>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 21.09.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 21. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Argentyna
Data: 21.09.2015. godz.02:30
Spotkanie: San Lorenzo-Racing
Typ: San Lorenzo dokładnie 1 golem
Kurs: 3.85
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z ekstraklasy Argentyńskiej, w spotkaniu tym San Lorenzo , które jest obecnie wiceliderem w swojej lidze podejmowało bedzie przed własną publicznością drużyne racingu, który zajmuję pozycję numer 5. Gospodarze są dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów , ponieważ jak na razie w 12 spotkaniach rozgrywanych na tym stadionie wygrali aż 10 razy raz remisowali i tylko raz doznali porażki, goście zdecydowanie mają problem z grą na wyjazdach w 11 spotkaniach bilans 2-6-3 nie jest zbyt dobry, tutaj na pewno gospodarze będa chcieli zaatakować od pierwszych minut ponieważ w poprzedniej kolejce doznali porażki będą chcieli w jakiś sposób odrobić stratę sprzed kolejki, goście natomiast podczas wyjazdów mają problemy ze zdobywaniem bramek, ponieważ zdobyli ich zaledwie 8 podczas tych meczy na wyjazdach, gospodarze natomiast stracili zaledwie 4 gole w spotkaniach na swoim stadionie, tak więc faworytem dla mnie jest zdecydowanie ekipa San Lorenzo, która powinna okazać się w tym spotkaniu spokojnie o tą jedną bramkę zespołem lepszym.
✅ 285
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
koniqq 102

koniqq

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, MS u21
Godzina: 02:00
Mecz: Argentyna - Rosja
Typ: Rosja wygra 3-0
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mimo iż rosjanie mnie zawiedli dziś po raz kolejny zagram na ich wygraną w 3 partiach. oba zespoły mierzyły się już w tym turnieju i górą byli rosjanie (wygrana 3-0 do 20,13 i 18) co pokazuje że te zespoły dzieli różnica klas. Argentyńczycy wygrali swoje półfinałowe spotkanie co prawda bez straty seta lecz w pierwszych dwóch partiach bardzo się męczyli, natomiast rosjanie wygrali 3-1 z brazylią.
Jest to finał więc myślę iż ruscy nie odpuszczą nawet seta (jak to miało miejsce wczoraj) i będą chcieli pokazać wszystkim swoją klasę i dominacje w tej kategorii wiekowej.
⛔ 100
 
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20.45
Spotkanie: Derby - Burnley
Typ: 2X
Kurs: 1.75
Bukmacher: unibet
Analiza:
Mało spotkań w poniedziałek mamy w ofercie ale najbardziej pewnym wydaje mi się spotkanie 8 kolejki drugiej ligi angielskiej. Tegoroczny spadkowicz z Premier League drużyna Burnley jedzie do Derby.
Obecnie Burnley plasuje się na czwartej pozycji po czterech zwycięstwach, dwóch remisach i jednej porażce.Goście są aktualnie na 12 miejscu po 2 zwyciestwach 4 remisach i jednej porażce. Poczatek sezonu Burnley mieli w kratke, ale wydaje się że wlasnie złapali wiatr w żagle i pewnie zmierzają ku powrotu do najwyższych rozgrywek krajowych. Jak wygrają wskakują na drugie miejsce, a wygrać jak najbardziej jutro mogą. Dla Derby zespół Burnley to bardzo niewygodny przeciwnik. Na 10 ostatnich spotkań między tymi drużynami aż osiem razy zwycięsko wychodzili piłkarze Burlney i padły dwa remisy, a więc ciężki orzech do zgryzienia dla gospodarzy jutro.
Podpieram sie remisem, ponieważ 2 ostatnie mecze Derby to dwa zwycięstwa i jednak jest prawdopodobne, że po ciężkim zaciętym meczu padnie tutaj remis.
✅ 75
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 10:10
Spotkanie: USA-Polska
Typ: over 185,5 pkt
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365

Analiza:
Mecz o 1 miejsce w grupie, na razie żadna nie przegrała w tym turnieju spotkania, dlatego stawiam tutaj na zacięte spotkanie i 5 setów a co za tym idzie over punktowy. Oby był to wynik 3:2 dla naszych siatkarzy
Kiepska analiza
 
qick19 17,8K

qick19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Valenciennes - Lens
Typ: 1
Kurs: 2.5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam!

Pod lupę wziąłem jutrzejszy mecz 2 ligi francuskiej , w którym druzyna Valenciennes podejmie u siebie Lens. Wystarczy spojrzeć na tabelę , po 7 kolejkach druzyna Valenciennes zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 11 pkt , natomiast Lens 19 lokate z dorobkiem tylko 4 punktów! Warto dodać ze ta druzyna nie wygrała dotąd nawet meczu!
tracąc aż 11 goli . W obu ekipach nie zobaczymy pauzujących za kartki w Valenciennes obrońce Saliou Ciss&#39;ego, w ekipie Lens pomocnika Benjamina Bourigeauda .
Moim zdaniem fajny meczyk do zagrania , gospodarze powinni spokojnie pokonać spadkowicza z 1 ligi drużynę Lens , która nie weszła dobrze w sezon patrząć na ostanie mecze : 2 remisy i 3 porażki .
POWODZENIA! ????
⛔ 100
 
barcelonczyk 170

barcelonczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Meksyk
Spotkanie: Guadalajara-Queretaro
Typ: over 2.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Analiza: Oferta na jutro nieciekawa, ale zdecydowalem sie na mecz Meksykanskiej Primera Division pomiedzy Guadalajara a Queretaro. Korcil mnie over 3.5 , ale zagram bezpieczniej na over 2.5. Jest to spotkanie druzyn z konca tabeli.Guadalajara ostatnio wygrala mecz ligowy u Sb z Chiapas az 4;1, natomiast druzyna Queretaro ulegla az 5;1 na wyjezdzie z Tigres. Jak widac jak i jedni tak i drudzy cos potrafia ustrzelic , jak i tracic bramki. Chociaz 2 ostatnie mecze pomiedzy tymi zespolami konczyly sie 1;0 i 0;0 licze ze w tym meczu bedzie inaczej. Nie licze na wielkie widowisko , natomiast jestem pewien ze obydwie druzyny stworza po kilka dogodnych sytuacji , i wynik bedzie zalezal od skutecznosci ich wykonczenia. Powodzenia!
Zły zapis (brak godziny meczu)
⛔100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
:siata: - MISTRZOSTWA ŚWIATA U21: Finał

Argentyna - Rosja
godz. 02:00
Rosja HA setowy -2.5 @2.22 Betsson

Rosjanie do tej pory na 7 meczy stracili tylko 2 sety, w tym 1 w ostatnim meczu przeciwko Brazylii, która będzie rozgrywała mecz o 3. miejsce przeciwko Chinom. W tym meczu widzę zwycięstwo Rosjan, w rundzie wstępnej rozprawili się z Argentyńczykami 3:0 po pewnie wygranych setach - 25:18, 25:23, 25:20. Myślę, że i w tym meczu będzie podobnie, w ciągu paru dni ciężko, żeby się coś diametralnie zmieniło w ich grze i, żeby byli w stanie zatrzymać tych rozpędzonych Rosjan. Argentyna ostatni mecz wygrała z Chinami, o których wcześniej wspomniałem, w którym 2 pierwsze sety się trochę męczyli, dopiero w 3 secie zrobili co mieli zrobić. Ja tu nie widzę innego wyniku jak wygrana Rosjan i stawiam na nich z handicapem setowym -2.5.​
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jakiś czas temu postanowiliśmy reaktywować działanie na Facebooku.
https://www.facebook.com/pages/Forum-Bukmacherskie/793446814102619
Wystarczy, że klikając przycisk &quot;Lubię to!&quot;, dodasz nas do swojej listy ulubionych na Facebooku a będziesz na bieżąco informowany o ważnych wydarzeniach na forum, o zbliżających się turniejach, aktualnych promocjach u bukmacherów oraz o najciekawszych zdarzeniach sportowych wartych zagrania.
Zapraszamy!
Do tego zachęcamy do wrzucania swoich postów/tematów do konkursu. Co miesiąc rozdajemy fajne nagrody. Zachęcam również do wrzucania tematów i postów innych osób. To jest bardzo mile widziane! ????
http://forum.bukmacherskie.com/f494/
Nie tak dawno wystartowały również konkursy ligi hiszpańskiej i niemieckiej. Cały czas możecie się do nich zapisać!
http://forum.bukmacherskie.com/f517/
http://forum.bukmacherskie.com/f518/
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Futbol Amerykański, NFL
Data: 20.09.2015 02:30
Spotkanie: Green Bay Packers - Seattle Seahawks
Typ: Seattle Seahawks -3.5 pkt AH
Kurs: 3.46
Bukmacher: Pinnacle
Hmmm Packers bez kontuzjowanych Nelsona i Bulagi. Seahawks bez strzelającego fochy Chancelora. Przyjezdni w pierwszym starciu przegrali po dogrywce na gorącym terenie w St. Louis, gdzie również w poprzednim sezonie mieli ciężką przeprawę. 0-2 na początku sezonu w dodatku w ciężkiej dywizji może im mocno skomplikować sprawę nawet awansu do play-offów o Super Bowl nawet nie wspominając. Spodziewam się jednak, że Pete Carroll odpowiednio nastroi swoich podopiecznych, przy czym warto podkreślić, że cztery poprzednie starcia pomiędzy oboma ekipami, z czego dwa w poprzednim sezonie, kończyły się zwycięstwami drużyny z Seattle. Co prawda balans w ekipie Seahawks został nieco przesunięty z defensywy na ofensywę, tym niemniej przyjezdni nadal dysponują w tyłach niezwykle mocną paczką będącą w stanie pokryć ograniczone osobowe targety Rodgersa. Green Bay wygrało co prawda na inaugurację w klasyku w Chicago, tym niemniej dzisiejsza wygrana Arizony jedynie potwierdza, jak słabi są w tym sezonie Bears, na tle których Packers wcale nie wypadli oszałamiająco. W mojej ocenie kursy powinny być zdecydowanie bardziej wyrównane w związku z czym naturalną koleją rzecz stawiam na dwukrotnych uczestników ostatnich Super Bowl.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Wrestling, WWE, Night of Champions
Godzina: 2:00
Spotkanie: The Dudley Boyz - The New Day
Typ: The New Day
Kurs: 5,25
Bukmacher: Unibet
Analiza: Staram się śledzić WWE na bieżąco, a przynajmniej te duże gale do których zalicza się Night of Champions. Z tego co zauważyłem, to na takich galach dość często lubi dojść do jakiejś większej niespodzianki i takiej niespodzianki upatruję w tym pojedynku. The New Day to już popularna drużyna, która składa się m.in. z Kofiego Kingstona, który od lat walczy na solidnym poziomie. Jest też muskularny Big E Langston, który pomimo swojej potężnej masy szybko się porusza oraz Xavier Woods. Ogólnie to jest to ciekawy tag team. Ich rywali za bardzo nie znam. The Dudley Boyz podobno wiele lat temu byli popularni, teraz po latach nieobecności wrócili. Czy po tak długiej przerwie powinni od razu zostać mistrzami? Według mnie to by nie było dobre, najpierw niech dadzą trochę więcej dobrych walk i może następnym razem się uda. Nie podobają mi się takie sytuacje, że po latach jakieś byłe gwiazdy wracają i od razu się ich promuje na najlepszych zawodników lub najlepsze drużyny. Stawiam na The New Day, którzy od dłuższego czasu są popularni i regularnie występują.
⛔ 100
 
K 12

kanonier44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20.45
Spotkanie: Derby - Burnley
Typ: 2 DNB (Remis - zwrot)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami ciekawe spotkanie 8 kolejki Championship. Dzisiejszego wieczoru zmierzą się zespoły Derby i Burnley. Drużyna gopsodarzy zajmuje dopiero 12 pozycje. Dlaczego pisze dopiero ? Bo w ubiegłym sezonie druzyna ta była bardzo blisko awansu do Premier League. Natomiast w tym sezonie ten zespół nie przypomina ani trochę tej ekipy z poprzedniego sezonu. Rozpoczęli sezon wielkim falstartem, w ostatnich dwóch kolejkach wygrali, lecz poza domem. U siebie mają katastrofalny bilans : 0-2-1. Nie tak fani miejscowych wyobrażali sobie nowy sezon. W 4 domowym spotkaniu podejmą spadkowicza Premier League - Burnley, który po 8 kolejkach daje sygnał, że jak najszybciej chce powrócić do ligi wyżej. Są na dobrej drodze bo zajmują 4 miejsce wygrywając 4 ostatnie ligowe mecze. W dodatku największym argumentem po stronie dzisiejszych gości jest bilans bezpośrednich gier między sobą : ostatnie 10 meczy to aż 8 zwycięstw Burnley i tylko 2 remisy !!! ostatnie 4 mecze na stadionie Derby? 4 zwycięstwa Burnley!!! Ewidentnie widać, że ten przeciwnik nie leży gospodarzą nawet gdy byli w dobrej dyspozycji. Biorąc pod uwagę ich starcia , to że Derby wygrały tylko 1 z ostatnich 10 meczy u siebie oraz obecną formę, śmiało mozna stwierdzić, że dzisiaj może nie być inaczej - Burnley przyjedzie powalczyć o najwyższą stawkę i conajmniej punkt powinni spokojnie wywieźć. Kurs bardzo interesujący więc można spróbować.
zwrot
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Augila Clausura
Godzina: 3:00
Spotkanie: Cortulua - Atletico Nacional
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

Spotkanie 13 kolejki ligi kolumbijskiej. Spotykają się Cortulua z Atletico Nacional. Gospodarze i goście mają rozegranych po 11 meczów, więc de fact odla nich jest to kolejna nr 12, ale juz widac jak sie rozkłada układ sił w tabeli. Gospodarze zdobyli 18 punktów, a u siebie jeszcze nie przegrali (4 mecze). Mozna ich scharakteryzować tym, ze grają najbardziej defensywnie z czołówki oprócz Independiente Medellin. U siebie 2 stracone bramki, razem 7. Ostatnio po fali remisów (4 pod rząd), jakby slabsza forma, 2 przegrane na wyjezdzie i wygrana u siebie. Na pewno więc u siebie będą mocni. Goście to wielokrotyn mistrz Kolumbii. Ostatnio typowałem ich zwyciestwo z Tolimą na wyjezdzie. Weszło 1:0. Dzis mogą zagrać podobnie - na ten moment mają najlepszą defensywe w lidze (4 bramki stracone). Gospodarze będą grać moim zdaniem na 0:0. Licze na troche farta, ale goscie powinni wygrac.
⛔ 100
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja, Premier Liga
Godzina: 18.00
Spotkanie: Dynamo Moskwa - Rubin Kazan
Typ: Dynamo Moskwa i under 2.5
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziewiąta kolejka rosyjskiej Ekstraklasy dobiega końca. W ostatnim meczu owej kolejki stołeczne Dynamo podejmie u siebie zespół Rubina Kazan. Drużyna gospodarzy w tym sezonie na osiem rozegranych spotkań zwyciężała trzykrotnie, tyle samo razy remisowała oraz dwa razy schodziła z boiska pokonana. Jej rywale, a dwukrotni mistrzowie Rosji (2008, 2009) nie rozpoczęli tego sezonu najlepiej. O ile Dynamo, które mierzy znacznie wyżej może uznać 12 zdobytych punktów w 8 kolejkach za średni wynik, tak Rubin gra zdecydowanie poniżej oczekiwań. Nawet jeśli już nie mierzą tak wysoko, jak jeszcze kilka sezonów temu. Zaledwie sześć punktów to bardzo słaby wynik. Wracając do gospodarzy, na własnym boisku spisują się dosyć dobrze. Na trzy rozegrane mecze, zwyciężali dwukrotnie, a raz podzielili się punktami z przeciwnikami. Ich bilans bramkowy to 5-2, a więc jak widzimy nie strzelili do tej pory nawet dwóch bramek na mecz, tracą też poniżej jednej na spotkanie. Dla mnie Dynamo jest faworytem tego meczu i idę w ich stronę. Dodatkowym smaczkiem jest typ under 2.5, gdyż nie sądzę by w tym meczu padły więcej niż dwie bramki. Bilans gości dzisiejszego spotkania to 1-0-3, jeśli chodzi o mecze w delegacjach. Bilans bramkowy w tych meczach to 2-4. Wnioski nasuwają się same. Moim zdaniem Dynamo wygra to spotkanie, ale nieznacznie. Typuje skromne 1:0, ewentualnie strzelą dwie bramki, nie tracąc przy tym żadnej. Kokorin, Mozgov oraz Morozov zanotowali do tej pory po dwa trafienia dla drużyny ze stolicy Rosji. Jak na moje, jeden a może nawet dwóch z nich powiększy/ą dorobek o jedną bramkę, Dynamo zgarnie trzy punkty, a mecz będzie spotkaniem underowym. Powodzenia!
⛔ 100
 
zizek 27

zizek

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka -Puchar Świata
Godzina: 10:10
Spotkanie: USA-Polska
Typ: USA (-1,5)
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam! Amerykanie idą jak burza w tegorocznym pucharze świata . 8 meczów -24 pkt ,8 wygranych ,(sety 24:2 ),pokonując miedzy innymi Włochów 3:0 (którzy dzisiaj wygrali z Rosja 3:0). Polacy nieco slabiej niz Amerykanie ,bilans naszych rodaków 8meczów ,23 pkt , 8 wygranych (sety 24:6). Oglądałem wiekszosc spotkan tegorocznego pucharu swiata w wykonaniu naszych siatkarzy . Mecz z Kanadą wygrany 3:1 ale gralismy fatalnie ,wygrany tylko dzieki kardynalnym błedom naszych rywali. Swietnie gra Kurek ,niezle Bieniek i Nowakowski ,Drzyzga na rozegraniu jakos mnie nie przekonuje ,Buszek moze niezla gra przeciwko slabszym rywalom,ale dzisiaj jestem przekonany,ze nie bedzie mial juz tak latwo i bedzie to zupelnie inny zawodnik .
H2H ostatnie 5 spotkan ,4 wygrane USA (3 razy pokryty zostal handicap) i 1 wygrana Polaków. Serce mówi Polska ,rozum zdecydowanie USA . Typuje 3:1 lub 3:0 dla Amerykanów
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanley-63 918,1K

stanley-63

Typer
⚽ Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
- Korona Kielce : Łęczna
- czerwona kartka / tak
- 3.65 / Betsson

Ktoś ( W.S ) kiedyś napisał że nic dwa razy się nie zdarza , te same słowa możemy usłyszeć i w piosence ( M ) ale to spotkanie w dniu dzisiejszym pomiędzy zespołami Korony a Łęczną temu zaprzeczają , dlaczego ? mój typ na dziś to czerwona kartka a ten kolor kartonika w meczach pomiędzy tymi drużynami był pokazany UWAGA ! 7 ostatnich meczy i w każdym z nich czerwień ! Dzisiejsze zawody poprowadzi pan Szymon Marciniak i tego pana nie trzeba chyba zbytnio reklamować , zaglądając do jego działu bilans w/g klubów to w oko wpada jedna informacja że Korona to wyjątkowy zespół w oczach pana Szymona , w meczach z ich udziałem pan Szymek pokazał 12 czerwonych kartek no i jak tu dziś przy takich statystykach nie zaryzykować na kolejną czerwień , no ale wiadomo to piłka i może być że nic 8 razy pod rząd się nie zdarza .
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny???? Banja Luka challenger 2015 (Bośnia i Hercegowina)
Godzina:12:00
Spotkanie: Hanescu Victor - Lajovic Dusan
Typ: 0:2
Kurs: 2.12
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Czas na finał challengera w Banja Luce, panowie nigdy ze sobą nie grali. Faworytem jest Lajovic który obecnie jest na 96 pozycji ATP lecz był już znacznie wyżej. Serb czuje się najlepiej na kortach ziemnych. Sezonu 2015 nie ma wybitnego także ten skromny turniej na pewno go podbudował. W tym turnieju nie stracił jeszcze seta i liczę na to, że wygra turniej również w dwóch setach. Dusan nie miał tutaj wymagających przeciwników bo byli to tenisiści z 440 czy 220 pozycji. Jedynie pokonanie Ungura 6:3, 6:4 może oddawać formę w tym turnieju ale Ungur również od jakiegoś czasu nie jest w swojej najlepszej dyspozycji. Lajovic ma 183 cm wzrostu więc nie jest to jakiś potężny człowiek od serwisu. On czuje się najlepiej w wymianach, jego najlepszą bronią jest forhend i właśnie tym zagraniem najczęściej zdobywa przewagę na korcie. Jest to bardzo szybki, zwinny i zwrotny tenisista który nie ma problemów z koordynacją ruchową. Ma najbardziej znaną wadę wśród tenisistów czyli brak mocnej psychiki która objawia się najczęściej wtedy kiedy mu nie idzie.
Jego przeciwnikiem będzie o 11 lat starszy Rumun. Hanescu ma 34 lata czyli jest to już bardzo doświadczony tenisista i tak samo jak Serb czuje się najlepiej na mączce. Jest to bardzo dziwne ponieważ taki chłop powinien czuć się na jakiejś twardej nawierzchni. Victor bardzooooo dawno temu był na 26 pozycji ATP lecz nigdy już tam nie wróci, pewnie nawet do 50 czy 100 też nie. Obecnie okopuje 188 pozycję w rankingu ATP. Rumun podobnie jak przeciwnik nie ma udanego sezonu lecz u niego wygląda to jeszcze gorzej ponieważ wiele rozegranych meczów to były kwalifikacje. On również nie miał wymagających przeciwników bo chyba najgroźniejszego rywala miał w pierwszej rundzie, utalentowanego Cachina z którym wygrał 6:3, 6:4. Hanescu stracił w tym turnieju tylko jednego seta, w półfinale. Jego największą bronią jest serwis, lecz na przestrzeni ostatnich latach i nawet z tym elementem ma już spore problemy. Dodatkowo dobry forhend, lecz piłka musi być po wysokim koźle ponieważ jak przychodzi do uginania nóg to wygląda to marnie. I to co piszę odkąd pamiętam....jeden z najgorszych jak nie najgorszy bekhend wśród tenisistów.
Praktycznie żadnego zagrożenia, masa prostych błędów i kopalnia punktów dla przeciwnika. Moim zdaniem Groth w porównaniu do niego to mistrz przy tym zagraniu. Rumun w tym meczu nie będzie mógł dążyć do wymian ponieważ w takiej taktyce wygra pewnie Serb. Victor będzie musiał szukać szybszych rozwiązań przy podaniu przeciwnika ponieważ przy swoim będzie miał łatwiej. W tym turnieju widziałem jednego jak i drugiego i można zaryzykować stwierdzeniem, że Lajovic wygra turniej bez straty seta. U &quot;Osiłka&quot; szansy jedynie można dopatrywać się w tie breakach czy samoistnym wykluczeniu Dusana. Moim zdaniem poza serwisem to Lajovic jest lepszy pod każdym względem od przeciwnika i może to dzisiaj pokazać, stawiam dlatego 2:0 dla Serba.
✅ 112
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy U21
Spotkanie: FK Baumit Jablonec U21 - SC Znojmo U21
Typ: over4
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Godzina: 14:00
Coś ostatnio słabo idzie w typach dnia, czas się przełamać.
Od razu zaznaczam że linia jest wysoka, lepiej zagrać live o3.5 i o1.5 HT.
No ale jak by szybko padł gol to już zagrałem over4.
Dlaczego spodziewam się goli?
Mecz drużyn raczej z dołów w tabeli, no może Znojmo bo Jablonec 11 miejsce i mają dzisiaj szansę odskoczyć i awansować na 10-9.
Jablonec w 8 spotkaniach zdobyli 18 bramek (drugi wynik w lidze) tracąc 14, co daje średnią 4 goli na mecz.
Znojmo jak co sezon walczy o utrzymanie, 5 punktów w 7 meczach i trzecie od końca miejsce.
Co ważne dla mnie -&gt; Najgorsza defensywa w lidze z 19 straconymi golami, ale strzelać też potrafią bo mają 14 goli, średnia goli w meczu imponująca 4.71!
H2H
05.03.15 LIG Jablonec U21 - Znojmo U21 4 : 2
18.08.14 LIG Znojmo U21 - Jablonec U21 1 : 2
17.03.14 LIG Jablonec U21 - Znojmo U21 3 : 1
26.08.13 LIG Znojmo U21 - Jablonec U21 1 : 3
Jablonec u siebie 4-2 i 3-1.
Ostatnie wyniki w lidze też napawają optymizmem, gospodarze u siebie:
2-4 2-3 4-0
Goście na wyjazdach: 1-1 2-4 i 2-2.
Spodziewam się dzisiaj 4 goli minimum, 3-1 lub 4-1, no ale wiadomo jak to jest z przewidywaniem i gdzie można sobie wsadzić przeczucia...
Reasumując - najgorsza defensywa w lidze przyjeżdża do bramkostrzelnej ekipy, może być sporo bramek!
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
el_tigre_pl 11

el_tigre_pl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie B
Spotkanie: Ternana - Livorno
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Godzina: 20:30
Analiza:
W poniedziałkowy wieczór zmierzą się ze sobą dwie drużyny z przeciwległych biegunów tabeli. Goście to obecny lider tabeli który po 3 kolejkach ma na swoim koncie komplet punktów oraz stosunek bramek 9-2. Natomiast gospodarze to czerwona latarnia ligi. W trzech pierwszych meczach zdobyli tylko punkt i odnotowali bilans bramkowy 1-5. Za Livorno przemawiają również dotychczasowe mecze obu drużyn. Ostatnie 5 spotkań aż czterokrotnie kończyło się wygraną Livorno, natomiast ostatnia wygrana Ternany z dzisiejszymi gośćmi miała miejsce 13 lat temu.
Podsumowując Livorno jest w gazie i będzie chciało uczynić kolejny krok po awans do Serie A, natomiast gospodarze nie mają żadnych argumentów aby im się przeciwstawić.
✅ 130
 
H 28

herberg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Super Lig
Godzina: 19:00
Spotkanie: Genclerbirligi - Besiktas
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj analiza meczu ligi tureckiej. Besiktas gra mecz wyjazdowy z Genclerbirligi. Gospodarze w tym sezonie mają słabe wyniki, znajdują się w strefie spadkowej notując bilans 1-0-3 (skromna wygrana 1-0 u siebie z Kasimpasą). Gracze Besiktasu bilans zupełnie odwrotny, 3-0-1 (porażka tylko z mocnym Trabzonem). Zawodnicy ze Stambułu oba wyjazdowe mecze wygrali bardzo przekonująco (4:0 i 5:2), co pozwala myśleć, że dzisiaj może być podobnie. Stawiam, że szybko strzelą gola i dowiozą zwycięstwo do końca meczu. Pozdrawiam i polecam.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom