie. Mecze z reguły underowe. Idealnie wpasowuje się w grę Racingu u siebie. Gospodarze powinni to wygrać, tak jak robili to w całym sezonie.
⛔ 100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria - Super League
Godzina: 17:45
Spotkanie: Grasshopper - Vaduz
Typ: Over 4,5
Kurs: 4,22
Bukmacher: Bah
Gospodarze dzisiejszego spotkania są wiceliderem tabeli w obecnym sezonie, i jestem święcie przekonany że będą się bić o udział w LM. Ich statystyki w lidze wyglądają dosyć niewiarygodnie, jak na taką ligę. Mianowicie jeśli chodzi o bramki to strzelają ich średnio nieco ponad 3 na mecz, tracąc przy tym niespełna 2. Jak więc widać jest to z pewnością mocno overowa drużyna, choć czasami zdarzają jej się zacięcia w postaci bezbramkowego remisu, lecz nie w tym sezonie ???? Ofensywa wzięła górę jak widać i wychodzą z założenia, że nieważne ile bramek stracą - ważne żeby strzelili o tą jedną chociaż więcej. Co prawda h2h obu zespołów nie obfituje tak bardzo w bramki, jednak biorąc pod uwagę tylko to ostatnie (3:3) mam nadzieję, że zagrają podobnie. Co do gości - ostatnie spotkanie z ich udziałem z minimum 5-cioma bramkami to było spotkanie właśnie z dzisiejszymi rywalami. Na codzień nie grają powalającego futbolu, lecz tak jak już wcześniej wspomniałem, mam nadzieję że w tym spotkaniu obie drużyny nastrzelają sobie po parę bramek. A jak będzie - to się okaże ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom