>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.11.2011 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Djokovic-Berdych
Typ: 2-0
Kurs: 2,08
pinnacle
Na wstepie zaznacze ze dziwie sie ze jeszcze nikt nie dodal tego typu do analiz dnia i o tak pozniej porze jak prawie 18:00 moge go polecic.. Kto by przypuszczal jeszcze niedawno ze na Nole bedzie kurs 1,35 w pojedynku z Berdychem.. Okrzyknieto by to 35% lokata. Patrzac po opiniach mozna zauwazyc ze wszyscy doszukuja sie jakiegos podstepu i boja grac na Serba. Ale ja pytam dlaczego ?! O Nowaku pisac chyba nie musze : rewelacyjny sezon, potem kontuzja i kiepski powrot z przegrana 6-0 z Nishikorim. Ale coz po tej przegranej ? Pewna wygrana z Dodigiem, przegrany set z Troickim ktory byl zmotywowany jak nikt inny i ruszyl na w bratobojczym pojedynku od samego poczatku czego Djoko sie nie spodziewal. Potem juz Novak madrze i pewnie go rozklepal i wygral. Mysle ze to mu dalo dowod ze jednak jest w dobrej dyspozycji i trzeba odpuscic turniej w Paryzu i zaczac jeszcze bardziej szlifowac forme na Londyn. Jesli zdecydowal sie wziac juz udzial to wierze ze przygotowany jest w 100%. Przechodzac do Berdycha nie wiem czym moze zagrozic w dzisiejszym meczu.. W hali nigdy nie czul sie jakos dobrze : ostatnio przegral z Ferdkiem nie nawiazujac nawet walki, pokonal Murraya ale dzisiaj widzielismy co Murray prezentuje i w jakiej jest formie ( po tym meczu zdecydowalem zagrac w sumie typ na 2-0 Djokovic bo nie do konca bylem pewny co gra Czech patrzac na wygrany mecz z Murrayem w ktorym ani on nic nie gral ani Andy ). Wygrane z Tipsa czy Verdasco nie robia na mnie wrazenia. W Szwajcarii przegral z Nishikorim. Dorzucajac do tego h2h 7-1 dla Novaka jestem coraz bardziej przekonany ze nie ma czym zagrozic Serbowi. Jako ciekawostke dodam ze wczoraj byly 2 rezultaty po 2-1, dzis juz 2-0 dla underdoga a wiec czas na pewne i szybkie zwyciestwo faworyta ;)
⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna I liga Argentyna
Spotkanie: Estudiantes - Banfield
Typ: HT/FT - 1/1
Kurs: 3.25
Bukmacher: WilliamHill

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 15 kolejki Argentyńskiej Premier Dywizji aperatura w którym to zmierzą się będący aktualnie na 19 pozycji w tabeli zespół Estudiantes z 20 Banfield. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 7 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 2x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 3x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 12 bramek a stracili 13. Goście natomiast w swoich 7 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 1x zwyciężyć a 6x doznali porażki strzelając przy tym 2 bramki a stracili 9. Słaba postawa ekipy Estudiantes spowodowała, że trener Angel Russo podał się do dymisji po ostatniej wyjazdowej porażce 3:1 z ekipą Godoy Cruz a jego miejsce zastąpił Juan Manuel Azconzabal który miał na przygotowanie do dzisiejszego sporo czasu bo około 2 tygodni. Goście natomiast zupełni nie radzą sobie w tym sezonie na wyjazdach co najlepiej odzwierciedlają nam w/w statystyki. Pojedynki zespołów sąsiadujących ze sobą w tabeli zawsze były pasjonujące lecz w tym meczu myślę, że gospodarze będą chcieli pokazać się nowemu szkoleniowcowi z jak najlepszej strony dlatego też myślę, że to oni mają większe szanse na wygraną w tym pojedynku a ich przewaga szybko się zarysuje od początku spotkania stąd też postanowiłem zagrać na ich prowadzenie już po I połowie meczu jak i po pełnych 90 minutach.
zwrot
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia-Premier League
Spotkanie: Tottenham - Aston Villa
Typ: Tottenham over 2,5
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Wielkiej analizy nie będzie. Liczę że po raz 5 czy 6 zarobię na Tottenhamie. Główny zakład jest dość ryzykowny, ale trzeba coś zarobić więc zaryzykuję.
Główny news: dzisiaj rano Harry Redknapp powiedział, że zasiądzie dzisiaj na ławce i że zagra van der Vaart.
Tottenham u siebie gra świetną piłkę. Oglądałem już kilka ich meczy w tym sezonie i w każdym stwarzali sobie sporo sytuacji. Świetna gra po ziemi przed polem karnym itd. etc. itp. Po prostu na swoim stadionie świetna piłka do oglądania. Druga linia bradzo mocna, Parker i Modrić doskonale rozgrywają, Bale z Lennonem z łatwościa mijają rywali. W obronie nieporozumienia są dość częstym zjawiskiem, ale zdarzają się one głównie po dobrze wykonywanych przez rywali rzutach rożnych. To właśnie po nich Tottenham traci bardzo dużo goli. Aston Villa rzutami rożnymi nie stwarza większego zagrożenia, więc raczej nie strzeli po nich dzisiaj gola. W bramce Spurs Friedel, który doskonale zna zawdoników McCleisha i wie czego się po nich spodziewać. Może to pozostać bez znaczenia, ale może też to wykorzystać doświadczony Amerykanin. Druga linia Villans na pewno nie jest w stanie przejąć inicjatywy w meczu z taką drużyną jak Tottenham. Najlepszym zawodnikiem ofensywnym jest Agbonlahor, który jednak jeśli dziś wystąpi, to zagra od razu po kontuzji. Lekka bo lekka, ale na pewno wybija z rytmu. Bez niego ofensywa Aston Villi jest o wiele uboższa. Z kolei defensywa gra słabo w szczególności boczni obrońcy, którzy przez wielu skrzydłowych są ogrywani jak dzieci. Środek też nienajmocniejszy. Duże problemy z odbiorem piłki przed polem karnym i słaby pressing, powodują, że najłatwiej atakować Villę po ziemi szybką piłką. Dokładnie tak lubi grać Tottenham.
Spodziewam się że Tottenham będzie kontrolował mecz i w końcu zacznie staranniej kończyć swoje świetne kontry. Większość drużyn z czołówki wygrała swoje mecze, więc również liczę dziś na zwycięstwo Spurs.
Powodzenia ????
⛔ 100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
tenis, panowie
spotkanie: djokovic- berdych
typ: djokovic przegra 1 seta i wygra caly mecz
kurs 8
sportingbet
analiza:
przed nami drugie spotkanie grupy A nieoficjalnych mistrzostw swiata w tenisie panow. turniej rozgrywany w Londynie.naprzeciwko siebie stana: nr 1 swiatowego tenisa serb novak djokovic oraz czech tomas berdych okupujacy 7 lokate. zarowno jeden jak i drugi tenisista znalazl ostatnio pogromce w nishikorim. berdych dosc dobrze prezentowal sie podczas ostatniego turnieju w Paryzu gdzie ulegl dopiero w polfinale federerowi. Serb z kolei zmagal sie ostatnio z kontuzja aczkolwiek o jego forme jestem spokojny. dlaczego taki typ? uwazam iz novak bedzie potrzebowal troche czasu aby wejsc dobrze w mecz i sie rozkrecic i dlatego typuje 1 set dla czecha a caly mecz dla novaka djokovica.
✅ 400
 
eror26 39

eror26

Użytkownik
Spotkanie: Sparta Rotterdam - Emmen
Data spotkania: 21.11 godz.20.00
Liga: Liga Holenderska II
Typ:ponad 4.5 gola
Kurs: 2.80
Bukmacher: Sportingbet

Jak wszyscy doskonale wiemy druga liga holenderska to przedewszystkim liga gdzie pada średnio najwięcej bramek w meczu.Dzisiejszego wieczoru odbędzie sie spotkanie pomiędzy Spartą która zajmuje 8 msc. w lidze z bilansem 6zw.-2r.-4pr. i stosunkiem bramek 23-14, z drużyną z Emmen która z kolei w lidze zajmuje 17 pozycje z bilansem 2zw.-2r.-8pr. oraz stosunkiem bramek 11-31.W bezpośrednich starciach pomiędzy zainteresowanymi drużynami trzy razy zwyciężała Sparta trzy razy był remis a dwukrotnie dzisiejsi goście z Emmen.Ostanie 3 spotkania między tymi drużynami to wygrana Emmen u siebie 2-1 oraz dwa zwycięstwa Sparty u siebie i na wyjeżdzie 5-0.Ale nie statystki będą w tym meczu grały ???? murowanym faworytem oczywiście jest drużyna gospodarzy która znakomicie sobie radzi osatnio w lidze. Myślę że gospodarze spokojnie mogą dzisiaj strzelić 3-4 bramki drużynie która nie radzi sobie zbyt dobrze i przegrywa mecz za meczem. Przewiduję że mecz znowu będzie do jednej bramki coś w stylu 5-0 mile widziane ja jednak myśle dodatkow że Emmen też strzeli 5-1 to bardzo optymistyczny wynik ale mam przeczucie że dzisiaj tak będzie ????
zwrot
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Apertura
Spotkanie: Estudiantes LP - Banfield (ilość goli)
Typ: powyżej 2.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Godzina rozpoczęcia meczu: 23:10
Analiza:
Dziś spotykają się dwie najsłabsze ekipy w lidze, dla bukmacherów ten pojedynek jawi się jako przeciętny mecz z mała ilością goli. Ja jednak upatruję tutaj over 2.5. Swoja analizę oparłem na ostatnich meczach oraz na bezpośrednich pojedynkach Estudiantes LP - Banfield.
Gospodarze dzisiejszego meczu od początku listopada na pięć rozegranych meczy zanotowali bilans 1-2-2. Jeśli chodzi o gole strzelone/stracone wygląda to tak; 5-5.
Jak widać, średnia wychodzi 1 gol strzelony i jeden stracony na mecz.
Banfield natomiast ma bilans 2-0-3 a w bramkach 7-5. Jest to jeszcze lepszy bilans niż u dzisiejszych gospodarzy tego meczu.
Uważam, że kibice obejrzą dzisiaj spotkanie obfite w gole, ja stawiam na 3-4 gole w meczu.
Historia meczy obu ekip od roku 2003 przedstawia to tak:
* 9 meczy
* 7 underów
* 2 overy
jednak w pojedynkach tych ekip widać ewidentnie, że na ostatnie cztery meczy padło 2 overy i 2 undery, liczę nieco na ten fakt, że teraz passa powinna wskazywać na over.

zwrot
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Turniej Mistrzów w Londynie Spotkanie: Novak Djokovic - Tomas Berdych
Typ: DW 0:2
Kurs: 5.5
Bukmacher: B365
Analiza:
Zgadzam się w 100% z tym co napisała Roxanne w dziale tenis. Djokovic musi odczuwać zmęczenie tym sezonem, nie miał jeszcze większego kryzysu, czas na to nadszedł kilka tygodni temu. Nie ważne czy ma uraz czy nie, ale na pewno przemęczenie organizmu nie znikło w tych kilkanaście dni, nie wiemy nawet czy trenował na pełnych obrotach. Myślę, że Berdych powinien powalczyć, może nawet o 2:0? Bo jeśli Djokovic zagra swoje to prawdopodobnie po prostu wygra. Dodam jeszcze, że widziałem ostatnio Tomasa w meczu z Federerem i uważam, że prezentował się bardzo dobrze, nawet na tle tak świetnie grającego Szwajcara. Djokovic nie jest robotem, nawet Nadal (mistrz przygotowania fizycznego) zawsze miał problemy z końcówkami sezonów, Nole jeszcze nigdy nie grał przez cały sezon na takich obciążeniach i to się w końcu musiało na nim odbić. Oczywiście może być tak, że Novak jednak złapie swój rytm i uda mu się zagrać jeszcze jeden turniej na najwyższym poziomie, ale zważywszy na to, że jest to pierwszy mecz liczę na niespodziankę. Dobry serwis Czecha może się do tego mocno przyczynić.


⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom