>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.10.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Godzina : 18:30
Spotkanie : Nadal - Bolelli
Typ : Bolelli
Kurs : 3,75
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Bolelli w dobrej formie, Nadal niekoniecznie. Niezaleczone kontuzje utrudniają Hiszpanowi grę na 100 % i oddalająo kolejny rok realną szansę na wygraną w turnieju mistrzów w Londynie.
Nadal z Lopezem wypuścił prowadzenie 3:0 w drugiej partii, ewidentnie nie siedzi mu serwis.
Bolelli zaprezentował się z bardzo dobrej strony w Pucharze Davisa, gdzie dzielnie walczył z Federerem w singlu, a w deblu razem z Fogninim ograli parę Federer/Wawrinka.
Włoch na tej nawierzchni, w hali, ma duże szanse na sprawienie niespodzianki. Rafa bez presji, rzadko w Szwajcarii grywa, a występ w Londynie ma zapewniony.
Bolelli nie ma nic do stracenia, a w takich przypadkach niespodzianka wisi w powietrzu.
⛔ 100
 
S 30

snorlax

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Elite League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Poole Pirates-Coventry Bees
Typ: Maciej Janowski over 10 pkt
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Dziś czeka nas rewanżowe spotkanie finałowe angielskiej Elite League, w którym zmierzą się ze sobą obrońca tytułu Poole Pirates i Coventry Bees. Mój typ dotyczy kapitana ekipy Piratów, występującego pod piątka Maćka Janowskiego. Popularny &quot;Magic&quot; prezentuje bardzo wysoką formę na torze w pól co pokazuje średnia 2,393, ostatnie trzy występy na domowym torze to odpowiednio: 7+1, 12+2 i 14.
✅ 83
 
D 361

damekwtp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA: Premier League
Godz: 21.00
Spotkanie: West Brom - Manchester United
Typ: 2 ( handicap 1:0 )
Kurs: 2.90
Buk: Expekt
Analiza:
Witam dzisiejszego wieczoru, dojdzie do oczekiwanego spotkania czerwonych diabłów. Jak dotąd nie szło im najlepiej, aczkolwiek też i nie najgorzej :/ szczerze to sam nie wiem jak by tu opisać ich grę ... Jednak wracając do typu, śmiem twierdzić, że przerwa na mecze reprezentacyjne, dała trenerowi czas na spokojne i dokładne wniesienie poprawek wewnątrz klubowych, ba śmiem twierdzić, że zawodnicy wyjdą dzisiaj na murawę z nastawieniem mocno ofensywnym, przecież punkty trzeba łapać i nie można ich tracić z takim rywalem jak dzisiaj. Moj typ może i troszke ryzykowny, jednak rywal nie zbyt wymagający i szansa na wejście tego zakładu w moim odczuciu jest naprawdę duża.
Pozdrawiam
ps: pomogłem? kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
K 3,3K

kamczakkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Superettan
Godzina:
19:00
Spotkanie: Jonkopings - Degerfors
Typ: 1
Kurs: 1.93
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie z zaplecza szwedzkiej ekstraklasy. W niezwykle ciekawie zapowiadającym się spotkaniu Superettan, dzisiaj o godzinie 19:00 dojdzie do starcia drużyn Jonkopings i Degerfors. Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo gospodarzy spotkania. Kurs jest niezwykle zachęcający i wydaje mi się, że ryzyko odnośnie grania typu też jest znośne. Już gdy spojrzymy na formę obu drużyn nasuwa się wniosek, że zwycięstwo dziś powinni odnieść piłkarze Jonkopings. Mianowicie, z pięciu ostatnich meczów wygrali aż 4 z rzędu, wcześniej jeden remisując. Są na fali, odnoszą ładne i przekonywujące zwycięstwa. Degerfors natomiast też nie gra najgorzej, ale jednak bilansem pięciu ostatnich spotkań z Jonkopings mierzyć się nie może. W tym czasie wygrali dwa mecze i aż trzy zremisowali, między innymi ostatnio 3:3 z Ljungskile. Kolejną rzeczą, którą sprawdziłem to jak drużyna Jonkopings sprawuje się na własnym stadionie. I również w tym względzie nie zawodzą, mają identyczny bilans spotkań jak w ogólnym rozrachunku, cztery zwycięstwa i jeden remis. A Degerfors na wyjeździe gra już znacznie gorzej niż u siebie. Odnieśli dwie porażki (między innymi po dogrywce w Pucharze Szwecji z AFC United), dwa remisy i tylko jedno zwycięstwo (ostatnio 1:0 z GAIS). To właśnie głównie ta statystyka przekonuje mnie do słuszności wybranego typu. Kolejną rzeczą, na którą zwróciłem uwagę, są pojedynki bezpośrednie między tymi drużynami. W tychże pojedynkach mamy idealny remis, 2 razy zwyciężała drużyna Jonkopings, dwa razy drużyna Degerfors. By być uczciwym trzeba też wspomnieć, że ostatni mecz, który odbył się między tymi drużynami 14 czerwca na stadionie Degerfors dość wyraźnie wygrali dzisiejsi goście w stosunku 3:0. Ale należy wspomnieć również, że w tamtym czasie drużyna Jonkopings nie grała tak dobrze, jak gra teraz. I jestem pewien, że dzisiejszy pojedynek będzie zgoła inny niż ten ostatni. Po 27 kolejkach w tabeli, wyżej plasuje się drużyna dzisiejszych gospodarzy, zajmują mianowicie czwarte miejsce z 48 punktami na koncie i stratą 6 punktów do miejsca trzeciego, które gwarantuje udział w barażach, więc jak widać chłopaki mają o co walczyć, bo wygrywając dzisiejszy mecz, będą tracić już tylko 3 punkty do trzeciej lokaty. Natomiast Degerfors zajmuje siódme miejsce z 36 punktami, więc o włączeniu się do walki o awans raczej nie ma mowy.
Przeglądając dzisiejszą ofertę raz jeszcze, wydaje mi się, że jest to idealny mecz do zagrania i wygrania trochę pieniędzy. Naprawdę polecam!
✅ 93
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 4

mleko433

Użytkownik
⚽
Dyscyplina: Anglia: Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Brom - Manchester Utd
Typ: Manchester Utd wygra dwie połowy
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zapraszam na mecz kończący 8 kolejkę spotkań w Premier League. Zmierzą się dziś West Brom - Manchester United. W bardziej komfortowej sytuacji znajduję się dziś Manchester, gdyż znajduję się na 6 miejscu w tabeli, a gospodarze są aż 9 miejsc niżej. Jeżeli gościom udało by się dziś zdobyć 3 punkty więcej, wskoczyliby na miejsce 4, o co na pewno będą chcieli zawalczyć. Przed sobą oprócz dzisiejszego spotkania mają przed sobą starcie z Chelsea i Manchester City, a więc tym bardziej dziś będą walczyć o wygraną, bo mecze z następnymi drużynami nie napajają optymizmem. Co prawda goście nie wygrali żadnego z ostatnich pięciu wyjazdowych meczów w lidze, ale uważam, że dziś skończy się ich zła forma wyjazdowa. Zmartwieniem może być również brak Rooneya, gdyż jest on zawieszony.
⛔ 100
 
figo19 34

figo19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria Challenge league
Godzina: 19:45
Spotkanie: Wohlen - Lausanne
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem Mecz 12.kolejki ligi szwajcarskiej. Lider gospodarz podejmuje dzisiaj średniaka tabeli Laussane. Ostatni mecz pomiędzy nimi zakończył się wygraną wohlen 1:0 na wyjeździe. Nie wyobrażam sobie aby dzisiaj gospodarze nie zainkasowali trzech punktów. Ostatnie spotkania grają bardzo dobrze w przeciwieństwie do dzisiejszych gości. Wygrali 4:0 z biel i 4:2 Z will. Goście przegrywają cały czas jednym golem. Miesiąc temu grali z liderem i jak już pisałem przegrali 1:0 u siebie. Ewidentnie nie mogą się odnaleźć w tym sezonie. Gospodarze jeżeli myślą o zachowaniu pierwszej lokaty, muszą wygrywać z takimi zespołami jak Laussane. Obstawiam wygraną gosci, ale nie spodziewam się gradu bramek.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom