>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 19.11.2022 (sobota)

Status
Zamknięty.
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Puchar
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Cosne- Paris FC
Typ: Paris Fc wygra minimum 4 bramkami ( handicap -3.5 )
Kurs: 4.00
Bukmacher: forbet
Analiza:


Zaszalalem za bardzo wczoraj z tym koreańskim żeńskim koszem i liczę dziś na odrobienie strat z nawiązką. Mam nadzieję, że ten handicapu nie okaże się zbyt duży.
Jeśli chodzi o drużynę gospodarzy to nie wiele mogę o nich napisać. Wedle moich zebranych informacji jest to drużyna amatorska, a samo to już mówi że powinno być ostre lanie ze strony gości . Goście grają na zapleczu ligue 1 więc powinniśmy oglądać w tym meczu przepaść . Po mojemu nawet jeśli goście wyjdą sobie na ten mecz rezerwami to i tak są drużyna o minimum 2-3 klasy lepsza . Sytuacja Paris FC w ligue 2 nie jest zła. Nie zagraża im ani spadek, ani awans do najwyższej klasy rozgrywkowej więc raczej o odpuszczaniu pucharu zbytniej mowy nie ma. Mamy też przerwę od rozgrywek ligowych z powodu mundialu co jest kolejnym plusem jeśli chodzi o ten typ. Spodziewam się w tym meczu tego, że goście cały mecz będą przeważali , że większość meczu to będą ataki pod bramką Cosne i zobaczymy kilka bramek Paris FC.
Nie sądzę też żeby gospodarze cokolwiek strzelili.
Jedynym zagrożeniem dla tego typu jest to, że goście po wyjściu na prowadzenie 2-3 bramkami odpuszcza sobie , ale nie sądzę.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Turyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ruud - Rublev
Typ: Ruud 2:0
Kurs: 3,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ruud przegrywa tyko z Nadalem, który honorowo żegna się z publicznością w Turynie. W fazie grupowej pokonuje Fritza oraz Augera. Ruud wygląda na zawodnika kompetnego, który nie boi się już grać na jakiejkolwiek nawierzchni. Przypomnę, że grywał nieco lepiej na kortach ziemnych, ale to uległo zmianie. Hardy też mu siedzą. Wydaje się, że złapał formę pod koniec roku i jest w stanie wygrać cały turniej czego mu chyba nawet życzę. Może być 2:0, bo Rublev trochę jakby nierówny.

260
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2043
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Turyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ruud - Rublev
Typ: pierwszy set /mecz Ruud/Rublev
Kurs: 7.6
Bukmacher: forbet
Analiza:
Rosjanin tutaj imponuje wyciągnoł dwa mecze z 1:0 na 1:2 z Medvedevem i z Tsitsipsem , chyba największe zaskoczenie in plus na tym turnieju .Rzuca rakietą flustruje się popełnia błedy ale wraca do gry i chyba ciut mu sprzyja szczęśćie teraz tytaj w turynie.
I te jego passing shoty przecudnej urody i skutecznosci , i ten jego decydujący set w Belgradzie w finale z Novakiem w tym roku.
Znają się dobrze ostatni raz wygrał Ruud ale w H2H to rosjanin prowadzi 5:1 .Ja tu czuję zacięty wyrównany mecz na styku rozstrzygnie forma dnia i newralgiczne punkty meczu , obaj zaprezentowali dotychczas zimną krew w decydujacych momentach .Powinien byc dobry mecz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +110
R 5,8K

Richard_Feynman

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Turyn
Godzina: 14:10
Spotkanie: Djokovic - Fritz
Typ: 1set/mecz --> Djokovic/Fritz
Kurs: 15.0
Bukmacher: superbet
Analiza:
Typ przykuł moją uwagę ze względu na bardzo wysoki kurs. Czysty win Fritza jest opłacany kursem ok. 4.0, a nie sądzę, że Novak przegra pierwszego seta, gdyż nie zrobił tego od 10 meczy. Wygrana Fritza w tym meczu jest możliwa ze względu na fakt, że nie minęły nawet 24h od ostatniego meczu Djoko, który potrwał aż 3 sety, a 2 z nich zakończone były tb. W tym samym czasie Fritz odpoczywał, ostatni mecz odbył przedwczoraj. Uważam, że jeśli Amerykanowi uda się doprowadzić do 3 seta, to może przeważyć w nim kondycją.
Liczę na emocje w 3 secie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +132
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - MOVE FEDERATION
Godzina: 20:00
Spotkanie: TEAM TROMBA - TEAM WK
Typ: TEAM TROMBA
Kurs:
1,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Myślę, że warto dać do dubla, na Betclicu kurs jest 1,30. Tromba ma zdecydowanie mocniejszą drużynę. Poczciwy Krzychu, Nowaczkiewicz, przede wszystkim BRO potrafią grać w piłkę. WK jakoś nie widzę, oglądałem ich treningi i nie wyglądało to najciekawiej. Analiza może nie jest zbyt długa ale raczej nie ma co się rozpisywać - oczywiście żaden zawodnik z obu drużyn nie grają na co dzień w piłkę profesjonalnie. NIKT nie może grać profesjonalnie w piłkę na tym turnieju.

55
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1190
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Koszykówka PLK
Godzina: 17.30
Spotkanie: Ptg Sokół Łańcut - Enea Astoria Bydgoszcz
Typ: Astoria handicap -5,5 pkt
Kurs: 2,45
Bukmacher: forbet
Analiza:


Spotkanie na dnie PLK. Obie drużyny mają taki sam bilans. Nie ma co ukrywać, ten mecz jest bardzo ważny dla obu ekip w kontekście walki o utrzymanie. Łańcut po odejściu z drużyny Moore'a wzmocnił się byłymi graczami Astorii, Sandersem i Kempem. Do drużyny bydgoskiej dołączył natomiast Daniel Szymkiewicz. Nie ma co ukrywać, więcej jakości w swoim składzie ma zespół z Bydgoszczy i musi to udowodnic. Łańcut to zdecydowanie najsłabszy zespół ligi, zaskoczył jedynie na wyjeździe z Lublinem. Mam nadzieję, że Polanco i Smitha dźwigną ten mecz i poprowadzą gości do pewnej wygranej.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na Lodzie Elite League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Guilford - Notingham
Typ: Guilford w RT
Kurs:1,77
Bukmacher: TOTALBET
Analiza: Ostatnie dwa typy to jakiś dramat, więc dziś licze na przełamanie . Znalazłem ciekawe spotkanie i kurs atrakcyjny. Gospodarze lider podejmuja gosciu u siebie, wczoraj na ich lodowisku wygrali 2:4 , Moją uwagę przykuł fakt , ze gospodarze sa mocni u siebie , a goście na 6 meczy na wyjeździe zdobyli tylko 2 pkt i to w jednym meczu. Wczoraj goście oddali 52 strzały a gospodarze 43 strzały. i tak naprawdę było 1-4 do 59 minuty, więc kontrowali cały mecz. Wiadomo różnie w hokeju bywa, ale licze na dobra passe gospodarzy u siebie i wygranie za 3 pkt.

77
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1310
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka reczna polska
Godzina: 20:00
Spotkanie: Pogon - Gwardia
Typ: Gwardia
Kurs:1,55
Bukmacher: fortuna
Analiza :
Ide w zwyciestwo gosci, poniewaz Pogon to dla mnie niestety najgorsza druzyna ligi, kilku czolowych zawodnikow tego klubu odeszlo i nie ma druzyny. Jak wiemy nie radza sobie na parkicie z nikim. Szkoda klubu bo pare sezonów temu fajnie sie prezentowali. Gwardia to drużyna srodka tabeli naszej ligi i wlasnie z dolem tabeli zawsze radza sobie bardzo dobrze uwazam ze dzisiaj nie beda mieli najmniejszego problemu wywiezc ze Szczecina komplet punktow. Dobrego ogladania.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Turyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ruud - Rublev
Typ: Ruud i poniżej 23.5 gemów
Kurs: 3.95
Bukmacher: forbet
Analiza:

Witam, dokładnie przed rokiem trafili się i górą był Casper, mimo iż przegrał pierwszego seta w którym dał się dwa razy przełamać. Wtedy buki jeszcze bardziej faworyzowały Rubleva, dając na niego kursy w okolicach @ 1.50. Osobiście wydaję mi się że to Norweg wygra ten pojedynek, przede wszystkim swoją regularnością i spokojem. Jego dzisiejszy oponent gra znacznie mniej regularnie, albo więcej zepsuje albo polegnie bo się kilka razy zagrzeje. Ktoś wyżej dobrze zaznaczył Ruud poprawił grę na innych nawierzchniach niż tylko Clay.
Zapewne pojedynek będzie zacięty, ale osobiście obstawiam że młodszy z tej dwójki ogarnie temat w dwóch setach.

295
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2591
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Dyscyplina: NCAF amerykanski futbol akademicki
Godzina: 18:00
Spotkanie: Liberty Flames - Virginia Tech
Typ: Liberty Flames -9.5
Kurs:1.80
Bukmacher: betfan
Analiza :

Spotkanie drużyn których sytuacja jest zupełnie odmienna. Goście w serii siedmiu porażek z rzędu, sezon zupełnie zmarnowany sportowo, drużyna która rok do roku jest wymieniana w gronie szerokich kandydatów do udziału w bowl game ma ogromne problemy. Skracając to wszystko do statystyk wystarczy napisać że plasują się obecnie w lidze na: 118 miejscu jeżeli chodzi o atak, 115 w rushing, 105 w passing, jeżeli chodzi o obronę nie jest lepiej 62 obrona biegu i 85 obrona podań. Ogólnie dno ligi, nie mają o co grać, bez motywacji. Z drugiej strony gospodarze z szansami na zdobycie 10 wygranych w sezonie i realnym rozstawieniu w bowl game, drużyna w zwiżku z tym będzie mocno zmotywowana, ponad to pechowo przegrali tydzień temu i będzie to dla nich "bounce back game". Obrona Liberty klasyfikowana na 33 miejscu w kraju powinna skutecznie zamknąć mizerny atak VT.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 22:07
Spotkanie: Florida Panthers - Calgary Flames
Typ: Florida Panthers powyżej 1.5 gola w 3. tercji
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Mój typ opieram dzisiaj w dużej mierze o formę hokeistów z Calgary jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Statystyka nie napawa optymizmem - ostatni mecz na wyjeździe jedną bramką wygrali pod koniec października - pięć meczów wyjazdowych temu. Wcześniej zaś - przed tą wygraną - było kilka porażek w meczach przedsezonowych. Czy Floryda ma realne szanse strzelić dziś kilka goli? Jak najbardziej. Na własnej tafli z reguły wygrywają i mają dobre notowania jeśli chodzi o mecze rozgrywane na własnej tafli - są pod tym względem w top 5 we wschodniej konferencji. A ściślej - są na 7. miejscu ale mają mniej rozegranych meczy, więc sądzę, że dziś (po meczu z Flames) pod tym względem wskoczą do top 5. Nie dość tego - w ostatnim czasie bardzo często pokazują wysoką mobilizację w ostatniej tercji gry. Tak było w ostatnim meczu u siebie przeciwko Calgary w styczniu, kiedy w 3. tercji zdobyli dwie bramki, i tak też było w tym sezonie. Na 17 rozegranych spotkań dziewięciokrotnie zdobywali minimum dwa gole w trzecich tercjach meczu. Daje to 25 bramek właśnie w tej odsłonie, na 57 wszystkich. Calgary natomiast już siedmiokrotnie w tym sezonie tracili minimum dwie bramki w ostatniej odsłonie gry. Biorąc pod uwagę fakt, że dziś mają za przeciwnika zespół, z którym powinni sobie poradzić bądź przynajmniej wbić 4-5 bramek, uważam, że są dziś realne szanse na co najmniej dwa trafienia po stronie Panter właśnie w trzeciej tercji.

200
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1200
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 22:00
Spotkanie: Florida Panthers - Calgary Flames
Typ: Carter Verhaeghe strzeli gola
Kurs: 2.5
Bukmacher: STS
Analiza:

Ja swoj typ opieram na wysokiej formie napastnika pierwszego ataku Florydy, ktory strzelal w ostatnich meczach z Dallas jedna z Washingtonem dwie, w aktualnym sezonie 11 bramek w 17 meczach.mecz juz podsumowany wczesniej ja tylko dodam,ze spodziewam sie tutaj sporo bramek, obie druzyny traca sporo bo po 54 gole.Faworytem wydaja sie gospodarze, ale Floryda to druzyna nieobliczalna nie bede gral tego na wynik.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Olimpia - CD Real Sociedad (Hn)
Typ: Gol Realu Sociedad
Kurs: 2.05

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pojedynek lidera z ostatnim miejscem. Olimpia mało traci, jednak w konfrontacji z tą ekipą akurat nie zdołala zachować kilka razy konta. W przypadku Realu Sociedad można mówić o najgorszej ekipie, ale mającej przebłyski. Myślę że kursy nie są adekwatne do większości zdarzeń i gol gości jest naprawdę całkiem realną opcją. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła. Real Sociedad ma za sobą niezły ostatni mecz z tym rywalem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 26,3K

mosalah

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka / NBA
Godzina : 04:00
Spotkanie : Portland Trail Blazers - Utah Jazz
Typ : 1 połowa/liczba punktów - 1/+111.5
Kurs : 3.30
Bukmacher : Fortuna

Wczoraj jednak Curry trochę zwolnił, ale to nie przeszkodziło GSW.w odniesieniu triumfu. Typ jednak na mius. Pozostaje przy NBA tak czy siak. W nocy kikka meczy, a w jednym Blazers podejmą u siebie Jazz. Stawiam tutaj na gospodarzy łącznie z dogrywką. Czemu? Proste fakty. Mieli dzień odpoczynku więcej od Jazz, którzy toczyli bitwę wczoraj z Suns ostatecznie wygrywając u siebie 134:133. Kolejny fakt po dniu odpoczynku to to, że musieli przylecieć ponad 1000 km tutaj do Portland, to też z pewnością trochę ich kosztowało. No i 3, aktualna sytuacja w lidze. Blazers jest liderem na zachodzie, 10 zwycięstw 5 porażek, trzeba przyznać, że sprawiają ładną niespodziankę w bieżących rozgrywkach, Jazz natomiast drugie miejsce i 2 spotkania więcej, bilans 11:6, przyznam szczerze, że tutaj kwestie kondycyjne mogą zaważyć o triumfie. Na niekorzyść gospodarzy na pewno fakt, że przegrali wszystkie ostatnie 5 meczy z Jazz, w tym 2 u siebie i to wyraźnie, ale każda seria ma jednak swój koniec i ja uważam że to nastąpi dziś, a taniec już się zacznie w pierwszej części, bo łamańców to ja tu nie widzę. A czemu over w 1 części? Otóż linia moim zdaniem jest niska, spodziewałem się czegoś około 116.5 punktu, tymczasem jest 5 mniej, powiem szczerze, że Jazz w ostatnim meczu z 76ers słabiutko, ale to tylko jeden taki mecz, rzucą ponad 110, a to oznacza, że Blazers muszą się bardziej wysilić. Gospodarze są faworytami tego spotkania i słusznie, bo biorąc pod uwagę wszystkie aspekty to jednak wszystko wskazuje na to, że umocnią się oni na pozycji lidera w lidze.

100 - mecz w niedziele.
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom