>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 21.03.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 21. Marca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
theadix 12

theadix

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 00:00
Spotkanie: Philadelphia Flyers - Dallas Stars
Typ: Dallas Stars (włączenie z dogrywką i karnymi)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bwin
Analiza: Na noc wybrałem właśnie spotkanie odbywające się w mieście braterskiej miłości, czyli w Philadelphii. Myślę, że to mecz stricte na przełamanie, dla drużyny Dallas. Goście dzisiejszego spotkania przegrali trzy ostatnie mecze ( w tym dwa dość wyraźnie) i dziś będą chcieli wygrać, by liczyć się w walce o Play off.
Gospodarze natomiast wygrali ostatnie 3 mecze, ale ich gra nie zachwycała.
W drużynie gości zabraknie dziś Rich Peverley i Shawn Horcoff. Mimo to, myślę, że wygrają dzisiejszej nocy.
⛔ 100
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Nożna - AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: CONCACAF Liga Mistrzów
Godzina: 03:00
Spotkanie: Arabe Unido (Pan) - Alajuelense (Cos)
Typ: over 3.5
Kurs: 4.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Słusznie zespół z Kostaryki jest tutaj faworytem. Dosyć niespodziewanie nie zdołali wygrać u siebie i teraz są na 100% zmotywowani, jednak nie można zapominać o tym, że dla zespołu z Panamy awans to byłby spory sukces. Alajuelense co prawda ne powala grą na wyjazdach, jednak czasami potrafią pozytywnie zaskoczyć. Z drugiej strony zespół z Panamy, u siebie grają słabo, na ostatnie pięć spotkań jedno zwycięstwo jeden remis i trzy porażki. Ostatnie spotkanie rozegrali pięć dni temu, niestety nie mam informacji o składach więc nie jestem w stanie się dowiedzieć czy trener dał odpocząć zawodnikom. Ja w tym meczu spodziewam się dużej ilości bramek, oba zespoły są nawet dobre w ofensywie, a patrząc na rangę spotkania emocje będą jeszcze większe i mam nadzieje, że piłkarze nie zawiodą ???? .
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
leebo 236

leebo

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 00:00
Spotkanie: Dallas Stars @ Philadelphia Flyers
Typ: Flyers (-1)
Kurs: 2.90
Bukmacher: Unibet
Analiza: Patrze na kurs i oczom nie wierze. Uwazam, ze to bardzo ciekawe spotkanie. Lotnicy, ktorzy u siebie sa bardzo mocni kontra Gwiazdy, ktore nie graja jakos spektakularnie na wyjazdach. Upatruje tutaj spokojnego zwyciestwa gospodarzy, ktorych gra bardzo mnie przekonuje. Szczegolnie podoba mi sie gra w PP, sa bardzo skuteczni zarowno w przewadze jak i w oslabieniu, co niektorych moze nieco dziwic. Gwiazdy ostatnio lapia baaaaardzo duzo kar i jestem przekonany, ze kolejny raz sie na tym przejada i nie bedzie to mila jazda. W ostatnich dwoch meczach, przeciwko Jets i Pens hokeisci Dallas powinni spedzic na lawce kar 44 minuty! Spedzili ich troche mniej, bo przeciwnicy skrzetnie wykorzystywali bledy w defensywie Gwiazd. Warto zauwazyc, ze obydwa mecze byly rozgrywane w delegacji, tak wiec podobnie jak dzis. Waznym czynnikiem jest takze bilans bramkowy tych dwoch spotkan. Z perspektywy Dallas wynosi on 3-12. Lotnicy w moim odczuciu przedluza dobra passe spotkan w Wells Fargo Center, ostatnie 10 spotkan to bilans 7-3. Stawiam tutaj na pewne i przekonujace zwyciestwo Flyers.
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
godzina: 18:00
spotkanie: Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
typ: Zagłębie DNB
kurs: 1,53
bukmacher: Bet365
Analiza: Jutro najłabsza drużyna ekstraklasy Widzew Łódź podejmie u siebie drużynę Zagłębia Lubin która zajmuje 14 pozycje w tabeli. Widzew gra w tym sezonie tragicznie, raczej nie mają szans na utrzymanie się w ekstraklasie co mnie osobiście cieszy ponieważ nie jestem zwolennikiem tej drużyny.Ostatnie spotkanie przegrali 2:0 z Lechią Gdańsk,wcześniej dość niespodziewany remis z Lechem.Drużyna Zagłębia choć ostatnio też nie prezentuje się najlepiej to jednak grają zdecydowanie lepiej od Widzewa i powinni wygrać to spotkanie. Widzem miom zdaniem w tym sezonie już nic dobrego nie pokaże,kiepska atmosfera w klubie,problemy,to wszystko równierz ma wpływ na słabą grę.Dla mnie faworytem tego spotkania są goście.
⛔ 100
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 00:00
Spotkanie: Dallas Stars @ Philadelphia Flyers
Typ: Claude Giroux strzeli gola w meczu
Kurs: 2.90
Bukmacher: Betsson
Analiza: Dziś w dziale NHL typuje zwycięstwo Flayers w tym meczu, zresztą jak kolega Leebo. Ciężko się oprzeć typom w ich stronę, bo w formie są wybornej, aczkolwiek tafla wszystko zweryfikuje. Na Betssonie wyszperałem jeszcze ciekawy typ na ten mecz. Mianowice całkiem fajne pieniądze płacą za to, że lider Philadelphi, Giroux strzeli dziś gola. Kanadyjczyk jest w wybitnej formie, rozgrywa świetny sezon, a w ostatnich meczach przeciwko Blackhawks i Penguis ciągnął do zwycięstw swoją drużynę. Przeciwko obrońcom tytułu to właśnie jego strzał w dogrywce dał zwycięstwo Lotnikom. Giroux na pewno będzie miał swoje okazje, jakby nie patrzeć Flyers w ostatnich spotkaniach grają dość ofensywnie, sporo strzelają, natomiast Stars grają nieporadnie w obronie i nawet powrót do bramki Lehtonena niewiele pomógł.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
challenger 22,4K

challenger

Forum VIP
Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Godzina:
00:30
Spotkanie: Montreal Canadiens - Columbus Blue Jackets
Typ: Montreal Canadiens incl.OT ML
Kurs: 1.76
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Dzisiejszej nocki o godz. 0:30 naszego czasu w Bell Centre w Montrealu dojdzie do starcia miejscowych Canadiens z drużyną Columbus Blue Jackets. Faworytem tej potyczki wydaje się być ekipa gospodarzy.
Zespół miejscowy będzie się dziś starał zafundować ekipie z Ohio sweep w tej 3-meczowej serii, gdyż dwa pierwsze starcia w tym sezonie padły już łupem Habs - najpierw zwycięstwo 5:3 u siebie, następnie win 3:2 po SO w Columbus. W obu tych starciach to Canadiens dyktowali warunki na lodzie i byli zespołem lepszym. Ktoś powie, że te mecze były rozgrywane w październiku i listopadzie ale czy tak wiele się zmieniło od tamtego czasu??? Może tylko to, że Montreal wzmocnił się Vankiem, który już w ostatnim meczu zaczął spłacać swój trejd strzelając 3 gole Colorado a Columbus nie dość, że oddali Gaborika to jeszcze niemiłosiernie eksploatują swojego netmindera Bobrovskiego (zresztą ich coach sam przyznaje, że nie jest pewien czy da mu dziś zagrać po raz 16 z rzędu, czy raczej postawi na backupa Curtisa McElhinney&#39;a).
Forma Canadiens w ostatnich dniach wyborna - 3 zwycięstwa z rzędu w tym 2 bardzo cenne na własnym terenie z Ottawą i Colorado. Blue Jackets z koleji niby wszystko fajnie wygląda i biją się o postseason ale takie starcia jak ich ostatni mecz u siebie z cieniutką Caroliną rozmazują kompletnie obraz zespołu który na poważnie mógłby bić się w play-offs. Niby zdominowali kompletnie graczy Hurricanes a statystyka strzałów na bramkę wyglądała masakrycznie (47-20 w tym 19-0 w 3 tercji) to jednak jak wyglądał wynik końcowy wszyscy wiemy.
Jeśli dodamy do tego fatalną w dyspozycję Columbus w power playu (na 18 ostatnich szans gry w przewadze w 6 meczach nie potrafili wykorzystać żadnej) to idealnie to kontrastuje z penalty killem Canadiens, którzy wybronili 16 sytuacji w których mieli jednego gracza mniej na lodzie. Liczę, że gospodarzy stać na odniesienie zwycięstwa w tej dzisiejszej batalii i zakończenie tej 3 meczowej serii sweepem na &quot;Kurtkami&quot;. Let&#39;s Go Habs!!!
⛔ 100
 
B 0

berserk14

Użytkownik
Dyscyplina: NHL HOKEJ
Godzina: 00:30
Spotkanie: Detroit Red Wings - Pittsburgh Pengiuns
Typ: under(poniżej) 5,5 gola
Kurs: 1,75
Bukmacher: Expekt
Analiza: Mecz dwóch drużyn grających ostatnio w kratkę. Obie wygrały ostatnie mecze. Detroit 3:2 z Toronto u siebie, a Pingwiny wyżyły się na Gwiazdach z Dallas 5:1, po dwóch dwóch kolejnych porażkach w meczach z Filadelfią. Średnia goli Detroit z ostatnich 5 meczów to 1,2 (!) a Pingwinów 2,6 gola na mecz. Obie drużyny mają ambicje, choć to drużyna z Pittsburga jest raczej pewna gry w play off, a Detroit musi jeszcze mocno się napracować. Stawiam, że w meczu padnie mniej niż 5,5 gola, ponieważ walka będzie zacięta, a w ostatnich 10 konfrontacjach między tymi drużynami tylko 2 razy padł wynik bramkowy wyższy niż 5,5 gola.
⛔ 100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina:????Koszykówka, Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Galatasaray - Bayern
Typ: under 155,5
Kurs: 1,91
Bukmacher: Betgun
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz Euroligi dla których przedstawiona linia jest uważam optymalna do grania underka. Galata lubi pograć defensywnie i przeciwstawić się solidnie w obronie, a zważywszy na rangę spotkania (bardzo ważny ze względu na układ tabeli) spodziewam się zaciętego spotkania. Bayern ostatnio troszkę cieniuje i już tak w ofensywie nie wyglądają za dobrze. Zdobywają mało punktów i na słabej skuteczności co nie nastraja optymistycznie. Dodatkowo z Realem zagrali tylko wesołą koszykówkę, a tak to raczej underowo jadą nawet z takimi zespołami jak Zalgiris czy Maccabi. Dzisiaj musi być wojna koszykarska i walka o każdą piłkę nie ma innej opcji i obie ekipy co pokazują w lidze i pucharach potrafią pobronić. Jak dla mnie linia do gry undera wg mnie musieliby naprawdę szybko zagrać i na dużym procencie skuteczności co szczególnie w obecnej formie Bayernu może być trudne. No nic zobaczymy. Powodzonka
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 03:30
Spotkanie: San Jose Sharks- Anaheim Ducks
Typ: więcej strzałów na bramkę: Sharks
Kurs: 1,5
Bukmacher: bwin
Analiza: Kurs wydaje się być niski ale patrząc na statystyki, sytuację w tabeli i formę &quot;srzelecką&quot; drużyn. Rekiny to drużyna która oddaje najwięcej strzałów na bramkę w całej lidze. Ogólnie jest to średnio 35 strzałów. U siebie średnio 37,1 a ostatnie 5 spotkań na własnej tafli to, uwaga- 43,8 strzałów na mecz! Niesamowita statystyka. Jeśli chodzi o Ducks to ogólna średnia to 31,4 na mecz czyli w sumie niewiele gorzej. W delegacjach wygląda to o wiele gorzej. Ich średnia plasuje się na poziomie 28 strzałów na mecz. W delegacjach to marne 24 strzały na mecz. Jeśli wierzyć liczbom będzie tu dość duża różnica w ilości strzałów. Oprócz samych średnich dopowiem że w ostatnich 5 meczach u siebie Rekiny oddały aż 219 strzałów a Kaczki w delegacjach (też ostatnie 5 meczów) tylko 120. Różnica prawie 100 strzałów robi wrażenie. Gram grubo na Rekiny!

✅ 50
 
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue 2 )
Spotkanie: Troyes AC - Dijon FCO
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 21.03.2014 ; Godzina: 20.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na zaplecze Ligue 1 a mianowicie spotkanie dwudziestej dziewiątej kolejki Ligue 2.
W mieście Troyes na Stade de l&#39;Aube mogącym pomieścić ponad dwadzieścia tysięcy widzów odbędzie się spotkanie dwudziestej dziewiątej kolejki bezpośredniego zaplecza francuskiej Ligue 1 w którym zmierzą się miejscowe Espérance Sportive Troyes
Aube Champagne a w gości z miasta Dijon przyjedzie drużyna Dijon Football Côte-d&#39;Or.
Troyes AC rozegrało w tym sezonie ligowym 28 spotkań w których zdobyło 39 punktów po 11 zwycięstwach, 6 remisach oraz 11 porażkach i zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 43-32.
Dijon FCO zdobyło 42 oczka w swoich 28 meczach ligowych w tym sezonie po 10 zwycięstwach, 12 remisach oraz 6 porażkach i plasuje się obecnie na siódmej lokacie w tabeli francuskiej Ligue 2 z bilansem bramek 35-27.
Gospodarze u siebie zagrali w tym sezonie ligowym 14 razy zdobywając 29 oczek a ich bilans 9-2-3, bilans bramek na swoim Stade de l&#39;Aube 29-13.
Goście na wyjazdach w tym sezonie ligowym zdobyli 12 punktów w 14 spotkaniach a bilans 1-9-4, bilans bramkowy w delegacjach 10-15.
Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyż obie drużyny w tabeli ligowej dzieli mała różnica punktowa a w ostatnich ich czterech potyczkach ligowych na Stade de l&#39;Aube w Troyes gospodarze wygrali trzy razy a goście raz, bilans bramkowy w tych spotkaniach 9-3 na korzyść graczy z Troyes.
Mój typ w tym spotkaniu to jedynka, Espérance Sportive Troyes Aube Champagne to u siebie w tym sezonie ligowym jedna z najlepszych jedenastek i do tego w tym momencie w bardzo dużym gazie gdyż od dwóch miesięcy u siebie tylko wygrywa i wcześniej tez potrafili pokonać w Pucharze Ligi Francuskiej drużynę z Ligue 1 Evian TG co tez daje obraz temu jak drużyna z Stade de l&#39;Aube w Troyes jest teraz mocna na swoim terenie a Dijon Football Côte-d&#39;Or jest drużyną swojego podwórka na wyjazdach bardzo dużo remisując lub przegrywając mecze i jeśli liczą w tym pojedynku na remis to się przeliczą gdyż Troyes AC będzie dla nich na swoim stadionie za mocne.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 20:30

Spotkanie: Wisła-Zawisza
Typ: 1/1
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Witam, na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej , w którym na stadionie przy ulicy Reymonta zmierzą się ze sobą ekipy Wisły Kraków, oraz Bydgoskiej Zawiszy.
Wisła Kraków w niezwykłych okolicznościach zremisowała w poprzedniej kolejce z Legia Warszawa na Łazienkowskiej, pomimo tego że Krakowianie do połowy przegrywali juz 2:0 a do tego od około 40 minuty grali w osłabieniu jednego zawodnika, Zawisza, jak na razie jest na 8 pozycji , która wywindowała by ich na tę stronę ligowej klasyfikacji która już ma zapewnione utrzymanie w obecnym sezonie , wisła w ostatnich spotkaniach na własnym stadionie nie spisywała sie dobrze, przede wszystkim porażka z Chorzowskim Ruchem podcięła trochę skrzydła Krakowianom. Uważam że w tym spotkaniu faworytem do zgarniecia pełnej puli jest właśnie ekipa gospodarzy, stawiam że będą w stanie wygrać tutaj do przerwy jak i na koniec spotkania.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
turi13 39

turi13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja, Superliga
Spotkanie: GALATASARAY - KAYSERISPOR
Typ: 1 (Handicap 0-2)
Kurs: 2.70
Data: 21.03.2014
Godzina: 18.00
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Witam ! Mecz wicelidera z zespołem zajmującym przedostatnie miejsce w tabeli.
Galata nadal liczy się w walce o mistrzostwo - traci 5 pkt do prowadzącego Fenerbahce.
Ostatnie 5 meczy Galaty u siebie 5 zwycięstw - bilans bramek 18:2 !
Wyjazdowe mecze gości prezentują się następująco: bilans 2-0-3 bilans bramek 10:8 - nie najgorzej ????
Uważam, że w tym meczu Galata zniszczy swojego przeciwnika, nie chcą zwiększyć straty do lidera, będą chcieli pokazać swoją siłę, przed swoją fanatyczną publicznością !
Grając na taki handicap sugeruję się niezwykle korzystnym stosunkiem bramkowym, o którym napisałem powyżej.
⛔ 100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie
Godzina: 17:30
Spotkanie: Lukko - Espoo
Typ: Lukko
Kurs: 1,9
Bukmacher: bet365
Na dzisiaj wybrałam sobie spotkanie z fińskiej ligi hokeja, a dokładniej pojedynek pomiędzy drużyna Lukko i Espoo. Moim zdaniem faworytem w tym spotkaniu są zdecydowanie gospodarze. Jest to pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami w fazie play off. Drużyna Lukko na własnej tafli gra bardzo dobrze i procentowe zwycięstwo na czysta jedynkę wynosi 63 % natomiast jeśli weźmiemy pod uwagę jeszcze wygrane po dogrywce jest to 73 %. Natomiast jeśli chodzi o drużynę gości , to ich gra na wyjazdach nie może cieszyć , jest bardzo słaba a wręcz bym powiedział tragiczna bo wynosi tylko 33 %, a po dogrywce nigdy nie wygrali. Biorąc pod uwagę jeszcze H2H czyli pojedynki tych drużyn na tafli Lukko wygląda to następująco:
Lukko Espoo 3 : 0
Lukko Espoo 4 : 1
Lukko Espoo 3 : 1
Lukko Espoo 3 : 0
Lukko Espoo 3 : 2
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 13

klusekbwo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lorient - PSG
Typ: PSG -1AH
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co tu wiele gadać. PSG jest w wysokiej formie od początku sezonu. Całkowicie zdominowali ligę, golą prawie każdego po kolei. Tym razem wybierają się do Lorient, które specjalnie nie zachwyca. Typowy środek tabeli, lepsze mecze przeplata gorszymi. Więcej jednak tych drugich. Do tego kilka kontuzji u gospodarzy, które na pewno nie wpłyną pozytywnie.
PSG praktycznie w najmocniejszym zestawieniu. Długa seria zwycięstw, nie zapowiada się na to, aby miała zostać przerwana. Ostatnie mecze między tymi drużynami kończyły się wysokimi wynikami (4:0, 3:1). Podobnie zresztą jak większość meczów z udziałem paryżan.
Dlatego też obstaję, że za azjanem -1 dla PSG. 1,90zł bardzo kuszące.
⛔ 100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Miami
Spotkanie : Querrey - Stakhovsky
Typ : Querrey -2,5 gema
Kurs : 1,90
Bukmacher : Bet365
Analiza : Sesja wieczorna turnieju rozgrywanego w Miami i podobnie jak w przypadku Younga, publika po stronie swojego reprezentanta.
Querrey potrafi grać z zawodnikami pokroju Stakhovskiego, natomiast Stakhovsky niekoniecznie co udowodnił Lukas Rosol spuszczając Ukraińcowi łomot kilka dni temu w półfinale Challengera w Irving.
Stakhovsky miewał przebłyski naprawdę solidnej gry, ale póki co ciągle okupuje ogon pierwszej setki rankingu i na wspinaczkę w górę póki co się nie zanosi.
Amerykanin prezentuje siłowy styl gry, chociaż przy jego wzroście porusza się nadzwyczaj dobrze. Prężnie działa w deblu w parze z Isnerem więc wolej ma opanowany. Co więcej mogę dodać, serwis po stronie jankesa, siła i publika.
Ukrainiec jest zbyt anemiczny żeby w znacznym stopniu zagrozić grze reprezentanta gospodarzy.
Widzę tutaj gładkie zwycięstwo Sama Querrey.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 6

paprotab

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - szwecja, shl( play off)
Godzina: 19:00
Spotkanie: HV 71 - Skelleftea
Typ: Skelleftea (zwyciezca (lacznie z dogr./karnymi))
Kurs: 1.47
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Juz dzisiaj o godzinie 19:00 czasu polskiego zmierza sie dwa zespoly ze szwedzkiej ligi hokejowej. Zdecydowanym
faworytem jest druzyna Skelleftea( ubeigloroczny triumfator tych rozgrywek). co do przeciwnika uwazam ze jak na poczatek lepiej trafic nie mogli. HV71 jest to raczej druzyna, ktora z reguly przegrywa. W tym sezonie zupelnie zawodza czego przykladem moze byc niska 10/12 lokata w rozgrywkach ligowych.
W obecnych rozgrywkach play off jest to ich czwarte spotkanie (1sze- 3:1 dla
Skelleftea, 2-gie 2:3 dla Skelleftea, 6:4 dla Skelleftea).
Dodam jeszcze ze jest to moj kolejny, 4-ty bet na ta druzyne z tym przeciwnikiem w tych rozg. playoff. Wszystkie te wygrane zaowocowaly przyplywem pieniazka o wysokim nominale hihi.
⛔ 100
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska EKstraklasa
Godzina:20:30
Spotkanie: Wisla-Zawisza
Typ: over 3.5
Kurs: 4.25
Bukmacher: Expekt
Wisła straciła tylko 4 bramki u siebie w tym sezonie ale dziś będzie osłabiona brakiem pauzującego Głowackiego. Poza tym na ławce mają zacząć mecz Garguła i Chrapek. Za nich zagrają Stjepanović i Dudka co będzie dla niego 3 pozycją na boisku w 5 meczu po powrocie do Wisły - jednak wydaje się że najlepsze lata ma już dawno za sobą.
Zawisza ma obecnie trudny czas - wiadomo konflikt kibice-właściciel, do tego mają napięty terminarz. 3 dni temu wygrali w pucharze z Górnikiem ale kilku graczy odpoczywało - Vasco,Luis Carlos, Dudek a Geworgian zagrał tylko kilka minut.Podobnie jak Wisła mają problem na środku obrony - Micael w Kielcach zakończył swój występ po 1 połowie a Strąk został zmieniony w drugiej części pucharowego meczu z powodu kontuzji. Mają jednak dużą siłę rażenia a z uwagi na trudne pozostałe 3 mecze dziś muszą walczyć o zwycięstwo aby zakończyć sezon przed podziałem na grupy w pierwszej ósemce.
⛔ 100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Niemcy Bundesliga /
Data - 21.03.2014 / godz. 20:30 /
Spotkanie - Freiburg : Werder
Typ - Werder strzeli gola w obydwu połowach
Kurs - 4.70
Bukmacher - Betsson
Analiza : Po pucharach czas na rozgrywki ligowe , dziś zaglądam do Bundesligi i jako pierwsi rozpoczną 26 kolejkę piłkarze Freiburga którzy podejmować będą na MAGE SOLAR Stadion Werder Brema , gospodarze w ostatniej kolejce sprawili sobie no i swoim fanom prawdziwy raj na ziemi wygrywając swój mecz na wyjeżdzie z Eintrachtem Frankfurt aż 4:1 jednak pomimo tego dalej są w strefie zagrożonej i zajmują 16 miejsce co daje im walkę w barażach o pozostanie w Niemieckiej Elicie , goście natomiast od 5 kolejek nie zaznali porażki bilans 2-3-0 w bramkach 5:2 pokazuje że Werder wreszcie wziął się do roboty i uciekł z miejsc zagrożonych spadkiem na dzień dzisiejszy ma już 7 pkt przewagi właśnie nad zagrożonym Freiburgiem i gdyby dziś udało się zdobyć komplet pkt no to ta przewaga już będzie spora tak więc zapowiada się nam ciekawe spotkanie na MAGE SOLAR Stadion , gdy zajrzymy do ich H2H to Freiburgowi dzisiejszy rywal nie leży kompletnie i tak bilans ogólny na 20 spotkań to 3-3-14 w bramkach 26:54 a tu we Freiburgu 2-1-8 i br. 14:30 . Gospodarze w dzisiejszym pojedynku będą zmuszeni poradzić sobie bez Vaclava Pilara, Sebastiana Freisa, Garry Dembelego, Nicolasa Höflera i Gelsona Fernandesa tak więc trener Christian Streich ma problem z wystawieniem 11 na to spotkanie , jeżeli chodzi o Werder to tu sytuacja bremeńczyków wygląda dużo lepiej zespół przez niemal cały sezon miał w klubie prawdziwy szpital jednak na dzień dzisiejszy niedostępny jest tylko Santiago Garcia . W ostatnim meczu wyjazdowym Werder wygrał 2:0 z Nurnberg a chłopaki strzelili po golu w obu połowach , zaglądając jeszcze w statystykę obu ekip to ostatnie zwycięstwo Freiburga nad Werderem to rok 2001 a Werder wygrywał tutaj już takimi wynikami jak 2:1 , 3:1 , 4:2 czy nawet 2 razy po 6:0 dlatego po takim kursie i w ważnym dla obu drużyn meczu biorę typ na gole ze strony gości w obu połowach !
⛔ 100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaHolandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Venlo-FC Oss
Typ: 2 DNB
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Może być bardzo ciekawy mecz. Venlo wysoko, bo na 3 miejscu, ale ostatnio coś nie trybi w drużynie. Oprócz zwycięstwa nad ostatnią ekipa w tabeli Achilles 29 to mają serię 3 porażek z rzędu 0-2 z Dodrecht ( 1 miejsce),1-3 z Telstar ( 16 miejsce) i 0-2 z Excelsior ( 4 miejsce). FC Oss na przedostatnim miejscu w tabeli ale w ostatniej kolejce zagrali jak z nut pokonując Emmen ( 15 miejsce ) aż 8-0 !!! . I liczę, że dzisiaj podbudowani świetnym ostatnim wynikiem dadzą rady teoretycznie silniejszemu przeciwnikowi. Szczególnie, że ten z brakami kadrowymi.. Nie zagra Rajcomar ( atak 27/3), Krujsen ( pomocnik 29/0)Alther ( pomocnik 22/0), Wolters ( atak 28/6) a pod znakiem zapytania stoi występ Sevinc ( pomoc 11/1), de Kogel ( atak 24/10), Fleuren ( obrona 28/0) oraz Joppen( obrona 30/0)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom