>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 21.01.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 21. Stycznia


:idea: Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: [Nazwa bukmachera]
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Australian Open
Godzina: 9:00
Spotkanie:
Ferrer D. - Hewitt L.
Typ: Hewitt L. +2,5 seta
Kurs: 1.83
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
H2H 2:1 z lat 2006-2012. Co ciekawe zawsze grali ze sobą na turniejach wielkiego szlema i do kompletu brakuje właśnie tylko Australian Open. W poprzednich latach wyglądało to tak:
Wimbledon 2006 - 4:6 4:6 6:4 5:7
Roland Garros 2008 - 6:2 3:6 3:6 6:3 6:4
US Open 2012 - 7:6(9) 4:6 6:3 6:0
Tak jak już wcześniej pisałem. Lleyton kończy powoli karierę, przed sezonem podobno ostro trenował. Chociaż tych Panów dzieli tylko rok różnicy to jeżeli chodzi o wiek to jednak różnica w rankingu jest znacząca na korzyść Hiszpana. Hewitt na pewno w tym meczu powalczy na maksimum swoich możliwości - w końcu gra przed własną publicznością. Obaj zawodnicy swoją grę bazuję na długich wymianach i mogą takie coś prowadzić w nieskończoność, gorzej jest u nich zdecydowanie z serwisem bo obaj nie należą do czołówki graczy wybitnie jakoś serwujących. W ich poprzednich meczach Panowie urywali sobie po setach i na to samo liczę tego wieczoru. Szykuje się genialny mecz!


⛔ 100
 
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Piłka Nożna, African Nations Championship
14:00
Demokratyczna Republika Kongo - Angola
Typ: Demokratyczna Republika Kongo win
Kurs: 2,33
Bukmacher: betathome
Eliminacje faza grupowa, pojedynek sąsiadów za miedzy, w grupie jeszcze Kamerun i Etiopia. Trzy dni temu DR Kongo gładko pokonuje Etiopię 3:0, natomiast Kamerun rozprawia się z Angolą 1:0 (wyszło tak skromnie ponieważ Kamerun od 66’ grał w 10). Teren neutralny w Rwandzie, kursy jednoznacznie nie potwierdzają faworyta. Y. Bolasie z Crystal Palace raczej nie zagra, może wejdzie i znów błyśnie rezerwowy Mubele,? Lamparty mają kilku innych ciekawych zawodników. Patrząc na Angole i rok 2015, niewiele grali jako Kadra 11 spotkań [bilans 3-2-6] licząc towarzyskie, pewnie pokonali tylko maleńkie Państwo Central African Republic, oraz jeszcze mniejsze Suazi. Do sukcesów Antylop można zaliczyć awans do fazy grupowej aktualnych eliminacji, gdzie w dwumeczu przeszli RPA. Przeciwnik DR Kongo wydaje się znacznie mocniejszy. Nie szaleje na afrykańskich salonach, niemniej jednak potrafi zepsuć humory najlepszym na tym kontynencie. Sezon rozpoczęli od towarzyskiego remisu z Kamerunem, później w Pucharze narodów Afryki 2015 doszli do fazy Play-Off, remisując 1:1 z Tunezją, 1:1 z uzdolnioną Zambią, dalej powalczyli dwa razy z WKS i Irakiem, wygrali towarzysko z Nigerią 2:0, w adekwatnym czasie Reprezentacja DR Konga zalicza 20 spotkań [bilans 8-7-5]. Na korzyść na pewno prezentowane umiejętności na tle poziomu rywali z jakimi przyszło się zmierzyć. Trochę ryzykuję, bo rynku prawie nie znam. Zobaczymy.. Stawka 2/5.
✅ 133
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open 2016
Godzina: 1:00
Spotkanie: Joao Sousa - Santiago Giraldo
Typ: Joao Sousa (-1,5 seta)
Kurs: 1.75
Bukmacher: betsson
Analiza:
Witam, mój kolejny typ na kolejną noc z Australian Open. Dziś moją uwagę przyciągają dwa spotkania, właśnie ww. Sousa z Giraldo oraz Kuznetsov vs Chardy. Jednak mam przeczucie, że Portugalczyk będzie trafniejszym wyborem. Otóż wspomniany Sousa rozpocząć AO od meczu z Kukushkinem i jak najbardziej zagrał dobrze co przełożyło się na wygranie tego spotkania 3:0. Wiem, że możecie Joao pamiętać z meczy na mączce, ale na twardej chłopak też sobie radzi. W meczu z Kazachem przełamywał go 6-krotnie, natomiast własny serwis tracił tylko 2-krotnie. Portugalczyk rok temu osiągnął na tym turnieju 3 rundę, wygrywając z Thompsonem oraz Klizanem. Przegrał natomiast z Andym Murrayem 0:3. Czy powtórzy sukces z ubiegłego roku? Co ciekawe zwycięzca tej pary spotka się z lepszym z pary Groth/Murray.
Po drugiej stronie siatki Santiago Giraldo (ranking 70). Powiem szczerzę, myślałem, że Young wygra to spotkanie, a jednak Kolumbijczyk dał rade i wygrał 3:1. Byłem zaskoczony, ponieważ Giraldo słynie z dobrej gry na mączce, na twardej zaś w 2015r. rozegrał tylko 17 spotkań z czego 5 wygrał (29%). Dodam także, że rok temu także awansował do 2 rundy, niestety przegrał w niej z Amerykaninem Stevem Johnsonem.
Jeśli wygrałby to spotkanie, byłby to zapewne wielki sukces tego zawodnika. Nigdy wcześniej nie miał szans awansować do 3 rundy. Na plus zaliczyć należy także 3 wygrane bezpośrednie na korzyść Giraldo, więc wie jak się gra z Portugalczykiem.
Podsumowując, jest mi przykro, że nie będę miał możliwości zobaczenia tego spotkania, nie mniej jednak sądzę, że możemy zobaczyć w tym spotkaniu fajną grę z obu stron.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tykon90 333

tykon90

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open
Godzina: 9:00
Spotkanie: Ferrer D. - Hewitt L.
Typ: Brak TB w meczu
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Na dziś przygotowałem analizę tenisową. Typuje brak TB w tym meczu z kilku powodów. Po pierwsze, zarówno Hewitt jak i Ferrer to nie są zawodnicy którzy najlepiej &quot;trzymają&quot; swój serwis. Obaj stawiają raczej na wymiany z głębi kortu. Lleyton swego czasu potrafił przełamywać nawet 33% gemów przeciwników (dla porównania Djoko w zeszłym sezonie przełamywał przeciwników w 34% szans). Również Ferrer potrafi dobrze returnować. Trzeba też pamiętać, że w 5tym secie na AO nie ma tiebreaka, dlatego nawet, jeśli będziemy mieli tutaj 5 setowy pojedynek to interesują nas tylko 4 pierwsze sety. Wydaje mi się, że będzie to spotkanie, gdzie w każdej partii przynajmniej raz zostanie złamany serwis przeciwnika, jedynym znakiem zapytania pozostaje, czy przełamujący będzie w stanie utrzymać przewagę. H2H obu graczy także jest po mojej stronie, gdyż w 3 spotkaniach między obu Panami oglądaliśmy tylko jeden TB (a wszystkie te spotkania były rozgrywane na Wielkich Szlemach). Podsumowując, przy odrobinie szczęścia typ powinien spokojnie być na +, a jako ciekawostkę podam, że np Unibet proponuje na takie zdarzenie dużo mniejszy kurs - 2,05.
✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Del Rey, Piłka Nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sevilla - Mirandes
Typ: Sevilla EH 0:1
Kurs: 1.78
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Europejski handi w stronę Sevilli brzmi bardzo zachęcająco. Aczkolwiek to, że wygrają więcej niż jedną wydaje się być bardziej prawdopodobne. Jeżeli trener zdecyduje się wystawić znowuż to bardzo mocny skład na pierwszy mecz pucharu, to powinniśmy mieć festiwal bramek. Dodatkowo Sevilla gra u siebie, gdzie nie przegrywa, ani nie remisuje. Ostatnia porażka w lidze na swoim terenie to... data dość odległa- bo we wrześniu. Do rzeczy, Mirandes odprawiło z kwitkiem Deportivo, które grało piach kompletny, byli beznadziejni w każdym aspekcie gry, zarówno na wyjeździe, jak i u siebie. Ostatni mecz gości to porażka 4:0 na wyjeździe. Czyżby to rokowało strzelaninę również w dzisiejszym meczu? Przekonajmy się.
✅ 78
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Houston-Detroit
Typ: Houston wygra i Harden rzuci 25 lub powyżej
Kurs: 3.00
Bukmacher: williamhill
Analiza: Ostatnio Rockets grają fatalnie w odróżnieniu od rewelacyjnych Pistons ale nadal bilans maja lepszy Rakiety , grają u siebie po porażce z Clippers i Harden musi przełamać niemoc strzelecka wreszcie. W końcu jest 2 najlepszym strzelcem NBA tylo za Currym. Na pewno chce zdobyc po cichu korone króla strzelców a w takim wypadku musi zagrać przynajmniej tak jak w meczu z Lakers.To że Harden rzuci 25 jetem raczej spokojny bardziej martwię się czy wygrają mecz bo Howard np bardzo się eksploatował w meczu z Clippers a Drummond gorszy od DJa nie jest... Kurs dobry a passa zła trwa więc dziś może się przełamię.
⛔ 100
 
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 20:00
Spotkanie: Valencia - Las Palmas
Typ: Valencia nie wygra (x2)
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ostatnie kolejki potwierdzają regułę - Valencia jest drużyną, która jest kompletnie nieskuteczna i gubi punkty na najsłabszych przeciwnikach. Remis u siebie z Vallecano, gdzie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że będzie to mecz na przełamanie. No i niestety - 2:2. Wcześniej m.in. porażka z Sociedad 0:2. Jak dla mnie zasada jest prostsza - im łatwiejszy mecz tym gorzej im idzie.
Las Palmas to nic szczególnego, owszem parę razy zagrali powyżej oczekiwań, ale generalnie ich forma odpowiada miejscu w tabeli ligowej czyli tuż nad strefą spadkową. I dlatego właśnie wysoce prawdopodobne jest to, że Valencia znów będzie biła głową w mur, co ostatecznie skończy sie tym, że nie uda im się wygrać.
Dodać należy, że patrząc na H2H to oba zespoły już spotkały się w tym sezonie w lidze (w listopadzie) i Valencia nie dała rady ograć Las Palmas. Było 1:1.
Powodzenia ????
✅ 137
 
medium0 48

medium0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 20:00
Spotkanie: Valencia - Las Palmas
Typ: Valencia over 1.5 bramki
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejny dzień i kolejne spotkania Pucharu Króla. Zacznę od tego że sam kurs na Valencie w tym spotkaniu jest wart pogrania ale ja skupie się na bramkach. Ostatnie pięć spotkań Nietoperzy u siebie to zawsze strzelone minimum dwa gole ale niekoniecznie dające zwycięstwo. Drużyna prowadzona obecnie przez Garego Nevilla ciągle nie może złapać optymalnej formy i często remisuje spotkania dlatego bezpieczniej moim zdaniem jest zagrać na bramki które beniaminek z Las Palmas będzie musiał przyjąć na siebie. Goście na pewno będą mieli swoje okazje i zapewne pokuszą się o bramkę ale jeśli Valencii zależy na awansie do 1/2 rozgrywek to musi jutro zyskać sporą zaliczkę aby w rewanżu mieć spokój. Mam nadzieje że goście podzielą los Granady która dostała tutaj ostatnio łomot i po takim kursie spokojnie polecam zagrać ten typ.
⛔ 100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Torneos De Verano
Godzina: 02:10
Spotkanie: Boca Juniors - Racing Club
Typ: powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Typ jaki wybrałem na czwartek jest typ z ligi argentyńskiej . O 2.10 w nocy zobaczymy mecz pomiędzy Boca Juniors , a Racing Club. Zapowiada się bardzo ciekawe starcie dwóch porównywalnych ekip z lekką przewaga dla gości , którzy w tym sezonie ciut lepiej sobie radzą. Ja jednak nikogo tu nie skreślam bo uważam , że obie drużyny są bardzo dobre i każdy może tutaj wygrać. Proponuję jednak grać ostrożniej na over bramkowy , a dokładnie powyżej 2.5 gola w meczu. Moim zdaniem typ ten jest bardzo możliwy bo ostatnie mecze w lidze jaki starcia head to head pokazują nam , że minimum trzy bramki dość często oglądamy i w tym meczu powinno być podobnie. Obie ekipy wiedzą o co grają więc na pewno walki i determinacji na boisku nie zabraknie. Ja liczę na ciekawe widowisko i myślę , że typ ten jak najbardziej możliwy do wejścia . Życzę powodzenia.
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
V 118

volley-130575

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 4:00
Spotkanie: Smyczek - Troicki
Typ: Smyczek
Kurs: 4.80

Kurs , kosmos. Smyczek gra przecież bardzo fajny tenis , nie jest jeszcze u szczytu formy ale na ten moment gra naprawdę dobry mocny poukładany tenis , kurs 4.80 bardzo dużo i value. Troicki oczywiście jest faworytem bardzo dobry zawodnik ograny na światowych kortach z wynikami. Troicki straszna mordęga w poprzedniej rundzie , tego turnieju nie zaczął najlepiej 2 przegrane sety 0 koncentracji. Smyczek w spotkaniu z Traverem dał się tylko raz przełamać ! Trzyma serwis , jeśli będzie miał parę breików na pewno wykorzysta swoje szanse. Smyczek jeszcze pogra na wyższym poziomie , Troicki powoli niestety ma coraz słabsze momenty i dziś taki kurs jest wart gry.
Czarna lista tenisa... dziś po takim kursie może więcej zarobić za porażkę niż następną rundę. Do rozpatrzenia , ale stawka max 4/10
⛔ 100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sevilla - Mirandes
Typ: Sevilla będzie prowadzić do połowy
Kurs: 1,61
Bukmacher: bet365
Analiza:
Sevilliastas świetnie idzie na własnym stadionie. W LM ograli Juventus 1-0; Gladbach 3-0 i przegrali 1-3 z City po naprawdę dobrym meczu. Co prawda to było już jakiś czas temu, ale pokazuje to że Sevilla cały czas u siebie mocna. W lidze 9-0-2. Porażki z Celtą i Atletico. Z Atleti trzeba przyznać cisnęli ładnie, ale nie było skuteczności za grosz. 23-11 w bramkach, a przecież mieli trudny terminarz w meczach domowych.
Ogrywali Real czy Barcę oraz Athletic Bilbao. W ostatnich 8 meczach domowych stracili tylko 1 bramkę ????
Unai Emery zdaje sobie sprawę jak im idzie na wyjezdach, jak mają tam pod górkę, dlatego mam nadzieję, że w tym meczu będzie chciał by jego zawodnicy wygrali jak najwyżej, by już w drugim spotkaniu wyjść na kompletnym lajcie.

Co powiedzieć o Mirandes... ograli Real Oviedo w pucharze, po dogrywce. Potem Malagę 3-1 w dwumeczu. Ostatnio 4-1 Deportivo. Wydaje mi się, że to drudzy Błękitni... ogrywają rywali, bo tamci się nie przykładają. Przychodzi Lech, jedna z najlepszych drużyn w kraju i w rewanżu niewiele grają. W drugim meczu z Depor wygrali 0-3 na wyjeździe. 5 dni później w lidze przegrali 4-0 w lidze. Mirandes jest niewątpliwie objawieniem, że tak powiem, tej edycji pucharu, ale ich czas się końca. Takiej drużynie jak Sevilla nie wypada u siebie remisować w ważnym meczu z taką ekipą jak Mirandes. Oby tylko wygrali dwiema plus bramkami
✅ 61
 
S 31K

sobolekk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Macedonia vs Chorwacja
Typ: Chorwacja 2/2 HT/FT
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Macedonia juz chyba nie wierzy zbytnio w Awans, bo i nie ma prawa wierzyc, 0 pkt, druzyna przecietna. Chorwatom zdarzyla sie jedna wtopa, ale dla mnie to wciaz powazny kandydat do polfinalu. Macedonia to tylko Lazarov i nic wiecej, juz z oslabiona Serbia gralem przeciwko nim ale niestety pech chcial ze 2 sekundy mi zabraklo. Chorwaci w ostatnim meczu zmiazdzyli przeciwnikow, widac ze juz sie podniesli po tamtej porazce, mysle ze od poczatku meczu narzuca swoj styl gry i pewnie pokonaja Macedonie.
✅ 60
 
hrabia-kaczula 0

hrabia-kaczula

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Copa del Rey
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sevilla - Mirandes
Typ: 1+BTS
Kurs: 3.40
Bukmacher: [bet365]
Analiza:
Witam wszystkich w swoim (opóźnionym) debiucie.
Przeczytałem regulamin i biorę się do roboty, może jeszcze w styczniu uda się coś ugrać ????
Na wczoraj miałem już napisaną analizę meczu w Pucharze Cypru: Anagennisi Deryneia - Anorthosis 1X za 3.50, ale dość długo czekałem na aktywację konta i nie zdążyłem niestety dodać przed rozpoczęciem meczu. Wynik: 0:0 ????
Dzisiaj spróbujemy trafić coś w Pucharze Króla.
Mirandes to tegoroczny czarny koń rozgrywek o Copa del Rey. Rojillos wyeliminowali Malagę oraz Deportivo La Coruna, pokonując tych pierwszych w obu spotkaniach dwumeczu, a tych drugich eliminując po 1:1 na wyjeździe i 3:0 u siebie. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z nieco mocniejszym rywalem, ale na pewno nie odpuszczą tak łatwo tego meczu. Liczę, że uda im się coś ustrzelić, szczególnie, że u siebie w lidze strzelili więcej bramek na wyjazdach (16 w 11 meczach), niż u siebie (14 w 10).
Sevilla z kolei nie straciła jeszcze gola w tej edycji Pucharu Króla, grając do tej pory z III-ligowym UD Logrones (3:0 i 2:0) oraz Betisem (2:0 i 4:0). Betis w pierwszym meczu (u siebie) nie grał jednak swoim optymalnym składem (obrona bez 2 podstawowych, pomoc bez 3 podstawowych, a w ataku zabrakło w podstawowym składzie Rubena Castro, a jak wszedł w 70&#39; to nie trafił karnego w 82&#39;). Drugi mecz odpuszczony od drugiej połowy. Widać, że chcą się skupić na walce o utrzymanie w Primera
Division. A mistrzami w strzelaniu goli również nie są (13 w 20 meczach).
Także na moje oko to Sevilla dzisiaj wygra, ale Mirandes też użądli, żeby zachować szanse na walkę na swoim terenie.
⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Mecze Towarzyskie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Din. Zagrzeb-Celje
Typ: over 2,5 bramki
Kurs: 1.60
Bukmacher: bet365
Analiza: Mecz towarzyski czyli sprawdzenie nowych zawodników itd. Din. Zagrzeb mistrz Chorwacji i faworyt w tym meczu, ale jak to często bywa w meczach towarzyskich nie zawsze musi wygrać. Grają dzisiaj z zespołem przeciętnym z Słowenii. Drużyny z Słowenii w meczach towarzyskich notują overy no i Chorwackie w większości też, w tym meczu spodziewam się minimum 3 bramek.
⛔ 100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Barys Astana – Omsk
Typ: over 6.5
Kurs: 4.10
Buk: unibet
Godz. 14:30
Analiza: W otwierającym czwartkowe zmagania na lodowiska rosyjskiej KHL Barys Astana przed własną publicznością będzie podejmować Omsk. Gospodarze od kilku lat w tej lidze kojarzą się z jednego czyli mnóstwo bramek strzelamy i tyle samo tracimy, nic z tej filozofii gry nie ulega zmianie nawet przy zmianie trenerów. Aktualny bilans to 145 bramek strzelonych przy 151 straconych. Wynik strzelonych jest trzecim najlepszym w całej lidze, natomiast po stronie strat tylko jedna ekipa ma więcej. Jeszcze ważniejsza sprawa jest to że u siebie grają świetnie są najlepszą ekipą domową znowu z fantastycznymi wynikami bramkowymi 27 spotkań – 86:70, to daje średnią na poziomie 5.8. Bardzo wysoka forma to kolejny z argumentów na ostatnie 10 spotkań tylko dwie porażki nie schodzą ze swoje fantastycznej średni bramkowej. Omsk to lider Konferencji z dość bezpieczną przewagą. Bardzo mocni są w tym sezonie w aspekcie defensywnym tylko 100 bramek straconych ale nie ukrywam to na tle i stylu gry Astany może nie mieć żadnego znaczenia jeśli przyjmie się warunki na wymianę ciosów a raczej w to pójdzie lider bo w ofensywie są równie świetni jak w defensywie. Forma też świetna pięć zwycięstwa z rzędu z ostatnim lanie jakie zgotowali Dinamo Mińsk wygrywając 8:1, presja miejsca w tabeli powoli spada to ich gra wygląda coraz lepiej. To spotkanie patrząc na układ w tabeli obu ekip jakiegoś większego ciśnienia nie ma dlatego myślę że obie ekipy zagrają na luzie a dodatkowo z taką formą w ofensywie ten luz sprawi że dziś bramek nie zabraknie.
✅ 310
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Lokomotiv Kubań - Pantahinaikos Ateny
Typ: Kubań - 2.5
Kurs: 1.78
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Przyszedł czas oddzielić ziarna od plew w top 16 i dziś właśnie to powinno nastąpić w Kubaniu. Oba zespoły mierzyły się ze sobą już w tym sezonie 2 raz i za każdym razem górą był Kubań - 11 pkt we własnej hali i 6 pkt w Atenach. W tych wynikach nie było przypadku a jeśli coś się przez ten okres zmieniło to raczej na korzyść drużyny rosyjskiej, która cały sezon pokazuje dużą moc (3 porażki w 13 meczach to super bilans). Widziałem ich wszystkie mecze w top 16 i pokazywali w nich naprawdę ogromny potencjał a mając w składzie kogoś takiego jak Delaney (też, ale w mniejszym stopniu Randolph), można właściwie pokonać chyba każdy zespół w Europie. Zupełnie inaczej sprawy się mają z Grekami, którzy po prostu grają, zważywszy fakt do czego nas w ostatnich latach przyzwyczaili, słabo. Widziałem ich mecze w Zielonej Górze, Barcelonie, Stambule (dziwny mecz bo niby podjęli rękawice, ale gdyby Efes grał 40 min na równym poziomie, pewnie wygrali z 20 pkt) czy ostatni we własnej hali z Crvena (porażka w żenującym stylu). Obecnie mają bilans 1-2, ale prawda jest taka, że tą 1 wygraną (z Malagą we własnej hali) zawdzięczają &quot;cudowi&quot; - kto widział ten wie o czym piszę. Myślę, że atut własnej hali, wybitne indywidualności oraz Bartzokas (Grek - człowiek Olympiacosu) powinny zrobić wystarczającą różnicę na korzyść gospodarzy. Jak ktoś nie chce HC to na win Kubania są kursy nawet rzędu 1.6 ???? .
✅ 78
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Metallurg Magnitogorsk - Bars Kazan
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Na ten mecz skusił mnie kurs. W tym roku Magnitogorsk z 7 meczy przegrał tylko 2 ( oba wyjazdowe ). Natomiast Kazań z 6 , 3 wygrał ( przy czym ostatnie 2 u siebie). Mecz będzie bardzo interesujący, zacięty i warty obejrzenia. Obie drużyny rywalizują ze sobą o pierwsze miejsce w dywizji, a co za tym idzie o jedno z dwóch pierwszych w konferencji. Dodatkowo w pierwszym meczu między tymi zespołami górą byli hokeiści z Kazania, którzy wygrali na lodowisku metalurga. Teraz przyszedł czas na rewanż , a może i coś Wolski ustrzeli ;)
⛔ 100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Reczna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Iran - Bahrajn
Typ: Iran
Kurs: 4.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:Na dzisiaj wchodzę w mecz piłki recznej w mistrzostwa Azji gdzie jurs na Bahrajn jest moim zdaniem zdecydowanie przesadzony. Iran groźny u siebie i dzisiaj podejmuje lidera który ostatnio nie zachwycił i wymęcxzył zwyciestwo z ZEA. Iran w dobrych humorach po dwóch zwyciestwach co prawda z kelnerami ale jednak. Dzisiaj na pewno solidnie się postawi gościom i przy takich kursach aż żal na nich nie spróbować. Jak dla mnie gra warta świeczki tym bardziej że fanatyczni gospodarze zgotuja im piekło. Oby nie dosłownie ????
kiepska analiza
 
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Barcelona
Typ: Barcelona
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam wszystkich, na dziś wpadł mi w oko mecz 4 kolejki TOP16 Euroligi, koszykarskie Gran Derbi czyli jak zawsze ekscytujący pojedynek dwóch odwiecznych rywali! W tym meczu kieruję się w stronę Katalończyków, którzy obecnie są w bardzo dobrej dyspozycji. Kursy na nich są moim zdanie zdecydowanie przesadzone, ten mecz to dla mnie 40-60 w stronę Barcy. Real ostatnio strasznie się męczy z średniakami takimi jak Zalgiris czy Fuenlabrada, tracą dużo punktów a ich obrona jest dziurawa jak sito, co to oznacza dla przyjeżdżające, zawsze na wojnę Barcelony?? Koszykarze z Madrytu mogą co prawda podwójnie się zmobilizować na takie starcie jednak przy ich obecnej dyspozycji nie wierzę w ich dzisiejszy przebłysk... Stawiam na Barce!
✅ 150
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom