>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 21.04.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 21. Kwietnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Fc Porto
Typ: Awans Bayernu
Kurs: 2
Bukmacher: bet365
Analiza:
Chyba tych zespołów nie muszę wam przedstawiać. Po fatalnym meczu w Porto, gospodarze nie mają wyjścia i muszą wygrać z Porto wysoko.
Na niekorzyść gospodarzy działa fakt, że Bayern zmaga się z plagą kontuzji i nie ma najważniejszych graczy takich Ribbery czy Robben. Plusem z kolei jest to, że grają na własnym stadionie.
Czemu więc jest taki wysoki kurs? Wydaje mi się, że przez kontuzje i wynik jaki był w pierwszym spotkaniu. Nie zmienia to faktu, że dla mnie ten kurs jest prezentem od losu. Dlaczego?
1) Zawodnicy Bayernu popełnili tyle błędów, że według mnie limit się wyczerpał.
2) Grają na własnym stadionie, przy swojej publiczności Bayern jest bardzo silny. W ciągu ostatnich 20 meczy tylko raz zremisowali z Schalke i raz przegrali z Borussia Monchengladbach.
3) Ostatni mecz Bayern wygrał z Hoffenheim na wyjeździe 0:2 (widać więc, że mimo braku zawodników dalej są w formie)
4) Bayernowi wystarczy wynik 2:0 a jestem pewien, że będą chcieli pokusić się o więcej bramek.
5) Nie chce mi się wierzyć, że Bayern odpadnie w ćwierćfinale rozgrywek, zawodnicy będą mieli w sobie mnóstwo motywacji i według mnie rzucą się jak głodne wilki na swoją ofiarę.
Pozdrawiam ????
✅ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Spotkanie Barca-PSG
Typ: Barca jednym golem
Kurs 4.00
Buk William Hill
Godz: 20:45
Analiza: Na wtorek wybrałem rewanżowe spotkanie w ramach piłkarskich rozgrywek ligi mistrzów w którym Barcelona swoim stadionie podejmowała będzie drużynę PSG, zdecydowanym faworytem do awansu jest bezwzględnie ekipa gospodarzy, która na wyjeździe w pierwszym spotkaniu wygrała 1:3 , podczas całego spotkania była zespołem zdecydowanie lepszym pod praktycznie każdym wzgledem w drużynie gospodarzy bardzo widoczny był brak Zlatana Ibrahimovicia, który dostał az 4 spotkania dyskwalifikacji za spotkanie w poprzedniej rundzie z Chelseą. W rewanżu na pewno to gospodarze pomimo dobrego pierwszego spotkania tutaj też będa chcieli zwyciężyć ażeby na spokojnie przypieczętować awans do następnej fazy rozgrywek. PSG, nawet w ligowych realiach na wyjazdach nie radzi sobie zbyt dobrze a już na pewno nie w spotkaniu tak ważnym z takim zespołem jak Barcelona, dla mnie gospodarze są w tej rywalizaji zdecydowanym faworytem i myślę że we wtorkowy wieczór to oni okażą się zespołem o te jedną bramkę lepszym od Francuzów.
⛔ 100
 
deepred 777,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: NHL PLAYOFFS
02:00
Minnesota Wild - St. Louis Blues
Over 54,5 SOG
1,85 Bwin
Obydwie ekipy często mnie zawodziły, więc teraz pora na wyrównanie rachunków. Dzisiaj Dzikusy podejmą Nutki, które ostatnio wygrały z nimi 4-1 po hattricku Terrorsenki. Dzisiaj strzelców nie mam zamiaru typować, bo jest ich nadmiar, ciężko przewidzieć, kto może odpalić w danym meczu. Atak obydwu stron jest bardzo mocny. Lepszy chyba jednak po stronie Nutek. Zwłaszcza Tarasenko jest niezwykle groźny. Jak odpalił, to nikt go nie mógł zatrzymać. Dzisiaj spodziewam się wyrównanego meczu, najlepiej w okolicach remisu, maksymalnie z jednym golem przewagi którejkolwiek z drużyn, bo wtedy ta druga będzie przeciwną ostrzeliwać. Wydaje mi się, że linia nie jest do końca adekwatna do poziomu widowiska, którego niebawem będziemy świadkiem. Obydwie ekipy są w stanie spokojnie oddać około 60 strzałów w tym meczu. Drużyny bez większych osłabień podejdą do tego spotkania. Dzikusy grając u siebie są w stanie oddać grubo ponad 30 strzałów, a nie sądzę, żeby nie napotkali oporu Nutek, nawet w tym aspekcie. Over wydaje mi się dobrą opcją na to spotkanie i gram go z przekonaniem, że mój bukmacherski dzień dziecka jeszcze dzisiaj się nie zakończy.
⛔ 100
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball - MLB, Regular Season
Godzina:
01:20
Spotkanie:
Milwaukee Brewers - Cincinnati Reds
Typ:
Milwaukee Brewers ML
Kurs:
1.87
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Myślę, że już najwyższy czas spróbować zapodać coś w nowym sezonie z jakim skutkiem tego nie wiem, przekonamy się rano :razz:

Pod lupę biorę 1 starcie w serii rozgrywanej na Miller Park, gdzie miejscowi Milwaukee Brewers będą podejmować Cincinnati Reds. Oba zespoły (delikatne mówiąc) sezon zaczęły nie najlepiej. O ile w przypadku Reds bilans 5-7 wygląda kiepsko tak bilans Brewers na poziomie 2-10 prezentuje się koszmarnie co skutkuje tym, że notują oni najgorszy start sezonu w całej swojej historii!!! Ofensywa obu ekip jest w opłakanym stanie (nie będę tutaj tego przytaczał bo na prawdę nie ma się czym &quot;chwalić&quot;) ale myślę, że średnia obiegów zdobywanych przez oba zespoły (2,5 R/9 po stronie Milwaukee i 3,03 R/9 po stronie Cincinnati) mówi wszystko. Ale może skupmy się teraz na głównych aktorach tego widowiska a mianowicie starterach obu ekip.

Po stronie gospodarzy będzie narzucał dobrze znany Wily Peralta, który nie najlepiej wszedł w ten sezon oddając w 12 IP rywalom 6 Run&#39;s i pozwalając aż na 17 Hit&#39;s przy zaledwie 3 K&#39;s.
Jego oponentem po stronie Reds będzie jedna z rewelacji tego sezonu - Anthony DeSclafani. Miotacz ten w ubiegłym sezonie narzucał w zaledwie 33 inningach notując bilans 2-2 z 6.27 ERA by w tym po dwóch pierwszych startach mieć na swoim koncie 13.0 IP z 7H, 2R, 2ER, 1HR i aż 11K&#39;s co daje mu WHIP 0.77 i 1.38 ERA. Wynik bardzo dobry ale czy faktycznie będzie on w stanie utrzymać taką dyspozycję za dłuższą metę? Czas pokaże!

Nie przedłużając...Postanowiłem zaufać w tym spotkaniu &quot;na szczycie&quot; zespołowi gospodarzy. Dlaczego? Choćby dlatego, że Peralta zazwyczaj dobrze wypada w starciach z Reds co pokazują linie jakie ma vs line-up Cincinnati (.210/.265/.314 w 115 PA z zaledwie 2 homerami) czy też to, że Milwaukee musi wreszcie zacząć coś grać już i tak przecież zapisali się w swej historii poprzez najgorszy start sezonu o czym wspominałem wcześniej. Po drugie nie wierzę aby DeSclafani był w stanie na dłuższą metę grać na takim poziomie jak dotychczas. Let&#39;s Go Brewers!!!
⛔ 100
 
maveg 2

maveg

Użytkownik
:hokej: NHL PLAYOFFS
02:00
Minnesota Wild - St. Louis Blues
Blues OT 2,00 Betclic

Bardzo lubię obie drużyny, ale bardziej ta drugą, czyli St. Louis. ???? A tak na poważnie to idę tutaj w stronę Nutek, ponieważ ich skład jak na ten moment o głowę przewyższa ekipę gospodarzy. Nikt nie jest kontuzjowany, wręcz przeciwnie. Każdy chcę grać na 200% co skutkuje. W niesamowitej formie jest Tarasenko, który ustrzelił hat-tricka w poprzedniej konfrontacji. Backes jest też w nienagannej formie oraz wiele innych, o których już wspominałem nieraz. Wild musi być bardzo zadowolone po jedne wygranej w St.Louis i nie ma się co dziwić. Zagrali wtedy bardzo dobrze i konsekwentnie. Dla Blues to bez różnicy czy grają u siebie czy na wyjeździe. Wszędzie potrafią być groźni. Tym razem będzie tak samo i doprowadzą stan rywalizacji do 2:1. #GOBLUES
⛔ 100
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Fc Porto
Typ: Bayern wygra do zera
Kurs: 2.47
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Bayern powinien spokojnie wygrac ten mecz, pytanie tylko ile. Owszem jest oslabiony ale teraz takze Porto ma duze oslabienia dwoch znakomitych bocznych obroncow A.Sandro i Danilo wisza za kartki, a Tello z Jacksonem sa watpliwi.Bayern ma wystarczajaco armat i motywacji by ten mecz wygrac, a Porto niespecjalnie musi myslec w tym meczu o atakowaniu ba zadowoli ich w pelni porazka 1:0.Gole jak Bayern stracil w pierwszym meczu to jakies kuriozum takie cos sie zdarza raz na sezon, teraz licze na pelna koncentracje od pierwszej minuty, wiadomo ze kazda stracona bramka znacznie komplikuje sprawe awansu...
⛔ 100
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, 1 League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Swindon - Walsall
Typ: 1
Kurs: 1,72
Bukmacher: Betclic
Analiza:
W cieniu rewanżowych batalii w Lidze Mistrzów, odbywać się będzie również wiele innych ciekawych spotkań. Jednym z nich, będzie pojedynek pretendującego do awansu na zaplecze Premier League - Swindon, z ekipą Walsall. Mecz jest o tyle interesujący, że gospodarze mają wprawdzie już tylko iluzoryczne szanse na awans bezpośredni, ale walczą cały czas o jak najlepsze rozstawienie w barażach. Z kolei dla przyjezdnych, obecny sezon mógłby się już skończyć. Na ten moment zajmują 15 miejsce, na baraże rzecz jasna szans już nie mają, spadek też już raczej im nie zagraża. Co przemawia oprócz wspomnianej motywacji? Oczywiście lepsza kadra, co widać chociażby po różnicy miejsc w tabeli. Swindon to ekipa bezkompromisowa, obok Rochdale mają najmniej remisów w lidze, więc jeśli ktoś boi się postawić wprost, a szuka czegoś na podbicie, może spróbować opcji remis-zwrot. Niemniej, atutem gospodarzy jest także własne boisko. Z dotychczasowych 21 spotkań, zwyciężyli 12-krotnie. Bilans Walsall w meczach wyjazdowych nie wygląda już tak okazale. Jest to 6 zwycięstw, 8 remisów, 7 porażek. Ostatni mecz tych ekip miał miejsce pod koniec grudnia zeszłego roku, kiedy to Swindon pewnie wypunktował przeciwników 4:1. Podsumowując: lepsza kadra, (moim zdaniem) większa motywacja i forma oraz atut własnego boiska powinny sprawić, że 3 punkty zostaną na The County Ground a gospodarze zbliżą się do upragnionego awansu.
⛔ 100
 
killboy 68

killboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kolumbia - Primera A
Godzina:03:00
Spotkanie: Boyaca Chico - Aguilas Doradas
Typ: Aguilas Doradas handi 0.0
Kurs:
1.975
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Witam,

Mój typ na noc to zwycięstwo Aguilas Doradas na wyjeździe. Jest dość późno, więc szybko dwie rzeczy, które mnie skłaniają do takiego typu:

- Bilans w H2H: 1-3-6
- ostatnie 4 mecze pomiędzy drużynami to zwycięstwa Aguilas Doradas
- w H2H obejmującym ostatnie 10 meczy, gospodarze meczu który odbędzie się za 4 godziny wygrali tylko raz, natomiast padły 3 remisy - stąd handi 0.0, zamiast typu na gości.
-Kurs na ten typ w ciągu dzisiejszego dnia spadł z 2.250 na 1.975, co może, ale nie musi być ważną informacją w lidze południowoamerykańskiej ;)

Nie sądzę, by dzisiaj H2H między drużynami miało ulec drastycznej zmianie, ale to w końcu sport, więc zobaczymy ;)

Powodzenia!
✅ 98
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Bulls - Bucks
Typ: Bucks wygra pierwszą kwartę minimum 3 punktami
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Uważam, że to będzie mecz przełamanie. Bucks mierzy się w drugim meczu z Chicago Bulls. Obie ekipy zaskoczył w sezonie zasadniczym w tym roku i ja nie spodziewałem się takiej prezentacji przez nich. Co prawda wszelkie statystki H2H i inne pierdoły działają na niekorzyść naszego typu, ale to również przyczyniło się do wybrania tego typu. Z pewnością obie drużyny są niedoceniane i raczej nikt nie spodziewa się ich sukcesu w play offach. Wybrałem ten typ, bo uważam, że to idealny mecz dla Bucks, aby się w końcu obudzić. Przegrali pierwszy mecz z kretesem, a Bulls na pewno wyjdą do tego meczu spokojnie, wiedząc, że mają przewagę. Nie mówię, że Bucks od razu wygrają ten mecz, ale pierwsza kwarta to jest dla nich szansa. Myślę, że jeśli się sprężą to pierwsze minuty będą należeć do nich. Bucks w tym sezonie naprawdę nieźle rozegrali swoje spotkania, drużyny średnie raczej ogrywali, gorzej było w spotkaniach z drużynami z zachodu. Uważam, że ten mecz będzie należał do nich i pokażą ile potrafią.
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP Singiel: Barcelona
Godzina: 14:00
Spotkanie: Monaco vs Gonzalez
Typ: DW: Monaco 2:0
Kurs: 1,45
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Witam. W słonecznej Barcelonie czeka nas 1/32 turnieju ATP, w którym zagra Argentyńczyk Monaco oraz statysta spotkania Kolumbijczyk Gonzalez. Zacznę od faworyta owego boju dla którego ten mecz powinien być miłym i lekkim wprowadzeniem do następnej rundy. Rok temu doszedł w Barcelonie do ćwierćfinału więc pewnie będzie chciał bronić punktów. W ostatnim turnieju w Monte Carlo, zaprezentował się znakomicie, choć wyniku mogą na to nie wskazywać. Miał pecha, że trafił na Wawrinkę, który potrafił zagrać jedynie z nim na swoim normalnym poziomie. W tamtym spotkaniu Monaco walczył zaciekle i ewidentnie widać było, że nie chce odpuścić rywalowi. Przede wszystkim dysponuję świetnym returnem, dzięki któremu sprawia sporym problem rywalom. Ponadto posiada regularny i mocny pierwszy serwis. Po korcie porusza się jak nieokiełznany dzikus, biega do wszystkiego i walczy niesamowicie. Monaco wychował się na nawierzchni ziemnej, rozegrał na niej aż 462 spotkania. Wartym dodania jest również to, że niedawno grał jako sparing partner z samym Nadalem a takie lekcję nie idą w las. Argentyńczyk jest na fali, jego forma cały czas rośnie i jeżeli zaprezentuje nam taką grę jak w Monte Carlo scenariusz tego spotkania będzie przewidywalny jak &quot;trudne sprawy&quot; na Polsacie. Co do jego rywala Gonzaleza, to gra głównie w Challengerach i wygrywa tylko wtedy kiedy jest zdecydowanym faworytem. Podobnie jak Monaco, lubi grać na clayu i na tej nawierzchni ma największy procent rozegranych meczy. Nie ma argumentów by to spotkanie zakończyło się inaczej niż przewiduję. W dodatku Kolumbijczyk swoimi umiejętnościami nie jest stanie zagrozić Monaco, t po prostu innej klasy zawodnicy. Fakt, kurs nie powala na kolana ale typ śmiało można dorzucić do swoich &quot;pewniaczków&quot; ;) Pozdrawiam
✅ 45
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Barcelona 2015 (Hiszpania)
Godzina: 11:00
Spotkanie: Dolgopolov Aleksandr - Sousa Joao
Typ: 2 handicap +4.5 gemów
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Bukmacherzy trochę nie doceniają Portugalczyka lecz ja go doceniam jak najbardziej. Portugalczyk może ten mecz wygrać i nie będzie to zaskoczeniem a urwanie seta czy też nawiązanie walki przez Sousę jest jak najbardziej realne. Joao w przeszłości 35 rakieta ATP a obecnie jest na 56 ale sezon 2015 jak na razie jest dla niego średnim. Początek roku miał całkiem dobry ponieważ doszedł do III rundy Australian Open i później zanotował półfinał na hali w Montpellier. Lecz w ostatnich tygodniach zanotował spadek formy ponieważ na 6 turniejów udało mu się tylko 2 razy przebrnąć pierwszą rundę. Ostatnio doszedł do drugiej rundy Monte Carlo gdzie przegrał z Raonicem 6:3, 7:6 i o ile w pierwszym secie miał trochę problemów z własną grą to w drugim secie zagrał swój najlepszy tenis i uległ dopiero w tie breaku. Tutaj w Barcelonie zagra 3 raz i jego najlepszym osiągnięciem było dotarcie do 2 rundy w 2012 roku. Sousa jak na Portugalczyka jest bardzo uniwersalnym graczem ponieważ nie ogranicza się tylko do mączki bo bardzo dobrze gra pod dachem ale na pewno na ziemnych kortach czuje się najlepiej i ma tam trochę wartościowych wyników. 2014 rok finał Bastad, ćwierćfinał Rio de Janeiro oraz w przeszłości wygrał 4 turnieje rangi challenger i 2 takie finały. Potrafił pokonać na mączce solidnych ziemniaków także z Dolgopolovem też może powalczyć. Joao ma 185 cm wzrostu także nie jest kolosem ale też nie jest malutki. Serwis ma silny lecz wiadomo, że na mączce jego podanie wiele traci ale jeśli jest dobrze plasowane to potrafi bardzo sobie bardzo ładnie stworzyć przewagę sytuacyjną. Portugalczyk potrafi posłać winnera nawet na wolnej nawierzchni, ogólnie jest zawodnikiem kompletnym który tak naprawdę ciągle rozkwita. Wiele lat grania przed nim i z pewnością zasługuje nawet na TOP 20.
Jego przeciwnikiem będzie Dolgopolov, obecnie 73 rakieta świata a w przeszłości był 13. Aleksandr prezentuje ostatnio dobrą dość formę ponieważ zaliczył ćwierćfinał w Delray Beach, ćwierćfinał w Acapulco, 3 runda Indian Wells, 4 runda Miami gdzie mógł wygrać z Djokovicem lecz padł kondycyjnie i na dniach odpadł z Monfilsem 7:6, 7:6 w Monte Carlo. Mógł wygrać z Gaelem ale jak to często w jego przypadku głowa zawaliła a w I rundzie nie bez problemów pokonał Corica 5:7, 7:5, 2:6. Jeśli młody Chorwat może nawiązać walkę z Dolgopolovem to i bardziej doświadczony Souza również może tego dokonać. Jak dla mnie Ukrainiec jest najbardziej irytującym tenisistą pod względem serwisu, ponieważ wygląda to jakby serwował na pałę i bez przygotowania. Robi szybki zamach i często sam kopie sobie przez to dołki ale jest druga, lepsza strona medalu ponieważ jak mu to siedzi to rywale mają trudności z odgadnięciem serwisu. Dolgopolov nie serwuje mocno, ale właśnie przez tą niekonwencjonalną technikę często tym nadrabia. Nie od dzisiaj wiadomo, że Dolgopolov to jeździec bez głowy który może wygrać z TOP 5 i przegrać z gościem poza 100 rankingu. To jeden z lepszych odbierających serwis w turze, ma elegancki styl, giętki nadgarstek, bajeczne uderzenia kończące. Gdyby nie jego braki w psychice sportowej to miałby o wiele więcej wygranych turniejów na koncie. To może być ciekawy i zacięty mecz, ja tutaj nie widzę jednoznacznego faworyta ale moim zdaniem Portugalczyk nawiąże walkę i stawiam tutaj handicap gemowy w jego stronę.
zwrot
 
stanley-63 897,4K

stanley-63

Typer
⚽ AFC Champions League
Godzina 11:30
WS Wanderers : Kashima Antlers
Kashima Antlers i over 2.5 gola
Kurs - 4.50 / Bet365
5 kolejka ligi mistrzów AFC , ja zaglądam do grupy H gdzie dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy Australijskim WS Wanderers a Japońską Kashimą , gospodarze zajmują 2 miejsce z 5 pkt na koncie natomiast Kashima jak na razie ostatnia ale z 3 pkt tak więc ważny pojedynek dla obu ekip , w pierwszym pojedynku który odbył się na terenie Japonii trochę nieoczekiwanie wygrali Australijczycy którzy pokonali rywala 3:1 jednak moja opinia tej porażki Kashimy jest taka że nie byli jeszcze w tzw. trybie meczowym gdyż spotkanie odbyło się 25 lutego a sezon w Japonii rozpoczął się w marcu a teraz Kashima ma już 6 kolejek ligowych za sobą a ostatnio wygrali wyjazdowe spotkanie z Kashiwa Reysol 3:1 , no i w AFC zanotowali w ostatnim meczu u siebie zwycięstwo z Guangzhou Evergr. 2:1 a wcześniejszy pojedynek na terenie Chin z Guangzhou Evergr. to szalone spotkanie a wynik 4:3 dla Guangzhou Evergr. ( 2 bramki w tym spotkaniu padły w doliczonym czasie gry ) .
Gospodarze tego pojedynku czyli WS Wanderers w swojej lidze nie grają nadzwyczajnie i zajmują przed ostatnie miejsce z 26 meczy wygrali zaledwie 4 tak więc nie wygląda to najlepiej , wiem że liga macierzysta a liga mistrzów to dwie odległe sprawy jednak liczę że to goście z Japonii obecnie są w lepszej dyspozycji i powinni to spotkanie wygrać jeżeli jeszcze marzą o awansie do następnej fazy LM tak więc liczę na ciekawe spotkanie z bramkami i ostatecznym zwycięstwem gości !
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - Liga Mistrzów 14/15
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - PSG
Typ: David Luiz otrzyma żółtą kartkę (musi wystąpić od początku meczu)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Betsson
Analiza: David na ogół nie jest graczem, który zdobywa żółte kartki, ale dzisiaj ma trochę do udowodnienia po pierwszym meczu w Paryżu, gdzie robili z nim gracze Barcelony co chcieli, jeżeli dzisiaj nadal nie będą czuć przed nim (nie wiem jak to nazwać, ale coś w ten deseń) respektu i nadal będą go robić jak juniora to myślę, że przy tym niekorzystnym wyniku jaki jest dla PSG Luiz po prostu może zacząć grać agresywniej co może przełożyć się na żółty kartonik dla niego.
Jego statystyki odnośnie żółtych kartek w tym sezonie:
- Ligue 1 - :zoltakartka: 5 w 24 meczach
- LM 14/15 - :zoltakartka: 1 w 9 meczach
- Puchary krajowe - :zoltakartka: 2 w 6 meczach
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
1way2stars 12

1way2stars

Użytkownik
Dyscyplina: - Liga Mistrzów 14/15
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - PSG
Typ: Barcelona -1 AH
Kurs: 1.6
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Barcelona to zdecydowany faworyt nie tylko bukmacherów ale trzeźwo myślących ludzi. Bardzo wątpię żeby tutaj się działy cuda typu 0-1 dla PSG i jakaś nerwówka. Pierwszy mecz pokazał totalną różnicę między tymi zespołami. Barcelona czuję się na swoim stadionie znakomicie w tym sezonie i to będzię łatwy mecz do dobrego zarobku.
Kiepska analiza
 
maer 259,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria ( First League )
Spotkanie: Kapfenberger SV - SKN St. Pölten
Typ: 1
Kurs: 2.10
Godzina: 18.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Austrii gdzie odbędzie się 29 kolejka ligowa tamtejszej First League.
W mieście Kapfenberg na tamtejszym Franz Fekete Stadium mogącym pomieścić pomieścić 12 tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Kapfenberger Sportvereinigung Superfund założonym w 1919 roku o barwach biało-czerwonych a w gości z miasta Sankt Pölten przyjedzie drużyna założona w roku 2000 o barwach niebiesko-żółto-czerwonych a mianowicie Sportklub Niederösterreich St. Pölten.
Kapfenberger SV rozegrało w tym sezonie ligowym 28 spotkań w których zdobyło 36 punktów co daje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 41-38 a SKN St. Pölten zdobyło 35 oczek w swoich 28 meczach i zajmuje obecnie 5 lokatę w austriackiej First League, bilans bramek 28-32.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 5-7-2 czyli 22 oczka w swoich 14 meczach, bilans bramek na swoim Franz Fekete Stadium 17-12 a goście na wyjazdach 4-3-8 czyli w 14 spotkaniach 15 punktów, bilans bramkowy w delegacjach 12-18.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyz oba zespoły dzieli w tabeli ligowej tylko 1 oczko a w ostatnich 5 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami o ligowe punkty w mieście Kapfenberg raz wygrali gospodarze oraz padły 4 remisy, bilans bramek w tamtych meczach 6-5 na korzyść Kapfenberger SV.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Kapfenberger Sportvereinigung Superfund u siebie w tym sezonie ligowym grają lepiej niz w delegacjach i to na swoim terenie są groźniejsi szczególnie że jeszcze nie mają uzyskanego utrzymania na kolejny sezon i będą chcieli zrobić to tym meczem gdyż Sportklub Niederösterreich St. Pölten na wyjazdach gra bardzo słabo a jak wygra w delegacji to tylko z takimi zespołami jak nasłabszy u siebie Hartberg lecz gospodarze tego spotkania na swoim terenie są dużo lepsi i moim zdaniem komplet 3 ligowych oczek pozostanie w mieście Kapfenberg.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
psotnick 882,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata 2015
Godzina: 15:30 CET
Spotkanie: Ronnie O&#39;Sullivan (ENG) - Craig Steadman (ENG)
Typ: Ronnie O&#39;Sullivan wygra 4-0 (Wynik po 4 frejmach)
Kurs: 4.00
Bukmacher: bwin
Analiza:
Typ ryzykowny podyktowany wysokim kursem (i jako taki przypisany raczej do rozsądnej stawki), ale widzę w nim value przeciwko debiutantowi. Ronald z premedytacją zrobił sobie dłuższą przerwę po przegranym finale World Grand Prix, w którym jak pamiętamy w dość kiepskim stylu pozwolił Trumpowi wyrwać sobie tytuł (z 7-4 na 7-10). Zaraz potem wysłał do federacji jakieś zwolnienie lekarskie, żeby uniknąć wycieczki na China Open, ale wiadomo powszechnie, że nie chodziło o żadną chorobę tylko przerwę przed Crucible i solidne treningi. Robbo zastosował podobną taktykę i jemu to wyszło na dobre, pokazał się w 1 rundzie odrodzony i w świetnej formie. Liczę na podobny efekt i mocne wejście Rakiety w mecz i pociągnięcie tematu do końca sesji. Prowadzenie Rakiety po 4 frejmach wyceniane jest tylko @1.50. Wiadomo, że taki obrót spraw gwarantują tylko 2 wyniki, więc jeśli już ktoś stawia na mocny start faworyta, to chyba lepiej skusić się na dokładny wynik np. 4-0 @4.20, bo różnica w kursach diametralna, oczywiście możliwy jeszcze DW 3-1, ale to już po dużo mniej korzystnym kursie @2.25, więc wolę zaryzykować z bardziej dochodowym kursem.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER!
⛔ 100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern - Porto
Godz: 20,45
Typ: Bayern over 10,5 pkt karnych w meczu
Kurs: 1,5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wydaje mi sie ze to perełka na dzisiejszy dzien i spotkania rewanżowe LM. Wszyscy wiemy o co toczy sie stawka tego meczu, wiemy ze Niemcy będą musieli grać non stop do przodu, bez zbednych kalkulacji gdyż potrzebuje min 2 bramek aby awansować. To bedzie wiązało sie również z ryzykiem łapania żółtych kartek gdy pojdzie jakas kontra ze strony szybkich graczy Porto. Bayern u siebie zdominuje ten mecz tego jestem pewny, wszystko bedzie zależec od postawy Porto w defensywie jednak mój typ wydaje sie pewniakiem na to spotkanie, 2 kartki to myśle ze mogą już wpasc Bayernowi w 1 połowie a co dopiero przez caly mecz. Punkty dzielone są w następujący sposób: 10 punktów za żółtą kartkę, 25 za czerwoną. Powodzenia;)
⛔ 100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - SINGIEL: Bucharest (Rumunia), ziemna - 1/16-finału
Godzina: 11:00
Spotkanie: Baghdatis Marcos - Darcis Steve
Typ: Baghdatis M
Kurs: 2.85
Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

Mecz jak na wczesne południe jest iście gorący niczym słońce na niebie ;) Na przeciwko siebie zagrają dobrze nam znani, choć sobie już nie tak bardzo, tenisiści z pierwszej setki. Ostatni bezpośredni mecz rozegrali 3 lata temu z korzyścią dla Steve. Marcos ten sezon rozpoczął wyśmienicie i nadal utrzymuje dobrą dyspozycję. Finał w challengerze Happy Valley, a potem pokonanie Goffina w drugiej rundzie Australian Open i 5 setowy bój z Dimitrovem nie mogą nic nie znaczyć. Następnie półfinał w Zagrzebiu i odpuszczenie sobie challengera we Wrocławiu w który grał Steve docierając do półfinału zawodów. Steve wcześniej wygrał zawody tej samej rangi w Noumea. W tym sezonie prezentuje dobrą formę, ale dotąd grał wyłącznie na hardzie. To będzie jego pierwszy mecz na mączce i w tym upatruję szansę na zwycięstwo Marcosa. Marcos nie jest specjalistą od tej nawierzchni, niemniej swoim stylem i wybieganiem pretenduje do gry właśnie na takim korcie. Choć to będzie jego pierwszy mecz na cegle w tym roku, to obserwują jego obecny sezon nie sądzę aby przyjechał wyłącznie na pierwszą rundę. Dla mnie typ jest zdecydowanie zawyżony. Marcos to zdecydowanie renoma w światowym tenisie, niezwykle sympatyczny i nadal obiecujący 59 tenisista na listach rankingowych ATP. Steve to dobrze ułożony, niższy zawodnik z mocnym bekhendem jednoręcznym, ale z całym szacunkiem, nie jest zdecydowanym faworytem tego spotkania do czego próbują przekonać bukmacherzy. Steve zajmuje 74 pozycję na liście ATP. Steve grał już w tych zawodach nie przechodząc kwalifikacji w 2013 roku. Marcos rok wcześniej zakończył występ na 1/16 finału. Mecz z lekką przewagą Steve, biorą pod uwagę, że to jego ulubiona nawierzchnia, ale podkreślając, że to ich pierwszy mecz na tej nawierzchni w tym roku jestem przekonany, że Marcos łatwo skóry nie sprzeda. Zwłaszcza, że drugiego takiego walczaka na korcie trudno. Pokonanie przez Marcosa w niedawnym turnieju specjalistów na nawierzchni ceglanej Browna i Mathieu dodaje mi wiary w ten typ.
✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Stuttgart
Spotkanie: Zahlavova Strycova - Muguruza
Typ: Zahlavova Strycova
Kurs: 3.74
Godzina: 12.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz turnieju nietypowego na nawierzchni ziemnej pod dachem. Bukmacherzy faworyzują młodą Hiszpankę chociaż obie zawodniczki blisko w rankingu Czeszka 23 zaś Muguruza 20. Obie zawodniczki raczej bez formy Hiszpanka ostatnio 3 runda w Miami i Indian Wells. Strycova w USA nie zaimponowała drugie rundy w Miami i Indian Wells. W bezpośrednich meczach zawodniczki nie grały dlatego nie rozumiem faworyzowania Hiszpanki owszem uważana jest za wielki talent ,ale ten sezon dobry na początku i na nawierzchniach twardych. Muguruza często kreczuj ew meczach z powodu kontuzji. Moim zdaniem dziś może górę wziąć doświadczenie Czeszki i dużo lepsze poruszanie się po korcie. Ciekawostką jest że Zahlavova Strycowa również bardzo dobrze radzi sobie w łyżwiarstwie figurowym. Dziś próbuje grać dość wysoko na Czeszkę.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom